Inglot, Baza pod cienie do powiek

Powiększ Inglot, Baza pod cienie do powiek

Zgłaszająca osoba: madulka

To delikatna baza o kremowej konsystencji i neutralnym kolorze. Zawiera składniki pielęgnacyjne i antyutleniacze (witaminę E), które walczą z wolnymi rodnikami. Delikatna baza o lekkiej i kremowej konsystencji wygładza i wyrównuje koloryt powieki przygotowując ją do aplikacji cieni. Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek. Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień, utrzymują się wiele godzin.

Cena: 37zł / 5,5g

• Wstyd dla Inglota !
  • Ta baza nie jest zła... Ona jest BARDZO zła. I nie chodzi tu o kolor, konsystencję tylko o właściwości.

Jeżeli szukasz produktu który :
    - roluje się w 30 sekund po nałożeniu
    - powoduje szybkie utlenianie cieni
    - powoduje rolowanie i zbijanie cieni
    - chcesz zapłacić sporo pieniędzy

To jest to produkt zdecydowanie dla ciebie.

Uważam, że Inglot powinien oddawać klientkom pieniądze za ten produkt lub bezpłatnie wymieniać na nowszą bazę ( o ile jest lepsza...) .

Wypuszczenie tego produktu i to w takiej cenie uważam za zwykłe oszustwo, bo nie wierzę, że nie testowali tego dokładnie.

Wstyd !

Używam tego produktu od: od stycznia
    Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PudrowaKrolowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalne dno.
  • Mam baaaaardzo trudne powieki. Jakiekolwiek cienie, czy to z niskiej czy wyższej polki mi sie rolują. po dosłownie dwóch godzinach cienie znajdują się w załamaniach powiek.
    Baza pod cienie z Inglota strasznie mnie rozczarowała.
    Kompletnie nie spełnia swojej roli. Jedynie wyrównuje koloryt powieki. Cienie rolują sie tak samo szybko jak i bez bazy.
    Kupiłam bazę pod wpływem namowy pani w drogerii. Strasznie żałuję wydanych pieniędzy. Teraz leży i kurzy się na półce. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kupione rok temu, użyte kilka razy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić milena1851 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszej nie potrzebuję
  • Baza u mnie sprawdza sie idealnie. Jest wydajna, dobrze kryje i przedłuża trwałość cieni na powiekach.

Wad niezauważyłam i pewnie nie zauważę :P

Stosuje ją od kilku lat, jestem w trakcie wykończanie drugiego słoiczka już myślę nad zakupem następnego.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Chcesz pochwalić awgusta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hańba dla Inglota
  • Jestem wielką fanką cieni Inglota, nie kupuję innych palet jak np Urban Decay, Sigma, choć bardzo mi się podobają, biegnę do Inglota dobrać sobie zamienniki i zawsze jestem z tego dumna i zadowolona z produktów.
    Po ostatnich dużych zakupach ekspedientka zaproponowała mi tą bazę, zapewne bo taką mają taktykę i obowiązek. Bazę w czarnym słoiczku wyprzedają, bo nowa wchodzi do sprzedaży.
    Uważam że bardzo nie w porządku ze strony ekspedientki było zachwalanie tej bazy. Mogła powiedzieć że baza pod cienie jest kosmetykiem który przedłuża trwałość, wzmacnia intensywność, warto ją mieć etc., a nie jaka ta baza jest dobra, bo to zwyczajne kłamstwo.

Uważam że NIE SPEŁNIA swojego zadania, a nawet OSŁABIA jakość i trwałość nałożonych cieni. Świetne cienie po nałożeniu na nią blakną po 2 godzinach, podczas gdy wcześniej zawsze nakładałam cienie na sam korektor i wytrzymywały od 8 do 18 w bardzo dobrym stanie.

Mam nadzieję że więcej osób nie popełni mojego błędu i nie da się namówić przy kasie, a wcześniej trafi na tę recenzję i zapamięta żeby uważać na ten produkt.

Niedługo Inglot wprowadzi nowe bazy, te wyprzeda, i problem zniknie, tak czy inaczej uważam że firma powinna była wycofać ze sprzedaży tak wadliwy produkt już dawno temu.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie w koszu na śmieci

Chcesz pochwalić Pawianek27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rolowanie gorsze niż u Urbańskiej
  • Zupełnie nie wiem czemu ma służyć ten produkt. Aplikacja jest prosta (jeśli ma się krótkie paznokcie rzecz jasna), a potem dramat. Cienie się przyklejają do tej bazy, po czym kilka mrugnięć i pach - mamy makijaż w prążki. Nie sprawdza się ani z delikatnym makijażem codziennym, ani tym bardziej z wieczorowym. Cienie po jakimś czasie po prostu spływają z powieki, a do tego baza totalnie wychodzi ze zgięć powieki i zbiera się obok, co daje efekt starej pomarszczonej skóry.

Na szczęście nie kupiłam nigdy tego produktu, po prostu pracowałam w Inglocie i używałam jakiś czas, ale kobiet, które zdecydowały się na tą makijażową porażkę (i do tego drogą) było mi szkoda zanim jeszcze wydrukował się paragon. Naprawdę nie warto.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • BUBEL I PIENIĄDZE WYWALONE W BŁOTO
  • Nie, nie, nie i jeszcze raz NIE.
    Ta baza jest tak okropna, że jestem zdziwiona, że ktoś pozwolił na wprowadzenie tego produktu na rynek. Baza nie dość, że nie przedłuża trwałości cieni do powiek to wręcz sprawia, że w tempie ekspresowym cienie się rozpływają i znikają.
    Bardzo nieprzyjemna i tłusta konsystencja. Po nałożeniu jakiegokolwiek cienia w przeciągu 2o minut zaczyna się rozpływać i spływać z powieki wraz z cieniem.
    Odradzam.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno ale po kilku użyciach skończyło w śmieciach

Chcesz pochwalić korciapl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nie warta, beznadziejna baza.
  • Nie, nie, nie. Baza z Inglota jest miękka i łatwo rozprowadza się na powiece - za to jedynie daję +1 gwiazdkę. Poza tym nie robi kompletnie nic z tego, co ma robić baza. Cienie rolują mi się w załamaniu powieki bardziej niż gdybym żadnej bazy nie używała, już 30-60 minut po zrobieniu makijażu. Usiłowałam ją przypudrowywać, nakładać megacienką warstwę i nic... :/ Kupiłam na początku sierpnia i prawie wcale jej nie używam, bo... się nie da po prostu! Tragedia i pieniądze wyrzucone w błoto.

Chcesz pochwalić Tukwanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaba i mało wydajna
  • Kupiłam jedno opakowanie tej bazy i więcej nie kupie Użyłam jej kilkakrotnie, dawałam jej kilka szans, ale niestety za każdym razem zawodziła. Cienie rolowały się już po godzinie, jest mało wydajna. Ma beżowy kolor przez co jasne cienie na powiece mają inny odcień niż powinny. Poza tym nie podoba mi się zapach. Cena za taką jakość jest zdecydowanie zbyt wysoka. Może przy oczach wypukłych sprawdza się lepiej, bo w przypadku oczu głęboko osadzonych jest tragiczna.
    Zużyłam pół opakowania a reszta leży i się marnuje, bo jak dla mnie nie nadaje się do użytku.
    W ciągu roku użyłam jej może ze 20 razy, i za każdym razem była tragedia, czy było ciepło (upał, pot itd) czy chłodno była tak samo fatalna...

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić redroses za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Jak dla mnie OK. Spełnia swoją funkcję i to mi wystarcza.

+ bardzo wydajna,
    + latwo dostępna,
    + nie podrażnia,
    + przedłuża żywot cieni,

minusów w sumie nie zauważyłam....

Używam tego produktu od: trzech lat

Chcesz pochwalić Alexandraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutka...
  • W zasadzie nie byłam w posiadaniu tego... cuda...
    \nKoleżanka jest makijażystką i użyła jej robiąc mi makijaż na wesele... Zaufałam jej... Makijaż wyszedł ślicznie... Jednak po powrocie do domu byłam mega rozmazana!!! Pomimo, że użyty był jeszcze fixer w sprayu. Czyli baza nie spełniła swojego zadania!!! Dochodzę do wniosku, że gdybym sama robiła sobie makijaż, wszystko by się ładnie i dobrze trzymało na swoim miejscu... W porównaniu z bazą Art Deco ta baza wypada bardzo słabo... I w dodatku za dość sporą cenę...

A i warto dodać, że jestem posiadaczką cery tłustej...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić n_a_g_i_n_i za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij