Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Zgłaszająca osoba: Dottie_1988

Specjalnie skomponowane aktywne składniki serum skutecznie walczą z nagromadzonym tłuszczem, doskonale korygując kształt brzucha i pośladków, jednocześnie modelują sylwetkę. Ponadto rozgrzewająca formuła Thermo Fat Burner ułatwia błyskawiczne przenikanie aktywnych substancji w głąb epidermy, co w znaczący sposób przyspiesza mikrokrążenie w miejscach objętych celulitem i wpływa na wygładzenie nierówności oraz poprawę wyglądu skóry.

- Thermo Fat Burner - redukuje złogi tłuszczu, skutecznie usuwa zmagazynowane lipidy, jednocześnie uaktywnia procesy oczyszczania organizmu z wody i toksyn.
- MDL Complex - w znaczący sposób przyspiesza manualny drenaż limfatyczny, wygładza nierówności podskórne oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry.
- Kofeina - stymuluje przemianę materii i spalanie komórek tłuszczowych, redukuje zaokrąglenia, zmniejsza objawy cellulitu.
- Wyciągi z bluszczu i skrzypu - wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają spoistość i odporność skóry.
- Algi Laminaria - bogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek, dodatkowo wzmacniając skórę.

Skład: Aqua, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hydrolized Wheat Protein, Cantella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Vanillyl Butyl Ether, Methylchloroisothiasolinone/ Methylisothiasolinon, Fragrance, Limonene

/mw/

• W swojej kategorii- najlepszy,ale cellulit został
  • Nawilża, fajnie grzeje, ale działa tylko gdy się go regularnie- używa. Mam niewielki cellulit i chciałam się go całkowicie pozbyć,ale nawet zużycie 2-3 opakowań nie dało tych efektów. Oczywiście były też ćwiczenia.
    Cellulit trochę się zmniejszył,ale to było akurat w dosyć długiej przerwie między stosowaniem tego kremu,więc nie mogę zasługi przypisać temu- tylko ćwiczeniom.
    Moze byłam za mało wytrwała,bo nie robiłam codziennego wcierania przez pół roku. Niestety na mnie nie działa.
    Chociaż na pewno nwailża i nieco wyszczupla

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa -trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić MuffinBaby za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne serum wygładzające skórę
  • Codziennie nie używałam tego serum, ale muszę przyznać, że jeżeli chodzi o wygładzenie jest super. Nawilżona, jędrna skóra, napięta to efekt kilku tygodniowej kuracji tym serum. Zauważyłam, że nawet trochę pośladki się podniosły, jednak wiadomo, że samym serum się nie wyszczuplimy. Nie zauważyłam, aby miał działanie antycellulitowe, może dlatego, że nie regularnie go stosowałam. Uczucie gorąca było bardzo przyjemne, obojętne czy w zimne czy w ciepłe dni, może też dlatego, że jestem ciepłolubna Jedynym minusem było to, że krem po większej dawce zaaplikowanej na skórę nie wchłaniał się zbyt dobrze i zostawiał lepki film, dlatego też nie polecam stosowania go rano. U mnie w zupełności sprawdzał się po wieczornej kąpieli. Polecam go bardzo mimo swoich wad

Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kamciol za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sam raz na zime
  • Od dawna mam uporczywy cellulit - mimo sportu, diet, itp. trudno się go pozbyć.
    Zaczęłam stosować ten produkt w lutym, jestem zmarzlakiem więc efekt był zadowalający na chłodnę wieczory oraz poranki.
    Czy pozbyłam się cellulitu? Troszkę tak. Skóra jest bardziej jędrna, wygładzona, ale chyba musiałbym go używać przez najbliższe parę lat by widzieć większe efekty.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Zuzanna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić
  • Pomimo, że po użyciu uczucie pieczenia jest dosyć znaczne nie odejmę ani jednej gwiazdki, bo produkt jest najlepszy w swojej kategorii. Regularnie stosowany zredukował całkowicie cellulit ( chociaż byc może nie u każdego się sprawdzi, ja jestem szczupła i nie miałam ogromnego cellulitu) ujędrnił skórę, podniósł pośladki. Czego chcieć więcej? Działa zgodnie z tym co pisze producent, kosztuje niewiele i jest wydajny.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 7 tubek

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Dlaczego dopiero niedawno sięgnęłam po ten kosmetyk? To mój błąd ale na pewno zagości u mnie dłużej!

Po ciąży zaczęłam borykać się z problemami cellulitu, jak i wiszącej skóry. Serum termoaktywne pozwoliło mi zgubić kilka kg (oczywiście stosowałam też dietę).

Oprócz tego skóra stała się gładka, jędrna, a cellulit mniej widoczny . Nie wiem czy to zasługa wyłącznie tego specyfiku ale znaczący wkład w wygląd skóry na pewno miał.
    Za taką niską cenę nie spodziewałam się tak dobrego produktu. Jedyny minus to to, że przy regularnym stosowaniu (2 razy dziennie) jedna tuba starczyła mi na ok 1,5 tyg. Na szczęście miałam w zapasie kolejną. Będą też nastepne!
    A co do tego grzania/pieczenia/szczypania, to ja czuję tylko przyjemne grzanie. Nie wiem jak zniosę to w upały ale na razie jest ok
    Polecam wszystkim! Używam tego produktu od: drugi miesiącIlość zużytych opakowań: 4 tuba ;D

Chcesz pochwalić Wooden_Pints za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno warto wypróbować.
  • To serum stosowałam dwa razy dziennie przez dwa miesiące.

Używało się go dosyć przyjemnie. Dzięki żelowej konstystencji łatwo się rozsmarowywał i szybko wchłaniał.

Efekt rozgrzania nie był dla mnie najprzyjemniejszy aczkolwiek znośny, jedynie kiedy użyłam go po peelingu pieczenie było niestety nie do wytrzymania.

Co najważniejsze, naprawdę widać było po nim efekty. Skóra była miękka, wygładzona i bardziej napięta. Przyjemna w dotyku. Wyszczuplenia nie zauważyłam, ale to pewnie dlatego, że jestem leniwa i nie chce mi się ćwiczyć

Zapach przyjemny. Opakowanie poręczne, miękkie i stojące "na głowie" więc kosmetyk można zużyć do końca.

Polecam więc, warto wypróbować

Używam tego produktu od: wrzesień - październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Chcesz pochwalić Agnieszka2117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • Producent obiecuje:
    *skuteczną walkę z nagromadzonym tłuszczem
    (?)nie wiem, gdyż produkt zakupiłam w celu poprawy jędrności
    *doskonałe korygowanie brzucha i pośladków
    (+)koryguje, widać efekt po 2tygodniach systematycznego stosowania, osobiście stosuje tylko na pośladki i uda
    *modelowanie sylwetki
    (+) j.w.
    *wygładzenie nierówności
    (+) jak najbardziej TAK! skóra stala się delikatna , gładka, nawet tak gdzie była szorstka jest miękka w dotyku!
    *poprawę wyglądu skóry
    (+) zdecydowanie TAK! cellulit nie zniknął, ale stał się mniej widoczny, może po dłuższym stosowaniu efekt będzie stuprocentowy?

Gorąco polecam, tak gorąco jak rozgrzewa serum
    Przy pierwszym użyciu myślałam, że zejdę z tego świata (za dużo użyłam po kąpieli), pieczenie, swędzenie, masakra Stwierdziłam, że drugi raz uzyję mniej i jest ok
    Zreszta można się do tego przyzwyczaić. Zauważyłam, że smarując po kąpieli lub bardzo ciepłym prysznicu rozgrzewa mocniej i na dłużej. Przy szybkim, chłodnym prysznicu mało go czuć.

Po miesiącu codzienneg, systematycznego stosowania (rano i wieczorem) widzę i czuję w dotyku poprawę jędrności posladków! Ćwiczę systematycznie od pół roku ale dopiero to serum poprawiło mi jędrnośc skóry.

Tak więc, naprawde polecam, dla kogoś , kto lubi rozgrzewajace ciepło oraz widocznie chce ujędrnić skórę oraz ją wygładzić.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego, pół opakowania

Chcesz pochwalić sandra pazura za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla urody trzeba cierpieć
  • Wiem, że to serum jest straszne... Piecze, swędzi, szczypie przez 20 min ma się ochotę wyskoczyć przez okno...

ale...

Stosowałam całe opakowanie regularnie raz dziennie rano lub wieczorem na zmianę z masażerem antycellulitowym i efekty były boskie. W niecałe dwa miesiące skóra się ujędrniła, tkanka tłuszczowa zmniejszyła a skóra do serum PRZYZWYCZAIŁA!

Po dłuższym stosowaniu odczuwa się lekkie mrowienie, które jest trochę irytujące ale ważne że DZIAŁA!

Ostatnio znów po nie sięgam, ale brak mi dyscypliny...
    W sobotę tak się wysmarowałam, że musiałam stać na balkonie żeby się nie wściec.

Polecam zacząć od jednej partii ciała nap brzuch pośladki - jak się skóra przyzwyczai, później jest łatwiej.

Uważajcie z pierwszym nałożeniem - małe ilości na początek.

Nie nakładajcie, tuż przed wyjściem z domu (chyba że możecie wyjść lekko ubrani i nie ma upału)

Używam tego produktu od: 1 roku z przerwami, najdłużej stosowałam 1 miesiąc codziennie
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania, mam już czwarte

Chcesz pochwalić mala_mi_89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozgrzewacz
  • Trudno dopatrzeć się w nim jakichkolwiek zalet, gdy po użyciu tego serum skóra jest czerwona i niemiłosiernie piecze! Co najgorsze, to serum wypala nie tylko pośladki ale też dłonie!!! Niesposób zmyć go z dłoni, by nie wywoływał okropnego pieczenia, szczególnie pomiędzy palcami. Używam tego serum głównie na pośladki, czasami na brzuch ale uczucia palącej się skóry jest nie do wytrzymania! Ponadto skóra nie jest wystarczająco gładka a uczucie miłej skóry utrzymuje się chwilkę. Serum ma konsystencję czerwonego żelu, jak dla mnie za rzadka, po nałożeniu natychmiast się wchłania, nie ma mowy o okrężnym wcieraniu, bo kosmetyk po prostu za szybko znika. Jest to produkt, który będę omijać.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Kupiłam z uwagi na cellulit, który pojawił się znikąd (dotychczas nigdy go nie miałam). Stosowałam kosmetyk regularnie i zdecydowanie było widać różnicę.
    Później zaczęłam ćwiczyć i cellulit zniknął

Moje doświadczenia są jak najbardziej pozytywne.
    Zapach przyjemny, konsystencja całkiem ok, ciepełko super, zero podrażnień.
    Wśród minusów wymieniłabym problemy z wchłanianiem.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anawili za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij