Inglot, Baza pod cienie do powiek

Powiększ Inglot, Baza pod cienie do powiek

Zgłaszająca osoba: madulka

To delikatna baza o kremowej konsystencji i neutralnym kolorze. Zawiera składniki pielęgnacyjne i antyutleniacze (witaminę E), które walczą z wolnymi rodnikami. Delikatna baza o lekkiej i kremowej konsystencji wygładza i wyrównuje koloryt powieki przygotowując ją do aplikacji cieni. Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek. Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień, utrzymują się wiele godzin.

Cena: 37zł / 5,5g

• Nic nie warta, beznadziejna baza.
  • Nie, nie, nie. Baza z Inglota jest miękka i łatwo rozprowadza się na powiece - za to jedynie daję +1 gwiazdkę. Poza tym nie robi kompletnie nic z tego, co ma robić baza. Cienie rolują mi się w załamaniu powieki bardziej niż gdybym żadnej bazy nie używała, już 30-60 minut po zrobieniu makijażu. Usiłowałam ją przypudrowywać, nakładać megacienką warstwę i nic... :/ Kupiłam na początku sierpnia i prawie wcale jej nie używam, bo... się nie da po prostu! Tragedia i pieniądze wyrzucone w błoto.

Chcesz pochwalić Tukwanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaba i mało wydajna
  • Kupiłam jedno opakowanie tej bazy i więcej nie kupie Użyłam jej kilkakrotnie, dawałam jej kilka szans, ale niestety za każdym razem zawodziła. Cienie rolowały się już po godzinie, jest mało wydajna. Ma beżowy kolor przez co jasne cienie na powiece mają inny odcień niż powinny. Poza tym nie podoba mi się zapach. Cena za taką jakość jest zdecydowanie zbyt wysoka. Może przy oczach wypukłych sprawdza się lepiej, bo w przypadku oczu głęboko osadzonych jest tragiczna.
    Zużyłam pół opakowania a reszta leży i się marnuje, bo jak dla mnie nie nadaje się do użytku.
    W ciągu roku użyłam jej może ze 20 razy, i za każdym razem była tragedia, czy było ciepło (upał, pot itd) czy chłodno była tak samo fatalna...

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić redroses za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Jak dla mnie OK. Spełnia swoją funkcję i to mi wystarcza.

+ bardzo wydajna,
    + latwo dostępna,
    + nie podrażnia,
    + przedłuża żywot cieni,

minusów w sumie nie zauważyłam....

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić Alexandraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutka...
  • W zasadzie nie byłam w posiadaniu tego... cuda...
    \nKoleżanka jest makijażystką i użyła jej robiąc mi makijaż na wesele... Zaufałam jej... Makijaż wyszedł ślicznie... Jednak po powrocie do domu byłam mega rozmazana!!! Pomimo, że użyty był jeszcze fixer w sprayu. Czyli baza nie spełniła swojego zadania!!! Dochodzę do wniosku, że gdybym sama robiła sobie makijaż, wszystko by się ładnie i dobrze trzymało na swoim miejscu... W porównaniu z bazą Art Deco ta baza wypada bardzo słabo... I w dodatku za dość sporą cenę...

A i warto dodać, że jestem posiadaczką cery tłustej...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić n_a_g_i_n_i za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zużyłam, ale więcej nie kupię
  • Gwiazdka za wydajność - mam ją super długo (chyba ponad rok?) a używam codziennie.
    Gwiazdka za konsytencję/łatwość aplikacji - nie lubię szorować po powiece czymkolwiek Aplikacja palcem odpowiada mi i pozwala zdefiniować ilość.

Minusy:
    - słabo trzyma cienie, wiec nie spełnia swojej podstawowej funkcji to jest tez tak że trochę zależy od jakości cieni też - jedne utrzymują się lepiej, inne gorzej, ale w każdym wypadku , jak wracam do domu po 8h pracy, to już mam zważone cienie
    Używam jej, bo mam wrażenie że mimo wszystko lepiej z nią niż bez niczego, no ale to zdecydowanie za mało, żeby trafić ponownie do mojej kosmetyczki w przyszłości.

Cieszę się, że już denkuję

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Panna Vertigo za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarek
  • bardzo lubię kosmetyki Inglota. Jednak ta baza z całą pewnością do nich nie należy.
    Jeżeli chodzi o pozytywy, to jedynym jak dla mnie jest wydajność i jeszcze pojemność ( w stosunku ceny do pojemności wychodzi chyba lepiej niż moja ulubiona baza avonowa). Tu nie mogę się o nic przyczepić. Bazę mam około pół roku i podejrzewam, że gdyby nie to, że zamierzam ją wyrzucić, kolejne pół roku, albo i dłużej by mi posłużyła. No ale...
    Jeśli chodzi o minusy, to ona sama jest jednym wielkim minusem Konsystencja bazy przypomina bardzo bardzo gęsty podkład, nie można jej na oko nałożyć za dużo, bo zostanie film na skórze. Cienie jakoś się nakładają, ale przynajmniej w moim przypadku, są w stanie wytrzymać może z godzinę. Po tym czasie odnoszę wrażenie, że baza jakby przebijała, i powieki są błyszczące, co prowadzi do tego, że już po godzinie cienie mi się rolują w załamaniu powieki. Niestety o żadnej trwałości nie ma mowy.

Chcesz pochwalić asia_z za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie to bardzo dobra baza
  • Produkt nie jest idealny, ale używam tej bazy juz kilka lat i pod wzgledem trwałości cieni nigdy mnie nie zawiodła. Na początku muszę też zaznaczyć, że mam powieki bardzo schowane i miewam problemy z rolowaniem się cieni, ale nie mam tłustej skóry na powiakach.

Plusy produktu:
    - na prawdę przedłuża trwałość cieni, u mnie makijaż wytrzymuje na niej nawet 14 godzin, a i wtedy nie jest tak, że nadaje sie już do zmycia
    - nietłusta konsystencja, bazę łatwo rozprowadza sie na powiece i do końca opakowania nie zmienia swojej forlmuły
    - ilośc w opakowaniu jest bardzo duża
    - cena w promocji, 20 zl, bardzo atrakcyjna, choć dla mnie za tą trwałość można też przeżyc cene pierwotną 38 zl
    - cienie dobrze sie do tej bazy przyczepiają i zyskują na intensywości (jedynie matowe pastelowe odcienie sa tu wyjątkiem).
    - nakładanie i rozcieranie cieni na bazie jest bezproblemowe, cienie zawsze nakladaja sie równomiernie i nie rozcieraja się plamami.

Minusami są:
    - dość ciemny jak na beżowy odcień, dla bardzo jasnych karnacji lub do nakładania jasnych pastelowych cieni niekoniecznie się sprawdza. Jeśli potrzebuję podbicia koloru jasnych cieni stosuję jeszcze białą kredkę
    - przy długotrwałym stosowaniu czasem zdarzało się, że przesuszala mi powieki

U mnie ten produkt robi to, co baza pod cienie robić powinna. Jestem z tego produktu bardzo zadowolona, ale myślę, że kiedy wykończę obecne opakowanie poszukam czegoś w jasniejszym odcieniu. Wg mnie produkt godny polecenia, ale widząc te skrajne opinie przed kupnem polecam wypróbowac tę bazę w salonie Daję mocną 4 !

Używam tego produktu od: od 2011 roku
    Ilość zużytych opakowań: kończę trzeci słoiczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MartaEwa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Baza jest ok na pewno pod tym względem, że cienie nie zbierają się w załamaniach, ale pokrywają ładnie całą powiekę.

Nie mam problemu z trwałością makijażu oczu dlatego szczerze mówiąc nie wiem, czy przedłuża trwałość cieni.

Minusem jest na pewno cena - udało mi się dorwać na promocji, ale w życiu nie dałabym za nią 40zł.

Minus też za opakowanie - nie lubię kosmetyków, w których trzeba dłubać palcem, strasznie irytujące jest, gdy potem kosmetyk włazi pod paznokieć.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 152 raz(y)
  • u mnie działa, ale powieka wygląda bardzo staro i ciężko
  • to była moja pierwsza baza pod cienie, kupiłam ją kilka dobrych lat temu i powiem szczerze, ze sama idea mnie absolutnie uwiodła. mam tzw. "tłustą powiekę", wszystkie cienie bez wyjątku bez względu na firmę i cenę migrowały, zbierały się w załamaniu, ścierały itp. Gdy pani w Inglocie powiedziała mi, że jest na to sposób, omal nie padłam Kupiłam natychmiast! I rzeczywiście, niewątpliwie cień wyglądał lepiej, był tam gdzie powinien, dużo dłużej niż zwykle, kolor był nieco bardziej wyrazisty. Ale szczęście było bardzo wybrakowane, bo coś za coś Niestety ta baza jest bardzo treściwa, ciężka, "tępa" w rozsmarowywaniu, niestety ją widać, wchodzi w każdą nieregularność skóry, uwidacznia ją. Oczy wyglądają jakby tam było z kilo tapety. Tak więc ostatecznie służyła mi tylko na wieczorne większe wyjścia (i za to 3,5 gwiazdki, bo jednak działała), gdzie w sztucznym niezbyt intensywnym świetle i tak nie było widać szczegółów, ale na dzień była w zasadzie nie do użytku. Na dodatek sądziłam, że tego typu kosmetyk tak już ma, że pewnie każda baza jest taka, bo ma ciężkie zadanie A kiedyś skusiłam na bazę Paesę i ach... No coż, tak powinna wyglądać (nie wyglądać wcale) i działać baza! Ale tę z Inglota wspominam mimo wszystko ciepło, bo lata temu była dla mnie pierwsza i w ogóle mi uświadomiła istnienie tego typu cudów. Wtedy dla mnie to były czary Używam tego produktu od: kilka lat temu i mam do dziś, ale zastąpiłam ją inną Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba i droga w porównaniu do konkurencji
  • Używałam tej bazy jakiś czas.
    Pierwsze wrażenie było dobre, cienie trzymały się ok. Porównują ją jednak do bazy Art Deco czy do Joko zdecydowanie z nimi przegrywa.

Kolor podbija trochę, cienie po 6 godzinach się już na niej rolują. Bardzo szybko wyschła w słoiczku przez co jej aplikacja była mocno utrudniona.

Moim zdaniem nie warto jej kupować bo są lepsze i tańsze bazy na rynku.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Freya663 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij