Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Hydrating Makeup (Nawilżający podkład mineralny) (stara wersja)

Znana nie tylko z wysublimowanych pokazów mody marka Dior wprowadza nai rynek ekskluzywne kosmetyki mineralne do makijażu.
Wszystkie kosmetyki są w 100% mineralne i, jak zapewnia producent, dzięki swej lekkiej formule dają efekt idealnie gładkiej, zdrowej i przede wszystkim dobrze nawilżonej cery. Do wyboru mamy 12 odcieni płynnego fluidu. Dzięki prawie 40% zawartości wody, płynny fluid dba o natychmiastowy komfort skóry, która staje się świeższa, bardziej miękka i jedwabista. Dzięki wodnym mikro - kropelkom produkt ten ma lekko kryjącą teksturę i gwarantuje jednocześnie optymalną równomierność, promienność i transparencję cery. Płynny podkład ma długotrwałe działanie, a cera sprawia wrażenie naturalnej i promienistej.

Skład: Water, Methyl Trimethicone, Alcohol, Phenyl Trimethicone, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Silica, Acrylates/Dimethicone Copolymer, Acrylates Copolymer, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Phenoxyethanol, Stearic Acid, Sorbitan Sesquioleate, Alumina, Sodium Myristoyl Glutamate, Dimethicone, Ascorbyl Glucoside, Hydroxyethycellulose, Lecithin, Tocopheryl Acetate, Synthetic Fluorphlogopite, Parfum (Fragrance), Sericin, Linalool, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Methylparaben, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, BHT, Rhodochrosite Extract, Dimethicone/Methicone Copolymer, Hydrolyzed Linseed Extract, Citronellol, Sorbic Acid, Butylparaben, Ethylparaben, Copper Gluconate, Isobutylparaben, Propylparaben.

Cena: 180zł / 30ml
/m/

NAJLEPSZY!

Po latach poszukiwań w końcu udało mi się znaleźć podkład idealny. Mam cerę mieszaną z tendencją do przesuszeń szczególnie w okolicach nosa. Podkład nie podkreśla suchych skórek, idealnie wtapia się w skórę, współpracuje z nią. Kolor stapia się mistrzowsko z twarzą.

Rozświetla
Nawilża
Kryje wszelkie niedoskonałości
Lekki
Wydajny
Długo utrzymujący się na twarzy

Jedynym minusem może wydawać się cena, ale na promo w Sepho albo w tago mago można go kupić taniej i uważam. że naprawdę warto.

Po prostu MÓJ HIT!

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Swietny !

Jeden z moich ulubionych podkladow. Naturalne wykonczenie, pol-mat, ocien 020 idealnie stapia sie z moja karnacja. Bardzo wydajny, przy codziennym stosowaniu wystarczylo mi opakowanie na 10 miesiecy.
Moglby troche bardziej nawilzac, ale pod silnie nawilzajacy krem, sprawdza sie znakomicie.

Używam tego produktu od: przeszlo roku
Ilość zużytych opakowań: jedno i jestem w trakcie nastepnego

Bardzo dobry produkt

Podkład daje bardzo naturalny wygląd skóry. Nakładam go gąbeczką z Real Techniques. Dodatkowy plus, iż posiada naturalne składniki pielęgnujące. Narazie mam próbkę, ale napewno kupię pełnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: opakowanie próbne

Kocham ! Uwielbiam !

Najlepszy podkład na świecie ! Produkt ma same zalety
Przede wszystkim świetnie sie nakłada i co najwazniejsze nie tworzy na twarzy sztucznej maski .
Cera po nim jest po prostu idealna , jak u porcelanowej laleczki :) pamiętajmy jednak by nie wcierać go w twarz jak krem tylko delikatnie rozprowadzić wtedy efekt będzie spektakularny :)
Mozna stosować jako punktowy korektor na niedoskonałości cery , wszystko pięknie maskuje :)
Polecam , polecam , polecam ! :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Rewelacyjny podkład.

Używałam Nr 020 - Light Beige. W mojej opinii jest to podkład idealny.

świetna, płynna konsystencja zapewnia łatwą i szybką aplikację kosmetyku (pamiętajcie: wstrząsnąć przed użyciem - sami producenci tak zalecają niejednokrotnie umieszczając taką informację na opakowaniu);

bardzo dobrze rozprowadza się na skórze nie tworząc smug;

krycie to kwestia bardzo indywidualna - u mnie jest idealne;

absolutnie nie zapycha;

bardzo wydajny;

przypudrowany trzyma się u mnie cały dzień;

po nałozeniu idealnie stapia się ze skórą i nawilża ją;

nie tworzy "efektu maski" lecz bardzo naturalny wygląd;

z biegiem czasu w ogóle nie wysychał w opakowaniu;

dla kogoś, kto zwraca na to uwagę - opakowanie szklane, eleganckie (pompka nie sprawiała żadnych problemów);

zapach dla mnie absolutnie nie ma znaczenia - bez przesady, to nie perfumy.

Podsumowując: gorąco polecam ten podkład.

Używam tego produktu od: od grudnia 2011 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 (każde po 30 ml)

Uwielbiam i chetnie kupiłam bym każdą ilość starej wersji.

Zużyłam chyba ze 3 butelki tego podkładu co mi się nie zdarza, dopóki nie kupiłam nowej wersji która jest totalną porażka.
Plusy:
- podkład ma cudowną konsystencję
- nie zapycha
- nie czuć go na skórze
- po zmyciu make up buzia jest odzywiona, nawilzona
- fajnie kryje, nie tworzy maski
- zagruntowany pudrem utrwalającym bardzo dobrze sie trzyma nawet w upały
- odcień 40 był dla mnie idealny

Minusy
- cena

dobry

Wcześniej miałam podkład Diorskin Forever, zachęcona jego doskonałością skusiłam się na nowość...

Plusy:
+ delikatne krycie
+ efekt nawilżonej skóry
+ wydajny
+ podoba mi się opakowanie

Minusy
- Posiadam odcień 020 i jest dla mnie trochę zaciemny, to znaczy zaraz po nałożeniu na skórę idealny, chwilkę później ciemnieje
- jak dla mnie krycie jest zasłabe
- trzeba nauczyć się go rozprowadzać, ponieważ może zostawiać smugi
- z czasem w opakowaniu gęstnieje
- brzydko pachnie
- nietrwały

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

matuje ... i wysusza cerę, podkreśla suche skórki

Zanim zaczne moja recenzje chce zaznaczyc że mam cere mieszaną, z kaprysną strefa T. Posiadam kolor 020 czyli light beige i calkiem fajnie wpasowuje sia w mój naturalny kolor cery. Konsystencja tego podkładu jest lekka i delikatna, ale z nakaldaniem trzeba sie spieszyc poniewaz bardzo szybko zasycha. A teraz efekt po nalozeniu i tu mamy dwie szkoly. Szkoła 1 - podklad nalozony bezposrednio na skore: natychmiastowy efekt matu gwarantowany, ale juz po niecalej godzinie skora jest sciagnieta i wysuszona, wiec dla cer suchych absolutnie nie polecam! Sposob 2 - podklad nalozony na wykremowana buzię dale efekt rozswietlenia i sredniego matu, sebum w strefie T tak czy siak wychodzi po jakims czasie na wierzch, no ale do tego juz jestem przyzwyczajona. Krycie srednie ale mnie wystarcza nie mam wyprysków jedynie zaczerwienienia wiec ladnie wyrownuje kolor cery, nadaje naturalny efekt, zmniejsza widoczność moich porów, u mnie kolor nie ciemnieje. Trwałość zaskakujaco dobra nawet jesli przykladam chusteczki aby zmniejszyc sebum to podklad nadal jest na swoim miejscu!!! Nie jest to podklad nawilzający wiec warto miec to na uwadze przy jego zakupie. Podklad musi poczekac do wiosny bo na jesien i zime sie nie nadaje. Plus za ładny zapach przypominajacy luksusowy krem. Minus za cenę:( na szczescie ja dostalam go w prezencie.

Iście natural look

Dior Nude jeden z moich faworytów, idealny dla poszukuących świeżego blasku zamiast mocnego tetralnego krycia w postaci maski na twarzy...

Podkład o lekkiej konsystencji dający średnie krycie, bardzo ładnie wyrównuje kolory, fantastyczny szczególnie w porze wiosenno - letniej gdyż daje efekt tak jakby wilgotnej buzi...tzn. nie ma pudrowego wykończenia lecz bardzo świeże, naturalne pełne blasku delikatne wykończenie.

Pomimo tego, że mam skórę mieszaną i np. podkłady Lancome Photogenic czy Teint Miracle dawały efekt zby dużego rozświetlenia,( tzn. moja skóra świeciła się jeszcze bardziej niż świeci się w związku z tym, że jest mieszana...było to nieestetyczne świecenie, które bardzo mi się nie podobało)Diorek jest idealny solo czy też w towarzystwie pudru wykończeniowego.
Nie jest podkładem, który daje 100% matowe krycie, którego osobiście nie lubię, zapewnia za to total natural look, taki ciepły letni deszcz na buzi, totalne ożeźwienie, glow i blask wszystko dozowane w odpowiedniej ilości:-)

Kolor jaki posiadałam to chyba nr 020...jednak stwierdzam, że mógł być odrobinę jaśniejszy...Plusem jest to, że podkład nie utlenia się, nie zmienia swojego pierwotnego koloru w trakcie jego noszenia....

To jest właśnie lekkość noszenia, efekt nagiej buźki, 15-letniej kokietki z gaju owocowego:-) bijący blask, makijaż nowego wymiaru wody i powietrza, polotu i efektu tafli na buzi:-)

Jest to podkład, który nie obciąża skóry, nie czuć że buzia jest pomalowana, daje 100% komfort...nie zapycha porów i nie podkreśla suchych skórek.

Jedynyny minus wiąże się z aplikacją podkładu, któy zbyt szybko zasycha z uwagi na dużą zawartość wody...należy zatem rozprowadzać go energicznymi ruchami.

Rozczarowuje

Jestem w trakcie drugiego opakowania, ale czuje sie rozczarowana. Mozliwe, ze to przez pore roku, bo poprzenio uzywalam go wiosna i latem...

Podklad rzeczywiscie tworzy wrazenie \'\' nagiej skory \'\', nie ma efektu maski, konsystencja jest dosyc rzadka.
Ale ogromnym minusem jest to, ze BARDZO DZIWNIE UTLENIA SIE NA SKORZE!!!
Ja mam wrazenie, ze po nim jestem lekko pomaranczowa, po za tym nie najlpeiej laczy sie ze skora, zostawia smugi...

Uwazam, ze nie jest warty swojej ceny. Sama nie wiem, czemu sie na niego skusilam drugi raz... Moze dlatego, ze ogolnie lubie lekkie podklady :)

Polecam go latem, dla osob z cera normalna, bez problemow. Zima nie spelnia swojej roli.

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie, 30 ml

nie jest warty wysokiej ceny

Przy zakupie podkladu Chanel Vitalumiere Aqua zostalam zaopatrzona w kilkanaście próbek lekkich podkładów innych firm, dla porównania, tak więc zużyłam 2 próbki podkładu firmy Dior. Odcień 030 Medium Beige (cera z odcieniem żółtym, lekko opalona po lecie), starczyły mi na dokładnie 2 tygodnie codziennego używania, więc bardzo przyzwoicie.
Podkład ładnie, kwiatowo pachnie i jest trwały, i to są chyba jedyne jego zalety.
W porównaniu z ww Chanel bardzo tępo się rozprowadza - nie ma tego silikonowego flow, szybko zasycha na twarzy i trzeba być bardzo ostrożnym przy jego nakładaniu, żeby nie narobić sobie plam.
Z biegiem czasu utlenia sie i pomarańczowieje na twarzy, szczególnie jeśli niezbyt dokładnie go nałożymy (np. przy załamaniu szczęki), koszmar.
Niby efekt jest - bardzo delikatne krycie (nie zakryje plamek potrądzikowych czy piegów) i wyrównanie koloru, ale po zmyciu skórę mamy przesuszoną, szarą, zmęczoną.
Nie podoba mi sie ten podkład, uważam że jego niska jakość jest na poziomie marek drogeryjnych typu Rimmel, i taką też pownien mieć cenę. W przedziale cenowym ok. 200 zł można znaleźć rzeczy o wiele od niego lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 2 próbki po 1,5 ml

Bardzo dobry podklład

Podukt o idealnej konsystencji, nie za gęsty, nie za rzadki, leciutko "gumowy" - świetnie rozprowadza. W porównaniu z innymi podkladami nakladam go o polowe krocej.
Skóra nie jest po nim "zaklejona", oddycha i daje się to faktycznie odczuć w ciągu dnia. Podkladu nie czuc na skórze., jakby go nie było. Osobiście po powrocie do domu od razu mam ochote zmyc makijaż, aby uwolnić skórę, w przypadku tego podkladu jest inaczej i to jest jego największy plus. Daje komfort.

Podkład jest delikatny, kryje dobrze, ale nie za mocno, można poczuć się słabo umalowaną,jesli ktos lubi mocno kryjace podklady.
Ma to jednak inni plus: nie ma mozliwosci nałożyc go zbyt duzo, za grubo - on po prostu wyglada swietnie po nalozeniu. To chyba zasługa tej lekko "gumowej" konsystencji.

Plus za piękene szklane opakowanie, chciaż to akurat w podkładzie nie jest najważniejsze, ale cieszy oko ;)

Daję 4,5 gwiazdki.