IsaDora, Perfect Loose Powder (Puder sypki)

IsaDora, Perfect Loose Powder (Puder sypki)

Puder sypki zawierający w składzie unikalną kombinację składników nawilżających i matujących. Transparentny i "delikatny niby jedwab", bezzapachowy, polecany do wszystkich rodzajów skóry.

sypki
matujące

Dobry

Jest niezły. Używam koloru 01 velvet transparent, który delikatnie kryje i uzupełnia makijaż. Utrzymuje się kilka godzin,a w ciągu dnia konieczna jest poprawka. Matuje skórę i powoduje że się nie świeci. Opakowanie jest bardzo wydaje.

daje radę, szału nie ma

Puder trochę kryje i trochę matuje, nie przesusza ale po całym dniu włazi w pory za co duży minus.

Na początku, po nałożeniu, twarz wygląda nawet ładnie, ale mam wrażenie, że z biegiem dnia robi jakieś dziwne plamy co przy pudrach z wysokiej półki się jednak nie zdarza.

Czasami więc nie warto oszczędzać ale na buzi bez niedoskonałości na pewno się sprawdzi ...

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Produkt jest dobry

Produkt jest dobry uważam że w średniej półce kosmetyków spełnia oczekiwania
dobrze wykończony makijaż
krycie od małego po średnie
kolor stapia się idealnie z cerą

minusem jest podkreślenie skórek
i bardzo ciężkie wydobycie pudru

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3opakowania zużyte

jest ok

Bardzo ładnie wygląda na skórze - naturalne i subtelne wykończenie makijażu. Przede wszystkim nie uczula, jak wszystkie kosmetyki isadora, które używałam. Nie wysusza skóry, nie podkreśla suchych skórek, ale musi zostać nałożony pędzlem a nie gąbeczką, która jest dołączona do zestawu. To gwarantuje ładne wykończenie.

Minusem, dla mnie dużym, jest to iż matuje na bardzo krótko. Moja mieszana cera błyszczy się już po 2-3 godzinach po nałożeniu. Szkoda, bo bardzo lubię kosmetyki tej firmy.

świetny !

Bardzo dobry puder sypki. Wygladza , matuje , utrwala makijaz. Opakowanie troche nie wygodne. Puder jest mega wydajny. Miałam chyba juz wszystkie pudry tej marki i jak narazie żaden mnie nie zawiódł. I co wazne nie wysusza. Polecam.

w tej kategorii cenowej świetny

Puder jest najlepszy jaki do tej pory używałam, nie ciemnieje na twarzy, nie wygląda sztucznie, chyba nie mozna z nim przesadzic :) Idealny do poprawek, zostawia buzie wygladzoną, nie świeci się nieestetycznie jak to w przypadku niektorych pudrów .

Matuje w bardzo naturalny sposób, zmiększa rysy twarzy.
Bardzo wydajny mi starcza na srednio 8 miesiecy :)

Na pewno kupię go ponownie :) Jak na razie to jest mój typ w swojej kategorii .

Poł gwiazdki odjełam za to, że czasem mozna miec problem z wydobyciem pudru pojemniczka - jest to kwestia wprawy.

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: zaczełam 3 opakowanie

nie dla mnie

Moje odczucia niby nie są złe, ale racjonalnie oceniając, to powinny być. Jest akceptowalnie chyba dlatego, że puder po nałożeniu ładnie matuje i lekko upiększa twarz, niestety efekt ten króciutko się utrzymuje, a każda kolejna poprawka sprawia, że wyglądam bardzo brzydko. Na plus to, że nie podkreśla suchych skórek (dla mnie mega ważne!), ani nie wysusza dodatkowo skóry. Nie zapycha. Ciężko z nim przesadzić, raczej nijak nie osiągniemy efektu tapety. Natomiast mat jest kiepski, szybko się zaczynam swiecić. O użyciu go na filtry to już w ogóle nie ma o czym mówić... Używany solo nie poprawia wyglądu twarzy, a świecenie mam niemalże od razu. Mimo pogody za oknem jednak oczekuję dłuższego matu od pudru.

Opakowanie uprzykrzające życie, duże dziurki, przez co puder nie jest drobno zmielony, a wyskakuje w takich większych częściach, co sprawia, że jest mniej wydajny i więcej go ląduje na twarzy. Część dziurek ponadto musiałam zakleić. Puder wysypuję do nakrętki i dopiero na pędzel.

jak na pierwszy raz myślę że ok.

Jak na pierwsze doświadczenie z pudrem sypkim to uważam że jest ok. Ładnie matuje , mam cerę mieszaną więc matuje nawet na dość długo. Nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów przez ten tydzień tzn. nie zapycha, nie włazi w pory, używam go na podkład kanebo

Opakowanie też jest fajne. Z tego co czytałam to wiele osób ma problem z rozsypywaniem się pudru.
Dobra rada jest taka że nie należy odrywać naklejki tylko zrobić w niej trzy delikatne dziurki ( ja zrobiłam wykałaczką):) odwrócić podłożyć pokrywkę i przyciskając wierzch 2- 3 razy wydobędzie się tyle ile potrzeba do wykończenia makijażu. I nic samoistnie się nie rozsypuje :) i można go nosić w torebce.

POLECAM!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Dobry puder w niskiej cenie.

Kupiłam go za namową makijażytki w Douglasie (razem z podkładem IsaDora 16Hrs Active Moist Make-Up SPF30) i jestem zadowolona. Puder ładnie matuje, nie robi efektu maski, u mnie na twarzy długo się trzyma (wiadomo - po paru godzinach delikatnie trzeba przypudrować nosek;}). Jedynym minusem (za co odjęłam pół gwiazdki) jest opakowanie, z którego wysypuje się za dużo pudru na raz ale myślę, że to kwestia praktyki. Poza tym innych wad nie znalazłam, także polecam !

Świetny

Nie sądzę ażebym zaryzykowała i kupiła coś innego po nim. Puder spełnia moje oczekiwania w 100%, nie ma koloru, a raczej dopasowuje się do skóry i idealnie harmonizuje z fluidem, dzięki czemu nie ma efektu maski.
Opakowanie, no cóż kwestia wprawy i wyczucia, ja nakładam na niego pędzel i delikatnie potrząsam i mam idealną ilość na pędzelku jaka mi potrzebna. Fakt, ale w podróż raczej bym go nie zabrała, chyba że uprzednio ściśle obwiązałabym recepturką i w torebeczkę, ale umówmy się na co dzień jest idealnie, nawet lepiej bo nie trzeba się mocować z odkręcaniem.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

można wypróbować

Kupiłam z ciekawości i w sumie to jestem z niego zadowolona. Początkowo poszukiwałam koloru najajaśniejszego ale niestety okazało się to trochę skomplikowane i w końcu zakupiłam odcień 03 velvet sand - który mimo lekko pomarańczowego odcienia dość nieźle dopasowywuje się do mojej trupiej karnacji. Dodam, że normalnie używam meteorów mythic lub pudru sypkiego artdeco (w kolorze sproszkowanej kredy) i isadora stanowi miłą odmianę od tych porcelanowych kolorków.
Nieźle matuje w moim przypadku 2-3 godziny to max ale jestem posiadaczką mega tłustej skóry i nie oczekuję dłuższego matowienia więc tu się sprawdził. Puder dobrze współgra z podkładem EL double wear gorzej z podkładami LRP lub rimmel - zdarza mu się wtedy brzydko podkreślać pory. Nie wysusza skóry, nie zapycha i nie powoduje powstawania zaskórników- a za to ma u mnie duży plus:)) Jest bardzo delikatniutki.
poza tym jest mega wydajny wysypuje odrobinkę na zakrętkę i omiatam twarz dużym pędzlem. Nie rozumiem poprzednich wizażanek, które miały problem z jego wydobyciem bo opakowanie jest typowe dla wszystkich pudrów sypkich wystarczy nie odklejac całej naklejki zabezpieczającej to chyba logiczne, że po zdjęciu nalepki puder będzie żył swoim życiem i wysypywał sie masowo wszędzie zwłaszcza podczas odkręcania wieczka.
polecam cena jak na taka pojemność jest do przyjęcia

Używam tego produktu od:póltora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego 18g:))

Mój najlepszy

Jest to mój pierwszy puder sypki, nie mam więc za dużego doświadczenia ale osobiście polecam, jest to jak na razie mój najlepszy puder. Co do opakowania ja sobie świetnie radzę i nie rozsypuję, oczywiście nie nadaje się do noszenia w torebce. Jest bardzo wydajny, wystarczy wysypać troszkę a starcza na pomalowanie całej twarzy. Twarz od razu po pomalowaniu jest bardzo delikatna, jak dla mnie mógłby jedynie ten efekt pozostać dłużej. Ogólnie polecam jednak będę w międzyczasie szukać jeszcze
lepszego (1 opakowanie starczyło mi na pół roku).

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1