Powiększ Yves Rocher, Sebo Specific, Zero Defaut Anti - Imperfections (Krem zwężający pory) (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: Kleo

Żeby zapomnieć o rozszerzonych porach i drobnych niedoskonałościach skóry, użyj kremu na niedoskonałości skóry. Dzięki niemu skóra stanie się gładka i matowa, a niedoskonałości znikną.

Cena: 50zl / 50ml

• jest ok
  • do idealności mu troszeczkę brakuje ale jest całkiem dobry.
    -na pewno ogromnym plusem jest to, że świetnie nawilża skórę a co za tym idzie, skóra się nie przetłuszcza
    -zwęża pory ale nie jakoś bardzo widocznie
    -to samo z niedoskonałościami- troszkę są bledsze ale nie znikają całkowicie tak szybko nawet przy dłuższym stosowaniu
    -skóra mi się nie świeci, także pod tym względem się nie wypowiem
    -zapach jest ok, nie drażni ale jak dla mnie nie jest jakiś super
    -kosystencja sprawia, że krem jest bardzo wydajny. wystarczy niewielka ilość na całą twarz
    -bałam się uczucia ściągania ale nic takiego nie zauważyłam u siebie

ogólnie jest ok, na pewno jeszcze wrócę do niego, ale moim zdaniem mógłby trochę lepiej działać na zaskórniki i niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka

Chcesz pochwalić tusia_1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super efekt
  • Nie rozumiem zarzutów pod tytułem: "nie nawilża", HALO to nie jest krem nawilżający!

Plusy:

+ super konsystencja;

+ zapach po otwarciu słoiczka dla niektórych może być mało zachęcający, ale po nałożeniu kremu na twarz szybko się ulatnia i po kilku minutach pachnie bardzo przyjemnie zieloną herbatką ;

+ efektowny słoiczek

+ obietnice producenta spełnione w całej rozciągłości: zauważalnie zwęża pory, redukuje produkcję sebum, stare niedoskonałości pokonane, nowych brak;

+ tak jak ktoś wcześniej napisał mnie również przypomina krem Vichy, a jest zdecydowanie tańszy, można łatwo go wyhaczyć na promocji;

+ bardzo, bardzo wydajny: dosłownie 4 kapki wystarczą na posmarowanie bużki;

+ jest taki orzeźwiający, mam wrażenie, że po nałożeniu kremu moja skóra jest taka, nie wiem jak to ująć: "świeżutka".

Minusy:

- nie nadaje się do stosowania i rano i wieczorem non stop, chyba że ktoś ma naprawdę bardzo tłustą, niewrażliwą cerę. Ja jak używałam go na noc to następnego ranka zawsze nakładałam krem nawilżający, i na odwrót;

- faktem jest, że producent określając ten produkt jako krem na dzień i na noc "wprowadził w błąd" niektóre dziewczyny, które chybcikiem zaraz po nim nakładały podkład czy puder. Skład tego kremu na to nie pozwala i zawsze będzie się rolował, chyba że nie nakładamy nadmiernej ilości i odczekamy aż się całkowicie ładnie wchłonie- 4 minuty to moim zdaniem aż nadto;

- ściąga, ale mnie raczej nigdy to nie przeszkadzało, inne kremy tego typu potrafią mocniej ściągać;

- i ostatni minus: na początku stosowania może spowodować lekki wysyp, mi np. na policzkach na których nigdy nic mi nie wyskoczyło pojawiły sie 3 niespodzianki, które na szczęście bardzo szybko znikneły, po kilku dniach. Grunt to kontynuować stosowanie, bo jak wiadomo to bardzo częsty przejściowy stan, który pojawia się gdzy nasza cera się oczyszcza dzięki stosowaniu odpowiedniego kremu lub suplementu diety.

Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry krem
  • Krem bardzo szybko się wchłania, ma trochę dziwny zapach, ale ogólnie jest to dobry kosmetyk. W trakcie jego stosowania zuważyłam pewna poprawę wyglądu mojej skóry. Krem sprawdza się latem ponieważ nie jest tłusty, jest bardzo lekki
    Plusy:
    -widać efekty jego stosowania cera faktycznie wygląda lepiej
    -szybka się wchłania
    -lekka konstencja
    Minusy
    -nie nadaje się pod makijaż, kosmetyk do stosowania raczej na noc

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić inka07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • Miły odśświeżający zapach, przyjemna żelowa konsystencja daje mojej skórze poczucie świeżości.
    Skóra na długo pozostaje matowa. Idealny pod delikatny podkład, przy cięższych kosmetykach trzeba chwilę odczekać aby się wchłonął.
    Pory widocznie zwężone, problemy z trądzikiem delikatnie mniejsze.

Chcesz pochwalić Palincia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Szukałam kosmetyku roślinnego, delikatnego, idealnie nadawającego się pod makijaż. Niestety...

[+] Żelowa, lekka konsystencja
    [+] Zapach
    [+] Kosmetyki YR nie są testowane na zwierzętach
    [+] Po użyciu pory faktycznie są mniej widoczne

[-] ROLUJE SIĘ pod podkładem- co dla mnie jest dyskwalifikujące dla kremu na dzień. Używam na noc.
    [-] Po nałożeniu mam uczucie ściągniętej skóry na policzkach i czole

Półtorej gwiazdki tylko i wyłącznie za orzeźwiający, roślinny zapach. Na pewno nie kupię ponownie, a szkoda, bo bardzo lubię kosmetyki Yves Rocher.

Chcesz pochwalić Madz!uHa za czytelną i pomocną recenzję?
  • i na dzień, i na noc
  • Mam cerę normalną w kierunku tłustej. Nie mam jakiś wielkich problemów z wypryskami, zapychającymi się porami czy świeceniem. Szukając produktu nawilżającego, a jednocześnie lekkiego dla mojej skóry trafiłam na ten produkt.

Krem ma świeży, niedrażniący (w moim odczuciu) roślinny zapach. Bardzo lekka konsystencja skłania do oszczędnego używania, co sprawia, że jest bardzo wydajny. Szybko się wchłania, pozostawiając miłe uczucie sprężystości i świeżości na skórze.

Producent nie precyzuje, czy jest to produkt tylko na dzień, czy stricte na noc - i słoneczko i księżyc są na opakowaniu. Używałam i tak i tak. Jako wersja na noc był za mało odżywczy, zbyt lekki. Sprawdził się za to lepiej jako wersja na dzień - po użyciu toniku nakładam na opuszki palców 3 krople serum YR "aktywator młodości", po wklepaniu serum nakładam ten krem. I tutaj rada dla kobietek, którym na tym kremie zrolował się podkład. Trzeba dać czas kremowi żeby się wchłonął - kilka razy w pośpiechu i mnie się to zdarzyło za szybko położyć podkład. Jaki był efekt - wiadomo.

Jeśli chodzi o efekty działania kremu - wygładził mi koloryt cery, rozszerzone pory w okolicach nosa faktycznie zmalały, zaś wydzielanie sebum zauważalnie się zmniejszyło.

Jeśli chodzi o jego cenę - nie wiem w czym problem. Za tę, która jest podana tutaj na stronie jeszcze nigdy nigdzie go nie widziałam. Sama kupuję kosmetyki YR za pośrednictwem ich katalogu wysyłkowego i jest on w cenie 24,90zł (cena regularna w sklepach to 39zł). Dla mnie to normalna, wręcz bardzo niska cena jak na taki kosmetyk.

Z produktu jestem bardzo zadowolona i sądzę, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo mi odpowiada
  • Krem ma przyjemną konsystencję i zapach, dobrze się nakłada i wchłania. Po regularnym używaniu widać efekty. Skóra jest ładnie zmatowiona, przyjemnie nawilżona i wygładzona. Nadaje się na upały. Również niedoskonałości jakby mniej, a nawet jeśli to są one zdecydowanie mniej uporczywe i po prostu mniejsze.

Bez problemu używam go pod makijaż, na serum nawilżające.

Bardzo wydajny, a opakowanie jak to słoiczek wygodne (choć w podróży będzie ciężkie bo szklane).

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić silver_lining za czytelną i pomocną recenzję?
  • krem nie dziala
  • zacznijmy od plusow
    zelowa lekka konsystencja
    po wchonieciu skora pozostaje kleista
    mily orzezwiajacy zapaszek eukaliptusowaty swiezy
    na tym koniec
    kremik nie robi nic
    nic nie matowi
    nic tez nie robi na pory
    smarowalam i smarowalam
    lupilam nastepne opakowanie ze cokowliek po dluzszym czasei sie zmieni
    ale nic
    u mnie nic nie robi

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale duze

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nadje się dla mnie
  • Mam cerę tłustą, wrażliwą. Ten krem jest dobry jednak nie dla mnie. Jest porównywalny do Vichy.
    \nBardzo wysusza skórę, w ogolę nie nawilża, miałam uczucie ściągnięcia, zaczerwienioną twarz. Nie jest dobry do cery wrażliwej na pewno. Wydaje mi się, że będą zadowolone osoby, które mają bardzo tłustą cerę. Krem matowi bardzo dobrze cerę. Jak dla mnie nadaje się do sporadycznego stosowania na czoło.
    \n+matowi cerę
    \n
    \n-nie nadaje się pod podkład
    \n-może podrażniać
    \n

Chcesz pochwalić emberun1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale wysusza
  • Krem ma przyjemną, lekką konsystencję. Szybko się wchłania, tak, że nie czuć jego obecności.

Matuje skórę, ale odradzam stosowanie na dzień. Nie nawilża skóry i zastosowany na przykład pod podkład może spowodować powstanie nieestetycznych suchych skórek. Oczywiście stosowany sporadycznie nie zrobi krzywdy, natomiast stosowany codziennie faktycznie może przesuszyć skórę.

Stosowałam krem na noc regularnie przez trzy miesiące. Wygląd skóry się poprawił, skóra była gładsza, pory na nosie lekko mniej widoczne. Nie zauważyłam jednak aby krem radził sobie z niedoskonałościami. Istniejące się nie zmniejszały i nadal powstawały nowe.
    Z perspektywy czasu twierdzę, że miesięczna kuracja całkowicie wystarczy. Ja stosowałam krem trzy miesiące i później moja skóra była bardzo przesuszona, napięta, mimo, że mam cerę mieszaną, nawet w strefie T, w związku z czym kolejny miesiąc zajęło mi przywrócenie skórze odpowiedniego nawilżenia.

Podsumowanie: krem działa, wygładza skórę, poprawia koloryt, napina, ale stosowany zbyt długo może przesuszyć, co wiąże się z zastosowaniem kuracji nawilżającej.

Minus za zbyt mocne wyszuszanie.

Używam tego produktu od: xxx

Chcesz pochwalić LadyForward za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak.
  • Mam cerę mieszaną z tendencją do tłustej. Kiedyś używałam kremu Lirene, lecz przestał mi pasować, więc musiałam poszukać czegoś nowego. Trafiłam do Yves Rocher i kupiłam, zresztą w promocji, ten krem. Nie używam go długo, około trzech tygodni i to tylko na noc, ale jestem z niego zadowolona.

Na "+":
    - cudny, naturalny zapach
    - fajna konsystencja
    - poprawia koloryt skóry
    - łagodzi niedoskonałości
    - bardzo szybko się wchłania

Na "-":
    - nie matuje na 100%
    - trochę ściąga

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić Konkardia za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu udany zakup!
  • A więc tak: konsystencja jest troszke rzadkawa ale przez to jest bardzo wydajny,Matuje,skóra nie jest przesuszona jest delikatna i miekka,przyjemny zapach,naprawdę trezba go nie wiele nalożyc aby uzyskac efekt wystarczy cienka warstwa i mamy porzadany rezultat.Polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić paulinka_linka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Nie rozumiem złych recenzji. Dla mnie bardzo dobry! Ostatnio używam innego kremu tez z YR ale ten również dobrze na mnie działał. Atutem jest zapach i niska cenaUżywam tego produktu od: kilka latIlość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thugmisses za czytelną i pomocną recenzję?
  • klucz do koszmaru
  • Stan ten jest tylko jedym stopniem do ataku histerii ilekroć czytam o tym kremie. Gdybym miała podsumować jednym słowem, byłoby to: OKROPIEŃSTWO. Krem, który ma pory zwężać i zwalczać drobne niedoskonałości, spowodował u mnie taki wysyp niespodzianek, jak grzybów po deszczu. Kupiony po starannej analizie składu i zużyciu próbki, stał się moim kluczem do koszmaru. Naprawdę jak zły sen i podstępny demon, który atakuje z drugiej linii, z zaskoczenia, kiedy już cieszymy się, że uszliśmy z życiem... A chodzi mi o to, że kiedy używałam próbek, wszystko było w porządku, krzywdy nie zrobił, nie uczulił, ani nie podrażnił. Ale jak się okazało zaatakował moją twarz podstępnie i skutecznie pogarszał jej stan. Byłam akurat w 2 fazie cyklu, więc zmiany na twarzy powiązałam raczej z szaleństwem hormonów. Jednak wkrótce okazało się, że ten wysyp zaskórników i bolących grudek ma swoje źródło właśnie w tym kremie z YR. Ogromny zawód i zmarnowane pieniądze, o nadziejach na zdrową skórę nie wspominając.

MASA MINUSÓW:
    - pogorszenie a nie poprawa stanu skóry, zwłaszcza w strefie T, miałam wrażenie, jakby skóra zaczęła się dusić, a niemogące znaleźć ujścia zanieczyszczenia, zbijały się w bolące podskórne bąble;
    - zaskórniki i rozszerzone pory;
    - brak zmatowienia, a wręcz jakiś błysk dziwny (może z tego podduszenia skóry?), niezdrowy;
    - wysuszenie skóry, która koło nosa zaczęła schodzić płatami, co nie zdarzyło mi się jeszcze nigdy, jak stara jestem;
    - krem nie nadawał się pod makijaż, bo podkład w zasadzie nie dawał się rozsmarować, tylko zbierał się w rolki, a puder robił "placki";
    - okropny zapach ziela;
    - cena, bo krem nie wart jest przysłowiowego grosza złamanego.

JAKIEŚ PLUSY?
    - na upartego, to dość lekka, przyjemna w aplikacji konsystencja, ale co mi po tym?

Naprawdę ostrzegam przed tym kosmetykiem, bo można płakać rzewnymi łzami. Uczcie się dziewczyny na cudzych błędach, bo szkoda Waszych twarzyczek. Wystarczy moja Wtopa Wszech Czasów

Używam tego produktu od: miesiąc prób
    Ilość zużytych opakowań: jedno rozpoczęte

Chcesz pochwalić sasanka2222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok.
  • Trochę poczytałam zanim zdecydowałam się na zakup. Bardzo lubię konsynstencję kremów Yves Rocher, ten też ma fajną. Buzia po nim jest bardzo delikatna. Jednak tak jak wiele z recenzentek pisało - krem ma wielki minus, roluje się na twarzy. więc należy używać tylko i wyłącznie na noc.
    Jeżeli posmaruję twarz i jej później już nie dotykam jest ok, rano nie ma żadnych śladów kremu. Jednak jeżeli lekko masuję twarz po nałożeniu kremu, lub chcę się po prostu podrapać, to czuć małe wałeczki.
    Plus za:
    +konsystencja
    +zapach
    +matuje skórę
    Minus:
    -wałkowanie
    -uczucie lekkiego spinania twarzy

Chcesz pochwalić martynawwa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • nie powalił mnie
  • Mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami więc kremik wydawał się być dla mnie idealny. Spodziewałam się chociaż minimalnego matowania i zmniejszenia porów. Jednak u mnie się nie sprawdził. Niestety szybko zaczynałam się świecić (używałam kremu wieczorem więc akurat to mi tak strasznie nie przeszkadzało) a co gorsza pory są nadal rozszerzone w takim samym stopniu co przed kuracją. Mam też wrażenie że jest mało wydajny. Może spodoba się dziewczynom z mniej wymagającą i kapryśną cerą. Plusem jest zapach kremiku, szybkość wchłaniania. Cena w promocji też jak najbardziej ok.
    Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić bemki za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • dla mnie najlepszy
  • jak dla mnie super, mam cerę mieszaną, często się błyszczy, szukałam kremu który prynajmniej to ograniczy...
    może nie ma cudów, ale błyszczenie jest trochę bardziej ograniczone...przynajmniej nie znalazłam kremu dzięki któremu ten efekt byłby całkowicie zniwelowany, a z tych które przetestowałam Sebo Specific był najlepszy

no i dodatkowo dzięki niemu całkowicie pozbyłam się wyprysków, to jest moim zdaniem jego główną zaletą, a cera jest po nim delikatna i gładka

poza tym krem ma delikatny, naturalny przyjemny zapach, głównie czuć zieloną herbatę

ogólnie bardzo polecam, nie znalazłam lepszego na rynku to tego typu cery

z tej samej linii jest też żel-krem matujący, ale on z kolei spacjalnie mi nie przypasował, ma słabsze działanie...

Ilość zużytych opakowań: 2 po 50 ml

Chcesz pochwalić kayua za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Krem jest bardzo fajny, konsystencja lekka, dobrze się wchłania, ładnie pachnie. Efekt to zwężone pory, znormalizowana cera, mniej błyszcząca, nie przesuszona. Ja uzywałam kremu raczej na noc, rano moja cera była bardzo delikatna i świeższa. Wszystkie niedoskonałosci mniej widoczne. Wydajny, z kartą stałego klienta mozna go kupic bardzo tanio. Polecam

Chcesz pochwalić NeFhRi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • I tak i nie
  • Na początku używałam tego kremu rano i wieczorem, a potem tylko wieczorem, gdyż potrzebowałam dodatkowo czegoś mocniej nawilżającego.

+ bardzo szybko się wchłania
    + ładnie pachnie
    + przyjemna, lekka konsystencja

- słabo nawilża
    - nie zauważyłam poprawy stanu cery, a jest co poprawiać

Nie zauważyłam również, żeby krem się rolował. Może po nałożeniu zbyt dużej ilości, ale nie miałam okazji się przekonać. Bez problemu używałam go pod podkład.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rixa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy krem, jaki kiedykolwiek miałam!
  • Potrzebowałam kremu, który pomógłby mi walczyć z niedoskonałościami i zwęzić pory. Miła Pani ekspedientka doradziła mi ten krem.

Plusy:
    - nie podrażnił mojej wrażliwej cery

Minusy:
    - już kilka minut po nałożeniu, okropnie się roluje, więc nie ma mowy o nałożeniu go pod podkład (przetestowałam wiele kremów do twarzy, a tylko ten zafundował mi taką "atrakcję" )
    - wg mnie po prostu śmierdzi
    - nie zwęził porów, nie złagodził niedoskonałości
    - cena jest bardzo wygórowana (zwłaszcza, że krem nie posiada filtrów)

Podsumowując:
    jest to moja najgorsza kosmetyczna inwestycja; czytałam, że niektórym dziewczynom pomógł, ale każda cera reaguje inaczej Jestem pewna, że nigdy więcej do niego nie wrócę!Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić agrafka1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie ok
  • Ogólnie ten krem jest dobry
    * matowi cerę
    * pory zwezone
    Jedyny minus kremu to przy nałożeniu większej ilości kremu sie roluje, wystarczy okropina kremu i jest ok, dlatego odejmuje pól gwiazdki.

Chcesz pochwalić moniamaks za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszkane odczucie
  • Kończę właśnie 2 opakowanie tego kremu. Na początku byłam zadowolona, teraz coraz mniej mi podchodzi.

Zalety:
    +matuje
    +zwęża, a raczej rozjaśnia czarne kropki na nosie
    +ładnie pachnie
    +wydajny

Wady:
    -nie nawilża
    -żelowa konsystencja, z początku fajna po jakimś czasie denerwuje
    -efekt zmniejszonych porów jest krótkotrwały

Raczej więcej go już nie kupię ale początkowo byłam zadowolona więc 3*.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić airiklaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łagodzi zmiany trądzikowe
  • Od lat męczę się z trądzikiem i cerą mieszaną, raz się przesusza, a raz jest tłusta. Sebo specific kupiłam w małym opakowaniu- 3 produkty za ok 15 zł. Były to produkty niepełnowymiarowe. Mleczko-tonik, krem na dzień i na noc właśnie zwężający pory. I teraz tak: po pierwsze nie używajcie na dzień drogie wizażanki kremu na noc, gdyż nie będzie pewnie współpracował z podkładem i całym makijażem Po drugie: ja miałam tylko 5 ml tego kremu co wymusiło na mnie bardzo małą aplikację na twarz i tak powinno się tego kremu używać. W baaardzo małej ilości na twarz. Tak mi się wydaje, ponieważ rezultaty są dobre Po trzecie, moje odczucia w sprawie tego kremu są takie, że jak użyję na noc to rano mam złagodzone zmiany trądzikowe Myślę, że warto wypróbować i jak będę miała kasę na zbyciu to zaopatrzę się w pełny produkt

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: tubka 5 ml

Chcesz pochwalić Vampire7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • To nie krem, to żel!
    Minusy:
    - przesusza skórę nawet w tłustej strefie T(mam cerę mieszaną)i powoduje powstawanie suchych skórek
    - na policzkach powoduje uczucie ściągnięcia
    - roluje się
    - nie nawilża
    - nie zwęża porów
    - cena jest za wysoka
    Plus:
    - ładne opakowanie i ciekawy kolor kremu
    - wydajny

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić monika101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Mam cerę mieszaną, pomimo to krem zdecydowanie za mocny jak dla mnie.
    - wysuszył mi skórę
    - roluje się / nie można nałożyć podkładu
    - podrażnił mnie
    Plusów nie zauważyłam. Trzeba uważać z produktami Yves Rocher, niektóre uczulają, inne są ok. Nie polecam.

Używam tego produktu od: nie używam już
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić flawless za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij