Oriflame, Giordani Gold, Mineral Loose Powder (Mineralny puder pyłkowy)

Powiększ Oriflame, Giordani Gold, Mineral Loose Powder (Mineralny puder pyłkowy)

Zgłaszająca osoba: amistad.k.m.s

Nadaje cerze naturalnie matowy wygląd. Doskonale łączy się ze skórą, gwarantując przejrzyste, gładkie wykończenie makijażu. Pochłania nadmiar sebum, zmniejsza widoczność linii i porów skórnych, zapewnia jednolity, równomierny efekt kryjący. Na bazie minerałów, bez substancji zapachowych ani konserwujących.

Skład: Talc, Mica, Magneisum Carbonate, Nylon-12, Amethyst Powder.

Cena: 74zł / 8g

• Niekompatybilni
  • Zakupiony w tamtym roku na okres letni miał mi zastąpić podkład płynny w upalne dni .
    Po 1 nic nie ukrywa wszelkie piegi które były być może urocze jak miałam 20 lat, pajączki widoczne nadal , bez korektora ani rusz no ale to było do przewidzenia akurat
    Po 2 podkreśla suche skórki
    3 osadza się w liniach mimicznych
    4 dyskomfort używania czułam się jakbym wyszła na ul naga ale oczywiście to już moje subiektywne odczucie
    5 nie ukrywa porów jeśli jest się posiadaczem dużych osadza się w nich niestety podkreślając je przez to jeszcze bardziej
    6 ma to być puder matujący a u mnie nastał skutek odwrotny , jestem posiadaczką cery mieszanej że tak to ujmę o łagodnym przebiegu na chwilę obecną i w raz z wiekiem ten problem jest coraz mniejszy . Po nałożeniu go na twarz po godz świeciłam się jak .... Nadprodukcja sebum w nieograniczonych ilościach to go z dyskwalifikowało na 1 miejscu

Plusy
    wydajność
    kolor (medium ) dobrze się wtapia
    łatwość aplikacji
    opakowanie

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny, mistrzowski - mój idealny! 5/5
  • Genialny! Długo, bardzoo długo szukałam odpowiedniego pudru dla mnie (cera mieszana, czasem się przesusza, nierównormierny koloryt, czasem jakiś pryszcz)

Plusy:

+ idealnie matowi - 8 godzin bez problemu w upał 30*C
    + nie zmienia kolorytu skóry na jaśniejszy, jak to bywa z innymi których używałam pudrami - ten dodaje piękna cerze
    + dwa odcienie: jaśniejszy i ciemniejszy i oba świetnie dostosowują się do koloru skóry
    + konsystencja i zapach - uwielbiam
    + .. no idealny jak dla mnie
    + kryje niedoskonałości, przebarwienia

Minusy:

- mógłby być tańszy ale za tą jakość nie ma co się dziwic ceny

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania - po 8 g

Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPAAANIAŁY!
  • Puder doskonale sobie radzi z moją problematyczną, mieszaną (tłustą na czole) cerą.

Co najważniejsze spełnia swoje zadanie - MATUJE.
    Nie tworzy grudek ani nie podkreśla pryszczy (jeśli nie nałoży się go w nadmiarze).
    Makijaż trzyma się 6-7 godzin.
    Jest malutki łatwo go zmieścić w torebce.
    Wydajny.

Ma tylko jeden minus -nie można się poprawić w każdej chwili bo trzeba zabierać ze sobą pędzel i "szybkie przypudrowanie noska" zajmuje trochę czasu.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: dopiero jedno

Chcesz pochwalić margaret_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, lecz nie idealny.
  • Jako puder mineralny spełnia swoje zadania:
    -nie zapycha porów,
    -nie uczula,
    -delikatny i lekki.
    Ale w moim przypadku troszkę uwidaczniał przesuszone miejsca, czego nie spodziewałabym się po podkładzie tego rodzaju, osadzał się w liniach mimicznych, mimo skromnej ilości jaką nakładałam - to mnie do niego troszkę zraziło. Dodatkowo miał zmniejszać widoczność porów, czego ja nie zauważyłam .
    Poza tym na pewno jest wydajny, co daje mu duży plus, jeśli ktoś ceni dobrą jakość i ilość w przystępnej cenie. Matuje również świetnie, ale dla osób z przesuszonymi partiami skóry (np. przy cerze mieszanej z tendencją do łuszczących się skórek) chyba nie będzie odpowiedni.
    Od pudrów mineralnych wymagam troszkę więcej, jednak za tą cenę i wydajność na pewno jest godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Chcesz pochwalić sospiro za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Zakupiłam właśnie kolejne opakowanie pudru. Polubiłam go :
    1 nie uczulił
    2 ładnie matuje ale nie wysusza
    3 dobrze się nakłada, wydajny
    4 nie zapycha (higiena pędzla!)
    5 cena dobrze skalkulowana jak na taką jakość.

Podsumowując polecam jak najbardziej. Używam kosmetyków Oriflame od wielu lat (konsultant na własny użytek) ale będę recenzować tylko dobre produkty tej firmy ponieważ te, które mi nie odpowiadają lub uczulają po prostu zwracam - gwarancja satysfakcji.

Używam tego produktu od: pojawienia się w katakogu
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić moonstone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • Używam go od pół roku, nakładam na podkład tej samej firmy używając pędzla do kosmetyków mineralnych. Jestem zadowolona z efektu, cera jest gładka, świeża, wypoczęta, bez efektu maski. W ciągu dnia muszę poprawic nos i okolice, bo po kilku godzinach zaczynam się trochę świecic ale nie jest to blask szaleńczy. Mam cerę mieszaną z przewagą tłustej. Nieodpowiedni puder powoduje u mnie zapychanie porów, zaskórniaki i inne "niespodzianki". Gdy używam tego pudru, stosując podstawowe zasady higieny jak np. codzienne mycie pędzla, używanie odpowienich pojemników do rozprowadzania pudru, to nie mam kłopotów z cerą a nawet jest jeszcze lepsza i bardziej zadbana.
    Co do ponownego kupna, nie wiem jeszcze, bo to mój pierwszy tego rodzaju puder i może spróbuję czegoś innego.

Używam tego produktu od: 0,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoannaEn za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Produkt może być stosowany do cery suchej, której nie wysusza. Przy użyciu pudry nie muszę nakładać podkładu, ponieważ ładnie kryje nierówności i pory na skórze. Nie jest to produkt do skóry bardzo tłustej, gdyż może nie radzić sobie z matowieniem. Ja mam suchą cerę i dla mnie jest super. Nie wysusza, ładnie matowi, jest wydajny, skóra "oddycha".

Ilość zużytych opakowań: 2.

Chcesz pochwalić Tealc za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry puder
  • Plusy
    - wydajny - zakupiony w lipcu starczył do grudnia przy codziennym stosowaniu
    - doskonale matuje
    - nie wysusza
    - można go używać zarówno do wykończenia makijażu, jak i na krem, w celu wyrównania kolorytu skóry
    - bezzapachowy i delikatny
    - dobrze kryje, nawet drobne niedoskonałości
    - nie podkreśla suchych skórek

Podsumowując, polecam. W promocji można go dostać za ok 40 zł, myślę że dla takiej jakości warto

Używam tego produktu od: lipiec

Chcesz pochwalić zimorodka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super POLECAM WSZYSTKIM
  • Wiem że niektóre pudry mineralne można kupić za niższą cenę, ale ten jest poprostu najlepszy W promocji można go dostać za ok 40 zł

Idealnie matuje buźkę, pięknie wykańcza makijaż godny do polecenia chyba każdej kobiecie ponieważ nie jest ciężki, w ogóle nie czuć go na twarzy. W prawdzie pojemność mała jak na cenę ale warto zainwestować właśnie w ten kosmetyk. Dodatko posiada fajne zabezpieczenie na dziurki którym wysypujemy puder, przez co nie zmarnujemy go np zostawiając pojemmink do góry nogami

Używam tego produktu od:kilku dni
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić OriOri za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba najlepszy
  • Spośród wszystkich pudrów mineralnych ( i nie tylko), jakich używałam ( a było ich sporo), ten jest moim ulubionym.

Nie używam podkładu, nie dlatego, że mam nieskazitelną cerę, po prostu nie lubię. Wystarczy mi dobrej jakości puder sypki, który ma za zadanie przede wszystkim matowić cerę i nie obciążać.

Ten puder jest idealny, bardzo lekki, absolutnie nie czuć, że jest coś na twarzy, matuję na bardzo długo (bite 6 godzin), delikatnie maskuje rozszerzone pory, ładnie rozświetla. Cera wygląda zdrowo.
    Używam odcienia medium, bo do bladziochów nie należę. Sprawdza się znakomicie teraz po lecie, bowiem podkreśla opaleniznę.

Pewnego razu wypudrowałam nim brata przed rozmową kwalifikacyjną o pracę, bowiem dokuczliwe błyszczenie skóry jest u nas rodzinnie a brat chciał dobrze wyglądać. Puder jest absolutnie niewidoczny na twarzy. Braciszek dostał pracę.

Cena w promocji do niskich nie należy (ok.45 zł) a i pojemność jest niewielka, ale jest to naprawdę wysokiej jakości kosmetyk wart swojej ceny. Do tego wydajny. Warte podkreślenia jest, że ma świetny skład, więc fanki produktów mineralnych będą zadowolone.
    Polecam!

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Chcesz pochwalić Natalie24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia
  • Znakomity puder - dobrze kryje, ujednolica koloryt, a jednocześnie jest niewidoczny, świetnie stapia się z cerą. Wybór odcieni przeogromny - aż 2 Wybrałam ten ciemniejszy (medium), który ładnie podkreśla moją średnią karnację.

Od strony technicznej bez zarzutu - jest drobniutki, dobrze się rozprowadza (używam pędzla kabuki EDM), matuje, nie podkreśla porów ani suchych skórek, tuszuje drobne zaczerwienienia. Trwały, nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Jedynie trochę pyli i osypuje się z pędzla, więc uwaga na jasne bluzki.
    Poważniejsze zastrzeżenia mam do opakowania, które jest niezbyt wygodne (denerwujące siteczko) i bardzo skromne, wręcz liche. Dozuję puder na wieczko, a następnie rozprowadzam pędzlem. Nie przyszło mi nawet do głowy użyć tej małej, śmiesznej gąbeczki.

Generalnie nie ma dla mnie znaczenia, czy puder jest mineralny, paramineralny, czy "zwykły", liczy się wyłącznie efekt końcowy. Puder GG służy mojej cerze, daje naturalny efekt. Zasłużył na 4 gwiazdki.
    Cena faktycznie może wprawić w konsternację, dlatego warto zaczekać na promocję, bądź poszukać na Allegro.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Super kosmetyk!
  • Zastanawialam sie dosc dlugo nad zakupem tego pudru, ze wzgledu na jego cene. Faktycznie jest dosc wysoka, patrzac w dodatku na pojemnosc, ale skusilam sie i jestem bardzo zadowolona. Mam odcien ciemniejszy i jest w sam raz na wiosne czy lato. Na poczatku w chlodniejsze dni uzywalam jako wykonczenie makijazu, na podklad i puder trzymal sie dosc dlugo, porzadnie matowil. W cieplejsze dni uzywam bezposrednio na buzie, bez podkladu i w tym wypadku rowniez sprawdza sie rewelacyjnie, efekt jest na tyle kryjacy (ale i naturalny), ze nie odczuwam potrzeby uzywac podkladu. Puder kupilam razem z pedzlem, bardzo dobrze sie nim naklada i rozprowadza puder.
    Podsumowujac:
    - puder jest delikatny, leciutki, przy nakladaniu niestety troszke sie osypuje;
    - matowi na dobrych kilka godzin;
    - twarz jest aksamitnie miekka i gladka;
    - jak dla mnie wystarczajaco kryje;
    - nie ma mowy o zadnym uczulaniu ani nic z tych rzeczy;
    - nie posiada zadnego zapachu, ktory moglby w jakikolwiek sposob draznic;
    Używam tego produktu od:miesiaca
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Chcesz pochwalić aiyyo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny ale...
  • Kupiłam ten puder w promocyjnej cenie, bodajże za 40 zł. Dodatkowo skusiłam się na specjalny pędzel do jego nakładania i uważam, że była to dobra decyzja, bo dołączoną gąbeczką ciężko cokolwiek zrobić - jest po prostu malutka.
    Mam tłustą cerę, praktycznie oprócz niewielkiego skrawka policzków, świecę się nieustannie. Aby tak nie było: myję twarz żelem, kremuję kremem matującym, nakładam podkład matujący i dopiero na to ten puder. No i działa. W upale i dość ekstremalnych warunkach na około 3 godziny, w domu przy nicnierobieniu na około 6 godzin bez poprawek.
    Jest o jeden z najlepszych pudrów matujących jakie miałam. Minus za małe opakowanie i cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

Chcesz pochwalić ellena za czytelną i pomocną recenzję?