Urtekram, No Perfume, Deo Crystal (Nieperfumowany dezodorant naturalny)

Urtekram, No Perfume, Deo Crystal (Nieperfumowany dezodorant naturalny)

Dezodorant naturalny. Pozwala ciału pocić się tak, aby w naturalny
sposób mogło uwolnić toksyny, bardzo skutecznie niweluje zapach potu.
Zawiera składniki neutralnie regulujące florę bakteryjną. Bez syntetycznych zapachów, bez alkoholu.
100% zawartych składników są pochodzenia naturalnego, 10% składników pochodzą z upraw ekologicznych.
Posiada certyfikat EcoCert oraz Duńskiego Stowarzyszenia Astmy i Alergików.

dezodoranty zapachowe
ochronne
nie pozostawiająca plam, bezzapachowa
w kulce
sucha, wrażliwa

Świetny

Bardzo udany zakup, z ciekawości wypróbowałam i teraz to mój niezbędnik :-) Pod względem skuteczności bije na głowę wszystkie antyperspiranty, no i wreszcie nie trzeba zastanawiać się, czy to aluminium to jednak szkodzi czy nie...Delikatny, można stosować na skórę po depilacji. Nie zostawia śladów, bardzo wydajny więc warto wydać trochę więcej. Wersje zapachowe są bardzo subtelne, więc nie kolidują z perfumami.

Używam odmiany aloesowej (zielony) i tę polecam z czystym sumieniem, natomiast wersja crystal (niebieska) trochę wysuszała mi skórę.

Spełnia obietnice.

Nie koliduje z zapachem perfum, i bardzo skutecznie przeciwdziała przykremu zapachowi. Takich rezultatów nie miałam przy żadnym antyperspirancie czy dezodorancie zwykłym sklepowym. Przyznam też, że od kiedy używam dezodorantów naturalnych mój organizm wyregulował proces pocenia się i pocę się o wiele mniej niż gdy używałam antyperspirantów. Bardzo wydajny, wygodny w aplikacji, w miarę szybko schnie, nie kruszy się i nie pozostawia śladów na ubraniu.

Ilość zużytych opakowań: napoczęte 1