Schwarzkopf Schauma, Q10, Szampon odbudowywujący

Schwarzkopf Schauma, Q10, Szampon odbudowywujący

Szampon odbudowujący z koenzymem Q10 pobudza produkcję keratyny, której ubywa w strukturze włosa wraz z upływem czasu. Włosy stają się bardziej sprężyste i nabierają gęstości. Zapewnia 100% siły i 100% połysku.

Jeden z ulubionych :)

Bardzo lubie ten szampon szczegolnie za efekt wygladzenia i nawilzenia wlosow. Wlosy po nim sa gladkie, nie pusza sie i sa brdziej zdyscyplinowane. Szampon nie obciaza wlosow. Ma ladny i przyjemny zapach. Produkt jest baardzo wydajny, tani i ogolnodostepny. Nie uczula i nie podraznia sklalpu. Na pewno kupie go ponownie :)

Dobry na co dzień

Szampon dobry do codziennego stosowania. Pozostawia włosy zdrowe i miękkie. Ma do tego bardzo ładny, ale delikatny zapach kokosa, który długo pozostaje na włosach. Produkt jest wydajny i dobrze się pieni. Lubię do niego wracać.

Szampon Schwarzkopf q10

Ponieważ mam włosy suche i zniszczone zdecydowałam się na ten szampon.Juz po kilku użyciach zauważyłam że włosy są mocniejsze,błyszczące i jest ich więcej.Po umyciu bardzo ładnie się układają.Skora włosów jest czysta,szampon nie uczulił mnie.Polecam

Nie dla mnie

Niestety ale nie jest to produkt, który dobrze by sprawdzał się na moich dość cienkich i łamliwych włosach. Mocno je obciążał, przy czym już pod koniec pierwszego dnia po użyciu wygladały one nieświeżo. Dodatkowo zauważyłam, że przy stosowaniu go pojawił się u mnie łupież, z którym wcześniej nie miałam problemów.

Nie daje od razu efektów, a dopiero przy regularnym stosowaniu przez dłuższy czas.

Szampon, na który bym raczej nie zwróciła uwagi bo mam bardzo delikatną skórę głowy i branie pierwszego lepszego szamponu kończy się uczuciem świądu, ale został mi naprawdę gorąco polecony, wiec postanowiłam zaryzykować.

Jeśli chodzi o butelkę to otwór jest trochę za duży i praktycznie za każdym razem wyciskam zbyt duża ilość produktu.

Konsystencja szamponu jest dość leista. Produkt ma przyjemny, delikatny zapach. Bardzo dobrze się pieni, wiec potrzebna jest niewielka ilość, aby umyć całą głowę.

Mam cienkie, mocno zniszczone włosy.

Szampon stosowałam około 2 razy w tygodniu na zmianę z szamponami, które używam od dawna. Po około 6 miesiącach użytkowania zauważyłam, że moje włosy stały się bardziej sprężyste i błyszczące. Czy odbudowane? Myślę, że to zbyt wielkie słowa i sam szampon raczej czegoś takiego nie dokona. Jednak efekt pomimo tego jest zadowalający. Na pewno chętnie będę do niego wracać.

Pozytywne zaskoczenie

Akurat skończył mi się szampon, a drogeria była zamknięta, więc poszłam do marketu po "cokolwiek". Jak to w markecie zbytniego wyboru nie było. No i padło na ten szampon. Zbyt wiele się nie spodziewałam byle tylko mył... A okazało się że to jeden z najlepszych jaki używałam! Mam włosy cienkie, delikatne, zniszczone i przetłuszczające się, więc dosyć problematyczne. Po umyciu są wygładzone, nie puszą się, dobrze oczyszczone, a jednocześnie nawilżone i błyszczące. Szampon nie obciąża nadmiernie nadal są uniesione. Spokojnie wytrzymują 2 dni bez mycia. Jak dla mnie rewelacja, na pewno do niego wrócę????

Bardzo fajny

Szampon otrzymujemy w wygodnym opakowaniu, które można postawić otwarciem do dołu, dzięki temu nie ma potem kłopotu z wydobyciem go do końca. Ma przyjemny zapach, nie nachalny dla nosa. Konsystencja jest dość gęsta, ja lubię takie szampony, mam wrażenie, że dzięki temu lepiej się pienią.
Działanie szamponu jest takie, jakie powinno być - dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich, odbija je od nasady, są lśniące i miękkie w dotyku. Zauważyłam, że lekko je nawilża, jednak nie jest to jakiś bardzo mocny efekt. Nie powodował też szybszego przetłuszczania się włosów, choć może to temu, że używałam go naprzemiennie z innymi szamponami.
Można go kupić w zasadzie w każdej drogerii i ma dość niską cenę.

Do cienkich włosów to raczej nie.

Jestem posiadaczką cienkich i słabych włosów i nie byłam do końca zadowolona z efektów tego szamponu. Obciążał, powodował oklap, na drugi dzień włosy wyglądały nieświeżo. Jednak dobrze oczyszczał skalp, usuwał pozostałości kosmetyków do stylizacji. Piękny zapach.

Konsystencja: o perłowym zabarwieniu, gęsta, treściwa, dawała ogrom piany, która szybko wypłukiwała się.

Działanie: producent dedykuje szampon osobom z cienkimi, słabymi włosami. Jestem posiadaczką takich i po zużyciu całego opakowania mogę napisać, że to nie jest szampon dla mnie. Niestety obciążał, powodował, że włosy były oklapnięte, dzień wytrzymywały w dobrym stanie a na drugi były już nieświeże. Słabe włosy nie lubią codziennego mycia, dlatego szampon powinien utrzymywać je w dobrym stanie co najmniej te dwa dni.
Dobrze oczyszczał skórę głowy, usuwał zanieczyszczenia jak i wypłukiwał lakier do włosów. Na szczęście nie plątał włosów
Nie jest to najgorszy szampon jaki miałam, jest mocno średni. Raczej sama sobie go nie kupię ponownie, ale jakbym dostała od kogoś to zużyłabym.

Zapach: bardzo ładny, ale mocny, intensywnie naperfumowany Schauma ma wspólną jedną nutę w szamponach, charakterystyczną właśnie dla niej.

Opakowanie: jest bardzo wygodne, klips taki jak lubię, czyli niewielki, nie trzeba się z nim siłować.Plus za to, że można je odwrócić i postawić do góry dnem pod koniec butelki.

Fajny szampon

Bardzo lubie roznego rodzaju szampony .I czesto kupuje bez wiekszego zastanowienia .Tak bylo i w tym przypadku .Szampon wraz z odżywka z tej serii wyladował w koszyku podczas zakupow skusiła mnie promocja .Inie zawiodłam sie produkt jest w butelce z klikiem charakterystyczna dla szamponow schauma koloru lekko pomaranczowy z grafiką kobiety dosc przejrzystym.Sam kosmetyk jest dosc gesty o perłowym kolorze i cudnym delikatnym słodkim zapachu kwiatowym .Szamopn dobrze sie pieni nie wielka ilosc wystarczy by umyc włosy do ramion .Po umyciu i nałozeniu odzywki z tej serii włosy dobrze sie rozczesuja i układaja .Po wyschnieciu długo utrzymuja sievtaknjak je ułozymy a w dotyku sa takie jak bym spryskala je lakierem .(moze to tylko przy moich włosach jest takie odczucie )Podoba mi sievto iz ułoze fryzure i ona sie trzyma dosc długo .Włosy długo pozostaja świeże nie przetłuszczaja sie nie powoduja podraznien nie wysuszaja głowy .Dla mnie jeden z lepszych szamponow ktore zakupiłam napewno zostanie ze mna dluzej

Całkiem fajny

Szampon spełnia swoja funkcje.
Czyści włosy nie podrażniając skóry głowy i nie wysusza . Nawilża lekko zniszczone suche włosy nie plącze ich jeśli wcześniej rozczeszemy włosy.
Ma w sobie bardzo bogaty skład ze nie potrzebujemy dodatkowo nakładać odżywki do włosów i dobrze się pieni.
Ma w sobie niestety mocny detergent SLS tak ze nie sprawdzi się włoso-maniaczkom które nie uznają go.
Moje włosy które są cienkie i delikatnie zniszczone oraz delikatne , ładnie je nawilża i ładnie się błyszcza i się nie plączą. Lecz u poniektórych może elektryzować włosy bez dodatkowej odzywki lub serum.(zależy od porowatości włosów i struktury i kondycji)
Używam szamponu od czasu do czasu gdyż używam w miedzy czasie innych .

Najbardziej lubię go za ten piękny ny zapach. Dobrze się pieni, usuwa zanieczyszczenia i do tego nie plącze włosów. Włosy po nim są miękkie i pachną obłędnie. Jest bardzo wydajny i starcza na bardzo długo. Na plus niska cena i dostępność

Szukam dalej

Kiedyś bardzo lubiłam produkty do włosów tej marki. Często stosowałam ich szampony do włosów. Jednak z czasem, kiedy moje włosy zaczęły coraz bardziej wypadać, zdecydowałam się na bardziej naturalną pielęgnację. Po jakimś czasie wróciłam do "zwykłych szamponów". Zdecydowałam się na wypróbowanie tego szamponu, skuszona jego właściwościami odbudowującymi, spodziewałam się, że włosy po zastosowaniu tego produktu będą miękkie i delikatne. Niestety zawiodłam się. Włosy są szorstkie. Najlepiej od razu użyć chociażby kilkuminutowej odżywki do włosów, która przywróci blask i pozbędzie się matowego efektu.

Plusy:
+ pięknych zapach;
+ gęsta konsystencja;
+ wygodne opakowanie, które dobrze aplikuje produkt;
+ niewielka ilość wystarcza, aby szampon się pienił;
+ dobrze się spłukuje;
+ nie powoduje, że włosy się plączą;
+ produkt nie powoduje podrażnień czy łupieżu;
+ dostępność, cena.

Minusy:
- nie lubię go stosować bez odżywki do włosów, gdyż moje włosy są wówczas matowe i pozbawione blasku, w dotyku nie są miękkie. Niestety dość często brakuje mi czasu na stosowanie po każdym myciu odżywki, dlatego nie zdecyduję się ponownie na zakup tego szamponu;
- szampon w żadnym stopniu nie odbudowuje włosów, jednak nie liczyłam, że będzie to robił. Do tego celu przyznaczone są odżywki i maski do włosów.

Wyróżniający się.

Świetny szampon, do którego często wracam.
Mam włosy farbowane, suche na końcach i z tendencją do przetłuszczania się u nasady. Po użyciu Q10 moje włosy są miękkie, takie zimne w dotyku, gładkie, ujarzmione. Efekty jak po najlepszej odżywce. Nie używam go codziennie, tylko naprzemiennie z innymi szamponami, może dlatego nie obciąża moich włosów.
Ma przyjemny, intensywny zapach, ciepły, otulający. Perłową, średnio gęstą konsystencję. Dobrze się pieni i wypłukuje.W dogodnej ofercie cenowej.
Polecam nie tylko suchelcom, ale także tym, którzy chcą nadać włosom blask, jednocześnie ich nie obciążając. Spróbujcie.