IsaDora, Perfect Loose Powder (Puder sypki)

Powiększ IsaDora, Perfect Loose Powder (Puder sypki)

Zgłaszająca osoba: Suzanne

Puder sypki zawierający w składzie unikalną kombinację składników nawilżających i matujących. Transparentny i "delikatny niby jedwab", bezzapachowy, polecany do wszystkich rodzajów skóry.

Skład: Talc, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Nylon-12, Silica, Acetylated Lanolin Alcohol, Hydroxylated Lanolin, Lanolin Alcohol, Methylparaben, Propylparaben. [+/- May contain: CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891, CI 77019]

Cena: ok. 70 zł

• świetny !
  • Bardzo dobry puder sypki. Wygladza , matuje , utrwala makijaz. Opakowanie troche nie wygodne. Puder jest mega wydajny. Miałam chyba juz wszystkie pudry tej marki i jak narazie żaden mnie nie zawiódł. I co wazne nie wysusza. Polecam. Używam tego produktu od: od kilku miesięcy. Ilość zużytych opakowań: pierwsze w połowie.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej kategorii cenowej świetny
  • Puder jest najlepszy jaki do tej pory używałam, nie ciemnieje na twarzy, nie wygląda sztucznie, chyba nie mozna z nim przesadzic Idealny do poprawek, zostawia buzie wygladzoną, nie świeci się nieestetycznie jak to w przypadku niektorych pudrów .

Matuje w bardzo naturalny sposób, zmiększa rysy twarzy.
    Bardzo wydajny mi starcza na srednio 8 miesiecy

Na pewno kupię go ponownie Jak na razie to jest mój typ w swojej kategorii .

Poł gwiazdki odjełam za to, że czasem mozna miec problem z wydobyciem pudru pojemniczka - jest to kwestia wprawy.

Używam tego produktu od: dwoch lat
    Ilość zużytych opakowań: zaczełam 3 opakowanie

Chcesz pochwalić Kinksa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Moje odczucia niby nie są złe, ale racjonalnie oceniając, to powinny być. Jest akceptowalnie chyba dlatego, że puder po nałożeniu ładnie matuje i lekko upiększa twarz, niestety efekt ten króciutko się utrzymuje, a każda kolejna poprawka sprawia, że wyglądam bardzo brzydko. Na plus to, że nie podkreśla suchych skórek (dla mnie mega ważne!), ani nie wysusza dodatkowo skóry. Nie zapycha. Ciężko z nim przesadzić, raczej nijak nie osiągniemy efektu tapety. Natomiast mat jest kiepski, szybko się zaczynam swiecić. O użyciu go na filtry to już w ogóle nie ma o czym mówić... Używany solo nie poprawia wyglądu twarzy, a świecenie mam niemalże od razu. Mimo pogody za oknem jednak oczekuję dłuższego matu od pudru.

Opakowanie uprzykrzające życie, duże dziurki, przez co puder nie jest drobno zmielony, a wyskakuje w takich większych częściach, co sprawia, że jest mniej wydajny i więcej go ląduje na twarzy. Część dziurek ponadto musiałam zakleić. Puder wysypuję do nakrętki i dopiero na pędzel.

Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak na pierwszy raz myślę że ok.
  • Jak na pierwsze doświadczenie z pudrem sypkim to uważam że jest ok. Ładnie matuje , mam cerę mieszaną więc matuje nawet na dość długo. Nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów przez ten tydzień tzn. nie zapycha, nie włazi w pory, używam go na podkład kanebo

Opakowanie też jest fajne. Z tego co czytałam to wiele osób ma problem z rozsypywaniem się pudru.
    Dobra rada jest taka że nie należy odrywać naklejki tylko zrobić w niej trzy delikatne dziurki ( ja zrobiłam wykałaczką) odwrócić podłożyć pokrywkę i przyciskając wierzch 2- 3 razy wydobędzie się tyle ile potrzeba do wykończenia makijażu. I nic samoistnie się nie rozsypuje i można go nosić w torebce.

POLECAM!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Agnesa75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry puder w niskiej cenie.
  • Kupiłam go za namową makijażytki w Douglasie (razem z podkładem IsaDora 16Hrs Active Moist Make-Up SPF30) i jestem zadowolona. Puder ładnie matuje, nie robi efektu maski, u mnie na twarzy długo się trzyma (wiadomo - po paru godzinach delikatnie trzeba przypudrować nosek;}). Jedynym minusem (za co odjęłam pół gwiazdki) jest opakowanie, z którego wysypuje się za dużo pudru na raz ale myślę, że to kwestia praktyki. Poza tym innych wad nie znalazłam, także polecam !

Chcesz pochwalić lewa_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Nie sądzę ażebym zaryzykowała i kupiła coś innego po nim. Puder spełnia moje oczekiwania w 100%, nie ma koloru, a raczej dopasowuje się do skóry i idealnie harmonizuje z fluidem, dzięki czemu nie ma efektu maski.
    Opakowanie, no cóż kwestia wprawy i wyczucia, ja nakładam na niego pędzel i delikatnie potrząsam i mam idealną ilość na pędzelku jaka mi potrzebna. Fakt, ale w podróż raczej bym go nie zabrała, chyba że uprzednio ściśle obwiązałabym recepturką i w torebeczkę, ale umówmy się na co dzień jest idealnie, nawet lepiej bo nie trzeba się mocować z odkręcaniem.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Chcesz pochwalić lejczer za czytelną i pomocną recenzję?
  • można wypróbować
  • Kupiłam z ciekawości i w sumie to jestem z niego zadowolona. Początkowo poszukiwałam koloru najajaśniejszego ale niestety okazało się to trochę skomplikowane i w końcu zakupiłam odcień 03 velvet sand - który mimo lekko pomarańczowego odcienia dość nieźle dopasowywuje się do mojej trupiej karnacji. Dodam, że normalnie używam meteorów mythic lub pudru sypkiego artdeco (w kolorze sproszkowanej kredy) i isadora stanowi miłą odmianę od tych porcelanowych kolorków.
    Nieźle matuje w moim przypadku 2-3 godziny to max ale jestem posiadaczką mega tłustej skóry i nie oczekuję dłuższego matowienia więc tu się sprawdził. Puder dobrze współgra z podkładem EL double wear gorzej z podkładami LRP lub rimmel - zdarza mu się wtedy brzydko podkreślać pory. Nie wysusza skóry, nie zapycha i nie powoduje powstawania zaskórników- a za to ma u mnie duży plus) Jest bardzo delikatniutki.
    poza tym jest mega wydajny wysypuje odrobinkę na zakrętkę i omiatam twarz dużym pędzlem. Nie rozumiem poprzednich wizażanek, które miały problem z jego wydobyciem bo opakowanie jest typowe dla wszystkich pudrów sypkich wystarczy nie odklejac całej naklejki zabezpieczającej to chyba logiczne, że po zdjęciu nalepki puder będzie żył swoim życiem i wysypywał sie masowo wszędzie zwłaszcza podczas odkręcania wieczka.
    polecam cena jak na taka pojemność jest do przyjęcia

Używam tego produktu od:póltora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego 18g)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić FARISIEJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najlepszy
  • Jest to mój pierwszy puder sypki, nie mam więc za dużego doświadczenia ale osobiście polecam, jest to jak na razie mój najlepszy puder. Co do opakowania ja sobie świetnie radzę i nie rozsypuję, oczywiście nie nadaje się do noszenia w torebce. Jest bardzo wydajny, wystarczy wysypać troszkę a starcza na pomalowanie całej twarzy. Twarz od razu po pomalowaniu jest bardzo delikatna, jak dla mnie mógłby jedynie ten efekt pozostać dłużej. Ogólnie polecam jednak będę w międzyczasie szukać jeszcze
    lepszego (1 opakowanie starczyło mi na pół roku).

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Chcesz pochwalić klaudia5550 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • leciutki
  • Pomimo nieporęcznego opakowania jestem zadowolona z tego pudru. Najbardziej odpowiada mi kolor, a właściwie jego brak, co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku innych pudrów "transparentnych". Kosmetyk jest bardzo drobno zmielony i lekki. Oprószona nim skóra jest lekko zmatowiona, ale nie nazwałabym tego pudru matującym, bo przed świeceniem nie chroni. Za to nie podkreśla zmarszczek - coś za coś

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić anise za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • puder sypki godny polecenia, mam tłustą cerę a puder ten świetnie ją matowi, bez efektu maski na twarzy, faktycznie opakowanie mogłoby być poręczniejsze a pudełko lepsze zamknięcie, to jedyne minusy w tym produkcie według mnie, cena nie jest wygórowna zważywszy na to na jak długo wystarcza, opakowanie które mam obecnie zakupiłam w listopadzie zeszłego roku.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Biedronilla za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij