L`Oreal Dermo-Expertise, Krem na noc przeciw zmarszczkom mimicznym z Boswelox

Powiększ L`Oreal Dermo-Expertise, Krem na noc przeciw zmarszczkom mimicznym z Boswelox

Zgłaszająca osoba: Ewelina79

Krem przeciw zmarszczkom mimicznym z Boswelox na noc, to pierwszy krem dermo-odprężający na noc, który koryguje zmarszczki mimiczne i wygładza rysy tak, by po przebudzeniu cera była wypoczęta i promienna.

Boswelox to wyjątkowy kompleks roślinny, który łączy kwas bosweliowy i mangan po to, aby przeciwdziałać mikroskurczom skóry, które przyczyniają się do powstawania zmarszczek. Każdej nocy krem koryguje zmarszczki mimiczne. Już od pierwszych aplikacji kurze łapki są widocznie gładsze. Krem na noc wygładza bruzdy wokół ust i na czole.Formuła kremu została wzbogacona o mangan, znany ze swych właściwości neutralizujących nagromadzone w skórze toksyny, które są przyczyną zmęczonego wyglądu skóry i jej szarego kolorytu.

Uwolniona od toksyn skóra jest wypoczęta, promienna, odzyskuje zdrowy koloryt.

Cena: ok. 40zł / 50ml

/bw/

• dobrze redukuje zmarszczki
  • +
    Krem używam od trzech miesięcy i jeszcze nie skończyłam jednego opakowania. Oprócz tego, że jest wydajny, to także skutecznie działa na nowopowstające zmarszczki. Odżywia skórę, wygładza ją i koryguje nierówności, przebarwienia oraz inne niedoskonałości, będące efektem starzenia się skóry. Momentami przeszkadza mi uczucie ściągania skóry, no ale coś za coś. Dla mnie najważniejsze, że dobrze wygładza problematyczne rysy twarzy. Po kilku użyciach widać pierwsze efekty. Plusem jest jeszcze szklane, eleganckie opakowanie i nie za wysoka cena. Myślę, że można spróbować, w końcu każda cera jest inna i potrzebuje innych wartości.
    Minusem jest dla mnie zbyt gęsta konsystencja kremu, co sprawia, że skóra twarzy na noc jest trochę obciążona. Najlepiej nałożyć go na ok. godzinę przed położeniem się do łóżka, tak, by nie wcierał się niepotrzebnie w poduszkę.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić miss_mazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Stosowalam go przez pol roku na noc.Plus za ladny zapach i za to ze nie uczula-i to tyle plusow.
    Zaczelam go stosowac kiedy pojawily mi sie pierwsze rysy zmarszczki miedzy brwiami.Od kremu wymagalam tylko tyle zeby zahamowal proces poglebiania sie zmarszczki.Niestety po pol roku stosowania zmarszczka stala sie bardziej widoczna ,tak jakbym nie uzywala nic.

Używam tego produktu od:6 miesiecy

Chcesz pochwalić voola za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla 35+
  • Krem polecany dla 35+. Zawsze wystrzegam się stosowania kremów nieodpowiednich do wieku, ale nie zawsze mi to wychodzi
    Tym razem to jest strzał w 10-tkę i dla mojej twarzy i dla mojego wieku.
    * koryguje zmarszczki mimiczne - TAK, zmarszczki widocznie się zmniejszyły;
    * wygładza rysy - TAK, rysy są mniej widoczne;
    * po przebudzeniu cera była wypoczęta i promienna - TAK!
    Drogie Panie, polecam ten produkt, jest niesamowity, pachnie tak delikatnie, że właściwie go nie czuć, konsystencja kremu - iście maślana, świetnie się rozprowadza na twarzy, naciągając przy tym skórę. Skóra staje się bardziej napięta i efekty widać właściwie już po pierwszym użyciu. Jak wiadomo efekty są lepsze, jeśli się używa kosmetyków kompatybilnych. Polecam stosowanie całej serii:

- LOreal Dermo Expertise, Wrinkle de-crease Collagen Filler (Wypełniacz zmarszczek);
    - LOreal Dermo-Expertise, Visible Results, Tonik odnawiający o konsystencji żelu;
    - Loreal Dermo-Expertise Visible Radiance, mleczko kosmetyczne
    - LOreal Dermo Expertise, Wrinkle de-crease Collagen Filler eye - wypełniacz "kurzych łapek";
    Co jakiś czas warto zmienić kosmetyki, żeby twarz się zbytnio nie przyzwyczaiła.

Używam tego produktu od: ok. 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić kaiska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry wybór
  • Ten krem to dobry wybór, bo używanie go przynosi efekty w postaci dobrze odżywionej, zregenerowanej i zrelaksowanej cery. Używałam całej serii przeciw zmarszczkom mimicznym i jestem zadowolona. Znacznie wygładza cerę, mam dwie zmarszczki mimiczne na czole i pewnie widzę ja tylko ja Ma fajną, masłowatą konsystencję, dobrze się wchłania, ładnie pachnie, jest wydajny i ma ładne, szklane opakowanie. Polecam używać całą serię z Boswelox.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Chcesz pochwalić Ewelina79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super krem
  • Kupiłam ten krem jak był w promocji a szukałam jakiegoś dobrze nawilżającego, o treściwej konsystencji ale nie tłustego i ten krem to strzał w 10 Postanowiłam kupić następny Odpowiada mi pod każdym względem, konsystencja idealna, nie jest za tłusty, nie zatyka porów, nawilża, rano skóra jest tak jakby bardziej jędrna, odżywiona. Krem jest dla kobiet 35letnich, ja mam 22 ale nie przeszkadza mi to zwłaszcza, że pojawiły się na mojej twarzy pierwsze zmarszczki pod oczami i mimiczne koło ust. Wydaje mi się że ten krem poprawił kondycje mojej skóry, jest bardziej jędrna (ale nie była oczywiście mało jędrna przed użyciem), odżywiona
    Plusem jest na pewno ładne opakowanie, zapach i oczywiście działanie Skusiłam się również na krem na dzień z tej serii Pod oczy stosuję te same kremy, w zależności od pory dnia , nie mam uczulenia ani nie wystąpiła opuchlizna
    Polecam ten krem z czystym sumieniem, zwłaszcza do skóry suchej jak moja

Używam tego produktu od: 4miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2-drugie w trakcie używania

Chcesz pochwalić Lemongrass za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij