Astor, VIP 3 Tone Blush (Wielotonowy róż prasowany)

Powiększ Astor, VIP 3 Tone Blush (Wielotonowy róż prasowany)

Zgłaszająca osoba: krówczyńsky

Róż idealny do delikatnego, naturalnego wykończenia makijażu. Opakowanie zawiera lusterko i delikatny aplikator w postaci pędzelka. Dostępny w czterech odcieniach.

Cena: ok. 40zł

• Moje małe cudo!
  • Zdecydowanie moje małe cudo Na ten róż trafiłam całkowicie przez przypadek i jest to mój pierwszy "różowy" zakup więc nie mam niestety z czym go porównać. Co mnie w nim takiego zachwyciło? Kolor. Zdecydowanie kolorek, który pojawia się po machnięciu pędzlem na twarzy. Mam tzw. "zimną" karnację a ten róż (02 - coral) idealnie do niej pasuje. Ale przejdźmy do rzeczy

Moje plusy:
    + Eleganckie pudełeczko w którym znajduje się 3-tonowy róż z pędzelkiem i sporym lusterkiem
    + Tak jak pisałam powyżej - kolor. Dzięki temu, że w jednym etui mamy aż trzy odcienie, róż na twarzy nie wygląda sztucznie, a wręcz naturalnie i zdrowo Do tego delikatnie się mieni przez co subtelnie rozświetla twarz
    + Nadaje się również jako podkreślenie powiek
    + Dosyć długo trzyma się na twarzy
    + Nie osypuje się
    + Nie ma jakiegoś specyficznego zapachu więc nie miesza się z innymi zapachowymi kosmetykami
    + Pudełeczko na początku otwierało się ciężko ale po paru razach jest idealnie - nie otwiera się nieproszone oraz nie muszę się siłować by dostać się do kosmetyku
    + Pędzelek ewidentnie się przydaje, jest bardzo delikatny
    + Kosmetyk mnie nie uczulił
    + Nie kruszy się - czasem coś pojawi się na opakowaniu ale żadne zastraszające ilości
    + Ładnie się rozprowadza
    + Wystarcza na baaardzo, bardzo długo
    + Nie podrażnia

A moje minusy?
    - Niestety cena, która jest dosyć spora

Podsumowując Na razie nie noszę się z zamiarem wymiany go na inny. I raczej szybko nie wymienię Odpowiada mi zdecydowanie i zajął pewne miejsce w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu

Chcesz pochwalić BeautifulShe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja tęcza
  • Róż jest poprostu śliczny
    Bardzo podoba mi sie to, że ma w sobie klika odcieni i dlatego można bawić się w dobieranie kolorystyki do makijażu

Zalety:

- piekny kolor
    - idealnie podkręśla kości policzkowe
    - nie osypuje się
    - nie podrażnia skóry, nie powoduje wyprysków
    - pudrowy zapach
    - wygodne pudełeczko z lusterkiem a to dla mnie
    najważniejsze
    - wytrzymały na wstrząsy, nawet po upadku nie pokruszył
    się
    - bardzo długo potrafi się utrzymać na buzi

Róż jest naprawde godny polecenia
    Używam tego produktu od: 6 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić syrenkaa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy polecam? Hmmm... no nie jest źle
  • Buszując w gąszczu kosmetyków drogeryjnych, kiedy to na gwałt poszukiwałam barwniczka do policzków a nie mogłam znaleźć swojego ulubionego Bourjois w oczko wpadł mi produkt
    z Astora. Po krótkiej walce samej ze sobą, postanowiłam zaryzykować i kosmetyk wylądował
    w mojej toaletce, a potem zagościł na mojej twarzy.

Lubię ten róż. Efekt uzyskany przy jego pomocy przypomina ten po użyciu kosmetyku Bourjois.
    Ale jak każdy produkt ma swoje wady i zalety.

PLUSY
    Zacznę od dobrych wiadomości :
    - eleganckie opakowanie z lusterkiem;
    - bardzo ładna paleta kolorów;
    - wielofunkcyjność, można stosować jako róż i cień do powiek;
    - bez względu na rodzaj wybranej palety kolorystycznej pasuje do większości osób;
    - dobrze się z nim pracuje, ładnie się rozciera, dobrze nakłada;
    - nie robi plam, więc jest dobry dla początkujących;
    - można go stopniować;
    - ładnie prezentuje się na buzi, odmładza twarz, nadaje jej młodzieńczego wdzięku;
    - daje ładny, satynowy efekt;
    - trzyma się kilka godzin, nie ściera, ani nie znika z twarzy;
    - paleta kolorów zawiera w sobie odcienie matowe i rozświetlające;
    - udanym pomysłem jest umieszczenie w palecie trzech zbliżonych kolorystycznie barw, które można stosować odzielnie, a także mieszać ze sobą;
    - dobry produkt do codziennych poprawek, z uwagi na pędzelek i lusterko.

MINUSY
    A co mnie drażni?
    - cena, w moim odczuciu za wysoka, zwłaszcza, że promocja na produkty Astora występuje bardzo rzadko;
    - opakowanie, trudno się otwiera, ponadto pędzelek lubi wyskakiwać z pudełka;
    - czasami mam wrażenie, że jest za jasny i niewidoczny, troszkę się trzeba naprodukować, żeby osiągnąc zadowalający efekt;
    - bywa, że się kruszy- w opakowaniu.

KOLORY
    w odcieniach ciepłej brzoskwini
    w odcieniach chłodnego różu

TRWALOSC
    wytrzymuje kilka godzin w niezmienionym stanie, po czym intensywność barwy stopniowo zaczyna się zacierać i łagodnieć, by w końcu całkowicie stopić się kolorystycznie z podkładem i zniknąć

WYDAJNOSC
    standardowa dla tego typu produktów drogeryjnych, ale nieporównywalnie mniejsza niż u Bourjois

ZAPACH
    raczej neutralny, lekko pudrowy

CENA
    za wysoka, ok 30- 40 zł

UZYWANIE
    w miarę komfortowe, ale tak jak już wyżej wspomniałam trzeba nieźle się namachać , żeby efekt na policzkach był widoczny, co może być zarówno wadą jak i zaletą.
    Ponadto ja nie używam dołączonego aplikatora, z uwagi na fakt, że lubię korzystać ze swoich pędzli, ale dla osób które takowych nie posiadają, bądź muszą poprawiać makijaż w ciągu dnia, to dobra propozycja.

OCENA
    Waham się pomiędzy 3 a 3,5
    ale dam 3,5.
    W moim odczuciu to sprawiedliwa ocena.

Nie jest to zły produkt, ale jego cena jest znacznie zawyżona. Ponadto dla niektórych efekt po jego użyciu może być zbyt delikatny. Ten produkt nie ma szans przebić mojego faworyta z Bourjois w związku z czym raczej do niego nie powrócę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić AnulaQa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Róż odkryłam niedawno wcześniej używałym różnych , każdy z innej firmy. Jak trafiłam na ten postanowiłam że zostanie przy nim na stałe Jest bardzo wydajny, lekki, nie błyszczy się jakoś strasznie ( tego nie lubię), posiada jedynie malusieńkie drobinki których praktycznie nie widać. Wszystko mi w nim odpowiada, fajnie ze jest lustereczko Tylko pędzelek nie jest dla mnie wystarczający ale to nie jest ważne. Najważniejsze że produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania.
    GORĄCO POLECAM!

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

Chcesz pochwalić stokrotkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Mam ten róż może niecały rok. Jest wydajny i to że są w nim aż trzy kolory sprawia, że znajdzie się dla większość z pań. Ja co prawda używam raczej tego najjaśniejszego ponieważ lubię delikatną smugę tego kosmetyka a ciemne to łapią si przy okazji nabierania na pędzel. Nie jest zbyt perłowy ani świecący. Trwały. U mnie po niecałym roku jest taki sam jak go kupiłam (nie połamał mi się ani nie pokruszył).

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rosarita za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie idealny
  • Ciekawe połączenie trzech różnych odcieni, co daje wiele możliwości przy robieniu makijażu - od delikatnego podkreślenia kości policzkowy po mocny wieczorowy makijaż. Póki, co nie znalazłam nic lepszego na rynku [wcześniej korzystałam z różu loreal'a ale wycofali go ze sprzedaży ]

+ wydajność, trwałość, ładne kolory

- lubi się sypać, cena sklepowa (na allegro ok 15 zł)

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Chcesz pochwalić puchaczmalinowy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Wydajność: Wystarczył na około pół roku, przy prawie codziennym użytkowaniu.
    Kolorystyka: Miałam odcień 002 Coral. Kolory mi odpowiadały - ładnie prezentował się każdy z nich oddzielnie, jak i zmieszane ze sobą.
    Trwałość: dobrze rozprowadzony utrzymywał się na twarzy około 8 godzin.
    W opakowaniu niestety się pokruszył...
    Cena: 40zł to dla mnie cena z kosmosu za taki kosmetyk. Swój róż kupiłam na allegro za około 13zł.
    Używam tego produktu od: grudzień 2011Ilość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AngieV za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie
  • Róż się obsypuję, lekki wstrząs i kosmetyk połamany w opakowaniu. Poza tym minus za krótką trwałość. Jest grubo zmielony. Nie odpowiadają mi też te perłowe drobinki.

Chcesz pochwalić kimNovak za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • plusy:
    -ładne kolory
    -zapach
    -eleganckie opakowanie

minusy:
    -brak trwałośći
    -bardzo się kruszy
    -pseudo pędzel ( nie wiem po co je w ogole dodają)

Chcesz pochwalić wildkitten za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie bardzo dobry
  • jak dla mnie bardzo dobry roz.
    +fajne polaczenie 3 odcieni
    +utrzymuje sie dlugo na twarzy
    +nie tworzy smug
    +mam cere tlusta i sorawia ze skora sie nie swieci a jest jakby fajnie matowa i gladka
    +na allegro kupilam za 13 zl
    jak narazie minusow nie widze.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić natura2 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij