Gosh, Quattro Eye Shadow (Poczwórne cienie do powiek)

Powiększ Gosh, Quattro Eye Shadow (Poczwórne cienie do powiek)

Zgłaszająca osoba: Lisette

Gosh Eye Shadow Quattro to doskonałej jakości cienie do powiek, których lekko kremowo - pudrowa konsystencja zapewnia długotrwały efekt. Posiadają stabilne barwniki i luminooptyczne pigmenty, które dopasowują się do źródła światła. Masło Shea, witamina E i zmiękczające olejki roślinne pielęgnują i chronią. Zawierają filtry przeciwsłoneczne.
Dostępne w 7 zestawach kolorystycznych.

Uwaga! Bardzo prosimy o podawanie koloru ocenianego cienia w tytule recenzji .

Skład: Talc, Mica, Cetearyl Octanoate, Titanium Dioxide, Lanolin, Iron Oxides, Carmine, Propylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, BHA, Propyl Gallate.

Cena: 42zł / 3g

• Paletka brązowa Q22 Driftwood - rewelacyjna
  • Ja posiadam paletkę Q22 Driftwood - są to bardzo delikatne odcienie brązu, idealne na dzień. Paletka ta zawiera same perły, aczkolwiek nie jest to perła mocno rzucająca się w oczy, a delikatna i subtelna.

Na temat tych cieni nie będę się długo rozpisywać, napiszę tylko że są naprawdę dobrej jakości - mają genialną kremową konsystencję, świetnie się je nakłada na powiekę (używam pędzli), dobrze się je rozciera i łączy ze sobą. Cienie nie osypują się w trakcie aplikacji a w ciągu dnia oczy nie wymagają żadnych poprawek, bo cienie nałożone na powieki rano, trzymają się cały dzień.

Jedynym minusem tych cieni to cena! Trochę wysoka (45zł) i serce boli przy ich zakupie, no ale ich jakość mnie zadziwiła a szczególnie ta mega kremowa, gładziutka konsystencja.
    Jeszcze nie spotkałam się z tak dobrymi cieniami. Nie wiem jak inne kolory cieni z tej serii ale te brązy są rewelacyjne i godne polecenia

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: znikoma ilość pierwszego opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Tiarqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie - brązowe cienie
  • Kupiła tę paletę pod wpływem impulsu. Cienie są kremowe, dobrze się nakładają na powiekę, ładnie rozcierają i łączą ze sobą, nie zostawiając tzw.
    "łysych placków". Pokilku godzinach (ok.4) makijaż wymaga poprawy - zbierają się w załamaniu powieki. Spośród 4 odcieni dwa są matowe z delikatnymi mieniącymi się drobinkami, natomiast pozostałe dwa są perłowe - dla mnie zupełnie nieakceptowalne. Dlatego daję 3. Ogólnie warte polecenia. Makijaż nimi wykonany jest subtelny i elegancki.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Puellaaeternam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre
  • Kupiłam paletę Q52 Violet Night
    Zawsze używam bazy pod ciebie ArtDeco.

Z 4 cieni najgorzej wypada ciemny fiolet. Po całym dniu zwija się i robi się brudno-granatowy. Pozostałe cienie bardzo dobrze się rozprowadzają, łączą się miedzy sobą.
    Długo się utrzymują, nie obsypują się. Mój ulubiony to różowo-czerwony!

Myślę, że skuszę się na inne.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Katriel za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 21 raz(y)
  • uwielbiam! (platinum)
  • Nie mogłam się przekonać do cieni Gosh, dopóki nie trafiłam na nowszą wersję Quattro.
    Jestem szczęśliwą posiadaczką Q 24 platinum od około 2 lat:
    1.delikatny raczej matowy (w opakowaniu ma drobinki, pyłek, ale na powiekach to raczej mat) biały
    2. taki sam jasny chłodny śliwkowy brąz
    3. perłowy i błyszczący srebrny
    4. taki sam grafitowy

Minusów brak (no może aplikator szału nie robi)

Plusy:
    +odżywczy skład
    +wydajność
    +napigmentowanie
    +trwałość (spokojnie przez 10 h nie poprawiam makijażu, bez bazy etc)
    +piękne zestawienia kolorów, świetnie ze sobą współgrających, dowolność w mieszaniu, idealnych również pojedynczo
    +jedwabista konsystencja - mięciusie, nie trzeba sobie aplikatorem powieki tępić
    +nie kruszą się
    +nie obsypują
    Pudełko może nie zachwyca designem, ale jest cholernie wytrzymałe.

Uwielbiam i tyle.

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre cienie z ladnym efektem
  • niebanalne cienie
    kazdy kolor robi inny efekt
    jak by trojwymiarowe
    to satyne to perla to kameleon
    kazdy robi cos czego sie nie spodziewamy

cienie lekko tlustawe pudrowe mocno zmielone o malusich drobnych drobinkach typowe dla wykonczen satynowuch

kolory 3d pieknie wspolgraja z soba

ciekawe odcienie

cienie stosowane na baze wystarczajaco trwale

bez zapachu

nie uczulaja

cena powalajaco wysoka
    odbieram gwiazdke sa za drogie
    jest ich malo

pudeleczko lubi sie rozleciec gdzies ukruszyc

lubie te cienie maja cos w sobie
    sa dobrze napigmentowane

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt przyzwoity lecz nie jest to jakieś cudo
  • Dostałam te cienie jako gratis do dużych zakupów w wispolu i byłam zachwycona że dostałam dość drogie cienie w prezencie

Po użyciu jednak nie powaliły mnie na kolana:
    Plusy:
    - duże opakowanie
    - nie osypują się
    -trwałe opakowanie

Minusy:
    - cena
    - perłowy kolor

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić monisB5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządne
  • Kupiłam cienie w kolorze 22 -typowe odcienie brazu na dzień. Zapłaciłam za nie 37zl w Hebe

Jeśli chodzi o cienie to mam porównanie z cieniami ze średniej (Loreal, Bourjois, Max Factor)i wysokiej półki (Chanel, Estee Lauder) jak również naszym rodzimym Inglotem.Muszę powiedzieć, że ten produkt Gosha jest bardzo dobrej jakości, cienie nie osypują się, są przyjemne w aplikacji, długo się utrzymują na powiece, a jestem posiadaczką tzw "trudnych" powiek" (przetłuszczają się). Efekt po nałożeniu na powieki jest naturalny i świetlisty, więc dla amatorek mocnego makijażu cienie te mogą okazać się za delikatne. Planuję kupić jeszcze wersję w szarosci.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Chcesz pochwalić Nessaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodlam się
  • Mam bardzo dobre zdanie o kometykach GOSH więc zdecydowalam się na Q 51 ANGEL DUST, która odpowiadała mi kolorystycznie...Niestety zawiodlam sie na nich bardzo.
    Zacznę może od pozytywów:
    porządne opakowanie oraz aplikator,
    cienie starczają na dlugo

No to pora na minusy:
    cienie na powiekach wyglądają nijako - krem czy róż, na powiece nie widac różnicy,
    trudno je nalożyć, na powiekach widać prześwity, ciemne kolory na powiekach wyglądają nieładnie

Może inne paletki spisują się lepiej, ja Angel Dust niestety nie polecam.

Chcesz pochwalić zlota1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedne z najlepszych cieni, jakich używałam!
  • + są świetnie napigmentowane
    + zestawy kolorystyczne są dobrze skompletowane - wszystkie kolory do siebie pasują
    + dość długo (jak na cienie, których używałam bez bazy) trzymają się na powiece
    + nie osypują się (oczywiście, jak się ich z umiarem używa)
    + to są jedyne cienie, których opakowanie mi się nie rozleciało, mimo noszenia ich w torebce (w małej kosmetyczne oczywiście)
    + w zestawie jest też praktyczny aplikator - wiadomo, najlepszy jest pędzelek, ale na wyjazd czy do poprawek taka pacynka spisuje się całkiem przyzwoicie

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: chyba z 5

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • bd
  • +swietny dobor kolorow i zestawow
    + jakosc pigmentacji i tekstura zolty nie jest neonowy ani rozbielony ,jest odcieniem z klasa nasycony ale nie przesycony , lekko satynowe
    +cena ,czesto mozna bylo je dostac taniej niestety nie skorzystalam
    -dostepnosc firma gosh zniknela ,brak sypkich i palet
    gdybym nie miala innych cienie na bank zaoptarzylabym sie te cienie narazie podkradam

Używam tego produktu od: 2lat
    Ilość zużytych opakowań: jedna 3

Chcesz pochwalić 52arotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZE CIENIE !!!
  • Mam kilka paletek - ale najbardziej chcialabym skupić się na Q 23 GOLDFINGER. Paletka ma 4 odcienie,dzięki czemu można stworzć z niej idealny makijaż.
    Plusy:
    * wydajne
    * mają malutkie, mieniace się drobinki - a nie kawalki brokatu - więc makijaż "stapia" się z okiem
    * na bazie Gosh utrzymują sie cały dzień
    * nie obsypują się
    * no co tu dużo pisać - dla mnie są na razie nr 1 - dorównują im tylko Artistry
    Mam jeszcze paletkę Q 21 BAROQUE (a raczej miałam :P) - cienie są półmatowe - daja efekt bardzo naturalny

POLECAM !!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić viktoriakama za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Mam paletkę Q22 driftwood, niestety są to jedne z niewielu cieni, które zupełnie u mnie się nie sprawdziły. Pomimo tego, że mają bardzo dobre opakowanie, ładne kolory to ich jakość na pewno nie jest warta tej ceny. Podczas nakładania bardzo się sypią, nie są dobrze napigmentowane.
    Moim zdaniem w podobnej cenie a o zdecydowanej lepszej jakości możemy kupić cienie z IsaDora bądź Inglot.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno (ciągle w użyciu)

Chcesz pochwalić marchewka1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre cienie do powiek
  • Cienie zakupiłam w pewnej drogerii po konsultacjach z wizażystką
    Posiadam paletkę numer: Q 51 ANGEL DUST

Z cieni jestem bardzo zadowolona, są dobrze napigmentowane, aplikacja jest prosta, wystarczą dwa ruchy aplikatorem i już mam odpowiednią "dawkę" cienia na powiece

KOLORY: bardzo ładne, ciekawe, "przyciągają wzrok" innych, napigmentowane, odpowiednio dobrane (można ładnie wycieniować oko

INTENSYWNOŚĆ: odpowiednia nie są "przesadzone"

TRWAŁOŚĆ: cienie utrzymują się przez cały dzień, na basenie mogą trochę się rozmazać (ale to też nieznacznie). Świetne na każdą okazję ;]

OPAKOWANIE: wygodne (przede wszystkim), estetyczne, poręczne, solidne

APLIKATOR: idealny, ładnie rozprowadza cienie, do "cieniowania" powieki używam jednak pędzelka, ponieważ lepiej się sprawdza

ZAPACH: w mojej ocenie jest neutralny

Cienie nie wymagają bazy pod nie, jednak ja osobiście na większe wyjścia ją stosuję

Mam paletkę ponad rok i dopiero w połowie zużyta

Co jest dużym PLUSEM- nie "obsypują się" ;] oraz nie osiadają w załamaniu powieki.

WADY:
    - myślę, że niektóre Panie powiedziałyby iż cena (jest trochę wygórowana), jednak biorąc pod uwagę jego wydajność oraz pozostałe zalety, myślę że warto się wyposażyć w ten kosmetyk

REASUMUJĄC: są to bardzo dobre cienie na każdą okazję. Świetnie się ze sobą komponują (jak i również z cieniami z innych firm). Prezentują się cudownie, dodają kobiecości w połączeniu z odpowiednio wydłużającą oraz pogrubiającą mascarą
    Wydaje mi się, że skuszę się na kolejną paletkę

Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić mcacharel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre cienie, ale ...
  • Posiadam 4 paletki:
    Q45 Glamour Girl
    Q47 Tropical Beach
    Q48 Grand Passion
    Q52 Violet Night

Po pierwsze: bardzo ładne, ciekawe kolory, jednak na te 4 paletki zdarzyły mi się 3 takie same żłóto-złote cienie

Po drugie: Q52 Violet Night i Q48 Grand Passion posiadają 4 bardzo dobre jakościowo cienie, natomiast w Q47 Tropical Beach i Q45 Glamour Girl zdarzyło mi się po jednym cieniu "niewypale", który się nie trzyma na powiece - nawet na bazie.

Po trzecie: cienie są błyszczące, nie nazwałabym ich perłowymi. Czasem jest to dobre rozwiązanie a czasem wydaje mi się, że en błysk jest za mocny.

Po czwarte: ich pigmentacja jest okej, powiedziałabym, że bez zarzutu prócz cieni, o których wspomniałam, że są "niewypałami", z bazą wyglądają jak w opakowaniu

Po piąte: przy codziennym użyciu szybko można dotknąć dna, cienie są miękkie, może to jest główna przyczyna, jednak mnie to nie przeszkadza

Cienie są warte spróbowania choć moim zdaniem drogie, ja za moje paletki płaciłam ok. 47 zł, za te cenę mamy prawie pięć wkładów z choćby Inglota.

Używam tego produktu od: ok. 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania czterech paletek

Chcesz pochwalić carroline_s za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne
  • Dostałam je w prezencie bodajże na dzień kobiet, bo właśnie takie sobie zażyczyłam. Złe nie są, ale myślałam, że będą nieco lepsze.
    Kolorki w sumie ładne, konsystencji kremowo-pudrowej, dobrze napigmentowane, ładnie się cieniują, nie ważą się na powiece, można nimi zrobić na prawdę fajne makijaże, bardziej delikatne, dzienne myślę. Ja mam te Q24.
    Na oku wyglądają ciekawie, ale się obsypują przy aplikacji;/ Trzeba ostrożnie nakładać, bo więcej cienia będzie po okiem niż na powiece. Kolejny plus to wydajność, bardzo powoli ich ubywa.
    Nie przenoszę ich nigdzie, nie noszę w torebce, cały czas są w kosmetyczce w łazience, a mimo to całe opakowanie jest 'zapylone' pyłkami cieni.
    Mam lepsze paletki, ale co to tej czwórki gosha jakość myślę jest adekwatna co ceny, warto wypróbować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aabika za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsze (polecam przy tłustej cerze)
  • jak wiadomo nie każdy kosmetyk jest dla każdego, bo gdyby tak było to większość marek nie utrzymałaby się na rynku

dla mnie natomiast na pewno są cienie Gosha, kupiłam je przy okazji zakupu tushu o którym juz napisałam swoje zachwyty, no i cienie także mnie zachwyciły, mam kolory Q 47 Tropical Beach i Q 52 Violet Night, ich plusy:

+świetna paleta barw
    + dobrze się rozprowadzają
    + długo trzymają na MOIM oku (to bardzo indywidualna sprawa więc podkreślam, bo mojej koleżance dużo szybciej się osypują)
    + nie wymagają bazy pod cienie - kolor jest intesywny i bez tego
    + trwałe - mam je już ponad rok i jeszcze się nie skończyły

minusy:
    - / + cena, ponad 40 zł, ale za to są trwałe

Ilość zużytych opakowań: 3 szt

Chcesz pochwalić missbizarre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne cienie
  • Ja używam Q 52 Violet Night i jestem baaaardzo zadwolona. Odcienie fioletu są ciekawe i można je łączyć na przeróżne sposoby.

PLUSY:

+ wydajne
    + nie osypują sie
    + mocne pigmenty
    + długo się utrzymuję na powiece

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trackcie jednego

Chcesz pochwalić NattiNattiSing za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobre
  • posiadam nr Q23 goldfinger
    Wspaniale kolory, opalizujące, mozna nimi wykonać piękny smoky eye, cienie mają malenkie drobinki, rewelacyjna konsystencja,dobrze napigmentowane, trwałość zadowalająca.
    Czegóż chcieć więcej?

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić zoha777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Posiadam Q 31 AQUARIUS

Ciecie są świetne.

Jakość: Długo trzymają się na powiece, nie osypują się , nie wchodzą w załamania.

Kolorki: są dość intensywne;

Cena: adekwatna do jakości;

Pudełeczko: plastikowe, estetyczne, napisy z tyłu nieścieralne;

Zapach: produkt dostałał 4,5 gwiazki ze wzgląd właśnie na zapach, ponieważ pachną one jak farbki dla dzieci;

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić justza za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubione
  • Mam kilka czwóreczek:Q23-moja ulubiona, Q24, Q32, Q49 i Q51 - z każdej jestem zadowolona. Cienie są dobrze napigmentowane, ładnie się apilkują i nic się nie osypuje. Używam ich zawsze w połączeniu z bazą i utrzymują sie cały dzień

.Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 87kasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne (kolor Q21)
  • Idealne do makijażu dziennego, świetnie się utrzymują cały dzień, są delikatne i mają fają konsystencję. Korzystam głównie z dwóch cieni, które idealnie do siebie pasują. Wszystkie cztery kolory zamieszczone w opakowaniu można fajnie ze sobą zmiksować i na oku naprawdę widać fajne efekty.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie (korzystam głównie z dwóch cieni)

Chcesz pochwalić mel18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Rzadko używam cieni do powiek, ale te bardzo lubię. Nadają się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, do zrobienia mocniejszego makijażu. Łatwo się je nakłada i przez jakiś czas idealnie się utrzymują, jednak po kilku godzinach zaczynają niestety się kruszyć. Jednak ogólny efekt jest w porządku. Zdecydowanie najlepsze z cieni, jakich używałam. Plus za wydajność, bardzo powoli ubywają ; )

Ilość zużytych opakowań: 1 IV

Chcesz pochwalić kind_of_magic za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • Dostałam w prezencie Q31 Aquarius. Są bardzo fajne, długo utrzymują się na powiece, mają ładne kolory, które można mieszać na miliony sposobów

Troszkę są trudne w aplikacji jak dla mnie- są trochę "za twarde", suche, mało aksamitne, lubię mieć na pędzelku dużo cienia po jednym pociągnięciu a z cieniami trochę trudno to osiągnąć

Nadal szukam ideału, ogólnie lubię je bardzo, bo kolory są śliczne, ale jakoś (nie wiem sama czemu), nie są moimi ulubionymi.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LuckyLiz za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Oceniam kolor Q25 Safari.

Mimo, iż nie byłam wówczas wielką entuzjastką malowania powiek, kupiłam te cienie 4 lata temu zachęcona właśnie tymi odcieniami, jakie oferuje zestaw Safari. Mogę właściwie powiedzieć, że od tych cieni zaczęło się moje zainteresowanie technikami malowania powiek, bo bardzo chciałam mieć te kolory na powiekach

Przechodząc do meritum oceny
    + cienie bardzo dobrze się nakładają, zarówno za pomocą dołączonego aplikatora a także pędzelka
    + są trwałe
    + nie osypują się
    + nie osiadają w załamaniach powieki
    + opakowanie jest estetyczne, solidne

Minusów nie odnotowałam

Używam tego produktu od: używałam dwa lata

Chcesz pochwalić kociooka za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Posiadam wiele cieni z Gosh'a. Jak i poczwórnych,potrójnych, a także te podwójne. Cienie są bardzo mocno napigmentowane, co oznacza, że wystarczy użyć naprawdę niewielką ilość żeby zobaczyć efekt. Jak na tą półkę cenową są rewelacyjne. Nie powiem znam też tańsze i dobre. Jednak tym cieniom pozostaję wierna zawsze, zwłaszcza jeśli mam dłuższe wyjścia. Plusy:
    - nie osypują się
    - są mocno napigmentowane
    - bardzo długo utrzymują się na powiece
    - nie osiadają w załamaniach
    - nie zmieniają koloru po upływie czasu

Używam tego produktu od: 2-3lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 różnych rodzajów

Chcesz pochwalić OlenkaNa za czytelną i pomocną recenzję?