Nivea Visage, Natural Beauty, Upiększający krem nawilżający

Powiększ Nivea Visage, Natural Beauty, Upiększający krem nawilżający

Zgłaszająca osoba: M-ka

Upiększająca formuła z mleczkiem z mango intensywnie nawilża i widocznie wygładza koloryt cery. Lekko opalizująca formuła z proteinami kaszmiru nadaje skórze naturalny, promienny wygląd. Unikatowe na rynku masowym połączenie intensywnego nawilżania z efektami upiększającymi - pielęgnacja z pogranicza kosmetyków kolorowych.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Sucrose Polystearate, Alcohol Denat., Dimethicone, Methylpropanediol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Mica, Sine Adipe Lac, Hydrolyzed Keratin, Mangifera Indica Fruit Juice, Sodium Stearoyl Glutamate, Trideceth-9, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethiconol, ropylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Chondrus Crispus, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citric Acid, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Parfum, CI 77891, CI 77491, CI 75470 (30.03.2009.)

Cena: ok. 30zł / 50ml
/mw/

• Krem idealny
  • Cudowny produkt! W ogóle mnie nie zapycha, nie wysusza i sprawdza się przy mojej mieszanej cerze idealnie Pierwszy raz zetknęłam się z nim będąc u siostry, która stwierdziła, że strasznie wysusza i generalnie lipa i, że jak chcę mogę go sobie zabrać. I takim sposobem się zakochałam, żaden inny krem tak świetnie się u mnie jeszcze nie sprawdził. Ja osobiście polecam!

Chcesz pochwalić Fire_inside_of_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • zaskakująco dobry
  • kupiony w Biedronce za 5zł

+ pięknie rozświetla
    + twarz się nie błyszczy, nie wygląda jak posmarowana smalcem
    + wydajny
    +jest bardzo lekki
    +dobry nawet pod makijaż
    + ładnie pachnie
    +nawilża

- oszukańcze opakowanie- 2 razy większe od kremu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić edyta_13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Kupiłam go w biedronce za 5 zł. Małe drobinki zawarte w kremie faktycznie rozświetlają. Nie zapycha, lekki, nadaje się pod podkład. Nie nadaje się pod oczy, radzę omijać te okolice przy aplikacji, gdyż w tym miejscu daje wręcz odpychający efekt. Ślicznie pachnie. Rozświetlenie jest dość znaczne, aż za bardzo. Na lato idealny, na zimę niestety do szuflady.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić fatclan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry krem
  • Jestem zaskoczona dużą ilością negatywnych opinii o tym kremie. Dla mnie na lato jest świetny, w zimie nie sprawdzał się tak dobrze.

+ pięknie pachnie
    + nawilża
    + szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy
    + ładnie rozświetla cerę
    + cena
    + jest wydajny

Wg. mnie jedynym minusem jest problem z dostępnością.

Używam tego produktu od: z małymi przerwami od ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić kat_ma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam, żeby szybko zużyć...
  • Kupiłam ten krem za niewielkie pieniądze w Biedronce, na spróbowanie. Dobrze, że nie zapłaciłam za niego więcej.

- nie nawilża
    - nie wiem jak to się dzieje, ale uwidacznia wszystkie drobne przebarwienia (a mam ich niewiele, ale krem powoduje, że są sto razy bardziej widoczne)
    - czasem się roluje, nie wiem od czego to zależy

+ drobinki brokatu bardzo ładnie delikatnie rozświetlają twarz

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bleee
  • Okropny. Na dzień dobry wszystko zostaje zabrokacone - palce, ubranie i wszystko inne, co miało z nim kontakt. Kremem posmarowałam się dwa razy - zapchał mnie, więc nie jestem w stanie dalej go używać i określić jego inne wady/zalety.

Używam tego produktu od: dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: żadnego

Chcesz pochwalić Kociczka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Wzbraniałam się przed kupnem tego kremu, ponieważ sądziłam po recenzjach, że nie jest taki dobry – przerażał mnie nieco efekt rozświetlenia, że niby brokat i w ogóle. Ale skusiłam się będąc w Biedronce i jak na razie nie żałuję zakupu. Krem bardzo ładnie pachnie, chociaż trochę za mocno. Ma taki lekko brzoskwiniowy odcień, nie jest ani za jasny, ani za ciemny dla mojej karnacji. Dlatego może posłużyć zamiast podkładu rozświetlającego. Na szczęście nie ma żadnych dużych drobin brokatu, jedynie drobno zmielony, który ładnie rozświetla cerę. Skóra jest po kremie gładka i miła w dotyku. Minusikiem może być słoiczek, szklany i trochę ciężki.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Alraune92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Zacznę od tego,że Sama nie wiem czy jestem zadowolona z tego kremu czy nie. Kupiłam go w biedronce na "spróbowanie" za jakieś małe pieniążki. Ma estetyczne opakowanie,ładny zapach i delikatne rozświetlające drobinki - mi one nie przeszkadzają sprawiają, że twarz wygląda na wypoczętą, świeżą delikatnie błyszczącą ale nie w nachalny sposób i to by było na tyle jeśli chodzi o plusy.
    Osobom z tłustą cerą napewno nie przypadnie do gustu może potęgować efekt świecenia.

Minusem jest fakt, że jest to krem nawilżający a nie nawilża wcale. Po nałożeniu ciężko się wchłania a jeśli już to zrobi to pozostaje dziwne uczucie lepkości na twarzy. Nie zauważyłam, żeby zapychal pory ( na szczęście) Nakładam go na dzień gdy nigdzie nie wychodzę i chcę by skora odpoczęła od makijażu a On nadaje jej zdrowy wygląd.
    Zapach ma neutralny.

Nie kupię ponownie chcę go szybko zużyć i kupić sobie coś innego.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić EsTeLL25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Jak dla mnie super ! Mam bardzo sucha cere a ten krem zmienia ja w mieciutka i gladka ;D Tani i bardzo dobry. Polecam wszystkim

PLUSY :
    +tani
    +gładka cera
    +ładny zapach
    +lsni
    +nawilza
    +lekki
    +latwi sie go rozprowadza
    +nie zostawia smug ani plam

Jedynymi MINUSAMi jest :
    -opakowanie ;/ bardzo ciezkie i malo wydajne
    -dostepnosc

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Anulkowa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super!!!!
  • Krem kupiłam tak sobie, przypadkiem, na promocji był za 8-9 zł. Szukałam byle jakiego kremu z filtrem. A to proszę...
    +pięknie pachnie
    +dobrze nawilża
    +jest wydajny
    +podobają mi się te drobinki
    +moja skóra staje się jeszcze ładniejsza!
    Minusów brak, ale nie jest to super idealny krem na dzień i na noc! Szukam dalej ideału, a dopóki nie znajdę będę cieszyć się niwejką.

Chcesz pochwalić LuizkaM za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij