MAC, Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Powiększ MAC, Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Zgłaszająca osoba: anka_res

Intensywnie kryjący, skoncentrowany korektor w kremie. Pomimo intensywnego krycia jest bardzo lekki. Wodoodporny, bezzapachowy, niekomedogenny. Jest bardzo wydajny - niewielka ilość pozwala perfekcyjnie pokryć niedoskonałości. Polecany do krycia pieprzyków, znamion, cieni pod oczami. Wzbogacony o krzem oraz antyutleniacze (pochodne witamin A i E).

Cena: ok. 60zł / 7g

• Świetnie kryje
  • Idealny korektor dla osób borykających się z problemem cieni pod oczami. Kosmetyk ma bardzo, bardzo gęstą konsystencję, do zakrycia niedoskonałości wystarczy naprawdę niewielka ilość. U mnie utrzymuje się cały dzień, czasem odkłada się w zmarszczkach, ale to raczej nieuniknione. Nałożony poprawnie - pędzelkiem albo "wstemplowany" i utrwalony pudrem daje naprawdę satysfakcjonujący efekt. Nie jest to kosmetyk lekki, może przesuszyć delikatną, suchą cerę. Nie jest tani, ale naprawdę bardzo wydajny, po trzech miesiącach codziennego stosowania nie widzę praktycznie żadnego ubytku. Idealny dla cer mieszanych i tłustych.

+ krycie
    + SPF 35
    + wydajność
    + bogata gama kolorów
    + solidne opakowanie

- cena

Używam tego produktu od: 3 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

Chcesz pochwalić MaggieLee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk godny polecenia!
  • Odcień: NC15

Korektora używam od ponad 3 lat. Kosmetyk bardzo dobrze współgra z podkładem Lancome Teint Idole oraz pudrem MAC Blot Powder Pressed.

Odcień korektora jest bardzo jasny, kilka tonów jaśniejszy od mojego podkładu ale po chwili idealnie stapia się z cerą.

Krycie jest bardzo duże. Pod tym względem jest to najlepszy korektor jaki kiedykolwiek używałam. Choć mam bardzo dużo niedoskonałości to on je wszystkie całkowicie zakrywa. Kosmetyk stosuję również pod oczy choć tam nie do końca się chyba nadaje gdyż jest bardzo "ciężki".

Trwałość oceniam bardzo dobrze. Nałożony rano wraz z całym makijażem kamufluje do wieczora wszystkie niedoskonałości.

Cena wynosi około 80 zł. Jest to bardzo mało przy wydajności tego produktu. Kosmetyk zakupiony 3 lata temu udało mi się zużyć w 2/3. Ze względu na to, że staram się takie produkty nie używać dłużej niż 2 lata zakupiłam nowy.

Kosmetyk ma ciężką formułę i czasami zdarzy mu się zapchać moją cerę tworząc wypryski. Mimo tej jednej wady uważam go za produkt godny polecenia. Sama na pewno po zużyciu tego opakowania zakupie kolejne.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić Kleo_patra_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kiedyś lubiłam go bardziej, ale odkąd poznałam Pro Longwear Concealer nie mogę znaleźć sensownego zastosowania dla Studio Finish Concealer. Czemu tak się stało? Szczegóły dalej.

Kosmetyk zamknięty jest w opakowaniu identycznym jak cienie firmy, jego gramatura to 7g, a cena 77zł. Mój kolor to NC 15. Ilość ogromna jak na korektor, słyszałam, że starcza na dwa lata prawie codziennego użytkowania, więc jeśli się z nim lubimy to cena jest prostsza do przełknięcia, słowem ekonomiczny z niego okaz. Mam go dwa lata i nic się z nim nie zmieniło. Opakowanie, w którym trzeba grzebać palcem, jeśli nie posiadamy pędzla do korektora (tak jak ja obecnie), nie należy do moich ulubionych - wolę tubki, pompki, pędzelki, wszystko tylko nie takie coś do czego każdy pyłek się czepia i aż strach mieć je otwarte dłużej niż 10 sekund. Z tego względu co jakiś czas produkt dezynfekuję - czuję się wtedy o wiele lepiej. Konsystencję ma ciekawą, bo taką inną - niby kremową, gęstą, czasem przy wyższych temperaturach wręcz tłustawą, ale przy rozprowadzaniu jest dość tępy i nieco suchy. Palcem raczej prościej go wklepać, niż równomiernie rozprowadzić, inną sprawdzoną metodą może się okazać bardzo puchaty, zbity, krótki pędzel (coś w stylu pędzla O9 z GlamBrush od Hani, który to jako jeden z wielu mnie zaciekawił) - wtedy z większym sukcesem popracujemy z nim w okolicy oczu, czy nosa.

Niestety nie podoba mi się, jak korektor sprawuje się na mojej skórze. Podobno ma ukrywać przebarwienia, cienie, niedoskonałości, znamiona i tatuaże. Zważywszy na te znamiona, to filtr SPF35 staje się sensowny i uznaję go za duży plus. Powiem tak - krycie ma naprawdę wyśmienite, jest to taki jakby kamuflaż, który zakryje bardzo wiele. Niestety nie wygląda to jednak dobrze, jeśli nie mamy nieskazitelnej skóry / bardzo starannego, dobrze kryjącego makijażu. Rzuca się w oczy, ciężko go używać solo. Nie podoba mi się jak ten korektor wygląda pod oczami, na okazjonalnych diodach, naczynkach w okolicy nosa, strefach gdzie mam wągry (środek czoła, nos, broda). Wychodzi więc na to, że w miarę dobrze wygląda jedynie na policzkach, do których nie mam akurat żadnych zastrzeżeń, ewentualnie na różowawych, niewielkich krostkach. Pod oczami wygląda jeszcze początkowo dobrze, ale z czasem jest gorzej - wysusza delikatną skórę wokół oczu i wchodzi w jej załamania (nie lubię używać słowa zmarszczki, nie w wieku 19 lat). Podkreśla włoski, suche skórki (a nawet znajduje takie, których normalnie nie widać) i wągry. Do tego nie grzeszy trwałością - jak na mój gust zbyt szybko się ściera, przynajmniej z niedoskonałości, pod oczami się trzyma, ale dodaje skórze lat, więc po co?

Może nie miałabym mu tak dużo do zarzucenia, gdybym nie poznała Pro Longwear Concealer, który wygrywa z nim pod każdym aspektem. No ale trudno, dla mnie nie wypał - jest zbyt widoczny na skórze, daje zbyt suchy efekt, źle się z nim czuję. Trwałością nie grzeszy. Nie polubiliśmy się niestety. I teraz kombinuje jak tu go zużyć, żeby nie zmarnować, a mieć opakowanie na Back 2 MAC...

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane odczucia
  • korekora tego używałam bardzo długo ale to głownie z powodu jego niesamowitej wręcz wydajności - nie mogłam go zużyć przez dwa lata nakładajac codziennie! a szkoda było mi wyrzucić...
    używałam głównie pod oczy I czasami na jakąś niespodziankę
    + trwałość
    +gama kolorystyczna
    + krycie
    - jednak za tępy pod oczy
    - nie mogłam go stosować bez podkładu ponieważ był zbyt widoczny
    - ciężki
    - myślałam, że może jest po prostu nieodpowiedni pod oczy ale niestety na wypryski również się nie sprawdził do końca...

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kate860122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowane tak
  • Moje wieczne problemy z cerą skłoniły mnie do poszukiwania mocno kryjącego korektora, przetestowałam ich sporo, np: Camouflage Cream z Catrice czy kamuflaż a ArtDeco jednak żaden z nich mnie nie zachwycił, będąc w Warszawie postanowiłam zajrzeć do sklepu MAC własnie za tym korektorem zachęcona pozytywnymi opiniami. Pani w sklepie była jedną z najmilszych jakie spotkałam (lepsza obsługę tylko w Sephorze widziałam) kolor dobrała świetnie NW20, niby różowe odcienie nie zakrywają dobrze wyprysków ale ja nie mam z tym żadnego problemu. Pod oczy tez się nadaje ale z umiarem i najlepiej rozprowadzać puszystym pędzlem, osobiście używam Hakuro H22 i nie mam problemu z uczuciem ciężkości pod oczami czy wysuszaniem ale jednak wole Pro Longwear jest delikatniejszy.

Podsumowując:

+ za opakowanie, małe podręczne zawsze w mojej kosmetyczce
    + za krycie, tego właśnie szukałam
    + za konsystencje, bardzo odpowiada mi ta kremowa i wcale nie jest aż tak ciężka jak mi się wydawało po czytaniu opinii
    + za trwałość, przypudrowany trzyma się nawet naście godzin przy mojej tłustej cerze
    + za zapach, bardzo przyjemny jak dla mnie

+/- cena 74zł ale rozkładając ją na miesiące używania nie jest aż taka straszna

Ilość zużytych opakowań: może 1/5

Chcesz pochwalić BlackWidow97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry do niedoskonałości.

• + Gęsta konsystencja pozwala na ładne pokrycie niedoskonałości skóry

+ Starcza na baaaaardzo długo, jest wydajny

+ ładnie wtapia się w skórę, używam go jeśli potrzebuję pokrycia jakiejś krostki bo nie robi "placka" ciemnego dookoła i po przypudrowaniu wygląda naturalnie

ale...

- nie nadaje się pod oczy, trochę za ciężki Używam tego produktu od: 1 rokuIlość zużytych opakowań: 1 nawet nie w polowie

Chcesz pochwalić patus1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kamuflaż dla cieni pod oczami
  • Studio Finish to uniwersalny korektor o gęstej, kremowej formule i doskonałym kryciu. Jest to jednak dość trudny kosmetyk. Musiałam poświęcić trochę czasu, aby nauczyć się korzystać z niego prawidłowo i uzyskać zamierzony, naturalny efekt.
    Korzystam z dwóch odcieni : NW15 na wypryski i zaczerwienienia i NW20 pod oczy. Ponieważ mam skłonność do bardzo wyraźnych cieni pod oczami, zdecydowałam się na Studio Finish, mimo wcześniejszych uprzedzeń do tak obciążającej formuły. Chociaż mam bardzo jasną, mleczną karnację, w moim przypadku pod oczami lepiej sprawdza się nieco ciemniejszy odcień NW20. Traktuję go jak "kamuflaż", nakładam na palec odrobinę korektora i delikatnie wklepuję na skórze, pudruję i dopiero potem ostrożnie wycieram ewentualny nadmiar, który czasem zostaje w drobnych zmarszczach. Korektor jest ciężki, zwłaszcza dla tak delikatnego obszaru, jednak w małych ilościach sprawdza się dobrze i zakrywa cienie lepiej niż jakikolwiek konkurent,nawet doskonała Helena Rubinstein. Należy jednak pamiętać o bardzo intensywnym nawilżeniu skóry pod oczami, aby korektor nie wysuszał i nie podkreślał suchych skórek.

Jaśniejszy odcień NW15 nakładam punktowo i rozcieram na drobnych zaczerwienieniach i niedoskonałościach. Dobrze kryje,stapia się ze skórą, chociaż mam wątpliwości co do jego trwałości, wymaga niestety poprawek w ciągu dnia. Kryjąc wypryski wolałabym korzystać z korektora o całkowicie matowym wykończeniu, ten jest odrobinę zbyt tłusty,ale pod pudrem wyglada dobrze i naturalnie. O ile w przypadku cieni pod oczami opakowanie zdaje egzamin, to w przypadku innych problemów skórnych może wydać się za mało higieniczne.
    Nie jest to korektor idealny,może nieco drażnić i męczyć skórę przy codziennym stosowaniu, jest jednak niezwykle skuteczny. Zostawiam go na awaryjne sytuacje, kiedy lżejsze produkty nie zapewniają odpowiedniego krycia.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie dwóch odcieni

Chcesz pochwalić agnieszka16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Duży plus za wydajność, bogatą gamę kolorystyczną.
    Czasami się sprawdzał. Jednak nie jest to najlepszy korektor, jest średni jakościowo. Nie nadaje się pod oczy bo mocno wysusza, czasami gromadzi się w załamaniach skóry, nie maskuje odpowiednio niedoskonałości- najchętniej gromadzi się gruba warstwą dookoła. Jest widoczny na twarzy i niezbyt łatwy w nakładaniu. Kiedyś dawno temu byłabym zachwycona jednak stałam się rozbestwiona, gdyż poznałam lepsze korektory. Ten jest kapryśny, raz się go łatwo aplikuje, raz gorzej. Lubi znikać w ciągu dnia. Nie kupię go ponownie Używam tego produktu od: testy od4 lat Ilość zużytych opakowań: 1 męczę od 2 lat

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredniak
  • +/- duza gama kolorystyczna, ale czasem ciemnieje na twarzy
    +wydajnosc
    +/- krycie, jest srednie, na wypryski czasem nie wystarczajace, nie mowiac o strupach, po prostu ich nie zakrywa, lubi przesuszac i podkreslac szuche skorki
    +/- zakryje cienie pod oczami, nawet te duze,ale przesuszy skore i wchodzi w zmarszczki i tak zostaje

- cena,nie wydalabym tyle kasy na ten produkt,ciesze sie,ze go dostalam.
    - schodzi z miejsc jakie chcemy ukryc z czasem, mowie tutaj o cerze mieszanej bardziej sklaniajacej sie do mocnego przetluszczania

nie polecam dla cer tlustych- mozna kupic tanszy, moze lepszy (?) np colection 2000 albo maybelline superstay24 a efekt taki sam, z tym ze ten z superstay trzyma sie caly dzien na zakrytych wypryskach

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

Chcesz pochwalić cotopaxi32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze kryje
  • kupilam za jasny odcien, ale po kilku minutach wyrownuje sie z moja cera, wiec pewnie lepiej by bylo gdybym maiala prawidlowy odcien.
    czyli spisuje sie dobrze jak na taki odcien.

na razie ten korektor i Oriflame Beauty, Studio Artist Concealer to moj obecny ideal (szukam ciagle dalej)
    na krem nakladam mac, czekam z 3 minutki zeby sie dopasowal a potem wklepuje oriflame.
    mac jest fajny ale zapada sie w zmarszczkach, a ten oriflame to jedyny na razie korektorow, ktory sie nie zapada w załamania (ma piekny kolor, jednak nie jest bardzo napigmentowny a ja mam ogromne cienie pod oczami)

Używam tego produktu od: wakacji
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić em_kej za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Naczytalam sie tylu rewelacyjnych opinii na temat tego korektora ze wiedzialam ze predzej czy pozniej zagosci on w moich zbiorach Mam go w kolorze nw15.Musze przyznac ze naprawde mialyscie racje.Korektor jest rewelacyjny! Zamkniety w malutkim prostym porecznym opakowaniu produkt ma bardzo gesta konsystencje jednak nie jest ani troche trudny w rozprowadzaniu! Jest taki maselkowaty Lubie taka konsystencje.Uzywam go zarowno pod powieki jak i na rozne niespodzianki.Kryje rewelacyjnie! Wymazuje zmeczenie spod oczu i fotoshopuje cere-a rownoczesnie nie jest wcale widoczny na twarzy.Mialam obawy czy nie bedzie podkreslal suchych skorek czy zbieral sie pod oczami ale niczego takiego nie zauwazylam Do tego jest jednym z najtrwalszych korektorow jakie mam/mialam.Jezeli zalezy mi na perfekcyjnym kryciu przez caly dzien to uzywalam wlasnie jego.Uzywam go juz jakis czas a w opakowaniu jest go naprawde jeszcze bardzo sporo i na dlugo mi posluzy-biorac to pod uwage cena nie wydaje sie wcale taka wysoka Polecam go wszystkim wizazankom

Używam tego produktu od: ok pol roku

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRAWIE ideał
  • Korektora tego używam do maskowania podkówek pod oczami. Nakładam go pod workiem i wklepuję go wilgotnym patyczkiem kosmetycznym. Utrwalam pudrem

Zalety:
    -trwałość (z siłownią też sobie radzi
    -krycie
    -wydajność
    -konsystencja
    -solidne opakowanie

Wady:
    -za ciężki do cieni pod oczami (też posiadam)
    -trochę wysusza skórę
    -cena

Chcesz pochwalić fentanyl007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity
  • Na samym początku wspomnę, że używam go tylko i wyłącznie na niedoskonałości, jakoś nie miałabym odwagi nałożyć go pod oczy, zresztą nie widzę takiej potrzeby.
    I do tego celu jest genialny!
    Ukrywa wszystko, jest naprawdę mocno kryjący, trzyma się średnio u mnie na twarzy 7h, po tym czasie wymaga lekkiej poprawki ( używam lekkiego, rozświetlającego podkładu, zapewne przy cięższych matujących, suchych podkładach jego trwałość jest lepsza, nie używam też żadnych baz). Mogę przyczepić się do kolorystyki, bo nc15 wcale taki najjaśniejszy nie jest :<

Do tej pory nie znalazłam lepszego korektora.Używam tego produktu od: lutego 2013Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Nataalie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny na niedoskonałości!
  • Korektor kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych recenzji- nie zawiodłam się! Mam odcień nw20 i jest wprost idealny. Jak każdy kosmetyk z MAC'a doskonale dopasowuje się do koloru skóry i nie tworzy efektu maski. Bez zarzutów maskuje nawet najbardziej zaczerwienione miejsca. Jedynym mankamentem jest to, że nie za bardzo nadaje się do używania pod oczy, gdyż obciąża skórę.

PLUSY:
    +szeroka gama kolorystyczna
    +idealne krycie
    +stosunek ilości i jakości do ceny
    +małe opakowanie, w którym znajduje się dużo produktu (7g)

MINUSY:
    -średnio nadaje się pod oczy

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić all_you_need_is_food za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC wśród korektorów na niedoskonałości
  • Studio finish to najlepszy korektor na niedoskonałości jaki miałam. Podkreślam fakt, ze na niedoskonałości, bo pod oczy nie nadaje się zupełnie, gdyz jest do tego za cięzki.

plusy:
    -> duza gama kolorów, jak to w MACu, przez co mozna dopasować odcień idealny dla siebie
    -> ładnie stapiał się z kazdym podkładem jaki miałam, nie widać go na twarzy
    -> utrzymuje się nienaruszony do momentu zmycia, nie trzeba robić zadnych poprawek, nie spływa z twarzy
    -> nie zapycha
    -> jest wydajny (patrząc na ilość zuzytych przeze mnie opakowań mozna odnieść inne wrazenie, jednak ja maskuję tym korektorem naprawdę duzo przebarwień, przy "normalnym" uzytkowaniu sądzę, ze po roku wciąz korzystałabym z pierwszego opakowania)

Minusów moim zdaniem nie ma. Cena jak dla mnie jest adekwatna do jakości.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić elisee15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na małe i duże niedoskonałości.
  • Byłam trochę przerażona kupując ten korektor, ponieważ bałam się, że jak nie trafię z kolorem, czy zwyczajnie mi nie podpasuje to wywalę 70zł w błoto.

Jak to dobrze, że się odważyłam!

+krycie (kryje absolutnie WSZYSTKO)
    +wydajność (jeżeli używamy tylko dla siebie i tylko na twarz, to raczej nie zużyjemy go w ciągu zalecanego czasu od otwarcia)
    +kolory (każdy wie jaką gamę ma MAC - dla każdego coś dobrego)

-dziwne opakowanie (końcówka nie do "wydrapania" palcem - tylko pędzelek, lecz najlepsze efekty osiąga się nakładając właśnie pędzelkiem)
    -cena (ale w stosunku do wydajności to dzieląc na miesiące używania i tak wychodzi niedrogo)

Ogólnie cudotwórca jak dla mnie! Po nieprzespanej nocy kładłam go (na warstwę kremu) pod oczy i na powieki (chociaż jest napisane, aby omijać okolice oczu) i wyglądałam jakbym przespała całą noc

Polecam na każdą okazję!

Chcesz pochwalić TheCarova za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • Bdb, ale tyłka n ie urywa
  • Mam odcien NW 15 idealny dobrany do mojej karnacji.

Mam skórę trądzikową, którą szpecą niestety duże blizny, więć mam co zakryć. Korektor ten mimo, że zapewnia fajne krycie trzeba nałożyć dość duża ilość. [oczywiscie mowa o naprawdę ciemnych bliznach, na lżejsze starczy ociupinka korektora]. Mam wrażenie, że podkreśla też suche skórki, może nawet nie przy samej aplikacji, ale kilka h po.Jest wydajny, w ładnym , skromnym opakowaniu. Fajnie, że ma taki wysoki SPF. Szczerze myślałam, że to będzie większy fenomen, ale generalnie źle nie jest.

Używam tego produktu od: lutego 2013

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ghana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak
  • Wow wow wow, tak zareagowałam jak dziewczyna w sklepie Mac nałożyła mi to cudo na twarz. Mam niestety ale zniszczoną cerę po długoletniej walce z trądzikiem i ślady widać dość mocno, jest jednak o tyle dobrze, że nie mam ich wszędzie a tylko miejscowo. Wcześniej używałam EL max cover i strasznie czułam że mam go na twarzy (a uzywalam tylko miejscowo jako korektor). Krycie miał fajne, ale był cholernie ciężki i mnie osobiście zapychał. O Macu słyszałam wiele od niejednej i postanowiłam się wybrac na małe kosmetykobranie. No i zakochałam się w tym korektorze. Odcień mam dobrany idealnie do skóry, jedna wartwa wystarczy by pokryć to co powinno być niewidoczne. No i przede wszystkim- nie czuć go na twarzy! Nie jest ciężki, nie spływa, można go nakładać palcami, pędzelkiem czy beauty blender- jak kto woli. Jest wydajny- małe pudełeczko a starczy na wiele. Nie zapycha. nie ma problemów z podkładami- czy tani czy drogi- z kazdym współgra. No i nie zgodzę się z przedmówczynią, że podkreśla suche skórki. Ja mam cerę bardzo suchą, z miejscowymi plamami jakby łuszczącej się skóry, ale nałożony na nawilżoną cerę nie pokreśla ani jednej skórki. Osobiscie uwielbiam i kocham i juz czaje sie na kolejne produkty MAC Używam go co prawda krótko, ale już wiem, że jak dla mnie nie ma nic lepszego i będę do niego wracać

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić zmuda1987 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Korektor- kamuflaż- NW15

Dobrze kryje, jednak czasem trzeba nałożyć kilka warstw, aby uzyskać dobre krycie. Jest bardzo wydany i przy tym stosunkowo tani- wystarczy spojrzeć na inne produkty z MACa. Do aplikacji zwykle używam palcy, ponieważ nie wchłaniają tyle produktu, co mój pędzel Real Techniques Deluxe Crease Brush. Ma przyjemną konsystencję, łatwo się go nakłada. Niestety podkreśla suche skórki. Sam korektor nie wysusza. Na pewno kupię go ponownie, ale rozejrzę się też za innym, może z Bobbi Brown.

Cena
    Wydajność
    Nie wysusza
    Nie zapycha
    Krycie
    Wytrzymuje cały dzień
    Szeroka gama kolorystyczna

Podkreśla suche skórkiUżywam tego produktu od: Dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Gimmy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie za taką cenę
  • Posiadam odcień NC15. Jest to chyba jeden z najjasniejszych w gamie.

Konsystencja korektora jest kremowa, co zapewnia dosyc dobre krycie. Trzeba sie nieco namęczyć, żeby dobrze stopił się ze skórą, ale efekt jest w miarę ok.

Stosowany na większe partie twarzy(a robię tak często z korektorem, bo nie lubię stosować podkładów) tworzy jednak efekt maski i płaskiego matu.

Jego głównym minusem jest to, że nie utrzymuje się na twarzy zbyt długo. Nawet po przypudrowaniu nie wytrzyma tych 8 godzin, czego nie mogę mu darować ze względu na jego bradzo wysoką cenę. Myślę, że za 70zł(ja na allegro zapłaciłam zbójecką cenę ok. 90zł, a na pewno zakupiłam produkt oryginalny) mam prawo oczekiwać, że korektor nie będzie się ścierał i przykryje niedoskonałości na cały dzień.

Dobrałam sobie odrobinę za jasny odcień.

Na plus zaliczyć mogę b. dużą wydajność.

Używam tego produktu od: półtora roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BlueberryMilkshake za czytelną i pomocną recenzję?
  • DOBRY
  • Rzadko używam korektora - jedynie gdy wyskoczy mi na twarzy jakaś niespodzianka. Dobrze kryje, jest bardzo wydajny. Czasami używam go pod oczy i jako bazy pod cienie - w tej wersji rownież się sprawdza. Jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: od około 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasia_84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kwc
  • kryjacy - lecz lekki, niewielki - lecz wydajny. doskonale radzi sobie z cieniami pod oczami oraz drobnymi niespodziankami. dzieki bogatej gamie kolorystycznej kazdy jest w stanie znalezc cos dla siebie. oceniam odcien nw15, ktory wspaniale wspolgra z nawilzajacym podkladem mineralnym (nc15) tego samego producenta. jedynym mankamentem jest cena (74zl), ktora - w stosunku do wydajnosci produktu - wydaje sie byc jednak miarodajna. polecam posiadaczka cer suchych badz normalnych

Chcesz pochwalić white almond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem z kąd tak dobra ocena
  • Skusiałam się na niego, bo tyle dziewczyn go zachwalało. Jednak dla mnie to kompletna pomyłka. Jest bardzo gęsty, przez co trzeba go właściwie rozsmarowywać na delikatnej skórze pod oczami. Jest taki ciężki. Co najgorsze, to wchodzi we wszystkie załamania skóry, więc w efekcie po pewnym czasie w ogóle ne kryje, a daje straszny efekt. Absolutnie nie do stosowania pod oczy, według mnie. No i jeszcze to nieestetyczne opakowanie, w który ciągle się ten korektor maca.. łech.

Używam tego produktu od: mam pół roku, ale kilka razy, bo po co
    Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Chcesz pochwalić moniqqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry jednak ja ciągle szukam
  • Długo chodził za mną ten korektor aż w końcu zdecydowałam się na jego zakup. Na wstępie powiem, że mam cerę mieszaną z tendencją do pojawiania się na niej suchych skórek. Nie ukrywam, jest to dla mnie dość duży problem jednak z pomocą kremu natłuszczającego jakoś ujdzie. Wracając do rzeczy. Korektor ma bardzo fajne, malutkie opakowanie lecz trochę niehigieniczne. Nie uważam żeby to był minus ponieważ ze względu na jego konsystencję trudno byłoby go wpakować do jakiegoś innego opakowania. Nie pachnie za specjalnie, powiedziałabym, że nie pachnie tak na dobrą sprawę niczym konkretnym. Konsystencja jest kremowa jednak sam korektor jest dość zbity. Jeśli nakładamy pędzlem krycie jest bardziej przejrzyste, jeśli palcem w tedy otrzymujemy bardzo dobre, intensywne krycie. W zależności od tego jak nakładamy ten produkt możemy się spodziewać innej wydajności. Ja osobiście najpierw używałam pędzla do korektora, zwykłego, języczkowego i zauważyłam, że bardzo szybko zaczął mi znikać. Potem przerzuciłam się na aplikację palcem i zauważyłam, że nie zużywam go już tak dużo. W sumie to wydaje mi się to jak najbardziej logiczne i pisząc recenzję powinniśmy wspomnieć o sposobie aplikacji dlatego ja tak też zrobiłam Kolejną rzeczą jest chyba najważniejsze czyli efekt jaki otrzymujemy, powiedziałabym, że jest bardzo ''fotoszopowy''. Stosuje go głownie na wypryski i zaczerwienienia, nie próbowałam go nigdy nanosić na skórę pod oczami. Mam cerę naczynkową i często nakładam go na policzki i muszę powiedzieć, że utrwalony pudrem jest niezwykle naturalny, ale zarazem bardzo kryjący. Na początku kiedy zaczęłam go używać dostawałam od ludzi bardzo dużo komplementów, nawet od kolegów Wspominałam wcześniej, że mam tendencję do pojawiania się suchych skórek, szczególnie pomiędzy brwiami, na nosie i na najwyższych punktach policzków ( tzw. jabuszkach ). Niestety, ten korektor bardzo podkreśla te niedoskonałości i raz wyglądało to tak dramatycznie, że musiałam w szkole wyjść do łazienki i zmazywać wszystko kremem nivea :/ Żeby pozbyć się tego efektu na miejsca, które najbardziej mi się przesuszają nakładam najpierw krem tłusty z Iwostinu a dopiero potem ten korektor i suchym skórkom mówię Bye bye Co do trwałości pod koniec dnia trochę się wyciera jednak 8 godzin w szkole i liczne obowiązki ''na mieście'', mogę mu to wybaczyć. Nie oczekuję cudów bo nawet najlepsze korektory za Bóg wie ile nie są w stanie utrzymać się na twarzy cały dzień. Podsumowując jest to bardzo dobry korektor, jednak polecałabym go cerom mieszanym i tłustym aniżeli suchym. Gdyby nie ten aspekt podkreślania suchości byłby idealny.

Chcesz pochwalić lululilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • kupiłam ten produkt po przestudiowaniu kwc i jak zwykle się nie zawiodłam. zacznę od tego, że jest bardzo wydajny. nawet nie pamiętam kiedy go kupiłam. używam go codziennie a jestem dopiero w połowie opakowania, więc cena nie jest taka przerażająca. potwierdzam wszystkie pozytywne wypowiedzi nt. tego produktu. bardzo dobrze kryje wszelkie niedoskonałości, przebarwienia. jest dosyć ciężki więc trzeba go nakładać w minimalnych ilościach i dobrze wklepać. dopiero wtedy kolejną warstwę. czasem użwam go na dolną powiekę okna, bo mam bardzo ciemną oprawę oczu. moim zdaniem jest to must have.

Używam tego produktu od: około dwa lata

Chcesz pochwalić mmaya za czytelną i pomocną recenzję?