Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Powiększ Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Zgłaszająca osoba: qqłka

Skóra nieskazitelna przez 14 godzin.
Płynna konsystencja z zawartością utrwalających fitopigmentów, która nie brudzi ubrań, łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę nieskazitelną od rana do wieczora. Gwarantowana trwałość przez 14 godzin.
Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z soi, woda bławatkowa, witamina E, mangiferyna. Fitopigmenty to pigmenty mineralne otoczone roślinnym wyciągiem z soi. Idealnie się dopasowują do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą. Dzięki temu podkład doskonale się utrzymuje.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Podkład niebrudzący zawiera tylko pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego.
Pudełka są z kartonu pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

/s/

• Warto spróbować
  • Zacznę może od tego, że generalnie mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, a ostatnio miała kaprys na mieszaną w kierunku suchej. Ta właśnie zmiana spowodowała, że uwielbiany przeze mnie Revlon Color Stay musiał pójść w odstawkę. Szukając czegoś w zamian postanowiłam uderzyć w coś z nutką pielęgnacyjną (o ile podkład może pielęgnować w faktyczny sposób) i niekoniecznie w maty czy ostre krycie, do którego się przyzwyczaiłam. Zależało mi po prostu na tym, by cera wyglądała ładnie, zdrowo, bez zważonych placków podkładu na nosie, bez podejrzanych zmian w wyglądzie po 2-3h.

Plusy:
    +opakowanie -szklane, przezroczyste, z pompką
    +kolor -bardzo odpowiada mi odcień "porcelanowy beż", ma ładne żółte podtony
    +naprawdę dobrze dopasowuje się do koloru buzi, pięknie się wtapia, daje efekt w stylu "ja wcale nie mam podkładu, ja po prostu urodziłam się piękna"
    +krycie ma "średnie z minusem", tzn. ślicznie wyrównuje koloryt, ale bardziej problemowe buzie nie będą zachwycone koniecznością sporej ilości korektora (u mnie akurat niespodzianki nie były duże, więc i korektora nie używałam specjalnie dużo -mam tylko wątpliwości co do współpracy podkładu z korektorem o cięższej formule)
    +jest lekki
    +bardzo wydajny

Minusy (weźcie proszę poprawkę na to, że przywykłam do ColorStay):
    -trwałość tego podkładu mnie nie powala. Z pudrem Healthy Mix z Bourjois po 2-3h buzia chce się świecić w strefie T, ale już z dodatkową porcją pudru bambusowego daje radę te 6-7h. Później świecenie nie jest jakoś nachalne na tyle, bym musiała z nim walczyć -da się zignorować
    -pod koniec dnia trochę go widać na czole w postaci...no właśnie...mieszaniny podkładu, pudru i sebum? Taka warstewka na którą ja zwrócę uwagę, ale czy ktoś, kto ze mną rozmawia to zauważy, to nie wiem
    -Cena -cóż, dość konkretna, choć nie narzekam, bo kupiłam go akurat w promocji 40% ^.^

Podsumowując -jako przerwa w cięższych podkładach -owszem, ale nie kiedy mam w perspektywie 10h poza domem. Po prostu nie daje mi poczucia tej stuprocentowej niezawodności, ale chyba nikt nie obiecywał szalonej trwałości.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ stan cery znacznie się poprawił pod wpływem zmodyfikowanej pielęgnacji i radośnie i w podskokach wracam do mojego ulubieńca

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2 pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Limoneska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • super
  • Jak dla mnie podkład zasługuje na pozytywną ocenę. Ładny zapach, lekka konsystencja, krycie średnie-to jedyny malutki minus dla tego produktu. Mam wrażenie, że lekko matuje skórę, ale przy tym ja nawilża.

Nie tworzy efektu maski, ładnie wygląda na skórze. Mam raczej suchą skórę, na mnie sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: 2msc

Chcesz pochwalić paars za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Niestety muszę zmienić recenzję bo ten podkład to totalna pomyłka.
    PLUSY:
    *kryje zaczerwienienia i drobne niedoskonałości,
    *idealnie stapia się ze skórą - bez obaw, że nałożymy za dużo
    *nawilża-nie podkreśla suchych skórek
    MINUSY:
    *ZAPYCHA w życiu nie miałam takiego wysypu jak po nim.... coś okropnego. Kiedy zaczęłam go używać myślałam że zapchało mnie coś innego ale odstawiłam go i problem zniknął. Zaczełam stosować go ponownie parę dni temu i nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam taki wysyp. KOSZMAR
    *powoduje u mnie błyszczenie strefy T- efekt jakbym wysmarowała się olejem......

Używam tego produktu od: dwa podejścia w ciągu trzech miesięcy

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dyskretny oraz plus za wyrównanie kolorytu !
  • Posiadam kolor 100 beige choć nie jestem blada kolor posiada żółte tony których potrzebuje aby zniwelować zaczerwienienia . Jest kryjący raczej średnio ale na codzień idealny i nie widać go na cerze . Świetnie się wtapia i rozprowadza. Jednak jeśli ktoś ma cerę tradzikowa to na pewno nie zakryje takich niedoskonałości.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić agnieszka2809 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Podkład dorwałam w promocyjnej cenie. Ma sporo plusów, ale niestety trochę mnie rozczarował. Kupując go liczyłam przede wszystkim na ujednolicenie koloru skóry i ukrycie niedoskonałości. Nie mam mocno problematycznej cery, ale od czasu do czasu pojawiają się na niej jakieś niespodzianki

Na plus:

*idealnie stapia się ze skórą - bez obaw, że nałożymy za dużo
    *nie ma efektu maski, wygląda bardzo naturalnie
    *nie podkreśla suchych skórek
    *nie osadza się w zmarszczkach
    *wygodne opakowanie
    *wydajny
    *ładny zapach
    *lekki, nie zapycha
    *dość trwały

Podsumowując - skóra wygląda świeżo, naturalnie, kolor jest lekko ujednolicony.

Na minus:

*słabo kryje!
    *ujednolica, ale też lekko.

Ogólnie podkład ma dużo zalet, ale jeśli ktoś tak jak ja kupił go głównie w celu ujednolicenia i krycia, to się rozczaruje, bo z tymi zadaniami radzi sobie słabo. Nie mniej jednak jest przyjemny w użyciu, lekki, idealny na lato. Na pewno sprawdzi się w przypadku mało problematycznej cery.

Czy kupię ponownie? Nie wiem.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwałość bez efektu maski
  • Produkt kupiłam przez przypadek, z powodu braku w sklepie mojego ulubionego Pure Light YR i jestem bardzo zadowolona. Kolor - jasny beż (200) idealnie wpasował się w moją dość bladą cerę (ten sam kolor używałam przy Pure Light). Podkład dodał twarzy rozświetlenia, ujednolicił jej odcień, wygląda na wypoczętą.
    Podkład jest w wygodnej buteleczce z pompką, na którą nałożona jest nakładka, która się brudzi i to mi nieco przeszkadza.
    Kosmetyk ma dość rzadką konsystencję, mi to bardzo odpowiada, łatwo się nakłada pędzlem i palcami, nie robi efektu maski.
    Jeśli chodzi o obietnice producenta:
    -brak brudzenia - póki co chyba niczego mi nie pobrudził
    -trwałość 14h - podkład długo się trzyma, ale bez przesady...napewno nie 14h, za to odejmuję gwiazdkę bo nie dotrzymuje obietnic producenta.

Ogólnie: POLECAM do naturalnego makijażu.

Chcesz pochwalić apszoniak za czytelną i pomocną recenzję?
  • tłuściutki
  • Podkład kupiłam po przetestowaniu próbki - bardzo podobał mi sie efekt, ale nie kolor (bylo to jakieś 1.5 roku temu).

Niestety ze sklepu wyszlam ze zbyt ciemnym kolorem (200 Beige clair), i nieco zbyt różowym -wina oświetlenia, przez co musialm kombinować jak go rozjasnić (wtedy nie bylo jeszcze tutoriala maxineczki :P). Bardzo uprzykrzyło to jego uzywanie:/

Zalety:
    + wygodne opakowanie
    +wg mnie dobre krycie
    + ładny, naturalny wygląd na twarzy

Wady:
    - bardzo tłusto-silikonowy, przez co na mojej mieszano-tłustej cerze robil śliczną lampę w bardzo krotkim czasie...
    - przez swą tlustośc nie byl zbyt trwaly, niemal spływał w cieplejsze dni
    - idiotycznia zmiana nazwy kolorystyki przez producenta - raz nr 200 to byl beige clair, a raz rose clair (jesli dobrze pamiętam), co powodowało nieporozumienia i pewnie niejedna pomyłkę klientki
    -tłuste łapki od podkładu+szklana butelka=>uwaga na kafelki
    - za drogi jak na tak niską jakość.

Nie wykluczam, że ten podklad moze byc fajny ale do suchej skóry. Mieszana/tlusta kategorycznie nie, choć przez 2-3 godziny wygląda naprawde super (jak nie wejdziesz do klimatyzcji...)

Używam tego produktu od: męczylam póltora roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: ok. 2/3 butelki

Chcesz pochwalić queerkate za czytelną i pomocną recenzję?
  • za drogi ten przeciętniak
  • Zajefajny skład, bardzo dobre opakowanie, pompka, kolor, zapach.. I tyle mnie przekonało do kupna rozpacz pojawia się po jakimś czasie.
    Obietnice producenta to jakaś kpina!! Krycie jest delikatne w stronę słabe. Nie mam może na twarzy ziemi uprawnej, ale potrzebuje wyrównania - ujednolicenia. A ten kosmetyk mi tego nie daje.
    Bb z Bell wygląda lepiej niż ten cudak. Za taką cenę to ja mam płacić za co przepraszam? za słoik i pompkę ha ha nie róbmy sobie jaj. Nie żyjemy w takich czasach. Płacimy za działanie, a nie renome firmy.
    Taa a te brudzenie... Hmmm robiłam test i zawsze na szmatce coś zostało. Nie zachwyca, nie porywa. W cenie regularnej nie do za akceptowania. Zanim kupisz poproś/ kup próbkę i się zastanów. Jeśli chodzi o mnie: nie polecam. To nie mój film- nie moja bajka

Używam tego produktu od: około roku a może i dłużej
    Ilość zużytych opakowań: walczę z 1

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK.
  • Temu podkładowi mam do zarzucenia słabe krycie. Cerę mam raczej "ładną" (tzn. mało wyprysków, blizn, niedoskonałości), jedyne co chcę zakryć to przebarwienia, od podkładu oczekuję więc dobrego krycia i ujednolicenia cery - ten w tym zakresie mnie nie zadowala... Choćbym nałożyła 3 warstwy na twarz to nie uzyskuję efektu jednolitej cery tak jak np. przy podkładzie Rimmel (tu rzecz jasna wystarcza mi 1 warstwa ). Sama konsystencja już dużo mówi o kryciu, ponieważ jest dość wodnista i lejąca, choć rozprowadza się dobrze i szybko wtapia w skórę.
    Na plus zaliczam nieciemniejący, ładny kolor (beż a nie pomarańcz), szklaną buteleczkę z dozownikiem, piękny zapach, trwałość.
    Używam go bardziej "po domu" jak na konkretne wyjścia. Polecam osobom, które mają bezproblemowe cery.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2 z 1 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jest to jedyny podkład którego używam na stałe. Okazał się być lepszym niż megadroki podkład od Armaniego.... Mam cerę nieproblematyczną, raczej suchą, bez wyprysków więc nie potrzebuję jakiegoś wielkiego krycia, ale ten podkład przerósł moje oczekiwania.
    Plusy:
    +wyrównuje koloryt skóry
    +nie zbiera się w załamaniach i zmarszczkach
    +genialnie się wtapia i nie tworzy efektu maski
    +przyjemnie pachnie
    +nie zbiera się w porach ani nie zatyka
    +długo się utrzymuje
    +poręczna buteleczka, pompka wyciska dokładnie takie porcje kosmetyku jakie potrzebuję
    +cena niewygórowana
    +bardzo wydajny, używam od pół roku jednego opakowania

Minusów nie znajduję , dla mojej twarzy okazał się idealny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 30 ml

Chcesz pochwalić DarthPinkie za czytelną i pomocną recenzję?