Powiększ Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup (Nawilżający podkład mineralny) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kriters22

Znana nie tylko z wysublimowanych pokazów mody marka Dior wprowadza nai rynek ekskluzywne kosmetyki mineralne do makijażu.
Wszystkie kosmetyki są w 100% mineralne i, jak zapewnia producent, dzięki swej lekkiej formule dają efekt idealnie gładkiej, zdrowej i przede wszystkim dobrze nawilżonej cery. Do wyboru mamy 12 odcieni płynnego fluidu. Dzięki prawie 40% zawartości wody, płynny fluid dba o natychmiastowy komfort skóry, która staje się świeższa, bardziej miękka i jedwabista. Dzięki wodnym mikro - kropelkom produkt ten ma lekko kryjącą teksturę i gwarantuje jednocześnie optymalną równomierność, promienność i transparencję cery. Płynny podkład ma długotrwałe działanie, a cera sprawia wrażenie naturalnej i promienistej.

Skład: Water, Methyl Trimethicone, Alcohol, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Silica, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Acrylates Copolymer, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Alumina, Sodium Myristoyl Glutamate, Dimethicone, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyethycellulose, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Synthetic Fluorphlogopite, Parfum (Fragrance), Sericin, Linalool, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Methylparaben, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, BHT, Rhodochrosite Extract, Dimethicone/Methicone Copolymer, Hydrolyzed Linseed Extract, Citronellol, Sorbic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Copper Gluconate, Isobutylparaben, Propylparaben.

• Kocham ! Uwielbiam !
  • Najlepszy podkład na świecie ! Produkt ma same zalety
    Przede wszystkim świetnie sie nakłada i co najwazniejsze nie tworzy na twarzy sztucznej maski .
    Cera po nim jest po prostu idealna , jak u porcelanowej laleczki pamiętajmy jednak by nie wcierać go w twarz jak krem tylko delikatnie rozprowadzić wtedy efekt będzie spektakularny
    Mozna stosować jako punktowy korektor na niedoskonałości cery , wszystko pięknie maskuje
    Polecam , polecam , polecam !

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Gizell za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Rewelacyjny podkład.
  • Używałam Nr 020 - Light Beige. W mojej opinii jest to podkład idealny.

świetna, płynna konsystencja zapewnia łatwą i szybką aplikację kosmetyku (pamiętajcie: wstrząsnąć przed użyciem - sami producenci tak zalecają niejednokrotnie umieszczając taką informację na opakowaniu);

bardzo dobrze rozprowadza się na skórze nie tworząc smug;

krycie to kwestia bardzo indywidualna - u mnie jest idealne;

absolutnie nie zapycha;

bardzo wydajny;

przypudrowany trzyma się u mnie cały dzień;

po nałozeniu idealnie stapia się ze skórą i nawilża ją;

nie tworzy "efektu maski" lecz bardzo naturalny wygląd;

z biegiem czasu w ogóle nie wysychał w opakowaniu;

dla kogoś, kto zwraca na to uwagę - opakowanie szklane, eleganckie (pompka nie sprawiała żadnych problemów);

zapach dla mnie absolutnie nie ma znaczenia - bez przesady, to nie perfumy.

Podsumowując: gorąco polecam ten podkład.

Używam tego produktu od: od grudnia 2011 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 (każde po 30 ml)

Chcesz pochwalić agdzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam i chetnie kupiłam bym każdą ilość starej wersji.
  • Zużyłam chyba ze 3 butelki tego podkładu co mi się nie zdarza, dopóki nie kupiłam nowej wersji która jest totalną porażka.
    Plusy:
    - podkład ma cudowną konsystencję
    - nie zapycha
    - nie czuć go na skórze
    - po zmyciu make up buzia jest odzywiona, nawilzona
    - fajnie kryje, nie tworzy maski
    - zagruntowany pudrem utrwalającym bardzo dobrze sie trzyma nawet w upały
    - odcień 40 był dla mnie idealny

Minusy
    - cena

Chcesz pochwalić koziolek87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Wcześniej miałam podkład Diorskin Forever, zachęcona jego doskonałością skusiłam się na nowość...

Plusy:
    + delikatne krycie
    + efekt nawilżonej skóry
    + wydajny
    + podoba mi się opakowanie

Minusy
    - Posiadam odcień 020 i jest dla mnie trochę zaciemny, to znaczy zaraz po nałożeniu na skórę idealny, chwilkę później ciemnieje
    - jak dla mnie krycie jest zasłabe
    - trzeba nauczyć się go rozprowadzać, ponieważ może zostawiać smugi
    - z czasem w opakowaniu gęstnieje
    - brzydko pachnie
    - nietrwały

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laradoren za czytelną i pomocną recenzję?
  • matuje ... i wysusza cerę, podkreśla suche skórki
  • Zanim zaczne moja recenzje chce zaznaczyc że mam cere mieszaną, z kaprysną strefa T. Posiadam kolor 020 czyli light beige i calkiem fajnie wpasowuje sia w mój naturalny kolor cery. Konsystencja tego podkładu jest lekka i delikatna, ale z nakaldaniem trzeba sie spieszyc poniewaz bardzo szybko zasycha. A teraz efekt po nalozeniu i tu mamy dwie szkoly. Szkoła 1 - podklad nalozony bezposrednio na skore: natychmiastowy efekt matu gwarantowany, ale juz po niecalej godzinie skora jest sciagnieta i wysuszona, wiec dla cer suchych absolutnie nie polecam! Sposob 2 - podklad nalozony na wykremowana buzię dale efekt rozswietlenia i sredniego matu, sebum w strefie T tak czy siak wychodzi po jakims czasie na wierzch, no ale do tego juz jestem przyzwyczajona. Krycie srednie ale mnie wystarcza nie mam wyprysków jedynie zaczerwienienia wiec ladnie wyrownuje kolor cery, nadaje naturalny efekt, zmniejsza widoczność moich porów, u mnie kolor nie ciemnieje. Trwałość zaskakujaco dobra nawet jesli przykladam chusteczki aby zmniejszyc sebum to podklad nadal jest na swoim miejscu!!! Nie jest to podklad nawilzający wiec warto miec to na uwadze przy jego zakupie. Podklad musi poczekac do wiosny bo na jesien i zime sie nie nadaje. Plus za ładny zapach przypominajacy luksusowy krem. Minus za cenę na szczescie ja dostalam go w prezencie.Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1 opkaowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić misiowata_misia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Iście natural look
  • Dior Nude jeden z moich faworytów, idealny dla poszukuących świeżego blasku zamiast mocnego tetralnego krycia w postaci maski na twarzy...

Podkład o lekkiej konsystencji dający średnie krycie, bardzo ładnie wyrównuje kolory, fantastyczny szczególnie w porze wiosenno - letniej gdyż daje efekt tak jakby wilgotnej buzi...tzn. nie ma pudrowego wykończenia lecz bardzo świeże, naturalne pełne blasku delikatne wykończenie.

Pomimo tego, że mam skórę mieszaną i np. podkłady Lancome Photogenic czy Teint Miracle dawały efekt zby dużego rozświetlenia,( tzn. moja skóra świeciła się jeszcze bardziej niż świeci się w związku z tym, że jest mieszana...było to nieestetyczne świecenie, które bardzo mi się nie podobało)Diorek jest idealny solo czy też w towarzystwie pudru wykończeniowego.
    Nie jest podkładem, który daje 100% matowe krycie, którego osobiście nie lubię, zapewnia za to total natural look, taki ciepły letni deszcz na buzi, totalne ożeźwienie, glow i blask wszystko dozowane w odpowiedniej ilości

Kolor jaki posiadałam to chyba nr 020...jednak stwierdzam, że mógł być odrobinę jaśniejszy...Plusem jest to, że podkład nie utlenia się, nie zmienia swojego pierwotnego koloru w trakcie jego noszenia....

To jest właśnie lekkość noszenia, efekt nagiej buźki, 15-letniej kokietki z gaju owocowego bijący blask, makijaż nowego wymiaru wody i powietrza, polotu i efektu tafli na buzi

Jest to podkład, który nie obciąża skóry, nie czuć że buzia jest pomalowana, daje 100% komfort...nie zapycha porów i nie podkreśla suchych skórek.

Jedynyny minus wiąże się z aplikacją podkładu, któy zbyt szybko zasycha z uwagi na dużą zawartość wody...należy zatem rozprowadzać go energicznymi ruchami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fuertavertura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowuje
  • Jestem w trakcie drugiego opakowania, ale czuje sie rozczarowana. Mozliwe, ze to przez pore roku, bo poprzenio uzywalam go wiosna i latem...

Podklad rzeczywiscie tworzy wrazenie '' nagiej skory '', nie ma efektu maski, konsystencja jest dosyc rzadka.
    Ale ogromnym minusem jest to, ze BARDZO DZIWNIE UTLENIA SIE NA SKORZE!!!
    Ja mam wrazenie, ze po nim jestem lekko pomaranczowa, po za tym nie najlpeiej laczy sie ze skora, zostawia smugi...

Uwazam, ze nie jest warty swojej ceny. Sama nie wiem, czemu sie na niego skusilam drugi raz... Moze dlatego, ze ogolnie lubie lekkie podklady

Polecam go latem, dla osob z cera normalna, bez problemow. Zima nie spelnia swojej roli.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie, 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ParisParisienne za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest warty wysokiej ceny
  • Przy zakupie podkladu Chanel Vitalumiere Aqua zostalam zaopatrzona w kilkanaście próbek lekkich podkładów innych firm, dla porównania, tak więc zużyłam 2 próbki podkładu firmy Dior. Odcień 030 Medium Beige (cera z odcieniem żółtym, lekko opalona po lecie), starczyły mi na dokładnie 2 tygodnie codziennego używania, więc bardzo przyzwoicie.
    Podkład ładnie, kwiatowo pachnie i jest trwały, i to są chyba jedyne jego zalety.
    W porównaniu z ww Chanel bardzo tępo się rozprowadza - nie ma tego silikonowego flow, szybko zasycha na twarzy i trzeba być bardzo ostrożnym przy jego nakładaniu, żeby nie narobić sobie plam.
    Z biegiem czasu utlenia sie i pomarańczowieje na twarzy, szczególnie jeśli niezbyt dokładnie go nałożymy (np. przy załamaniu szczęki), koszmar.
    Niby efekt jest - bardzo delikatne krycie (nie zakryje plamek potrądzikowych czy piegów) i wyrównanie koloru, ale po zmyciu skórę mamy przesuszoną, szarą, zmęczoną.
    Nie podoba mi sie ten podkład, uważam że jego niska jakość jest na poziomie marek drogeryjnych typu Rimmel, i taką też pownien mieć cenę. W przedziale cenowym ok. 200 zł można znaleźć rzeczy o wiele od niego lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki po 1,5 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szugarbejb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry podklład
  • Podukt o idealnej konsystencji, nie za gęsty, nie za rzadki, leciutko "gumowy" - świetnie rozprowadza. W porównaniu z innymi podkladami nakladam go o polowe krocej.
    Skóra nie jest po nim "zaklejona", oddycha i daje się to faktycznie odczuć w ciągu dnia. Podkladu nie czuc na skórze., jakby go nie było. Osobiście po powrocie do domu od razu mam ochote zmyc makijaż, aby uwolnić skórę, w przypadku tego podkladu jest inaczej i to jest jego największy plus. Daje komfort.

Podkład jest delikatny, kryje dobrze, ale nie za mocno, można poczuć się słabo umalowaną,jesli ktos lubi mocno kryjace podklady.
    Ma to jednak inni plus: nie ma mozliwosci nałożyc go zbyt duzo, za grubo - on po prostu wyglada swietnie po nalozeniu. To chyba zasługa tej lekko "gumowej" konsystencji.

Plus za piękene szklane opakowanie, chciaż to akurat w podkładzie nie jest najważniejsze, ale cieszy oko

Daję 4,5 gwiazdki. Używam tego produktu od: 4 tygodniIlość zużytych opakowań: jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić FUTOMAK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie upiększa
  • Oceniam najnowszą wersję tego podkładu, która miała premierę we wrześniu 2012.
    Podkład niestety mnie nie oczarował. Za tę markę i tę cenę oczekiwałam czegoś więcej.
    Wiem, że ma dawać naturalny efekt, ale ta naturalność sprawiła, że wyglądałam jakbym była niemal nieumalowana w negatywnym sensie - podkład jedynie delikatnie wyrównał kolor skóry, ale cera wcale nie wyglądała ładniej. Efekt jak przy podkładach wartych 10 razy mniej.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: jedna duża próbka

Chcesz pochwalić Mewka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nawilża, szkoda pieniedzy!
  • Plusy:
    - opakowanie,
    - trwalość

Minusy:
    - ściąga, broń boże nie nawilża,
    - zapach za bardzo chemiczny,
    - zważył się po 3 miesiącach! Pompka wydala teraz same grudy i wodę! Dla mnie to jakiś skandal.

Po użyciu fluidu lubię gdy moja cera jest taka jak brzoskwinia - matowa, ale delikatna i nawilżona. Tutaj tak nie jest. Jest ściągnięta, nienaturalna i cała smierdzialam.
    Jeszcze nie wyrzucam, bo opakowanie ładnie wyglada na toaletce, ale po fluidzie oczekuję czegoś innego

Ilość zużytych opakowań: prawie nic

Chcesz pochwalić Confeti za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem jaka powinna byc ocena ale ta pompka to jakis koszmar ! myslalam ze tylko mi sie cos t
  • mam wrazenie ze twarz sie po nicm strasznie blyszczy ale ma przpiekny kolor i tylko dla tego koloru warto z nim walczyc . tyle ze ta pompka to naprawde przegiecie . spieszy ci sie do pracy a tu w polowie nie dziala !

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martadela2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Opakowanie - tak! wnętrze? Sama nie wiem
  • Mam kolor 010, swój podkład kupiłam na lotnisku. Początkowo konsystencja była lejąca, akamitna.

Plusy: ~Opakowanie - rewelacyjne,
    ~ zapach luksusowego kremu
    ~ ładny efekt naturalnego glow, ale tylko przez chwilę.
    Kilka chwil po zastosowaniu jest super, ale przecież nie o to chodzi.

Minusy:~po czasie konsystencja się zmieniła, jest gęsto - grudkowa
    ~ nie wytrzymuje długo na buzi ( mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszania)
    ~ po godzinie konieczne są poprawki'
    ~po kilku godzinach podkład w okolicach policzków strasznie się rozwarstwia..

~ KOSZMARNA POMPKA!!
    Zacina się i nie ma możliwości wydobycia produktu.. trzeba walczyć przynajmniej kilka minut

Na lato kompletnie się nie nadaje.

Gwiazdki za zapach, opakowanie. A sam produkt? Nie.

Ilość zużytych opakowań: Skończyłam pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić kolorowecukierki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za to cene to kit!!!
  • Dostalam ten podklad. Wybrala go dla mnie pani w sephorze w paryzu.
    Nie dla mnie! Nie tylko zreszta. Moje 3 koleznaki go mialy i zadnej nie odpowiadal.
    Nie kryje( choc moja skora nie jest problematyczna) . Bardzo krotkotrwaly, a pompka po uzywaniu zacina.
    Najprosciej mowiac nie warty ceny!!

Używam tego produktu od: 6mc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Ilona021 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • dobrze się rozprowadza, jest dość gęsty, porządnie kryje a przy tym jest delikatny bo to podkład mineralny do tego piękna buteleczka polecam dla osób z cerą mieszaną - wrażliwą nie zawiedzie was ten podkład
    szczerze mówiąc, nie widzę tu żadnych minusów, wraz z pudrem świetnie matują i pięknie buzia wygląda!

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Stapia sie z cera i daje bardzo naturalny efekt
  • Najlepszy i najbardziej naturalny podklad jaki do tej pory uzywalam. Genialnie stapia sie z cera. Mam odcien 021. (Wczesniej mialam 020 i tez byl ok ale 021 mimo iz wydaje sie yellow jest genialnie dopasowany).Oczywiscie na dodatkowe niechciane niespodzianki polecam dodatkowo concealer. Po tym pokładzie efektem jest naturalna zadbana i zdrowa cera. Kilka razy kiedy mialam go na sobie usłyszałam ze mam b ladna cere więc magia Nude działa dodatkowo podklad ma za zadanie nawilzac cere co robi plus 15spf czego chciec wiecej??? Niezdecydowanym polecam wyprobowac. Oczywiscie dobranie podkladu dla kazdego to jak najbardziej sprawa indywidualna MÓJ KWC!!!!

Chcesz pochwalić alinu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, ale.....
  • Uważam, iż to świetny kosmetyk, super sprawdza się przy mojej mieszanej cerze, daje naturalny efekt, nie robi maski, co prawda nie jest zbytnio kryjący, także może nie pasować osobom z cerą problemową, ale u mnie sprawdza się ok. I kupowałabym go dalej, gdyby nie felerny atomizer...To już moja druga butelka, w której po krótkim użytkowaniu zacina się atomizer i trudno wydobyć kosmetyk. Uważam, ze dla takiej firmy i ceny takie błędy są niedpuszczalne!! I dlatego mimo, iż z jakości podkładu jestem mega zadowolona, musze poszukać nowego, który oprócz jakości będzie można normalnie użytkować.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić haribo27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam do niego słabość
  • Bardzo lubię ten podkład, ale tak naprawdę jego jakość odkrywamy w połowie opakowania kiedy większość alkoholu się wypompuje i zostaje więcej rozświetlających grudek i nawilżających właściowości.\\\\\\\\\\\\\\\\nNo więc jestem w połowie i oto cechy, które bardzo cenię w tym podkładzie:\\\\\\\\\\\\\\\\n+ładnie rozświetla\\\\\\\\\\\\\\\\n+dobrze kryje, wyrównuje koloryt (choć ja muszę pomagać sobie korektorem, bo mam cerę problematyczną)\\\\\\\\\\\\\\\\n+brak efektu maski!!\\\\\\\\\\\\\\\\n+nie podkreśla suchych skórek tak bardzo jak inne podkłady\\\\\\\\\\\\\\\\n+cera po jego użyciu wygląda po prostu dobrze,\\\\\\\\\\\\\\\\nzdrowo\\\\\\\\\\\\\\\\n+brak uczucia ściągnięcia (mam cerę suchą po kuracji izotekiem)\\\\\\\\\\\\\\\\nogólnie może nie ma szału,ale jest to zdecydowanie mój ulubieniec \\\\\\\\\\\\\\\\n

edit: no nie wiem, prawie skończyło mi się właśnie opakowanie i stwierdzam, że podkład w sumie jest taki sobie:
    -podkreśla suche skórki
    -tak jakby zwiększa widoczność porów
    -świecę się po nim
    -ciemnieje, ściera się
    -nie jest zbyt długotrwały
    -/+ niby nawilża a trochę wysusza (może to przez ten alkohol w składzie)
    -za mało kryje
    +dość dobrze rozświetla
    +nie ma efektu maski
    +jest lekki, nie czuć go na twarzy
    jednak ogólnie jest to dość dobry podkład i jeśli ma się suchą-normalną cerę z małą ilością niedoskonałości to można go kupić nawet w ciemno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie bez wad
  • Mam cerę normalną, z lekko błyszczącą strefą T. Ostatnio zaczęłam używać kremu z retinolem i podkład któego używałam ( Parure Extreme Guerlain ) był za 'tępy" dla przesuszonej skóry.
    Podkład Nude poleciła mi pani w Douglasiei rzeczywiście mnie przekonała. Podkład wydaje się być bardzo nawilżający, przyjemny jak dobrze nawilżający krem. Ma lekkie krycie, i daje super efekt lekkiego matu . Bardzo naturalny. Odpowiadaly mi tez jasne kolory ( chociaz 020 jest bardzo jasny, a o21 już lekko pomarańczowy. Mój idealny kolor byłby gdzieś pomiędzy, jednak w porównaniu do innych firm jest całkiem przyzwoicie )

Podkład o dziwno wysusza skóre już po paru użyciach. Nie uwierzyłabym w to, ale widze to po swojej skórze i ( teraz ) po innych opiniach na KWC. Po nałożeniu odczuwam 'dyskomofort' ściągniętej skóry, trudno go rozprowadzić bez warstwy tłustego kremu ( co jednak daje zbyt duży 'błysk" , nie wchodzi w grę )

Zdaję sobie sprawę, że przy użyciu retinolu skóra staje sie bardziej wymagająca, ale widać po innych opiniach, że nie jest to tylko moje odczucie.

Mam jednak nadzieję, że po skończonej kuracji będe mogła do niego wrócić bo rzeczywiście dobrze odwzorowuje 'nude make up'.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Semifredo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Podkład użyłam dwa razy zadowolona z koloru i z pokrycia i na tym koniec. Po pierwszym nałożeniu byłam bardzo zadowolona ze średniego krycia które lubie i faktu ,że ładnie się rozprowadza i fajnie współgra z różem do policzków. Na tym koniec plusów. Potem było gorzej. Ściera się z twarzy ,spływa i świeci jak latarnia po 2-3h .To jeszcze bym przeżyła bo wiele podkładów tak się zachowuje na skórze mieszane ale gdy zmywałam go wieczorem już widziałam ,że coś jest nie tak. Pojawiły się jakieś zaczerwienienia ,suche placki iiiiii grudki zapchanych porów. Pomyślałam ... trudno szybko się pomaluje i uciekam na spotkanie z przyjaciółką .Po powrocie zmyłam twarz -oczywiście zaczerwienienie i grudki się podwoiły.Niestety rano spojrzałam w lustro z przerażeniem -zapchane pory na maksa, skórki na twarzy ,twarz jakby zmęczona tym podkładem. Mam skórę bardzo wrażliwą ale taki koszmar wcześniej spotkał mnie tylko przy podkładzie dior forever. a używałam naprawdę wiele.Taka masakra po 1 dniu boje się pomyśleć co byłoby dalej. Na pewno nie do skóry mieszanej w kierunku tłustej i na pewno nie do wrażliwej.Oddałam teściowej która jest bardzo zadowolona , więc nie ma reguły.

Używam tego produktu od: 1 dzień
    Ilość zużytych opakowań: zero opakowań, dwa użycia

Chcesz pochwalić mendi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • O ile sypka wrsja tego podkładu wkurzyła mnie na maxa o tyle z płynnej na początku byłam bardzo zadowolona, piękne satynowe wykończenie, idealny kolor 021 linen, doskonale ujednolicona cera, cudownie nakładało się go pędzlem a do tego śliczne opakowanie, które jest ozdobą toaletki, alee za prawie 200 zł można kupić równie dobry podkład z którym nie dostaniemy po kilku dniach używania gratis wysuszonej skóry i pozapychanych porów, te dwie rzeczy sprawiają że kompletnie skreślam go z listy ponownego zakupu. W podsumowanie zgadzam się z pozytywnymi recenzjami i podpisuje pod negatywnymi.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić miska189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nieładnie, nieładnie:/
  • No i dałam się nabrać.
    Że dla każdego typu cery. Otóż nie dla każdego i to jest jego podstawowa wada.

+ piękne kolory, m.in. 010 - śliczny, bladziutki, ani róż, ani beż, chłodny kolor, idealny dla mnie

+ bardzo eleganckie i zarazem wygodne opakowanie z pompką

i na tym koniec plusów

- wysusza i to niemiłosiernie - mam suchą skórę, ale opatulam ją nader dokładnie, zwłaszcza zimą, a tu ... łupież na czole zaraz po aplikacji

- przez to wysuszanie powoduje efekt fatalnie przypudrowanej, suche skóry

- ciężko jest pokryć skórę równomiernie, bo zasycha w tempie szybszym niż Revlon Colorstay (którego uważałam za rekordzistę, ale dawałam radę)

Prawie 200 pln w błoto, co zrozumiale podnosi ciśnienie.

Używam tego produktu od: około 1,5 tygodnia i ani dnia dłużej
    Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • sa-ha-ra!!
  • z całą odpowiedzialnością daję jedną gwiazdkę! a to ze względu na prosty fakt, że kosmetyk ten jest dokładnie przeciwnością obietnicy producenta.

moja cera nie jest wcale mocno przesuszona, a po nałożeniu podkładu było widać dokładnie każdą suchą skórkę. Widoczny jest silny efekt matowienia poprzez stworzenie na skórze tępej maski.

Podkład nawilżający z alkoholem w składzie do tego łatwo wyczuwalnym w zapachu?

mówię stanowcze nie!

Używam tego produktu od: dwa podejścia. Efekt sahary był niedopuszczalny
    Ilość zużytych opakowań: próbnik z allegro.

Chcesz pochwalić verriko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy z wyprobowanych
  • Kilka lat temu otrzymalam w prezencie (020).
    Jedyny plus to dosc ladna szklana buteleczka.
    Reszta jest do bani:
    -strasznie wysusza skore,
    -skorki sa widoczne,
    -zerowe krycie,
    -trudne rozprowadzenie (trzeba sie szybko krecic, by nie miec smug i plam na twarzy),
    -paskudny zapach- wyczuwalam alkohol,
    -pompka (zaciela sie w pierwszym miesiacu uzywania, wiec jedynym wyjsciem bylo rozbicie buteleczki).

Używam tego produktu od: kilka lat temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno 30 ml

Chcesz pochwalić yerena za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowana
  • zachęcona elegancką buteleczką i bądź co bądź firmą kupiłam. Rozczarowana byłam po całości. Owszem po nałożeniu wygląda wszystko pięknie. Nie tworzy maski, wygląda subletnie i naturalnie, ale... ściera się niemiłosiernie. Wsiąka w skóre :/ nie takiego efektu sięspodziewałam :/

Używam tego produktu od: kupiłam go 1,5roku temu
    Ilość zużytych opakowań: użyłam pare razy i oddałam koleżance

Chcesz pochwalić Michunka za czytelną i pomocną recenzję?