Clinique, Turnaround Instant Facial Masque

Powiększ Clinique, Turnaround Instant Facial Masque

Zgłaszająca osoba: fazzi

Już po pierwszym zastosowaniu ten silny preparat złuszczający daje skórze jasność, energię oraz odnowienie jej kolorytu. Poprzez stymulację naturalnego procesu odradzania się skóry, Turnaround Instant Facial poprawia ogólny stan skóry, niwelując powierzchniowe niedoskonałości, oraz dając uczucie odświeżenia. Skóra jest złagodzona oraz wyjątkowo miękka. Ponieważ naturalny proces odnawiania się skóry z wiekiem spowalnia się i jest gorzej regulowany, produkt ten pomaga również osiągnąć młodszą, zdrowiej wyglądającą skórę. ta luksusowa bladoniebieska maseczka w kremie jest błyszcząca po nałożeniu, ale podczas wysychania zmienia się w matowe wykończenie. Wystarczająco łagodna, by używać jej raz w tygodniu dla wszystkich typów skóry, Turnaround Instant Facial jest idealnym rozwiązaniem dla uzyskania gładszej, bardziej promiennej skóry.

• Chwalona: 496 raz(y)
  • dobra, ale nie wiem czy warta ponownego zakupu
  • Maske stosowalam razem z serum Clinique Turnaround.

Maseczka ma kolor lekko zielonkawy, nie jest bardzo gesta, ale dosyc szybko zasycha (ok. 3 minuty). Zmycie jej z twarzy nie stanowi zadnego problemu. Przy nakladaniu czuc drobinki jak przy peelingu. Zaschnieta warstwa lekko migocze na twarzy drobinkami.

DZIALANIE:
    Skora po niej jest odrobine bardziej oczyszczona i po prostu swieza. Nie zastapi calkowicie peelingu, ale delikatnie wygladza.

Nie wysusza skory, nie sciaga.

Nie daje natchmiastowych efektow "wow", ale uwazam, ze systematycznie stosowania pomaga utrzymac optymalna pielegnacje skory.

Nie zauwazylam po niej zadnego wysypu niespodzianek, zadnych popekanych naczynek, ani jakichkolwiek negatywnych rzeczy, do ktorych powstania moglaby sie przyczynic.

Na pewni moze byc swietnym uzupelnieniem pielegnacji linii Turnaround i glownie w takim celu ja polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: koncze 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły peeling za duże pieniądze
  • Nie wiem, czy wydałabym ponownie na niego pieniądze, bo jakoś rewelacji nie zauważyłam. Ot zwykły peeling to twarzy, który faktycznie przez to, że posiada ogromną ilość mikrodrobinekbardzo dobrze złuszcza martwy naskórek. Kolejnym plusem jest jego wydajność - niewielka ilośc wystarczy do wypeelingowania całej twarzy. Nie podrażnił mnie, nie uczulił, nie wyskoczyły mi po nim niemiłe niespodzianki więc jest ok. Tylko po co ta wygórowana cena? Za o wiele mniejsze pieniążki można kupić o wiele lepsze produkty.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdzierak,zluszczak,zdrapak
  • Gdybym miala wskazac hity kosmetyczne 2012 r., to maseczka Turnaround znalazlaby sie wysoko w moim zestawieniu. Mam cere tlusta, wypielegnowana, mam ok. 30 lat i po calym dniu pracy i biegania po miescie mam wrazenie, ze twarz mi sie koszmarnie blyszczy i jedyne na co mam chec to maseczka z glinki jezeli tez tak macie, to Clinique Turnaround moze okazac sie swietym graalem.

Moim zdaniem spokojnie zastapi mikrodermabrazje w przypadku mniej zanieczyszczonych cer, ale uwaga ! Át maseczka naprawde zluszcza i to, co siedzi pod spodem wylazi na wierzch! W moim przypadku obsypalo mnie troche na czole, ale przy systematycznym uzyciu wszystko sie zaczelo goic. Przy pierwszym zastosowaniu skora byla troche zaczerwieniona, ale to uczucie szybko minelo, robilam 2 minutowy masaz, potem zostawialam na 10-15 minut i przy systematycznym uzywaniu naprawde widze poprawe tzn. mniej mi sie przetluszcza cera, jest wyraznie gladsza, pory zmniejszone. Duze oklaski dla Clinique!

Cena jest wysoka, ale z tego, co sie orientuje, to 1 zabieg mikrod. jest nawet drozszy. Jezeli ktos wiec nie ma wiekszych problemow z cera, a chcialby ja odswiezyc, to goraco polecam ten produkt.

Ps tez mam lekko rozszerzone naczynka, ale maseczka mi ich nie podraznila. Wlasciwie nie wiem, dlaczego jest to maseczka...jest to bardziej peeling, poniewaz ma bardzo ostre drobinki.Używam tego produktu od: MiesiacIlość zużytych opakowań: W trakcie 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić USagent_is_back za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażniona cera, popękane naczynka
  • Złuszcza wszystkie suche skórki i dogłębnie oczyszcza pory. Używałam jej przez kilku lat i zawsze byłam zadowolona z efektów. Co jakiś czas zauważałam popękane naczynka, ale nie byłam pewna od czego, aż zrobiłam sobie przerwę od tego peelingu i po jakimś czasie do niego wróciłam. Okazało się, że popękane naczynka to sprawka właśnie tego peelingu. Moja przygoda z Clinique Turnaround się nie skończyła.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić skincareobsession za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • uwielbiam! <3
  • moja mama kupiła, ten produkt, ale ja go używam ;p
    bardzo ładnie wygładza on buźkę, jest jak pupcia niemowlaka. wyrównuje jej koloryt i nadaje blask. po zmyciu maski z twarzy jest ona bardzo rozświetlona za sprawą malusieńkich drobinek. z początku mnie wkurzały, ale potem ten efekt rozswietlnia mi sie baardzo spodobał. ta maska jako jedyna oczyszcza moją twarz z jakichkolwiek skórek czy 'brudów'. nosze maske około 2h jak mam czas, od czadsu do czasu zwilrzam rece i od nowa masuje twarz po czym zostawiam jeszcze maske na twarzy.

podsumowując:

PLUSY:
    +wydajność (wystarczy pare kropel by pokryć całą twarz)
    +erozświetlenie
    +działanie oczyszczające
    +opakowanie
    +dostępność (douglas, sephora)
    +drobinki, które są dość ostre, ale za to super ścierają
    +podoba mi się, ze najpierw robimy peeling, a potem zostawiamy ją jeszcze na jakiś czas na twarzy

MINUSY:
    - cena

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Chcesz pochwalić mewa4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Jednak się zawiodłam. Na początku wogóle byłam wręcz zawiedziona, teraz po 4 miesiącach kończę opakowanie i ostatecznie ja jak i moja skóra się przyzwyczaiła. Na początku żadnych efektów, wręcz cera była podrażniona i potem przez dwa dni jakaś nieładna. Używam maskę raz w tygodniu, trzymam ok 20 minut. Teraz cera jest już normalna po użycie a w zasadzie bez efektu. Ot zwykły peeling. ogólnie nie wypominam kosmetykom ceny ale ta jak i na Clinique jest nawet spora, jak i na peeling więc jednak liczyłam na coś więcej, może i dałam się nabrać na ten efekt mikrodermabrazji, sama nie wiem. Napewno wielkim plusem jest dla mnie forma maseczki, którą kończymy jako peeling- jak dla mnie super rozwiązanie. Wady to: mizerny efekt i te drobinku, fuj. Wogóle tego nie rozumiem. Ogólnie w mojej opini średni produkt za sporą cenę. Szukam dalej.

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe 75 ml

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Maskę zostawiam na godzinę i przy zmywaniu delikatnie masuję.Maska nie jest tak mocna jak straszy producent.Ładnie odświeża buzię,rozpuszcza suche skórki,rozświetla.Po zmyciu maski na twarzy zostają opalizujące drobinki.Używam jej raz w tygodniu i myślę,że spełnia swoje zadanie.

Chcesz pochwalić suzzi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • peeling niepospolity
  • Walał mi się ten peeling przez 2 lata po łazience i w międzyczasie zdążyłam zużyć jedną miniaturę i jedno pełnowymiarowe opakowanie.

Oczywiście skusiły mnie obietnice producenta i rzeczywiście coś tam ten kosmetyk zrobił - na tyle, że sumiennie go używałam i kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.

Stosowałam maseczke zawsze 1 w tygodniu. Nakładałam na zwilżoną skórę (bądź suchą-w zależności od tego jak silne chciałam mieć zdzieranie), masowałam twarz, zostawiłam na jakiś czas, potem znów masowanie zwilżonymi dłońmi i później zmywanie - mogło to trwać nawet do 3-4 godzin (z zapominalstwa). Po takim rytuale otrzymywałam naprawde zadowalające efekty (oczyszczenie, wygładzenie, odświeżenie, rozjaśnienie na 2 dni). Nie wiem, co on dokładnie robił, ale miałam już trochę peelingów mechanicznych, ale ten był najlepszy.

Dla mnie te drobinki nie są lekkie ani delikatne (omijałam wrażliwe partie) i porządnie szorują mimo delikatnego pocierania, ale ja mam wrażliwa skórę.

Cieżko było mi się pozbyć tych drobinek po zmyciu maseczki, ale jak nakładałam póżniej makijaż (lekki podkład bądź puder mineralny), to chyba te drobinki upiększały i całość wyglądała fenomenalnie.

Na razie raczej nie kupię, bo mam już peeling enzymatyczny z Naturalisa i tak średnio chce się bawić w zdzieraki. Choć może mi się odmienić.

Cena dość wysoka jak na peeling, ale kosmetyk jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 1 mini, 1 pełnowymiarowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • SAMA NIE WIEM
  • Używam serum Turnnaround którym jestem zachwycona i dlatego postanowiłam wypróbowac maseczkę a raczej peeling z maseczką z tej serii. Produkt jest całkiem przyjemny ale bez szału, malutkie drobinki delikatnie i skutecznie peelingują skórę,cera zostajewygładzona, odświeżona, średnio nawilżona,napięta.
    Brokat powtykany w pory jaki pozostawia ta maseczka tak zwany efekt rozświetlenia jest dla mnie koszmarny.
    Jako maseczka ekspresowa, bankietowa - super jednak do pielęgnacyji warto posdzukać czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić milili za czytelną i pomocną recenzję?
  • super efekt
  • Rewelacyjnie rozświetla, chociaż nie cierpie tych drobinek brokatu. Używam jako peelingu i jako maseczki. Najlepszy efekt jak dla mnie daje nałożenie turnaround na zwilżoną twarz i przecieranie twarzy przez ok minutę. po minucie zostawiam jeszcze na 2-3 minuty na twarzy, w tym czasie dziala jak maseczka i zastyga na twarzy. Pod koniec zwilżam dlonie i przykładam je do twarzy żeby maska zwilgotniala i znowu ją pocieram jak peeling. Efekt - idealnie wygładzona, rozpromieniona cera na kilka dni i pytania znajomych "masz nowy podkład?"

Dość droga, ale bardzo wydajna - ja uzywam kilka kropel przy kazdym uzyciu co tydzien

Ilość zużytych opakowań: 2 tuby + miniaturki z zestawów

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić vanityfox za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawód
  • Kupiłam ten produkt jako maseczkę.Tak mi poleciła pani w perfumerii. Niestety z maseczką to nie ma nic wspólnego. Jest to zwykły peeling. Suchy z nieprzyjemnymi drobinkami ścierajacymi. Nawet po umyciu twarzy można wyczuc poszczegolne nieprzyjemne drobinki. Trochę rozświetla. Użyłam go 2 razy i pewno bedzie leżał. Niezbyt przyjemny w użyciu.

Używam tego produktu od: kupiłam m-c temu
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Garniera za czytelną i pomocną recenzję?
  • konkretny
  • Kończę własnie drugie opakowanie tej pilingującej maski, i jestem z niej zadowolona.
    a) Po zastosowaniu, ma sie uczucie, że skóra jest dokładnie oczyszczona i odnowiona - peeling jest skuteczny, zawiera dużo drobinek skutecznie usuwających matrwy naskórek - a la mikrodermabrazja, ale przynajmniej u mnie nie działajacych zbyt agresywnie. Maska jest dla mnie weekendowym must have, takie porządne oczyszczanie, pozwalające skutecznie "zdjąc" z twarzy trudy tygodnia
    b) Efekt mieniącego się pyłu u mnie jest tylko do momentu zmycia, po oczyszczeniu skóry, u mnie prawie nic z tego nie zostaje.
    c) Generalnie skuteczne działa i na prawdę odświeża karnację, niestety mimo to cena przesadzona, dlatego nie wiem, czy kupię nastepny, a nawet jeśli się skuszę to z bólem serca i portfelaUżywam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę 2...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maniaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Jak dla mnie nr.1 wśród maseczek typu peel-off.Skóra jest świeża, super rozświetlona poprostu czysta.Usuwa zaskórniki,zamyka pory.Już po pierwszym użyciu widać różnicę,stosowana regularnie,pięknieoczyszca cerę.Szczerz polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Chcesz pochwalić ern1977 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała i warta swojej ceny!
  • Zużyłam już kilka opakowań tej maski. Jest niesamowita! Przepięknie wygładza skórę, wyrównuje koloryt, rozjaśnia, dokładnie usuwa martwy naskórek, skóra jest delikatna, miękka, niesamowicie czysta i "wypolerowana".Pory oczyszczone, zero wągrów po użyciu!!! Oczywiście trzeba masować twarz z wyczuciem, bo kryształki są dość ostre, ale przy delikatnym masażu nie zrobiła krzywdy moim naczynkom. Warto dodać, że ta maseczka oczyszcza nie tylko mechanicznie (kryształki), ale także poprzez działanie zawartych w niej składników chemicznych. Dzięki temu właściwie nawet nie trzeba jej pocierać mocno na twarzy, delikatnym skórom wystarczy zwykłe spłukanie wodą i delikatny masaż w czasie spłukiwania, a buzia i tak będzie dokłądnie oczyszczona. Naprawdę nie trzeba trzeć! Wspaniale ujarzmia sebum, reguluje przetłuszczanie się skóry, powoduje szybsze gojenie ewentualnych "niespodzianek". Jak na maseczkę dość droga, ale i tak będę ją kupować, bo jest rewelacyjna!

Ilość zużytych opakowań: kilka (5-6, nie pamiętam dokładnie)

Chcesz pochwalić SzmaragdowyKotek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • peeling dla snobek
  • niestety niewypał... maseczka jest poniżej przeciętnej !zwykły peeling, za który trzeba słono zapłacić .po nałożeniu szybko wysycha zawiera ostre drobinki, ale nie radzi sobie z oczyszczeniem twarzy.Duzo lepszy jest peeling ziaja.Poza tym , po zmyciu na twarzy pozostaje "brokacik"(jedyny efekt po zastosowaniu tej maski). Nie podoba mi się tez to że tak bardzo wybiela skórę kolor cery robi się niezdrowy
    ja zdecydowanie nie polecam

Używam tego produktu od:2 miesiące

Chcesz pochwalić milf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna!
  • Chyba stałam się fanką całej serii turnaround . Położyłam ją wedle zaleceń innych wizażanek na 3 godziny na popołudniową drzemkę. Efekt jak po złuszczaniu silnymi kwasami lub mikrodermabrazji, naprawdę Fantastycznie oczyszczona, rozjaśniona i wygładzona buźka. Gorąco polecam, ja już z niej nie zrezygnuje Używam tego produktu od: kilku tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 miniaturka

Chcesz pochwalić Burbery za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC!
  • Oj tak, wreszcie znalazlam peeling idealny. Szukalam czegos, by poradzic sobie z luszczaca sie opalenizna na twarzy. Pani w drogerii polecila ten specyfik Clinique. Doskonale zluszcza obumarly naskorek, swietnie pachnie, wygladza skore i dodaje blasku. Buzia wyglada na zdrowa i tetniaca zyciem. Nawet drobinki, ktorych generalnie niecierpie, a ktore zostaja na twarzy po zmyciu nie sa w stanie mnie do niego zniechecic. Dla takiego efektu koncowego naprawde warto! Poki co posiadam probke z zestawu mini, ale starczy mi napewno jeszcze na kilka razy, a potem zaopatrze sie w pelnowymiarowe opakowanie.

Używam tego produktu od: miesiac
    Ilość zużytych opakowań: w trkacie miniaturki

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Pierwszy raz mam tak efektywny peeling. Efekt jest natychmiastowy. Skóra gładka jak u dziecka, odświeżona, młodsza. Pozostawia po zmyciu dość intensywnie błyszczące drobinki ale mi to nie przeszkadza. Trochę drogi ale uważam, że mimo wszystko warto ;-)

Chcesz pochwalić Paula31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego nałożenia
  • Już po pierwszej aplikacji skóra jest przepięknie rozświetlona i wygładzona. Szczególnie polecam dla osób o poszarzałej, zmęczonej cerze.

Regularne stosowanie maski pozwala zniwelować znacznie przebarwienia i przywrócić skórze zdrowy blask.

Po przygodach z innymi peelingami, znalazłam w końcu swój KWC. Nareszcie doczekałam się bajecznie promiennej cery!!!

Używam tego produktu od:3 mies.
    Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Chcesz pochwalić milka894 za czytelną i pomocną recenzję?