Powiększ Yves Rocher, Sebo Specific, Zero Defaut Anti - Imperfections (Krem zwężający pory) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Kleo

Żeby zapomnieć o rozszerzonych porach i drobnych niedoskonałościach skóry, użyj kremu na niedoskonałości skóry. Dzięki niemu skóra stanie się gładka i matowa, a niedoskonałości znikną.

Cena: 50zl / 50ml

• jest ok
  • do idealności mu troszeczkę brakuje ale jest całkiem dobry.
    -na pewno ogromnym plusem jest to, że świetnie nawilża skórę a co za tym idzie, skóra się nie przetłuszcza
    -zwęża pory ale nie jakoś bardzo widocznie
    -to samo z niedoskonałościami- troszkę są bledsze ale nie znikają całkowicie tak szybko nawet przy dłuższym stosowaniu
    -skóra mi się nie świeci, także pod tym względem się nie wypowiem
    -zapach jest ok, nie drażni ale jak dla mnie nie jest jakiś super
    -kosystencja sprawia, że krem jest bardzo wydajny. wystarczy niewielka ilość na całą twarz
    -bałam się uczucia ściągania ale nic takiego nie zauważyłam u siebie

ogólnie jest ok, na pewno jeszcze wrócę do niego, ale moim zdaniem mógłby trochę lepiej działać na zaskórniki i niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka

Chcesz pochwalić tusia_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super efekt
  • Nie rozumiem zarzutów pod tytułem: "nie nawilża", HALO to nie jest krem nawilżający!

Plusy:

+ super konsystencja;

+ zapach po otwarciu słoiczka dla niektórych może być mało zachęcający, ale po nałożeniu kremu na twarz szybko się ulatnia i po kilku minutach pachnie bardzo przyjemnie zieloną herbatką ;

+ efektowny słoiczek

+ obietnice producenta spełnione w całej rozciągłości: zauważalnie zwęża pory, redukuje produkcję sebum, stare niedoskonałości pokonane, nowych brak;

+ tak jak ktoś wcześniej napisał mnie również przypomina krem Vichy, a jest zdecydowanie tańszy, można łatwo go wyhaczyć na promocji;

+ bardzo, bardzo wydajny: dosłownie 4 kapki wystarczą na posmarowanie bużki;

+ jest taki orzeźwiający, mam wrażenie, że po nałożeniu kremu moja skóra jest taka, nie wiem jak to ująć: "świeżutka".

Minusy:

- nie nadaje się do stosowania i rano i wieczorem non stop, chyba że ktoś ma naprawdę bardzo tłustą, niewrażliwą cerę. Ja jak używałam go na noc to następnego ranka zawsze nakładałam krem nawilżający, i na odwrót;

- faktem jest, że producent określając ten produkt jako krem na dzień i na noc "wprowadził w błąd" niektóre dziewczyny, które chybcikiem zaraz po nim nakładały podkład czy puder. Skład tego kremu na to nie pozwala i zawsze będzie się rolował, chyba że nie nakładamy nadmiernej ilości i odczekamy aż się całkowicie ładnie wchłonie- 4 minuty to moim zdaniem aż nadto;

- ściąga, ale mnie raczej nigdy to nie przeszkadzało, inne kremy tego typu potrafią mocniej ściągać;

- i ostatni minus: na początku stosowania może spowodować lekki wysyp, mi np. na policzkach na których nigdy nic mi nie wyskoczyło pojawiły sie 3 niespodzianki, które na szczęście bardzo szybko znikneły, po kilku dniach. Grunt to kontynuować stosowanie, bo jak wiadomo to bardzo częsty przejściowy stan, który pojawia się gdzy nasza cera się oczyszcza dzięki stosowaniu odpowiedniego kremu lub suplementu diety.

Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Krem bardzo szybko się wchłania, ma trochę dziwny zapach, ale ogólnie jest to dobry kosmetyk. W trakcie jego stosowania zuważyłam pewna poprawę wyglądu mojej skóry. Krem sprawdza się latem ponieważ nie jest tłusty, jest bardzo lekki
    Plusy:
    -widać efekty jego stosowania cera faktycznie wygląda lepiej
    -szybka się wchłania
    -lekka konstencja
    Minusy
    -nie nadaje się pod makijaż, kosmetyk do stosowania raczej na noc

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić inka07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • Miły odśświeżający zapach, przyjemna żelowa konsystencja daje mojej skórze poczucie świeżości.
    Skóra na długo pozostaje matowa. Idealny pod delikatny podkład, przy cięższych kosmetykach trzeba chwilę odczekać aby się wchłonął.
    Pory widocznie zwężone, problemy z trądzikiem delikatnie mniejsze.

Chcesz pochwalić Palincia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Szukałam kosmetyku roślinnego, delikatnego, idealnie nadawającego się pod makijaż. Niestety...

[+] Żelowa, lekka konsystencja
    [+] Zapach
    [+] Kosmetyki YR nie są testowane na zwierzętach
    [+] Po użyciu pory faktycznie są mniej widoczne

[-] ROLUJE SIĘ pod podkładem- co dla mnie jest dyskwalifikujące dla kremu na dzień. Używam na noc.
    [-] Po nałożeniu mam uczucie ściągniętej skóry na policzkach i czole

Półtorej gwiazdki tylko i wyłącznie za orzeźwiający, roślinny zapach. Na pewno nie kupię ponownie, a szkoda, bo bardzo lubię kosmetyki Yves Rocher.

Chcesz pochwalić Madz!uHa za czytelną i pomocną recenzję?
  • i na dzień, i na noc
  • Mam cerę normalną w kierunku tłustej. Nie mam jakiś wielkich problemów z wypryskami, zapychającymi się porami czy świeceniem. Szukając produktu nawilżającego, a jednocześnie lekkiego dla mojej skóry trafiłam na ten produkt.

Krem ma świeży, niedrażniący (w moim odczuciu) roślinny zapach. Bardzo lekka konsystencja skłania do oszczędnego używania, co sprawia, że jest bardzo wydajny. Szybko się wchłania, pozostawiając miłe uczucie sprężystości i świeżości na skórze.

Producent nie precyzuje, czy jest to produkt tylko na dzień, czy stricte na noc - i słoneczko i księżyc są na opakowaniu. Używałam i tak i tak. Jako wersja na noc był za mało odżywczy, zbyt lekki. Sprawdził się za to lepiej jako wersja na dzień - po użyciu toniku nakładam na opuszki palców 3 krople serum YR "aktywator młodości", po wklepaniu serum nakładam ten krem. I tutaj rada dla kobietek, którym na tym kremie zrolował się podkład. Trzeba dać czas kremowi żeby się wchłonął - kilka razy w pośpiechu i mnie się to zdarzyło za szybko położyć podkład. Jaki był efekt - wiadomo.

Jeśli chodzi o efekty działania kremu - wygładził mi koloryt cery, rozszerzone pory w okolicach nosa faktycznie zmalały, zaś wydzielanie sebum zauważalnie się zmniejszyło.

Jeśli chodzi o jego cenę - nie wiem w czym problem. Za tę, która jest podana tutaj na stronie jeszcze nigdy nigdzie go nie widziałam. Sama kupuję kosmetyki YR za pośrednictwem ich katalogu wysyłkowego i jest on w cenie 24,90zł (cena regularna w sklepach to 39zł). Dla mnie to normalna, wręcz bardzo niska cena jak na taki kosmetyk.

Z produktu jestem bardzo zadowolona i sądzę, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mi odpowiada
  • Krem ma przyjemną konsystencję i zapach, dobrze się nakłada i wchłania. Po regularnym używaniu widać efekty. Skóra jest ładnie zmatowiona, przyjemnie nawilżona i wygładzona. Nadaje się na upały. Również niedoskonałości jakby mniej, a nawet jeśli to są one zdecydowanie mniej uporczywe i po prostu mniejsze.

Bez problemu używam go pod makijaż, na serum nawilżające.

Bardzo wydajny, a opakowanie jak to słoiczek wygodne (choć w podróży będzie ciężkie bo szklane).

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić silver_lining za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem nie dziala
  • zacznijmy od plusow
    zelowa lekka konsystencja
    po wchonieciu skora pozostaje kleista
    mily orzezwiajacy zapaszek eukaliptusowaty swiezy
    na tym koniec
    kremik nie robi nic
    nic nie matowi
    nic tez nie robi na pory
    smarowalam i smarowalam
    lupilam nastepne opakowanie ze cokowliek po dluzszym czasei sie zmieni
    ale nic
    u mnie nic nie robi

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale duze

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nadje się dla mnie
  • Mam cerę tłustą, wrażliwą. Ten krem jest dobry jednak nie dla mnie. Jest porównywalny do Vichy.
    \nBardzo wysusza skórę, w ogolę nie nawilża, miałam uczucie ściągnięcia, zaczerwienioną twarz. Nie jest dobry do cery wrażliwej na pewno. Wydaje mi się, że będą zadowolone osoby, które mają bardzo tłustą cerę. Krem matowi bardzo dobrze cerę. Jak dla mnie nadaje się do sporadycznego stosowania na czoło.
    \n+matowi cerę
    \n
    \n-nie nadaje się pod podkład
    \n-może podrażniać
    \n

Chcesz pochwalić emberun1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale wysusza
  • Krem ma przyjemną, lekką konsystencję. Szybko się wchłania, tak, że nie czuć jego obecności.

Matuje skórę, ale odradzam stosowanie na dzień. Nie nawilża skóry i zastosowany na przykład pod podkład może spowodować powstanie nieestetycznych suchych skórek. Oczywiście stosowany sporadycznie nie zrobi krzywdy, natomiast stosowany codziennie faktycznie może przesuszyć skórę.

Stosowałam krem na noc regularnie przez trzy miesiące. Wygląd skóry się poprawił, skóra była gładsza, pory na nosie lekko mniej widoczne. Nie zauważyłam jednak aby krem radził sobie z niedoskonałościami. Istniejące się nie zmniejszały i nadal powstawały nowe.
    Z perspektywy czasu twierdzę, że miesięczna kuracja całkowicie wystarczy. Ja stosowałam krem trzy miesiące i później moja skóra była bardzo przesuszona, napięta, mimo, że mam cerę mieszaną, nawet w strefie T, w związku z czym kolejny miesiąc zajęło mi przywrócenie skórze odpowiedniego nawilżenia.

Podsumowanie: krem działa, wygładza skórę, poprawia koloryt, napina, ale stosowany zbyt długo może przesuszyć, co wiąże się z zastosowaniem kuracji nawilżającej.

Minus za zbyt mocne wyszuszanie.

Używam tego produktu od: xxx

Chcesz pochwalić LadyForward za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij