Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Powiększ Yves Rocher, Teint Fluide Zero Default (Podkład niebrudzący)

Zgłaszająca osoba: qqłka

Skóra nieskazitelna przez 14 godzin.
Płynna konsystencja z zawartością utrwalających fitopigmentów, która nie brudzi ubrań, łatwo się rozprowadza i pozostawia skórę nieskazitelną od rana do wieczora. Gwarantowana trwałość przez 14 godzin.
Składniki pochodzenia roślinnego: Wyciąg z soi, woda bławatkowa, witamina E, mangiferyna. Fitopigmenty to pigmenty mineralne otoczone roślinnym wyciągiem z soi. Idealnie się dopasowują do fosfolipidów skóry i zapewniają doskonałe połączenie podkładu ze skórą. Dzięki temu podkład doskonale się utrzymuje.
Testowane pod kontrolą dermatologiczną.
Podkład niebrudzący zawiera tylko pigmenty mineralne pochodzenia naturalnego.
Pudełka są z kartonu pochodzącego z kontrolowanych upraw leśnych.

/s/

• Chwalona: 1 raz(y)
  • zle rozprasza swiatło
  • Wybralam dwa odcienie tego podladu jeden jasny bez drugi ciemny. Zima uzywalam glownie na dzien,ale z efektu niezbyt bylam zadowolona.Rozprowadzal sie calkiem niezle,kryl przecietnie. Nie wiem czy mi sie tylko tak wydaje,ze jest jakby wodooporny,ale i skora przybiera jakby postac maski pokrytej folią.Dodam jeszcze,ze nieco brudzi.Nie tak mocno jak standardowe, ale jednak. Jeszcze dzienny look ujdzie,ale zdjecia zwlaszcza wieczorem oddaja gorszy efekt rozswietlenia i pigmenty jakby zbijaly sie w plamy. Nie jestem nowicjuszkaw nakladaniu podkladow,rozumiem tez, ze kazdemu moze zdazyc sie plama.Ten podklad kilkakrotnie pokazal,ze przez plamy,ktore robi juz sie nie polubimy.Nie zalezy to od gabki,pedzla , czy poprawek palcami. Jedynie plusy za latwosc nakladania i poreczna butelke. Chcialam polubic,a nie moge zniesc.

Używam tego produktu od: kilka m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Bardzo przyjemny, lekki i średnio-słabo kryjący podkład. Niestety nie trafiłam z kolorem więc ciężko mi się go używało. Kolor mam zbyt ciemny, więc albo musiałam brązowić sobie też szyję i dekolt (to tylko czasem na jakieś wyjście), albo mieszałam z jaśniejszym podkładem.

+ super lekka konsystencja, bardzo przyjemna do noszenia. Nie czuć maski
    + podkład jest suchy na twarzy, super do tłustej cery
    + krycie średnie, a mocniej roztarty lekko kryjący, w sam raz jeśli nie lubimy tapety
    + satynowe wykończenie, naprawdę bardzo ładnie się prezentuje
    + opakowanie z pompką
    + cena w promocji może być

- trwałość nie jest to super wielogodzinny podkład. Po wielu godzinach albo wystawiony na ciężkie warunki atmosferyczne jednak się ściera, zanika
    - kolory! nie wiem czemu tak nie trafiłam. Oświetlenie w salonie pewnie zrobiło swoje, plus pośpiech. I niestety największy zawód to pseudoporada pani sprzedającej. Chciałam jasny, widać że jestem blada, dostałam kolor podchodzący pod brąz :/

Jeśli trafię z kolorem to myślę, że ten podkład jest rewelacyjny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magda9876 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety porażka
  • Kupiłam podkład ze zniżka -40% zapłaciłam 30 zł z ogonkiem, i niestety muszę powiedzieć, że za podkład w regularnej cenie ok 60 zł to ten podkład jest beznadziejny ponieważ jego trwałość pozostawia wiele do życzenia....
    nie jest podkładem ciężkim, bardzo kryjącym, po nałożeniu wygląda ładnie ale na bardzo nie długo.
    Jest wydajny i ma wygodne opakowanie pompką.

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • męczący
  • Niestety podkład ten nie podbił mojego serca i skutecznie odstraszył mnie od próbowania innych podkładów tej firmy. Męczyłam się z nim przez prawie pół roku eksperymentując z nakładaniem, mieszaniem z innymi produktami itp. W końcu się poddałam i oddałam go komuś innemu. Ale od początku.

Zacznę od plusów:
    + ma pompkę
    + nie oksyduje
    + nie robi strasznej maski
    + nie wchodzi w zmarszczki

Minusów jest więcej:
    - bardzo ograniczona kolorystyka. Najjaśniejszy kolor okazał się i tak zbyt ciemny oraz zbyt pomarańczowy dla mojej jasnej cery, więc jeśli jesteś bardzo bladolicą - polecam zastanowić się nad innym wyborem
    - ma okropny słodko-pudrowo-lekarski zapach (przypomina mi tabletki na gardło chlorchinaldin - nie mam dobrych skojarzeń
    - łatwo zrobić nim smugi
    - mam wrażenie, że pogorszył stan mojej cery - podczas używania go była bardziej szara, zmęczona, z większą ilością niedoskonałości
    - podkreśla suche skórki
    - nie jest bardzo długotrwały - w widoczny sposób schodzi z twarzy "plackami"

Poznałam ostatnio co to prawdziwy dramat podkładowy, więc po tym doświadczeniu stwierdzam, że fluid z YR nie jest tragedią, ale nie jest to też rzecz, którą kupiłabym ponownie

.Używam tego produktu od: pół roku

Chcesz pochwalić eupsyhia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalność
  • Podkład przede wszystkim nie jest kryjący, z większymi niedoskonałościami i mocnymi przebarwieniami sobie nie poradzi.
    Jednak dla mnie wymagających to daje efekt bardzo ładnej i naturalnej buźki, zero oznak maski. Ujednolica koloryt cery.
    Bardzo płynna konsystencja, która dla mniej wprawionych może być kłopotem przy rozprowadzaniu.
    Śliczna, wygodna w użyciu buteleczka z pompką.
    Długotrwały nie jest, na mojej twarzy znika po jakiś 8 godzinach ...
    Generalnie polecam przez ten efekt naturalności.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Bardzo dobrze stapia się ze skórą, nie przesusza, wygląda świeżo i naturalnie, wszyscy zawsze myślą, że nie używam podkładu : D Przyjemnie i łatwo się rozprowadza, ujednolica koloryt cery. Jednak jeśli ktoś szuka czegoś bardziej kryjącego, to ten podkład nie jest dla niego. Aaa, no i ślicznie pachnie! Przy stosowaniu mniej więcej co drugi dzień wystarcza mi na ok 8 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić galanonim15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem fajny podklad, polecam
  • Co do podkladow to jako wieloletnia fanka Double Wear EL mam wysokie wymagania i nic tak naprawde nie spelnia moich oczekiwan w 100% ale ten podklad moge naprawde polecic. Mialam kolor Rose 200 teint clair i wygladal swietnie, nie dawal moze wielkiego krycia, ale mial piekne leciutko satynowe wykonczenie, ktore sprawia ze buzia wydaje sie jakby zdrowsza. Calkiem niezle sie trzyma, nie splywa, nie rozmazuje sie. Ladny, delikatny zapach. Naturalny efekt, ale bardzo fajnie ujednolical koloryt buzi.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tiniherbert za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry nie jest
  • Skusiła mnie w nim obietnica nie brudzenia i z to spełnił(+) za to.
    (+)dostaje za opakowanie z pompką,higieniczne,przyjemnie dozuje odpowiednią ilość
    (+)za krycie,dla mnie wystarczające,nie mam jakiś wielkich niedoskonałości,jakieś drobne zaczerwienienia,z tym sobie radzi
    (+)zapach,nie natarczywy,pudrowy
    (+)utrzymuje się długo,nie miałam okazji sprawdzić czy rzeczywiście 14godzin,na pewno 10.
    a teraz minusy,nasz podkładzik otrzymuje za:
    (-)nie ma opcji nałożenia go dobrze palcami,co najbardziej lubię. Średnio nakłada się pędzlem,ale o niebo lepiej niż paluchami.
    (-)okropnie,okrutnie wysusza mi cerę. Miałam wrażenie,że wysysał ze mnie wodę.Nakładałam pod niego jakiś tłusty krem wtedy było jako tako.
    (-)podkreślał zmarszczki na czole,pory skóry,dzięki niemu bez lupy,zobaczyłam, że je mam

O wydajności się nie wypowiadam ponieważ nie używałam go codziennie i jeszcze do nie zużyłam.
    Nie polubiłam tego kosmetyku.Być może wpływ na jego działanie miał w jakiś sposób okres zimy, suche powietrze w pomieszczeniach-czyli także sucha cera.Dam mu szansę późną wiosną,latem. Może nadrobi wystawione minusy.

Chcesz pochwalić kamimal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zupełnie nie spełnił oczekiwań
  • To mój pierwszy podkład tej firmy, kupiłam go bo miał dobre recenzje, ciekawy opis producenta i był akurat w promocji. Niestety, ale jak dla mnie zupełnie się nie nadaje. Nie kryje nawet w najmniejszym stopniu, mam problem z naczynkami i wiem, że trudno je zamaskować, ale ten podkład nawet nie próbuje tego robić.
    Po nałożeniu twarz jest świecąca, ponieważ i tak używam dodatkowo pudru więc dla mnie to akurat nie problem. Mam też wrażenie że moja skóra jest po nim po prostu jakaś brzydka, zamiast ją ujednolicić powstają na niej plamy. Dodatkowym minusem jest bardzo mocny zapach.
    Do plusów można zaliczyć to, że faktycznie może mniej brudzi ubrania niż inne podkłady, fajne opakowanie, wygodne, mam odcień Beige i jest dosyć ładny.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić mmariak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Uwielbiam go za konsystencję, która jest niewidoczna na skórze, a delikatnie kryje. Daje efekt naturalnego wyglądu. Nie lubię podkładów, które mocno kryją, bo czuję się sztucznie. Nie matuje, ale nie ma tego w opisie.
    Wydaje mi się, że najlepiej sprawdza się na cerze normalnej z delikatnymi niedoskonałościami.
    Cena wysoka, ale można trafić na promocję lub mając kartę klienta, odebrać jako prezent za ukończenie poziomu - wtajemniczeni będą wiedzieć

Chcesz pochwalić SylviaEste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • W swojej kolekcji mam dwa i jestem z nich zadowolona używam ich na większe wyjścia bo się długo utrzymuje nie zapycha i nie brudzi ubrań. Nie robi maski. Nie uczula jak wszystkie produkty YR. Przynajmniej w moim przypadku.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Kobra56 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podklad nie spelnia obietnic producenta
  • podklad ktorego poprzednik byl moim ulubiencem !

nie ebde pisac co sie zmienilo gdyz co bylo odeszlo i pewnie ie powruci

co sie nam rzuca na pierwszy raz

*ladna butelka z pompeczka
    wygodna, hermetyczna, czysta
    pompki w podkladach sa super !

*nastepnym plusem jest rozprowadzanie, maziste, gladkie i lekkie super

*zapach, mocny, silny zapach jak pudrowy mocny atoperal baby dla dzieci !!!!
    zapach jest niezwykle mocny, duszacy , slodki i pudrowy ALE PO CO ? nie wiem?
    u mnie zapach przy podkladzie tak mocny nie jest pozadany

*krycie jest minimalne jak przy kremach tanujacych

*matowienie u mnie przy cerze bardzo tlusej ZADNE !!!

*TRWALOS mala! nie spelniajaca obietnic producenta

ogulnie oceniajac po posmarowaniu skora jest milutka w dotyku , miekka, gladka i jedwabista, mocno pachnaca, jak bym wysmarowalam sie kremem dla dziecka ! skora ani nie jest swiecaca ani matowa, po 15 minut produkca sebum szaleje a po 5 minutach zaczyna sie blyszczec pomimo przypudrowania pudrem matujacym ( mam bardzo tlusta cere )
    po dotknieciu twarzy moge robic pieczatki co przy trwalym niebrudzacym podkladzie jest niewybaczalne! wiec nie jest tak trwaly ani wogule trwaly jak nam obiecal Rocher

* produkt niknie po 3 h niewiele go zostaje n amojej twarzy

* bardzo latwo sie sciera

* nie zapychal mnie, nie podraznil o nie zaszkodzil

*skorki sa z nim do rzejscia byc moze z powodu malego wrecz minimalnego krycia ( lubie wieksze krycia )

*produkt na niedoskonalosci powinien KRYC !!!!
    MATOWIC !!! i NIE SCHODZIC !!!!
    a to wszystko w tym podkladzie to mit obalony !!!

podklad jest do skory nieproblemowej, byc moze nawet suchej gdyz latwo go rozsmarowac, jest zadki i nawilzajacy conieco
    do cery bez przebarwien i wypryskow gdzy nic nie zakrywa i kolejna wartwa nie pomaga

i przezde wszystkim do bardzo naturalnego delikatnego makapu

niestety rozczarowanie

podklad brudzi

a kiedys byl to moj ulubieniec - we wczesniejszej formie !

Używam tego produktu od: 1,5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny następca starej wersji
  • Mam cerę normalną, lekk o tłustą, jednak daleko jej do mieszanej. Starą wersją byłam zachwycona, do nowej podeszłam sceptycznie, choćby z racji niemożności dobrania identycznego odcienia. W międzyczasie YR zmieniło nazwenictwo kolorów podkładów i samą kolorystykę. Na szczęście nie polegałam na opinii ekspedientki, tylko na własnym oku i odczuciu i wybrałam odcień 200, czyli jasny róż. I tutaj chcę nawiązać do opinii poniżej, która twierdzi, że to beż. Bzdura, prawdopodobnie ta osoba nigdy w życiu nie miała w ręku tego produktu. Udowadniam to na zdjęciu poniżej.

Podkład ma lekką, nieco wodnistą konsystencję, nie zapycha porów. Trzy pompki wystarczą do pokrycia całej twarzy. Kryje średnio, jednak ja nie mam co do ukrywania, więc uwagi specjalnie na to nie zwracam. Nie zbiera się w załamaniach skóry. Ujednolica koloryt i daje satynowe wykończenie - to właśnie na tym zależy mi najbardziej. Jednocześnie nie robi z twarzy maski i ładnie stapia się z naszym własnym odcieniem. Ładnie się wchłania i lekko matowi. I tutaj znów - na macie aż tak bardzo mi nie zależy, bo mam puder ryżowy, więc jeśli chcę uzyskać mat, to robię to innymi środkami.

Na codzień nakładam go palcami. Jednak jeśli chcę osiągnąć mega-trwały makijaż, aplikuję go zwilżoną zwykłą, silikonową gąbeczką. Wówczas faktycznie wytrzymuje 14h, jak to obiecuje producent. Przy makijażu codziennym jest to max 10h.

W porównaiu ze starą wersją na plus mogę zaliczyć zmianę konsystencji podczas aplikacji - z lekko tłustawej, której trzeba było dać szansę, bo mimo wszystko ładnie się wchłaniała i dawała oczekiwany efekt. Nowa wersja ma tę konsystencję lżejszą i mniej wodnistą niż poprzednik, choć nadal dość rzadką. Wydajność jest zbliżona - jeden flakon starcza na kilka miesięcy.

Zapach - stara wersja miała genialny, w którym się zakochałam. Do tego z nowej musiałam się przyzwyczaić - jest dość intensywny, jednak po kilku aplikacjach nie razi już tak bardzo.

Nad jego ceną rozwodzić się nie zamierzam, bo kosmetyki YR kupuję z ich katalogów wysyłkowych i tam można trafić ten produkt w cenie nawet 40% niższej niż standardowa.

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Carolien za czytelną i pomocną recenzję?
  • czyścioch koszulowy
  • Pierwsze, co w nim uwielbiam to zapach. Nawet mój chłopak pyta, czym tak pachnę. Następnie to, że jest lekki i cudownie się rozprowadza. Nie tworzy efektu maski.
    Nie brudzi mi koszuli (hit) - a w koszulach chodzę prawie codziennie! Za to kocham go mocno!

Jeżeli chodzi o "zero niedoskonałości" to muszę odjąć pół gwiazdki, ponieważ nie widzę, by krył doskonale.

Cena może lekko wygórowana, ale zawsze można trafić na jakąś promocję.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić kinoteka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo naturalny efekt - a to lubię
  • Podkład lekki a zarazem trwały. Bardzo dobrze i naturalnie wygląda na mojej mieszanej cerze. Nie ma efektu maski, nawet jeśli nałoży się go ciut za dużo. Dobrze się trzyma przez cały dzień, tak samo latem jak i zimą. Używam na zmianę z podkładami MaxFactor, które też bardzo lubię.

Minus to cena regularna, ale często można go kupić w promocji, ja wydalę na niego maks.35zł

Chcesz pochwalić laskosska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię!
  • Podkład został mi polecony przez panią ekspedientkę w YR- twierdziła, że to właśnie go najbardziej sobie klientki chwalą, że ogółem warto wydać trochę grosza, by mieć go w swojej kosmetyczce. Pani ekspedientce rację przyznaję, do grona zadowolonych klientek dołączam.
    (Używam odcienia Beige 100)

PLUSY:
    + lekki, nie daje efektu maski
    + wystarczy mi jedna kropla, by rozprowadzić go pędzlem na całej twarzy i uzyskać porządany efekt
    + fajnie kryje, cera ma jednolity kolor
    + nie zapycha
    + mega wydajny- używam już 4. miesiąc, a nadal nie widzę jakichś ubytków w buteleczce
    + nie wysusza

Minusów brak, jak dla mnie Uczciwie przyznaję produktowi 5 gwiazdek, aczkolwiek jako miłośniczka testowania nowych kosmetyków i poszukiwaczka ideału perfekcyjnego w każdym najmniejszym calu, kolejny zakupiony podkład będzie już inny- ale jak na razie, Zero Default ma spore szanse, by stać się moim KWC Używam tego produktu od: 4 miesiąceIlość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego (i końca nie widać!)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ladygrinningsoul za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragiczny
  • Najgorszy podkład jaki przetestowałam. Całe szczęście, że była to próbka dołączona do zakupów. Oceniam kolor 200 beige, z beżem ten kolor nie ma nic wspólnego jest wściekle pomarańczowy, dodam, że nie mam jasnej karnacji, ale czegoś takiego to w życiu nie widziałam. Co więcej ten produkt okropnie śmierdzi, nie wyobraż sobie nakładać go na buzię. Kolejna wada to to,że jest bardzo tłusty i nic nie kryje. Po minucie od nałożenia pobiegłam go zmyć. Jestem zdumiona tak wysoką oceną tego bubla, ja czegoś takiego nie chciałabym używać nawet za darmo.

Używam tego produktu od: próbka
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Agatunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład numer jeden
  • Używam tego podkładu już od ok. połtora roku i nie zamierzam zamieniać na żaden inny.

Kika razy próbowałam różne inne podkłady, ale zawsze wracam do YR i przekonuję się, że to dobrze wydany pieniądz.

Utrzymuje się na mojej twarzy długo i idealnie się z nią stapia, mam odcień najjaśniejszy z beżu ( pamiętajcie, żeby nieufnie patrzeć na porady Pań w sklepie - dla mnie chciała wybrać ciemniejszy, ale zaufałam sobie i tak oto mam swój idealny podkład). Daje dobre krycie, nie tak dobre jak Dermablend czy Double Wear, ale mnie osobiście nie o takie krycie chodzi przy używaniu podkładu, za to tuszuje drobne niedoskonałości, nic nie zapycha, nie wysusza. Ma dobrą konsystencję, łatwo się rozprowadza.

Na razie nie mam zamiaru go zamieniać na żaden inny.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: nie liczę, ale sporo

Chcesz pochwalić Julesss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Bez wątpienia najlepszy fluid, którego używałam. Super dopasowuje się do koloru cery, dobrze kryje, nie brudzi, jest baaaaaaaardzo trwały (wytrzymał ponad 12 godzin), nie roluje się na twarzy, nie jest lejący. Dodatkowym jego plusem jest dozownik, który zapobiega marnowaniu się podkładu.

Co mnie powala... Jest niesamowicie wydajny! Kupiłam go w maju i używałam praktycznie bez przerwy, a jest grudzień, i ciągle go jeszcze mam. Rewelacja. ))

Używam odcienia Rose 200.

Chcesz pochwalić sapphirebells za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!
  • Jestem fanką tego podkładu już naprawdę bardzo długo. Same plusy:
    +lekki
    +nie brudzi
    +świetnie się nakłada
    + nie roluje się
    + bardzo naturalny efekt
    + dobrze kryje niedoskonałości
    + nie "waży się" przy mojej tłustej cerze
    + wydajny
    + naturalne składniki

Żadnych minusów jak dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: chyba z 20

Chcesz pochwalić Palincia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę bardzo dobry
  • Mam cerę mieszaną a nawet powiedziałabym że dość suchą. Podkład ten naprawdę fajnie się sprawdza. Świetnie się rozprowadza, nie zostawia smug, szybko przystosowuje się do koloru skóry, faktycznie nie brudzi i trzyma się świetnie od samego rana do bardzo późnej nocy (np. kiedy idę na imprezę).
    Naprawdę polecam! Ale tylko do cery suchej lub mieszanej ponieważ jest trochę tłusty i w przypadku cery tłustej się nie sprawdza. Wiem, bo moja mama go używała a ma bardzo tłustą cerę.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić Ange Lique za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • dostałam próbkę przy zakupach, lubię testować nowe podkłady. Rozczarowałam się, lubię kosmetyki tej firmy, jednak ten podkład jest bardzo przeciętny, nie nazwałabym go podkładem tylko bardziej kremem tonującym. Lekko wyrównał kolor mojej skóry, pod koniec dnia nie było go prawie w ogóle widać. Jeśli ktoś ma idealną cerę bez przebarwień to jak najbardziej. Ja jednak preferuję lepsze krycie.

Ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest idealem ale nie jest zly
  • Czailam sie przed zakupem na ten podklad chyba z pol roku Cena jakos mnie nie zachecala jak na polke yves rocher zbyt wysoka,ale obietnica niebrudzenia caly czas była gdzieś w mojej głowie.Niestety wg mnie są to jakieś bzdury .Kupilam na promocji za ok 30 zl i tyle wg mnie jest wart. Podklad brudzi tak naprawde,tak jak kazdy inny podklad Za co gwiazka w dół.Kolejna odejmuje po pierwsze za dosc specyficzny zapach ktory mnie osobiscie dosc draznił i mdlił przy aplikacji,po drugie za niespełnione obietnice producenta dotyczące trwałosci produktu.Moim zdaniem wytrzymuje w dobrym stanie na twarzy jakies gora 6 h i potrzebuje przypudrowania,co i tak nie jest zlym wynikiem,poprostu producent robi nas w bambuko.Co do zalet podkladu.Moim zdaniem naprawde dobrze wyglada na twarzy.Ma dosc lekka konsystencje,latwo sie rozciera i wtapia w skore.Krycie zadowalajace Jakichs wiekszych niespodzianek nie ukryje,ale ładnie twarz ujednolica Daje ładne satynowe wykończenie.Buzia sie nie swieci,rownoczesnie nie jest płasko zmatowiona-tani efekt zdrowej cery lubie. Co do wydajnosci-jak najbardziej na plus.Wygodna pompka dozuje odpowiednia ilosc kosmetyku i nie mamy zadnych niewykorzystanych strat.Mysle ze na ok rok spokojnie starczyl.Byc moze jeszcze kiedys wyprobuje inny podklad yves rocher.

Używam tego produktu od: mialam ok rok

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo się polubiliśmy.
  • Zachęcona próbką jaką dostałam kiedyś w yves rocher postanowiłam go kupić. Jestem bardzo zadowolona:
    + wpasowałam się w odcień, a o to bałam się najbardziej
    + podkład ma lekką konsystencję, taką lejącą
    + tutaj fenomen: Naprawdę nie brudzi. Jak rozmawiam przez telefon 2 minuty po nałożeniu to nie widać go na wyświetlaczu,na ubraniach też go nie zauważyłam
    +tworzy piękny efekt: twarz wygląda na zdrową, wypoczętą, uspokojoną. Kryje przebarwienia jakie zostały mi na twarzy po ciąży. Uwielbiam to.
    + (duży) to chyba jedyny podkład który nie zostaje mi w "zagłębieniach" pod oczami, na załamaniu powieki czy w drobnych zmarszczkach, nie trzeba się pilnować. Używam go już miesiąc i cały czas sprawdzam odruchowo, może w końcu się przestawię
    + cena- zazwyczaj w sklepie jest w promocjii można go nabyć za 36 zł, co nie jest majątkiem.
    +nie zapycha, skóra wydaje się w nim oddychać, nie czuć go na twarzy
    +bardzo ładne opakowanie, z pompką, dobrze wygląda w toaletce
    + lubię go także nakładać na usta przed nałożeniem szminki, wtedy się dłużej trzyma i bardziej jednolicie wygląda.
    +trwałość- u mnie wytrzymuje kilka (4-5) godzin co może dla innych nie jest oszałamiającym wynikiem ale dla mnie o już coś. Pracuję z dziećmi i ciężko po kilku godzinach biagania o nieskazitelny makijaż
    +Wydajność- jest jest ze mną miesiąc i jeszcze nie widać żeby buteleczka się kończyła

A teraz minusy:
    - zapach. Na początku bardzo mi się spodobał, ale jednak wolałabym, żeby był bezzapachowy. Jak go nakładam rano, to myślę tylko o tym zapachu.
    - nie radzi sobie z kryciem, nawet drobnego syfka nie zakryje

Ale i tak do niego wrócę jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić konfitur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki dla mało wymagającej cery.
  • Po przeczytaniu recenzji tego podkładu, liczyłam na więcej. Nie podzielam zachwytu nad nim , ale też nie jestem zawiedziona.
    Jest to kosmetyk o lekkiej ( prawie wodnistej) konsystencji. Łatwiej go rozprowadzić palcami niż pędzlem, ponieważ czasami tworzy smugi. Podkład bardzo lekko kryje, raczej wyrównuje kolory cery, nie tworzy maski, twarz wygląda na wypoczętą. Ani nie przesusza ani nie przetłuszcza mojej skóry mieszanej w kierunku suchej.
    Ogólnie jestem z niego zadowolona, ale raczej nie powtórzę zakupu.
    Podsumowując:
    + gama kolorystyczna pozwalające na łatwe dopasowanie
    + naturalne wykończenie
    + nie uwydatnia zmarszczek
    + przystępna cena
    + mniej brudzi niż inne używane podkłady
    + jest dość trwały ok 12godzin

- brak filtrów
    - zbyt lekki, nie kryje
    - mało wydajny ( opakowanie starcza na ok. 3 miesiące)
    Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić milenazuzia za czytelną i pomocną recenzję?