Astor, VIP 3 Tone Blush (Wielotonowy róż prasowany)

Astor, VIP 3 Tone Blush (Wielotonowy róż prasowany)

Róż idealny do delikatnego, naturalnego wykończenia makijażu. Opakowanie zawiera lusterko i delikatny aplikator w postaci pędzelka. Dostępny w czterech odcieniach.

polecam :)

to jest mój pierwszy róż

podoba mi się połączenie 3 odcieni różu. można tworzyć różne kombinację w zależności od okazji, od delikatnego po intensywniejszy na wieczór

eleganckie oraz dobrze wykonane pudełko
również pędzelek dobrze nakłada róż

wydajny

jedyny minus to trwałość, mógł by troszkę dłużej utrzymywać się na twarzy

Używam tego produktu od: 1 rok

Moje małe cudo!

Zdecydowanie moje małe cudo :) Na ten róż trafiłam całkowicie przez przypadek i jest to mój pierwszy "różowy" zakup więc nie mam niestety z czym go porównać. Co mnie w nim takiego zachwyciło? Kolor. Zdecydowanie kolorek, który pojawia się po machnięciu pędzlem na twarzy. Mam tzw. "zimną" karnację a ten róż (02 - coral) idealnie do niej pasuje. Ale przejdźmy do rzeczy :)

Moje plusy:
+ Eleganckie pudełeczko w którym znajduje się 3-tonowy róż z pędzelkiem i sporym lusterkiem
+ Tak jak pisałam powyżej - kolor. Dzięki temu, że w jednym etui mamy aż trzy odcienie, róż na twarzy nie wygląda sztucznie, a wręcz naturalnie i zdrowo :) Do tego delikatnie się mieni przez co subtelnie rozświetla twarz :)
+ Nadaje się również jako podkreślenie powiek
+ Dosyć długo trzyma się na twarzy
+ Nie osypuje się
+ Nie ma jakiegoś specyficznego zapachu więc nie miesza się z innymi zapachowymi kosmetykami
+ Pudełeczko na początku otwierało się ciężko ale po paru razach jest idealnie - nie otwiera się nieproszone oraz nie muszę się siłować by dostać się do kosmetyku :)
+ Pędzelek ewidentnie się przydaje, jest bardzo delikatny
+ Kosmetyk mnie nie uczulił
+ Nie kruszy się - czasem coś pojawi się na opakowaniu ale żadne zastraszające ilości
+ Ładnie się rozprowadza
+ Wystarcza na baaardzo, bardzo długo
+ Nie podrażnia

A moje minusy?
- Niestety cena, która jest dosyć spora

Podsumowując :) Na razie nie noszę się z zamiarem wymiany go na inny. I raczej szybko nie wymienię :) Odpowiada mi zdecydowanie i zajął pewne miejsce w mojej kosmetyczce :)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu :)

Moja tęcza :)

Róż jest poprostu śliczny:)
Bardzo podoba mi sie to, że ma w sobie klika odcieni i dlatego można bawić się w dobieranie kolorystyki do makijażu :)

Zalety:

- piekny kolor
- idealnie podkręśla kości policzkowe
- nie osypuje się
- nie podrażnia skóry, nie powoduje wyprysków
- pudrowy zapach
- wygodne pudełeczko z lusterkiem a to dla mnie
najważniejsze :)
- wytrzymały na wstrząsy, nawet po upadku nie pokruszył
się
- bardzo długo potrafi się utrzymać na buzi

Róż jest naprawde godny polecenia :)

Czy polecam? Hmmm... no nie jest źle

Buszując w gąszczu kosmetyków drogeryjnych, kiedy to na gwałt poszukiwałam barwniczka do policzków a nie mogłam znaleźć swojego ulubionego Bourjois w oczko wpadł mi produkt
z Astora. Po krótkiej walce samej ze sobą, postanowiłam zaryzykować i kosmetyk wylądował
w mojej toaletce, a potem zagościł na mojej twarzy.

Lubię ten róż. Efekt uzyskany przy jego pomocy przypomina ten po użyciu kosmetyku Bourjois.
Ale jak każdy produkt ma swoje wady i zalety.

PLUSY
Zacznę od dobrych wiadomości :
- eleganckie opakowanie z lusterkiem;
- bardzo ładna paleta kolorów;
- wielofunkcyjność, można stosować jako róż i cień do powiek;
- bez względu na rodzaj wybranej palety kolorystycznej pasuje do większości osób;
- dobrze się z nim pracuje, ładnie się rozciera, dobrze nakłada;
- nie robi plam, więc jest dobry dla początkujących;
- można go stopniować;
- ładnie prezentuje się na buzi, odmładza twarz, nadaje jej młodzieńczego wdzięku;
- daje ładny, satynowy efekt;
- trzyma się kilka godzin, nie ściera, ani nie znika z twarzy;
- paleta kolorów zawiera w sobie odcienie matowe i rozświetlające;
- udanym pomysłem jest umieszczenie w palecie trzech zbliżonych kolorystycznie barw, które można stosować odzielnie, a także mieszać ze sobą;
- dobry produkt do codziennych poprawek, z uwagi na pędzelek i lusterko.

MINUSY
A co mnie drażni?
- cena, w moim odczuciu za wysoka, zwłaszcza, że promocja na produkty Astora występuje bardzo rzadko;
- opakowanie, trudno się otwiera, ponadto pędzelek lubi wyskakiwać z pudełka;
- czasami mam wrażenie, że jest za jasny i niewidoczny, troszkę się trzeba naprodukować, żeby osiągnąc zadowalający efekt;
- bywa, że się kruszy- w opakowaniu.

KOLORY
w odcieniach ciepłej brzoskwini
w odcieniach chłodnego różu

TRWALOSC
wytrzymuje kilka godzin w niezmienionym stanie, po czym intensywność barwy stopniowo zaczyna się zacierać i łagodnieć, by w końcu całkowicie stopić się kolorystycznie z podkładem i zniknąć

WYDAJNOSC
standardowa dla tego typu produktów drogeryjnych, ale nieporównywalnie mniejsza niż u Bourjois

ZAPACH
raczej neutralny, lekko pudrowy

CENA
za wysoka, ok 30- 40 zł

UZYWANIE
w miarę komfortowe, ale tak jak już wyżej wspomniałam trzeba nieźle się namachać , żeby efekt na policzkach był widoczny, co może być zarówno wadą jak i zaletą.
Ponadto ja nie używam dołączonego aplikatora, z uwagi na fakt, że lubię korzystać ze swoich pędzli, ale dla osób które takowych nie posiadają, bądź muszą poprawiać makijaż w ciągu dnia, to dobra propozycja.

OCENA
Waham się pomiędzy 3 a 3,5
ale dam 3,5.
W moim odczuciu to sprawiedliwa ocena.

Nie jest to zły produkt, ale jego cena jest znacznie zawyżona. Ponadto dla niektórych efekt po jego użyciu może być zbyt delikatny. Ten produkt nie ma szans przebić mojego faworyta z Bourjois w związku z czym raczej do niego nie powrócę.

świetny

Róż odkryłam niedawno wcześniej używałym różnych , każdy z innej firmy. Jak trafiłam na ten postanowiłam że zostanie przy nim na stałe;) Jest bardzo wydajny, lekki, nie błyszczy się jakoś strasznie ( tego nie lubię), posiada jedynie malusieńkie drobinki których praktycznie nie widać. Wszystko mi w nim odpowiada, fajnie ze jest lustereczko;) Tylko pędzelek nie jest dla mnie wystarczający ale to nie jest ważne. Najważniejsze że produkt spełnia wszystkie moje oczekiwania.
GORĄCO POLECAM!;)

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu

ok

Mam ten róż może niecały rok. Jest wydajny i to że są w nim aż trzy kolory sprawia, że znajdzie się dla większość z pań. Ja co prawda używam raczej tego najjaśniejszego ponieważ lubię delikatną smugę tego kosmetyka a ciemne to łapią si przy okazji nabierania na pędzel. Nie jest zbyt perłowy ani świecący. Trwały. U mnie po niecałym roku jest taki sam jak go kupiłam (nie połamał mi się ani nie pokruszył).

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

prawie idealny;)

Ciekawe połączenie trzech różnych odcieni, co daje wiele możliwości przy robieniu makijażu - od delikatnego podkreślenia kości policzkowy po mocny wieczorowy makijaż. Póki, co nie znalazłam nic lepszego na rynku [wcześniej korzystałam z różu loreal\'a ale wycofali go ze sprzedaży:( ]

+ wydajność, trwałość, ładne kolory

- lubi się sypać, cena sklepowa (na allegro ok 15 zł)

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 1

Niezły

Wydajność: Wystarczył na około pół roku, przy prawie codziennym użytkowaniu.
Kolorystyka: Miałam odcień 002 Coral. Kolory mi odpowiadały - ładnie prezentował się każdy z nich oddzielnie, jak i zmieszane ze sobą.
Trwałość: dobrze rozprowadzony utrzymywał się na twarzy około 8 godzin.
W opakowaniu niestety się pokruszył...
Cena: 40zł to dla mnie cena z kosmosu za taki kosmetyk. Swój róż kupiłam na allegro za około 13zł.

To nie

Róż się obsypuję, lekki wstrząs i kosmetyk połamany w opakowaniu. Poza tym minus za krótką trwałość. Jest grubo zmielony. Nie odpowiadają mi też te perłowe drobinki.

średni

plusy:
-ładne kolory
-zapach
-eleganckie opakowanie

minusy:
-brak trwałośći
-bardzo się kruszy
-pseudo pędzel ( nie wiem po co je w ogole dodają)

dla mnie bardzo dobry:)

jak dla mnie bardzo dobry roz.
+fajne polaczenie 3 odcieni
+utrzymuje sie dlugo na twarzy
+nie tworzy smug
+mam cere tlusta i sorawia ze skora sie nie swieci a jest jakby fajnie matowa i gladka
+na allegro kupilam za 13 zl
jak narazie minusow nie widze.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

SŁABY:(

Posiadam odcien 002 Coral.
*Podoba mi się pomysł z trzema odcieniami które można łączyć lub stosować samodzielnie. Ja najczęściej mieszam dwa pierwsze(jasny i średni róż) ostatni kolor jest trochę taki ceglasto-koralowy i za ciemny dla mnie. czasem stosuje mieszanke wszystkich trzech na wieczór .
*bardzo elegancki wygląd opakowania i samego różu
*posiada lusterko

MINUSEM
* jest to że róż sie kruszy,
*szybko ubywa go z opakowania
*przy nabieraniu pędzlem brudzi całe pudełko,
*pędzelek dołączony od razu wyrzuciłam ,jest za mały.
*nie trzyma się długo na twarzy
*zapycha pory przy dłuższym stosowaniu( tworzą się pryszcze)

Kupiłam w promocji za 20zł,normalna cena 40zł to stanowczo za dużo za niego.
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

przeciętny

Mam odcień brązu. Niestety pokruszył mi się.
Zaletą jest kolor oraz to jak modeluje twarz. Wadą natomiast jest to, że róż (na mojej twarzy) utrzymuje się dość krótko oraz tworzy plamy.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania