Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Powiększ Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Zgłaszająca osoba: qqłka

Skóra nieskazitelna przez 14 godzin.
Płynna konsystencja z zawartością utrwalających fitopigmentów, która nie brudzi ubrań, łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę nieskazitelną od rana do wieczora. Gwarantowana trwałość przez 14 godzin.
Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z soi, woda bławatkowa, witamina E, mangiferyna. Fitopigmenty to pigmenty mineralne otoczone roślinnym wyciągiem z soi. Idealnie się dopasowują do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą. Dzięki temu podkład doskonale się utrzymuje.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Podkład niebrudzący zawiera tylko pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego.
Pudełka są z kartonu pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

/s/

• Zdecydowanie nie dla mnie
  • Podkład oceniam na podstawie kilku zużytych próbek. Posiadałam odcienie Beige 100 i Beige 200. Były to najjaśniejsze dostępne beże, ale mimo to oba odcienie nie przypasowały do mojej twarzy. Mam wrażenie, że zamiast być beżowe, są po prostu... pomarańczowe A to jest dla mnie mankament dyskwalifikujący wszelkie podkłady o takiej kolorystyce.
    Krycie jest średnie, powiedziałabym nawet, że dosyć słabe, więc jeśli komuś zależy na zakryciu większych niedoskonałości to zdecydowanie nie powinien sięgać po ten podkład.
    Denerwuje mnie także jego lejąca konsystencja.

Mimo wszystko podkład ten ma pewne plusy Pod względem faktury wygląda na twarzy w porządku - nie tworzy efektu maski, przy dobrze dobranym odcieniu powiedziałabym, że wygląda naturalnie.
    Oprócz tego podoba mi się zapach tego fluidu.

To chyba na tyle Osobiście nie zakupię pełnowartościowego produktu ze względu na ograniczoną ilość odcieni (a dobrze dobrany odcień podkładu to przecież podstawa udanego makijażu).

Używam tego produktu od: Kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: Kilka próbkowych opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Molly Malone za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • zle rozprasza swiatło
  • Wybralam dwa odcienie tego podladu jeden jasny bez drugi ciemny. Zima uzywalam glownie na dzien,ale z efektu niezbyt bylam zadowolona.Rozprowadzal sie calkiem niezle,kryl przecietnie. Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje,ze jest jakby wodooporny,ale i skora przybiera jakby postac maski pokrytej folią.Dodam jeszcze,ze nieco brudzi.Nie tak mocno jak standardowe, ale jednak. Jeszcze dzienny look ujdzie,ale zdjecia zwlaszcza wieczorem oddaja gorszy efekt rozswietlenia i pigmenty jakby zbijaly sie w plamy. Nie jestem nowicjuszkaw nakladaniu podkladow,rozumiem tez, ze kazdemu moze zdazyc sie plama.Ten podklad kilkakrotnie pokazal,ze przez plamy,ktore robi juz sie nie polubimy.Nie zalezy to od gabki,pedzla , czy poprawek palcami. Jedynie plusy za latwosc nakladania i poreczna butelke. Chcialam polubic,a nie moge zniesc.

Używam tego produktu od: kilka m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Bardzo przyjemny, lekki i średnio-słabo kryjący podkład. Niestety nie trafiłam z kolorem więc ciężko mi się go używało. Kolor mam zbyt ciemny, więc albo musiałam brązowić sobie też szyję i dekolt (to tylko czasem na jakieś wyjście), albo mieszałam z jaśniejszym podkładem.

+ super lekka konsystencja, bardzo przyjemna do noszenia. Nie czuć maski
    + podkład jest suchy na twarzy, super do tłustej cery
    + krycie średnie, a mocniej roztarty lekko kryjący, w sam raz jeśli nie lubimy tapety
    + satynowe wykończenie, naprawdę bardzo ładnie się prezentuje
    + opakowanie z pompką
    + cena w promocji może być

- trwałość nie jest to super wielogodzinny podkład. Po wielu godzinach albo wystawiony na ciężkie warunki atmosferyczne jednak się ściera, zanika
    - kolory! nie wiem czemu tak nie trafiłam. Oświetlenie w salonie pewnie zrobiło swoje, plus pośpiech. I niestety największy zawód to pseudoporada pani sprzedającej. Chciałam jasny, widać że jestem blada, dostałam kolor podchodzący pod brąz :/

Jeśli trafię z kolorem to myślę, że ten podkład jest rewelacyjny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magda9876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety porażka
  • Kupiłam podkład ze zniżka -40% zapłaciłam 30 zł z ogonkiem, i niestety muszę powiedzieć, że za podkład w regularnej cenie ok 60 zł to ten podkład jest beznadziejny ponieważ jego trwałość pozostawia wiele do życzenia....
    nie jest podkładem ciężkim, bardzo kryjącym, po nałożeniu wygląda ładnie ale na bardzo nie długo.
    Jest wydajny i ma wygodne opakowanie pompką.

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • męczący
  • Niestety podkład ten nie podbił mojego serca i skutecznie odstraszył mnie od próbowania innych podkładów tej firmy. Męczyłam się z nim przez prawie pół roku eksperymentując z nakładaniem, mieszaniem z innymi produktami itp. W końcu się poddałam i oddałam go komuś innemu. Ale od początku.

Zacznę od plusów:
    + ma pompkę
    + nie oksyduje
    + nie robi strasznej maski
    + nie wchodzi w zmarszczki

Minusów jest więcej:
    - bardzo ograniczona kolorystyka. Najjaśniejszy kolor okazał się i tak zbyt ciemny oraz zbyt pomarańczowy dla mojej jasnej cery, więc jeśli jesteś bardzo bladolicą - polecam zastanowić się nad innym wyborem
    - ma okropny słodko-pudrowo-lekarski zapach (przypomina mi tabletki na gardło chlorchinaldin - nie mam dobrych skojarzeń
    - łatwo zrobić nim smugi
    - mam wrażenie, że pogorszył stan mojej cery - podczas używania go była bardziej szara, zmęczona, z większą ilością niedoskonałości
    - podkreśla suche skórki
    - nie jest bardzo długotrwały - w widoczny sposób schodzi z twarzy "plackami"

Poznałam ostatnio co to prawdziwy dramat podkładowy, więc po tym doświadczeniu stwierdzam, że fluid z YR nie jest tragedią, ale nie jest to też rzecz, którą kupiłabym ponownie

.Używam tego produktu od: pół roku

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalność
  • Podkład przede wszystkim nie jest kryjący, z większymi niedoskonałościami i mocnymi przebarwieniami sobie nie poradzi.
    Jednak dla mnie wymagających to daje efekt bardzo ładnej i naturalnej buźki, zero oznak maski. Ujednolica koloryt cery.
    Bardzo płynna konsystencja, która dla mniej wprawionych może być kłopotem przy rozprowadzaniu.
    Śliczna, wygodna w użyciu buteleczka z pompką.
    Długotrwały nie jest, na mojej twarzy znika po jakiś 8 godzinach ...
    Generalnie polecam przez ten efekt naturalności.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Bardzo dobrze stapia się ze skórą, nie przesusza, wygląda świeżo i naturalnie, wszyscy zawsze myślą, że nie używam podkładu : D Przyjemnie i łatwo się rozprowadza, ujednolica koloryt cery. Jednak jeśli ktoś szuka czegoś bardziej kryjącego, to ten podkład nie jest dla niego. Aaa, no i ślicznie pachnie! Przy stosowaniu mniej więcej co drugi dzień wystarcza mi na ok 8 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić galanonim15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem fajny podklad, polecam
  • Co do podkladow to jako wieloletnia fanka Double Wear EL mam wysokie wymagania i nic tak naprawde nie spelnia moich oczekiwan w 100% ale ten podklad moge naprawde polecic. Mialam kolor Rose 200 teint clair i wygladal swietnie, nie dawal moze wielkiego krycia, ale mial piekne leciutko satynowe wykonczenie, ktore sprawia ze buzia wydaje sie jakby zdrowsza. Calkiem niezle sie trzyma, nie splywa, nie rozmazuje sie. Ladny, delikatny zapach. Naturalny efekt, ale bardzo fajnie ujednolical koloryt buzi.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tiniherbert za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry nie jest
  • Skusiła mnie w nim obietnica nie brudzenia i z to spełnił(+) za to.
    (+)dostaje za opakowanie z pompką,higieniczne,przyjemnie dozuje odpowiednią ilość
    (+)za krycie,dla mnie wystarczające,nie mam jakiś wielkich niedoskonałości,jakieś drobne zaczerwienienia,z tym sobie radzi
    (+)zapach,nie natarczywy,pudrowy
    (+)utrzymuje się długo,nie miałam okazji sprawdzić czy rzeczywiście 14godzin,na pewno 10.
    a teraz minusy,nasz podkładzik otrzymuje za:
    (-)nie ma opcji nałożenia go dobrze palcami,co najbardziej lubię. Średnio nakłada się pędzlem,ale o niebo lepiej niż paluchami.
    (-)okropnie,okrutnie wysusza mi cerę. Miałam wrażenie,że wysysał ze mnie wodę.Nakładałam pod niego jakiś tłusty krem wtedy było jako tako.
    (-)podkreślał zmarszczki na czole,pory skóry,dzięki niemu bez lupy,zobaczyłam, że je mam

O wydajności się nie wypowiadam ponieważ nie używałam go codziennie i jeszcze do nie zużyłam.
    Nie polubiłam tego kosmetyku.Być może wpływ na jego działanie miał w jakiś sposób okres zimy, suche powietrze w pomieszczeniach-czyli także sucha cera.Dam mu szansę późną wiosną,latem. Może nadrobi wystawione minusy.

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zupełnie nie spełnił oczekiwań
  • To mój pierwszy podkład tej firmy, kupiłam go bo miał dobre recenzje, ciekawy opis producenta i był akurat w promocji. Niestety, ale jak dla mnie zupełnie się nie nadaje. Nie kryje nawet w najmniejszym stopniu, mam problem z naczynkami i wiem, że trudno je zamaskować, ale ten podkład nawet nie próbuje tego robić.
    Po nałożeniu twarz jest świecąca, ponieważ i tak używam dodatkowo pudru więc dla mnie to akurat nie problem. Mam też wrażenie że moja skóra jest po nim po prostu jakaś brzydka, zamiast ją ujednolicić powstają na niej plamy. Dodatkowym minusem jest bardzo mocny zapach.
    Do plusów można zaliczyć to, że faktycznie może mniej brudzi ubrania niż inne podkłady, fajne opakowanie, wygodne, mam odcień Beige i jest dosyć ładny.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mmariak za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij