Powiększ Eveline, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Zgłaszająca osoba: Dottie_1988

Specjalnie skomponowane aktywne składniki serum skutecznie walczą z nagromadzonym tłuszczem, doskonale korygując kształt brzucha i pośladków, jednocześnie modelują sylwetkę. Ponadto rozgrzewająca formuła Thermo Fat Burner ułatwia błyskawiczne przenikanie aktywnych substancji w głąb epidermy, co w znaczący sposób przyspiesza mikrokrążenie w miejscach objętych celulitem i wpływa na wygładzenie nierówności oraz poprawę wyglądu skóry.

- Thermo Fat Burner - redukuje złogi tłuszczu, skutecznie usuwa zmagazynowane lipidy, jednocześnie uaktywnia procesy oczyszczania organizmu z wody i toksyn.
- MDL Complex - w znaczący sposób przyspiesza manualny drenaż limfatyczny, wygładza nierówności podskórne oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry.
- Kofeina - stymuluje przemianę materii i spalanie komórek tłuszczowych, redukuje zaokrąglenia, zmniejsza objawy cellulitu.
- Wyciągi z bluszczu i skrzypu - wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają spoistość i odporność skóry.
- Algi Laminaria - bogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek, dodatkowo wzmacniając skórę.

Skład: Aqua, Hedera Helix (Ivy) Extract, Hydrolized Wheat Protein, Cantella Asiatica, Equisetum Arvense Leaf Extract, Laminaria Hyperborea Extract, Caffeine, Glycerin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Triethanolamine, Vanillyl Butyl Ether, Methylchloroisothiasolinone/ Methylisothiasolinon, Fragrance, Limonene

/mw/

• jakie pieczenie?
  • używam tego kosmetyku od 3 dni, wcześniej używałam czegoś podobnego z tej samej serii i nic nie pomógł na mój celullit na pośladkach
    jestem ciekawa czy będą jakieś efekty po tym, ale póki co, czytając recenzje niżej zadaje sobie pytanie - jakie pieczenie? nie wiem co robie źle, ale skóra nie robi się po nim czerwona mimo, że wmasowuje kolistymi ruchami ani nic nie piecze. minimalnie rozgrzewa, nic więcej.

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić camillajuliett za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne serum wygładzające skórę
  • Codziennie nie używałam tego serum, ale muszę przyznać, że jeżeli chodzi o wygładzenie jest super. Nawilżona, jędrna skóra, napięta to efekt kilku tygodniowej kuracji tym serum. Zauważyłam, że nawet trochę pośladki się podniosły, jednak wiadomo, że samym serum się nie wyszczuplimy. Nie zauważyłam, aby miał działanie antycellulitowe, może dlatego, że nie regularnie go stosowałam. Uczucie gorąca było bardzo przyjemne, obojętne czy w zimne czy w ciepłe dni, może też dlatego, że jestem ciepłolubna Jedynym minusem było to, że krem po większej dawce zaaplikowanej na skórę nie wchłaniał się zbyt dobrze i zostawiał lepki film, dlatego też nie polecam stosowania go rano. U mnie w zupełności sprawdzał się po wieczornej kąpieli. Polecam go bardzo mimo swoich wad

Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie

Chcesz pochwalić kamciol za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sam raz na zime
  • Od dawna mam uporczywy cellulit - mimo sportu, diet, itp. trudno się go pozbyć.
    Zaczęłam stosować ten produkt w lutym, jestem zmarzlakiem więc efekt był zadowalający na chłodnę wieczory oraz poranki.
    Czy pozbyłam się cellulitu? Troszkę tak. Skóra jest bardziej jędrna, wygładzona, ale chyba musiałbym go używać przez najbliższe parę lat by widzieć większe efekty.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić Zuzanna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczucie pieczenia nie do zniesienia
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ nie przepadam, że zimnym efektem po użyciu innych balsamów. Użyłam tego produktu jako dodatek do ćwiczeń, niestety efekt grznia (wręcz palenia) jest nie do wytrzymania. Wolę jednak efekt chłodzenia. Nie kupię tego produktu i będę odradzałam innym.

Używam tego produktu od: od dzić i na tym zakończę używanie
    Ilość zużytych opakowań: 0 duże

Chcesz pochwalić PannaMiMi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto kupić
  • Pomimo, że po użyciu uczucie pieczenia jest dosyć znaczne nie odejmę ani jednej gwiazdki, bo produkt jest najlepszy w swojej kategorii. Regularnie stosowany zredukował całkowicie cellulit ( chociaż byc może nie u każdego się sprawdzi, ja jestem szczupła i nie miałam ogromnego cellulitu) ujędrnił skórę, podniósł pośladki. Czego chcieć więcej? Działa zgodnie z tym co pisze producent, kosztuje niewiele i jest wydajny.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 7 tubek

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Doświadczenie po użyciu kosmetyku było straszne, podrażniona skóra, reakcja alergiczna, swędzenie i straszne pieczenie. Przez 15-20 minut nie wiedziałam co ze sobą zrobić. Zdesperowana przykładałam nawet zamrożone warzywa z zamrażalnika żeby tylko przestało piec i boleć :/
    Chociaż przyznam, że skóra była miękka, wygładzona i napięta Konsystencja również jest przyjemna, być może dla osób z mniej wrażliwą skórą kosmetyk będzie odpowiedni.

Używam tego produktu od: użyty jeden raz i nigdy więcej
    Ilość zużytych opakowań: zero, opakowanie wylądowało w koszu

Chcesz pochwalić Mei Misaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Dlaczego dopiero niedawno sięgnęłam po ten kosmetyk? To mój błąd ale na pewno zagości u mnie dłużej!

Po ciąży zaczęłam borykać się z problemami cellulitu, jak i wiszącej skóry. Serum termoaktywne pozwoliło mi zgubić kilka kg (oczywiście stosowałam też dietę).

Oprócz tego skóra stała się gładka, jędrna, a cellulit mniej widoczny . Nie wiem czy to zasługa wyłącznie tego specyfiku ale znaczący wkład w wygląd skóry na pewno miał.
    Za taką niską cenę nie spodziewałam się tak dobrego produktu. Jedyny minus to to, że przy regularnym stosowaniu (2 razy dziennie) jedna tuba starczyła mi na ok 1,5 tyg. Na szczęście miałam w zapasie kolejną. Będą też nastepne!
    A co do tego grzania/pieczenia/szczypania, to ja czuję tylko przyjemne grzanie. Nie wiem jak zniosę to w upały ale na razie jest ok
    Polecam wszystkim! Używam tego produktu od: drugi miesiącIlość zużytych opakowań: 4 tuba ;D

Chcesz pochwalić Wooden_Pints za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAUMATYCZNY KOSMETYK!
  • To, co przeżyłam po posmarowaniu się tym produktem było nie do opisania. Oprócz tego, że POTWORNIE piekła mnie skóra, dostałam reakcji alergicznej i spuchłam. Ból był tak silny, że stałam w oknie (wieczorem w marcu!), by się ochłodzić, ale nic to nie dało. Trzymałam więc ciało pod strumieniem wody, a później leżałam plackiem na łóżku, bo zrobiło mi się słabo.
    Masakra
    Serum poszło w świat, ale niestety do dziś pamiętam to uczucie po zastosowaniu...

Używam tego produktu od: użyty jeden raz

Chcesz pochwalić redspicygirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno warto wypróbować.
  • To serum stosowałam dwa razy dziennie przez dwa miesiące.

Używało się go dosyć przyjemnie. Dzięki żelowej konstystencji łatwo się rozsmarowywał i szybko wchłaniał.

Efekt rozgrzania nie był dla mnie najprzyjemniejszy aczkolwiek znośny, jedynie kiedy użyłam go po peelingu pieczenie było niestety nie do wytrzymania.

Co najważniejsze, naprawdę widać było po nim efekty. Skóra była miękka, wygładzona i bardziej napięta. Przyjemna w dotyku. Wyszczuplenia nie zauważyłam, ale to pewnie dlatego, że jestem leniwa i nie chce mi się ćwiczyć

Zapach przyjemny. Opakowanie poręczne, miękkie i stojące "na głowie" więc kosmetyk można zużyć do końca.

Polecam więc, warto wypróbować

Używam tego produktu od: wrzesień - październik 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Chcesz pochwalić Agnieszka2117 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER!
  • Producent obiecuje:
    *skuteczną walkę z nagromadzonym tłuszczem
    (?)nie wiem, gdyż produkt zakupiłam w celu poprawy jędrności
    *doskonałe korygowanie brzucha i pośladków
    (+)koryguje, widać efekt po 2tygodniach systematycznego stosowania, osobiście stosuje tylko na pośladki i uda
    *modelowanie sylwetki
    (+) j.w.
    *wygładzenie nierówności
    (+) jak najbardziej TAK! skóra stala się delikatna , gładka, nawet tak gdzie była szorstka jest miękka w dotyku!
    *poprawę wyglądu skóry
    (+) zdecydowanie TAK! cellulit nie zniknął, ale stał się mniej widoczny, może po dłuższym stosowaniu efekt będzie stuprocentowy?

Gorąco polecam, tak gorąco jak rozgrzewa serum
    Przy pierwszym użyciu myślałam, że zejdę z tego świata (za dużo użyłam po kąpieli), pieczenie, swędzenie, masakra Stwierdziłam, że drugi raz uzyję mniej i jest ok
    Zreszta można się do tego przyzwyczaić. Zauważyłam, że smarując po kąpieli lub bardzo ciepłym prysznicu rozgrzewa mocniej i na dłużej. Przy szybkim, chłodnym prysznicu mało go czuć.

Po miesiącu codzienneg, systematycznego stosowania (rano i wieczorem) widzę i czuję w dotyku poprawę jędrności posladków! Ćwiczę systematycznie od pół roku ale dopiero to serum poprawiło mi jędrnośc skóry.

Tak więc, naprawde polecam, dla kogoś , kto lubi rozgrzewajace ciepło oraz widocznie chce ujędrnić skórę oraz ją wygładzić.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego, pół opakowania

Chcesz pochwalić sandra pazura za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij