Gosh, Lakier do paznokci

Powiększ Gosh, Lakier do paznokci

Zgłaszająca osoba: alinab

Trwałe i szybkoschnące lakiery do paznokci w szerokiej barwie kolorystycznej, m.in. lakiery w metalicznych barwach w stylu techno.

Cena: 20 zł

• Może być
  • Obecnie mam zakupiony Lakier nr 594 kolor MISS GREY.
    Gosh posiada płynną konsystencję, która ułatwia aplikację. Bardzo szybko schnie i doskonale kryje płytkę paznokcia.
    Ale niestety jak jest często się go używa to zaczyna gęstnieć i już wtedy cięzko się maluje.
    Na początku jest cudowny ale po 3-4 tygodniach używania robi się kiepski.
    Więc tak szczerze raczej bym go nie poleciła bo jeśli mam być tylko zadowolona na początku przy cenie 25 zł za lakier to średnio to widze.
    3 gwiazdki za fajne kolory i za nie za wysoką cenę.

Ilość zużytych opakowań: Całe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gruan za czytelną i pomocną recenzję?
  • moim zdaniem nie odbiega od tych najlepszych
  • mam w domu 4 butelki- purple heart,silk, miss mole, groovy grey.
    kazdy z nich jest tak samo wydajny, wlasciwie nie trzeba malowac drugi raz - jedna wartwa daje dokladne, jednolite krycie (jedynie silk jest lakierem pzrezrozystym wiec sie nie zalicza) - jest bezsmugowy.
    pedzelek - normalny calkiem, konsystencja - troszke jak dla mnei zbyt lejaca, ale za to dzieki temu mozna dosc dlugo machac pedzelkiem i rozprowadzac lakier tak dlugo jak sie chce.
    schnie standardowo - potrzebuje ok.3-4 minut na wyschniecie kazdej wartswy.
    jesli juz zaschnie - to tzrma sie - w moim przypadku - 5 dni bez zadnych zastrzezen.
    i nie traci polysku w trakcie uzytkowania - jak chocby essie ktory u mnie na drugi dzien wygladal jakbym z nim wrocila po miesiecznym biwaku.
    gosh trzyma sie moich paznokci doskonale, po 4 dniach widac przetarte koncowki, natomiast nic a nic sie nie luszcz, nie odpryskuje.
    wg moich kryteriow - stoi na tej samej polce co OPI, ted baker i chanel

(druga sprawa ze moich paznokci trzyma sie kazdy lakier)

Chcesz pochwalić laudik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Niepotrzebny wydatek! Ma dosyć gęstą konsystencję i"sprawia wrażenie"ciężkiego,a na paznokciu to już nie wrażenie,ale fakt-ciężko go rozprowadzić.
    Jedynym plusem są ładne kolory.

Używam tego produktu od:2 razy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić negra27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Najwyżej średni
  • Oceniam kolor Purple Heart - bardzo oryginalny, fioletowo-czarny, mieniący się na ciemnozielono, moim zdaniem zachwycający (a jestem fanką matowych lakierów).
    Bardzo fajna buteleczka, miło na nią patrzeć
    Z zawartością bywa różnie:
    + nie zasycha w butelce
    + krycie całkiem przyzwoite, często wystarczy jedna warstwa, czasem trzeba nałożyć drugą.
    Kontrowersyjna gęstość: niby łatwo go nałożyć, ale nie schnie szczególnie szybko i lubi "rozpływać się" po paznokciu.
    Trwałość to największy minus, jest bardzo marna, porównywalna do trwałości Inglotów: po ok 24 h starte końcówki.
    Fajny gadżet (ten kolor i buteleczka..), ale nie wart swojej ceny.Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: mniej niz 1/4 jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maen za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER LAKIER
  • lakier naprawdę super !! i nie stawiałabym go za żadne skarby na jednej półce razem z Inglotem .. po pierwsze idealnie się rozprowadza . Naprawdę - no tak jakby wiedział gdzie i w jakiej ilości iść bardzo ładnie się błyszczy i jest gęsty i szybko schnie i jest no IDEALNY !! polecam naprawdę polecam. Jak na razie jest to najlepszy lakier jakiego używałam.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

Chcesz pochwalić mojaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 245 raz(y)
  • Fajny
  • Mam odcien 533 Sparkle, taki bezowo- zloty, blado- zloty. Ladnie sie mieni mnostwem minidrobinek, opalizuje. Lakier swietnie kryje juz przy nalozeniu jednej warstwy. Jest dosc gesty, ale ma poreczny pedzelek i naklada sie rewelacyjnie, zero smug, pedzelkiem mozna jezdzic po paznokciu kilka razy na lakierze dla rownomiernego rozprowadzenia, bo ten nie zastyga zbyt szybko. Dosc dlugo schnie, ale jedna warstwa zdecydowanie wystarcza, wiec to rekompensuje czas. Trzyma sie ok. 3 dni, potem odpryskuje, ale ja uzywam utwardzacza, pod nim kazdy lakier wytrzymuje od 5- 7 dni, w zaleznosci od tego, co sie robi. Co do jego trwalosci, to mam go juz ok. 5 miesiecy i jak narazie nie gestnieje, ani nie psuje sie. Polecam, piekna gama barw.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 napoczety

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Bardzo dobry lakier

- bardzo ładne kolory (mam 538, Pheony)
    - wydajny
    - super konsystencja

Jedną gwiazdę odejmuję tylko za to, że nie trzyma się długo na paznokciach. Reszta jak najbardziej OK

Używam tego produktu od: raz na jakiś czas

Chcesz pochwalić DJ Guciek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet za darmo... niee!
  • Kupiłam skuszona przez wizażystkę Gosha na pokazie makijażu.
    Mam kolor metaliczno-różowy w walcowatym opakowaniu.

- szybko odpryskuje
    - tworzy smugi
    - ciężko się nim maluje

+ używam go tylko, aby nie obgryzać paznokci

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań:1/2 i dalej się męczę

Chcesz pochwalić Phantomette za czytelną i pomocną recenzję?
  • dostosowany do norm uni...;/
  • "lakier sie odprysnie- zetrze sie" ....
    jasne..
    gosh przechwala sie ze od nowego roku ma wejsc nowa ustawa odnosnie lakierow do paznokci- a dokladnie jej skladu...
    no alez oczywiscie zeby wszystkim bylo wiadomo- gosh nie musi nic zmieniac- lakiery sa bezpieczne, ceramidy, wlasciwy poziom nawilzenia, ochrona, brak skladnikw takich a takich....
    szkoda tylko ze lakier rzeczywiscie nie odprysnie;/
    nie wierze w goshai tyle. probowalam kilku rzeczy i pozostawiaja wiele do zyczenia

Używam tego produktu od:1mieisac
    Ilość zużytych opakowań:0,5

Chcesz pochwalić 2sxy4u za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam taki liliowo-różowy
  • mam nowsza wersje w okraglutkim opakowaniu. opakowanko i pedelek super. odcien mi sie spodobał. razem z Top coat, z której tez jestem zachwycona trzyma sie ok 6dni i ślicznie połyskuje. moj jak narazie number 1 razem z inglotem, ale wciaz szukam ideału. cena adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 6mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 lakier, 2 top coat

Chcesz pochwalić gosia_wisienka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij