Gosh, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Powiększ Gosh, Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Zgłaszająca osoba: Martuniat

Lakier do paznokci Gosh jest produkowany bez użycia szkodliwych składników. Ma gładką konsystencję, dzięki której łatwo się nakłada. Szybko schchnie (60 - 90 sekund w zależności od koloru/barwnika perłowego). Zapewnia doskonałe krycie, nienaganny efekt (nie odpryskuje) i niezwykły połysk.

• Ani na tak, ani na nie
  • Posiadam lakier 540- OCEAN. Skusiła mnie promocja w drogerii i bardzo ciekawie wyglądający kolor.

Kolor jest rzeczywiście niezły, bardzo oryginalny, niewiele takich na półkach w drogerii.
    Trwałość. Hmmm... Sama nie wiem. Przy nałożeniu samego lakieru wytrzymuje w dobrym stanie może ze 3 dni. Jak za taką cenę, myślę że powinno być dużo lepiej.
    Schnie w miarę szybko, do krycia też nie można się przyczepić- przy jednej warstwie daje radę, ale zadowalający efekt przynoszą dwie.

Podsumowując- za taką cenę oczekiwałam nieco lepszego efektu. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić karolina_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczny lakier!
  • Zwykle kupuję dużo tańsze lakiery natomiast ten udało mi się kupić za bardzo ciekawą cenę ok 7 zł.
    Zwykle nie przywiązuje dużej wagi do jakości lakieru bo zwykle zmieniam kolory dość często a więc sam lakier nie musi wytrzymać zbyt długo ale w przypadku tego lakieru przez przypadek złożyło się, że miałam go na paznokciach niemal 2 tygodnie.

Nie odpryskiwał, nie tracił koloru i nie matowiał - jednym słowem lakier idealny!

Polecam go wszystkim dziewczynom, które cenią sobie nie tylko piękny kolor ale i to, że lakier może wytrzymać na paznokciach dość długo.

Używam tego produktu od: ok 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić CiekawskaBestia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogolnie super
  • Posiadam 3 buteleczki: 621 highshool flirt, 571wild lilac, 549 holographic hero. Z pierwszych dwoch jestem bardzo zadowolona, jedynie ten lakier holograficzny mnie zawiódł.

Apropo pierwszych dwoch:
    + latwa aplikacja
    + szybko schnie
    + dlugo sie utrzymuja
    - jedynym minusem moze byc maly wybor kolorow

Apropo tego lakieru holograficznego:
    - trudna aplikacja : jak chce nalozyc druga warstwe (ktora jest niezbedna) to nawet jak ta pierwsza jest w 100% sucha, to tak jakby ta swieza warstwa sciaga ta pierwsza przez co psuje sie caly efekt
    - kolejny minus to trwalosc - u mnie odpryskuje juz na drugi dzien.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić ewek513 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony lakier!
  • Lakier z gosha jest chyba najlepszym jaki kiedykolwiek miałam na paznokciach. Nie jestem fanką drogich lakierów, bo zazwyczaj nie spełniają moich oczekiwań, więc zazwyczaj maluję paznokcie produktami za ok. 10zł. Jednak skusiłam się na lakier z gosha i jestem bardzo zadowolona Lakiery mają świetne kolory, łatwo się nimi maluje, nie kruszą się ani nie odpryskują. Lakier wytrzymuje na paznokciach około tygodnia (w dobrym stanie) bez użycia żadnych utrwalaczy.

Jedyna wada to cena, może nie wybitnie wygórowana, ale raczej nie sprzyja kupowaniu wielu kolorów podczas jednej wizyty w drogerii

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Agnieszka__R za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ten lakier to jakaś kpina...
  • Moim zdaniem - zdecydowanie NIE WARTO!!! Jakość zupełnie nie adekwatna do wygórowanej ceny. Skusiłam się już jakiś czas temu na ten srebrny odcień (numer 549, bodajże), już w trakcie malowania nie spisywał się dobrze, ponieważ nieładnie osadzał się u nasady paznokci. No ale przemęczyłam się jakoś i efekt po wyschnięciu był całkiem ładny, jednak po około dwóch godzinach przeżyłam szok: lakier w niektórych miejscach tak jakby... (nie wiem jak to nazwać) rozpłynął się, stopił, po prostu zniknął!! Tak jakby to był lakier pękający czy coś tego pokroju Z takim czymś się pierwszy raz spotkałam. Za tą cenę można miec kilka LEPSZYCH lakierów innych firm. Odradzam GOSHa.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić undefined94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niekoniecznie
  • Jako, że swego czasu zaczęłam eksperymentować z lakierami do paznokci, zdecydowałam się na zakup totalnie matowego lakieru. Padło na GOSH o numerze 597-miss minty. Cudowny kolor zachwycił mnie od pierwszego wejrzenia, tym bardziej, że pastelowa mięta była chyba najmodniejszym kolorem w tym sezonie. Zauroczona, kupiłam go, zaledwie nie zwracając uwagi na dość wygórowaną cenę. Pomyślałam, a co mi szkodzi
    Nie mogłam doczekać się, kiedy nałożę go na paznokcie i oto w końcu przyszedł ten dzień.. do wyjścia zostało mi zaledwie 30 min. Zawsze maluję paznokcie jako ostatnie, więc myślałam, że spokojnie mam czas. Aplikacja tak mnie rozwścieczyła, że miałam ochotę momentalnie wyrzucić kosnetyk do kosza.

Może zacznę najpierw od minusów:
    -krótki pędzelek, który utrudnia aplikację
    -zbyt grube wieczko do trzymania
    -wolno schnie...strasznie wolno, może to wina tego, iż produkowany jest bez użycia szkodliwych składniów
    -2 warstwy, niestety ale momentalnie nie wystarczają
    -brzydko osadza się u nasady paznokcia
    -cena...kiedy to przemyślałam uznałam, że miałabym za tą cenę 5 lakierów golden rose

Plusy:
    +przepiękne kolory
    +matowy efekt, to co lubię

Daję 3 gwiazdki, bo być może jest to wina odcienia. Nie powiedziane jest, że nie "skosztuję" jeszcze jakiś odcieni.

Używam tego produktu od: 4 mcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić onanaturalna za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Posiadam kilka odcieni tych lakierów. Nr 60 Lambada przepiękna czerwień!!! Lakiery dobrze się rozprowadzają, szybko schną i przede wszystkim długo sie utrzymują.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić 87kasia za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • nie żałuję
  • Kupilam go za namowa pani w Marionaud, bardzo mi go polecala a nie wychodzil az tak drogo jak na realia paryskie, wiec zdecydowalam sie sprobowac. Moje paznokcie sa teraz dlugie i w bardzo dobrej kondycji (w pl wieczennie sie rozdwajaly i lamaly przez co ciezko bylo uzywac kolorowych lakierow). Lakier trzyma sie ok 3 dni, choc zalezy co robie, kolor ma ladny (deep red) i caly czas zachowuje polysk). Schnie szsybko, starcza jedna warstwa, mam go miesiac, uzywam prawie caly czas i w ogole nie widac zuzycia. Ogolnie jest bezproblemowy i jestem zadowolona z jakosci. Nie niszczy paznokci.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić Rena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Oceniam kolor czerwony – 587 Hot Coral i czarny - 553 Black Passion.
    Oba lakiery zachowują się bardzo dobrze. Podczas nakładania bardzo dobrze się rozprowadzają, nie robią się zacieki, nie widać momentów przejścia (nawet wtedy, gdy dodamy w trakcie malowania kolejną porcję, bo „wzięło” nam się za mało). Krycie lakierów jest bardzo dobre. Przy tak intensywnych kolorach wystarczy właściwie jedna warstwa, przy dwóch mucha nie siada. Na każdy lakier używam utrwalacza, bo bez niego żaden lakier nie trzyma się na moich paznokciach dłużej niż dwa dni – z top cotem, spokojnie noszę go 4-5 dni – Gosh’a także. Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić lilianatoja2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • W zasadzie maluję paznokcie tylko lakierami Gosha i czasem Inglota. To mój faworyt w dziedzinie manicuru

Plusy:
    -piękne kolory
    -połysk
    -długotrwały, nie zdrapuje się z paznokci
    -wiele kolorów jest mocno kryjących już po 1 pomalowaniu
    -wygodne opakowanie

Minusy:
    -kolorystyka nie jest na tyle szeroka,jakbym tego chciała :P

Ilość zużytych opakowań: cztery i na pewno będzie ich więcej

Chcesz pochwalić BialaZabka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij