IsaDora, Perfect Loose Powder (Puder sypki)

Powiększ IsaDora, Perfect Loose Powder (Puder sypki)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Puder sypki zawierający w składzie unikalną kombinację składników nawilżających i matujących. Transparentny i "delikatny niby jedwab", bezzapachowy, polecany do wszystkich rodzajów skóry.

Skład: Talc, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Nylon-12, Silica, Acetylated Lanolin Alcohol, Hydroxylated Lanolin, Lanolin Alcohol, Methylparaben, Propylparaben. [+/- May contain: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891, CI 77019]

Cena: ok. 70 zł

• świetny !
  • Bardzo dobry puder sypki. Wygladza , matuje , utrwala makijaz. Opakowanie troche nie wygodne. Puder jest mega wydajny. Miałam chyba juz wszystkie pudry tej marki i jak narazie żaden mnie nie zawiódł. I co wazne nie wysusza. Polecam. Używam tego produktu od: od kilku miesięcy. Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej kategorii cenowej świetny
  • Puder jest najlepszy jaki do tej pory używałam, nie ciemnieje na twarzy, nie wygląda sztucznie, chyba nie mozna z nim przesadzic Idealny do poprawek, zostawia buzie wygladzoną, nie świeci się nieestetycznie jak to w przypadku niektorych pudrów .

Matuje w bardzo naturalny sposób, zmiększa rysy twarzy.
    Bardzo wydajny mi starcza na srednio 8 miesiecy

Na pewno kupię go ponownie Jak na razie to jest mój typ w swojej kategorii .

Poł gwiazdki odjełam za to, że czasem mozna miec problem z wydobyciem pudru pojemniczka - jest to kwestia wprawy.

Używam tego produktu od: dwoch lat
    Ilość zużytych opakowań: zaczełam 3 opakowanie

Chcesz pochwalić Kinksa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Moje odczucia niby nie są złe, ale racjonalnie oceniając, to powinny być. Jest akceptowalnie chyba dlatego, że puder po nałożeniu ładnie matuje i lekko upiększa twarz, niestety efekt ten króciutko się utrzymuje, a każda kolejna poprawka sprawia, że wyglądam bardzo brzydko. Na plus to, że nie podkreśla suchych skórek (dla mnie mega ważne!), ani nie wysusza dodatkowo skóry. Nie zapycha. Ciężko z nim przesadzić, raczej nijak nie osiągniemy efektu tapety. Natomiast mat jest kiepski, szybko się zaczynam swiecić. O użyciu go na filtry to już w ogóle nie ma o czym mówić... Używany solo nie poprawia wyglądu twarzy, a świecenie mam niemalże od razu. Mimo pogody za oknem jednak oczekuję dłuższego matu od pudru.

Opakowanie uprzykrzające życie, duże dziurki, przez co puder nie jest drobno zmielony, a wyskakuje w takich większych częściach, co sprawia, że jest mniej wydajny i więcej go ląduje na twarzy. Część dziurek ponadto musiałam zakleić. Puder wysypuję do nakrętki i dopiero na pędzel.

Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na pierwszy raz myślę że ok.
  • Jak na pierwsze doświadczenie z pudrem sypkim to uważam że jest ok. Ładnie matuje , mam cerę mieszaną więc matuje nawet na dość długo. Nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów przez ten tydzień tzn. nie zapycha, nie włazi w pory, używam go na podkład kanebo

Opakowanie też jest fajne. Z tego co czytałam to wiele osób ma problem z rozsypywaniem się pudru.
    Dobra rada jest taka że nie należy odrywać naklejki tylko zrobić w niej trzy delikatne dziurki ( ja zrobiłam wykałaczką) odwrócić podłożyć pokrywkę i przyciskając wierzch 2- 3 razy wydobędzie się tyle ile potrzeba do wykończenia makijażu. I nic samoistnie się nie rozsypuje i można go nosić w torebce.

POLECAM!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Agnesa75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry puder w niskiej cenie.
  • Kupiłam go za namową makijażytki w Douglasie (razem z podkładem IsaDora 16Hrs Active Moist Make-Up SPF30) i jestem zadowolona. Puder ładnie matuje, nie robi efektu maski, u mnie na twarzy długo się trzyma (wiadomo - po paru godzinach delikatnie trzeba przypudrować nosek;}). Jedynym minusem (za co odjęłam pół gwiazdki) jest opakowanie, z którego wysypuje się za dużo pudru na raz ale myślę, że to kwestia praktyki. Poza tym innych wad nie znalazłam, także polecam !

Chcesz pochwalić lewa_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Nie sądzę ażebym zaryzykowała i kupiła coś innego po nim. Puder spełnia moje oczekiwania w 100%, nie ma koloru, a raczej dopasowuje się do skóry i idealnie harmonizuje z fluidem, dzięki czemu nie ma efektu maski.
    Opakowanie, no cóż kwestia wprawy i wyczucia, ja nakładam na niego pędzel i delikatnie potrząsam i mam idealną ilość na pędzelku jaka mi potrzebna. Fakt, ale w podróż raczej bym go nie zabrała, chyba że uprzednio ściśle obwiązałabym recepturką i w torebeczkę, ale umówmy się na co dzień jest idealnie, nawet lepiej bo nie trzeba się mocować z odkręcaniem.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Chcesz pochwalić lejczer za czytelną i pomocną recenzję?
  • można wypróbować
  • Kupiłam z ciekawości i w sumie to jestem z niego zadowolona. Początkowo poszukiwałam koloru najajaśniejszego ale niestety okazało się to trochę skomplikowane i w końcu zakupiłam odcień 03 velvet sand - który mimo lekko pomarańczowego odcienia dość nieźle dopasowywuje się do mojej trupiej karnacji. Dodam, że normalnie używam meteorów mythic lub pudru sypkiego artdeco (w kolorze sproszkowanej kredy) i isadora stanowi miłą odmianę od tych porcelanowych kolorków.
    Nieźle matuje w moim przypadku 2-3 godziny to max ale jestem posiadaczką mega tłustej skóry i nie oczekuję dłuższego matowienia więc tu się sprawdził. Puder dobrze współgra z podkładem EL double wear gorzej z podkładami LRP lub rimmel - zdarza mu się wtedy brzydko podkreślać pory. Nie wysusza skóry, nie zapycha i nie powoduje powstawania zaskórników- a za to ma u mnie duży plus) Jest bardzo delikatniutki.
    poza tym jest mega wydajny wysypuje odrobinkę na zakrętkę i omiatam twarz dużym pędzlem. Nie rozumiem poprzednich wizażanek, które miały problem z jego wydobyciem bo opakowanie jest typowe dla wszystkich pudrów sypkich wystarczy nie odklejac całej naklejki zabezpieczającej to chyba logiczne, że po zdjęciu nalepki puder będzie żył swoim życiem i wysypywał sie masowo wszędzie zwłaszcza podczas odkręcania wieczka.
    polecam cena jak na taka pojemność jest do przyjęcia

Używam tego produktu od:póltora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego 18g)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FARISIEJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najlepszy
  • Jest to mój pierwszy puder sypki, nie mam więc za dużego doświadczenia ale osobiście polecam, jest to jak na razie mój najlepszy puder. Co do opakowania ja sobie świetnie radzę i nie rozsypuję, oczywiście nie nadaje się do noszenia w torebce. Jest bardzo wydajny, wystarczy wysypać troszkę a starcza na pomalowanie całej twarzy. Twarz od razu po pomalowaniu jest bardzo delikatna, jak dla mnie mógłby jedynie ten efekt pozostać dłużej. Ogólnie polecam jednak będę w międzyczasie szukać jeszcze
    lepszego (1 opakowanie starczyło mi na pół roku).

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Chcesz pochwalić klaudia5550 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • leciutki
  • Pomimo nieporęcznego opakowania jestem zadowolona z tego pudru. Najbardziej odpowiada mi kolor, a właściwie jego brak, co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku innych pudrów "transparentnych". Kosmetyk jest bardzo drobno zmielony i lekki. Oprószona nim skóra jest lekko zmatowiona, ale nie nazwałabym tego pudru matującym, bo przed świeceniem nie chroni. Za to nie podkreśla zmarszczek - coś za coś

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić anise za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • puder sypki godny polecenia, mam tłustą cerę a puder ten świetnie ją matowi, bez efektu maski na twarzy, faktycznie opakowanie mogłoby być poręczniejsze a pudełko lepsze zamknięcie, to jedyne minusy w tym produkcie według mnie, cena nie jest wygórowna zważywszy na to na jak długo wystarcza, opakowanie które mam obecnie zakupiłam w listopadzie zeszłego roku.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Biedronilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie ideal;-)
  • byl to moj pierwszy puder sypki, wiec dopoki nie sprobowalam innych nie mialam zadnego porownania. jednak po wyprobowaniu innego stwierdzam:

+ kolor 01 jest naprawde TRANSPARENTNY, nie ciemnieje, po prostu matuje
    + opakowanie pomimo swojej topornosci jest solidne, ale wiadomo, do torebki sie nie nadaje

+/- drogi, ale baaardzo wydajny!

- nie matowil zbyt dlugo.. jednak ja go klade na skrobie, wiec fajnie wyrownuje koloryt i eliminuje trupia biel;-) i wowczas efekt matu jest dlugi

bede do niego wracac.

Używam tego produktu od: ponad pol roku
    Ilość zużytych opakowań: konczy sie pierwsze

EDIT: Po czasie muszę odjąć gwiazdkę za opakowanie. Zaczęłam używać innych pudrów sypkich i kluczem do sukcesu jest nakładanie ich pędzlem, a tutaj opakowanie skutecznie to uniemożliwia. Co więcej, przez te plastikowe dziurki wylatuje za dużo pudru i sporo się marnuje lub niepotrzebnie ląduje na twarzy. Jakościowo wciąż uważam go za niezły puder w niezłej jak na tę ilość cenie.

Chcesz pochwalić evenstar za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale mógłby być lepszy
  • Duże opakowanie, dużo pudru i dużo problemów...
    Po pierwsze, trudności z wysypaniem pudru przez te śmieszne dziurki, puder rozsypuje się wszędzie i już w tym momencie mam nerwy! No ale nasypuję go zakrętki i stąd nakładam pędzlem na twarz. Puder wydaje sie drobno mielony, ale w porównaniu z MaxFactorem i YSL wcale taki nie jest. Ciemnieje na twarzy w ciągu dnia i sprawia że robię się pomarańczowa.
    Niestety nie przedłuża trwałości podkładu, który potrafi zważyć po kilku godzinach, a buźka świeci się jak latarnia.

Może będzie odpowiedni stosowany sam na idealną, normalną lub suchą cerę, dla mnie - alergicznego mieszańca niestety nie.

Minusem w takiej sytuacji jest również cena, zbyt wysoka jak za tę jakość.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Pimecia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie rewelacja!
  • Według mnie doskonały! Dobrze zmielony-bez grudkowych niespodzianek.Kolor transparentny.Na buzi nie utlenia sie do ciemniejszego koloru!Bezzapachowy.Nie wysusza cery (mam suchą). Dobrze matowi. Wygląda naturalnie (zalezy to tez od jakości podkładu pod spodem).
    Opakowanie owszem nieporęczne -ale nie spotkałam się z jakims wybitnie poręcznym pudrem sypkim Wiadomo do torebki sie nie nadaje
    Na stałe gości w mojej kosmetyczce.

Chcesz pochwalić Tamaryszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pancernik IsaDora
  • Drobno zmielony,lekki, matuje i kryje słabo. Odnoszę wrażenie, że podkreśla pory. Nie zauważyłam, żeby ciemniał na skórze, zdarzyło się natomiast, że po przetarciu palcem twarzy, na przetłuszczonej skórze pozostała pomarańczowa smuga pigmentu (!).
    Trzeba obchodzić się z nim ostrożnie, bo przy otwieraniu tego pancernego opakowania, wznieca się chmura pyłu. Z drugiej strony, aby wydobyć odrobinę pudru na sitko (jeśli można tak tę nakładkę nazwać) trzeba się nieźle namęczyć, przy okazji brudząc całą puderniczkę (-> przyczyna kurzawy ). Z innymi sypańcami nie miałam takich problemów. Opakowanie estetyczne i trwałe, ale zupełnie niefunkcjonalne i w rękach choleryków raczej nie powinno się znaleźć. Gąbeczka bardzo wygodna, gruba i chłonna, nie niszczy się.

Używam tego produktu od:/ Ilość zużytych opakowań: 1 (prawie, bo kilka razy lądował na podłodze)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mentha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry puder sypki
  • Recenzja: ...Bardzo ładnie matowi moją mieszaną cerę. Nie daje efektu maski, jest delikatny, nie wysusza i nie ma irytującego zapachu, co dla mnie jest plusem.

O wydajności się nie wypowiadam, bo używam dopiero od miesiąca.

Ogólnie bardzo fajny puder, jakościowo jeden z najlepszych jakie miałam.

Używam tego kosmetyku od/ miesiaca, ilość zużytych opakowań: ...w trakcie 1 ale będą nastepne

Chcesz pochwalić Trójkącik za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo średni
  • Recenzja: ... Nie odmawiam mu zalet, dobrze matuje moją cerę, choć nie wiem jak poradziłby sobie z przetłuszczającą się, był wydajny, nie narzekałam na to dość długo mi służył. Jednak ma też swoje wady, dla mnie sprawia wrażenie widocznego na twarzy, tą widocznością i nieprzyjemnym rozprowadzaniem się budzi skojarzenie z mąką. Reasumując puder nie jest zły, ale jest wiele lepszych.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sitc za czytelną i pomocną recenzję?
  • b. delikatny
  • Recenzja: Używam tego pudru dopiero od tygodnia, ale został już wypróbowany w różnych warunkach pogodowych i życiowych , więc mogę już go ocenić. Przede wszystkim pojemność (18 g) i wydajność powaliły mnie na kolana . Wystarczy go naprawdę niewiele na 1 użycie. Mam kolor najjaśniejszy 01 Velvet Transparent, który polecam prawdziwym bledziochom. B. dobrze wtapia się w skórę, nie nadając jej koloru. Nie ciemnieje w ciągu dnia. Puder świetnie matuje i jest trwały, wystarczy mi jedna poprawka pod koniec dnia. Twarz wygląda świeżo cały dzień. Odpowiada mi to, że jest bezzapachowy. Razem z podkładem Hydralight Isadory b. dobrze się uzupełnia. Gąbka do pudru jest miękka i dobrze się nią nakłada puder, ale ja wolę używać do tego pędzla. Odejmuję 1 * za mało funkcjonalne opakowanie. Jest za mało dziurek, przez które puder ma się wysypywać. Poza tym trzeba wieczko się nie domyka do końca, nie polecam brać je w podróż, ale w domu w szufladzie jest bezpieczne. Kosztuje niemało (zapłaciłam 68 zł we wrocławskiej Galerii Centrum), ale warto było wydać te pieniądze, bo to b. udany zakup.
    Używam tego kosmetyku od/ilość zużytych opakowań: od tygodnia / początek 1

Chcesz pochwalić annemon za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Recenzja:
    słabo matuje. z opakowania bardzo cieżko wydobyć puder. gąbeczko-puszek do nakładanie sprawia wrażenie, ze pochłania puder, przez co jednorazowa aplikacja prawie nie daje efektu- puder musiałam nakładać2-3 razy. mało wydajny. trochę ciemnieje na twarzy. na plus zaliczam trwałość opakowania- zużyłam cały puder, a napisy sie nie pościerały, aplikator mimo prania jest przwie jak nowy. gdby ten puder kosztował sporo mniej niż 64zł, to byc może opinia nie byłaby tak krytyczna.

ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie w zadziwiająco krótkim czasie (słaba wydajność)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić justy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Recenzja: ... Przepieknie wtapia się w skórę, nie widac go na twarzy, transparenty jednak troszke rozjaśnia kolor podkładu na mojej twarzy. Pięknie matuje na bardzo długo, a przedewszystkim jest niesamowicie wydajny.

Recenzja: ...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić melba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!!
  • Kupiłam go z przypadku - miał najjaśniejszy dostepny odcień i nareszcie nie żólty. Sam puder jest praktycznie bezzapachowy, ale ślicznie się rozprowadza, bardzo ładnie "wtapia" w twarz, tak że go praktycznie nie widać. Utrzymuje się przy mojej mieszanej cerze ok 2-3 godzin na tłustych partiach, i ok 6 na suchych. Nakładam go dużym pędzelkiem, wcześniej wysypując jak zasypkę do pokrywki pudru - więc nie musę się gimnastykować, wystarczą 2 uderzenia palcem w dno pudełka Puszek idealnie nadaje się do poprawiania makijażu. Mam go dopiero od miesiąca i nie widzę żeby mi coś z niego ubyło - puder ciągle widac na samej górze w tych dziurkach w pudełku. Zapłaciłam 68zł co przy jego wydajności jest raczej niewielką ceną

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić klaudia_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • a moglby to byc moj......
  • Recenzja: ...
    ...........ukochany puder,gdyby nie opakowanie.puder sie nie wysypuje(nowe opakowanie jest ulepszone).ma bardzo fajny ,duzy puszek,ktorym niesposob zle rozprowadzic puder na twarzy.nie pozostawia smug,dobrze matuje.mam kolor velvet beige,ktory nadaje piekny,naturalny i zdrowy odcien.ale ma ten puder tez jedna wade.wieczko z siateczka jest na stale przykrecone.przez dziurki leci malo tego pudru,wiec trzeba sie troche nagimnastykowac,zeby go uzyc.ale warto,bo efekt jest znakomity.wczesniej uzywalam puder isa dory w kamieniu powder sensation ,ale ten jest o niebo lepszy.niedrogi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić frostis za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Mój komentarz: Musze go odczarowac. Uwazam ze jest naprawde dobry, matowi na kilka godzin, nie tworzy maski, powoduje ze na twarzy wszystko jest na swoim miejscu, nie jest dodatkowym balastem. W porownaniu z pudrem sypkim Bourjous naprawde o niebo lepszy. Kolor transparentny, taki jaki powinien byc.Starcza na ok.pol roku. Używam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kania za czytelną i pomocną recenzję?
  • jaki perfect???
  • Zaleta pudru: nie mogę powiedzieć, że nie matowił. Ma fajny puszek. Wady: po raz pierwszy miałam problem z doborem odcienia (trochę moja wina bo uparłam się, jak nigdy, na nie-transparentny). Ogromnie denerwowało mnie, że na mojej twarzy niefrasobliwe muśnięcie tym pudrem dawało nagminnie efekt maski. Żeby osiągnąć efekt W MIARĘ naturalny musiałam się nieźle nad nim napracować, a i tak ze względu na efekt używałam wyłącznie na wieczór. A już najwieksza katastrofą jest opakowanie: ktoś, kto w podróż zabiera puder sypki - może od razu z tego produktu zrezygnować, chyba, że ma dużo czasu na sprzątanie. NIE jest on zakręcany (przynajmniej nie był z półtora roku temu), domyka się fatalnie (jeżeli domknięciem to można nazwać bo otwiera się przy każdej okazji), no i się wysypuje. Kiepsko się go także nabiera na pedzel przez te otwory. Ogólnie produkt dla BARDZO cierpliwych Ilość zużytych opakowań: pół i to z trudem - później do kosza

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić palomino za czytelną i pomocną recenzję?