Lovely, Crystal Strength (Lakier o trwałym połysku)

Lovely, Crystal Strength (Lakier o trwałym połysku)

Super trwały lakier do paznokci. Nie uczula, nie odpryskuje, szybkoschnący, łatwo go zmyć każdym rodzajem zmywacza. Na nakrętce posiada mały, ozdobny diamencik. Dostępny w kilku kolorach.
Dostępny w sieci drogerii Rossmann.

Cena: ok. 6zł / 10ml
/m/

Kiepsko się zmywa

Mam taki lakier granatowy z drobinkami brokatu. Kupiłam go na studiach, bo myślałam, że będzie idealny na imprezy. Chyba wyrosłam z tego lakieru i już właściwie go nie używam.

PLUSY:
- duża buteleczka.

MINUSY:
- ciężki do zmycia,
- tandetna zakrętka.

Używam tego produktu od: od 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego opakowania

Naprawdę ładny połysk.

Lakier rzeczywiście ma ładny, długotrwały połysk. Jednak trzeba nałożyć 2-3 warstwy, aby kolor rzeczywiście był intensywny.

PLUSY
+ długotrwały połysk
+ ładny kolor

MINUSY
- krótko utrzymuje się na paznokciach
- mała paleta kolorów
- trzeba nałożyć dużo warstw

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 20 ml

nie do końca spełnia obietnice producenta

Lakier kupiłam ze względu na piękny kolor, który świetnie pasował mi do bluzki. Jeśli chodzi o spełnianie obietnic producenta to mam kilka zastrzeżeń co do tego.
- lakier nie wysycha szybko, trzeba sporo czasu, aby mieć pewność, że jest już utwardzony i zaschnięty – przynajmniej 1-2h
- nie jest trwały – jego trwałość wystarcza na 2, max 3 dni, a później traci połysk. Dla porównania używałam lakiery innej firmy np. ingot, który spokojnie 5-6 dni trzymał
Na plus oceniam barwę, wydajność, cenę no i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Średniak, ale o pięknym kolorze

Nie przypadł mi do gustu "diament" i jakoś nigdy nie kupiłam tych lakierów..w końcu dostalam od koleżanki kolor blady, fioletowy, trochę wrzosowy..

Plusy:
+fajne kolory, niektóre bardzo rzadko spotykane
+cena
+dostępne były w rossmannie
+ogromna pojemność

Minusy:
-szybko gęstnieje, aż urwał mi się ten gwint, gdy chciałam go odkręcić..
-potrzebne 2-3 warstwy
-dość długo schnie

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 3 rozpoczęte, zgęstniały

całkiem dobry

Mam dwa kolory, granatowy i jasny błękit. Granatowy bardzo dobrze pokrywał paznokieć, nie zostawiał smug i utrzymywał się nawet do tygodnia bez odpryskiwania. Błękit jest równie trwały, jednak słabiej pokrywa płytkę i pozostawia smugi.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie w trakcie

Bardzo fajne

Wygrałam kiedyś w konkursie 10 sztuk tych lakierów a wcześniej miałam już kilka.
Ogromny + za wybór kolorów, gama jest szeroka.
+ za trwałość
+ za krycie
+ za to, że jest zdatny do użytku przez długi czas ( chociaż zależy to też od koloru)

Minus:
- kolor srebrny śmierdział okrutnie, dlatego nie spróbowałam nawet nakładać go na paznokcie
- z zakrętki odpadło mi kilka tych "diamencików" przez co zakrętka wygląda brzydko, bo został sam klej.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok 15

jest ok

Ten lakier mam już bardzo długo, jednak nadal nadaje się do użycia. Mam bardzo jasny kolor, a mimo to 2 warstwy całkowicie kryją. Lakier już dość długo schnie, ale to pewnie dlatego że mam go już długi czas, przypuszczam że na początku zasychał bardzo szybko.
Utrzymuje się na paznokciach ok.5 dni

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Może być

Mam brązowy kolor. Na paznokciu wygląda bardzo efektownie, połyskuje i kolor jest taki jak na palecie kolorów. Lakier jest tani i dostępny. Z pewnością zakupie inne kolory.

Ilość zużytych opakowań: 1- 10 ml

przeciętny

Producent chyba nieco się zapędził z deklaracjami, twierdząc, iż lakier jest szybko schnący i nie odpryskuje.
Dużym minusem jest właśnie to, że potrzebuje niesamowicie dużo czasu, by wysechł. Jedynym rozwiązaniem jest malownie cieniutkich warstw i stopniowe czekanie na schnięcie każdej po kolei. W przeciwnym razie, jak twierdzi osoba poniżej, obudzimy się z odbitą pościelą na paznokciu.
Posiadam kolor pastelowy błękit. Zwykle muszę pomalować trzy warstwy, żeby paznokcie wyglądały ładnie.
Jeśli chodzi o trwałość, to trzyma się do czterech dni, więc to całkiem dobrze jak na tani lakier.
Według mnie buteleczka jest za duża i obawiam się, że konsystencja może się pogorszyć w połowie albo później.
Plus za cenę

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

Nie kupię więcej

Lakier strasznie \'gumowaty\'. Nie ważne o której godzinie pomaluję paznokcie to rano obudzę się z odbitą na nich pościelą. Dodatkowo strasznie szybko odpryskują, a przez to, że mają konsystencję gumy, czasem schodzi takimi płatami.
Choć kolory ma ładne, a cena jest zachęcająca i pędzelek dość wygodny nie kupię ich więcej.

Ilość zużytych opakowań: 0 (3 zaczęłam, ale nie skończyłam żadnego)

Jak na taką cene dobry

Z tej linii mam, jak widać na zdjęciach poniżej, sporo kolorków. Muszę stwierdzić, że jak na tak niską cenę, lakier jest całkiem, całkiem. :) Nie wymagam od niego nie wiem jakiej trwałości, bo od tego są wyższe półki. Nie mogę się przyczepić ani do konsystencji ani do połysku ani do palety odcieni i wydajności lakierów. Jedynym minusem jest to, że trwałość poszczególnych odcieni różni się od siebie, a raczej nie powinna. Np. namniej trwałym jest odcień nr 145, odpryskuje już na drugi dzień! :/ Inne utrzymują się znacznie dłużej. Kolory jak widać, są połyskujące, ale i perłowe (nr 371, 314 i 112). Lubię malować nimi paznokcie, bo dzięki rzadszej konsystencji, lakier rozprowadza się równomiernie i szybko. Co do schnięcia, to przy nałożeniu jednej warstwy, która jest niestety niewystarczalna, schnie błyskawicznie. Przy dwóch warstwach jest już gorzej. Mimo to jak mam czas, nie przeszkadza mi to zbytnio. Z mojej strony mogę polecić. :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Dobry lakier w dobrej cenie

Lakier jest dostępny w wielu drogeriach, tani.
Ma przyzwoity, proporcjonalny i wygodny pędzelek.
Maluje się wygodnie, równomiernie, nic nie spływa.
Krycie słabe, dwie warstwy wyglądają dobrze, ale nie dają całkowitego krycia.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Są o wiele lepsze

Lakiery lovely nie są takie złe, jednak są o wiele lepsze z tej samej póki cenowej i one są warte uwagi :)
-duża paleta kolorów, bardzo ładnych, zywych
-jedna wartswa ładnie kryje
-dobra konsystencja
-aplikacja jest dość sprawna, pędzelek jest cienki i wygodny
-niestety pozostawia smugi
-lakier bardzo szybko odpryskuje
-niszczy paznokcie
-strasznie odbarwia paznokcie
-tani
-dostępny prawie wszędzie

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania