MAC, Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Powiększ MAC, Studio Finish Concealer SPF 35 (Korektor do twarzy w kremie)

Zgłaszająca osoba: anka_res

Intensywnie kryjący, skoncentrowany korektor w kremie. Pomimo intensywnego krycia jest bardzo lekki. Wodoodporny, bezzapachowy, niekomedogenny. Jest bardzo wydajny - niewielka ilość pozwala perfekcyjnie pokryć niedoskonałości. Polecany do krycia pieprzyków, znamion, cieni pod oczami. Wzbogacony o krzem oraz antyutleniacze (pochodne witamin A i E).

Cena: ok. 60zł / 7g

• Dobry i wydajny !
  • Dobry i bardzo wydajny kosmetyk z długą datą ważności od otwarcia.
    Ładnie kryje niedoskonałości i bliznę po szyciu (tu sprawdza się niemal idealnie).
    Nakładam w okolice oczu po wcześniejszym nawilżeniu i wygląda bardzo dobrze, nie podkreśla zmarszczek, niekiedy jedynie suche skórki (ale to chyba każdy).
    Ładne, solidne i praktyczne opakowanie. Produkt zdatny do użycia do ostatniego grama.
    Używam go niekiedy na większe obszary i ładnie się rozsmarowuje i łączy z podkładami.
    Polecam bo jest wydajny i wszechstronny.

Minus to obsługa w sklepie (mam na myśli Galerię Krakowską) i nie wiem czy to specyfika miasta ale kupowałam ponownie produkt w zeszłym miesiącu i takiego podejścia do klienta nie widziałam nigdzie i nigdy ! Pani wyłoniła się z nikąd z nastawieniem jakbym jej wogóle w sklepie przeszkodziła, nie doradziła nic a zastanawiałam się nad zakupem innych produktów również, w końcu moje zakupy skończyły się jak najszybciej oby tylko móc wyjść stamtąd.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobry
  • Korektor bardzo dobrze kryje, jest kremowy, dobrze maskuje niedoskonałości. Duża gama kolorów pozwala na dobranie idealnego odcienia. Nadaje się również pod oczy.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymarowe

Chcesz pochwalić legalnabrunetka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pieniądze wyrzucone w błoto
  • Niestety jestem bardzo zawiedziona. Kupilam pod wpływem pozytywnych recenzji i okazało się, że jest to bubel.
    Co z tego że korektor ma naprawde silne krycie, jeśli ściera się niemiłosiernie szybko!! Utrwalony pudrem wytrzymuje max 3-4 godz, bez utrwalenia- kilkanaście minut.
    ścierając się zostawia na twarzy ciastowatą konstystencję ;/
    kamuflaż z catrice 5 razy tańszy bije go na glowę...
    skusiłam się na ten korektor mimo dość wysokiej ceny i bardzo tego żałuję

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić annakarenina20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Lubię firmę Mac, a tu niestety się zawiodłam. Korektor kupiłam tylko w celu ukrywania okazjonalnie jakiś pojedynczych niespodzianek. Mimo, że mam jasną cerę mam odcień NC 15 i nieco na jasno się odznacza ale da się przeżyć. Więc NC 15 dla mojej jasnej cery jest ciut za jasny.

Moim największym zarzutem jest to, że niezależnie na jaki podkład go dam i w miejsce gdy chcę coś ukryć to trzyma się dosyć krótko, a gdy znika na około pojawia się zciastowana, pudrowa warstwa. Tak więc u mnie:
    -kryje na krótki czas
    -nieładnie i nierównomiernie znika osadzając się na pudrowo.
    -ocno przesusza miejsca na które zostaje punktowo położony.

Zdecydowałam się na ten koretkor, bo z opisu wydawał się idealny do moich potrzeb ale nie sprawdza się, więc dodatkowo, fakt iż jest on w niewygodnym opakowanie, gdzie aplikcja jets upierdliwa działa na niekorzyść.

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • to już klasyk
  • +naprawdę spora pojemnośc
    +b.silne krycie
    +pięknie stapia się ze skórą
    +długo się utrzymuje
    +mieszam z bazą rozświetlającą Yves Rocher i nakładam jako podkład- dzieją się cuda!

u cer suchych konieczny będzie krem nawilżający, ponieważ kosmetyk sam w sobie nie ma właściwości pielęgnacyjnych

Chcesz pochwalić heartuboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja w świetnej cenie
  • Studio Finish Concealer od początku stał się jednym z moich faworytów. Świetnie kryje, jest bardzo wydajny, a cena jest zdecydowanie bardzo atrakcyjna w porównaniu do jakości. Gama kolorystyczna jest również szeroka, więc bez problemu znalazłam odcień idealny przy kolorze mojej skóry, co nie zdarza się często.
    Jedynym minusem jest to, że lekko wysusza i pod koniec dnia, pomimo chusteczek matujących i pudru błyszczy się oraz zaczyna być widoczny.
    Mimo wszystko korektor zdobył moje serce.

Chcesz pochwalić Nessy20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciągle szukam...
  • Korektor kupiłam zachęcona opiniami na wizażu. Kupiłam go w sklepie firmowym Mac\'a w centrum handlowym. Zapłaciłam za niego 77 złotych, cena wysoka ale biorąc pod uwagę jego wydajność to jak najbardziej się opłaca. Do pokrycia niedoskonałości potrzeba niewielkiej ilości, kryje w 100 % moje przebarwienia potrądzikowe jak i niespodzianki. Korektor nie jest zbytnio trwały, dość szybko znika, po ok. 4 h. Jego plusem jest wysoki filtr słoneczny i to, że nie zapycha

Polecam, jeśli macie coś do ukrycia

Chcesz pochwalić fatalove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo dobry
  • Jest to pierwszy korektor, który kryjąc moje cienie pod oczami nie zrobił zarazem efektu maski.
    Stopniem krycia przypomina kamuflaż ale konsystencja jest o wiele lżejsza, pudrowo-kremowa. Dzieki temu mozna go używac pod oczy i nie podkreśla zmarszczek. Do tego można stopniować krycie.
    Mankamentem jest oczywiście cena no i dostepność, bo w Trójmieście nie ma nigdzie MACa i musiałam sprowadzać go sobie ze stanów.

Chcesz pochwalić Kohl za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • korektora używam od 2 lat, w sumie do tej pory jest to mój najlepszy korektor, co prawda kolor mam dobrany nie koniecznie dobrze nw20 , chyba nc byłby lepszy , a najlepszy nc15, ale mimo to jestem zadowolona, choc wg mnie korektor , aż tak cudownie się nie trzyma, jednak z innych mi znanych najlepiej a miałam wiele korektórów także tych renomowanych marek, ogolnie polecam!

Używam tego produktu od: 2 lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Awelinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Ten korektor jest absolutnie świetny. Na początku nie byłam przekonana do zakupy tego korektora, bo myślałam, że okaże się taki jak każdy inny krem-kamuflaż, tyle że po prostu dość droższy. Myliłam się. Ten korektor powala wszystkie inne kamuflaże na kolana.

+ korektor zapewnia perfekcyjne krycie
    + wystarczy odrobinka, żeby zakryć niedoskonałość (jest niesamowicie wydajny)
    + perfekcyjnie stapia się ze skórą, z podkładem
    + świetna gama kolorystyczna, zarówno żółte jak i różowe tony (jestem bardzo, bardzo blada i ten korektor jest dla mnie kolorystycznie dobrany idealnie)
    + nie zmazuje się, zostaje na swoim miejscu tak jak został położony aż do wieczora (fakt, że trzeba go przypudrować, ale to wydaje mi się bardzo normalne)
    + można go nałożyć pod oczy, ale na dobrze nawilżoną w tym miejscu skórę oraz dość umiejętnie, sprawnie (jednak ja preferuję używać go na niedoskonałości)

Minusem może być cena oraz to że średnio współgra z palcami, chociaż można próbować. Zdecydowanie idealnie współgra z pędzelkami języczkowymi do korektora, wtedy nie ma śladu po niedoskonałościach.

Generalnie świetny!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Salamka za czytelną i pomocną recenzję?