Too Faced, Wrinkle Injection (Wypełniacz zmarszczek)

Too Faced, Wrinkle Injection (Wypełniacz zmarszczek)

Pojemność 10,2 ml

Bazowy wypełniacz zmarszczek pod makijaż. Producent obiecuje działanie porównywane do operacji plastycznej. Nadaje się do każdego typu i odcienia skóry.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Diacetyl Boldine, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Arctosaphylos UVA, Ursi Leaf Extract, Morus Alba Leaf Extract, Dimethiconol, Methicone, Silica. (+/-): Titanium Dioxide (CI77891), Iron Oxides (CI 77489), Iron Oxides (CI77891, CI77491, CI 77499).

Cena: 26,50USD / 10,2g
/m/

Pięknie działa na zmarszczki

Od razu po zastosowaniu zmarszczki znikają!

Po dłuższym stosowaniu zmarszczki widocznie wygładzają się.

Najlepiej stosować pod krem.

Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Kosmetyczne cudo

Kupiłam w zestawie z tuszem i błyszczykiem powiększającym usta, wszystko w cenie tuszu (ok. 75 zł) i niestety chyba nie można kupić oddzielnie tego wypełniacza zmarszczek, a szkoda, bo jest to kosmetyczne cudo :)
Zalecane jest żeby używać pod makijaż, ale ja używałam codziennie jak krem. Jak nałożyłam pierwszy raz, to wręcz oniemiałam - znakomicie wygładził i rozjaśnił skórę pod oczami, widać było gołym okiem różnicę pomiędzy okiem z kremem, a tym bez kremu, wygładza wszystkie linie pod oczami. Ma fajną konsystencję, taką jakby silikonową, suchą, bo jak się go nakłada nic absolutnie nie musi się wchłaniać. Efekt jest od razu i to dość spektakularny.
Po za tym jest wydajny i ma ciekawe opakowanie.
Kupię go jeszcze na pewno, choć tusz do rzęs w zestawie jest taki sobie, a bez zestawu chyba nie da się kupić.

Używam tego produktu od: ponad 3 mies.