Gosh, Quattro Eye Shadow (Poczwórne cienie do powiek)

Powiększ Gosh, Quattro Eye Shadow (Poczwórne cienie do powiek)

Zgłaszająca osoba: Lisette

Gosh Eye Shadow Quattro to doskonałej jakości cienie do powiek, których lekko kremowo - pudrowa konsystencja zapewnia długotrwały efekt. Posiadają stabilne barwniki i luminooptyczne pigmenty, które dopasowują się do źródła światła. Masło Shea, witamina E i zmiękczające olejki roślinne pielęgnują i chronią. Zawierają filtry przeciwsłoneczne.
Dostępne w 7 zestawach kolorystycznych.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie koloru ocenianego cienia w tytule recenzji .

Skład: Talc, Mica, Cetearyl Octanoate, Titanium Dioxide, Lanolin, Iron Oxides, Carmine, Propylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, BHA, Propyl Gallate.

Cena: 42zł / 3g

• Paletka brązowa Q22 Driftwood - rewelacyjna
  • Ja posiadam paletkę Q22 Driftwood - są to bardzo delikatne odcienie brązu, idealne na dzień. Paletka ta zawiera same perły, aczkolwiek nie jest to perła mocno rzucająca się w oczy, a delikatna i subtelna.

Na temat tych cieni nie będę się długo rozpisywać, napiszę tylko że są naprawdę dobrej jakości - mają genialną kremową konsystencję, świetnie się je nakłada na powiekę (używam pędzli), dobrze się je rozciera i łączy ze sobą. Cienie nie osypują się w trakcie aplikacji a w ciągu dnia oczy nie wymagają żadnych poprawek, bo cienie nałożone na powieki rano, trzymają się cały dzień.

Jedynym minusem tych cieni to cena! Trochę wysoka (45zł) i serce boli przy ich zakupie, no ale ich jakość mnie zadziwiła a szczególnie ta mega kremowa, gładziutka konsystencja.
    Jeszcze nie spotkałam się z tak dobrymi cieniami. Nie wiem jak inne kolory cieni z tej serii ale te brązy są rewelacyjne i godne polecenia

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: znikoma ilość pierwszego opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Tiarqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie - brązowe cienie
  • Kupiła tę paletę pod wpływem impulsu. Cienie są kremowe, dobrze się nakładają na powiekę, ładnie rozcierają i łączą ze sobą, nie zostawiając tzw.
    "łysych placków". Pokilku godzinach (ok.4) makijaż wymaga poprawy - zbierają się w załamaniu powieki. Spośród 4 odcieni dwa są matowe z delikatnymi mieniącymi się drobinkami, natomiast pozostałe dwa są perłowe - dla mnie zupełnie nieakceptowalne. Dlatego daję 3. Ogólnie warte polecenia. Makijaż nimi wykonany jest subtelny i elegancki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Puellaaeternam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Kupiłam paletę Q52 Violet Night
    Zawsze używam bazy pod ciebie ArtDeco.

Z 4 cieni najgorzej wypada ciemny fiolet. Po całym dniu zwija się i robi się brudno-granatowy. Pozostałe cienie bardzo dobrze się rozprowadzają, łączą się miedzy sobą.
    Długo się utrzymują, nie obsypują się. Mój ulubiony to różowo-czerwony!

Myślę, że skuszę się na inne.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Katriel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 21 raz(y)
  • uwielbiam! (platinum)
  • Nie mogłam się przekonać do cieni Gosh, dopóki nie trafiłam na nowszą wersję Quattro.
    Jestem szczęśliwą posiadaczką Q 24 platinum od około 2 lat:
    1.delikatny raczej matowy (w opakowaniu ma drobinki, pyłek, ale na powiekach to raczej mat) biały
    2. taki sam jasny chłodny śliwkowy brąz
    3. perłowy i błyszczący srebrny
    4. taki sam grafitowy

Minusów brak (no może aplikator szału nie robi)

Plusy:
    +odżywczy skład
    +wydajność
    +napigmentowanie
    +trwałość (spokojnie przez 10 h nie poprawiam makijażu, bez bazy etc)
    +piękne zestawienia kolorów, świetnie ze sobą współgrających, dowolność w mieszaniu, idealnych również pojedynczo
    +jedwabista konsystencja - mięciusie, nie trzeba sobie aplikatorem powieki tępić
    +nie kruszą się
    +nie obsypują
    Pudełko może nie zachwyca designem, ale jest cholernie wytrzymałe.

Uwielbiam i tyle.

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre cienie z ladnym efektem
  • niebanalne cienie
    kazdy kolor robi inny efekt
    jak by trojwymiarowe
    to satyne to perla to kameleon
    kazdy robi cos czego sie nie spodziewamy

cienie lekko tlustawe pudrowe mocno zmielone o malusich drobnych drobinkach typowe dla wykonczen satynowuch

kolory 3d pieknie wspolgraja z soba

ciekawe odcienie

cienie stosowane na baze wystarczajaco trwale

bez zapachu

nie uczulaja

cena powalajaco wysoka
    odbieram gwiazdke sa za drogie
    jest ich malo

pudeleczko lubi sie rozleciec gdzies ukruszyc

lubie te cienie maja cos w sobie
    sa dobrze napigmentowane

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt przyzwoity lecz nie jest to jakieś cudo
  • Dostałam te cienie jako gratis do dużych zakupów w wispolu i byłam zachwycona że dostałam dość drogie cienie w prezencie

Po użyciu jednak nie powaliły mnie na kolana:
    Plusy:
    - duże opakowanie
    - nie osypują się
    -trwałe opakowanie

Minusy:
    - cena
    - perłowy kolor

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monisB5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządne
  • Kupiłam cienie w kolorze 22 -typowe odcienie brazu na dzień. Zapłaciłam za nie 37zl w Hebe

Jeśli chodzi o cienie to mam porównanie z cieniami ze średniej (Loreal, Bourjois, Max Factor)i wysokiej półki (Chanel, Estee Lauder) jak również naszym rodzimym Inglotem.Muszę powiedzieć, że ten produkt Gosha jest bardzo dobrej jakości, cienie nie osypują się, są przyjemne w aplikacji, długo się utrzymują na powiece, a jestem posiadaczką tzw "trudnych" powiek" (przetłuszczają się). Efekt po nałożeniu na powieki jest naturalny i świetlisty, więc dla amatorek mocnego makijażu cienie te mogą okazać się za delikatne. Planuję kupić jeszcze wersję w szarosci.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodlam się
  • Mam bardzo dobre zdanie o kometykach GOSH więc zdecydowalam się na Q 51 ANGEL DUST, która odpowiadała mi kolorystycznie...Niestety zawiodlam sie na nich bardzo.
    Zacznę może od pozytywów:
    porządne opakowanie oraz aplikator,
    cienie starczają na dlugo

No to pora na minusy:
    cienie na powiekach wyglądają nijako - krem czy róż, na powiece nie widac różnicy,
    trudno je nalożyć, na powiekach widać prześwity, ciemne kolory na powiekach wyglądają nieładnie

Może inne paletki spisują się lepiej, ja Angel Dust niestety nie polecam.

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedne z najlepszych cieni, jakich używałam!
  • + są świetnie napigmentowane
    + zestawy kolorystyczne są dobrze skompletowane - wszystkie kolory do siebie pasują
    + dość długo (jak na cienie, których używałam bez bazy) trzymają się na powiece
    + nie osypują się (oczywiście, jak się ich z umiarem używa)
    + to są jedyne cienie, których opakowanie mi się nie rozleciało, mimo noszenia ich w torebce (w małej kosmetyczne oczywiście)
    + w zestawie jest też praktyczny aplikator - wiadomo, najlepszy jest pędzelek, ale na wyjazd czy do poprawek taka pacynka spisuje się całkiem przyzwoicie

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: chyba z 5

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • bd
  • +swietny dobor kolorow i zestawow
    + jakosc pigmentacji i tekstura zolty nie jest neonowy ani rozbielony ,jest odcieniem z klasa nasycony ale nie przesycony , lekko satynowe
    +cena ,czesto mozna bylo je dostac taniej niestety nie skorzystalam
    -dostepnosc firma gosh zniknela ,brak sypkich i palet
    gdybym nie miala innych cienie na bank zaoptarzylabym sie te cienie narazie podkradam

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: jedna 3

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij