Nivea, Visage, Natural Beauty, Upiększający krem nawilżający

Nivea, Visage, Natural Beauty, Upiększający krem nawilżający

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Upiększająca formuła z mleczkiem z mango intensywnie nawilża i widocznie wygładza koloryt cery. Lekko opalizująca formuła z proteinami kaszmiru nadaje skórze naturalny, promienny wygląd. Unikatowe na rynku masowym połączenie intensywnego nawilżania z efektami upiększającymi - pielęgnacja z pogranicza kosmetyków kolorowych.

Nie nadaje się do twarzy

Po nałożeniu kremu na twarz jest tragedia. Błyszczy się niemożliwie, nie wyrównuje kolorytu, ani nie ma właściwości pielęgnujących... Dosypałam trochę własnych drobinek i używałam jako krem rozświetlający do ciała na jakieś wyjścia. Absolutnie też nie był wart swojej ceny. Bubel, gwiazdka za to, że dało się go jakoś wykorzystać.

Używam tego produktu od: kiedyś

dla tłustej łojotokowej cery absolutnie nie!

Dobrze, że przez ten rok zmieniła mi sie cera - jest sucha, mogę wiec śmiało zużyc to opakowanie, bo tak to by stało.

Plusy:
+cudowny, brzoskwiniowy zapach
+ładnie rozświetla buzię

Minusy:
+ buzia jest jakby naoliwiona- bardzo sie błyszczy
+wysoka cena, jak na te klasę produktu
-eskponuje rozszerzone pory i inne niedoskonałosci urody
+mało nawilza cerę, wszystko zostaje na zewnatrz

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niestety duże 50ml

Krem idealny

Cudowny produkt! W ogóle mnie nie zapycha, nie wysusza i sprawdza się przy mojej mieszanej cerze idealnie :) Pierwszy raz zetknęłam się z nim będąc u siostry, która stwierdziła, że strasznie wysusza i generalnie lipa i, że jak chcę mogę go sobie zabrać. I takim sposobem się zakochałam, żaden inny krem tak świetnie się u mnie jeszcze nie sprawdził. Ja osobiście polecam! :)

zaskakująco dobry

kupiony w Biedronce za 5zł

+ pięknie rozświetla
+ twarz się nie błyszczy, nie wygląda jak posmarowana smalcem :)
+ wydajny
+jest bardzo lekki
+dobry nawet pod makijaż
+ ładnie pachnie
+nawilża

- oszukańcze opakowanie- 2 razy większe od kremu

Mieszane odczucia

Kupiłam go w biedronce za 5 zł. Małe drobinki zawarte w kremie faktycznie rozświetlają. Nie zapycha, lekki, nadaje się pod podkład. Nie nadaje się pod oczy, radzę omijać te okolice przy aplikacji, gdyż w tym miejscu daje wręcz odpychający efekt. Ślicznie pachnie. Rozświetlenie jest dość znaczne, aż za bardzo. Na lato idealny, na zimę niestety do szuflady.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Całkiem dobry krem

Jestem zaskoczona dużą ilością negatywnych opinii o tym kremie. Dla mnie na lato jest świetny, w zimie nie sprawdzał się tak dobrze.

+ pięknie pachnie
+ nawilża
+ szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy
+ ładnie rozświetla cerę
+ cena
+ jest wydajny

Wg. mnie jedynym minusem jest problem z dostępnością.

Używam tego produktu od: z małymi przerwami od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Używam, żeby szybko zużyć...

Kupiłam ten krem za niewielkie pieniądze w Biedronce, na spróbowanie. Dobrze, że nie zapłaciłam za niego więcej.

- nie nawilża
- nie wiem jak to się dzieje, ale uwidacznia wszystkie drobne przebarwienia (a mam ich niewiele, ale krem powoduje, że są sto razy bardziej widoczne)
- czasem się roluje, nie wiem od czego to zależy

+ drobinki brokatu bardzo ładnie delikatnie rozświetlają twarz

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Bleee

Okropny. Na dzień dobry wszystko zostaje zabrokacone - palce, ubranie i wszystko inne, co miało z nim kontakt. Kremem posmarowałam się dwa razy - zapchał mnie, więc nie jestem w stanie dalej go używać i określić jego inne wady/zalety.

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: żadnego

Słabiutko...oj, słabiutko...

Wzbraniałam się przed kupnem tego kremu, ponieważ sądziłam po recenzjach, że nie jest taki dobry - przerażał mnie nieco efekt rozświetlenia, że niby brokat i w ogóle. Ale skusiłam się będąc w Biedronce i jak na razie nie żałuję zakupu. Krem bardzo ładnie pachnie, chociaż trochę za mocno. Ma taki lekko brzoskwiniowy odcień, nie jest ani za jasny, ani za ciemny dla mojej karnacji. Dlatego może posłużyć zamiast podkładu rozświetlającego. Na szczęście nie ma żadnych dużych drobin brokatu, jedynie drobno zmielony, który ładnie rozświetla cerę. Skóra jest po kremie gładka i miła w dotyku. Minusikiem może być słoiczek, szklany i trochę ciężki.

Edit:
Muszę jednak zaniżyć ocenę, ponieważ ten krem bywa jednak problematyczny. Otóż potrafi mnie zapchać, więc stosowanie go na dłuższą metę nie wchodzi w grę, Natomiast przy większych ilościach niemiłosiernie roluje się na twarzy. Ale największą jego wadą jest jednak to, że przy nieumiejętnym rozprowadzeniu zostawia straszne ślady, co wygląda jak schodząca skóra, MASAKRA.

Tak więc niestety się z nim nie polubiłam, dobrze że już go mam na wykończeniu. Nie kupię ponownie.

Mieszane odczucia

Zacznę od tego,że Sama nie wiem czy jestem zadowolona z tego kremu czy nie. Kupiłam go w biedronce na "spróbowanie" za jakieś małe pieniążki. Ma estetyczne opakowanie,ładny zapach i delikatne rozświetlające drobinki - mi one nie przeszkadzają sprawiają, że twarz wygląda na wypoczętą, świeżą delikatnie błyszczącą ale nie w nachalny sposób i to by było na tyle jeśli chodzi o plusy.
Osobom z tłustą cerą napewno nie przypadnie do gustu może potęgować efekt świecenia.

Minusem jest fakt, że jest to krem nawilżający a nie nawilża wcale. Po nałożeniu ciężko się wchłania a jeśli już to zrobi to pozostaje dziwne uczucie lepkości na twarzy. Nie zauważyłam, żeby zapychal pory ( na szczęście) Nakładam go na dzień gdy nigdzie nie wychodzę i chcę by skora odpoczęła od makijażu a On nadaje jej zdrowy wygląd.
Zapach ma neutralny.

Nie kupię ponownie chcę go szybko zużyć i kupić sobie coś innego.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Świetny !

Jak dla mnie super ! Mam bardzo sucha cere a ten krem zmienia ja w mieciutka i gladka ;D Tani i bardzo dobry. Polecam wszystkim :)

PLUSY :
+tani
+gładka cera
+ładny zapach
+lsni
+nawilza
+lekki
+latwi sie go rozprowadza
+nie zostawia smug ani plam

Jedynymi MINUSAMi jest :
-opakowanie ;/ bardzo ciezkie i malo wydajne
-dostepnosc

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dla mnie super!!!!

Krem kupiłam tak sobie, przypadkiem, na promocji był za 8-9 zł. Szukałam byle jakiego kremu z filtrem. A to proszę...
+pięknie pachnie
+dobrze nawilża
+jest wydajny
+podobają mi się te drobinki
+moja skóra staje się jeszcze ładniejsza!
Minusów brak, ale nie jest to super idealny krem na dzień i na noc! Szukam dalej ideału, a dopóki nie znajdę będę cieszyć się niwejką.

A ja tam lubię i polecam! :)

A ja bardzo lubię ten kremik. Oczywiście zimniejszymi porami nie zdaje egzaminu, więc używam go tylko porami letnimi i jest fantastyczny ! Nie wiem skąd tak niska ocena.
lekki
nawilża tyle ile powinien
nie zapycha (mnie)
sprawia, że buzia wygląda na wypoczętą, wyrównuje koloryt bez zapychających podkładów (nienawidzę wiosną/latem ich stosować) i do tej pory pamiętam jak byłam "wczorajsza" miałam wtedy próbkę tego kremu i posmarowałam nim buzię, a kolega powiedział, że świeżo wyglądam! :)
fajne, rozświetlające drobinki wcale nie przypominające tandetnego brokatu!
świetny zapach
na pewno lepszy od kremu rozświetlającego firmy Ziaja.

od jakiegoś czasu niedostępny w drogeriach, ale można go dorwać w biedronce:)
nie jest jakoś treściwy więc też nie nawilża jakoś super, ale jak już wcześniej pisałam na wiosnę/lato dla mojej skóry jest wystarczający.

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki