Avon, Little White Dress EDP

Powiększ Avon, Little White Dress EDP

Zgłaszająca osoba: agusia0076

Biel podbiła cały świat swoją lekkością, zwiewnością i elegancją. Jak żaden inny kolor podkreśla kobiecość, dodaje uroku. Koktajl świeżych cytrusów, frezji i słodkiej gardenii z białym piżmem w tle sprawia ze aż promieniejesz młodością i nabierasz apetytu na subtelny flirt.

Kategoria: orientalno - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, bergamotka, mandarynka
nuta serca: gardenia, peonia, kwiat dmuchawca
nuta bazy: białe piżmo, aromaty drzewne

• Przyjemne
  • Mniej elegancka koleżanka little black dress.Zapach przyjemny,nie zobowiązujący,ale tez niezbyt pociągający i zapadający w pamięć.Na lus przemawia cena i dostępność jednak nie jest to wyjątkowy zapach w ktorym można się zakochać.

Używam tego produktu od: uzywalam jakiś czas temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pika28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pudrowe kwiatuchy
  • LWD to dla mnie jeden z bardziej udanych zapachów Avonu. Jest bardzo subtelny, pudrowy, miękki, otulający jak ciepły, biały kocyk a ten otulający, ciepły kocyk to nic innego jak całe mnóstwo białego kremowego piżma. Moim zdaniem lekkości nadaje tutaj subtelna frezja, a ciepła zapachowi nadają bardzo delikatne aromaty drzewne-wszystko jest tutaj pięknie wyważone.
    Kiedy mam je na sobie czuję się taka zrelaksowana, odprężona.
    Takie sobie średniej trwałości perfumki na poprawę nastroju. Zawsze chętnie do nich powracam i chyba już tak zostanie.

Używam tego produktu od: ok. 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 2x50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anmalea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo delikatne
  • Mam całą kolekcję zapachów Little Dress. Myślę, że są to zapachy bardzo uniwersalne i pasują do większości okazji, choć akurat Little White Dress jest najdelikatniejszy z nich wszystkich. Ani słodki, ani poważny. Taki w sam raz na co dzień. Osobiście wolę słodsze i mocniej wyczuwalne zapachy. Perfumy są bardzo wydajne i nie brudzą. Flakonik - taki sobie. Minusem jest ich słaba intensywność i trwałość.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła mała biała
  • Chyba najlepsza wersja ,,Małej..." z sukienczanej kolekcji Avonu. Jak na mój nos całkiem udana kompozycja, chociaż nie udało się im wyzbyć tej charakterystycznej chemicznej nuty. W każdym razie jest lżejsza niż LBD i to mi odpowiada, a też nie jest tak obłędnie popularna jak Perceive czy Pur Blanca we wszystkich wariacjach.
    Zapach rzeczywiście biały, delikatny, kaszmirowy. Na popsikanie szala albo apaszki nadaje się świetnie, bo zdecydowanie lepiej trzyma się ubrań niż ciała. Lekki, powiewny, z odrobiną luksusu ale nie nachalny, wyważony. Słabo się rozwija, raczej z wolna ulatuje w niebyt. Przyskórny, dwie godziny i go nie ma, więc trochę szkoda, ale do podziwiania (nie pachnienia) też trzeba mieć jakieś psikadło. Na mnie działa odprężająco, odświeża, tylko czemu taki nietrwały?... flakon ładny, wolę geometryczne bryły od fikuśnych jabłuszek, gwiazdek i innych tam kryształków.
    Ogólnie w tej cenie tylko na plus, choć do numeru jeden mu daleko.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DeepPurple za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zapach
  • Zapach ten odkryłam przypadkiem i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia
    Jest idealny na dzień (delikatny, lekki zapach).
    Opakowanie wygodne w użyciu. Również wygląd flakonika wpływa u mnie na pozytywną ocenę.

Odjęłam pół gwiazdki, z powodu średniego utrzymywania się zapachu. U mnie utrzymuje się ok. 2-3 godziny po aplikacji, później jest już słabiej wyczuwalny.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie stosowania

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go lubię
  • Pierwszy raz poczułam je na mojej koleżance i zapach od razu przypadł mi do gustu. Zapach niebanalny, baardzo orientalny, elegancki, ale jednocześnie delikatny... Jest w nim coś takiego harmonijnego, nie jest ani za słodki, ani zbyt duszny, naprawdę nie mogę do niczego się przyczepić. Białe kwiaty, piżmo i cytrusowe nuty łaczą się w jedną, cudowną całość. Jeden z moich ulubionych zapachów. Trwałość równiez bardzo dobra

Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 - 50 ml

Chcesz pochwalić Adra92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najładniejsza z serii
  • Jak w tytule - Little White Dress to jedyna z sukienek, która przypadła mi do gustu. Przepiękne połączenie białych kwiatów, piżma i odrobiny pudru. Nie wyczuwam cytrusowej nuty, i dobrze, bo pewnie znacznie obniżyłabym ogólną notę.
    Zapach z kategorii dziennych i popołudniowych, nadaje się na każdą porę roku.
    Gdybym miała porównać LWD z jakimś zapachem, byłby to Noa Cacharel (mam na myśli kategorię, Noa jest bardziej ziołowa, LWD- słodka). Nie widzę natomiast żadnego podobieństwa do nielubianej przeze mnie Pur Blanca Avonu , która poddusza nutką gnijącej lilii wodnej.
    Kojarzy się z czystością, bielą, niewinnością.
    Niestety jest bardzo bliskoskórny - gdyby był bardziej intensywny, dostałby maksymalną ilość gwiazdek.
    Trwałość mizerna - 2 godziny na skórze to słaby wynik, jak na wodę perfumowaną.
    Buteleczka klasyczna. Cena niewygórowana.
    Dam mu 3,5*, bo sam zapach jest bardzo przyjemny i, gdyby tylko miał większą moc, mógłby być moim ulubieńcem wśród zapachów tzw. uniwersalnych.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

Chcesz pochwalić vega_80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 21 raz(y)
  • Brzydsza siostra
  • Nie przepadam za cytrusami w perfumach, na szczęście uderzają one tylko na początku. No i wraz z frezjami. Uwielbiam frezje, ale jest ich mało, za to przebijają się gardenie, których jest za wiele. Stąd robi się mdło. Zapach nie dla mnie i stanowczo na minus. Tragedii nie ma - nie jest to rasowy śmierdziuch - raczej denerwujący, lekko ostrawy kwiatowy pospoliciuch.
    Trwałość średnia - słabiej niż u poprzedniczki, około 4h na skórze. Butelka - podobnie jak w LBD - prosta i minimalistyczna (jak kto lubi), korek jeszcze bardziej mi się nie podoba niż w LBD.
    Osobiście uważam, że Little White Dress to gorsza wersja Little Black Dress. Bardziej kwiatowa, mniej orientalna, niby świeższa, ale mnie bardziej drażni i dusi - ma w początkowej fazie w sobie szpitalną woń, która mnie odrzuca. Oddałam młodszej siostrze (15lat), która jest tym zapachem zachwycona, podobnie moja ciocia jest fanką LWD (50 lat). Ja stanowczo nie wrócę do tego zapachu.
    Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy sporadycznie, potem oddałam
    Ilość zużytych opakowań: 1x50ml

Chcesz pochwalić tytku za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozkosz
  • Kolejny z tej serii, jakże cudowny!
    Pachnie świeżo, zarazem uwodzicielsko i słodko. Jak dla mnie to zapach utrzymuje się naprawdę długo (koleżanka potrafiła nimi pachnieć cały dzień, wiadomo, swoich tak nie czuć)
    Zamawiałam już kilka razy gdyż mi się trochę znudziły, ale znowu się przymierzam do zakupu, bo szczerze mówiąc już mi ich brakuje
    Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić sandeerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmysłowa niewinna elegancja
  • Nazawa idealnie pasuje do zawartości. Podobnie jak butelka.
    Zapach niesamowicie elegancki, popołudniowy i wczesnowieczorny (jak dla mnie to nawet i wieczorny).
    Piękno białych kwiatów stanowi idealną podszewkę dla zapachów drzewnego i piżmowego, które w LWD są idealnie skomponowane. Aromaty kwiatowe nie przyprawiają o duszności, piżmo nie powoduje bólu głowy.
    Wszystko świetnie współgra a na mojej skórze zapach 'otwiera się' i cudnie podkreśla letnią, wymytą pod prysznicem opaloną skórę.
    Idealnie pasuje do białej koszuli. Ktoś napisał, że w LWD czuje świeże czyste pranie suszące się na słońcu i w delikatnym wietrze. Ja też to czuję. Tym pachnie ta kompozycja.
    Bardzo się z LWD polubiłam.

Ilość zużytych opakowań: Pół

Chcesz pochwalić baniorek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij