Gosh, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Powiększ Gosh, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: Martuniat

Lakier do paznokci Gosh jest produkowany bez użycia szkodliwych składników. Ma gładką konsystencję, dzięki której łatwo się nakłada. Szybko schchnie (60 - 90 sekund w zależności od koloru/barwnika perłowego). Zapewnia doskonałe krycie, nienaganny efekt (nie odpryskuje) i niezwykły połysk.

• Ani na tak, ani na nie
  • Posiadam lakier 540- OCEAN. Skusiła mnie promocja w drogerii i bardzo ciekawie wyglądający kolor.

Kolor jest rzeczywiście niezły, bardzo oryginalny, niewiele takich na półkach w drogerii.
    Trwałość. Hmmm... Sama nie wiem. Przy nałożeniu samego lakieru wytrzymuje w dobrym stanie może ze 3 dni. Jak za taką cenę, myślę że powinno być dużo lepiej.
    Schnie w miarę szybko, do krycia też nie można się przyczepić- przy jednej warstwie daje radę, ale zadowalający efekt przynoszą dwie.

Podsumowując- za taką cenę oczekiwałam nieco lepszego efektu. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić karolina_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny lakier!
  • Zwykle kupuję dużo tańsze lakiery natomiast ten udało mi się kupić za bardzo ciekawą cenę ok 7 zł.
    Zwykle nie przywiązuje dużej wagi do jakości lakieru bo zwykle zmieniam kolory dość często a więc sam lakier nie musi wytrzymać zbyt długo ale w przypadku tego lakieru przez przypadek złożyło się, że miałam go na paznokciach niemal 2 tygodnie.

Nie odpryskiwał, nie tracił koloru i nie matowiał - jednym słowem lakier idealny!

Polecam go wszystkim dziewczynom, które cenią sobie nie tylko piękny kolor ale i to, że lakier może wytrzymać na paznokciach dość długo.

Używam tego produktu od: ok 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić CiekawskaBestia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogolnie super
  • Posiadam 3 buteleczki: 621 highshool flirt, 571wild lilac, 549 holographic hero. Z pierwszych dwoch jestem bardzo zadowolona, jedynie ten lakier holograficzny mnie zawiódł.

Apropo pierwszych dwoch:
    + latwa aplikacja
    + szybko schnie
    + dlugo sie utrzymuja
    - jedynym minusem moze byc maly wybor kolorow

Apropo tego lakieru holograficznego:
    - trudna aplikacja : jak chce nalozyc druga warstwe (ktora jest niezbedna) to nawet jak ta pierwsza jest w 100% sucha, to tak jakby ta swieza warstwa sciaga ta pierwsza przez co psuje sie caly efekt
    - kolejny minus to trwalosc - u mnie odpryskuje juz na drugi dzien.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić ewek513 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony lakier!
  • Lakier z gosha jest chyba najlepszym jaki kiedykolwiek miałam na paznokciach. Nie jestem fanką drogich lakierów, bo zazwyczaj nie spełniają moich oczekiwań, więc zazwyczaj maluję paznokcie produktami za ok. 10zł. Jednak skusiłam się na lakier z gosha i jestem bardzo zadowolona Lakiery mają świetne kolory, łatwo się nimi maluje, nie kruszą się ani nie odpryskują. Lakier wytrzymuje na paznokciach około tygodnia (w dobrym stanie) bez użycia żadnych utrwalaczy.

Jedyna wada to cena, może nie wybitnie wygórowana, ale raczej nie sprzyja kupowaniu wielu kolorów podczas jednej wizyty w drogerii

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Agnieszka__R za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten lakier to jakaś kpina...
  • Moim zdaniem - zdecydowanie NIE WARTO!!! Jakość zupełnie nie adekwatna do wygórowanej ceny. Skusiłam się już jakiś czas temu na ten srebrny odcień (numer 549, bodajże), już w trakcie malowania nie spisywał się dobrze, ponieważ nieładnie osadzał się u nasady paznokci. No ale przemęczyłam się jakoś i efekt po wyschnięciu był całkiem ładny, jednak po około dwóch godzinach przeżyłam szok: lakier w niektórych miejscach tak jakby... (nie wiem jak to nazwać) rozpłynął się, stopił, po prostu zniknął!! Tak jakby to był lakier pękający czy coś tego pokroju Z takim czymś się pierwszy raz spotkałam. Za tą cenę można miec kilka LEPSZYCH lakierów innych firm. Odradzam GOSHa.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić undefined94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niekoniecznie
  • Jako, że swego czasu zaczęłam eksperymentować z lakierami do paznokci, zdecydowałam się na zakup totalnie matowego lakieru. Padło na GOSH o numerze 597-miss minty. Cudowny kolor zachwycił mnie od pierwszego wejrzenia, tym bardziej, że pastelowa mięta była chyba najmodniejszym kolorem w tym sezonie. Zauroczona, kupiłam go, zaledwie nie zwracając uwagi na dość wygórowaną cenę. Pomyślałam, a co mi szkodzi
    Nie mogłam doczekać się, kiedy nałożę go na paznokcie i oto w końcu przyszedł ten dzień.. do wyjścia zostało mi zaledwie 30 min. Zawsze maluję paznokcie jako ostatnie, więc myślałam, że spokojnie mam czas. Aplikacja tak mnie rozwścieczyła, że miałam ochotę momentalnie wyrzucić kosnetyk do kosza.

Może zacznę najpierw od minusów:
    -krótki pędzelek, który utrudnia aplikację
    -zbyt grube wieczko do trzymania
    -wolno schnie...strasznie wolno, może to wina tego, iż produkowany jest bez użycia szkodliwych składniów
    -2 warstwy, niestety ale momentalnie nie wystarczają
    -brzydko osadza się u nasady paznokcia
    -cena...kiedy to przemyślałam uznałam, że miałabym za tą cenę 5 lakierów golden rose

Plusy:
    +przepiękne kolory
    +matowy efekt, to co lubię

Daję 3 gwiazdki, bo być może jest to wina odcienia. Nie powiedziane jest, że nie "skosztuję" jeszcze jakiś odcieni.

Używam tego produktu od: 4 mcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić onanaturalna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Posiadam kilka odcieni tych lakierów. Nr 60 Lambada przepiękna czerwień!!! Lakiery dobrze się rozprowadzają, szybko schną i przede wszystkim długo sie utrzymują.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 87kasia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • nie żałuję
  • Kupilam go za namowa pani w Marionaud, bardzo mi go polecala a nie wychodzil az tak drogo jak na realia paryskie, wiec zdecydowalam sie sprobowac. Moje paznokcie sa teraz dlugie i w bardzo dobrej kondycji (w pl wieczennie sie rozdwajaly i lamaly przez co ciezko bylo uzywac kolorowych lakierow). Lakier trzyma sie ok 3 dni, choc zalezy co robie, kolor ma ladny (deep red) i caly czas zachowuje polysk). Schnie szsybko, starcza jedna warstwa, mam go miesiac, uzywam prawie caly czas i w ogole nie widac zuzycia. Ogolnie jest bezproblemowy i jestem zadowolona z jakosci. Nie niszczy paznokci.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Rena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Oceniam kolor czerwony – 587 Hot Coral i czarny - 553 Black Passion.
    Oba lakiery zachowują się bardzo dobrze. Podczas nakładania bardzo dobrze się rozprowadzają, nie robią się zacieki, nie widać momentów przejścia (nawet wtedy, gdy dodamy w trakcie malowania kolejną porcję, bo „wzięło” nam się za mało). Krycie lakierów jest bardzo dobre. Przy tak intensywnych kolorach wystarczy właściwie jedna warstwa, przy dwóch mucha nie siada. Na każdy lakier używam utrwalacza, bo bez niego żaden lakier nie trzyma się na moich paznokciach dłużej niż dwa dni – z top cotem, spokojnie noszę go 4-5 dni – Gosh’a także. Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić lilianatoja2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • W zasadzie maluję paznokcie tylko lakierami Gosha i czasem Inglota. To mój faworyt w dziedzinie manicuru

Plusy:
    -piękne kolory
    -połysk
    -długotrwały, nie zdrapuje się z paznokci
    -wiele kolorów jest mocno kryjących już po 1 pomalowaniu
    -wygodne opakowanie

Minusy:
    -kolorystyka nie jest na tyle szeroka,jakbym tego chciała :P

Ilość zużytych opakowań: cztery i na pewno będzie ich więcej

Chcesz pochwalić BialaZabka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Mam dwa kolory -średni fioletowy oraz prawie czarny granatowy. Wystarczą dwie cienkie warstwy i mamy super kolorek. Kolor jest śliczny, lśniący i głęboki. Całkiem szybko schnie.

Minusem jest dla -zwłaszcza dla granatowego odcienia- taka sobie trwałość.
    O ile ten fioletowy dwa-trzy dni jakos sie trzymał, o tyle granatowy juz na drugi dzień zaczął odpryskiwać. A zanaczam że wszelkie prace domowe wykonuję wyłacznie w gumowych rękawiczkach....

I za tą trwałość jedna gwiazdka mniej, poza tą jedną wadą może być

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lenamadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Mam Bright Passion, używam jako lakier layeringowy, najlepiej wygląda na na ciemnych (szarych, czarnych, granatowych) odcieniach. Holograficzne pałeczki bardzo pięknie wyglądają, lakier ma dobrą trwałość, dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, ale wg mnie ten odcień nie nadawałby się do używania solo. Drobinki są zatopione w żelkowej czerni, która nakładana na paznokieć wygląda wręcz nieestetycznie, chyba że naniesiemy więcej niż 5 warstw - tak aby drobinki pokryły paznokieć całkowicie. Jak to w przypadku lakierów z drobinkami, lakier tworzy na paznokciu lekko chropowatą warstwę, więc trzeba uważać na rajstopki i satynową pościel.

Używam sporadycznie od długiego czasu, nie zauważyłam żeby lakier zasychał w buteleczce. Również jego konsystencja jest bez zarzutu. Dobrze utrwala lakier, na który został nałożony.

Jednakże, gdybym miała do czynienia z innym odcieniem, chyba nie byłabym tak bardzo zadowolona. Pędzelki takie jak ten od Gosha nie nadają się wg mnie do wykonania perfekcyjnego mani. Są bezksztaltne, a koreczek buteleczki niewygodnie leży w dłoni. W przypadku Bright Passion nie ma to znaczenia, ale uważam że nie tylko ładne wykonanie, ale i trwałość manicure zależą od pędzelka, cena więc jest zdecydowanie za wysoka.

Ilość zużytych opakowań: używam jednego

Chcesz pochwalić loveletters za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewałam się czegos więcej
  • Właściwie niczego złego nie można mu zarzucić, ale również nie zaskakuje. Początkowo byłam z niego zadowolona dopóki nie weszłam w posiadanie niemal identycznego lakieru catrcie. W zasadzie niczym się nie różniły, może tym iz gosh był idealnie matowy.
    Śmiało można go polecić, jednak mnie nie zachwycił.
    Wydajny.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić infante za czytelną i pomocną recenzję?
  • srebrny! CUDO!
  • Kupiłam go przypadkiem bo srebrny odcień tak ślicznie wyglądał w sklepie. Nie wierzyłam że istnieje tak świetny lakier. Naprawdę jestem zaskoczona ! Nawet jedna warstwa dostatecznie kryje. wygląda jak prawdziwe srebro na paznokciach, nie jakieś tam brokaty, konsystencja jest autentycznie kremowo srebrna.
    Nałożyłam na niego ostatnio warstwę czarnego pękającego top coatu z barry m i wyglądało to cudownie! Ale nawet sam sobie pozostawiony srebrny jest magiczny, wszyscy ciągle się pytają skąd ten lakier i dostaję mnóstwo komplementów Kolejnym plusem jest to że łatwo się nakłada i ma płynną, kryjącą konsystencję! i shnie w turbo tempie!
    Gorąco polecam! Intensywnie srebrny *__*

Chcesz pochwalić shoegirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, jeden z moich faworytow
  • mam w domu 4 butelki- purple heart,silk, miss mole, groovy grey.
    kazdy z nich jest tak samo wydajny, wlasciwie nie trzeba malowac drugi raz - jedna wartwa daje dokladne, jednolite krycie (jedynie silk jest lakierem pzrezrozystym wiec sie nie zalicza) - jest bezsmugowy.
    pedzelek - normalny calkiem, konsystencja - troszke jak dla mnei zbyt lejaca, ale za to dzieki temu mozna dosc dlugo machac pedzelkiem i rozprowadzac lakier tak dlugo jak sie chce.
    schnie standardowo - potrzebuje ok.3-4 minut na wyschniecie kazdej wartswy.
    jesli juz zaschnie - to tzrma sie - w moim przypadku - 5 dni bez zadnych zastrzezen.
    i nie traci polysku w trakcie uzytkowania - jak chocby essie ktory u mnie na drugi dzien wygladal jakbym z nim wrocila po miesiecznym biwaku.
    gosh trzyma sie moich paznokci doskonale, po 4 dniach widac przetarte koncowki, natomiast nic a nic sie nie luszcz, nie odpryskuje.
    wg moich kryteriow - stoi na tej samej polce co OPI, ted baker i chanel

Używam tego produktu od: ponad roku?
    Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

Chcesz pochwalić laudik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Mój ulubiony lakier do paznokci. W zasadzie nie mam się do czego przyczepić. Posiadam 3 buteleczki tego cuda w odcieniach Powder (525) świetny na co dzień, Miss Grey (594) piękny odcień szarości oraz Moss Sweety (595) najmniej udany z mojej kolekcji.

*trwały - u mnie trzyma się bity tydzień

*nie odbarwia płytki paznokcia

*ma piękne kolory i bogatą ich paletę

*wygodny do malowania pędzelek

*dość szybko schnie, choć w tej kwestii nie zachwyca

*do pełnego krycia ciemne kolory wymagają nałożenia 2 warstw (ale to w zasadzie standard)

*bardzo duża pojemność buteleczki

Co prawda cena lakieru nieco odstrasza, ale starcza na bardzo długo i nie zasycha. Trzeba tylko uważać żeby nie kupić w drogerii lakieru starego. Polecam serdecznie do sprawdzenia na własnych pazurkach!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 różnych

Chcesz pochwalić grungers za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Oceniam kolor Chocaholic. Lakier kupilam przed duza impreza (25-lecie slubu), bo moja uwage przykul piekny kolor. I tylko za ten kolor gwiazdka. Wlasciwie to zuzylam ten lakier tylko dla tego koloru, ale strasznie sie meczylam. Ale do rzeczy: do pelnego krycia konieczne sa dwie warstwy (czego nie uznaje za minus, wiekszosc lakierow tak ma), pierwsza warstwa tragicznie smuzy, druga juz ladnie wyrownuje kolor. Niestety po prostu nie da sie nalozyc cienkich warstw, a 2 grube schna godzinami! Wlasnie czas schniecia byl dla mnie najwieksza meczarnia. Zdarzalo sie, ze malowalam paznkocie w poludnie, szlam spac o polnocy, a rano i tak mialam odciski od poscieli! Co do trwalosci-lakier trzymal sie srednio 3-4 dni, ale im dluzej sie go mialo na paznokciach, tym bardziej sie zmienial, tzn. tracil polysk, ciemnial... Cena to jakis zart za taka jakosc. Jakos udalo mi sie go zuzyc, ale juz nie kupie ponownie, szkoda nerwow.

Używam tego produktu od: zuzylam rok temu

Chcesz pochwalić kinmun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetne krycie
  • Mam kolor 542 "Chocaholic" - to taka bardziej mleczna niż gorzka czekolada.
    Od tańszych lakierów odróżnia się świetnym kryciem, daje głęboki i intensywny kolor, żadnych prześwitów, nierówności ani smug. Pędzelek i konsystencja są odpowiednie i umożliwiają łatwe malowanie. Na moich paznokciach żaden lakier nie trzyma się długo, więc ten też nie, ale raczej ściera się z końcówek niż odpryskuje. Dość szybko schnie.
    Jestem z niego naprawdę zadowolona, ale nie kupię go, bo jest dla mnie za drogi (tego, który mam, nie kupiłam, tylko wygrałam w konkursie).

Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo nietrwały
  • Kupiłam kolory: milky way 545 i diva 527.Odcienie znacznie lepiej wyglądają w buteleczce niż na paznokciu,a to z powodu faktu,że lakier ma zbyt gęstą konsystencję i jest "ciężki",trudno nałożyć 2-3 warstwę i uzyskać pożądaną intensywność koloru.Największą jego wadą jest jednak nietrwałość! Już drugiego dnia odcień blaknie, matowieje, a trzeciego złazi płatami.Odcień 545 ma jakąś dziwną tendencję do żółknięcia!
    Nie polecam tych lakierów i na pewno już więcej ich nie kupię.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 2 (niedokończone)

Chcesz pochwalić karolinkamalinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko jedno ale...
  • Posiadam odcień Orange drops z letniej limitowanki Jest to soczysta pomarańcza z drobinkami. Pięknie wygląda na paznokciach i idealnie pasuje do letniej opalenizny. Zadowalający efekt uzyskuję jednak po 2-3 warstwach, bo przy jednej widać prześwity.
    Lakier szybko schnie i nie odpryskuje zbyt szybko. Pędzelek i buteleczka są poręczne.

A dlaczego daję mu tylko 3? Otóż dlatego, że lakier lubi się wżerać w paznokcie co skutkuje tym, iż nawet po dokładnym jego zmyciu płytka jest lekko pomarańczowa Tak jakby kolor wsiąknął w strukturę paznokcia. Na szczęście po pewnym czasie ten pomarańcz znika(wystarczy często myć ręce w ciągu dnia).

Podsumowując - jeśli chodzi o kolor jestem jak najbardziej na tak, ale przez to wżeranie się w paznokcie odejmuję gwiazdkę

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jeszcze w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić isa666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Początkowo miałam bardzo mieszane uczucia co do tego lakieru. Kupiłam ze względu na kolor- mam 550 Purple Heart. W opakowaniu wydawał się całkiem do rzeczy fioletowy Pomalowałam nim jeden paznokieć i padłam- kolor był prawie czarny! Nie muszę mówić jak to wyglądało ;P Odstawiłam go do szuflady na czas jakiś ale ostatnio postanowiłam go odgrzebać i zaryzykować pomalowanie paznokci u stóp. I to był bardzo dobry pomysł Oczywiście nie muszę mówić, jak bardzo się namęczyłam, żeby wykonać staranny tak ciemny pedicure. Ale się udało i efekt był niesamowity Okazało się, że lakier cudownie mieni się w słońcu i dopiero wtedy widać, iż jest pięknie fioletowy, intensywny i głęboki ale bardzo szlachetny Lakier super się nakłada, fajnie rozprowadza, bez smug. Ma idealną konsystencję- nie za wodnistą i niezbyt ciężką. Dwie warstwy są bardzo trwałe. Na stópkach miałam go niewzruszenie przez prawie 2 tyg i był idealny. Tak więc jest trwały. Nie wiem jak sprawdza się u dłoni, kupię jakiś jaśniejszy odcień i się przekonam Ale ten fiolecik to jest bajer, kolorek przecudny

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni

Chcesz pochwalić Martuniat za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC wśród lakierów
  • To najlepszy lakier do paznokci jaki miałam w życiu!
    Plusy:
    - trzyma się tydzień
    - nie robi smug
    - bardzo dobrze się go nakłada
    - śliczny kolorek
    - pięknie wygląda w słońcu
    - nie matowieje
    - nie gęstnieje w buleteczce
    - cudne opakowanie
    - wygodny w użyciu pędzelek
    Minusy:
    - cena troszkę wysoka (30,00 zł)Używam tego produktu od: pół roku

Chcesz pochwalić Axaxax za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalne zero
  • Kolor HOLOGRAPHIC wspaniały, ale to jedyna zaleta. Bardzo lubię tą firmę i zawiodłam się na niej pierwszy raz. Niestety lakier jest bardzo nietrwały i nie wytrzymał nawet doby, więc o czym mowa... Strata forsy...

Używam tego produktu od:kilka razy

Chcesz pochwalić Dariel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony !
  • Mam dwa kolory . Codzienny , dyskretny , piękny , delikatny róż nr . 045 oraz ekstrawagancka czerwień ! Z obydwu jestem równie zadowolona . Każdy spełnia się świetnie w swojej odmiennej roli .
    Poręczne opakowanie , lakier bardzo dobrze się rozprowadza , szybko schnie . Jasny kolor można nałożyć raz ale ciemne już dwa razy . Nie odpryskuje i dość długo utrzymuje się na paznokciach .
    Zamierzam dokupić kolejne kolory

Używam tego produktu od:9 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:pół

Chcesz pochwalić JaMajka* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecan!
  • Dość duży wybór kolorów a sam lakier trzyma się dość długo. W zależności od wybranego koloru czasem potrzebne są dwie warstwy.

W szczególności polecam kolor SILVER oraz HOLOGRAPHIC, który robi niesamowite wrażenie

Używam tego produktu od:1 rok

Chcesz pochwalić butata za czytelną i pomocną recenzję?