Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Powiększ Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Zgłaszająca osoba: qqłka

Skóra nieskazitelna przez 14 godzin.
Płynna konsystencja z zawartością utrwalających fitopigmentów, która nie brudzi ubrań, łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę nieskazitelną od rana do wieczora. Gwarantowana trwałość przez 14 godzin.
Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z soi, woda bławatkowa, witamina E, mangiferyna. Fitopigmenty to pigmenty mineralne otoczone roślinnym wyciągiem z soi. Idealnie się dopasowują do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą. Dzięki temu podkład doskonale się utrzymuje.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Podkład niebrudzący zawiera tylko pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego.
Pudełka są z kartonu pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

/s/

• całkiem niezły
  • Kupiłam go w promocji. Byłam zadowolona z pudru w kamieniu i chciałam wypróbowac ten podkaład. Całkiem niezły wybór odcieni, ja mam najjasniejszy i idelanie stapia seie z moja skórą. lekko matuje, delikatnie kamufluje niedoskonałości, trwałośc taka sobie na mojej mieszanej cerze. Ale na lato jest okej.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiunia1808 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• 4+
  • Dla mnie to dobry podkład ale na chłodniejsze dni, teraz moja skóra po nim robi się tłusta. Świeci się z kilometra. Aczkolwiek w i chłodne dni na zdaje egzamin na 5.

Plusy:
    -łatwo się rozprowadza
    -długo utrzymuje na twarzy
    -wydajny

Minusy:
    -powoduje nadmierne przetłuszczanie skóry gdy jest ciepło

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nataliiia1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • nie dla osób z niedoskonałościami
  • Cóż...sama nie wiem co napisać dobrego o tym podkładzie.

Moja skóra jest mieszana z tendencją do niespodzianek, na policzkach jest lekko zaczerwieniona. Pani w sklepie stwierdziła,że podkład ma średnie krycie,więc stwierdziłam,że na pewno będzie dla mnie idealny po ciężkim Revlonie. Nie mogłam bardziej się pomylić...

Na plus:

- opakowanie z pompką

- fajna konsystencja

- gama kolorów

- przez czas używania nie zdążył mnie zapchać

Na minus:

- brak krycia i nikła możliwość jego stopniowania

- na mojej twarzy trzymał się niezwykle krótko i potrzebowałam częstych poprawek

- mam wrażenie, że jest mało wydajny

- podkreślił moje suche skórki

Plus/minus:

-zapach- oczywiście to kwestia indywidualna.Niby przyjemny,ale po pewnym czasie zaczął trochę irytować. Przypominał mi chusteczki nawilżające dla niemowląt

-cena-za tak marny produkt szkoda mi tych 50zł

Ogólnie rzecz biorąc podkład ten nie nadaje się dla osób, które szukają zamaskowania swoich niedoskonałości. Kupując go naprawdę się zawiodą i wydadzą niepotrzebnie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić tale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam jasny beż. Podkład bardzo dobrze się rozprowadza, ładnie wchłania i kryje. Nie robi maski, kolor dobrze dopasowuje się do cery. Nawet nie wiedziałam, że jest to podkład niebrudzący, ale rzeczywiście tak jest. Wcześniej na ciemnej kurtce przy twarzy zawsze miałam fluid. Jestem bardzo zadowolona, z kuponem zniżkowym YR podkład nie wychodzi drogo.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Chcesz pochwalić bernikula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Zacznę może od tego, że generalnie mam cerę mieszaną w kierunku tłustej, a ostatnio miała kaprys na mieszaną w kierunku suchej. Ta właśnie zmiana spowodowała, że uwielbiany przeze mnie Revlon Color Stay musiał pójść w odstawkę. Szukając czegoś w zamian postanowiłam uderzyć w coś z nutką pielęgnacyjną (o ile podkład może pielęgnować w faktyczny sposób) i niekoniecznie w maty czy ostre krycie, do którego się przyzwyczaiłam. Zależało mi po prostu na tym, by cera wyglądała ładnie, zdrowo, bez zważonych placków podkładu na nosie, bez podejrzanych zmian w wyglądzie po 2-3h.

Plusy:
    +opakowanie -szklane, przezroczyste, z pompką
    +kolor -bardzo odpowiada mi odcień "porcelanowy beż", ma ładne żółte podtony
    +naprawdę dobrze dopasowuje się do koloru buzi, pięknie się wtapia, daje efekt w stylu "ja wcale nie mam podkładu, ja po prostu urodziłam się piękna"
    +krycie ma "średnie z minusem", tzn. ślicznie wyrównuje koloryt, ale bardziej problemowe buzie nie będą zachwycone koniecznością sporej ilości korektora (u mnie akurat niespodzianki nie były duże, więc i korektora nie używałam specjalnie dużo -mam tylko wątpliwości co do współpracy podkładu z korektorem o cięższej formule)
    +jest lekki
    +bardzo wydajny

Minusy (weźcie proszę poprawkę na to, że przywykłam do ColorStay):
    -trwałość tego podkładu mnie nie powala. Z pudrem Healthy Mix z Bourjois po 2-3h buzia chce się świecić w strefie T, ale już z dodatkową porcją pudru bambusowego daje radę te 6-7h. Później świecenie nie jest jakoś nachalne na tyle, bym musiała z nim walczyć -da się zignorować
    -pod koniec dnia trochę go widać na czole w postaci...no właśnie...mieszaniny podkładu, pudru i sebum? Taka warstewka na którą ja zwrócę uwagę, ale czy ktoś, kto ze mną rozmawia to zauważy, to nie wiem
    -Cena -cóż, dość konkretna, choć nie narzekam, bo kupiłam go akurat w promocji 40% ^.^

Podsumowując -jako przerwa w cięższych podkładach -owszem, ale nie kiedy mam w perspektywie 10h poza domem. Po prostu nie daje mi poczucia tej stuprocentowej niezawodności, ale chyba nikt nie obiecywał szalonej trwałości.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ stan cery znacznie się poprawił pod wpływem zmodyfikowanej pielęgnacji i radośnie i w podskokach wracam do mojego ulubieńca

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2 pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Limoneska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • super
  • Jak dla mnie podkład zasługuje na pozytywną ocenę. Ładny zapach, lekka konsystencja, krycie średnie-to jedyny malutki minus dla tego produktu. Mam wrażenie, że lekko matuje skórę, ale przy tym ja nawilża.

Nie tworzy efektu maski, ładnie wygląda na skórze. Mam raczej suchą skórę, na mnie sprawdza się bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: 2msc

Chcesz pochwalić paars za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel
  • Niestety muszę zmienić recenzję bo ten podkład to totalna pomyłka.
    PLUSY:
    *kryje zaczerwienienia i drobne niedoskonałości,
    *idealnie stapia się ze skórą - bez obaw, że nałożymy za dużo
    *nawilża-nie podkreśla suchych skórek
    MINUSY:
    *ZAPYCHA w życiu nie miałam takiego wysypu jak po nim.... coś okropnego. Kiedy zaczęłam go używać myślałam że zapchało mnie coś innego ale odstawiłam go i problem zniknął. Zaczełam stosować go ponownie parę dni temu i nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam taki wysyp. KOSZMAR
    *powoduje u mnie błyszczenie strefy T- efekt jakbym wysmarowała się olejem......

Używam tego produktu od: dwa podejścia w ciągu trzech miesięcy

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dyskretny oraz plus za wyrównanie kolorytu !
  • Posiadam kolor 100 beige choć nie jestem blada kolor posiada żółte tony których potrzebuje aby zniwelować zaczerwienienia . Jest kryjący raczej średnio ale na codzień idealny i nie widać go na cerze . Świetnie się wtapia i rozprowadza. Jednak jeśli ktoś ma cerę tradzikowa to na pewno nie zakryje takich niedoskonałości.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić agnieszka2809 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Podkład dorwałam w promocyjnej cenie. Ma sporo plusów, ale niestety trochę mnie rozczarował. Kupując go liczyłam przede wszystkim na ujednolicenie koloru skóry i ukrycie niedoskonałości. Nie mam mocno problematycznej cery, ale od czasu do czasu pojawiają się na niej jakieś niespodzianki

Na plus:

*idealnie stapia się ze skórą - bez obaw, że nałożymy za dużo
    *nie ma efektu maski, wygląda bardzo naturalnie
    *nie podkreśla suchych skórek
    *nie osadza się w zmarszczkach
    *wygodne opakowanie
    *wydajny
    *ładny zapach
    *lekki, nie zapycha
    *dość trwały

Podsumowując - skóra wygląda świeżo, naturalnie, kolor jest lekko ujednolicony.

Na minus:

*słabo kryje!
    *ujednolica, ale też lekko.

Ogólnie podkład ma dużo zalet, ale jeśli ktoś tak jak ja kupił go głównie w celu ujednolicenia i krycia, to się rozczaruje, bo z tymi zadaniami radzi sobie słabo. Nie mniej jednak jest przyjemny w użyciu, lekki, idealny na lato. Na pewno sprawdzi się w przypadku mało problematycznej cery.

Czy kupię ponownie? Nie wiem.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trwałość bez efektu maski
  • Produkt kupiłam przez przypadek, z powodu braku w sklepie mojego ulubionego Pure Light YR i jestem bardzo zadowolona. Kolor - jasny beż (200) idealnie wpasował się w moją dość bladą cerę (ten sam kolor używałam przy Pure Light). Podkład dodał twarzy rozświetlenia, ujednolicił jej odcień, wygląda na wypoczętą.
    Podkład jest w wygodnej buteleczce z pompką, na którą nałożona jest nakładka, która się brudzi i to mi nieco przeszkadza.
    Kosmetyk ma dość rzadką konsystencję, mi to bardzo odpowiada, łatwo się nakłada pędzlem i palcami, nie robi efektu maski.
    Jeśli chodzi o obietnice producenta:
    -brak brudzenia - póki co chyba niczego mi nie pobrudził
    -trwałość 14h - podkład długo się trzyma, ale bez przesady...napewno nie 14h, za to odejmuję gwiazdkę bo nie dotrzymuje obietnic producenta.

Ogólnie: POLECAM do naturalnego makijażu.

Chcesz pochwalić apszoniak za czytelną i pomocną recenzję?