La Rive, Sweet Rose EDP

Powiększ La Rive, Sweet Rose EDP

Zgłaszająca osoba: Pati1744

Owocowo - kwiatowa kompozycja, elektryzująca nawet najbardziej wybrednych. To czerwony eliksir o właściwościach uwodzicielskich.

Kategoria: owocowo - kwiatowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, grapefruit
nuta serca: biała lilia, róża, śliwka
nuta bazy: białe drzewo cedrowe, wanilia, ambra, piżmo

Cena: ok. 22zł / 90ml

• brrr
  • Postanowiłam spóbować tego "cuda"czytając te recenzje i to kompletnie nie moja bajka.
    Nie będę się tutaj czepiać wyglądu czy estetyki buteleczki,opakowania,bo za tą cenę nie ma co wymagać cudów.
    Sam zapach to dla mnie gwóźć do trumny.Czuję tylko i wyłącznie różę.Za sama różą nie przepadam,ale tutaj jest wręcz ordynarna,jak już wcześniej padło.Jak jakiś odświeżacz wygrzebany z szafy babci po kilkudziesięciu latach.
    Dla mnie nie jest to zapach kobiecy.
    Nie będę go porównywac do innych zapachów,bo nie mam obycia.Pozostawię,to innym Wizażankom.
    Co do trwałości,to na ubraniu czułam go ok.3 godzin.Niestety AŻ 3 godziny.
    Kompletnie nie czuję by się rozwijał
    Taki powiew starości,kiczu.

Używam tego produktu od: kilka mies.
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie warte funta kłaków
  • Sweet Rose ma tyle wspólnego z Cacharel Amor Amor, co Donatella Versace z naturalnym pięknem.
    Zapoznałam się z Rose, ponieważ byłam bardzo ciekawa, czy rzeczywiście ma coś wspólnego z AA.
    Składniki owszem, może i podobne, ale całość bije o pomstę do nieba. Jakkolwiek nie lubię AA, to trzeba przyznać, że nie trąci od nich tandetą, a na pierwszy plan nie wysuwa się ordynarne różysko rodem z gminnego kramu.
    Sweet Rose to takie tanie różane, zapyziałe mydło, które leżało na dnie szafy, gdzieś koło naftaliny i zaraziło swoją wonią większość garderoby. Jakby tego było mało zionie alkoholem jak "bordowe nosy" spod monopolowych.
    Fatalny ordynus, który działa wyjątkowo drażniąco i odstraszająco. Takich zapachów dosłownie znieść nie mogę. Nie jest kobiecy, wyważony, czy nawet dostatecznie poprawny.
    O ile La Rive zrobiło znośny odpowiednik Si Armaniego - In Woman, Sweet Rose krzyczy przez megafon "jestem tanią warkliwą podróbą, która szarpie nosy".
    Jeśli komuś się podoba, proszę bardzo, niech używa na własną odpowiedzialność. Mi ta woń kojarzy się z określonym typem kobiet, o którym może niekoniecznie będę tu pisać.
    Gdybym przykładowo musiała stać 5 minut w autobusie, obok osoby spryskanej Sweet..., wolałabym przejść 5 km pieszo w japonkach.
    Od takich zapachów jak ten trzymam się z dala jak mysz od wygłodniałego kota.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: testy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nudny
  • Przechodząc obok takich zapachów omijam je szerokim łukiem... Za słodki, za mdły, za nudny.
    Standardowy damski, przesłodzony zapach.
    Jego woń pachnie taniością i tandetą, bynajmniej takie moje odczucie, jedni pokochają, drudzy znienawidzą. Ja zaliczam się do tego drugiego przedziału. Na pewno są jakąś nie udaną repliką oryginalnych perfum,ale niestety nie mogę przypomnieć sobie jakich, może Valentino, on lubi takie zapachy. Miałam je dawno temu ,nie pamiętam już czy były trwałe ,czy nie. Flakon ładny ,cieniowaniem przypomina odpowiednik Faranhaita by Dior. Jeżeli chodzi o pojemność to bardzo względna 90 ml za niecałe 20 zł ,to się opłaca. Jeżeli ktoś lubi takie zapachy to jak najbardziej,ale jak dla mnie to nie mój typ.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Chcesz pochwalić kamlux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę można spróbować
  • Miałam dezodorant perfumowany z tej serii, którym byłam zachwycona. Z wielką chęcią wypróbowałam te perfumy i mam mieszane uczucia. Zapach jest bardzo ładny, mocny, różany - idealny na zimę. Niestety, świeżo po spryskaniu mocno czuć alkohol, dopiero po chwili ładnie się rozwija. Zapach jest długotrwały, niedrogi w praktycznym opakowaniu - warto go wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie
  • Niczym mnie nie urzekł, niczym nie zaskoczył i nie zauroczył, coś tam czuć, ale nie wiadomo co. Jakieś słodkie kwiaty, trochę róży. Całkiem przeciętny, dobry na dzień, całkiem miły. Wzięłam go na jeden z wyjazdów, który był wyjątkowo nie udany i od tamtej pory źle mi się kojarzył, co spowodowało, że się go pozbyłam. Dałam go mamie i jej się bardzo podoba. Po prostu to była nie moja bajka.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: prawie połowa

Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Dostałam od koleżanki 4 lata temu i nadal mam go jeszcze połowe

Zapach: dla mnie ten zapach jest duszący ciężki wywołuje bóle głowy .. ale jeżeli nie mam go na sobie i wącham go np z papierku lub nakrętki to stwierdzam że zapach śliczny delikatny ładny i mimo iż spryskuje nim tylko paluszki i delikatnie smaruje szyje to i tak glowa boli

Mało tego ten produkt wywołuje u mnie reakcje alergiczną bardzo mnie szczypi skóra jeśli go nałoże na gołą skóre więć staram się go zużyc ale tylko na ubranich lub jako odświeżacz powietrza w łazienca

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Innoe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja śliwka .
  • Odpowiednik Amor Amor.
    Zdecydowanie udany.
    Pierwsze rozpoznawalne perfumy La Rive.

Kto zna i lubi Amorki,pokocha Sweet Rose.
    Uwielbiam za cudwny zapach śliwki i wanilii .

Na mojej toaletce stale od 4 lat.
    Pojemność 90 ml,bardzo wydajne flakon starcza mi na rok a używam regularnie.

Cudownie trwałe,bajecznie tanie - 17,50 stale w rossmannie.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowaniax90ml

Chcesz pochwalić EwetkaN za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak!! Amorki
  • Uwielbiam ten zapach
    daawno temu go znalazłam w tesco i od razu sie pokochalismy
    jest imitacja amor amor cacharel
    do dzis ich uzywam

delikatny slodki zapach
    dlugo sie utrzymuje
    jest tani
    fajna buteleczke

odjelam pol gwiazdki bo moze sie wydac za slodki jak sie przesadzi z ilością..

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: dwa, może trzy

Chcesz pochwalić SugarbabyLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • KOCHAM KOCHAM KOCHAM !
    Jako, że jestem osobą, która uwielbia czuć i raczej staram się nie kupować drugi raz tego samego zapachu to bardzo chętnie co jakiś czas wracam do tych ,,różyczek " Tym bardziej zadziwia mnie,że podoba mi sie taki słodziutki zapach mimo że wolę coś bardziej orzeźwiającego, cytrusowego.

Plusy :
    -niska cena
    -świetny zapach
    - piękna strona wizualna
    - trwałość, jak za taką cenę ( jako palaczka używam bardzo często perfum żeby ,,zabić" zapach dymu )
    -wielkość

minusy :
    - zapach szybko sie nudzi, sprawia że chce sie od niego trochę odpocząć, by chętnie do niego powrócić

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 tradycyjne

Chcesz pochwalić Noellka za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • dostałam ten perfum wieki temu na urodziny, od razu gdy poczułam ten zapach wiedziałam że nie będę go używać , zapach ma dziwny trochę różany, totalnie nie w moim typie

Używam tego produktu od: kiedyś go dostałam
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić lucyna123000 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij