Avon, Little White Dress EDP

Powiększ Avon, Little White Dress EDP

Zgłaszająca osoba: agusia0076

Biel podbiła cały świat swoją lekkością, zwiewnością i elegancją. Jak żaden inny kolor podkreśla kobiecość, dodaje uroku. Koktajl świeżych cytrusów, frezji i słodkiej gardenii z białym piżmem w tle sprawia ze aż promieniejesz młodością i nabierasz apetytu na subtelny flirt.

Kategoria: orientalno - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, bergamotka, mandarynka
nuta serca: gardenia, peonia, kwiat dmuchawca
nuta bazy: białe piżmo, aromaty drzewne

• Bardzo lubię
  • Prosty, kobiecy i jednocześnie elegancki zapach. Otacza nas mgiełką "czystości", ciepły, pudrowy i taki "mój". Bardziej nadaje się na co dzień niż na wieczór.

Buteleczka prosta i elegancka, za to trwałość nie powala, tylko i wyłącznie za to minus (z tego powodu używałam częściej i zużył się szybciej). Cena na promocji całkiem atrakcyjna.
    Polecam wypróbować

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agamaa12 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Wisienka na torcie Avon'u
  • Zakup z promocji. Używam go od nie dawna ale jestem zadowolona. Zapach jest piękny- kobiecy, trwałość może nie jest najlepsza ale wg mnie i tak pobija inne tego typu produkty. Cena normalna nie należy do najtańszych ale w czasie promocji jak najbardziej. Wszystko zamyka się w eleganckiej buteleczce. Godny polecenia.

Używam tego produktu od: nie cały miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Individualist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach czystości
  • Little White Dress to piękny zapach.Bardzo elegancki i kobiecy.Należy do mojej grupy ulubionych perfum.Z początku woń jest kremowa a poźniej zmienia sie w pudrową, przypominającą zapach świeżej pościeli.Bliskoskórny i uniwersalny.Pasuje kobiecie w każdym wieku.Bardzo polecam dziewczynom i kobietom, które gustują w takich zapachach Minusem jest cena, ale często jest w promocji.Będe wracać często do białej sukienki

Używam tego produktu od: od grudnia 2013 roku
    Ilość zużytych opakowań: roletka,2 butelki 50 ml zużyte i zaczęta nowa butelka 50 ml

Chcesz pochwalić spokojna87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach, który znika w pół godziny
  • Zapach jest delikatny i pachnie ciepłą, pudrową czystością.
    Niestety, nawet przy dość obfitym skropieniu, znika w pół godziny.
    Dlatego nie kupiłabym ich ponownie - warto zapłacić odrobinę więcej za coś trwałego.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 kilkumililitrowy tester

Chcesz pochwalić Mirafiori za czytelną i pomocną recenzję?
  • znikają po chwili
  • Największa wada tej wody to tak jak w tytule TRWAŁOŚĆ.
    Miałam już sporo perfum z Avonu, wiem że są to wody perfumowane i nie ma co od nich oczekiwać supej trwałości, ale to jak zachwoują się te perfumy odróżnia je znacznie od reszty.
    Zdecydowałam się na nowy zapach, zeby trochę odopocząć od LBD, czyli pierwowzoru. Zapach jest trochę inny, nic specjalnego, ale lżejszy i na pewno na dzień jest w porządku.
    Niestety nie do końca podobało mi się jak rozwijał się na mojej skórze, jeśli w ogóle można o tym mówić bo był dramatycznie nie trwały, po godzinie nie czułam już nic. A nie jestem z tych osób które wylewają na siebie butelkę perfum i czuć z daleka że nadchodzą Uważam że zapach powinnien być subtelny, że dopiero przy bliższym kontakcie z osobą da się go wyczuć. Ale tu niestety tego nie było.
    Co z tego że perfumy mają ładną buteleczkę i dorwałam je na allegro za niecałe 30 zł, skoro okazały się być takim bublem.

Używam tego produktu od: w tamtym roku
    Ilość zużytych opakowań: zakończone jendo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowne
  • "Czarna" wersja oczarowała mnie swoją elegancją, została stałą bywalczynią mojej łazienki, służącą mi do "zadań specjalnych", wieczorowych wyjść, etc.
    Avon jeżeli chodzi o zapachy zaskakuje, po pierwsze jakością, ale i także ceną. Za niewielkie pieniądze możemy nabyć naprawdę piękne zapachy.

LWD jest mniej wytworną, delikatniejszą wersją Małej Czarnej, ale również piękną i bardzo elegancką. Zapach jest intensywny,trochę słodki, idealny na dzień, ale i na wieczór. Uwodzi, kusi, intryguje. Zapach jest zaskakująco trwały! Ciągle czuję je na kurtce, szaliku.
    Atomizer wygodny w użyciu, piękna butelka i cena.
    Polecam.

Używam tego produktu od: 2miesiące
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, 50ml

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Mój ideał. Cudowny zapach, bardziej "wieczorowy", wspaniały na specjalne okazje. Według mnie bardzo długo utrzymuje się na skórze i ubraniach, jego trwałość w pełni mnie satysfakcjonuje. Minusem może być jedynie cena, ale za taką trwałość i przepiękny zapach - naprawdę warto

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić CookieLadyMonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny, ale nie trwały
  • Zapach od razu przypadł mi do gustu. Delikatny, kwiatowy, pudrowy, taki jakie kocham. Kojarzy się z wiosną i latem, słońcem, babim latem i białymi prześcieradłami suszącymi się na wietrze , tak pachnie słoneczny poranek w świeżo wypranej pościeli. Jest elegancki, ale nie wyrafinowany, taki zapach dla młodej kobiety z klasą, eleganckiej, delikatnej. Bardzo spodobał mi się flakonik - prosty szklany, nowoczesny, minimalistyczny. Jedynym minusem, dużym, dlatego odejmuję jedną gwiazdkę jest trwałość perfum - niestety tragiczna. Po dwóch do trzech godzin już go niema, jedynie przy skórze utrzymuje się delikatny, słodkawy pudrowy zapach. No i z tego tytułu cena jest za wysoka, ja kupiłam je dużo taniej przez internet, bo za cenę regularną nie kupiłabym ich.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Wisienka97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne
  • Mniej elegancka koleżanka little black dress.Zapach przyjemny,nie zobowiązujący,ale tez niezbyt pociągający i zapadający w pamięć.Na lus przemawia cena i dostępność jednak nie jest to wyjątkowy zapach w ktorym można się zakochać.

Używam tego produktu od: uzywalam jakiś czas temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pudrowe kwiatuchy
  • LWD to dla mnie jeden z bardziej udanych zapachów Avonu. Jest bardzo subtelny, pudrowy, miękki, otulający jak ciepły, biały kocyk a ten otulający, ciepły kocyk to nic innego jak całe mnóstwo białego kremowego piżma. Moim zdaniem lekkości nadaje tutaj subtelna frezja, a ciepła zapachowi nadają bardzo delikatne aromaty drzewne-wszystko jest tutaj pięknie wyważone.
    Kiedy mam je na sobie czuję się taka zrelaksowana, odprężona.
    Takie sobie średniej trwałości perfumki na poprawę nastroju. Zawsze chętnie do nich powracam i chyba już tak zostanie.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2x50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anmalea za czytelną i pomocną recenzję?