La Rive, Sweet Rose EDP

Powiększ La Rive, Sweet Rose EDP

Zgłaszająca osoba: Pati1744

Owocowo - kwiatowa kompozycja, elektryzująca nawet najbardziej wybrednych. To czerwony eliksir o właściwościach uwodzicielskich.

Kategoria: owocowo - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, grapefruit
nuta serca: biała lilia, róża, śliwka
nuta bazy: białe drzewo cedrowe, wanilia, ambra, piżmo

Cena: ok. 22zł / 90ml

• Moja śliwka .
  • Odpowiednik Amor Amor.
    Zdecydowanie udany.
    Pierwsze rozpoznawalne perfumy La Rive.

Kto zna i lubi Amorki,pokocha Sweet Rose.
    Uwielbiam za cudwny zapach śliwki i wanilii .

Na mojej toaletce stale od 4 lat.
    Pojemność 90 ml,bardzo wydajne flakon starcza mi na rok a używam regularnie.

Cudownie trwałe,bajecznie tanie - 17,50 stale w rossmannie.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowaniax90ml

Chcesz pochwalić EwetkaN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak!! Amorki
  • Uwielbiam ten zapach
    daawno temu go znalazłam w tesco i od razu sie pokochalismy
    jest imitacja amor amor cacharel
    do dzis ich uzywam

delikatny slodki zapach
    dlugo sie utrzymuje
    jest tani
    fajna buteleczke

odjelam pol gwiazdki bo moze sie wydac za slodki jak sie przesadzi z ilością..

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: dwa, może trzy

Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • KOCHAM KOCHAM KOCHAM !
    Jako, że jestem osobą, która uwielbia czuć i raczej staram się nie kupować drugi raz tego samego zapachu to bardzo chętnie co jakiś czas wracam do tych ,,różyczek " Tym bardziej zadziwia mnie,że podoba mi sie taki słodziutki zapach mimo że wolę coś bardziej orzeźwiającego, cytrusowego.

Plusy :
    -niska cena
    -świetny zapach
    - piękna strona wizualna
    - trwałość, jak za taką cenę ( jako palaczka używam bardzo często perfum żeby ,,zabić" zapach dymu )
    -wielkość

minusy :
    - zapach szybko sie nudzi, sprawia że chce sie od niego trochę odpocząć, by chętnie do niego powrócić

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 tradycyjne

Chcesz pochwalić Noellka za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • dostałam ten perfum wieki temu na urodziny, od razu gdy poczułam ten zapach wiedziałam że nie będę go używać , zapach ma dziwny trochę różany, totalnie nie w moim typie

Używam tego produktu od: kiedyś go dostałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić lucyna123000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Amor Amor
  • Stała pozycja w mojej kolekcji perfum . Baaardzo podobne do droższego odpowiednika Amor Amor. Trwałe, kobiece, cieplutkie, neutralne i niewyzywające. Idealne zarówno na randke jak i do pracy.

Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Chcesz pochwalić milk coffee za czytelną i pomocną recenzję?
  • To co kocham!
  • Moje pierwsze najukochańsze perfumy!
    Ten zapach zaczarował mnie od pierwszego wąchnięcia na sklepowej półce- musiały być moje! To słodki, ale nie mdły ani ciężki zapach, połączony z kwiatową nutą, zmysłowy, pociągający, po prostu mój zapach, nie może go zabraknąć na mojej półce! Jest niewiarygodnie trwały, przebija nawet niektóre oryginały, a do tego tani.
    Cudo!

Ilość zużytych opakowań: cięzko zliczyć

Chcesz pochwalić Justytka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w moim typie
  • Zapach podpatrzyłam na półce w łazience koleżanki, powąchałam koreczek i 1 myśl "Amor Amor" nie wyczułam żadnej różnicy a dobrze znam Amorka, bo oryginału używała moja bliska przyjaciółka, bardzo często go na niej czułam. Perfumy (nie żaden PERFUM czy PERFUMA - ludzie, miejcie Boga w sercu!) mają słodki, ciężkawy zapach, taki zimowy, dlatego na pewno go kupię na ten okres. Wprawia w romantyczny nastrój, jest tani, łatwo dostępny i ma ładną buteleczkę. Ktoś tu napisał, że koło 30-stki już "nie wypada używać takiej jakości perfum". Uważam to za totalną bzdurę. Ludzie nie widzą różnicy. Może najbardziej wrażliwe nosy, ale takich jest mało. A skoro nie widać różnicy - to po co przepłacać? Nie jestem fanatyczką tanich zapachów, na mojej toaletce są same perfumy z wyższej półki (głownie dostaję w prezencie) i co do jakości - Sweet Rose nie odbiega od nich, naprawdę! Zapach jest trwały, po spsikaniu nadgarstków pozostał na nich nawet po myciu rąk! co rzadko się zdarza. Jestem pozytywnie zaskoczona

Używam tego produktu od: jedno uzycie - test
    Ilość zużytych opakowań: jedno psik psik

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić CatherineTramell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mdłości..
  • Miałam ten perfum wieki temu,ale do dzisiaj aż mnie ciarki przechodzą jak sobie o nim przypomne..brrr.Nie wiem co mnie kierowało przy wyborze tego,,cuda",ale musiałam chyba mieć wtedy katar.To prawda że kosztował grosze,ale mogłam trafić na coś lepszego Pachnie okropnie,jak jakiś ciężki różano-słodkawy ulep,przegniłe kwiatki z dodatkiem lukru Niestety zapach utrzymywał się dosyć długo na skórze i przesiąkał ubrania.Mając go na sobie czułam się po prostu nieświeżo!Na minus dodam jeszcze okropną buteleczkę.Nigdy więcej bym go nie kupiła,ani za darmo nie wzieła(ba,chyba nawet za dopłatą bym go nie używała).Odradzam

Używam tego produktu od: mialam jakis czas temu
    Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie Amorek
  • Chyba polubię się z odpowiednikami La Rive
    Kilka lat temu nasłuchałam się od znajomej o perfumach Amore Amore. Przysłała mi raz mały upominek w kopercie, włożyła też susz kwiatowy i spryskała właśnie Amorkami i co pierwsze pomyślałąm-czego ona używa? :P Wydawał mi się duszący i wiercący w nosie, ale co jakiś czas sięgałam po tę kopertę, zapach już był \\\'uleżany\\\' i w sumie mi się spodobał, ale zapomniałam o tym.
    Potem w hipermarkecie dorwałam tester Sweet Rose, popsikałam nadgarstek, był upał i wiadomo-odrzucało mnie. Pomyślałam sobie wtedy-no tak, tania, dusząca różyczka dla gimbazy Nie skojarzyłam absolutnie z Amor Amor wtedy.
    Dopiero czytając Wasze recenzje oczy wyszły mi z orbit-niemożliwe, ta dusząca róża to Amorki? I wiele dziewczyn wręcz zaklinało, że są wręcz identyczne i faktycznie...
    Kupiłam je razem z Cash za 21zł. Psiknęłam na nadgarstek, dzień chłodny-\\\'No Amorki\\\'! Nuta w nutę...Może naprawdę doświadczony, koneserski nos dopatrzyłby się jakiejś różnicy, ale wg mnie-prostej babki są identyko...
    Już nie czuję aż tak duszącej róży jak wtedy[może faktycznie wtedy przez ten upał...], jest zdecydowanie wyważona. Cudownie układa się na skórze, po każdym psiknięciu zachwycam się niesamowicie. Rzeczywiście jest taki miłosny... Nie tylko dla młodych dziewczyn, kobieta 30-letnia też może poczuć się atrakcyjnie. Wprawia w dobry nastrój, randkowy bym powiedziała Wg mnie może uwodzić...
    Buteleczka całkiem miła dla oka, cena również Trwałość tak dwie godzinki, ale ja każde perfumy \'poprawiam\', dla mnie sam rytuał perfumowania jest cudowny i przy takiej cenie i pojemności to dla mnie nie problem
    Ostatnio psiknęłam nimi leżącą na półce kokardkę papierową z bukietu kwiatów i po pokoju roznosiła się długo cudowna woń różana
    Edycja: nos przyzwyczaja się do zapachu, wydawało mi się, że go nie czuję, wypsikałam się jak głupia-nadal nie czuję, a po 2 godzinach siostra mówi 'ale się wykropiłaś'! Pani z pracy weszła do mojego biura i zachwycona pytała czego używam, bo są piękne-ja nie czułam, no może minimalnie-tak więc nie zrażać się jak wydaje się, że nie czujemy, bo otoczenie czuje, a faceci wręcz się lepią
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kobiecy.
  • Mam straszny kompleks na punkcie swojej kobiecości. Większość dziewczyn z mojego otoczenia mieści się w rozmiar XS/S/M. Ja mam większą dupę a i cycki całkiem spore. Nie jestem drobna i filigranowa. W dodatku pozostałe dziewczyny są delikatne, subtelne. Ja natomiast umiem puścić od czasu do czasu taką wiąchę, że nawet męskie uszy więdną. Do tego jestem szczera do bólu, nie owijam w bawełnę. Jak coś mi nie pasuję – mówię wprost. Trochę ze mnie jędza z wielkim dupskiem.

Perfumy kupiłam mamie na imieniny. Mój studencki budżet nie pozwalał na jakieś super zakupy. Zapach sobie stał w łazience, aż nadarzyła się kolejna imprezka. Chciałam pachnieć czymś innym, niż żółty La Rive i Sprakle in Paris od Oriflame.

Zapach mnie… zdziwił. A właściwie – zdziwiło mnie to, że tak kobiecy zapach spodobał mi się. Zaczyna się słodko. Bardzo słodko, wręcz lepko. Nie wiem co to jest. Ja tam nie czuje mandarynek ani grapefruitów. Dla mnie to są jakieś cukierki. Po chwili słodycz się uspakaja. Nie wiem co to za nuty. Podobają mi się bo mają w sobie coś „cięższego”. Nadal przebija z nich lekka słodycz. Delikatna, ale wyczuwalna. Potem zanika i jest w tym coś eleganckiego. Mnie to kręci, podoba się.

Zadziwia mnie trwałość tych perfumów. Utrzymują się na skórze nawet 8 godzin. Cena nie przekracza 20 złotych. Można tez dostać dezodorant perfumowany „Sweet rose” za około 10 złotych za 75 ml produktu. Zapach widać w każdym markecie.

Myślę, że zapach jest uniwersalny. Można go użyć na dzień, na noc, na imprezę, na spacer z ukochanym/psem, do szkoły albo do pracy. Będzie pasować wszędzie. Warto chociaż powąchać, psiknąć się i sprawdzić czy to jest „to”.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodkie róże
  • Od razu powiem, że większość perfum dla mnie po prostu śmierdzi, ale sweet rose bardzo przypadło mi do gustu.
    + dziewczęcy, przepiękny, delikatnie słodki zapach
    + wyczuwalny zapach róży
    + wydajne i tanie opakowanie, po co wydawać majątek jak za 9 zł można mieć przepiękne perfumy
    + trwałość jest naprawdę duża jak na taki produkt, dając zapach na włosy czuję go, jak idę pod wiatr

Minusów naprawdę nie widzę, jest to słodki, subtelny a zarazem kobiecy zapach, na pewno niejednemu mężczyźnie zawróci w głowie!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęte 75 ml

Chcesz pochwalić Sodomowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemne
  • ładne perfumy, choć tej marki znam wiele lepszych.

bardzo tanie i łatwo dostępne, opakowanie wygodne i estetyczne,

perfumy nie są za mocne, ale też nie delikatne

trwałość w porządku, nie ma co narzekać

Używam tego produktu od: 3 tyg

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet przyjemny
  • Zapach jest dość fajny, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę cenę, z przyjemnością będę go używać. Oczywiście zauważyłam że jest podobny do Amor Amor, porównałam te zapachy, nie da się ukryć że Amor o wiele droższy, moim zdaniem lepiej pachnie, jest bogatszy i subtelniejszy, ale Sweet Rose będę używać z przyjemnością na co dzień, bo też fajny

Edycja: podnoszę o pół gwiazdki, bo nie wyczuwam w nich nic tandetnego, co przy innych tańszych zapachach zdarzyło się po pewnym czasie, z przyjemnością po niego sięgam.

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: testy, mam dezodorant perfumowany

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić afro89 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Mój Cacharel Amor Amor
  • Kiedyś pracowałam w perfumerii, pamietam zakochana byłam w Lacoste Touch of Pink, Cacharel Amor Amor i w wielu innych. Dla dwóch wyżej znalazłam odpowiedniki o wiele tańsze. Dla lacoste jest to różowy BiEs. dla Cacharel Amor Amor właśnie Sweet rose.

PLUSY:
    - ZAPACH - mnie kojarzy się zawsze z okresem jesiennym
    - trwałość
    - wydajność - jestem zdumiona, używam i używam a produktu nie ubywa, ale to dzięki trwałości, która jest naprawdę rewelacyjna
    - cena - jak za darmo (dostępnę są również wersje chyba 75ml za 8,99 w carrefourze)
    - opakowanie - ładne, eleganckie, ozdoba w toaletce
    - dostępność

MINUSY:
    - dla mnie brak

Ja lubię zapachy takie jak lacoste touch of pink. Osoby które znają ten zapach wiedzą, że jest to przeciwieństwo dla Sweet rose, czy Amor Amor. Ale ten zapach jest elegancki, cudowny. Serdecznie polecam ze względu na naprawdę świetną trwałość, zapach taki sam jak Amor Amor - da się pomylić

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 75ml, 1x90ml

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Zapach jest trwały, długo utrzymuje się na skórze.

Jest intensywny i ma w sobie coś mdlącego i duszącego, co bardzo mnie irytuje. Generalnie zapach jest ładny, ale nie czuję się dobrze czując go na sobie. Jednak ma w sobie to "coś" i myślę, że wielu z Was przypasuje. Jest bardzo kobiecy.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe opakowanie

Chcesz pochwalić Nostawel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo, cudeńko!
  • Zawsze byłam zdania, że za dobre, porządne perfumy warto słono zapłacić i zwykle kupowałam zapachy z wyższej półki. Dopóki nie "spotkałam" Sweet Rose
    Pierwszy raz poczułam je na koleżance i byłam przekonana, że to słynny Amor Amor. Zapach Cacharela znałam doskonale, ponieważ ma je moja siostra i czasem ich pożyczałam Byłam więc zdziwiona i przy najbliższej okazji w supermarkecie dopadłam Sweet Rose i wypróbowałam na sobie. Zapach ten totalnie mnie zaskoczył, ponieważ jest łudząco podobny do Amora, a kosztuje grosze...

ZAPACH
    Doskonały zapach, prawie identyczny do Amor Amor Cacharela - kiedyś spryskałam jeden nadgarstek Amorem, a drugi Sweet Rose - i uwierzcie, że różnica była niewielka
    Bardzo się podoba: nosząc go usłyszałam wiele komplementów, zwłaszcza od Panów potrafi zakręcić w głowie wiele osób pytało mnie, co to za zapach.

TRWAŁOŚĆ
    Tutaj kolejne zaskoczenie, bo zapach jest intensywny i długotrwały przez wiele godzin! Na ubraniach trzyma się nawet przez 2 dni.

DOSTĘPNOŚĆ
    Jest wszędzie, w drogeriach i supermarketach... Naprawdę można kupić go gdziekolwiek - jeśli zabraknie to można go dopaść nawet w małym sklepie osiedlowym.

CENA
    Po prostu nie mogę wyjść z podziwu, że tak dobra woda kosztuje tak niewiele. Ja miałam dodatkowo szczęście - trafiłam na promocję i zapłaciłam za niego 16 zł! No rewelacja!

OPAKOWANIE
    Atomizer dobrze rozpyla zapach, nie zacina się.
    Wygląd: podoba mi się czerwone ombre buteleczki, za to napisy mogłyby być odrobinę bardziej gustowne...

Chciałabym, żeby Sweet Rose powstało również w wersji małej - 20/30 ml - do torebki

Naprawdę polecam.... Zostanę z nim na długo

Chcesz pochwalić cocomusli za czytelną i pomocną recenzję?
  • miły w obyciu
  • Ciepły, delikatny, kobiecy.
    Taki dokładnie jest ten zapach.

Jest po prostu miły, przyjemny...

Idealny na codzień, lub letnie spacery wieczorem.

Nie nadaje się na eleganckie wyjścia czy wielkie imprezy.

Używam tego produktu od: Używałam parę miesięcy temu.
    Ilość zużytych opakowań: całe 75 ml

Chcesz pochwalić Joanna12345_f za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu ładny
  • Sam zapach to subiektywna ocena użytkownika - jedni lubią lekkie, delikatne, inni chłodne lub kwiatowe, a jeszcze inni owocowe perfumy. Ten akurat mi się bardzo podoba - jest to słodki, ciężkawy zapach.
    Kupiłam, bez wąchania testera, bo gdzieś przeczytałam, że pachnie podobnie do amor amor i faktycznie tak jest .

Teraz coś, co można w miarę obiektywnie ocenić:
    -zapach jest bardzo rwały(jak na tanie perfumy)
    -opakowanie jest solidnie zrobione i nie jest wcale brzydkie - producent mnie zaskoczył
    -niska cena, przyjazna dla portfela 20 pln w Rossmanie

Wcześniej raczej kupowałam te atomizery 75ml "dobrych marek", czasem dostawałam oryginalne perfumy za grube hajsy, ale od dziś stwierdzam, że to strata pieniędzy. Przynajmniej dla osoby, która nie uważa, ze flakon perfum, to niezbędny przedmiot w torebce.

Jest to naprawdę niezły produkt w dobrej cenie.

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: 0 zero

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić GRUone za czytelną i pomocną recenzję?
  • najpiękniejszy zapach na świecie !
  • W zapachu zakochałam się od pierwszego zaciągnięcia
    Jest rewelacyjny !

Długotrwały, niespotykany, niezastąpiony.

Cena ok. Bardzo wydajne..

POLECAM !

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić misslatte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki, ale przyjemny
  • La Rive Sweet Rose to perfumy w moim domu niemalże kultowe-używała ich moja starsza siostra będąc w moim wieku i to przez kilka lat. Zawsze psikała się nimi przed spotkaniem ze swoim chłopakiem. Perfumy kultowe, bo mój tata tak ich nie znosił, potrafił je wyczuć na kilometr, nawet z drugiego końca wsi
    Testuję te perfumy od kilku miesięcy i muszę przyznać, że polubiłam je
    Dobra dostępność i niska cena bardzo korzystne. Flakonik całkiem ładny-czerwono-przezroczyste szkło ombre, buteleczka całkiem zgrabna.
    Na początku mamy grę słodkiej mandarynki i nieco gorzkiej skórki grapefruita. Mimo iż gorzkich nut jakoś w perfumach nie trawię to ta grapefruitowa goryczka fajnie łączy się ze słodyczą mandarynek tworząc miłą mgiełkę zapachu wokół nas.
    Potem czuję róże. Czując ten zapach na swoim ciele myślę o różach i to tylko o tych czerwonych Nie białych, nie różowych, tylko tych czerwonych niczym krew. Uwielbiam róże, w Sweet Rose pachnie ona słodko, ale przypomina mi też tą różę z konfitury, nie tylko tą z kosmetyków i perfum. Róża jest bardzo miła, przyjemnie słodka.
    Potem miesza się z wanilią i taka mieszanka zostaje do końca. Słodycz wanilii i róży świetnie się komponuje, jest to miła, otulająca mieszanka. Czuć też troszkę śliwki, śliwki w wersji powidłowej
    Trwałość średnia, 2-4 godziny. Na każdą porę roku, jedynie na bardzo upalne dni będzie męczący i duszący. Dla mnie zapach romantyczny, słodki i randkowy. Patrząc w lustro wiem, że randki mi nie grożą, ale jeśli już się pojawi jakiś takiś, który nie będzie patrzył na mój wygląd to perfumy Sweet Rose na pewno sobie kupię Będą w sam raz.
    Ten perfumy od lat są niezmienne. Mój tata nadal je wyczuwa i się na nie wścieka. Ehhhh....

Używam tego produktu od: wącham od kilku lat, testuję od września
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo podkradań siostrze i wiele, wiele testów

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Abisans za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo ładny zapach,podobny do Amor Amor Cacharel
  • Śliczny zapach,dosyć intensywny,doskonale przypomina amor amor,ja używałam amor przez długi czas i chyba nie wyczułabym różnicy,dałabym 5,gdyby nie opakowanie,które jest "średnie" ,ale zapach sam w sobie śliczny ,naprawdę polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić kiinga555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie ok
  • Uwielbiam kwiatowe zapachy, a ten mi przypadł do gustu. Wprawdzie to moja mama dostała go w prezencie, ale ja go jej "podwędziłam" Jednak ostatnio nie mogłam go nigdzie znaleźć.

Oczywiście każdy lubi inne zapachy,ale ja osobiście jak najbardziej polecam

Chcesz pochwalić dericzka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • dostałam w prezencie nie podoba mi sie ani zapach ani opakowanie jest za proste, sa nietrwale, po kilku minutach ledwie wyczuwalne, zapach jest taki slodki i za ciezki, wyczuwalny alkohol. kazda kobieta ma swoje ulubione zapachy ten nie jest dla mnie zdecydowanie. wole bardziej swieze i subtelne

Używam tego produktu od: 9 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1, 90ml

Chcesz pochwalić Kasienienka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietne!
  • Szukalam czegos podobnego do perfum Cacharel, jednak o bardziej przystepnej cenie. I wkoncu znalazlam. ; )
    Zapach jest przepiekny, wystarczy zaledwie jedno psikniecie, zeby wyczuc go nawet poznym wieczorem. Poreczna buteleczka, ktora bez problemu zmiesci sie w torebce.
    Zapach idealny dla kobiet w kazdym wieku. ; )

Używam tego produktu od: Roku 2010

Ilość zużytych opakowań: 2 x 90 ml

Chcesz pochwalić Cinderella53 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Lubię tę "perfumę" nie wiem czemu .
    Kojarzy mi się z cudownymi wakacjami gdzie poznałam swoją pierwszą miłość , oczywiscie do dziś ona nie przetrwała a jednak lubie tę perfumę.. może nie tyle perfumę co zapach bo jak większość zauważyło jest to podróba amor amor , ale też czasami wąchałam perfumy tez o podobnym zapachu . Ma świetny zapach , ale krótki dlatego odejmuję gwiazdke )

Używam tego produktu od: 6 lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: może 3 , ale dokładnie nie pamiętam

Chcesz pochwalić malinowatruskafka za czytelną i pomocną recenzję?

---!!c+-
Zamknij