Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Powiększ Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Zgłaszająca osoba: qqłka

Skóra nieskazitelna przez 14 godzin.
Płynna konsystencja z zawartością utrwalających fitopigmentów, która nie brudzi ubrań, łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę nieskazitelną od rana do wieczora. Gwarantowana trwałość przez 14 godzin.
Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z soi, woda bławatkowa, witamina E, mangiferyna. Fitopigmenty to pigmenty mineralne otoczone roślinnym wyciągiem z soi. Idealnie się dopasowują do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą. Dzięki temu podkład doskonale się utrzymuje.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Podkład niebrudzący zawiera tylko pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego.
Pudełka są z kartonu pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

/s/

• tłuściutki
  • Podkład kupiłam po przetestowaniu próbki - bardzo podobał mi sie efekt, ale nie kolor (bylo to jakieś 1.5 roku temu).

Niestety ze sklepu wyszlam ze zbyt ciemnym kolorem (200 Beige clair), i nieco zbyt różowym -wina oświetlenia, przez co musialm kombinować jak go rozjasnić (wtedy nie bylo jeszcze tutoriala maxineczki :P). Bardzo uprzykrzyło to jego uzywanie:/

Zalety:
    + wygodne opakowanie
    +wg mnie dobre krycie
    + ładny, naturalny wygląd na twarzy

Wady:
    - bardzo tłusto-silikonowy, przez co na mojej mieszano-tłustej cerze robil śliczną lampę w bardzo krotkim czasie...
    - przez swą tlustośc nie byl zbyt trwaly, niemal spływał w cieplejsze dni
    - idiotycznia zmiana nazwy kolorystyki przez producenta - raz nr 200 to byl beige clair, a raz rose clair (jesli dobrze pamiętam), co powodowało nieporozumienia i pewnie niejedna pomyłkę klientki
    -tłuste łapki od podkładu+szklana butelka=>uwaga na kafelki
    - za drogi jak na tak niską jakość.

Nie wykluczam, że ten podklad moze byc fajny ale do suchej skóry. Mieszana/tlusta kategorycznie nie, choć przez 2-3 godziny wygląda naprawde super (jak nie wejdziesz do klimatyzcji...)

Używam tego produktu od: męczylam póltora roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: ok. 2/3 butelki

Chcesz pochwalić queerkate za czytelną i pomocną recenzję?
  • za drogi ten przeciętniak
  • Zajefajny skład, bardzo dobre opakowanie, pompka, kolor, zapach.. I tyle mnie przekonało do kupna rozpacz pojawia się po jakimś czasie.
    Obietnice producenta to jakaś kpina!! Krycie jest delikatne w stronę słabe. Nie mam może na twarzy ziemi uprawnej, ale potrzebuje wyrównania - ujednolicenia. A ten kosmetyk mi tego nie daje.
    Bb z Bell wygląda lepiej niż ten cudak. Za taką cenę to ja mam płacić za co przepraszam? za słoik i pompkę ha ha nie róbmy sobie jaj. Nie żyjemy w takich czasach. Płacimy za działanie, a nie renome firmy.
    Taa a te brudzenie... Hmmm robiłam test i zawsze na szmatce coś zostało. Nie zachwyca, nie porywa. W cenie regularnej nie do za akceptowania. Zanim kupisz poproś/ kup próbkę i się zastanów. Jeśli chodzi o mnie: nie polecam. To nie mój film- nie moja bajka

Używam tego produktu od: około roku a może i dłużej
    Ilość zużytych opakowań: walczę z 1

Chcesz pochwalić szminka2010 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK.
  • Temu podkładowi mam do zarzucenia słabe krycie. Cerę mam raczej "ładną" (tzn. mało wyprysków, blizn, niedoskonałości), jedyne co chcę zakryć to przebarwienia, od podkładu oczekuję więc dobrego krycia i ujednolicenia cery - ten w tym zakresie mnie nie zadowala... Choćbym nałożyła 3 warstwy na twarz to nie uzyskuję efektu jednolitej cery tak jak np. przy podkładzie Rimmel (tu rzecz jasna wystarcza mi 1 warstwa ). Sama konsystencja już dużo mówi o kryciu, ponieważ jest dość wodnista i lejąca, choć rozprowadza się dobrze i szybko wtapia w skórę.
    Na plus zaliczam nieciemniejący, ładny kolor (beż a nie pomarańcz), szklaną buteleczkę z dozownikiem, piękny zapach, trwałość.
    Używam go bardziej "po domu" jak na konkretne wyjścia. Polecam osobom, które mają bezproblemowe cery.

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2 z 1 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jest to jedyny podkład którego używam na stałe. Okazał się być lepszym niż megadroki podkład od Armaniego.... Mam cerę nieproblematyczną, raczej suchą, bez wyprysków więc nie potrzebuję jakiegoś wielkiego krycia, ale ten podkład przerósł moje oczekiwania.
    Plusy:
    +wyrównuje koloryt skóry
    +nie zbiera się w załamaniach i zmarszczkach
    +genialnie się wtapia i nie tworzy efektu maski
    +przyjemnie pachnie
    +nie zbiera się w porach ani nie zatyka
    +długo się utrzymuje
    +poręczna buteleczka, pompka wyciska dokładnie takie porcje kosmetyku jakie potrzebuję
    +cena niewygórowana
    +bardzo wydajny, używam od pół roku jednego opakowania

Minusów nie znajduję , dla mojej twarzy okazał się idealny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania 30 ml

Chcesz pochwalić DarthPinkie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie
  • Podkład oceniam na podstawie kilku zużytych próbek. Posiadałam odcienie Beige 100 i Beige 200. Były to najjaśniejsze dostępne beże, ale mimo to oba odcienie nie przypasowały do mojej twarzy. Mam wrażenie, że zamiast być beżowe, są po prostu... pomarańczowe A to jest dla mnie mankament dyskwalifikujący wszelkie podkłady o takiej kolorystyce.
    Krycie jest średnie, powiedziałabym nawet, że dosyć słabe, więc jeśli komuś zależy na zakryciu większych niedoskonałości to zdecydowanie nie powinien sięgać po ten podkład.
    Denerwuje mnie także jego lejąca konsystencja.

Mimo wszystko podkład ten ma pewne plusy Pod względem faktury wygląda na twarzy w porządku - nie tworzy efektu maski, przy dobrze dobranym odcieniu powiedziałabym, że wygląda naturalnie.
    Oprócz tego podoba mi się zapach tego fluidu.

To chyba na tyle Osobiście nie zakupię pełnowartościowego produktu ze względu na ograniczoną ilość odcieni (a dobrze dobrany odcień podkładu to przecież podstawa udanego makijażu).

Używam tego produktu od: Kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: Kilka próbkowych opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Molly Malone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • zle rozprasza swiatło
  • Wybralam dwa odcienie tego podladu jeden jasny bez drugi ciemny. Zima uzywalam glownie na dzien,ale z efektu niezbyt bylam zadowolona.Rozprowadzal sie calkiem niezle,kryl przecietnie. Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje,ze jest jakby wodooporny,ale i skora przybiera jakby postac maski pokrytej folią.Dodam jeszcze,ze nieco brudzi.Nie tak mocno jak standardowe, ale jednak. Jeszcze dzienny look ujdzie,ale zdjecia zwlaszcza wieczorem oddaja gorszy efekt rozswietlenia i pigmenty jakby zbijaly sie w plamy. Nie jestem nowicjuszkaw nakladaniu podkladow,rozumiem tez, ze kazdemu moze zdazyc sie plama.Ten podklad kilkakrotnie pokazal,ze przez plamy,ktore robi juz sie nie polubimy.Nie zalezy to od gabki,pedzla , czy poprawek palcami. Jedynie plusy za latwosc nakladania i poreczna butelke. Chcialam polubic,a nie moge zniesc.

Używam tego produktu od: kilka m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Bardzo przyjemny, lekki i średnio-słabo kryjący podkład. Niestety nie trafiłam z kolorem więc ciężko mi się go używało. Kolor mam zbyt ciemny, więc albo musiałam brązowić sobie też szyję i dekolt (to tylko czasem na jakieś wyjście), albo mieszałam z jaśniejszym podkładem.

+ super lekka konsystencja, bardzo przyjemna do noszenia. Nie czuć maski
    + podkład jest suchy na twarzy, super do tłustej cery
    + krycie średnie, a mocniej roztarty lekko kryjący, w sam raz jeśli nie lubimy tapety
    + satynowe wykończenie, naprawdę bardzo ładnie się prezentuje
    + opakowanie z pompką
    + cena w promocji może być

- trwałość nie jest to super wielogodzinny podkład. Po wielu godzinach albo wystawiony na ciężkie warunki atmosferyczne jednak się ściera, zanika
    - kolory! nie wiem czemu tak nie trafiłam. Oświetlenie w salonie pewnie zrobiło swoje, plus pośpiech. I niestety największy zawód to pseudoporada pani sprzedającej. Chciałam jasny, widać że jestem blada, dostałam kolor podchodzący pod brąz :/

Jeśli trafię z kolorem to myślę, że ten podkład jest rewelacyjny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magda9876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety porażka
  • Kupiłam podkład ze zniżka -40% zapłaciłam 30 zł z ogonkiem, i niestety muszę powiedzieć, że za podkład w regularnej cenie ok 60 zł to ten podkład jest beznadziejny ponieważ jego trwałość pozostawia wiele do życzenia....
    nie jest podkładem ciężkim, bardzo kryjącym, po nałożeniu wygląda ładnie ale na bardzo nie długo.
    Jest wydajny i ma wygodne opakowanie pompką.

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • męczący
  • Niestety podkład ten nie podbił mojego serca i skutecznie odstraszył mnie od próbowania innych podkładów tej firmy. Męczyłam się z nim przez prawie pół roku eksperymentując z nakładaniem, mieszaniem z innymi produktami itp. W końcu się poddałam i oddałam go komuś innemu. Ale od początku.

Zacznę od plusów:
    + ma pompkę
    + nie oksyduje
    + nie robi strasznej maski
    + nie wchodzi w zmarszczki

Minusów jest więcej:
    - bardzo ograniczona kolorystyka. Najjaśniejszy kolor okazał się i tak zbyt ciemny oraz zbyt pomarańczowy dla mojej jasnej cery, więc jeśli jesteś bardzo bladolicą - polecam zastanowić się nad innym wyborem
    - ma okropny słodko-pudrowo-lekarski zapach (przypomina mi tabletki na gardło chlorchinaldin - nie mam dobrych skojarzeń
    - łatwo zrobić nim smugi
    - mam wrażenie, że pogorszył stan mojej cery - podczas używania go była bardziej szara, zmęczona, z większą ilością niedoskonałości
    - podkreśla suche skórki
    - nie jest bardzo długotrwały - w widoczny sposób schodzi z twarzy "plackami"

Poznałam ostatnio co to prawdziwy dramat podkładowy, więc po tym doświadczeniu stwierdzam, że fluid z YR nie jest tragedią, ale nie jest to też rzecz, którą kupiłabym ponownie

.Używam tego produktu od: pół roku

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalność
  • Podkład przede wszystkim nie jest kryjący, z większymi niedoskonałościami i mocnymi przebarwieniami sobie nie poradzi.
    Jednak dla mnie wymagających to daje efekt bardzo ładnej i naturalnej buźki, zero oznak maski. Ujednolica koloryt cery.
    Bardzo płynna konsystencja, która dla mniej wprawionych może być kłopotem przy rozprowadzaniu.
    Śliczna, wygodna w użyciu buteleczka z pompką.
    Długotrwały nie jest, na mojej twarzy znika po jakiś 8 godzinach ...
    Generalnie polecam przez ten efekt naturalności.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij