Yardley, Feather Finish (Puder w kamieniu)

Yardley, Feather Finish (Puder w kamieniu)

Puder nadaje gładkie, matowe i naturalne wykończenie skóry. Odpowiedni do każdego rodzaju cery. Łatwy w użyciu. Posiada intensywny zapach.

Uwaga! Oryginalna nazwa tego produktu to Lentheric, Feather Finish - jest dostępny również na KWC pod tym linkiem:
Produkt ten często figuruje pod nazwą marki Yardley, nie jest to jednak oryginalny puder firmy.

wspomnień czar;)

Tego pudru używałam wieki temu, kiedy nie miałam zbyt wielu pieniędzy. Pamiętam, że świetnie pachniał, dobrze i na długo matował, a cena była bardzo przystępna. Zatęskniłam za nim i myślę, że znów go sobie sprawie z powodów sentymentalnych i tego niezapomnianego zapachu:)

Używam tego produktu od: używałam wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań: wieele, może 10?

Najlepszy, jaki miałam!

Jest to najlepszy puder jaki miałam do tej pory. Uwielbiam go. Ładnie matowi na kilka dobrych godzin (mam cerę szybko przetłuszczającą się więc to super wynik jak dla mnie), jest super do robienia poprawek w ciągu dnia. Zawsze kupuje odcień transparentny 06 i jest najlepszy. Raz kupiłam jakiś jasny odcień, który po nałożeniu na twarz okazał sie ciemny - jednak najbardziej preferuje pudry transparentne. Yerdley super wygląda na twarzy, buźka robi sie gładziutka, matowa, nie podkreśla żadnych skórek, nie wygląda jak maska, nie robi efektu buzi obsypanej mąką, itd. Fajny, naturalny efekt, jaki lubię. Do tego jest wydajny, tani, puszek mi odpowiada, zapach także.
Może być tylko problem z dostępnością (osiedlowe drogerie, Internet) i w moim przypadku może odrobinę ciemnieje z upływem czasu. Szanuję go jednak za to, że żaden inny puder nigdy nie dał aż tak dobrego efektu, dlatego wybaczam mu te drobne minusy i daję 5 gwiazdek ;)
PS Kupiłam własnie chwalony puder Catrice. Zobaczymy czy nie będę żałowała tego romansu :D Jakby co wrócę do tego, bo to pewniak.

Używam tego produktu od: nie pamiętam od kiedy
Ilość zużytych opakowań: wiele opakowań

UWIELBIAM!

Uwielbiam, kocham, wielbię, po prostu CUDO.
Testując inne pudry i tak zawsze wracam do tego cuda.
Plusy:
- pieknie matowi skóre
- sprawia, ze skora wyglada gładko
- wydajność
- cena
Po jakimś czasie oczywiście wymaga poprawek, ale mi to absolutnie nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat

Lekki, naturalny

Kupiłam dzięki namowom sprzedawczyni w drogerii. I muszę powiedzieć, że nie zawiódł.
Plusy:
-lekki
-wygląda bardzo naturalnie
-nie zapycha
-dopasowuje się do koloru skóry
-WYDAJNY
-cena
Minus dostrzegam jeden, a mianowicie to, że niestety na mojej buzi utrzymuje się przez ok.3h - po tym czasie makijaż wymaga poprawki.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Niepozorny

Mam cerę mieszaną, kapryśną i bardzo wymagającą. Skłonna do podrażnień, miejscami przesuszona, świecąca się w strefie T, z licznymi przebarwieniami i stałymi bywalcami, w postaci pryszczy, które skutecznie uprzykrzają mi życie. W tej nierównej walce, moim sprzymierzeńcem i strażnikiem dobrego samopoczucia okazał się właśnie On - Niepozorny. Dlaczego Niepozorny?

Nigdy, przenigdy nie spodziewałabym się, że tak tandentne, plastikowe opakowanie kryje w sobie takie cudo. Używam koloru 06 transulecent, dla mnie idealny. Nie ciemnieje, nie waży się, pięknie stapia się ze skórą i matuje. Nie oczekuję nierealnego, czyli matu przez cały dzień, bez poprawek, ale w trakcie 8godzin w pracy, żeby utrzymać przyzwoity wygląd, wystarczy mi 1-2 poprawki, które polegają na ultraszybkim machnięciu pędzlem twarzy. I po kłopocie!
Dostępność kiepska, właśnie zamówiłam na allegro, z przesyłką wychodzi ok. 16 zł.
Jedynie zapach mi nie odpowiada, trąci starą pudernicą, ale po nałożeniu na twarz woń prędko ulatuje, serio.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Wierna od lat tylko jemu

To był mój pierwszy puder w życiu i mimo upływu lat, nie chcę go zmienić na żaden inny.

Ma specyficzny zapach, ale mi pasuje. Na skórze go nie czuć, szybko się ulatnia.

Plusy:
- cena (kupuję na Allegro)
- idealnie wykańcza makijaż
- skóra jest po nim gładziutka i satynowa
- matowi

Minusy:
-trudno dostępny (znalazłam tylko na Allegro)

POLECAM! :)

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Świetny !

Zdecydowanie mój hit.

+ dopasowuje się do kolorytu cery
+ delikatnie matowi, nie podkreślając przy tym suchych skórek i nie przesuszając buźki
+ w ogóle się nie odznacza na twarzy
+ bardzo ładnie wykańcza makijaż i przedłuża jego "żywot"

- wielki minus i za to odejmuje pół gwiazdki, jest mocno perfumowany. Bardzo mi to przeszkadza, długo go czuje po nałożeniu
- cena, zapłaciłam za niego 18zł, ale to w lokalnej drogeryjce, może w większych jest tańszy
- mogłaby być lepsza gąbeczka do niego

Zakochałam się w tym pudrze od pierwszego nałożenia. Gdy nakładam go na podkład on się wtapia ładnie i nic nie podkreśla. Jest świetny :)

Niezawodny

Puder odkryłam parę lat temu w osiedlowej drogerii. Kupuję go zdecydowanie najczęściej (lubię eksperymentować, więc czasem zmieniam kosmetyki). Plusem jest cena, oscyluje ona przy około 10 zł.
Mój odcień to 08, idealnie wpasowuje się w koloryt cery i ładnie matuje, choć przy nieodpowiedniej pielęgnacji skóry może ją lekko wysuszyć.
Jedyny minus jest taki, że puder na początku pięknie pachnie, a po kilku dniach używania gąbka się zanieczyszcza i wydziela brzydki zapach, więc trzeba bardzo często wymieniać aplikator.
Generalnie produkt jest świetny :)

Ilość zużytych opakowań: około 5 opakowań

Świetny

Puder idealny do mojej porcelanowej cery.
Plusy:

+ odcień 06 jest naprawdę transparentny, dzięki temu moja cera zachowuje swój naturalny baaardzo jasny odcień
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ dobry puszek do szybkich poprawek- normalnie nakładam go pędzlem.
+ cena vs. gramatura - perfect!
+ wydajność- używam go 7 miesięcy, praktycznie codziennie i dalej wygląda prawie jak nowy
+ nadaje się również na krem bb

Minusy:
- dość tandetne pudełko. To taki minus/widmo. trudno oczekiwać od pudru w tej cenie zarówno jakości jak i dobrego opakowania. Trochę brak mi lusterka ale od pół roku noszę go w torebce i dalej jest w całości ;)
- ciężko go kupić :/

Używam tego produktu od: 7-miu miesięcy

stary poczciwy dobry puderek

ogulnie dobry kryjacy mocno zmielony puder prasowany
w podstawowej oprawie z plastiku
dos funkcjonalnej
TANIIIII I DOBRY
nie zapycha
jest przyjemny ladnie pachnie
troche kryje
toche matowi
efekt utrzymuje sie przez pare godzin
trzeba go poprawiem
mam wymagajaca cere
w sumie kupuje drozsze
zle mogla bym do niego wrocic

Ilość zużytych opakowań: 5 calych

rewelacja! mój hit!

Puder ten używałam jeszcze jak firma Yardley go produkowała, lata temu. Byłam bardzo zadowolona. Potem na rynku pojawiły się nowe firmy kosmetyczne, chciałam iść z duchem czasu i próbowałam coraz to nowszych, droższych produktów. Jednak Yardley miał wszystkie pod sobą :) po latach, wybrałam się więc do drogerii w celu zakupienia dawno nieużywanego przeze mnie pudru....i...pani poinformowała mnie, że firma Yardley już tego nie produkuje, tylko inna firma. Myślałam, że chce mi wcisnąć jakiś bubel, ale w sumie 15 zl to nie majątek....nie mogłam wytrzymać i jeszcze przy ladzie otworzyłam to cacko i.....właśnie! wiedziałam, że to jest to! po czym poznałam? po zapachu oczywiście! \'babciny\' zapaszek, który uwielbiam! mimo tego, że mam wrażliwą skórę (z wiekiem taka się stała ;), nie bałam się zaryzykować :)

zalety:
- puder świetnie, równomiernie się rozprowadza (robię to pędzlem), nakładam go na podkład, jako wykończenie, nie tworzy efektu maski
- mam bardzo jasna cerę - misty beige 08 jest dla mnie idealny, ujednolica koloryt (mam skórę naczynkową)
- cera jest aksamitna po jego nałożeniu, taki efekt utrzymuje się przez cały dzień
- niewidoczny, jakby wtapiał się w skórę, delikatny efekt matujący, taki jak lubię
- chyba rzeczywiście nadaje się do każdego rodzaju skóry - tak jak obiecuje producent, ponieważ idealny był jak miałam skórę mieszana, i teraz jak mam wrażliwą, naczyniową
- wydajny
- cena

wady: jak dla mnie brak :)

Używam tego produktu od: ponownie, po latach, od roku

świetny! ;)

Puder zakupiła moja mama ,a ja jej go podkradłam :D stał się moim ulubiencem i chyba nie zdradze go z innym pudrem ;)

Plusy
- zapach bardzo przyjemny i nie nachalny
- cena
- trwałosc ( cały dzień )
- dobrze matuje
- dopasowuje się do kolorytu cery
- wydajnośc
- niezle kryje drobne niedoskonałości

Jak dla mnie nie ma minusów ;)

Używam tego produktu od: rok- dwa
Ilość zużytych opakowań: 1 opak