Nivea Visage, Natural Beauty, Upiększający krem nawilżający

Powiększ Nivea Visage, Natural Beauty, Upiększający krem nawilżający

Zgłaszająca osoba: M-ka

Upiększająca formuła z mleczkiem z mango intensywnie nawilża i widocznie wygładza koloryt cery. Lekko opalizująca formuła z proteinami kaszmiru nadaje skórze naturalny, promienny wygląd. Unikatowe na rynku masowym połączenie intensywnego nawilżania z efektami upiększającymi - pielęgnacja z pogranicza kosmetyków kolorowych.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Sucrose Polystearate, Alcohol Denat., Dimethicone, Methylpropanediol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Mica, Sine Adipe Lac, Hydrolyzed Keratin, Mangifera Indica Fruit Juice, Sodium Stearoyl Glutamate, Trideceth-9, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethiconol, ropylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Chondrus Crispus, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citric Acid, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Parfum, CI 77891, CI 77491, CI 75470 (30.03.2009.)

Cena: ok. 30zł / 50ml
/mw/

• dla mnie super!!!!
  • Krem kupiłam tak sobie, przypadkiem, na promocji był za 8-9 zł. Szukałam byle jakiego kremu z filtrem. A to proszę...
    +pięknie pachnie
    +dobrze nawilża
    +jest wydajny
    +podobają mi się te drobinki
    +moja skóra staje się jeszcze ładniejsza!
    Minusów brak, ale nie jest to super idealny krem na dzień i na noc! Szukam dalej ideału, a dopóki nie znajdę będę cieszyć się niwejką.

Chcesz pochwalić LuizkaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja tam lubię i polecam!
  • A ja bardzo lubię ten kremik. Oczywiście zimniejszymi porami nie zdaje egzaminu, więc używam go tylko porami letnimi i jest fantastyczny ! Nie wiem skąd tak niska ocena.
    lekki
    nawilża tyle ile powinien
    nie zapycha (mnie)
    sprawia, że buzia wygląda na wypoczętą, wyrównuje koloryt bez zapychających podkładów (nienawidzę wiosną/latem ich stosować) i do tej pory pamiętam jak byłam "wczorajsza" miałam wtedy próbkę tego kremu i posmarowałam nim buzię, a kolega powiedział, że świeżo wyglądam!
    fajne, rozświetlające drobinki wcale nie przypominające tandetnego brokatu!
    świetny zapach
    na pewno lepszy od kremu rozświetlającego firmy Ziaja.

od jakiegoś czasu niedostępny w drogeriach, ale można go dorwać w biedronce
    nie jest jakoś treściwy więc też nie nawilża jakoś super, ale jak już wcześniej pisałam na wiosnę/lato dla mojej skóry jest wystarczający.

Używam tego produktu od: 3lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

Chcesz pochwalić mirczi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Muszę przyznać, że na mojej cerze super sprawdził się ten krem. Dobrze nawilża i drobinki pięknie rozświetlają skórę. Jedyny krem tej marki, z którego jestem bardzo zadowolona. Ładne opakowanie i przyjemny zapach.

Chcesz pochwalić agnieszkamitana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekt świecącej bombki na twarzy
  • W żadnym wypadku nie jest to krem upiększający. Zawiera nachalne, błyszczące drobinki, przez co po wyjściu na dwór twarz świeci się jak psu... wiadomo co, nie wchłania się tylko oblepia w nieprzyjemny sposób skórę, roluje się, nie nadaje się pod podkład, nie nawilża. Na plus jedynie ładne opakowanie i zapach.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Shannon_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!
  • Nie znam słowa, które by nazwały jaki ten krem jest! Jedyne słowo jakie mi się na myśl nasuwa to KOSZMAR!!! Wiązałam z nim wielkie nadzieje, ale bardzo, bardzo się zawiodłam!

Plusy:
    - ładne opakowanie
    - piękny zapach

Minusy:
    - zapycha!
    - nie nawilża
    - twarz wygląda jak obsypana brokatem!
    - drobiny są wszędzie! Na rękach, we włosach, w ustach, na ubraniu
    - nie wchłania się w skórę

Całe szczęście, że nie zapłaciłam za niego ani grosza (dostałam w prezencie), bo bym chyba do końca życia żałowała tych pieniędzy na takiego bubla!!

Używam tego produktu od: dosłownie 4 razy na twarzy i o 4 za dużo!
    Ilość zużytych opakowań: Zaczęte pierwsze, ale reszcie mówię stanowcze NIE!

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Zachęcona reklamami, tym, że moja twarz mabyć nawilżona i rozświetlona kupiłam...

koszmar

-wchłaniał się dosyć szybko, ale zostawała po nim nieprzyjemna warstewka,
    -nie nawilżał, podkreślał wszystkie skórki, nawet jak wcześniej ich nie było widać,
    -podkład na nim mazał się i rolował,
    -twarz strasznie się błyszczała tym całym brokatem tak, że wstyd było wyjść na ulicę,
    -strasznie zatykał pory i zawsze po nim wyłaziły jakieś syfy

Plusy to chyba tylko opakowanie.
    zapachu nawet nie pamiętam

Nie zużyłam całego opakowania, krem troche poleżał i zrobiło się z nim coś dziwnego, tak jakby wyszedł z niego jakiś olej (nie minął termin ważności) i z wielką ulgą wyrzuciłam

Bardzo nie polecam :p

Używam tego produktu od: miałam go dwa lata temu, ale wspomnienia do dziś ;]
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić sennaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • chwale
  • Nie rozumiem tu rozgoryczenia poprzedniczek. Moim zdaniem krem świetnie się sprawdza. Pięknie rozświetla cerę, drobinki są prawie nie widoczne. Podkład nałożony na ten krem mi się nie waży, nie roluję. Rozświetlenie przez niego lekko przenika dając cudowny efekt. Ja problemów z cerą nie mam, więc nawilżenia nie zauważam. Odczuwam za to,że twarz stała się gładsza i bardziej miękka. Podoba mi się ten efekt.

Używam tego produktu od: 3m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 3x50ml

Chcesz pochwalić Michunka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przerost formy nad treścią
  • Myślałam, że będę jeszcze piękniejsza po użyciu tego kremu, jednak... dużo lepiej wyglądam bez niego

Krem wg mnie ma jeden z najcudowniejszych kremowych zapachów, ale na tym moje zachwyty się chyba kończą. No dobra, te mini drobinki są śliczne, krem się błyskawicznie wchłania i faktycznie solidnie rozświetla.
    Ale przejdźmy do minusów.
    Krem się łuszczy!! Kompletnie nie nadaje się pod podkład, niewskazane jest również dotykanie twarzy.
    Tam gdzie kończy się krem powstaje widoczna linia, trzeba nakładać go starannie, nie jest to krem, który można użyć na szybko.
    Nie nawilża.

Dla mnie ma zbyt duże działanie rozświetlające, nie spodziewałam się aż takiego efektu i mnie on nie odpowiada. Nie lubię błyszczącej twarzy, a nazwa "upiększający" nie mówi nic o rozświetlaniu. Rozczarowałam się. Jedynie zapach kusi mnie co jakiś czas by zajrzeć do estetycznie wyglądającego słoiczka...Używam tego produktu od: Męczę od ponad rokuIlość zużytych opakowań: W trakcie jednego

Chcesz pochwalić _lady_rebel_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem pozytywnie zaskoczona
  • Kupiłam ten krem ostatnio w biedronce, zauważyłam, że jest stosunkowo niedrogi. W drogeriach kosztuje on około 30zł. Skończył mi się krem do codziennego nawilżenia, więc tak po prostu, przy okazji zakupów wzięłam go.

Przed zastosowaniem przeczytałam tu recenzje na temat tego produktu. Jestem zdziwiona dużą ilością negatywnych komentarzy co do niego.

Myślę, że rozbieżne recenzje świadczą o tym, że krem nie nadaje się dla każdego typu cery. Na pewno nie polecam dla typów tłustych lub bardzo suchych. W tych przypadkach będzie podkreślał tłustość cery, lub suche skórki.

Jeśli natomiast cera jest normalna lub mieszana to jak najbardziej polecam!!
    U mnie zdaje egzamin, mam wrażenie:

*rozświetlenia
    *bardzo lekkiego nawilżenia
    *ujednolicenia kolorytu(znikają lekkie zaczerwienienia)
    *promiennego wyglądu

OCZYWIŚCIE TO WSZYSTKO PRZY OŻYCIU ŚLADOWEJ ILOŚCI KOSMETYKU!

zbyt duża ilość na pewno nie jest wskazana, ze względu na drobinki.

Ogólnie potrzebowałam czegoś takiego na wakacje, ale myślę, że przy takiej wydajności zdoła wytrzymać

Używam tego produktu od: niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić noorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zadowolona.
  • Krem był nagrodą w konkursie Nivea, i powiem szczerze, że byłam z niego zadowolona. Troszkę się świecił, ale dało się to przeżyć. Czy upiększał? Chyba nieee... Ale delikatnie nawilżał cerę. Widziałam, że ostatnio rzucili partię tego kremu do Biedronki, chciałam się skusić, ale stwierdziłam, że muszę zużyć swoje zapasy...

plus:
    - nawilżanie;
    - rozświetlanie;

minusy:
    - wycofany ze sprzedaży...

Używam tego produktu od: używałam dwa lata temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Quantalaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oszpeca kobietę!
  • Zupełnie nie rozumiem dlaczego moja poprzednia recenzja zniknęła. Nie chce mi się drugi raz rozwodzić nad tym samym, napiszę więc krótko:

Krem jest kiepski, bo:

nie nawilża, chwilami podkreśla suchość cery
    zmienia koloryt cery (niekorzystnie)
    jest pełen drobinek, które wyglądają jarmarcznie
    twarz wygląda nienaturalnie, drobinki gromadzą się w zagłębieniach
    po kilku godz. krem potrafi się na twarzy zważyć... fee!
    cena nieadekwatna do jakości

Na plus mogę zaliczyć najwyżej zapach.

Na szczęście ten krem zniknął ze sklepów równie szybko jak się pojawił i chwała mu za to! Potrafił jedynie oszpecić człowieka.

Ogólnie Nivea skompromitowała się serią Natural Beauty. Tylko peeling z tej serii był znośny. Cała reszta - dno i wodorosty.

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek "saszetek"

Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozświetlacz do doskonałej cery
  • Krem jest rozświetlaczem, a nie kremem nawilżającym.
    Efekt nawilżenia jest minimalny i szybko mija.
    Trzeba bardzo umiejętnie go rozprowadzać i używać w minimalnych ilościach, aby nie zrobiły się zacieki z błyszczących drobinek, albo co gorsza krem nie zaczął się rolować pod palcami już przy nakładaniu. Nie jestem przyzwyczajona do żałowania sobie kilku setnych mililitra kremu nawilżającego! Jeśli chcielibyśmy stosować na dzień tylko ten krem, skóra pozostaje bez nawilżenia, za to jest zapchana tą dziwną błyszczącą masą.
    Do tego jak tu potem postępować po nałożeniu tego cuda? Mam cerę mieszaną, muszę ją pociągnąć pudrem, a to niszczy efekt rozświetlania od Nivei - może i lepiej? Nie wspomnę o podkładzie, wiem, że producent reklamował to jako krem dla osób nie robiących makijażu, tak mój błąd, że kupiłam, choć nie jestem targetem.
    Konsystencja żelu-kremu, jakaś taka pudrowa. Zapach... intensywny, choć potem zanika (teraz jak otwieram słoiczek nie czuje już go tak mocno). Taki słodkawy, sztuczny, ale może być.

Śmieszy mnie to, że wycofali ten krem z polskich sklepów, zanim zdążyłam skończyć go używać, choć nie wiem, kiedy to nastąpi.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy i nie mogę skończyć

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić lidka6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Fajny kremik, dobrze nawilża i makijaż się po nim długo trzyma. Nie uczula, nie wysypało mnie po nim (to nowość) nie zapycha. Ładnie pachnie i jest wydajny. Dla skóry wrażliwej to dobre rozwiązanie.

Drobinki nie mienią się przesadnie, są malutkie. Ogólnie dobry krem, polecam

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić saltss za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest świetny, nadal dostępny w Niemczech/Francji
  • Nie rozumiem złych opinii na temat tego kosmetyku. Osobiście uważam go za dobry krem. Nawet nie wiem że go wycofali w Polsce, na szczęście można go kupić u naszych sąsiadów (mam go z Niemiec, wcześniejsze opakowanie z Francji, bo zawsze kupuje kosmetyki w strefach na lotnisku)

PLUSY:

- świetnie nawilża, mam mieszaną cerę i u mnie ten krem się sprawdza, nie odczuwam braku komfortu all day i choć nie używam go codziennie to utrzymuje stały poziom nawilżenia,

- ma piękny kolor, zapach i konsystencję,

- jest wzbogacony o drobinki i rozświetlacz, u mnie ładnie się łączy ze skórą i nie powoduje sztucznego efektu, (być może nakładany w nadmiarze powoduje złe efekty),

- jest bardzo wydajny,

- ujednolica koloryt,

- delikatnie koi cerę

MINUSY:

- używany często- codziennie, powoduje u mnie zapchanie.

OGÓŁEM polecam.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić glam_boy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nadaje się do twarzy
  • Po nałożeniu kremu na twarz jest tragedia. Błyszczy się niemożliwie, nie wyrównuje kolorytu, ani nie ma właściwości pielęgnujących... Dosypałam trochę własnych drobinek i używałam jako krem rozświetlający do ciała na jakieś wyjścia. Absolutnie też nie był wart swojej ceny. Bubel, gwiazdka za to, że dało się go jakoś wykorzystać.

Używam tego produktu od: kiedyś

Chcesz pochwalić themadcaplaughs za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszny, kremowy horror
  • Kupilam krem zwabina obietnicą rozswietlenia. Niestety dostalam go az za wiele, krem jest pelen masy perlowej, twarz sie po nim swieci jak zanurzona w brokacie.Uzylam go tylko kilka razy i trafil do szuflady, predzej nada sie na sylwestra jako brokat do ciala nizkrem na co dzien. Jestem zawiedziona, producenci stanowczo przesadzili z iloscia masy rozswietlajacej, krem roluje sie i gromadzi w zalamaniach skory. Trzeba sie postarac by rowno go nalozyc i nie wygladac smiesznie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Majuchna88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Kupiłam ten krem jak tylko wprowadzono go do sklepu, nawet napisy na kartoniku nie były po polsku. To była totalna katastrofa. Wydałam wszystkie swoje oszczędności na coś co miało poprawić moją skórę i totalnie się zawiodłam. Pieniądze wyrzucone do kosza.
    Skóra bardzo się błyszczy, zamiast być delikatnie rozświetlona. Cały dzień wyglądałam jakbym miała tłustą skórę. Na zdjęciach z wakacji wychodziło to jeszcze gorzej.
    Ma delikatną konsystencję, dość dobrze się nakłada.
    Po paru godzinach zaczyna się rolować, szczególnie kiedy jest ciepło co wygląda nieestetycznie.
    Jeden z najgorszych kosmetyków jakie miałam.

Używam tego produktu od: stosowałam z dwa miesiące (nie miałam już pieniędzy na inny)

Chcesz pochwalić MsDolly za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Rewelacja ! Nie uzywam podkładu ani pudru a ten krem rewelacyjnie rozświetla i wyrównuje koloryt. Jedynym minusem jest to, że nie nawilża tak jak powinien ale nie jest to problemem , gdyż uzywam go na krem nawilżający.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 50 ml

Chcesz pochwalić OlilkaCQE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Swego czasu ten krem był podstawowym kosmetykiem w mojej kosmetyczce. Nie musiałam stosować podkładu. Ten krem świetnie sobie radził z moją twarzą. Był delikatnie kryjący, pieknie nawilżał, troszeczkę rozświetlał.
    Nie podrażnił, nie ściągał skóry.
    W zasadzie same plusy. Chyba poza ceną.
    Ja starałam się go kupować tylko w promocji.

Niestety, już wycofany ze sprzedaży, nad czym bardzo ubolewam.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić raczkowa81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Używałam tego kremu już jakiś czas temu, ale byłam z niego bardzo zadowolona.

Pudełeczko jest bardzo fajnym słoiczkiem, z którego łatwo wydobyć produkt. Porządne. Trzeba się chyba nieźle napocić, żeby je zepsuć w jakiś magiczny sposób .

Krem konsystencją miał przypominać podkład. Miał go zastępować. Ja używałam go jako bazę pod puder sypki/prasowany. Chociaż przeznaczony on jest dla cery nieco starszej niż moja i głównie należał on do mojej mamy to często po niego sięgałam (no dobra tak na prawdę to codziennie ;p).

Fajnie się rozprowadza i sprawia że cera jest taka delikatna i wypielęgnowana. Bardzo ładnie współgrał z podkładami i pudrami, nie sprawiał, że się rolowały i zostawiały smugi.

Nie uczulił mnie chociaż do kosmetyków Nivei przynajmniej tych do twarzy podchodzę z dużą rozwagą.

W kremie pojawiają się drobinki rozświetlające, co nadaje cudowny efekt rozświetlonej cery, promiennej.

Cena jest nieco zawyżona. Krem jest dobry, lecz cena zdecydowanie wygórowana, a szkoda bo wróciłabym jeszcze do niego chętnie . Wydajny. Stał u mnie na półce strasznie długooooooo.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić Khadaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca idealny
  • Dostałam ten krem w prezencie, wiem, że był droższy niż 30 zł

PLUSY:
    - opakowanie typowe dla nivei
    - przecudowny zapach
    - rozświetla twarz (ja nakładam go na policzki)
    - fajnie wygląda na ciele
    - dobrze nawilża

MINUSY:
    - za dużo świecących drobinek
    - dość drogi jak na swoją jakość

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić zOya127 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • niet :/
  • Z ciekawością czytałam recenzje tego kremu, myślałam o kupnie, ale nie mogłam się zdecydować do końca i tak jakoś los zrządził, że pewnego dnia dostałam ten krem w prezencie .
    Dobrze się stało, że to nie ja wydałam na niego kasę
    Krem ma cudowny zapach (kiedyś podobnie pachniał mój nieodżałowany L\'Oreal Hydra Fresh) i konsystnecję kremo-żelu, przez co fajnie się rozprowadza. Nawilża bardzo średnio, przez co polecałabym go tylko dziewczynom z mieszaną/tłustą cerą. Tu w zasadzie kończą się jego pozytywne /neutralne cechy.
    Krem nawalony jest opalizującymi drobinkami z (chyba) masy perłowej. Jest ich ogromna ilość, przez co trzeba bardzo uważać przy nakladaniu, bo jak się nierówno rozprowadzi, to tworzą się "mazy"/"zacieki" i skupiska tych drobinek, co bardzo nieestetycznie wygląda. Te "zacieki" w ciągu dnia zasychają i uwidaczniają się jeszcze bardziej. Część kremu wchłania się w głąb skóry (bo jednak jakieś nawilżenie jes odczuwalne), ale spora jego część wymieszana z drobinkami pozostaje na naskórku i w ciągu dnia roluje się niemiłosiernie...
    Oczywiście zapycha. Może nie tak jakoś masakrycznie, ale podczas stosowania tego kremu porobiło mi się trochę zaskórników i podskórnych grudek, z których część wykwitła na zewnątrz...
    Pomijając to, wspomnę jeszcze o obiecanym przez producenta efekcie upiększającym - owszem po nałożeniu kremu cera rozświetla się i ma taki fajny zdrowy połysk. Jednak efekt taki utrzymuje się krótko, a biorąc pod uwagę późniejsze rolowanie oraz pogorszenie stanu cery, poleciłabym ten krem tylko osobom z bezproblemową skórą i tylko do stosowania raz na jakiś czas (ewentualnie z kremem złuszczającym na noc, aby neutralizował skutki zapychania przez Niveę w dzień).
    Krem jest wydajny, przy codziennym stosowaniu wystarczyłby mi na ok 2 miesiące.
    Skończyłam słoiczek, na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: męczyłam go 10 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić mag:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Skąd tak niska ocena i tyle negatywnych opinii?! Ten produkt to przecież perełka wśród kremów rozświetlających i wygładzających. Ja stosowałam go (czas przeszły, gdyż właśnie mi się skończył i ubolewam ) do twarzy. Ktoś narzeka na zbyt dużą ilość połyskujących drobinek, ale przecież wystarczy nałożyć naprawdę niewielką ilość a skóra wygląda pięknie i promiennie!

PLUSY:
    * śliczna, rozpromieniona cera
    * szybko się wchłania
    * nie tłuści skóry
    * dzięki niemu nie trzeba nakładać podkładu
    * przyjemny zapach
    * konsystencja
    * ładne opakowanie

MINUSY:
    * troszkę za wysoka cena

Zdecydowanie mój KWC.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić Jola90 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 95 raz(y)
  • Jednak nie
  • Czytając kolejne recenzje myślałam "niemożliwe, żeby to było takie dno, przecież Beiersdorf, to bardzo dobra firma". Krem dostałam i postanowiłam zużyć na przekór złym ocenom. No niestety ...
    ... to totalny niewypał. Krem ma bardzo ładne, malutkie, srebrne drobinki, ale jest ich o wiele za dużo. W efekcie twarz błyszczy się nieestetycznie i sprawia wrażenie tłustej i "nieświeżej". Nakłada się dobrze (mnie nic się nie roluje) i dobrze wchłania, natomiast kiepsko nawilża i zostawia uczucie "ściągniętej" cery. To nie byłoby jeszcze takie najgorsze, gdyby nie fakt, że BARDZO podkreśla rozszerzone pory (a właściwie sam je rozpycha). Ogólny efekt jest paskudny - błyszcząca, zmęczona twarz. A miała być przecież promienna i gładka.
    Mnie, przyzwyczajonej do hypoalergicznych lub samorobionych kosmetyków, drażni też jego intensywny, chemiczny zapach (ale to nie wpływa na ogólną ocenę). Podoba mi się natomiast szklane opakowanie.
    Tygodniami próbowałam go oswoić na wiele sposobów: mieszałam z innym kremem (tak sobie), z bazą silikonową (to już lepiej), używałam tylko miejscowo np. na kości policzkowe (ujdzie), na całą twarz ale tylko odrobinę (gorzej, ale też ujdzie). Ponieważ jako dziecko PRL-u, pamiętające całonocne stanie w kolejkach po szampon 'Familijny' i mydło 'For You' nienawidzę wyrzucać kosmetyków, ostatecznie postanowiłam go wykończyć na ciało - w słońcu drobinki nawet ładnie się mienią, ale nie do tego został przeznaczony i jak na rozświetlający balsam to droga zabawa.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie zużyte

Chcesz pochwalić Noor za czytelną i pomocną recenzję?
  • z pewnoscia nie do twarzy
  • ten krem nie nadaje sie do twarzy, chyba ze ktos lubi blyszczec, doslownie! krem dobry jest do zaakcentowania pewnych partii twarzy lub ciala. Fajnie pachnie ale moim zdaniem do twarzy to on sie nie nadaje. zapycha, jest bardzo ciezki, po zaaplikowaniu ma sie wrazenie ciezkosci. smaruje nim cialo, ladnie sie swieci

Używam tego produktu od: paru miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kasiax221 za czytelną i pomocną recenzję?