Powiększ Christian Dior, Diorskin Nude, Natural Glow Fresh Powder Makeup SPF 10 (Sypki podkład mineralny)

Zgłaszająca osoba: Misiowa Jagodka

Wyjątkowa mieszanka 100% mineralnych pigmentowa i rewolucyjna technologia Mineralized Water pozwoli odkryć i podkreślić naturalne piękno cery.
Podkład pozostawia cerę jedwabiście gładką, nawilżoną i lśniącą naturalnym blaskiem.
Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Boron Nitride, Water, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dimethicone, Glycerin, Pentylene glycol, Menthoxypropanediol, Sodium Chloride, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Dimethicone/ PEG-10/15 Crosspolymer, Silica, Alumina, Parfum, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate, Rhodochrosite Extract, Dipropylene Glycol, Sodium Metabisulfite, Sodium Citrate, Butylphenyl Methylpropional, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sericin, Hydrolyzed Linseed Extract, BHT, Sorbic Acid.
+/- Mica, Iron Oxides, Bismuth Oxylchloride, Titanium Dioxide, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Red 30 Lake.

Cena: 54CAD / 8g

• dla cer bez skazy
  • Oceniam kolor 030. Moim zdaniem najbardziej uniwersalny, jasny/średni beż.

Podkład nie kryje i nie matuje.
    Wyrównuje kolor i nadaje cerze blasku.

Uwaga! Bardzo BARDZO podkreśla rozszerzone pory i przesuszone miejsca na buzi.

Trwalosc ok 3h.

To moj pierwszy puder mineralny..i jest to zdecydowanie pomylka.

Generalnie skonczylo sie wysypem. Puder oddalam mamie a mnie pozostaly po nim tylko zle wspomnienia...

Nie - dziekuje.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: dwoch mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1'10

Chcesz pochwalić chilli19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obrzydlistwo za obrzydliwe pieniądze...
  • Jest to totalny niewypał w moim odczuciu. "MINERALNY"... Hmm, chyba nadużycie. Skład mówi sam za siebie. Cieszę się, że skorzystałam z rabatu 20% w sephorze, nie mając akurat nic na oku.

Wzięłam odcień najjaśniejszy spośród czterech dostępnych. Wydawał się lekko za różowy, gdyż widoczny był kontrast między twarzą a szyją...

Dlaczego oceniam go tak nisko?
    - spowodował pogorszenie stanu mojej cery. długo używałam prawdziwych "minerałów" i przestawienie się na "to coś" zrobiło z mojej twarzy pole minowe.

- nie sprawdza się na cerze problematycznej. Nie jest to produkt kryjący, a jedynie lekko wyrównujący koloryt.

- pomimo trwałości, po niecałch 3 godzinach moja cera niezdrowo się świeci a pory brzydko się odznaczają...

- niestety jest widoczny na twarzy- podkreśla suche skórki, a co gorsza- pod oczami zbiera się postarzając o parę lat.

Nie jest wart takich pieniędzy. Jest na rynku masa bardzo dobrych podkładów z lepszym składem, większym wyborem odcieni, i prawie 10 razy tańszych...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: około 1/3

Chcesz pochwalić esquilo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalność i perfekcja
  • Ten podkład jest wspaniały

Mam wymagającą cerę - wrażliwą, baaaardzo skłonną do wyprysków, mieszaną, ale bardzo szybko odwodniającą się, a do tego wszystkiego cienką i z przebarwieniami

Ten podkład sobie z nią radzi. Ba, radzi sobie świetnie!

Nakładałam go na rozmaite kremy (różnych półek cenowych: Clarins, Ziaja, Kleraderm, Jadwiga, Rexaline i pewnie parę innych). Stosowałam go wiosną, latem, jesienią i zimą. Wniosek? TEN PODKŁAD ŚWIETNIE WSPÓŁPRACUJE Z KAŻDYM UŻYWANYM PRZEZE MNIE KREMEM I O KAŻDEJ PORZE ROKU

Co ciekawe, wiele razy nałożyłam ten produkt na podkład, gdy nie byłam zadowolona z krycia, bądź po prostu efektu jaki dawał podkład, zamiast pudru wolałam użyć właśnie tego mineralnego podkładu do wykończenia.

Nakłada się go łatwo, bardzo dobrze stapia się z cerą. BARDZO DOBRZE. Nie, to za mało powiedziane. Lepszym słowem jest IDEALNIE stapia się z cerą

Nie ciemnieje, nie waży się, nie robi plam, nie znika przedwcześnie.

Łagodzi niechciane wykwity (nie, nie stosuję go jako preparatu na takowe miejsca, ale jeśli się pojawią, a ja chcę je ukryć, ten podkład sprawdza się świetnie, a przy tym widzę wyraźną poprawę w leczeniu takich niechcianych miejsc).

Cera jest promienna, trójwymiarowa, a przede wszystkim sprawia niesamowite wrażenie NATURALNOŚCI. "Make up no make up" w tym wydaniu nabiera nowego, świeższego znaczenia

Opakowanie?
    Trochę irytuje mnie duże, bardzo widoczne logo CD na wieczku, gdyż nie przepadam za tak wyraźnymi symbolami. Ale niech tam
    Samo opakowanie jest wykonane z dobrych surowców. Zabierałam je w podróż nie raz, a nie popsuło się zamknięcie, nie ma rys. Oczywiście widać ślady użytkowania, ale to tylko drobiazgi, gdyż cały mechanizm pozostał nienaruszony.

Wydobywanie podkładu jest już nieco bardziej skomplikowane, gdyż dużo się go wysypuje, a później resztki gromadzą się w szczelinach i przy zamykaniu opadają w niechciane miejsca. Łatwo przy tym pobrudzić kosmetyczkę, stolik, generalnie wszystko, na czym stoi to opakowanie :/

Wydajność raczej na minus, ale należy pamiętać, że kupujemy podkład o pojemności 8 g, a to niewiele. Więc już w momencie zakupu nie powinnyśmy oczekiwać, że starczy na rok. Ale uczciwie zaznaczam - mistrzem wydajności to on nie jest.

Na koniec napiszę, iż kilku mężczyzn zwróciło uwagę, jaką ładną i zdrową mam cerę, gdy miałam ten podkład na sobie. A jak napisałam na początku - daleko jej do ideału, więc tym bardziej taki komplement cieszy : )))

POLECAM z czystym sumieniem.
    Kupię ponownie, gdyż ten podkład sprawia, że cera wygląda naturalnie, poziom krycia mi bardzo odpowiada, nie ma płaskiego matu, a przy tym mam poczucie bezpieczeństwa, że przez cały dzień moja cera wygląda świeżo i perfekcyjnie

Ja, choć mam bardzo jasną karnację, używam odcienia 030

Używam tego produktu od: roku, z przerwami!
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić elbrus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10tke !
  • Jednym słowem ideał. Ja używałam go jako puder, bezpośrednio na podkład. Mam mieszaną cere i sprawdził się idealnie. Krycie jest bardzo dobre a to dla mnie ważne bo mam co do ukrycia Idealnie stapia się z cerą, mam wrażenie, że po jego użyciu jest wygładzona, promienna i blizny są jakby wygładzone. Nie wchodzi w pory, nie błyszcze się po nim ani mnie nie zapycha. Muszę odjąc pół gwiazdki za cene i jego wydajność, szybko się konczy jak dla mnie za szybko, a szkoda. Póki nie znajdę innego który mu dorówna ten będzie moim numerem 1

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić NeverGoodEnough18 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 496 raz(y)
  • jak na podklady sypkie dobry, ale generalnie sa lepsze
  • Jesli chodzi o podklady sypkie uzywalam pare lat temu mineralnego podkladu EDM. Jak mozna sie domyslec serca mego nie podbil, szybko sie pozegnalismy.
    Swego czasu uzywalam tylko podkladow w kompakcie, mowie tu o nich, bo mimo ze nie byly sypkie, byly w pudrze, mialy wiec wiele wspolnego z recenzowanym Diorem. Moimi ulubiencami byly prasowance L'Oreal i Chanel, a z takich sredniawych mialam Kanebo (ktorego recenzje z reszta kiedys dodalam w KWC).
    Obecnie uzywam glownie podkladow plynnych, a to dlatego, ze w duecie z baza najlepiej wygladzaja moja skore i zakrywaja rozszerzone pory, ktore odkad pamietam szpeca me lico. Problemow z cera jako takich nie mam, wiadomo raz na kilka miesiecy cos tam sie wydarzy, ale na codzien mam tylko (albo az) problem z porami, ktorych pozbyc sie po prostu nie da, mimo wyprobowania przeze mnie wielu zabiegow, w tym mikrodermabrazji.

Sypki podklad Dior wiele mineralnych skladnikow nie ma, nie jestem specem w tej dziedzinie, ale nie jest to typowo mineralny podklad, mimo ze producent tak go nazywa.
    Posiadam odcien 020, najjasniejszy - idealny dla mej zimowej, nieopalonej skory.

OPAKOWANIE jest sliczne, jak to z reguly u Diora, forma musi przekonac pierwsza, dla mnie to dobrze, przywiazuje do tego wage. Dziurki sa sporawe, mimo plastikowej nakladki nalezy uwazac podczas przewozenia, poniewaz puder uwielbia sie wysypywac przez sitko i moze nas czekac niemila niespodzianka przy otwieraniu.

WYDAJNOSC moim zdaniem nie jest az taka dobra jak pisza niektore recenzentki, ale nie jest tragiczna. Mimo, ze pudru jest w srodku jedynie 8g, nie potrzeba duzo na pokrycie calej twarzy, choc widze na biezaco ilosc zuzycia.

NAKLADANIE jest proste, lepiej to robic nad umywalka, jakas czesc zawsze sie osypie, w koncu to produkt sypki. Ja preferuje pedzel do podkladu. Nakladalam juz i kabuki i flat topem i gabka. Jedynie pedzlem do podkladu moge kontrolowac ilosc nakladanego podkladu, pozostalymi zawsze naklada sie za duzo.

EFEKT
    Kluczowa role, co chyba nikogo nie dziwi, gra tutaj ilosc. Przed kazdym nalozeniem tego produktu powtarzam sobie w myslach 'umiar, umiar, umiar'. Nie zgodze sie z ktoras z ponizszych recenzji, ze krycie mozna stopniowac. Moim zdaniem nie mozna. Nalozony w rozsadnej ilosci wyglada na buzi pieknie, jest naturalny, niewidoczny, stapia sie z cera, dopasowauje sie do koloru twarzy, nie podkresla rozszerzonych porow ani suchych skorek. Probujac zwiekszyc krycie i dokladajac kolejne, chocby cienkie warstwy, puder robi na twarzy masakre: perfidnie podkresla kazdy por na mojej buzi, kazda chocby najmniejsza sucha skorke, a do tego twarz przybiera wrazenia wysuszonej, jakiejs takiej papierowej. Wyglada po prostu okropnie! Pomijam juz, ze zaczyna byc widoczny na twarzy i przypomina tapete scienna.

TRWALOSC jest przecietna, to znaczy nie znika po kilku godzinach, spokojnie dotrwa do wieczora, aczkolwiek moja normalna skora nie wspolpracuje z nim zbyt dobrze mimo porzadnej bazy i po 2h zaczyna mi sie swiecic nos, wiec musze sie ratowac bibulka.

KRYCIE slabe. Dla mojej cery jest w porzadku, ale przy jakichkolwiek wiekszych problemach korektor bedzie niezbedny.

ODCIENIE nie sa zbyt bogate, podklad jest sprzedawany w Europie w zaledwie 4 kolorach, jesli ktos znajdzie wsrod nich swoj, moze kupic.

JAKO PUDER
    Uzylam go kilka razy na podklad w plynie jako puder wykonczeniowy, omiotlam po prostu twarz mala iloscia i wygladal okropnie: podkreslil pory, skorki i nadal twarzy wyglad maski. Moim zdaniem jest za ciezki, zeby go uzywac w tym celu.

Dla kogo to podklad?
    - dla pan o ladnej cerze, bez wiekszych problemow
    - najlepiej nie majacych rozszerzonych porow
    - wymagajacych naturalnego wygladu, efektu drugiej skory

Podsumowujac:
    Rozswietlenia jako takiego nie zauwazylam, podklad po prostu slabo matuje, wiec dla osob z przetluszczajaca sie cera polecam nastawic sie na czeste poprawki.
    Trwalosc godna polecenia, odcien najjasniejszy jest moim zdaniem dosyc jasny, co pomiedzy MAC NC20 a MAC NC15.
    Opakowanie jest ladne acz nieprzemyslane, a efekt naturalny, ale tylko przy nalozeniu malej ilosci.
    Jesli ktos akceptuje te warunki, polecam

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dotąd najlepszy
  • Dopiero rozpoczęłam swoją przygodę z sypkimi podkładami mineralnymi. Pierwszył był Bare Mineral, nie umywa się jednak do Diora.
    Mam cerę z tendencją do zapychania i powstawania zaskórników, szczególnie przez za ciezkie podkłady czy pudry z drobinkami.
    Dior pięknie wygladza cerę, można stopniowac efekt krycia nakładając kolejne warstwy a efekt maski sie nie pojawi.
    Zdarza mi sie cwiczyc na siłowni z nim na twarzy i nie wynikaja później z tego żadne przykre niespodzianki.
    Matuje moja tłustą cerę, na kilka godzin, później ratuję sie bibułkami.
    Mam kolor 40 i jest idealny - ciepły, ale nie rózowy i nie złóty.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić koziolek87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie - najlepszy
  • Kupiłam go po tym, jak w jednej z perfumerii pani mnie pomalowała przy użyciu kosmetyków Diora. Puder jest bardzo wydajny (co ważne przy tej cenie), lekki, kryjący (wyrównuje kolor, twarz staje sie aksamitnie gładka, ale nie zakrywa większych niedoskonałości). Długo się utrzymuje, moja skóra sie po nim nie błyszczy. Jestem bardzo zadowolona

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić mimmika za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki i naturalny
  • sypka wersja nude jest moim sposobem na lżejszy makijaż, nie kryje tak dobrze jak płynne podkłady, ale przy zdrowej cerze zupełnie wystarczająco. Daje się pięknie nakładać różnymi pędzlami - typowym kabuki, płaskim do fluidów i typowym 'skunksem' płasko ściętym, efekt za każdym razem bardzo dobry, świetnie wtapia się w skórę (plus za jasne, nie różowe odcienie), nie widać granic nałożenia podkładu. Cera wygląda naturalnie, koloryt jest delikatnie wyrównany, a do tego bardzo świetliste, przejrzyste wykończenie. Produkt jest szaleńczo wydajny, więc nie należy się zrażać małą pojemnością.

Chcesz pochwalić zupa z kraba za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Jest idealny.Lekki ,niewidoczny ale krycie ma bardzo dobre (choć przy dużych problemach nie poradzi sobie),może być nakładany samodzielnie -szczególnie latem ,wtedy bużka w pełnym słońcu jest mega naturalna ale gładziutka i jedwabista -lub na podkład w ramach pudru, ponieważ także matuje.Nie podkreśla porów,jest trwały .Wydajność średnia.No i mega szybka ,łatwa aplikacja -choć tu też ważne jest czym- ja stawiam tylko na pędzel mufe kabuki(mega drogi ,ale warto).W tej chwili nie wyobrażam sobie makijażu bez tego podkładu.

Używam tego produktu od: 2 lat( z przerwami)
    Ilość zużytych opakowań: 3 op

Chcesz pochwalić nestelle za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • moj typ
  • Jest to moj pierwszy puder mineralny,jestem w trakcie testowania ale poki co jestem zachwycona nautralnoscia.... Używam tego produktu tylko po nawilżeniu twarzy bez żadnych podkładów,na lato idealny. Buzia wygląda bardzo naturalnie! Dla osób potrzebujących większego krycia radzę uprzednio nałożyć punktowo korektor....

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opak.

Chcesz pochwalić alinu za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • Odkąd spróbowałam nie używam już podkładu w płynie. Dla pogłębienia efektu krycia przyda się korektor, ale gdy nie mam żadnych ''niespodzianek na twarzy'' wystarczy sam sypki puder.
    Aksamitne wykończenie.

Jedyny minus- dość szybko się kończy....;/

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 pełnych opakowań

Chcesz pochwalić sandy_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podklad w pudrze
  • jest to podklad w pudrze, za ciezki na sam puder, chyba ze sie bardzo delikatnie naniesie mala ilosc. Podoba mi sie, kiedy chce miec delikatnie wyrownana skore, nakladam tylko ten produkt i gotowe na caly dzien. Trzyma sie przez wiele godzin.
    Wystarczy go na dlugo, jest wydajny, bardzo fajny puder bez uczulen, bez problemu. Najlepszy na lato wedlug mnie.

Używam tego produktu od: miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić diorstone za czytelną i pomocną recenzję?
  • co to jest?
  • Zakupiłam go w Douglasie, za nie mało bo 195 zł , moje oczekiwania były więc sporo, nałożyłam go na buzie, a tam? NIC! Nie wiem czy jest to podkład, bo nie zakrywa absolutnie nic (nie rozumiem bo co te warianty kolorystyczne skoro jest on całkowicie transparentny), nie wyrównuje koloryty, nie przyciemnia, nie rozjaśnia, jest po prostu całkowicie przezroczysty! Nie jest to też puder, bo nie matuje, nie wygładza, ani tez specjalnie nie rozświetla. Efekt blasku na skórze? oczywiście, jeśli po godzinie zaleje Cię sebum.

Używam tego produktu od: 2 mc
    Ilość zużytych opakowań: jedno - więcej nie będzie

Chcesz pochwalić miska189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Puder jest świetny, rozświetla cerę, nie wygląda przy tym jak maska. stosuję razem z podkładem Diorskin nude i naprawde to najlepszy puder jakiego używałam. kupiłam ze względu na komentarze na wizażu i nie żałuję. mógłby się utrzymywać troszkę dłużej, bo po kilku godzinach zaczyna znikać, ale i tak dla mnie wart swojej ceny(24funty).

Chcesz pochwalić kredka66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój typ
  • Po wypróbowaniu pudrów innych, konkurencyjnych marek, bałam się, że nigdy nie znajdę pudru, który byłby dla mnie idealny. Na szczęście Dior wyprodukował to cudo
    Mam odcień 020 i teraz nie wyobrażam sobie życia bez tego produktu. Po nałożeniu cieniutkiej warstwy, twarz staje się jedwabiście gładka i po prostu idealna. Wszystko jednak tworzy bardzo naturalny efekt. Warto wspomnieć, że jest bardzo wydajny. Mimo że używam go codziennie od miesiąca, mam wrażenie, że jest tak samo pełny jak w dniu zakupu
    W Douglasie poleciła mi go sprzedawczyni, twierdząc, że będzie on idealny dla bardzo młodej skóry (właśnie przez jego delikatność). I miała rację, gdyż nie zamieniłabym go na żaden inny.
    Wart każdej ceny

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić _coco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwycił
  • Zakupiłam go latem w ramach kolejnego eksperymentu z kosmetykami mineralnymi. Niestety jakość tego produktu nie idzie w parze z marką oraz ceną. Wchodzi w pory podkreślając je okrutnie. Przy mojej mieszanej cerze z rozszerzonymi porami miałam wrażenie, że widać je jeszcze bardziej. Ten niby blask, który miał pojawić się na buzi po nałożeniu, przeszedł po godzinie w widok świecącej się gęby Poza tym zapchał mnie potwornie tworząc na twarzy pobojowisko. Kolorystyka raczej uboga. Z tego co pamiętam to mamy wybór pomiędzy 4 kolorami, raczej do jasnych karnacji. Nie kryje, robi plamy. Ogólnie można mieć wrażenie, że ma się do czynienia z pudrem za 10 zł a nie za 200!!!
    Opakowanie standardowe jak do pudrów sypkich, po prostu trzeba uważać w trakcie korzystania bo łatwo o rozsypanie. Pojemność niewielka - przy pudrach sypkich to nie jest standard. Jedyny plus to miałkość tego specyfiku, faktycznie jest świetnie zmielony i za to daję 1 gwiazdkę. Używam tego produktu od: używałam latem przez 4 tygodni Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

Chcesz pochwalić TerraMare za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma niestety....
  • Jestem osobą, która na co dzień nie używa podkładów,fluidów i podobnego typu mazideł, a jedynie pudry w kamieniu lub sypkie. Dlategoż, od tego typu puderków wymagam baaarrrrrdzo wiele! Postanowiłam więc zainwestować w coś, co zwaliłoby mnie z nóg i sprawiło, że nigdy więcej się z takim cacuszkiem nie rozstanę. Wybór padł na CD Nude nr 030. No i to był mój błąd. Puder jest nadzwyczajny w świecie i nie wart 195 pln. Moja buzia jest co prawda typem skóry mieszanej, ale za to bezproblemowa i nie specjanie się świeci. Po użyciu Diora zdziwienie moje miało wielkie oczy jak po upływie ok 2 godz. zaobserwowałam błysk na swojej twarzy(wniosek - słabo matuje)! Poza tym puder jest widoczny na twarzy/mimo, że nakładałam go pędzlem kabuki i oszczędnie - w końcu kosztuje prawie 2 stówki /. Podkreśla suche skórki i widoczne są pory. A samo opakowanie może i ładne, ale za to mało praktyczne, bo jest mniejsze niż większość dostępnych na rynku i ciężko jest wydobyć puder supki dużym pędzlem tak, aby przy okazji nie wysypać reszty.
    No mnie nie zachwycił..... . Wracam do swojej Vipery w kamieniu lekko koloryzującej. Efekt o niebo lepszy, a cena 200x niższa!

Używam tego produktu od:kilku dni

Chcesz pochwalić Giovanotta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy puder na rynku!
  • Nad zaletami tego pudru mogłabym się rozpisywać bardzo długo, jest po prostu genialny i nie ma się tu co spierać. Efekt jego działania zależy od tego czym go nałożymy. I tak oto inaczej wygląda nałożony pędzlem zwyklym, inaczej prosto sciętym pędzlem kabuki, inaczej gąbką a jeszcze inaczej puszkiem! Ja osobiście preferuję ten ostatni bo wówczas osiągam maksymalne krycie - niemal jak podklad. Dodatkowo uzyskuję efekt rozswietlenia. Z kolei puder nalozony pędzlem daje efekt bardzo subtelny, matowi, raczej nie kryje. Warto w niego zainwestować, a jeszcze bardziej w porządne pędzle i akcesoria do makijażu. DObry puder to połowa sukcesu, a dobry pedzel pozwala osiągnąć o wiele więcej. Używam tego produktu od: pól roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie) ale juz zakupilam na zapas 2 opakowania

Chcesz pochwalić bloumi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy.
  • To najdoskonalszy podkład, z jakim miałam do czynienia, a było ich bardzo wiele. Podpisuje się pod wszystkimi superlatywami wymienionymi przez recenzentki - kosmetyk lekki, jedwabisty, idealnie kryjący, komfortowy, po prostu idealny. Drogi, ale zdecydowanie wart swojej ceny, to czysta perfekcja. Bardzo polecam, zwłaszcza odcień 020, który jest jasny, czysty i niesamowicie rozświetla jasną karnację.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

Chcesz pochwalić chomique za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 140 raz(y)
  • dość ciekawy sypki podkład
  • Bardzo ciekawy podkład mineralny.
    Do jego zalet zalet należy:
    - poręczne małe opakowanie, w sam raz do torebki
    - średnie krycie,ale ok, jak na puder mineralny
    - mat bez płaskiego wyglądu
    - ładnie nadaje buzi świeżość
    - dość długo się trzyma na twarzy
    - stopniowanie nakładania - mniej lub więcej
    - naturalny, zdrowy wygląd buzi

Minusy:
    - cena
    - mała wydajność
    - brak pędzelka

Chcesz pochwalić Corii za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatny
  • Dla mnie bardziej puder niż podkład.Leciutki,naturalny odcień (031),delikatnie matuje,w ciągu dnia konieczne są poprawki bowiem ściera się.Faktycznie sposób wydobycia mógłby być bardziej praktyczny i komfortowy... kończy się to na tym,że wkoło pełno pudru a najmniej na pędzlu.Średnio wydajny.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić natalia_xyxy za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Opakowanie jest szalenie niepraktyczne, od kiedy go używam, to moja toaletka, kosmetyczka i torebka są całe w pudrze...Podkład zupełnie nie kryje, nie nadaje się więc do cery z problemami, przebarwieniami. Jest dosyć trwały jak na p.mineralny. Z matowaniem mojej cery sobie nie radzi, po godzinie się błyszczę. Za niższą cenę, ok., ale w przypadku tej marki i tej ceny, to wydaje mi się, że produkt nieudany.

Używam tego produktu od:pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić konys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry !!!!
  • Polecam, bardzo wygładza skórę, nałożony na podkład wygląda olśniewająco, buzia gładka i świeża bez efektu maski. jedynie co mi nie pasuje to aplikacja, jak to puder sypki trzeba uważać żeby sie nie pobrudzić przy aplikacji, ale to nie ważne i tak jest jednym z najlepszych pudów mam kolor 040. i jeszcze jedna zaleta wydajny !!!!!!!!!!!!!!11

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić inimitable7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny
  • Sypkie podkłady poznałąm dzieki EDM - i bardzo mi sie spodobały. mam do nich pedzel z EDM i wieczko płaskie od kremu, na który je sypię. Dior nie pogardził ani wieczkiem ani pedzlem
    Mam odcien najjasniejszy 020, choc nie mam cery porcelanowej, raczej lekko brzoskwiniowa. ale taki tez miałam diorskin nude fluid...Podkład wyglada na dosc ciemny, ale na twarzy jest rzeczywiscie jasny. gdybym myslala o opaleniznie ( z tubki, rzecz jasna ) - musiałabym wziac kolor ciemniejszy. Jest drobno mielony,ale pyli sie mniej, niz EDM, daje tez mniejszy glow. Na twarzy go praktycznie nie widac, wygładza, wyrównuje koloryt, tuszuje drobne przebarwienia. mam cere mało problemowa, wiec mi to wystarczy, mocniejszego krycia nie lubie. Opakowanie ładne, eleganckie i dosc wygodne ( jak sie ma wieksze wieczko )
    Nie odpowiem, czy jest lepszy niz EDM, ale raczej dyskretniejszy...

Używam tego produktu od:tygodnia
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Wreszcie trafilam na cos, co sprawilo ze mam promienna, ladna cere. Ja stosuje go na podklad, razem z podkladem daje swietny efekt, gladkiej cery, o jednolitym kolorycie, swiezej. NIe tworzy maski. efekt utrzymuje sie dosc dlugo. dodam tylko ze mam cere mieszana , i bardzo nierowny koloryt cery. Zdecydowanie polecam!! Wlasnie w poniedzielak wybieram sie po kolejne pudeleczko

Używam tego produktu od:lipca 2009

Chcesz pochwalić tuutsi za czytelną i pomocną recenzję?