La Rive, Sweet Rose EDP

Powiększ La Rive, Sweet Rose EDP

Zgłaszająca osoba: Pati1744

Owocowo - kwiatowa kompozycja, elektryzująca nawet najbardziej wybrednych. To czerwony eliksir o właściwościach uwodzicielskich.

Kategoria: owocowo - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, grapefruit
nuta serca: biała lilia, róża, śliwka
nuta bazy: białe drzewo cedrowe, wanilia, ambra, piżmo

Cena: ok. 22zł / 90ml

• Taki sobie
  • Dostałam od koleżanki 4 lata temu i nadal mam go jeszcze połowe

Zapach: dla mnie ten zapach jest duszący ciężki wywołuje bóle głowy .. ale jeżeli nie mam go na sobie i wącham go np z papierku lub nakrętki to stwierdzam że zapach śliczny delikatny ładny i mimo iż spryskuje nim tylko paluszki i delikatnie smaruje szyje to i tak glowa boli

Mało tego ten produkt wywołuje u mnie reakcje alergiczną bardzo mnie szczypi skóra jeśli go nałoże na gołą skóre więć staram się go zużyc ale tylko na ubranich lub jako odświeżacz powietrza w łazienca

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Innoe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja śliwka .
  • Odpowiednik Amor Amor.
    Zdecydowanie udany.
    Pierwsze rozpoznawalne perfumy La Rive.

Kto zna i lubi Amorki,pokocha Sweet Rose.
    Uwielbiam za cudwny zapach śliwki i wanilii .

Na mojej toaletce stale od 4 lat.
    Pojemność 90 ml,bardzo wydajne flakon starcza mi na rok a używam regularnie.

Cudownie trwałe,bajecznie tanie - 17,50 stale w rossmannie.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowaniax90ml

Chcesz pochwalić EwetkaN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak!! Amorki
  • Uwielbiam ten zapach
    daawno temu go znalazłam w tesco i od razu sie pokochalismy
    jest imitacja amor amor cacharel
    do dzis ich uzywam

delikatny slodki zapach
    dlugo sie utrzymuje
    jest tani
    fajna buteleczke

odjelam pol gwiazdki bo moze sie wydac za slodki jak sie przesadzi z ilością..

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: dwa, może trzy

Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • KOCHAM KOCHAM KOCHAM !
    Jako, że jestem osobą, która uwielbia czuć i raczej staram się nie kupować drugi raz tego samego zapachu to bardzo chętnie co jakiś czas wracam do tych ,,różyczek " Tym bardziej zadziwia mnie,że podoba mi sie taki słodziutki zapach mimo że wolę coś bardziej orzeźwiającego, cytrusowego.

Plusy :
    -niska cena
    -świetny zapach
    - piękna strona wizualna
    - trwałość, jak za taką cenę ( jako palaczka używam bardzo często perfum żeby ,,zabić" zapach dymu )
    -wielkość

minusy :
    - zapach szybko sie nudzi, sprawia że chce sie od niego trochę odpocząć, by chętnie do niego powrócić

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 tradycyjne

Chcesz pochwalić Noellka za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • dostałam ten perfum wieki temu na urodziny, od razu gdy poczułam ten zapach wiedziałam że nie będę go używać , zapach ma dziwny trochę różany, totalnie nie w moim typie

Używam tego produktu od: kiedyś go dostałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić lucyna123000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Amor Amor
  • Stała pozycja w mojej kolekcji perfum . Baaardzo podobne do droższego odpowiednika Amor Amor. Trwałe, kobiece, cieplutkie, neutralne i niewyzywające. Idealne zarówno na randke jak i do pracy.

Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Chcesz pochwalić milk coffee za czytelną i pomocną recenzję?
  • To co kocham!
  • Moje pierwsze najukochańsze perfumy!
    Ten zapach zaczarował mnie od pierwszego wąchnięcia na sklepowej półce- musiały być moje! To słodki, ale nie mdły ani ciężki zapach, połączony z kwiatową nutą, zmysłowy, pociągający, po prostu mój zapach, nie może go zabraknąć na mojej półce! Jest niewiarygodnie trwały, przebija nawet niektóre oryginały, a do tego tani.
    Cudo!

Ilość zużytych opakowań: cięzko zliczyć

Chcesz pochwalić Justytka1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w moim typie
  • Zapach podpatrzyłam na półce w łazience koleżanki, powąchałam koreczek i 1 myśl "Amor Amor" nie wyczułam żadnej różnicy a dobrze znam Amorka, bo oryginału używała moja bliska przyjaciółka, bardzo często go na niej czułam. Perfumy (nie żaden PERFUM czy PERFUMA - ludzie, miejcie Boga w sercu!) mają słodki, ciężkawy zapach, taki zimowy, dlatego na pewno go kupię na ten okres. Wprawia w romantyczny nastrój, jest tani, łatwo dostępny i ma ładną buteleczkę. Ktoś tu napisał, że koło 30-stki już "nie wypada używać takiej jakości perfum". Uważam to za totalną bzdurę. Ludzie nie widzą różnicy. Może najbardziej wrażliwe nosy, ale takich jest mało. A skoro nie widać różnicy - to po co przepłacać? Nie jestem fanatyczką tanich zapachów, na mojej toaletce są same perfumy z wyższej półki (głownie dostaję w prezencie) i co do jakości - Sweet Rose nie odbiega od nich, naprawdę! Zapach jest trwały, po spsikaniu nadgarstków pozostał na nich nawet po myciu rąk! co rzadko się zdarza. Jestem pozytywnie zaskoczona

Używam tego produktu od: jedno uzycie - test
    Ilość zużytych opakowań: jedno psik psik

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić CatherineTramell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mdłości..
  • Miałam ten perfum wieki temu,ale do dzisiaj aż mnie ciarki przechodzą jak sobie o nim przypomne..brrr.Nie wiem co mnie kierowało przy wyborze tego,,cuda",ale musiałam chyba mieć wtedy katar.To prawda że kosztował grosze,ale mogłam trafić na coś lepszego Pachnie okropnie,jak jakiś ciężki różano-słodkawy ulep,przegniłe kwiatki z dodatkiem lukru Niestety zapach utrzymywał się dosyć długo na skórze i przesiąkał ubrania.Mając go na sobie czułam się po prostu nieświeżo!Na minus dodam jeszcze okropną buteleczkę.Nigdy więcej bym go nie kupiła,ani za darmo nie wzieła(ba,chyba nawet za dopłatą bym go nie używała).Odradzam

Używam tego produktu od: mialam jakis czas temu
    Ilość zużytych opakowań: mialam jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faktycznie Amorek
  • Chyba polubię się z odpowiednikami La Rive
    Kilka lat temu nasłuchałam się od znajomej o perfumach Amore Amore. Przysłała mi raz mały upominek w kopercie, włożyła też susz kwiatowy i spryskała właśnie Amorkami i co pierwsze pomyślałąm-czego ona używa? :P Wydawał mi się duszący i wiercący w nosie, ale co jakiś czas sięgałam po tę kopertę, zapach już był \\\'uleżany\\\' i w sumie mi się spodobał, ale zapomniałam o tym.
    Potem w hipermarkecie dorwałam tester Sweet Rose, popsikałam nadgarstek, był upał i wiadomo-odrzucało mnie. Pomyślałam sobie wtedy-no tak, tania, dusząca różyczka dla gimbazy Nie skojarzyłam absolutnie z Amor Amor wtedy.
    Dopiero czytając Wasze recenzje oczy wyszły mi z orbit-niemożliwe, ta dusząca róża to Amorki? I wiele dziewczyn wręcz zaklinało, że są wręcz identyczne i faktycznie...
    Kupiłam je razem z Cash za 21zł. Psiknęłam na nadgarstek, dzień chłodny-\\\'No Amorki\\\'! Nuta w nutę...Może naprawdę doświadczony, koneserski nos dopatrzyłby się jakiejś różnicy, ale wg mnie-prostej babki są identyko...
    Już nie czuję aż tak duszącej róży jak wtedy[może faktycznie wtedy przez ten upał...], jest zdecydowanie wyważona. Cudownie układa się na skórze, po każdym psiknięciu zachwycam się niesamowicie. Rzeczywiście jest taki miłosny... Nie tylko dla młodych dziewczyn, kobieta 30-letnia też może poczuć się atrakcyjnie. Wprawia w dobry nastrój, randkowy bym powiedziała Wg mnie może uwodzić...
    Buteleczka całkiem miła dla oka, cena również Trwałość tak dwie godzinki, ale ja każde perfumy \'poprawiam\', dla mnie sam rytuał perfumowania jest cudowny i przy takiej cenie i pojemności to dla mnie nie problem
    Ostatnio psiknęłam nimi leżącą na półce kokardkę papierową z bukietu kwiatów i po pokoju roznosiła się długo cudowna woń różana
    Edycja: nos przyzwyczaja się do zapachu, wydawało mi się, że go nie czuję, wypsikałam się jak głupia-nadal nie czuję, a po 2 godzinach siostra mówi 'ale się wykropiłaś'! Pani z pracy weszła do mojego biura i zachwycona pytała czego używam, bo są piękne-ja nie czułam, no może minimalnie-tak więc nie zrażać się jak wydaje się, że nie czujemy, bo otoczenie czuje, a faceci wręcz się lepią
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij