Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Powiększ Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Zgłaszająca osoba: qqłka

Skóra nieskazitelna przez 14 godzin.
Płynna konsystencja z zawartością utrwalających fitopigmentów, która nie brudzi ubrań, łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę nieskazitelną od rana do wieczora. Gwarantowana trwałość przez 14 godzin.
Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z soi, woda bławatkowa, witamina E, mangiferyna. Fitopigmenty to pigmenty mineralne otoczone roślinnym wyciągiem z soi. Idealnie się dopasowują do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą. Dzięki temu podkład doskonale się utrzymuje.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Podkład niebrudzący zawiera tylko pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego.
Pudełka są z kartonu pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

/s/

• Bardzo dobry podkład!
  • Moja cera jest tłusta ze skłonnością do wyprysków.
    Podkład kupiłam w yves rocher, ponieważ akurat
    miałam na niego zniżkę.

Plusy:
    * roślinny skład
    * naturalna kompozycja
    * dobre krycie
    * duża gama kolorystyczna
    * konsystencja
    * dobrze się rozsmarowuje
    * dość trwały

Minusy:
    * cena
    * po kilku godzinach świeciłam się jak bombka

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agatka120695 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Daje radę!
  • Jestem raczej wierną fanką podkładów BB z Graniera do cery tłustej. Postanowiłam jednak znaleźć coś bardziej kryjącego. Nie mam problemów z cerą, czasami okazyjnie jakieś niedoskonałości się pojawią ale nie narzekam. Problemem jest za to świecenie cery.
    Podkład kupiłam przypadkiem, byłam w galerii handlowej w Opolu, czekałam na pociąg to zajrzałam sobie do Yves Rocher. Dużo moich koleżanek chwali sobie produkty do twarzy z tej firmy, więc i ja się skusiłam. Pani poleciła mi tę serię do twarzy z niedoskonałościami, zakupiłam też korektor by zestaw dawał wspólnie radę
    Moja ocena:

Plusy:
    + konsystencja bardzo fajna;
    + pompka ułatwiająca aplikację podkładu w odpowiedniej dla nas ilości;
    + nie tworzy efektu maski, ładnie przylega;
    + buzia jest gładka i ja, rano jak go nakładam, mam wrażenie że dodaje jej zastrzyku energii ;
    + cena niby wysoka, ale w Yves Rocher są często promocje i kupiłam go za 35 zł, a kosztuje ponad 50.

Minusy:
    - makijaż jednak trzeba poprawiać, trzyma się dużo krócej niż 14 h, taka prawda;
    - jak masz cerę bardzo tłustą, to podkład niestety odpada, zauważyłam że twarz lubi po nim świecić się jeszcze bardziej.

Używam tego produktu od: paru dni

Chcesz pochwalić queenofpeace za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry podkład
  • Kupiłam ten kosmetyk dlatego, że uwielbiam kosmetyki do pielęgnacji ciała od YR. Od jakiegoś czasu stosuję bazę z różą tej marki i postanowiłam skusić się na coś jeszcze z kolorówki.
    Mój podkład jest zamknięty w innej butelce niż na zdjęciu ale z opisu wynika że to ten sam kosmetyk (niebrudzący, 14 h trwałości, nazwę ma tę samą).
    Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym podkładem. Prawdopodobnie jeszcze kiedyś się na niego skuszę, chociaż produkt ma kilka wad.

(Mam cerę normalną/mieszaną, bez niedoskonałości, codziennie stosuję filtr przeciwsłoneczny)

Podkład stosowany na lekkie serum lub lekki nawilżający krem nie sprawia mi żadnych problemów. Wygląda na twarzy pięknie. Ale w połączeniu z filtrem już bywa z nim różnie. Moja recenzja dotyczy kosmetyku aplikowanego na filtr przeciwsłoneczny.

Plusy:
    -podkład przepięknie wygląda na twarzy- cera jest rozświetlona, idealnie gładka, świeża po prostu wygląda dziewczęco i lekko
    -kosmetyk ma średnie krycie- wolę lżejsze krycie ale nie liczę tego na minus bo podkład jest niewidoczny na twarzy
    -nie ciemnieje w ciągu dnia
    -tak jak producent zapewnia nie brudzi ubrań, telefonu itd
    -utrzymuje się na twarzy aż do demakijażu, jest trwały
    -ma lekką płynną konsystencję (chociaż nie jest to podkład oil-free) i idealnie wtapia się w skórę. Nie sposób sobie zrobić nim plamy, smugi itd
    -kosmetyk nie waży się, nie podkreśla porów

Niestety noszony na filtrze potrafi się zbuntować w ciągu dnia (o czym poniżej)
    Minusy:
    -podkład nie posiada zakrętki. YR uwielbia te przekręcane pompki jednak dla osób, które gdzieś wyjeżdżają, podróżują są one nieprzyjazne. Zawsze jak gdzieś jadę to muszę ten podkład mieć przy sobie np. w torebce (podobnie jak bazę z różą)
    -data ważności podkładu to 6 mcy od otwarcia. Nie jestem w stanie zużyć 30 ml podkładu w 6 mcy tym bardziej, że obecnie mam w użyciu dwa podkłady... Niestety ale podejrzewam, że będę musiała część kosmetyku wyrzucić
    -podkład noszony na przepisowej ilości filtra zachowuje się różnie. Czasami wygląda ładnie przez cały dzień a czasami w ciągu dnia staje się lekko widoczny
    -połączenie filtra i podkładu szybko powoduje błyszczenie się twarzy więc poprawki w ciągu dnia są konieczne.

Nie jest to niezawodny podkład. Raczej taki codzienny, weekendowy. Moim niezawodnym podkładem jest obecnie Marc Jacobs GG. MJ GG mogę bez obaw nosić na filtrze, użyć go na imprezę i po prostu nie myśleć o makijażu. Tutaj niestety muszę się liczyć z poprawkami w ciągu dnia (bibułki matujące, puder) i faktem, że czasami połączenie spf i tego podkładu to dla mojej cery trochę za dużo (chociaż ja używam podkładu dosłownie kroplę tylko po to aby ujednolicić kolor twarzy i czuć się jak w starannym makijażu).

Podsumowując recenzję- gdybym nie stosowała kosmetyków przeciwsłonecznych to nie wydawałabym pieniędzy na MJ GG. Podkład od YR jest średniokryjący, lekki, niemal niewidoczny na twarzy, daje naturalne, ładne wykończenie. Twarz z jego pomocą wygląda nieskazitelnie. Jednak jeśli korzystamy z kosmetyków z spf warto mieć w kosmetyczce coś niezawodnego, co nie przyspiesza przetłuszczania się skóry. Dlatego wolę MJ- bo jest niezawodny.
    Cieszę się, że przetestowałam ten podkład, myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ponad miesiac

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezły
  • Kupiłam go w promocji. Byłam zadowolona z pudru w kamieniu i chciałam wypróbowac ten podkaład. Całkiem niezły wybór odcieni, ja mam najjasniejszy i idelanie stapia seie z moja skórą. lekko matuje, delikatnie kamufluje niedoskonałości, trwałośc taka sobie na mojej mieszanej cerze. Ale na lato jest okej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiunia1808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4+
  • Dla mnie to dobry podkład ale na chłodniejsze dni, teraz moja skóra po nim robi się tłusta. Świeci się z kilometra. Aczkolwiek w i chłodne dni na zdaje egzamin na 5.

Plusy:
    -łatwo się rozprowadza
    -długo utrzymuje na twarzy
    -wydajny

Minusy:
    -powoduje nadmierne przetłuszczanie skóry gdy jest ciepło

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nataliiia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • nie dla osób z niedoskonałościami
  • Cóż...sama nie wiem co napisać dobrego o tym podkładzie.

Moja skóra jest mieszana z tendencją do niespodzianek, na policzkach jest lekko zaczerwieniona. Pani w sklepie stwierdziła,że podkład ma średnie krycie,więc stwierdziłam,że na pewno będzie dla mnie idealny po ciężkim Revlonie. Nie mogłam bardziej się pomylić...

Na plus:

- opakowanie z pompką

- fajna konsystencja

- gama kolorów

- przez czas używania nie zdążył mnie zapchać

Na minus:

- brak krycia i nikła możliwość jego stopniowania

- na mojej twarzy trzymał się niezwykle krótko i potrzebowałam częstych poprawek

- mam wrażenie, że jest mało wydajny

- podkreślił moje suche skórki

Plus/minus:

-zapach- oczywiście to kwestia indywidualna.Niby przyjemny,ale po pewnym czasie zaczął trochę irytować. Przypominał mi chusteczki nawilżające dla niemowląt

-cena-za tak marny produkt szkoda mi tych 50zł

Ogólnie rzecz biorąc podkład ten nie nadaje się dla osób, które szukają zamaskowania swoich niedoskonałości. Kupując go naprawdę się zawiodą i wydadzą niepotrzebnie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić tale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam jasny beż. Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, ładnie wchłania i kryje. Nie robi maski, kolor dobrze dopasowuje się do cery. Nawet nie wiedziałam, że jest to podkład niebrudzący, ale rzeczywiście tak jest. Wcześniej na ciemnej kurtce przy twarzy zawsze miałam fluid. Jestem bardzo zadowolona, z kuponem zniżkowym YR podkład nie wychodzi drogo.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Zacznę może od tego, że generalnie mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, a ostatnio miała kaprys na mieszaną w kierunku suchej. Ta właśnie zmiana spowodowała, że uwielbiany przeze mnie Revlon Color Stay musiał pójść w odstawkę. Szukając czegoś w zamian postanowiłam uderzyć w coś z nutką pielęgnacyjną (o ile podkład może pielęgnować w faktyczny sposób) i niekoniecznie w maty czy ostre krycie, do którego się przyzwyczaiłam. Zależało mi po prostu na tym, by cera wyglądała ładnie, zdrowo, bez zważonych placków podkładu na nosie, bez podejrzanych zmian w wyglądzie po 2-3h.

Plusy:
    +opakowanie -szklane, przezroczyste, z pompką
    +kolor -bardzo odpowiada mi odcień "porcelanowy beż", ma ładne żółte podtony
    +naprawdę dobrze dopasowuje się do koloru buzi, pięknie się wtapia, daje efekt w stylu "ja wcale nie mam podkładu, ja po prostu urodziłam się piękna"
    +krycie ma "średnie z minusem", tzn. ślicznie wyrównuje koloryt, ale bardziej problemowe buzie nie będą zachwycone koniecznością sporej ilości korektora (u mnie akurat niespodzianki nie były duże, więc i korektora nie używałam specjalnie dużo -mam tylko wątpliwości co do współpracy podkładu z korektorem o cięższej formule)
    +jest lekki
    +bardzo wydajny

Minusy (weźcie proszę poprawkę na to, że przywykłam do ColorStay):
    -trwałość tego podkładu mnie nie powala. Z pudrem Healthy Mix z Bourjois po 2-3h buzia chce się świecić w strefie T, ale już z dodatkową porcją pudru bambusowego daje radę te 6-7h. Później świecenie nie jest jakoś nachalne na tyle, bym musiała z nim walczyć -da się zignorować
    -pod koniec dnia trochę go widać na czole w postaci...no właśnie...mieszaniny podkładu, pudru i sebum? Taka warstewka na którą ja zwrócę uwagę, ale czy ktoś, kto ze mną rozmawia to zauważy, to nie wiem
    -Cena -cóż, dość konkretna, choć nie narzekam, bo kupiłam go akurat w promocji 40% ^.^

Podsumowując -jako przerwa w cięższych podkładach -owszem, ale nie kiedy mam w perspektywie 10h poza domem. Po prostu nie daje mi poczucia tej stuprocentowej niezawodności, ale chyba nikt nie obiecywał szalonej trwałości.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ stan cery znacznie się poprawił pod wpływem zmodyfikowanej pielęgnacji i radośnie i w podskokach wracam do mojego ulubieńca

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2 pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Limoneska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • super
  • Jak dla mnie podkład zasługuje na pozytywną ocenę. Ładny zapach, lekka konsystencja, krycie średnie-to jedyny malutki minus dla tego produktu. Mam wrażenie, że lekko matuje skórę, ale przy tym ja nawilża.

Nie tworzy efektu maski, ładnie wygląda na skórze. Mam raczej suchą skórę, na mnie sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: 2msc

Chcesz pochwalić paars za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Niestety muszę zmienić recenzję bo ten podkład to totalna pomyłka.
    PLUSY:
    *kryje zaczerwienienia i drobne niedoskonałości,
    *idealnie stapia się ze skórą - bez obaw, że nałożymy za dużo
    *nawilża-nie podkreśla suchych skórek
    MINUSY:
    *ZAPYCHA w życiu nie miałam takiego wysypu jak po nim.... coś okropnego. Kiedy zaczęłam go używać myślałam że zapchało mnie coś innego ale odstawiłam go i problem zniknął. Zaczełam stosować go ponownie parę dni temu i nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam taki wysyp. KOSZMAR
    *powoduje u mnie błyszczenie strefy T- efekt jakbym wysmarowała się olejem......

Używam tego produktu od: dwa podejścia w ciągu trzech miesięcy

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?