Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Zgłaszająca osoba: Dottie_1988

Specjalnie skomponowane aktywne składniki serum skutecznie walczą z nagromadzonym tłuszczem, doskonale korygując kształt brzucha i pośladków, jednocześnie modelują sylwetkę. Ponadto rozgrzewająca formuła Thermo Fat Burner ułatwia błyskawiczne przenikanie aktywnych substancji w głąb epidermy, co w znaczący sposób przyspiesza mikrokrążenie w miejscach objętych celulitem i wpływa na wygładzenie nierówności oraz poprawę wyglądu skóry.

- Thermo Fat Burner - redukuje złogi tłuszczu, skutecznie usuwa zmagazynowane lipidy, jednocześnie uaktywnia procesy oczyszczania organizmu z wody i toksyn.
- MDL Complex - w znaczący sposób przyspiesza manualny drenaż limfatyczny, wygładza nierówności podskórne oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry.
- Kofeina - stymuluje przemianę materii i spalanie komórek tłuszczowych, redukuje zaokrąglenia, zmniejsza objawy cellulitu.
- Wyciągi z bluszczu i skrzypu - wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają spoistość i odporność skóry.
- Algi Laminaria - bogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek, dodatkowo wzmacniając skórę.

Skład: Aqua, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hydrolized Wheat Protein, Cantella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Vanillyl Butyl Ether, Methylchloroisothiasolinone/ Methylisothiasolinon, Fragrance, Limonene

/mw/

• parzący koszmar!!!
  • Żel ten poleciła mi Pani w drogerii, a ja głupia dałam się namówić. W sumie chodziło mi tylko o to, żeby żel pomógł mi pozbyć się cellulitu, którego jeszcze normalnie u mnie nie widać tylko dopiero jak się zmarszczy skórę. Stosowanie tego kosmetyku to koszmar. Niesamowicie pali skórę, po pierwszy razie musiałam wejść kilkakrotnie pod lodowaty prysznic, żeby to wszystko zmyć i żeby mnie tak nie paliło. Z efektami też szału nie ma. W sumie nie zauważyłam żadnego działania. Kompletnie nic co obiecuje producent. Zostały tylko koszmarne wspomnienia stosowania tego paskudztwa.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Chcesz pochwalić aniyam za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony wyszczuplacz Eveline
  • Plusy:
    + napina skore
    + szybko sie wchlania
    + wydajne
    + grzeje jak sto diablow (dobre na zime )

Minusy:
    - drogawe...
    - lejaca sie konsystencja

Oczywiscie, zadne serum czy inny wynalazek nas magicznie nie odchudzi... uzywam, zeby miec bardziej napieta skore. Do tego sie dobrze sprawdza. Poza tym, ladnie wygladza skore, i mam wrazenie, ze troszke nawet poradzilo sobie z rozstepami.

Używam tego produktu od: prawie dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: sporo...

Chcesz pochwalić MartaCrystal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Produkt jakim jest Eveline Slim Extreme 3D ,Termoaktywne wyszczuplający talię,brzuch i pośladki nie sprawdził się u mnie .
    Mimo użytkowania go przez 4 miesiące i nie widziałam żadnej poprawy w okolicach tali i brzucha .
    Jednak dwie gwiazdki są za to że daje przyjemnie poczucie rozgrzania .

Używam tego produktu od: 01.09.2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić miwj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Grzanie z piekła rodem.
  • Złapałam ten produkt w biegu, bo wykończyłam swoje masło ujędrniające od Ziaji i krem przeciw rozstępom, których używałam zamiennie na swoje marne poślady proszące się codziennie o minimum pielęgnacji od czasu kiedy przestałam znajdować chwilę w swoim grafiku, którą mogłabym poświęcić na ćwiczenia.

Nigdy szczególnie nie wierzę w działanie takich kremów, jestem wyznawczynią wysiłku fizycznego i działania od wewnątrz i nie wierzę, że wyraz "modelujące" na opakowaniu ma jakiekolwiek odwzorowanie na skórze, jeśli nie łączy się tego z zaangażowaniem mięśni, więc przyświecała mi jedynie idea ujędrnienia. Niestety nie jestem w stanie ocenić nawet tak zdawkowego działania, bo moje poślady płoną zaraz po nałożeniu nawet kropelki tego specyfiku.
    Może to moja mega delikatna skóra, może to moja nietolerancja dla rzeczy ostrych, szczypiących i piekących, a może i moja psychika, ale mam totalną awersję do tego produktu od pierwszego nałożenia. Zmuszałam się przez miesiąc do regularnego stosowania, ale już po samym otworzeniu tubki i ostrym zapachu w moich nozdrzach miałam ochotę utopić niezużyte opakowanie w odmętach kosza na śmieci.

Zdecydowanie nie dla mnie i nie dla osób, które średnio tolerują efekt mega rozgrzewający. Lubię lekkie grzanie czy mrowienie, ale to serum fundowało mi dosłownie: "my ass is on fire."

Szkoda, bo widzę sporo dobrych opinii, ale niestety wrócę do swojego duo z Ziaji, przynajmniej nie muszę wzywać całych zastępów straży pożarnej już parę sekund po ich nałożeniu

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić carry panda za czytelną i pomocną recenzję?
  • W swojej kategorii- najlepszy,ale cellulit został
  • Nawilża, fajnie grzeje, ale działa tylko gdy się go regularnie- używa. Mam niewielki cellulit i chciałam się go całkowicie pozbyć,ale nawet zużycie 2-3 opakowań nie dało tych efektów. Oczywiście były też ćwiczenia.
    Cellulit trochę się zmniejszył,ale to było akurat w dosyć długiej przerwie między stosowaniem tego kremu,więc nie mogę zasługi przypisać temu- tylko ćwiczeniom.
    Moze byłam za mało wytrwała,bo nie robiłam codziennego wcierania przez pół roku. Niestety na mnie nie działa.
    Chociaż na pewno nwailża i nieco wyszczupla

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa -trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MuffinBaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne serum wygładzające skórę
  • Codziennie nie używałam tego serum, ale muszę przyznać, że jeżeli chodzi o wygładzenie jest super. Nawilżona, jędrna skóra, napięta to efekt kilku tygodniowej kuracji tym serum. Zauważyłam, że nawet trochę pośladki się podniosły, jednak wiadomo, że samym serum się nie wyszczuplimy. Nie zauważyłam, aby miał działanie antycellulitowe, może dlatego, że nie regularnie go stosowałam. Uczucie gorąca było bardzo przyjemne, obojętne czy w zimne czy w ciepłe dni, może też dlatego, że jestem ciepłolubna Jedynym minusem było to, że krem po większej dawce zaaplikowanej na skórę nie wchłaniał się zbyt dobrze i zostawiał lepki film, dlatego też nie polecam stosowania go rano. U mnie w zupełności sprawdzał się po wieczornej kąpieli. Polecam go bardzo mimo swoich wad

Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kamciol za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sam raz na zime
  • Od dawna mam uporczywy cellulit - mimo sportu, diet, itp. trudno się go pozbyć.
    Zaczęłam stosować ten produkt w lutym, jestem zmarzlakiem więc efekt był zadowalający na chłodnę wieczory oraz poranki.
    Czy pozbyłam się cellulitu? Troszkę tak. Skóra jest bardziej jędrna, wygładzona, ale chyba musiałbym go używać przez najbliższe parę lat by widzieć większe efekty.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Zuzanna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić
  • Pomimo, że po użyciu uczucie pieczenia jest dosyć znaczne nie odejmę ani jednej gwiazdki, bo produkt jest najlepszy w swojej kategorii. Regularnie stosowany zredukował całkowicie cellulit ( chociaż byc może nie u każdego się sprawdzi, ja jestem szczupła i nie miałam ogromnego cellulitu) ujędrnił skórę, podniósł pośladki. Czego chcieć więcej? Działa zgodnie z tym co pisze producent, kosztuje niewiele i jest wydajny.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 7 tubek

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Dlaczego dopiero niedawno sięgnęłam po ten kosmetyk? To mój błąd ale na pewno zagości u mnie dłużej!

Po ciąży zaczęłam borykać się z problemami cellulitu, jak i wiszącej skóry. Serum termoaktywne pozwoliło mi zgubić kilka kg (oczywiście stosowałam też dietę).

Oprócz tego skóra stała się gładka, jędrna, a cellulit mniej widoczny . Nie wiem czy to zasługa wyłącznie tego specyfiku ale znaczący wkład w wygląd skóry na pewno miał.
    Za taką niską cenę nie spodziewałam się tak dobrego produktu. Jedyny minus to to, że przy regularnym stosowaniu (2 razy dziennie) jedna tuba starczyła mi na ok 1,5 tyg. Na szczęście miałam w zapasie kolejną. Będą też nastepne!
    A co do tego grzania/pieczenia/szczypania, to ja czuję tylko przyjemne grzanie. Nie wiem jak zniosę to w upały ale na razie jest ok
    Polecam wszystkim! Używam tego produktu od: drugi miesiącIlość zużytych opakowań: 4 tuba ;D

Chcesz pochwalić Wooden_Pints za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno warto wypróbować.
  • To serum stosowałam dwa razy dziennie przez dwa miesiące.

Używało się go dosyć przyjemnie. Dzięki żelowej konstystencji łatwo się rozsmarowywał i szybko wchłaniał.

Efekt rozgrzania nie był dla mnie najprzyjemniejszy aczkolwiek znośny, jedynie kiedy użyłam go po peelingu pieczenie było niestety nie do wytrzymania.

Co najważniejsze, naprawdę widać było po nim efekty. Skóra była miękka, wygładzona i bardziej napięta. Przyjemna w dotyku. Wyszczuplenia nie zauważyłam, ale to pewnie dlatego, że jestem leniwa i nie chce mi się ćwiczyć

Zapach przyjemny. Opakowanie poręczne, miękkie i stojące "na głowie" więc kosmetyk można zużyć do końca.

Polecam więc, warto wypróbować

Używam tego produktu od: wrzesień - październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Chcesz pochwalić Agnieszka2117 za czytelną i pomocną recenzję?