Manhattan, Clearface, Natural Mat Make-Up

Powiększ Manhattan, Clearface, Natural Mat Make-Up

Zgłaszająca osoba: eva

Lekki, delikatny fluid przeznaczony do świecącej, zanieczyszczonej cery lub cery mieszanej. Lekka, antybakteryjna formuła niezawodnie pokrywa niedoskonałości skóry bez zatykania porów. Zwalcza pryszcze i zapobiega powstawaniu nowych. Utrzymuje równowagę nawilżenia skóry. Naturalnie matowi i utrzymuje równowagę nawilżenia.

Skład: Aqua, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Propylene Glycol, Distarch Phosphate, Diisosteraroyl Polyglyceryl-3 Dimer Diinoleate, Isododecane, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isohexadecane, Caprylyl Methicone, Dimethicone/Vinylmethylsiloxysilicate Crosspolymer, Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Castor Oil, Magnesium Sulfate, Silica Dimethyl Silylate, Phenethyl Alcohol, Taraktogenos Kurzii Seed Oil, Potassium Lauroyl Wheat Amino Acids, Leptospermum Scoparium Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Palm Glycerides, Magnolia Grandiflora Bark Extract, Stearoxy Dimethicone, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-3 Beeswax, Cera Alba, Stearic Acid, Sorbitan Oleate, Capryloyl Glycine, Dimethicone, Pentaerythrityl Adipate/Caprate/Caprylate/Heptanoate, Phenoxyethanol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum. [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891] (17.07.2009)

Cena: ok. 20zł / 30ml
/bw/

• zawsze do niego wracam
  • Mimo, że ma ciut za ciemny (jak dla mnie) odcień, zawsze do niego wrócę. Patrząc jedynie na skład, na pewno by się go nie kupiło, jednak wbrew pozorom, jest świetny.
    Plusy:
    - lekki
    - dość dobrze kryje
    - nie tworzy efektu maski
    - stapia się ze skórą
    - nie ciemnieje
    - tani

Minusy:
    - bardzo mało odcieni (dwa)
    - jasny jest odrobinę zbyt ciemny

Używam tego produktu od: 4 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Cinderblox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Najlepszy jaki do tej pory stosowałam. Teraz jest w innym opakowaniu.
    +nie zatyka porów
    +łatwo się rozsmarowuje
    +trwały
    +bardzo wydajny
    +nie tworzy maski, tylko łączy się ze skórą

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić mroczekona93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MOZE BYC
  • PLUSY:
    -NISKA CENA 9,99 W PEPCO
    -FAJNA KONSYSTENCJA MUSU
    -DOSC DOBRZE KRYJE
    -NIE ZMIENIA KOLORU

MINUSY:
    -NIEZBYT PRZYJEMNY ZAPACH
    -MALO WYDAJNY

Używam tego produktu od: MISIACA

Chcesz pochwalić evie24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super na upały !
  • \\na lato super !!!!! Drugi rok szukałam podkładu na lato,próbowałam wszystkiego double wear,lancome, max factor,albo za ciężkie albo zapychały ( na jesien /zime powracam oczywiście do colorstaya)
    az w końcu znalazłam !
    mam nieiwlkie blizny,przebarwienia,lekki tradizk różowaty,poj wypryski ,skóre bardzo wrazliwa ogółem,używam podkładu2 miesiąc i najwazniejsyzm jest to,że nie krzywdzi wcale mojej cery pół gwiazdki odjęłam za krotki czas trzymania w pełni na buzi,ale mimo scierania twarz i tak wygląda jakby nie miała pudru czy maski na twarzy
    Podkład jest rewelacyjny taki lekki,wspaniała konsystencja musu/kremu w ogole go nie czuc przysypany lekko pudrem naprawdę wygląda spoko do ok 4-5 h co na taka cene i na lato jest bardzo dużo
    Nie powoduje zapychania,uczule,n itd. skora wygląda zdrowiej,nie kryje mega dobrze,ale koloryt jest wyrównany zaczerwienia pryzkryte,kolor beige jest dla mnie idealny w ogole go nie widać

Zalety:
    cena
    konsystencja
    nie zapycha
    nie uczula
    nie podkresla skorek
    slicznie wygląda na twarzy ujednolica kolor
    dość wydajny

Wady:
    długo nie wytryzmuje na twarzy ok 4-5 h + lekki puder
    zapach
    dostepnosc

Chcesz pochwalić Depresja2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Używałam kiedyś 70 Vanilla.

Plusy:
    + kryje w jakimś stopniu

Minusy:
    - "roluję się" po jakimś czasie
    - ma jakby różowawy odcień, co nie jest odpowiednie dla cery trądzikowej
    - słabo matuje
    - miałam wrażenie, że wysusza cerę

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1/ 30ml

Chcesz pochwalić alexis362 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywny
  • Przekonałam się do niego dopiero po jakimś czasie użytkowania. Jest całkiem przyjemny, choć nie idealny. Dobrze się rozprowadza, nie zasycha za szybko, przyjemnie pachnie, ale ma średnie krycie, szybko zmywa się z twarzy. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie, ale zamieniłam go na mocniejszy. Fluid daje delikatne efekty, prawie niewidoczny na twarzy, jednak dodaje jej koloru.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BananowaDelma za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jak do tej pory
  • Na początku nie byłam do końca zadowolona, ale po kilku użyciach przekonałam się
    Konsystencja- żadka, lejąca, ale dzięki temu szybko nie zastyga na skórze i jest czas, żeby dokładnie go rozprowadzić.
    Efekt matu- faktycznie jest na kilka godzin. Przy tym nie zatyka porów, jest bardzo lekki, fajnie 'wpasowuje się' w skórę.
    Nie kryje rewelacyjnie, ale daje naturalny efekt wyrównania (używam odcienia 70) , wolę poratować się korektorem (niestety zawsze, gdy chciałam przykryć się mocniejszym podkładem, kończyło się to jeszcze większym wysypem na buzi). Po nim nie wyskakują mi nowe niespodzianki, a te które mam nie zaogniają się, mam wręcz wrażenie że lepiej się wchłaniają/goją, więc działanie antybakteryjne jakies jest.
    Zapach- nie uważam go ani za wadę, ani za zaletę- jakiś jest, niemocny, nie męczący, nie wyczuwam go długo.
    Natomiast jedyną naciąganą wadą mogłoby być opakowanie, z tą zakrętką jest coś nie tak, brudzi się, podkład się na nią wylewa, zastyga, be:P
    No i oczywiście wielki plus- cena.

Jak narazie najlepszy podkład jaki miałam do tej pory, idealny do używania na codzień. Myślę, że zostanę przy nim długo, chyba że coś lepszego wpadnie mi w rękę

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 30ml

Chcesz pochwalić marfefka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • 100% pozytyw!
  • Podkład ten jest dla mnie numerem 1!
    Jedyny podkład, który tak idealnie kryje niedoskonałości a na dodatek wspaniale matuję cerę. Ja używam koloru naturalnego, idealnie dopasowuje się do buzi i nadaje jej piękny kolorek.

Dlaczego numer 1?

- cena

- doskonale kryje niedoskonałości

- idealnie matuje

- przyjemnie pachnie

- bardzo wydajny

Po długich poszukiwaniach ten podkład okazał się najlepszy dla mojej mieszanej cery.

Ilość zużytych opakowań: ok. 3-4

Chcesz pochwalić patrycjak121210 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny na lato
  • bardzo lekki! nie lubię ciężkich podkładów na mojej twarzy- ten jest leciutki a mimo to bardzo dobrze radzi sobie z zaczerwienieniami, wągrami. Przyjemnie pachnie, matuje, wygładza skórę i wyrównuje koloryt. Nie zapycha i nie zauważyłam powstawania nowych zaskórników i wągrów po jego użyciu. Jedyny minus to lekkie wysuszenie po dłuższym stosowaniu bez kremu pod, no i kiedy moja skóra jest podrażniona to niestety powoduje szczypanie i zaognia ją, wtedy muszę przerzucać się na inny. Mam wersję z filtrem słonecznym co jest dodatkową zaletą. Stara wersja tego kosmetyku, była moim pierwszym fluidem;D Wtedy był bardzo dobry- teraz też nie narzekamW ciepłym okresie idealny, zimą zbyt mało treściwy. Dlatego używałam go całe lato a teraz mam inny

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić ania66991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna niespodzianka
  • Dorwałam próbki tego podkładu, ze względu na to, ze większość fluidów mnie zapycha. Teraz zawsze zaczynam od próbek ;D

Niby jest dobry dla skóry suchej (więc niby po co ma być matujacy ;/ ) jednak moja mieszana cera świetnie z nim współgra.
    Lejąca konsystencja ułatwia nakładanie. Krycie jest delikatne, ale ładnie ujednolica koloryt i daje efekt promiennej cery.

Największe plusy to SPF 15 i to, ze nie zapycha ;D

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki i pierwsze w toku

Chcesz pochwalić mirahuana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij