Rimmel, Sexy Curves Mascara (Tusz podkręcający rzęsy)

Powiększ Rimmel, Sexy Curves Mascara (Tusz podkręcający rzęsy)

Zgłaszająca osoba: miooodeekmx

Maskara podkręcająca rzęsy do 70 % i pogrubiająca. szczoteczka o wyjątkowym kształcie z trzykrotnie większą ilością skrętów dla wywołania potrójnego efektu.

• Zdecydowanie nie polecam
  • Oprócz ładnego opakowania nic dobrego w nim nie ma

Minusy:
    -skleja rzęsy
    -nie podkręca
    -osypuje się
    -bardzo szybko wysycha
    -rozmazuje się
    -za wysoka cena jak na taki kiepski efekt

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Chcesz pochwalić Onamarzycielka za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki zwyczajny, nic szczególnego
  • Zwyczajny podkręcający tusz ze średniej półki cenowej, nie przypadł mi jakoś bardzo do gustu, ale też nie zraził.

Gdybym dostała go w prezencie na pewno bym wykorzystała, jednak sama bym nie kupiła ponownie.
    Nie ma tu jakiś spektakularnych efektów, od maskary wymagam więcej trwałości.

Jednak jak najbardziej nadaje się do codziennego makijażu, dość dobrze podkręca rzęsy i dość bezproblemowo się go używało, choć trochę kruszył się pod koniec dnia ( ale nie sklejał rzęs).

Używam tego produktu od: 4 lata temu

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadzieja
  • +:
    NIC
    Nie podkręca(co powinien robić)
    -żadnego potencjału choćby do wydłużenia
    -skleja się
    -kruszy się

Według mnie strata pieniędzy, bo do niczego się nie nadaje

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam

Chcesz pochwalić bubblegirl1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Jestem posiadaczką długich rzęs, więc szukam tuszu, który to podkreśli. Ten produkt u mnie się sprawdził. Nie skleja rzęs, ma odpowiednią konsystencję i nasycenie czerni. Czy podkręca? Może delikatnie. Jestem zadowolona z tego produktu.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Chcesz pochwalić glamcoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie opakowanie...
  • Tusz i szczoteczka nawet ok, jeśli nie oczekuje się działania jakie obiecuje producent. Ot, po prostu tusz. Nie skleja rzęs. Największym minusem, który skutecznie obrzydza i zniechęca do używania tego produktu jest opakowanie. Po kilku tygodniach używania białe napisy starły się kompletnie pozostawiając mleczne smugi, a fiolet zaczął jakby pękać. Wygladało to jakbym pomalowała opakowanie pękającym lakierem do paznokci i umazała kredą. Ochydne.

Chcesz pochwalić SprinkledDonut za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieporozumienie
  • Ten tusz to totalne nieporozumienie (tak jak większość tuszy Rimmela, które testowałam).
    Skleja rzęsy, tworzy grudki, rzęsy wyglądają tragicznie. Siostrze też nie podpasował, ani zresztą mamie. Poleżał w szafie, a potem i tak wylądował w koszu. Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Christmas Pudding za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Dostałam w prezencie od chłopaka i.. zakochałam się w nim
    Daje super efekt- podkręcenie, wydłużenie i rozdzielenie rzęs. Jest bardzo wydajny, nie kruszy się w ciągu dnia i nie odbija się. Wystarczy kilka machnięć, a rzęski już wyglądają pięknie i naturalnie.
    Po sprawdzeniu ceny byłam mile zaskoczona, dlatego na pewno wrócę do niego.
    Ostatnim plusem jest dla mnie szczoteczka i sam wygląd zewnętrzny, bardzo mi się podoba.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić nylencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Plusy:
    - dociera do każdej rzęsy;
    - wydajność: nie wysycha szybko;
    - ładny, dziewczęcy look;
    - nie skleja;
    - dostępność: praktycznie każda drogeria.

Minusy:
    - odbija się i sypie, w bardzo nieestetyczny sposób;
    - cena: jak za tak przeciętny efekt, nie zachwyca;
    - słabe podkręcenie.

Używam tego produktu od: marzec 2013

Chcesz pochwalić mosolik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Jest wiele takich kosmetyków, które sprawdzają się tylko dla określonego typu urody lub zależne od kondycji, czy po prostu tego, co preferujemy.

Moje rzęsy przed... - choć nie kruche, to czasem wypadające, choć niekrótkie - to też nie długie, raczej z tych są ciemne, ale nie mocno rzucające się w oczy jak u szatynek i brunetek.
    Moje rzęsy po? Pięknie czarne, rozszesane, zdecydowanie bez krupek, nie oblepione tuszem. Tak długie, że czuję je kiedy otwieram oczy, lecz tusz - nie pozostaje na powiece górnej, nie rozmazuje się. Łatwo natomiast zmyć go płynami do demakijażu, nie zostaje na rzęsach.

Szczotka jest interesująca, skręcona, szeroka, lecz nie gruba, wytrzymuje czas eksploatacji (często mi się zdarzało, że )
    Tusz, nie wysycha szybko!
    Polecam ten konkretnie tusz bardziej niż jego brata bliźniaka - bardziej czarnego, oraz wersji wodoodpornej.
    A cena? W promocjach wielu drogerii dostępny za blisko 20 złotych i kilka (23-26).

Jak na swoją cenę? Doprawdy wart spróbowania. Chociaż nie jest ciągle obecny w mojej kosmetycze - często do niego wracam.

Używam tego produktu od: ponad 4 . lat!
    Ilość zużytych opakowań: przynajmniej 5.

Chcesz pochwalić lisliseklisowski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredni
  • To juz moje nte opakowane tego tuszu i bardzo dziwie sie ze go do tej pory nie zrecenzjowalam.Gdy bylam mlodsza kupowalam ten tusz bardzo czesto i wtedy mi sie bardzo podobal.Po latach na stoisku z kosmetykami na dworcu metra zakupilam sobie ponownie ten tusz z sentymentu za 3£.Przez tyle lat przyzwyczailam sie juz nieco do naturalnych ogromnych szczoteczek i ta syntetyczna byla dla mnie problematyczna sprawa.Strasznie dlugo sie taka maluje Ten tusz jest definitywnie tuszem wydluzajacym,zadnego nawet najmniejszego pogrubienia z tym tuszem nie dostaniecie.Rzesy sa bardzo wydluzone i podkrecone.Bardzo fajnie rozdziela.Robi troche taki look laleczki Odzwyczailam sie od takiego makijazu i nie bylam pod wrazeniem.Mialam chec jeszcze domalowac sobie rzesy zeby dodac im objetosci.Tusz jest w porzadku jesli chodzi o trawalosc.Nie zdaza mu sie osypac.Jednak trzeba uwazac przy aplikacji,czasami odbija sie pod brwiami.Wydajnosc z tego co pamietam byla w porzadku ok 3 mce codziennego uzywania.Ten meczyc bede pewnie dluzej bo mam jeszcze 10 innych tuszy Nie wiem wlasciwie czy mozna go jeszcze gdzies dostac? Nie widzialam go w zadnej stacjonarnej drogerii a jedynie na tym stoisku.Nie odradzam nie polecam

Używam tego produktu od: znam go od ok 4-5 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 6

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Ten tusz kupiłam za radą koleżanki, która bardzo go zachwalała, więc postanowiłam zaryzykować.

Z początku jego konsystencja była trochę za rzadka, ale po jakimś czasie tusz zgęstniał i dawał na rzęsach całkiem niezły efekt

Rzęsy nabrały ładnego koloru, stały się wyraziste, lekko podkręcone, pogrubione i naprawdę porządnie wydłużone.
    Tusz utrzymuje się na rzęsach cały dzień, nie kruszy się, nie osypuje.

Ma fajną szczoteczkę, która podkręca rzęsy.
    Z początku nie byłam do niej przekonana, ale poźniej zobaczyłam,że daje naprawdę niezły efekt.

Opakowanie jest bardzo eleganckie, cena w promocji przystępna.

Szczerze polecam ten tusz

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Chcesz pochwalić AnnaDorota1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Daje naturalny efekt.
  • Zacznę od zalet - ma mocny, czarny kolor, nie osypuje się i nie kruszy - połowa sukcesu za nami. Ma przepiękne opakowanie, nie wiem czemu tak mi się podoba, jest eleganckie i w ogóle takie błyszczące (pisząc to czuję się jakbym miała 3 latka ).
    Śmieszna szczoteczka dobrze rozdziela i dociera do tych dalszych rzęsek, jednak nie do końca łapię o co chodzi w tym jej pofałdowaniu, przecież i tak przy drugim pociągnięciu nie trafię w to samo miejsce co za pierwszym więc jakiegoś szczególnego efektu nią nie zrobię.
    Reasumując, dobry tusz, daje naturalny efekt bez sklejania, ale naprawdę nic specjalnego nie robi. Nie zauważyłam niczego czego zwykły tusz by nie zrobił, na pewno nie ma takich cudów z podkręcaniem i innymi wywijaskami. Lubię go, bo jak już mówiłam ładnie wygląda w kosmetyczce, a ja oczekuję od tuszu naturalnego efektu i takiż tu otrzymałam.

Jeżeli ktoś liczy na jakiś spektakularny look to niestety się przeliczy.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

Chcesz pochwalić pamlee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwycił
  • Nie będę kłamać, kupiłam skuszona szczoteczką. I poniekąd opakowaniem. Jednak nie te dwie rzeczy są ważne w tuszu, a ten czerni rzęsy... i to w sumie tyle. Może minimalnie wydłuża, ale nic poza tym. Podkręcenia czy rozdzielenia nie odnotowałam. Przeciwnie, na szczotce gromadzą się grudki tuszu, które albo sklejają rzęsy, albo osiadają na ich linii i lądują w oku. Oprócz tego, że grudkuje, zauważyłam też kruszenie się i usztywnianie rzęs. Przez to myślę, że się pożegnamy po wykończeniu tego opakowania.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić Deneuve za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywne zaskoczenie
  • kupując go głównie zachwyciła mnie cena. Nazwa trochę odstraszyła mojego chłopaka, ale to w tuszu nie jest ważne ;p
    chciałam kupić coś innego. zazwyczaj zależy mi na pogrubieniu rzęs, nie podkręceniu, czy wydłużeniu.
    Jednak ten produkt mnie pozytywnie zaskoczył.
    Po pierwszym pomalowaniu uśmiechnęłam się do lustra i wyruszyłam w miasto z dumą. Moje rzęsy się wydłużyły, nie było efektu sklejenia i w końcu moje oczy się "otworzyły". Jednak przyzwyczajenie to przyzwyczajenie. Bardzo możliwe, że za kilka dni pójdę kupić kolejny tusz, tym razem pogrubiający

UWAGA. Dziewczyny zazwyczaj zapominają o tym, że żeby rzęsy były ładnie rozczesane(nie sklejone), nie należy ich malować tylko wzdłuż(w górę), ale także pulsacyjnymi ruchami(na boki i równocześnie w górę-zygzakiem). TO DAJE NAJLEPSZY EFEKT

Używam tego produktu od: kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Sinlasparablas za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z moich ulubionych maskar
  • Na moich cienkich i dość krótkich rzęsach sprawdza się bez zarzutów.
    Po pomalowaniu wyglądają na o wiele gęstsze i dłuższe, bez efektu sklejania (no chyba, że się o wiele za dużo go nałoży)

Minusem jest to, że dość szybko wysycha i kruszy się.
    Mógłby być też troszeczkę tańszy.

Używam tego produktu od: około trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Paulinkson za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie
  • Jestem posiadaczką długich i dość gęstych rzęs. Zachęcona nazwą kupiłam oczekując jakiegoś fajnego podkręcenia i tusz podkręca rzęsy ale nie ma jakiegoś niesamowitego efektu. Szczoteczka fajnie wygląda ale nie spełnia swojego zadania. Niewielka ilość nie skleja, ale po kilkukrotnym przesunięciu po rzęsach już tak. Jedyny plus to przyjemny kolor opakowania i neutralny zapach ale to chyba za mało. Wybrałam kolor Intense Black a to jest raczej Marna Czerń niż intensywna. Używam do niego płynu 2 fazowego bo mleczkiem opornie się sciera. Używam tego produktu od: miesiąca. Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Malakh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkręca!
  • Moim typem był 2000 Calorie. Sexy Curves kupiłam zupełnie przypadkiem, od niechcenia, bo był wśród kosmetyków mocno przecenionych.

Jestem zachwycona tym tuszem mimo minusikó, przez które odejmuję gwiazdkę.
    Moje rzęsy są średniej długości i gęstośi. Uwielbiam podkręcenie i wydłużenie ale też dobre rozdzielenie. Ten tusz spełnia moje ywmagania:
    - podkręca
    - szczoteczka dobrze rozdziela
    - wydłuża
    - nie kruszy się
    - tani

Minusiki:
    - szybko się kończy
    - szybko wysycha
    - jak jest go już mało szczoteczka trochę mnie kłuje
    - coraz rzadziej dostepny

Można spokojnie wypróbować

Chcesz pochwalić ZabkaBDG za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry tylko na początku
  • Na początku używania wywołał zachwyt. Rzęsy pięknie rozdzielone, wydłużone aż do brwi, podkręcone, uniesione i wywinięte. Jednym słowem- cudowne.
    Po jakimś miesiącu czy półtora zepsuł się. Zaczął robić grudki, nie wydłużał już tak ładnie, sklejał.
    Szkoda, bo mogło być tak pięknie...Używam tego produktu od: skończyłam Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić almaelena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najpierw: nie, potem: TAK!
  • Kupiłam nakłoniona przez koleżankę. Że niby taki super hiper mega zajefajny.

Przy pierwszym użyciu byłam totalnie rozczarowana. Totalnie nie podkręcał rzęs, a skleił je i usztywnił. Szczoteczka dla nieobytych z nią nie jest łatwa w użyciu (ale da się nad nią zapanować, potrzeba tylko trochę wprawy).

Jednak z czasem nauczyłam się go używać i aktualnie uważam go za BARDZO DOBRY.

- tusz ten sam w sobie nie podkręca, więc niezbędne jest ZASTOSOWANIE ZALOTKI, a razem dadzą piękne efekty

- wydłuża optycznie

- trzeba uważać, aby ilość nałożona była minimalna

- efekt naturalny gwarantowany

- dodatkowo rozczesanie rzęs szczoteczką ulepsza efekt

- nie podrażnia i nie śmierdzi

Podsumowując: Polecam, jednak nie poddawajcie się przy ewentualnym negatywnym pierwszym wrażeniu. ;-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić strupik za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kupiłam ten tusz ponieważ skonczył się mój ulubiony a chciałam wypróbować coś innego więc kupiłam ten tusz. Nigdy nie miałam tak beznadziejnego tuszu. Moje rzeszy są dość długie tylko rzadkie. Tusz skleja rzesy, szczoteczka nabiera za dużo tuszu. Efektu podkręcenia nie ma Rzęsy są długie ale tak cienkie, że wygląda to strasznie. Tusz po 2 godzinach zaczął się osypywać.

Chcesz pochwalić kingusia8620 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie podkręca
  • Ten tusz być może nadaje się dla kogoś , kto ma długie i gęste rzęsy, moich nie wydłuża ani nic z nimi nie robi, nie podoba mi się szczoteczka, nie aplikuje odpowiedniej ilości tuszu , żeby dobrze się wymalować trzeba bardzo długo go nakładać, poza tym uczulił mnie, choć zwykle nie uczulają mnie kosmetyki.
    zalety :
    -cena
    wady :
    -nie pogrubia
    -nie podkręca
    - nie wydłuża dostatecznie
    -uczula
    - mało funkcyjna szczoteczka

Używam tego produktu od: używałam go dwa miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno całe a drugie w trakcie używania wyrzuciłam

Chcesz pochwalić kesha92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Wiązałam z nim wielkie nadzieje po tym jak zobaczyłam rzęsy swojej koleżanki. Czar prysl już po pierwszym nałożeniu tuszu. Obciążył i niemiłosiernie skleił moje rzęsy. Niestety szybko wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić velinne za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia swojej roli
  • Nazwanie tego tuszu podkręcającym rzęsy to chyba jakiś żart. Rzęsy po nim są proste, sztywne, nie wyglądają naturalnie. Daję dwie gwiazdki, bo przy użyciu innej szczoteczki efekt jest nieco lepszy, jednak za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: luty 2013

Chcesz pochwalić wiktorja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Po przetestowaniu kilku pozycji, w tym 3 czy 4 MaxFactor-ów, zdecydowałam się na zakup tego tuszu. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jak z każdym kosmetykiem, w miarę upływu czasu coraz lepiej się z nim pracuje ;-) Tak czy siak, efekt jest świetny, rzęsy są bardzo długie i ładnie podkręcone, jeśli dodać do tego zalotkę, to już w ogóle super. Na początku denerwowało mnie trochę, że może sklejać rzęsy, ale odkąd zaczęłam pomagać sobie czystą szczoteczką, problem zniknął. Odejmuję pół gwiazdki za to, że nie jest to tusz na 'ekstremalne' warunki (typu łzy itp.) - zdaję sobie sprawę, że nie jest to tusz wodoodporny, ale i tak stosunkowo zbyt łatwo się rozmazuje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić poesy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Najlepszy tusz do rzęs, jaki miałam do tej pory. Mam długie, ale mało podkręcone rzęsy - po użyciu tego tuszu w duecie z zalotką są podkręcone przez cały dzień - nie opadają, nie sklejają się, tusz się nie kruszy.

Odejmuję pół gwiazdki, ponieważ mógłby być troszkę bardziej wydajny.

Polecam!

Chcesz pochwalić skejtusiowa za czytelną i pomocną recenzję?