IsaDora, Velvet Touch (fluid do cery suchej/normalnej)

Powiększ IsaDora, Velvet Touch (fluid do cery suchej/normalnej)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Podkład o lekkiej, kremowej konsystencji, dzięki której niezwykle lekko rozprowadza się na skórze.
Zapewnia skórze uczucie komfortu przez cały dzień.
Dzięki zawartości pigmentów otoczonych silikonem sprawia, że twarz staje się wyjątkowo gładka, a jej koloryt całkowicie się wyrównuje.
Umożliwia zróżnicowany stopień krycia: od średniego do pełnego.
Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
Zawiera składniki nawilżające i regenerujące. Dla skóry normalnej, mieszanej i suchej.

Skład: Aqua, Cyclomethicone/Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl DImethicone Ethoxy Glucoside, Mica, Sodium Lactate, Sorbitan Isostearate, Glycerin, Silica, Dimethicone/Vinyl DImethicone Crosspolymer, Aluminum/Magnesium Hydroxide Stearate, Cetearyl Octanoate, Sodium Chloride, Cocoglycerides, Lauroyl Lysine, Cetyl Dimethicone Copolyol/Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Methylparaben, Potassium Sorbate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Propylparaben, Boron Nitride, Zinc Stearate, Sorbitol, Hydrogenated Vegetable Oil, Triisostearin, Mannitol, Squalane, Hexylene GLycol, Fructose, Sucrose, Urea, Dextrin, Alanine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Oryza Sativa, Oryza Sativa Rise Bran Wax, Tocopherol, Butyrospermum Parkii, Hydrogenated Castor Oil, Ascorbyl Palmitate, Phytosteryl Isostearate. [+/- May contain: Mica, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77007]

Cena: 68 zł / 35 ml

• Taki sobie
  • Podkład taki sobie. Nawet nie bardzo wiem jak go Wam przedstawić - taki nijaki.
    Nie jest zły. Nie uczula. Kryje bardzo słabo, trochę wyrównuje koloryt, nie jest widoczny na twarzy i nie wysusza. Ale nie jest też dobry - o jakiejś pielęgnacji czy nawilżeniu nie ma mowy. Także o kryciu choćby średnim, które przecież obiecuje producent! W dodatku trochę ciemnieje i bardzo szybko znika z twarzy.
    Ogólnie mówiąc - można wypróbować - krzywdy nie zrobi, ale absolutnie nie jest wart swojej ceny.
    Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić Tawima za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kolega
  • dobry kolega - ale nie bliski przyjaciel. spełnia wszystkie funkcje na mojej bezproblemowej cerze ale jest drogi. Moja skóra nie wymaga jednak aż tak drogich produktów bo dobrze sprawdzają się na niej też inne pomiędzy którymi nie widzę różnicy, ale mogę polecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 op 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dystymia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy sie
  • Zaprzyjaznilam sie z kolorem 41 Sand Beige. Lubie jego plynna konsystencje,na poczatku troszeczke draznil mnie zapach,ale da sie do niego przyzwyczaic
    Doskonale sie rozprowadza,szybko stapia sie ze skora,nie podkresla suchych skorek,ladnie wyrownuje koloryt i daje fantastyczne aksamitne wykonczenie.
    Nie mam zarzutow rowniez do wlasciwosci kryjacych, nie wymaga stosowania pudru do wykonczenia. Jest dosyc wydajny. Nie tworzy efektu maski,utrzymuje sie na buzi ladnych kilka godzin.

Jedyny 'zarzut' to to ,ze troszke jednak ciemnieje na buzi i trzeba uwazac by nie przesadzic z iloscia nakladanego podkladu bo mimo tego,ze ladnie stapia sie ze skora,to potrafi rowniez wygladac dosyc nienaturalnie i ciezko.

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 koncowka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mlonek7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszyyyyyyyy
  • Jest Po prostu rewelacyjny.Extra się go rozprowadza a jeszcze idealnie dopasowuje się do cery.Na początku też nie byłam nim zachwycona ale gdy go skończyłam i kupiłam inny włogóle nie byłam zadowolona i ciągle wracam do niego.Naprawde swietnie się wtapia w buzie można nakładać go spokojnie nawet trzy warstwy i tak nie robi maski a co do tego że go nie widac to rewelacja bo chyba kazdemu zalezy aby twarz wygladała zdrowo naturalnie.Oczywiście każy ma inną cere ale do mojej jest rewelacyjny tym bardziej dlatego że wyskakiwał mi krosteczki a po nim wszystko ustało.Nie zatyka porów.PoLECAM REWELACYJNY

Ilość zużytych opakowań: 2 w tarkcie 3

Chcesz pochwalić marzenka465 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zła, że wydałam kasę!!!
  • Czytam i jestem zaskoczona tyloma pozytywnymi opiniami. Żałuję, że kupiłam ten podkład głównie dlatego, że nie widać go WCALE na buzi. Nałożyłam trzy warstwy, czułam się już mało przyjemnie, a niczego nie zatuszował, nie zakrył niedoskonałości i nie wygładził cery. Koszmar, bo po chwili wyglądałam jak po użyciu nabłyszczacza!!!!!! Na koniec- po kilku godzinach podkład całkowicie ulotnił się z buzi.
    Zdecydowanie szkoda na niego tyle pieniędzy!

Używam tego produktu od:tygodnia

Chcesz pochwalić hanka_79 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Wart wypróbowania
  • Naprawdę wart spróbowania. Mam cerę mieszaną i na początku dosyć sceptycznie podchodziłam do tego podkładu, sądząc, że niestety będzie to podkład głównie dla cer suchych. Ale z czasem moje nastawienie do niego się zmieniło. Bardzo nadaje się dla takich cer jak moja, bo lekko matuje, a przy tym nie podkreśla suchych skórek na policzkach. Do tego nie zapycha porów. Świetnie rozświetla skórę. Ładna paleta kolorów, z których łatwo można coś znaleźć dla siebie. Dodam, ze jego konsystencja jest płynna, lejąca co mnie osobiście bardzo odpowiada.
    Jedyne co można mu zarzucić to zapach (z czasem można się do tego przyzwyczaić) i cena (cóż marka sama w sobie). Jednak z czystym sumieniem polecam.Używam tego produktu od:1,5 roku

Chcesz pochwalić jojo5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!
  • Jest to jeden z tych podkładów, które mam zawsze w szafce. Można nakładać kilka Karst, w zależności jaki efekt krycia chce się uzyskać, ale dla mnie już po 1 lub 2 ładnie kryje, nie tworzy maski,ładnie wygładza,nie wysusza a nawet nawilża, nie uwidacznia porówPo nałożeniu trzeba przypudrować, bo nie zostawia matowego wykończenia. Mógłby się troszkę dłużej trzymać. Generalnie dalej poszukuję ale na razie ten jest jednym z moich ulubionychZdecydowanie dobra jakość w tej cenie.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Chcesz pochwalić Eve36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do ideałów nie należy
  • Używam 44 - Warm beige.
    Lekki, dobrze się rozprowadza, nie nadaje efektu maski, ładnie wygładza cerę. Delikatny zapach. Płynna konsystencja. Twarz wygląda po nim, świeżo.
    Jednak nie trzyma się zbyt długo i nie kryje niedoskonałości. Z wyrównaniem koloru to także różnie bywa. Cenowo... dosyć drogo. Jako, że nie jest aż tak rewelacyjny.

Edit:
    Odejmuję gwiazdkę, bo przyszło lato i prawie w ogóle się nie trzyma twarzy. Co do skóry suchej do której on jest... bez nawilżenia Drogie Panie ujrzycie plamy;/
    I, że też tak sobie cenią ten fluid..

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Wena90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ciekawego
  • jak by to delikatnie ujać...
    krycie prawie zadne, trwałość bardzo mizerna, mogłam w ogóle nie uzywać-i tak nie było widac, poza tym zaznaczał suche skórki i cena raczej wysoka

Używam tego produktu od:używałam w zeszłym roku

Chcesz pochwalić angel 310 za czytelną i pomocną recenzję?
  • baardzo średni
  • Średni, niedrogi - wiec nie dam 2*, ale zdecydowane minusy za:

- świecenie - okropne
    - bardzo szybko znika z twarzy

I to niestety wystarcza, żeby już nigdy po niego nie sięgać.

Ma też plusy:

- lekki
    - nie zapycha

Ale to nie wystarcza.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca - i nie zamierzam go kończyć...

Chcesz pochwalić Naamah6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • swietny, nie ma lepszego
  • rewelacyjny podklad. swietnie sie rozprowadza,
    pieknie matuje twarz -- bez efektu maski
    jak dla mnie najlepszy z wszystkich uzywanych.
    delikatny, bezzapachowy
    polecam

Chcesz pochwalić mimi_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • ten podkład jest naprawde przecietny. na poczatku jak go kupilam w ogole go nie uzywałam,dopiero jak przyszly cieplejsze dni to mieszalam go z innym podkładem. wtedy jeszcze sie jakos sprawdzal bo jest dosc plynny. co do koloru tez bez rewelacji no ale moze zle dobralam.

Używam tego produktu od:5 miesiecy

Chcesz pochwalić nimfa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki dotąd miałam
  • jak dla mnie podkład idealny. mam suchą, wrażliwą skłonną do alergii cerę a podkład nie podrażnia jej w żden spoób. używam koloru sand beige (41). może nie pokrywa zaczerwienionej skóry i drobnych krostek i niedoskonałości ale do tego służy korektor. cenię go przede wszystkim za super konsystencję. pod makijaż używam zwykle kremu odżywczego lub nawilżającego, na którym rozprowadza się bardzo dobrze.

Chcesz pochwalić kamakrk za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • z tego co sie przekonałam to każdy odcień daje inny efekt , np pierw kupiłam kolor Porcelain Rose (odcień 38) , który jest po prostu świetny , twarz jest "porcelanowa" . natomiast później kupiłam kolor Ivory Beige (odcień 39) , lecz ten tak jakby sie źle wchłaniał .

Chcesz pochwalić Gecia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polubimy sie nigdy.
  • Mam ostatnio spory problem ze znalezieniem podkładu dla siebie. Z niewiadomych dla mnie powodów koncerny kosmetyczne jakoś nie palą się do wypuszczania na rynek lekkich podkładów dla cer suchych w bardzo jasnych odcieniach. Kiedy zobaczyłam w palecie kolorów tego podkładu i przetestowałam odcień nr 39 Ivory Beige nie mogłam uwierzyć własnym oczom, że w końcu udało mi się trafić na kolor doskonały - bardzo jasny i lekko żółty beż.
    Poza kolorem podkład ma jeszcze jedną doskonałą zaletę - nie wysusza skóry i nie podrażnia jej (moja skóra jest bardzo wrażliwa). I za tę delikatność, jak i za doskonały kolor zostawiam w recenzji 2 gwiazdki.

I niestety nie mogę już nic więcej dobrego o VT powiedzieć.

Podkład ma całkowicie płynną, lekką konsystencję, na twarzy tworzy delikatny woal, który mógłby być i ładny, gdyby był jednolity i stapiał się ze skórą. Niestety stapiać się nie chce i zbiera się w porach na moich szczególnie suchych policzkach, niezależnie od tego, co nałożę pod makijaż. Rozprowadza się go kiepsko, między innymi przez to, że nie chce sie stapiać ze skórą, a także prze to, że trochę się maże i czasami tworzy smugi.

Nie kryje niczego, nawet najmniejszych zaczerwienień skóry i w ogóle nie wyrównuje jej kolorytu, na czym bardzo mi zależało.

Znika ze skóry prawie całkiem po ok. 2 godzinach, zostając przede wszystkim w porach, a z powierzchni, na których rozprowadzony był w miarę równomiernie bardzo się ściera.

Podkreśla też suche skórki i zbiera się w brwiach w postaci suchej podkładowej pasty (to pewnie część starta z czoła).

Ma też koszmarne opakowanie, z którego ścierają się napisy.

Nie potrafię się do niego przekonać, nie potrafię go polubić. Próbowałam używać go na przeróżne specyfiki, w przeróżnych warunkach, moja skóra odkąd go mam była w różnym stanie - lepszym lub gorszym, a podkład zawsze wyglądał tak samo źle. Nie mam na niego żadnego sposobu.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalny efekt
  • Dwa olbrzymie plusy:

- za kolor - uzywam Ivory Beige i jest idealnie dopasowany do odcienia mojej skory. Chyba pierwszy, ktorego zupelnie nie widac na twarzy!
    - naturalny efekt - zdarzalo mi sie slyszec glosy zdziwienia, ze mam jakis podklad na twarzy! i o to wlasnie chodzi

nienawidze efektu maski, mam lekko przezroczysta karnacje, dlatego odpadaja zupelnie mocno kryjace podklady.
    Velvet Touch nie podkresla skorek ani rozszerzonych porow.

Zastrzezenia:
    - nie kryje dobrze zaczerwienien - potrzebny korektor
    - zapach - dziwny, w zasadzie bezzapachowy, ale mozna sie przyzwyczaic

Po pierwszym opakowaniu chcialam go zdradzic dla MAC Mineralize Satinfinish albo Select SPF 15 - majac nadzieje, ze znajde cos lepszego, bardziej rozswietlajacego - ale jednak sie nie zdecydowalam. Mineralize lepiej rozswietla, ale slabiej kryje, wiec przetestuje go latem, a na razie Velvet Touch ma miejsce gwarantowane na polce
    Ilość zużytych opakowań: 1, wlasnie zaczynam drugie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić borealis za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • świetny podkład.dość dobrze kryje niedoskonałości, nie podkreśla rozszerzonych porów,nie wysusza, znakomicie i równomiernie rozprowadza się na skórze.głównym powodem mojego zachwytu nad Velvet Touch jest wyjątkowo świeży i super naturalny wygląd-tak jakby nie nałożyło się żadnego podkładu!!!
    długo utrzymuje się bez zadnych poprawek. Mógłby mieć jednak jakiś delikatny przyjemny zapach

Używam tego produktu od:2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań:1 a drugie kupione już czeka

Chcesz pochwalić kasiasiar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Kupiłam go po namowie sprzedawczyni i niestety to był błąd. Mam cerę raczej mieszaną z przewagą parti suchych. Podkład nie tylko nie nawilża ale wręcz wysusza skórę. Niemiłosiernie podkreśla skórki i odkłada się we wszystkich zagłębieniach. Bez litości podkreślił wszystkie zmarszczki na czole. Po nałożeniu buzia w dotyku przypominała styropian. Okropność. Znacznie gorszy od HydraLight, do którego chyba wrócę. Daję 1 * za nowy kolor - 39 Ivory Beige.
    To moja druga wpadka zakupowa, pierwszą był podkład Clinique Skin Smoother. Mam wrażenie że te podkłady są takie same - tylko różnią się opakowaniami...

Używam tego produktu od: 5 dni

Chcesz pochwalić Edyta74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieeee :[
  • nie kryje. makijaż wygląda ładnie - ale przez 2 h. po ich upływie jakies dziwne rzeczy zaczynają się dziać :/
    zbyt wodnista konsystencja - na lato ok. ale w zime odpada.

nie zmienia kolorytu twarzy....taki nijaki

mi nie przypadł do gustu
    dobry tylko dla osób z IDEALNĄ cerą.

Używam tego produktu od:po miesiącu używania odstawiłam.teraz stoi i kwiczy

Chcesz pochwalić LeLOu za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • Kupiłam ten podkład, bo wystąpił w mini pojemności -15 ml-(i promocyjnej cenie...) akurat jak się pakowałam do Grecji. Stwierdziłam, że sobie wypróbuję,a przy okazji mniej pakowania....Bardzo dobry podkład. Coś jakby matuje.Nie spodziewałam sie tego bo nawet nie ma to być jego zadaniem, a nawet te podkłady, których jest to zadaniem, nie matują....Ma przyjemną pudrową konsystencję, świetnie wygładza, jest średnio trwały i daje ładne wykończenie. Średnio trwały. W moim odczuciu nie ustępuje podkładom np. clinique.

Używam tego produktu od:przez tydzień
    Ilość zużytych opakowań:część z 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić anka_res za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • ok dwóch lat temu posanowiłam kupić sobie ten podkładzik niestety moich oczekiwań nie spelnił a to dlaczego:
    - wysuszył skóre
    - dość leista konsynetcja
    -cena nie adekwatna do jakości
    za to plusy
    +dobrze krył
    ogólnie średni

Używam tego produktu od:2004

Chcesz pochwalić majula za czytelną i pomocną recenzję?
  • ideał
  • Jest świetny... doskonale sie rozprowadza, idealnie stapia sie ze skórą ,matuje, skóra jest delikatna w dotyku i bardzo naturalna, nie wysusza przez co nie podkresla skórek, kryje "niespodzianki"...wydajny!!!
    Jedynym minusem jest opakowanie wolalabym z dozownikiem jednak to nie jest najważniejsze

Używam tego produktu od:8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań:2,5

Chcesz pochwalić anucha859 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od biedy może byc
  • Recenzja: ...Aktualnie również uzywam velvet touch i rzeczywiscie ładnie stapia się z moją cerą ale nie jest on dla mnie,ponieważ ja mam problemy z pękającymi naczynkami i buzia na policzkach zaczerwienia się pod wpływem ciepla lub zimna a niestety ten podkład nie kryje tych zaczerwienień, dlatego na nos i policzki nakładam dodatkowo mayballine dream matte mouse.może velvet touch sprawdzi się dla osób,które maja jednolity kolor cery.Ale przynajmniej nie powoduje efektu maski.To tyle

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...

Chcesz pochwalić Ewunia4321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny ale jedyny
  • Recenzja:

Powiem tak: nie rozumiem tego kosmetyku. Z jednej strony wg. producenta long lasting, z drugiej strony ponoć nawilżający... Do skóry suchej a jakiś tępy... A do tego z buźki znika. I to troszke nierównomiernie Ale muszę mu przyznać - w ogóle niepodkreśla suchych skórek i wielka chwała mu za to. I bardzo ładnie wyglada na buzi do 2h po nałożeniu Kolorek 41 (sand beige) jest prawie idealnie dobrany - poniewaz twarz i dekolt mam raczej różowawe a ciało żółtawe (wina solarki)potrzebuje koloru ciepłego ale z delikatnym "powiewem" różu. I on wasnie taki jest, jedyny chyba na rynku.

I najgorsze jest to, że nie znam lepszego podkładu dla mojej cery - bo nie musi być b. trwały ale NIE MA PRAWA podkreślać skórek i kolorem MUSI pasować - i tylko ten jeden to potrafi. I za to ****

Używam nieregularnie od 2 m-cy, odcień 41.

Chcesz pochwalić pakosta za czytelną i pomocną recenzję?
  • moj nr 1 na lato!
  • Recenzja:

Krem SPF 60 + Isadora Velvet Touch --- IDEALNIE zlewa sie odcieniem i kolorem z moja skora, ktora jest lekko opalona latem - uzywam odcienia sand beige. Na zime jest dla mnie lekko "przyciemny" i wtedy wygladam w nim mniej naturalnie, dlatego zmieniam podklad na inny, w ktorym odcien bardziej mi pasuje.

Konsystencja jest super, bo lekka a kryjaca i naprawde zlewajaca sie ze skora, latwo sie go rozprowadza i szybko, a co najwazniejsze: nie widac go na twarzy, nie podkresla porow i o to mi caly czas chodzi! Na czole sie jednak u mnie swieci mimo przypudrowania (nie mam suchej cery, a nie chce uzywac podkladow do tlustej, bo mi jednak nie sluza), wiec uzywam tam czegos innego, matujacego. Ale to nie szkodzi, rzadko kiedy moge znalezc podklad, ktory sie nadaje u mnie na cala twarz, wiec musze kombinowac...

Używam tego kosmetyku od 2,5 lat/ ilość zużytych opakowań: 2 i pol

Chcesz pochwalić Lamees za czytelną i pomocną recenzję?