Astor, VIP 3 Tone Blush (Wielotonowy róż prasowany)

Powiększ Astor, VIP 3 Tone Blush (Wielotonowy róż prasowany)

Zgłaszająca osoba: krówczyńsky

Róż idealny do delikatnego, naturalnego wykończenia makijażu. Opakowanie zawiera lusterko i delikatny aplikator w postaci pędzelka. Dostępny w czterech odcieniach.

Cena: ok. 40zł

• Moje małe cudo!
  • Zdecydowanie moje małe cudo Na ten róż trafiłam całkowicie przez przypadek i jest to mój pierwszy "różowy" zakup więc nie mam niestety z czym go porównać. Co mnie w nim takiego zachwyciło? Kolor. Zdecydowanie kolorek, który pojawia się po machnięciu pędzlem na twarzy. Mam tzw. "zimną" karnację a ten róż (02 - coral) idealnie do niej pasuje. Ale przejdźmy do rzeczy

Moje plusy:
    + Eleganckie pudełeczko w którym znajduje się 3-tonowy róż z pędzelkiem i sporym lusterkiem
    + Tak jak pisałam powyżej - kolor. Dzięki temu, że w jednym etui mamy aż trzy odcienie, róż na twarzy nie wygląda sztucznie, a wręcz naturalnie i zdrowo Do tego delikatnie się mieni przez co subtelnie rozświetla twarz
    + Nadaje się również jako podkreślenie powiek
    + Dosyć długo trzyma się na twarzy
    + Nie osypuje się
    + Nie ma jakiegoś specyficznego zapachu więc nie miesza się z innymi zapachowymi kosmetykami
    + Pudełeczko na początku otwierało się ciężko ale po paru razach jest idealnie - nie otwiera się nieproszone oraz nie muszę się siłować by dostać się do kosmetyku
    + Pędzelek ewidentnie się przydaje, jest bardzo delikatny
    + Kosmetyk mnie nie uczulił
    + Nie kruszy się - czasem coś pojawi się na opakowaniu ale żadne zastraszające ilości
    + Ładnie się rozprowadza
    + Wystarcza na baaardzo, bardzo długo
    + Nie podrażnia

A moje minusy?
    - Niestety cena, która jest dosyć spora

Podsumowując Na razie nie noszę się z zamiarem wymiany go na inny. I raczej szybko nie wymienię Odpowiada mi zdecydowanie i zajął pewne miejsce w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić BeautifulShe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja tęcza
  • Róż jest poprostu śliczny
    Bardzo podoba mi sie to, że ma w sobie klika odcieni i dlatego można bawić się w dobieranie kolorystyki do makijażu

Zalety:

- piekny kolor
    - idealnie podkręśla kości policzkowe
    - nie osypuje się
    - nie podrażnia skóry, nie powoduje wyprysków
    - pudrowy zapach
    - wygodne pudełeczko z lusterkiem a to dla mnie
    najważniejsze
    - wytrzymały na wstrząsy, nawet po upadku nie pokruszył
    się
    - bardzo długo potrafi się utrzymać na buzi

Róż jest naprawde godny polecenia
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić syrenkaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy polecam? Hmmm... no nie jest źle
  • Buszując w gąszczu kosmetyków drogeryjnych, kiedy to na gwałt poszukiwałam barwniczka do policzków a nie mogłam znaleźć swojego ulubionego Bourjois w oczko wpadł mi produkt
    z Astora. Po krótkiej walce samej ze sobą, postanowiłam zaryzykować i kosmetyk wylądował
    w mojej toaletce, a potem zagościł na mojej twarzy.

Lubię ten róż. Efekt uzyskany przy jego pomocy przypomina ten po użyciu kosmetyku Bourjois.
    Ale jak każdy produkt ma swoje wady i zalety.

PLUSY
    Zacznę od dobrych wiadomości :
    - eleganckie opakowanie z lusterkiem;
    - bardzo ładna paleta kolorów;
    - wielofunkcyjność, można stosować jako róż i cień do powiek;
    - bez względu na rodzaj wybranej palety kolorystycznej pasuje do większości osób;
    - dobrze się z nim pracuje, ładnie się rozciera, dobrze nakłada;
    - nie robi plam, więc jest dobry dla początkujących;
    - można go stopniować;
    - ładnie prezentuje się na buzi, odmładza twarz, nadaje jej młodzieńczego wdzięku;
    - daje ładny, satynowy efekt;
    - trzyma się kilka godzin, nie ściera, ani nie znika z twarzy;
    - paleta kolorów zawiera w sobie odcienie matowe i rozświetlające;
    - udanym pomysłem jest umieszczenie w palecie trzech zbliżonych kolorystycznie barw, które można stosować odzielnie, a także mieszać ze sobą;
    - dobry produkt do codziennych poprawek, z uwagi na pędzelek i lusterko.

MINUSY
    A co mnie drażni?
    - cena, w moim odczuciu za wysoka, zwłaszcza, że promocja na produkty Astora występuje bardzo rzadko;
    - opakowanie, trudno się otwiera, ponadto pędzelek lubi wyskakiwać z pudełka;
    - czasami mam wrażenie, że jest za jasny i niewidoczny, troszkę się trzeba naprodukować, żeby osiągnąc zadowalający efekt;
    - bywa, że się kruszy- w opakowaniu.

KOLORY
    w odcieniach ciepłej brzoskwini
    w odcieniach chłodnego różu

TRWALOSC
    wytrzymuje kilka godzin w niezmienionym stanie, po czym intensywność barwy stopniowo zaczyna się zacierać i łagodnieć, by w końcu całkowicie stopić się kolorystycznie z podkładem i zniknąć

WYDAJNOSC
    standardowa dla tego typu produktów drogeryjnych, ale nieporównywalnie mniejsza niż u Bourjois

ZAPACH
    raczej neutralny, lekko pudrowy

CENA
    za wysoka, ok 30- 40 zł

UZYWANIE
    w miarę komfortowe, ale tak jak już wyżej wspomniałam trzeba nieźle się namachać , żeby efekt na policzkach był widoczny, co może być zarówno wadą jak i zaletą.
    Ponadto ja nie używam dołączonego aplikatora, z uwagi na fakt, że lubię korzystać ze swoich pędzli, ale dla osób które takowych nie posiadają, bądź muszą poprawiać makijaż w ciągu dnia, to dobra propozycja.

OCENA
    Waham się pomiędzy 3 a 3,5
    ale dam 3,5.
    W moim odczuciu to sprawiedliwa ocena.

Nie jest to zły produkt, ale jego cena jest znacznie zawyżona. Ponadto dla niektórych efekt po jego użyciu może być zbyt delikatny. Ten produkt nie ma szans przebić mojego faworyta z Bourjois w związku z czym raczej do niego nie powrócę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Róż odkryłam niedawno wcześniej używałym różnych , każdy z innej firmy. Jak trafiłam na ten postanowiłam że zostanie przy nim na stałe Jest bardzo wydajny, lekki, nie błyszczy się jakoś strasznie ( tego nie lubię), posiada jedynie malusieńkie drobinki których praktycznie nie widać. Wszystko mi w nim odpowiada, fajnie ze jest lustereczko Tylko pędzelek nie jest dla mnie wystarczający ale to nie jest ważne. Najważniejsze że produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania.
    GORĄCO POLECAM!

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Mam ten róż może niecały rok. Jest wydajny i to że są w nim aż trzy kolory sprawia, że znajdzie się dla większość z pań. Ja co prawda używam raczej tego najjaśniejszego ponieważ lubię delikatną smugę tego kosmetyka a ciemne to łapią si przy okazji nabierania na pędzel. Nie jest zbyt perłowy ani świecący. Trwały. U mnie po niecałym roku jest taki sam jak go kupiłam (nie połamał mi się ani nie pokruszył).

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rosarita za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny
  • Ciekawe połączenie trzech różnych odcieni, co daje wiele możliwości przy robieniu makijażu - od delikatnego podkreślenia kości policzkowy po mocny wieczorowy makijaż. Póki, co nie znalazłam nic lepszego na rynku [wcześniej korzystałam z różu loreal'a ale wycofali go ze sprzedaży ]

+ wydajność, trwałość, ładne kolory

- lubi się sypać, cena sklepowa (na allegro ok 15 zł)

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Chcesz pochwalić puchaczmalinowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Wydajność: Wystarczył na około pół roku, przy prawie codziennym użytkowaniu.
    Kolorystyka: Miałam odcień 002 Coral. Kolory mi odpowiadały - ładnie prezentował się każdy z nich oddzielnie, jak i zmieszane ze sobą.
    Trwałość: dobrze rozprowadzony utrzymywał się na twarzy około 8 godzin.
    W opakowaniu niestety się pokruszył...
    Cena: 40zł to dla mnie cena z kosmosu za taki kosmetyk. Swój róż kupiłam na allegro za około 13zł.
    Używam tego produktu od: grudzień 2011Ilość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AngieV za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie
  • Róż się obsypuję, lekki wstrząs i kosmetyk połamany w opakowaniu. Poza tym minus za krótką trwałość. Jest grubo zmielony. Nie odpowiadają mi też te perłowe drobinki.

Chcesz pochwalić kimNovak za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • plusy:
    -ładne kolory
    -zapach
    -eleganckie opakowanie

minusy:
    -brak trwałośći
    -bardzo się kruszy
    -pseudo pędzel ( nie wiem po co je w ogole dodają)

Chcesz pochwalić wildkitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bardzo dobry
  • jak dla mnie bardzo dobry roz.
    +fajne polaczenie 3 odcieni
    +utrzymuje sie dlugo na twarzy
    +nie tworzy smug
    +mam cere tlusta i sorawia ze skora sie nie swieci a jest jakby fajnie matowa i gladka
    +na allegro kupilam za 13 zl
    jak narazie minusow nie widze.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić natura2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SŁABY
  • Posiadam odcien 002 Coral.
    *Podoba mi się pomysł z trzema odcieniami które można łączyć lub stosować samodzielnie. Ja najczęściej mieszam dwa pierwsze(jasny i średni róż) ostatni kolor jest trochę taki ceglasto-koralowy i za ciemny dla mnie. czasem stosuje mieszanke wszystkich trzech na wieczór .
    *bardzo elegancki wygląd opakowania i samego różu
    *posiada lusterko

MINUSEM
    * jest to że róż sie kruszy,
    *szybko ubywa go z opakowania
    *przy nabieraniu pędzlem brudzi całe pudełko,
    *pędzelek dołączony od razu wyrzuciłam ,jest za mały.
    *nie trzyma się długo na twarzy
    *zapycha pory przy dłuższym stosowaniu( tworzą się pryszcze)

Kupiłam w promocji za 20zł,normalna cena 40zł to stanowczo za dużo za niego.
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny
  • Mam odcień brązu. Niestety pokruszył mi się.
    Zaletą jest kolor oraz to jak modeluje twarz. Wadą natomiast jest to, że róż (na mojej twarzy) utrzymuje się dość krótko oraz tworzy plamy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aartless za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Niestety nie zachwycił.
    Minusy:
    - niedobry pędzelek
    - tworzy plamy (mam wersje brązowo-ceglaną?)
    - kruszy się
    - osypuje się
    - niewydajny
    - średnio wygląda na twarzy

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić ANNA DELLO RUSSO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Podoba mi się połączenie trzech kolorów. Ja mam numerek 003-Purple. Pierwszy róż ma dużo błyszczących drobinek i bardzo łatwo z nim przesadzić. Drugi wpada trochę w taką brzoskwinkę, jest trochę perłowy. Trzeci to taki chłodny, jasny róż - mało widoczny po nałożeniu, nie rzuca się w oczy. Kolorki można ze sobą łączyć. Bardzo ładne, solidne opakowanie z lusterkiem. W środku mały pędzelek, jednak mało pomocny . Róż nie jest trwały. Utrzymuje się może jakieś dwie godziny, tak plus minus.

Używam tego produktu od: 6 miesięsy
    Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Annabel18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podoba mi się, ale...
  • Wpadł mi oko koralowy, a gdy po niego wróciłam... nie było go! Takie moje szczęście...
    To dlatego wzięłam odcień 04 - Brown i nie żałuję
    Jest idealny dla dziewczyn z ciemniejszą karnacją, a także dla bladolicych z tym dziwnym odcieniem cery, jaki mam ja.

Nie robi plam, nie jest rudy, utrzymuje się cały dzień i swoje zadanie spełnia.
    Lubię jego solidne opakowanie z lusterkiem.

ale...

Strasznie się pyli, kruszy, sypie, czy jak tam kto woli. To chyba przekreśla wszystkie jego zalety, bo po prostu uniemożliwia normalne używanie! Próbowałam go nakładać w każdy możliwy sposób, ale rezultat zawsze jest ten sam - wszystko w promieniu kilkunastu centymetrów, w tym moje ubranie, pokryte jest trwałym, brązowawym różem...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie(chociaż więcej się wysypało, niż trafiło na moje policzki)

Chcesz pochwalić Un_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • to jest mój pierwszy róż

podoba mi się połączenie 3 odcieni różu. można tworzyć różne kombinację w zależności od okazji, od delikatnego po intensywniejszy na wieczór

eleganckie oraz dobrze wykonane pudełko
    również pędzelek dobrze nakłada róż

wydajny

jedyny minus to trwałość, mógł by troszkę dłużej utrzymywać się na twarzy

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić sylvik3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • AKSAMITNY I SUBTELNY
  • Róż zakupiłam jak miałam iść na wesele chciałam wyglądać pięknie przez cały wieczór i tak też wyglądałam...
    Róż jest subtelny rozświetlający i aksamitnie jedwabny polecam go używać w zestawie z pudrem rozświetlającym w kulkach efekt murowany =o]
    Róż nie dość że świetny to w ładnym klasycznym opakowaniu z lustereczkiem...

Używam tego produktu od: 7 miesięcy na wyjątkowe okazje
    Ilość zużytych opakowań: 10% pierwszego opak.

Chcesz pochwalić INTER KICIU za czytelną i pomocną recenzję?
  • Róż jak róż
  • Posiadam odcień 005 - Red brown. Róż posiada trzy odcienie czerwieni. Pierwszy najaśniejszy odcień jest ciemnoróżony i jako jedyny spośród trzech kolorów posaida drobne widoczne iskrzące się drobinki. Drugi środkowy kolor to matowa ciemna czerwień wpadająca już w purpurę, no i trzeci kolor - bardzo ciemna już lekko brązowa czerwień. Wszystkie kolory zmieszane razem dają typowy lekko czerwony rumieniec. Łatwo niestety zrobić sobie czerony buraczany placek...Fajne jest to,że każdy odcień można nanosić oddzielnie.

Mnie osobiście nie zachwycił. Jest to standardowy róż do standardowego makijażu...

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Justynian za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Mam 03 Purple. Zgrabne opakowanie z dużym lusterkiem kryje róż o dużej gramaturze. Składa się z 3 kolorów, które różnią się znacznie pomiędzy sobą. Róż jest miękki, lubi się pylić , trzeba uważać, żeby nie przesadzić, gdyż jest mocno napigmentowany. Nie przedawkowany daje ładny efekt podkreślonych policzków. Plusem jest to, że można stosować kolory oddzielnie, jak i je łączyć, co daje wiele kombinacji podczas makijażu. Utrzymuje się zaskakująco długo, po całym dniu nadal miałam go na twarzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić neath za czytelną i pomocną recenzję?
  • A zapowiadało się tak pięknie
  • Kiedy pierwszy raz go użyłam, pomyślałam: w końcu znalazłam idealny róż dla siebie!

Byłam zachwycona odcieniem (04 Brown), genialnie pasujacym do ciemniejszej karnacji. Po kilku użyciach, zauważyłam, że aksamitna konsystencja tego różu jest największą jego wadą: zaczął się niemiłosiernie kruszyć, brudząc całe opakowanie.

W tej chwili, po kilku miesiącach użytkowania (mimo tego, że nie noszę go w torebce, leży sobie spokojnie w łazience) jest w takiej rozsypce, że muszę przełożyć go do malutkiego pudełeczka po kremie. Bardzo załuję, że tak się stało bo skreśla go ów fakt z bycia moim KWC w tej kategorii, a pozytywnych cech miał niemało:

- lusterko
    - pozornie porządne i eleganckie opakowanie
    - utrzymywał się na skórze kilkanaście godzin (a nie stosuję podkładów itp)
    - poszukiwany długo przeze mnie odcień
    - cena (w promocjach za ok. 16 zł)

Mimo wszystko, wiecej już go nie kupię. Działanie idealne, ale co z tego skoro jest ewidentnie za miękki, w zw z czym spora część się zwyczajnie marnuje, wysypujac się z pudełka.
    Myślę, że za tę cenę można dostać coś podobnej jakości co przy okazji nie bedzie sprawiać, że nakładanie kosmetyku stanie się udręką

To kolejny ( dla mnie) przykład na to, jak beznadziejnej jakości są produkty firmy Astor. Ja już nigdy więcej nie skorzystam z ich oferty

Co najlepsze, częśc ich oferty na opakowaniu posiada wzruszające wyznanie: MADE IN CHINA

Chcesz pochwalić sarssa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragicznie nie jest.
  • Czasami jedna tonacja wystarczy...

Roż jakich wiele. Efekt 3 tonacji czasami może bardziej zaszkodzić niż pomóc. Zwracam uwagę, że każda z tonacji ma również inne wykończenie. Wydaje mi się, że róż byłby zdecydowanie lepszy z pełnym jednym wykończeniem, najlepiej (jak dla mnie) matowym. Mały wybór odcieni. Trwałość oceniam na średniodobrą. O aplikatorze nie muszę chyba wspominać, poza tym, że niepotrzebnie zajmuje tam miejsce. Puder mógłby być zdecydowanie większy. Mała powierzchnia czyni go jeszcze mniej atrakcyjnym. Eleganckie opkaowanie.

Reasumując, produkt nie jest godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 2 (różne odcienie)

Chcesz pochwalić Brel za czytelną i pomocną recenzję?
  • FAJNY
  • BARDZO FAJNY ROZ + NISKA CENA

ZALETY:
    -PIEKNE ODCIENIE JA MAM 002-CORAL
    - TRZYMA SIE CALY DZIEN NA TWARZY
    -WYDAJNY
    WADY :
    - BARDZO SYPKI ALE NIE STANOWI TO PROBLEMY
    - PEDZELEK RZECZYWISCIE NIE NADEJE SIE DO NICZEGO TRZEBA UZYWAC SWOJEGO PEDZLA PRZEZNACZONEGO DO NAKLADANIA ROZU

POLECAM TEN ROZ ZAPLACIALAM ZA NIEGO 15 ZL A EFEKT JEST NAPRAWDE SUPER , WYGLADA PRZESLICZNIE NA BUZI WYKONCZENIE MAKIJAZU SUPER

Używam tego produktu od:2 TYG

Chcesz pochwalić evi235 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny
  • Udało mi się kupić w cenie promocyjnej ten róż, i jestem zachwycona! Posiadam kolor 004 Brown. Jestem bardzo zadowolona,daje piękny naturalny odcień na skórze. Ogromny plus to lusterko. Jednak pędzel to totalna katastrofa. Pozbyłam się go z opakowania. Plusem jest także eleganckie opakowanie. Na mojej skórze utrzymuje się prawie cały dzień. Nie wiem jak z wydajnością, ale nie zauważyłam wyraźnych ubytków przy codziennym stosowaniu ponad 3 tyg.

Chcesz pochwalić Agniesiaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski ten ViP
  • Tak to jest jak ktoś pogania przy zakupach.
    Ten róż jest okropny
    Kolor- wściekleróżowy.
    Pędzelek, ja we wszystkich Astorach kompletnie do niczego. Ale nawet po wzięciu porządnego pędzla z włosia kruszy się jak wściekły i rozsypuje na wszystkie strony.
    Nie da się go nałożyć bez plam na twarzy, kompletnie nie da się go cieniować.
    Efekt walki z tą ohydą na szczęście i tak nie jest trwały.
    Za tą cenę...
    Pomyłka!

Używam tego produktu od:miesiąca
    Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe

Chcesz pochwalić kasiaba1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zbyt miałki i zapycha
  • Po pierwsze ciesze się że miałam do dyspozycji całkiem spory tester tego różu i niestety mi nie podpasował. Po pierwsze osypuje się i nawet miękkim pędzlem zbyt dużo nabiera się na pędzel, jest zbyt delikatny i miałki, powinien być twardszy troszkę.

Po drugie za policzkach po nim pojawiły mi się zaskórniki, których nie mogłam się pozbyć.
    Kolorki ładne, żywe, nie wyglądają tandetnie, ładnie rozświetla ten najjaśniejszy kolorek w palecie, delikatne drobinki nie wyglądaja nachalnie.

Niestety róż nie dla mnie, głownie przez to że zapycha mi cerę.

Ilość zużytych opakowań: 1, na szczęście tester

Chcesz pochwalić beata_1988 za czytelną i pomocną recenzję?