MAC, Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Powiększ MAC, Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Zgłaszająca osoba: anka_res

Intensywnie kryjący, skoncentrowany korektor w kremie. Pomimo intensywnego krycia jest bardzo lekki. Wodoodporny, bezzapachowy, niekomedogenny. Jest bardzo wydajny - niewielka ilość pozwala perfekcyjnie pokryć niedoskonałości. Polecany do krycia pieprzyków, znamion, cieni pod oczami. Wzbogacony o krzem oraz antyutleniacze (pochodne witamin A i E).

Cena: ok. 60zł / 7g

• to już klasyk
  • +naprawdę spora pojemnośc
    +b.silne krycie
    +pięknie stapia się ze skórą
    +długo się utrzymuje
    +mieszam z bazą rozświetlającą Yves Rocher i nakładam jako podkład- dzieją się cuda!

u cer suchych konieczny będzie krem nawilżający, ponieważ kosmetyk sam w sobie nie ma właściwości pielęgnacyjnych

Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja w świetnej cenie
  • Studio Finish Concealer od początku stał się jednym z moich faworytów. Świetnie kryje, jest bardzo wydajny, a cena jest zdecydowanie bardzo atrakcyjna w porównaniu do jakości. Gama kolorystyczna jest również szeroka, więc bez problemu znalazłam odcień idealny przy kolorze mojej skóry, co nie zdarza się często.
    Jedynym minusem jest to, że lekko wysusza i pod koniec dnia, pomimo chusteczek matujących i pudru błyszczy się oraz zaczyna być widoczny.
    Mimo wszystko korektor zdobył moje serce.

Chcesz pochwalić Nessy20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciągle szukam...
  • Korektor kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Kupiłam go w sklepie firmowym Mac\'a w centrum handlowym. Zapłaciłam za niego 77 złotych, cena wysoka ale biorąc pod uwagę jego wydajność to jak najbardziej się opłaca. Do pokrycia niedoskonałości potrzeba niewielkiej ilości, kryje w 100 % moje przebarwienia potrądzikowe jak i niespodzianki. Korektor nie jest zbytnio trwały, dość szybko znika, po ok. 4 h. Jego plusem jest wysoki filtr słoneczny i to, że nie zapycha

Polecam, jeśli macie coś do ukrycia

Chcesz pochwalić fatalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Jest to pierwszy korektor, który kryjąc moje cienie pod oczami nie zrobił zarazem efektu maski.
    Stopniem krycia przypomina kamuflaż ale konsystencja jest o wiele lżejsza, pudrowo-kremowa. Dzieki temu mozna go używac pod oczy i nie podkreśla zmarszczek. Do tego można stopniować krycie.
    Mankamentem jest oczywiście cena no i dostepność, bo w Trójmieście nie ma nigdzie MACa i musiałam sprowadzać go sobie ze stanów.

Chcesz pochwalić Kohl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • korektora używam od 2 lat, w sumie do tej pory jest to mój najlepszy korektor, co prawda kolor mam dobrany nie koniecznie dobrze nw20 , chyba nc byłby lepszy , a najlepszy nc15, ale mimo to jestem zadowolona, choc wg mnie korektor , aż tak cudownie się nie trzyma, jednak z innych mi znanych najlepiej a miałam wiele korektórów także tych renomowanych marek, ogolnie polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Awelinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Ten korektor jest absolutnie świetny. Na początku nie byłam przekonana do zakupy tego korektora, bo myślałam, że okaże się taki jak każdy inny krem-kamuflaż, tyle że po prostu dość droższy. Myliłam się. Ten korektor powala wszystkie inne kamuflaże na kolana.

+ korektor zapewnia perfekcyjne krycie
    + wystarczy odrobinka, żeby zakryć niedoskonałość (jest niesamowicie wydajny)
    + perfekcyjnie stapia się ze skórą, z podkładem
    + świetna gama kolorystyczna, zarówno żółte jak i różowe tony (jestem bardzo, bardzo blada i ten korektor jest dla mnie kolorystycznie dobrany idealnie)
    + nie zmazuje się, zostaje na swoim miejscu tak jak został położony aż do wieczora (fakt, że trzeba go przypudrować, ale to wydaje mi się bardzo normalne)
    + można go nałożyć pod oczy, ale na dobrze nawilżoną w tym miejscu skórę oraz dość umiejętnie, sprawnie (jednak ja preferuję używać go na niedoskonałości)

Minusem może być cena oraz to że średnio współgra z palcami, chociaż można próbować. Zdecydowanie idealnie współgra z pędzelkami języczkowymi do korektora, wtedy nie ma śladu po niedoskonałościach.

Generalnie świetny!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Salamka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest świetny
  • Mimo nie do końca idealnego odcienia, a był to odcień NC15 (miał wpadać w żółte tonacje,a jednak bardziej wpadał w różowe, co mnie zdziwiło) korektor bardzo dobrze się u mnie spisywał, zarówno pod oczy, jak i na przebarwienia. Dodam, że akurat z okolicą oczu nie mam większych problemów...Korektor jest świetnie kryjący, przyjemny w użyciu i co najważniejsze naprawdę NIE ZAPYCHA!, co na chwilę obecną jest dla mnie priorytetem. Nie ukrywam, że po zapłaceniu za niego 77 zł, bo taka jest aktualna cena, liczyłam na nieco większe opakowanie. Niestety po rozpakowaniu przesyłki mina mi nieco zrzedła i nie byłam zadowolona, okazał się strasznie maleńki. Niemniej jednak jak na takie gabaryty był całkiem wydajny, co prawda nie starczył na rok, ale ja raczej sporo go używałam, więc jeżeli ktoś niewiele potrzebuje korektora, będzie go miał na dużo dużo dłużej. Korektor doskonale współgrał z podkładem l'oreal true match. Produkt najlepiej nakładało mi się pędzelkiem na przebarwienia, natomiast palcem na oczy, produkt się wtedy nieco nagrzewał w kontakcie z opuszkami palców i śmiało można go było zaaplikować na oczy, jak i w okolice. Zarówno korektor jak i podkład stosowałam na skórę oczyszczoną płynem micelarnym, produkty nie sprawdzały mi się na twarzy, która była czymś natłuszczona.

plusy:
    -świetnie kryje
    -ładne odcienie, jednak jeżeli będę kupowała korektor następnym razem to wezmę kolor NW15 dla porównania
    -nie zapycha
    -dobrze się go rozprowadza
    -poręczne opakowanie
    -w miarę wydajny
    -trzyma się cały dzień
    -nie ściera się
    -nie roluje mi się po czasie na powiekach i nie tworzy zmarszczek

minusy:
    -wysoka cena
    -w moim przypadku dostępność tylko przez internet, chyba że przelotem dorwę go w jakimś innym mieście
    -jeżeli chodzi o sam kolor opis na stronie mac wprowadził mnie w błąd

Cieszyłabym się gdybym znałazła podobny korektor w dużo lepszej cenie, ze cenę też odejmuje pół gwiazdki.

Korektor jest godny wypróbowania, aczkolwiek jak z każdym produktem trzeba się umieć z nim obchodzić.

Ja ze swojej strony moge go polecić do cery mieszanej, problematycznej.

POLECAM!

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • +dobre krycie
    +nie zapycha mnie
    +nadaje się na ukrycie większych zaczerwienionych miejsc (np. koło nosa), nie podkreśla wtedy porów ani nie roluje się
    +wygodne opakowanie
    +przyjemna konsystencja (nie jest ani zbyt gęsty lub suchy ani rozlewający się)
    +wydajny
    dla mnie idealny

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Chcesz pochwalić luft_mysza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie kryje
  • Idealny korektor dla osób borykających się z problemem cieni pod oczami. Kosmetyk ma bardzo, bardzo gęstą konsystencję, do zakrycia niedoskonałości wystarczy naprawdę niewielka ilość. U mnie utrzymuje się cały dzień, czasem odkłada się w zmarszczkach, ale to raczej nieuniknione. Nałożony poprawnie - pędzelkiem albo "wstemplowany" i utrwalony pudrem daje naprawdę satysfakcjonujący efekt. Nie jest to kosmetyk lekki, może przesuszyć delikatną, suchą cerę. Nie jest tani, ale naprawdę bardzo wydajny, po trzech miesiącach codziennego stosowania nie widzę praktycznie żadnego ubytku. Idealny dla cer mieszanych i tłustych.

+ krycie
    + SPF 35
    + wydajność
    + bogata gama kolorów
    + solidne opakowanie

- cena

Używam tego produktu od: 3 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk godny polecenia!
  • Odcień: NC15

Korektora używam od ponad 3 lat. Kosmetyk bardzo dobrze współgra z podkładem Lancome Teint Idole oraz pudrem MAC Blot Powder Pressed.

Odcień korektora jest bardzo jasny, kilka tonów jaśniejszy od mojego podkładu ale po chwili idealnie stapia się z cerą.

Krycie jest bardzo duże. Pod tym względem jest to najlepszy korektor jaki kiedykolwiek używałam. Choć mam bardzo dużo niedoskonałości to on je wszystkie całkowicie zakrywa. Kosmetyk stosuję również pod oczy choć tam nie do końca się chyba nadaje gdyż jest bardzo "ciężki".

Trwałość oceniam bardzo dobrze. Nałożony rano wraz z całym makijażem kamufluje do wieczora wszystkie niedoskonałości.

Cena wynosi około 80 zł. Jest to bardzo mało przy wydajności tego produktu. Kosmetyk zakupiony 3 lata temu udało mi się zużyć w 2/3. Ze względu na to, że staram się takie produkty nie używać dłużej niż 2 lata zakupiłam nowy.

Kosmetyk ma ciężką formułę i czasami zdarzy mu się zapchać moją cerę tworząc wypryski. Mimo tej jednej wady uważam go za produkt godny polecenia. Sama na pewno po zużyciu tego opakowania zakupie kolejne.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić Kleo_patra_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij