Manhattan, Eyebrow Pencil (Ołówek do brwi)

Manhattan, Eyebrow Pencil (Ołówek do brwi)

Delikatny ołówek Manhattan podkreśla i reguluje linię brwi. Odpowiednio twardy sztyft umożliwia kreślenie prostych kresek.

kredki do brwi

Najlepszy!

+twarda, więc nie da się z nią przesadzić tak jak z miękkimi kredkami
+kolor, dla mnie trafiony w 10 ciemny brąz
+baaaardzo trwała
+troszkę trzeba przyłożyc się przy zmywaniu ale to dobrze ponieważ potwierdza to że jest ona trwała

Minusów nie mam żadnych co do tego produktu :) Dla mnie idealna i nie wymienię jej na żadną inną :)

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Najlepsza!

Pewnie nie każda pamięta treny z lat 2000, ale jednym najgorszych była moda na brwi - cieniutkie kreseczki wygięte w łuk, wygooglujcie sobie Pamelę Andreson ;) brrr.... a ja jako brunetka, z ciemnymi i zbyt grubymi jak na tamte czasu skubałam je niemiłosiernie dążąc do tych cieniutkich nitek. Niestety po tym skubaniu, część cebulek umarła i teraz brwi nie są tak grube jak bym chciała, dlatego ratuję się domalowywaniem kredką.
Ta kredka Manhattan to jedna z najlepszych, robi to co powinna robić kredka do brwi: ładnie przyciemnia, uzupełnia braki, nie rozmazuje się, nie ściera, nie jest zbyt tłusta, a do tego ma ładny czarny matowy kolor (nie jest to taka mega czerń niczym klawisz fortepianu).
Kredka jest do temperowania i robi sie to bardzo łatwo, nic się nie łamie, nie kruszy, nawet nie trzeba jej wcześniej zamrażać.

Powrót po latach

Kilka lat temu dostałam dwie sztuki - czarną i ciemny brąz. Zakochałam się, a potem wróciłam do Lovely. Ostatnio znalazłam je w starej kosmetyczce, nic im się nie stało przez te 4 lata. I powiem więcej - dają serio fajny efekt.
Dość twarde, ale nie za twarde, ładnie się rozprowadzają, dają lekki, naturalny kolor. Mozna je przecierać u nasady. Ciężko uzyskać efekt karykaturalny, bo kredki maluja bardzo delikatnie.

rewelacja

Powiem krótko, w tej kredce pasuje mi absolutnie wszystko! Cena, jakość, łatwość aplikacji, ciemno czekoladowy, zimny odcień. Nie jest twarda, ale też nie za miękka, nie rozmazuje się, ideał! Na zdjęciu odcień nr 99W.

To była moja pierwsza kredka do brwi którą kupiłam kilkukrotnie. Ostatnio znalazłam ja w szufladzie i znowu zaczęłam jej używać. Jest naprawdę świetna wygląda dobrze na brwiach, łatwo się nią maluje plus co najważniejsze jest bardzo trwała. Jedyne co mnie boli to to, że nigdzie przynajmniej stacjonarnie nie mogę jej już znalesć.

Gdy zaczęłam malować brwi to był mój pierwszy ołówek do brwi i chętnie do niego wracam. Przez kilka lat kupowałam tylko ten. Kolor brązowy pasuje idealnie do moich brwi. Klasyczne, wygodne opakowanie. Kredka sama nie jest za twarda ani za miękka lecz taka w sam raz. Bardzo wydajna, trwała i dobrze napigmentowana. Pozwala na ładne wyrysowanie nie tylko konturu ale też i środka. Gwarantuje szybki i bezproblemowy makijaż. W dodatku cena jest bardzo dobra i uważam, że zdecydowanie jest wart zainteresowania. Polecam

Niezła

Markę Manhattan znam, ale w większości ze słyszenia. Podczas wyprzedaży w R. nabyłam kilka kosmetyków, aby sprawdzić jak się u mnie sprawdzi, wybór był mocno ograniczony, bo szafa świeciła już pustkami a obecnie pustki są jeszcze większe. Kupiłam ją za zawrotną sumę 5,49, w sumie to przypadkiem, ale chyba coś świtało mi przy wkładaniu jej do koszyka, bo moja obecna kredka dobija już dna i trzeba myśleć o nowej. Mój kolor to 93D Blondy Brown, najjaśniejszy z gamy, był jeszcze najciemniejszy, ale kompletnie nie do mojej karnacji i koloru brwi. Ten obawiałam się będzie zbyt jasny, ale o dziwo idealnie wkomponował się w moje brwi - wygląda bardzo naturalnie.

OPAKOWANIE

Typowe dla kredek do oczu i brwi - kredka ma prosta kolorystykę - szarość, logo marki, końcówka i zatyczka w kolorze rysika, prosto, schludnie i na temat, po co więcej ulepszeń. Mogłabym doczepić się do tego, że nie jest wykręcana, bo to zdecydowanie wygodniejsze, ale z uwagi na to, że mam dobrą temperówkę nie przeszkadza mi to. Plastik jest na tyle mocny, że wytrzymuje noszenie w torebce i upadki na podłogę. Napisy nie ścierają się na chwilę obecną, a kredka prezentuje się dobrze.

KREDKA

Kolor jest dla mnie wręcz idealny - nie przebija się spod brwi, idealnie się wtapia. Jest dosyć twarda (miałam już zdecydowanie bardziej miękkie), ale bardzo łatwo wypełnić nią brwi. Wystarczy kilka pociągnięć i gotowe, bo pigmentacja jest świetna. Brwi utrwalam jeszcze żelem, ale nawet gdy zapomnę to kredka trzyma się cały dzień bez zarzutu. Wykończenie jest matowe, nic nie błyszczy, a całość wygląda naturalnie. Żałuję, że nie kupiłam jeszcze jednej - w szafie zostało już tylko kilka najciemniejszych podkładów i biedne, zmasakrowane cienie, tusze i korektory.. Kredka wydaje się być wydajna. Wystarczy dobrze ją zaostrzyć i można korzystać. Nie łamie się w temperówce jeśli umiejętnie i delikatnie z nią postępujemy. Polecam, to produkt dobrej jakości.

PLUSY
+ świetny kolor
+ praktyczne i trwałe opakowanie
+ dobra konsystencja
+ matowe wykończenie
+ dobra pigmentacja
+ wydajność
+ korzystna cena

Najlepszy

Kupiłam na szybko,bo potrzebowałam czegoś na już.
Nie spodziewałam się efektu ;wow;, ale przerósł moje oczekiwania.
Kolor świetny,Daje bardzo naturalny efekt.Marka Manhatan po raz kolejny mnie nie zawiodła :)

To najlepszy ołówek do stylizacji brwi!

Ten produkt marki Manhattan po raz pierwszy kupiłam kilka lat temu w pewnej drogerii internetowej. Od samego początku bardzo spodobała mi się zwarta, a jednocześnie na tyle miękka konsystencja, dzięki której można przepięknie wystylizować brwi. Kredka jest wydajna. Kolor - taki nieco grafitowy - idealnie "stapia się" z moimi naturalnymi brwiami. Uwielbiam ten ołówek! JEST NIEZAWODNY! Jeżeli chcę długotrwałego, pewnego efektu - sięgam po ten produkt. Polecam! Świetna jakość za niską cenę. SUPER!

Nie dla mnie

Moim numerem 1. wśród kredek do brwi jest Master Shape Maybelline i po tę sięgnęłam w momencie, gdy moja ulubiona kredka zaginęła. Nie polubiłyśmy się. Nie umiem z nią pracować, jest za twarda, szarpie moje brwi (jak?!), łatwo robi plamy, a włoski nie są w żaden sposób utrwalone, choćby minimalnie. Korzystam z niej tylko wtedy, gdy mam dużo czasu i mogę się pobawić makijażem. Kolor Brow-Nie 99W jest za ciemny, zaś 93 zdecydowanie za jasny.

Plusy:
+ dobra pigmentacja
+ wydajny
+ trwały

Minusy:
- zbyt twarda
- nie utrwala włosków, tylko je zabarwia
- nie ma grzebyczka w zestawie (w przypadku tak barwiącego produktu by się przydał, bo łatwo o plamę)
- na moich brwiach wygląda nienaturalnie

Trwały

Cechy produktu:
* trwałość naprawdę godna polecenia - cały dzień utrzymuje się na brwiach
* fajna konsystencja, jest dość miękka więc trzeba uważać zeby nie narobić ciemnych "ciapek"
* dobra pigmentacja, dzięki czemu kredka jest wydajna
* nie za rewelacyjnie sie temperuje trzeba przyznac
* swietny wybor kolorow

świetna

Posiadam najjaśniejszy odcień, idealny dla jasnych blondynek. Kredka jest miękka, łatwo się ją nakłada, wygląda bardzo naturalnie. Nie robi żadnych grudek, nie zmienia również koloru pod wpływem czasu. Trwała. Nie mam problemu z jej ostrzeniem. Cena również korzystna.

Blondy brow - idealny kolor dla blondynek.

Chyba nie widzę w nim żadnych minusów.
Ołówek jest twardy, więc dobrze się sprawdza na brwiach - jest precyzyjny. Jeśli dobrze dopasujemy kolor, ciężko przesadzić, efekt jest bardzo naturalny. Trzyma się dobrze i długo.
Niedrogi, szczególnie, jeśli uda się go dorwać w Rossmannie za pół ceny. Ale dorwać ten kolor może być niełatwo - udało mi się dopiero w trzecim sklepie.
Na pewno kupię ponownie, bo jest wart nawet swojej pełnej ceny. Ale wydaje mi się, że sporo czasu minie, zanim go zużyję ;)