Lavera, Faces, Cera Sucha i Wymagająca, Krem intensywnie pielęgnujący z liposomami

Krem zawiera wiele składników odżywczych i posiada bogatą konsystencję. Polecany jest zwykle jako pielęgnacja skóry na noc. Jeśli posiadasz skórę dojrzałą lub chcesz przeprowadzić skuteczną kurację odżywczą dla Twojej zmęczonej cery, krem może być z powodzeniem stosowany również na dzień.
Olejek z nasion czarnych porzeczek i olejek z męczennicy, witamina E, squalan pochodzenia roślinnego wspiera zaopatrzenie skóry w wartościowe kwasy tłuszczowe i naturalne procesy regeneracyjne skóry. Cenne liposomy pochodzące z roślinnej lecytyny transportują esencje pielęgnacyjne do głębszych warstw skóry.

Skład: wyciąg z płatków róż*, olej palmowy, roślinny olej glicerynowy, roślinna gliceryna, masło shea*, olej migdałowy*, olej jojoba*, olej kokosowy, squalan, lanolina, olej z męczennicy, wit E, trójglicerydy (roślinna mieszanka olejków), ksantan, estry kwasu glicerynowego, olej z nasion czarnych porzeczek, lecytyna, liposomy, wyciąg z dzikiej róży*, substancja aktywna z żeń-szenia, sterole roślinne, kwas hialuronowy, hydrolat mirtu*, hydrolat kwiatu pomarańczy*, wit. C, mieszanka olejków eterycznych.
*składniki pochodzące z upraw ekologicznych

Cena: 55zł / 30ml
/m/

Przyjemny :)

PLUSY:
- dobrze nawilża
- bardzo lubię ten różany zapach
- skład
- wydajność
- nadaje się zarówno na dzień jak i na noc
- konsystencja
- szybko się wchłania

MINUSY:
- cena

Świetny kosmetyk!

Kocham ten krem! Ma przepiękny różany zapach, wspaniałą konsystencję, jego stosowanie to megaprzyjemność. Doskonale nawilża skórę, nie pozostawia klejącej warstwy, skóra po jego użyciu nie błyszczy się. Przy dłuższym użytkowaniu zaobserwowałam poprawę stanu cery, już nie jest poszarzała ani przesuszona. Nie podrażnia on moich naczynek, mam wrażenie, że wręcz im służy. Dodając do tego świetny skład mam kosmetyk idealny :) POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa jednego

Fajny ;]

PLUSY
-fantastycznie nawilża suche partie mojej mieszanej cery
-łagodzi podrażnienia
-pięknie pachnie
-odpowiednia konsystencja[nie za rzadki nie za gęsty ]
-naturalny skład
-szybko się wchłania

Minusy
-cena
Ilość zużytych opakowań: Jedno

BARDZO DOBRY

Krem poleciła mi kosmetolog po badaniu mojej cery.
Okazało się, że jest koszmarnie sucha (choć tego tak nie widać) wymagająca, wrażliwa i z początkami problemów naczynkowych :|
Wyznaczyła mi dwa kremy aby doprowadzić ją do porządku- ten i Lavera Basis Sensitiv z aloesem i karotenem Ten jest lepszy. Rzeczywiście cudownie odżywia, daje ulgę, poprawia stan skóry. Używam na noc i na dzień. Po 2 tygodniach (ba, może nawet i po 1) widać różnicę w cerze! Jest odżywiona, gładka, nie świeci się.
Ten krem jest lekkiej konsystencji ale treściwej, daje ulge cerze, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, u mnie daje matowy efekt co też jest fajne, ma bardzo przyjemny zapach.
Jest NATURALNY, bez chemii.

Pojemność jest malutka a cena dość wysoka ale krem jest wydajny a w takie efekty warto zainwestować.

Dodam, że miałam też krem uniwersalny z tej serii- zwykły nawilżający do twarzy i był słabszy, oddałam mamie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 dokańczam