Pat & Rub, Regeneracja, Szampon do włosów zniszczonych i przesuszonych

Pat & Rub, Regeneracja, Szampon do włosów zniszczonych i przesuszonych

Rewitalizujący szampon do włosów zniszczonych i suchych. Przeznaczony do włosów zmęczonych farbowaniem i innymi zabiegami. Zawiera kompleks do włosów zniszczonych i suchych. Wyraźnie poprawia kondycję oraz wygląd włosów oraz wzmacnia cebulki włosowe. Zawiera niedrażniące detergenty roślinne.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych
podtrzymujące kolor, regenerujące, nawilżające
w tubie
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Całkiem niezły

Byłam bardzo ciekawa kosmetyków p. Rusin stąd zakupiłam szampon w jednej z drogerii. Muszę przyznać że jest całkiem niezły. Włosy po umyciu są miękkie, gładkie i lśniące. Jednym słowem faktycznie ich kondycja poprawiła się w stosunku do tego co było przed zastosowaniem szamponu. Plus że kosmetyk ma w składzie naturalne składniki. Szampon jest wydajny, wystarczy niewielka ilość by umyć włosy. Myśle że sięgnę po ten produkt ponownie.

Dramat

Szampon powinien się nazywać „do włosów zniszczenia i wysuszenia” i wtedy byłby genialny. Co więcej mogę dodać? Nie wiem jak skomentować ten kosmetyk. Włosów nie da się rozczesać, na głowie jeden wielki kołtun, odżywka z tej samej serii nie pomaga. Reszty opakowanie nie zużyje, nawet jeśli ma się zmarnować. Szkoda włosów. Daje plus za naturalny skład, ale coś poszło nie tak.

Ratunek dla zniszczonych włosów!

Jestem w trakcie użycia 4 szamponu Pat&Rub. Moje włosy były bardzo zniszczone rozjaśnianiem, farbowaniem.Do tego bardzo puszące. Jeszcze kilka miesięcy temu byłam przerażona ich stanem. Aż do dnia kiedy kupiłam szampon regeneracyjny Pat&Rub.Włosy z dnia na dzień zaczęły żyć, pięknie wygładzone.Siano które miałam na głowie poszło z każdym stosowaniem w niepamięć. Dodatkowo widze i czuje, że moja skóra głowy Go uwielbia. Zaskoczona działaniem szamponu dokupiłam maskę i odżywkę z tej serii.STRZAŁ W 10!!Włosy są miekkie, sypkie, zdrowe, lśniące!!!Naprawdę polecam!!

Świetny

Świetny! Naprawdę bardzo dobry, godny polecenia szampon!

+ włosy są ładne, wygładzone i super nawilżone
+ można je rozczesać nawet nie używając odżywki
+ ładnie pachnie
+ jest wydajny

CUDO

Jeden z lepszych na rynku! Jeden z najlepszych szamponów jakie miałam. Oczyszcza włosy, dobrze się do używa, przyjemnie pachnie, jest wydajny. Włosy po nim są nawilżone ale nie przeciążone.

świetny!

U mnie sprawdził się naprawde rewelacyjnie ! W komplecie z odżywką z tej serii zdziałał z moimi włosami cuda! Ten duecik na pewno zostanie ze mną na długo :)
Polecam!

Fajny

Nie rozumiem wszystkich negatywnych opinii zamieszczonych na tej stronie, bo u mnie szampon całkiem fajnie się sprawdza.

Mam grube, ciężkie, niskoporowate włosy. Są delikatnie przesuszone na końcach, dlatego zdecydowałam się na ten szampon. Po umyciu moje włosy naprawdę wydawały się bardziej nawilżone i dociążone, ale niestety z racji dosyć szybko przetłuszczających się włosów nie mogłam go używać więcej niż 3razy pod rząd, bo włosy wydawały się nieświeże.
Bardzo fajny jako "odskocznia" od tradycyjnych, mocnych szamponów, zwłaszcza dla osób, które muszą myć włosy codziennie, jak ja.

Największym minusem jest cena, poza tym jestem zadowolona.

Kat-a-strofa

Kupiłam, gdyż:
1) jestem za produktami krajowymi,
2) jestem za produktami jak najmniej nafaszerowanymi chemią,
3) byłam ciekawa (kosmetyki do ciała tej marki są ok).
Efekt:
1) ciekawość zaspokojona (a jakże...),
2) siano kołtunogenne zamiast włosów, które fakt, umiem okiełznać, ale zakładam, że nie taki ma być efekt szamponu do włosów "suchych i zniszczonych",
3) stopień rozczarowania 10 w skali 1 do 10;
4) pół gwiazdki za bycie produktem polskiej marki;
N.B. 5) zapach specyficzny, ale nie stanowił dla mnie problemu, trochę jakby żywica z hibiskusem.

Mam pół opakowania do końca, pewnie z rozsądku zużyję, albo coś nim przepiorę.

Trochę się ucieszyłam, że są osoby, które są z niego zadowolone, to znaczy, że ma rację bytu na rynku, dla mnie to chyba najfatalniejszy produkt tego typu (w moim doświadczeniu sierściowym ;)).

Ilość zużytych opakowań: 1 duże (standardowe)

Wycofać z produkcji.

Produkt tragiczny, tak jak wyżej - producent powinien go wycofać z produkcji, gdyż psuje wizerunek firmy!

Markę znam z balsamów do ust (mam grejfrutowy) i balsamów do stóp - niczego im zarzucić nie można, są świetne. Balsam do ust nabyłam już 3-ci, cudooowny zapach!

Po szampon sięgnęłam z ciekawości, bo lubię testować nowości. Pomyślałam, że skoro 2 powyższe kosmetyki się sprawdziły, to z szamponem będzie podobnie. W grudniu zrobiłam sobie lekkie refleksy a dodatkowo w okresie zimowym wiadomo, dochodzi ogrzewanie i czapka (bez niej ani rusz) to włosy są suche. I kupiłam na moje potrzeby.

Mój zawód nie znał granic. Kupiłam go w Sephorze, normalnie kosztuje tam 59zł, ale ja kupiłam go na dniach VIP -20%.

Podstawowe zarzuty:
- ma pielęgnować przesuszone włosy, a wzmaga ich suchość. Nigdy w zyciu po umyciu żadnym szamponem nie miałam takich suchych włosów!!! sianowate, matowe, tępe w dotyku! Nie do opisania! Rozczesanie ich to istny koszmar! bez użycia odżywki/maski ciężko wyjść do ludzi z rozpuszczonymi włosami! Przy rozczesywaniu tracę kolejne włosy, nawet gdy już są suche. Są po prostu tępe i sianowate!

- mycie nim to porażka - plącze włosy, słabo się pieni. Po umyciu zauważyłam, że w umywalce zebrało się więcej włosów niż zwykle.

- kiepska wydajność - gdyż słabo się pieni.

- kiepskie opakowanie - produkt, który się wprost wylewa po otowrzeniu! Powinien być zamknięty z dyfuzorem z pompką!!!

- zapach nawet przyjemny. ale to kwestia gustu. Mi odpowiada.

Jednym słowem, żałuję każdego grosza wydanego na ten kosmetyk. Stosowałam go na przemian z innymi szamponami, bo jak miałam zły humor z rana to wolałam go sobie już nie pogarszać. Odradzam szczerze. Chciałam kupić maskę z tej serii, ale moje rozczarowanie i głęboki żal powodują, że nie kupię.

Miałam wiele szamponów - od tych tanich "rossmanowskich" po te "dobre, droższe": Joico (złota seria), Kerastase (Kąpiel 1), Redken (niebieski), L\'oreal Proffesionel (absolut i total repair), Wella Proffesionel (nie pamiętam już co dokładnie, bo dawno to było), Osmo (złoty), Biolage (jakiś nawilżający).

Nigdy w życiu żaden szampon nie doprowadził mnie do takiej ropzaczy. A do tanich nie należy!!!!

Używam tego produktu od: 2 mieś
Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania - nie wytrzymałam dłuzej, mimo drogich chęci!

nie

Genialny do zrobienia z włosów jednego wielkiego kudła, średnio myje, tak do stosowania pomiędzy stosowanie maski to ok.
Wiem że jest to kosmetyk naturalny i będzie on plątał włosy i słabo się pienił. Przyspieszał mi przetłuszczanie i trochę swędziała mnie skóra głowy
Minus za lejącą konsystencje, wprost się wylewała

Używam tego produktu od: używałam kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

pozytywne zaskoczenie

kupiłam ten szampon w promocji, inaczej nie skusiłabym się ze względu na złe recenzje
mam włosy przetłuszczające się, ale puszące się i suche na końcach, ze względu na codzienne mycie włosów używam raczej produktów regenerujących i odżywczych, zeby mi dodatkowo nie wysuszały włosów
ten szampon po raz pierwszy od długiego już czasu pozwolił mi nie myć włosów przez 2 dni...
widzę, ze ma małą pojemność i będzie raczej niewydajny, ale zapewne skuszę się jeszcze na niego i dokupię jeszcze odżywkę, bo maskę już mam i tez mi służy

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Słaby

Główną przyczyną dla której kupiłam ten szapmon jest jego skład, który różni się troszeczkę od tego podanego w opisie (szapon kupowałam we wrześniu 2012 w sephorze c. 59 zł). Mam włosy tzw mieszane, przetłuszczające się u nasady suche na końcach, niefarbowane. Muszę używać w miarę łagodnych szamponów, ponieważprzy "agresywniejszych" strasznie swędzi mnie skóra głowy. Przy zwykłych szaponach typu hipp czy babydream spokojnie mogę myć włosy co 2 dni.

Plusy:
-bardzo naturalny skład
-mi zapach się podoba, również to że utrzymuje się on na włosach, powąchać go można w sklepie i wtedy każdy zdecyduje czy mu ten zapach odpowiada w sephorach są dostępne testery
-lubie kiedy produkt który kupuje jest zafoliowany, mam wtedy powność że nikt go przede mna nie otwierał
- szapon nie plącze moich włosów, co nie jest w sumie wyczynem, bo nie mam takiego problemu po żadnym szamponie, nawet bez silikonów
-dobrze sie pieni, przy niewielkiej ilości produktu
Minusy
- nie oczyszcz moich włosów, myje włosy wieczorem, schną naturalnie i już na drugi wieczór muszę je myć bo 2-iego dnia byłyby już bardzo przetłuszczone.
Z tej przyczyny nigdy nie kupię tego szmponu więcej, za tę cene oczekiwałam działania przynajmniej takiego, jakie daja szampony dla dzieci z rosmana 10 razy tańsze.
- opakowanie, co z tego że szapon miałby szanse być wydajnym, poniewż przy małej ilości dobrze sie pieni, skoro jest wodnisty i przy takim opakowaniu często po prostu za dużo wylewa mi sie go na ręke.