LCN Wilde Cosmetics, Cream Make - Up (Kremowy podkład do każdego rodzaju cery)

LCN Wilde Cosmetics, Cream Make - Up (Kremowy podkład do każdego rodzaju cery)

Aksamitny, kremowy podkład do każdego rodzaju cery. Nie wysusza skóry i nie tworzy efektu maski. Bardzo długo pozostaje na skórze i doskonale pokrywa jej niedoskonałości. Świetnie się dopasowuje do odcienia karnacji. Dostępny w 5 odcieniach.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Diethylhexyl Adipate, Nylon-12, C11-12, Isoparaffin,Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cetyl PEG 1 Dimethicome, Sorbitan Sesquioleate, Zine Oxide, Lauroyl Lysine, Polyglyceryl-4 Isostearate, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Synthetic Beeswax, Perfum, Talc, Lactic AcidSerin, Alcohol Denat, Urea, Sorbitol, Sodium Chloride, Allantion, Limonene, Isobutylparaben.

Cena: 40zł / 30ml
/m/

Używam go już od dawna. Mam średnio-jasną karnację i nr 3 Sahara jest idealny ( jak się opalę to nie muszę zmieniać koloru)
Jest idealny dla cery mieszanej bo fajnie nawilża, ale nigdy nie powoduje świecenia skóry.
Fantastyczny!!!

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:6 może 7

Genialny

Gwaranruje, że będziecie zadowolone tak jak ja ;-)
Całkowicie zgodny z opisem i niedrogi.
Jedyny minus to, żeCieżko kupić kosmetyki LCN bo nie ma ich w żadnych sklepach. Dostępne sa tylko w salonach kosmetycznych i przez sklep internetowy.
Uzywam go już od dawna i na tyle się dopasowuje do skóry, że w lecie i w zimie mam ten sam odcień, a mimo wszystko wygląda bardzo naturalnie
Mój KWC

Używam tego produktu od:roku