Clairol, Nice 'n Easy, Perfect 10, Farba do włosów nadająca połysk

Powiększ Clairol, Nice 'n Easy, Perfect 10, Farba do włosów nadająca połysk

Zgłaszająca osoba: katakumba

Trwała farba, która nadaje włosom wysoki połysk dzięki mikroperełkom, zapewnia 100% pokrycie siwych włosow oraz pielęgnuje włosy podczas farbowania - wszystko to w ciągu 10 minut!

Cena: 6GB
/s/

• Całkiem całkiem
  • Miałam przyjemność użycia koloru 6R Light Auburn. Kolor wyszedł bardzo ładny, intensywny, równomiernie pokrył włosy (uprzednio farbowane smakowitym kasztanem L'oreala).
    Plusy:
    -zadowalający efekt po farbowaniu, kolor jak na pudełku
    -miękkie, błyszczące włosy
    -zapach mało drażniący
    -łatwa aplikacja
    -krótki czas trzymania
    Jedyny minus za to, że kolor szybko się wypłukał, ale tak mają chyba wszystkie rudości.
    Nie wiem czy kupię ponownie, bo już nie farbuję włosów.

Używam tego produktu od: rok temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamila_Blondi za czytelną i pomocną recenzję?
  • nadaje się tylko na 1 raz
  • Pierwsze spotkanie z tą farbą było miłym zaskoczeniem. Stosowałam odcień light ash blonde na moich średnio brązowych naturalnych włosach i efekt był jak na opakowaniu - doskonałe pokrycie, intensywny i połyskujący kolor. Pomyślałam - farba jak marzenie. Potem było gorzej, bo jak pojawił się odrost to znowu sięgnęłam po tą farbę i efekt odwrotny - włosy matowe, nierówno pokryte, wyblakły blond i jeszcze ta niepewność - 10 min czy juz? a może jeszcze z 5 minut ? i tak na odrostach miałam kolor idealny jak za 1 razem, na pozostałej cześci wyblakły a pod spodem gdzieniegdzie nie złapało i miałam swój naturalny brąz. Za trzecim podejściem po ok 2 miesiacach znowu to samo - brak równomiernego koloru. Dobrze, że przynajmniej dobrze pokrywa odrosty. Dołączona odzywka starcza na długo i dobrze odżywia włosy (pachnie migdałami). Postanowiłam ze czwartego podejscia do tej farby nie będzie i poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 op

Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządna farba, ale... UWAGA! ŚMIERDZI STRASZNIE!!!
  • Mam odcień: medium golden blond, czyli średni złoty blond

Na moich naturalnych włosach (ciemny blond mysi) kolor wyszedł rudawy, po kilku myciach wypłukał się i jest złoty blond.

Farba kosztowała 5 funtów.

Plusem jest na pewno krótki czas oczekiwania - tylko 10 minut. Odrosty zaczęłam malować tradycyjną końcówką, a resztę włosów grzebykiem, ale trochę jest to niewygodne, takie rozczesywanie, ale to może dlatego, że moje włosy łatwo się plączą. W końcu moje malowanie wyglądało tak, że wylałam farbę na włosy i ją wmasowałam.

Odżywka dołączona do farby wspaniale pachnie, odżywia i sprawia, że włosy łatwo się rozczesują i wspaniale lśnią.

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, bo farba okropnie śmierdzi, myślałam, że nie wytrzymam! Włosy farbuję od 6 lat, nigdy wcześniej nie miałam farby Clairol (zawsze była to garnier albo l'oreal) i jest to piewsza farba, która śmierdzi przeokropnie amoniakiem!

Używam tego produktu od: farbowanie miało miejsce 2 tyg. temu

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, raczej nie powtórzę zakupu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kamkaa25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre zastepstwo dla rozjasniacza ( lightest blonde )
  • Moj kolor naturalnych wlosow to sredni blond,od kilku lat robie pasemka rozjasniaczem u fryzjera,ale jak wiadomo rozjasniacz mocno niszczy wlosy ,ze ostatnio to juz nie moglam ich w ogole rozczesac,mialam 3 cm odrosty wiec postanowilam nalozyc farbe : clairol,nice and easy perfect 10 lightest blonde,
    Najpierw nalozylam na odrosty apotem na calosc wlosow.farba zaczela mnie szczypac w skore glowy.Wiec po 10 minutach ja zmylam.Najpierw przezylam szok widzac rude refleksy na odrostach ,ale byly rozjasnione,reszta wlosow gdzie mialam rozjasniane pasemka super lsniacy blond.Po umyciu i wysuszeniu bylo juz lepiej fajny rozjasniony blond bez rozjasniacza.super.jeden wielki minus to to ze sa lekkie rudawe refleksy.ale to przez to ze za szybko zmylam farbe chyba bo mnie tak szczypalo ze nie moglam juz wytrzymac.Ale jestem zadowolona bo po drugim myciu i uzyciu plukanki srebrzystej rudych refleksow prawie nie widac A mam teraz super jany blond bez uzywania rozjasniacza.Oto dodaje zdjecia po uzyciu tej farby

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić rosetta za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra farba, za dobra cene
  • kupie ponownie, bo te dziesiec minut z amoniakiem dalo calkiem przyzwoity kolor
    dalabym 3 gwiazdki, ale ta 4 jest ekstra za ozdywke... rewelacja kokosowa, pieknie pachnie
    zrobilam dzis eksperyment i po umyciu glowy (pierwszy raz po farbowaniu) nalozylam normalna odzywke, po czym nalozylam na to wszytsko odyzwke z farby. efekt przeszedl moje najsmielsze oczekiwania
    kolor jest taki jaki byc powinien, moze na odrostach wyszedl jasniejszy, ale to dlatego ze mam siwe (sic!) odrosty. reszta w porzadalu
    bede zdradzac mojego loreala 10minutowego z ta farba na pewno, chocby w celu odzywkowym

Używam tego produktu od:3 miesicy

Chcesz pochwalić katakumba za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 18 raz(y)
  • kolor tak,reszta nie
  • ostatnio od kilku miesiecy chcialam dac opoczac moim wlosom od rozjasniania i postanowilam sama poeksperymentowacwybralam te farbe ze wzgledu na kolor,medium ash blond dla mnie idealny.kolor bardzo ladny ,krycie farba ma calkiem dobre,faktycznie wystarcza 10 minut.natomiast to co mi sie nie podoba to to ze na samym wstepie uderza starszny zapach amoniaku ,w prawdzie juz dawno sama nie uzywalam farb do wlosow,ale wydaje mi sie ze ta smierdzi ponadprzecietnie.zapach jest naprawde ostry.druga sprawa,obiecywana jest duza pielegnacja czego w moim przypadku nie zauwazylam wcale,co do polysku to utrzymuje sie naprawde krotko i nie jest oszalamiajacy,bardzo przecietny,wrecz słaby. podsumowujac to wszystko farba ta wg mnie jest słaba.aha w sprawie aplikatora dolaczonego do oakowania to jak dla mnie nie jest za bardzo wygodny,wole tradycyjny sposob nakaldania pedzelkiem

Używam tego produktu od:2 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić yd79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobra farba
  • Dziś uzyłam tej farby po raz pierwszy i wiem ze to moze za wczesnie na ocenę, ale w porównaniu z innymi farbami o tym samym kolorze (czarny, w tej palecie numer 2)efekt jest bardzo zadowalający- łatwo się ją rozprowadza dzieki dołączonemu "grzebykowi". W opakowaniu znajduje sie odzywka do wlosów dzięki której włosy lśnia niesamowicie, są mięciutkie w dotyku, a moje czarne włosy już dawno nie były tak czarne jak dzisiaj.

Używam tego produktu odzisiaj

Chcesz pochwalić sliweczka83 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij