Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)

Powiększ Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)

Zgłaszająca osoba: anka_res

Najnowszy podkład marki Clinique, o działaniu silnie korygującym. Zapewnia perfekcyjne krycie niedoskonałości - wyrównuje odcień cery, kryje przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry. Producent zapewnia, że efekt udoskonalenia kolorytu skóry i poprawy jej wyglądu jest trwały, przy dłuższym używaniu podkładu. Dostępny w 12 odcieniach.

Cena: 20GBP / 30ml

• Nie koryguje a prized wszystkim nie wytrzymuje całego dnia
  • Niestety nie mój typ; ani nie koryguje tak jak obiecuje Clinique a najgorsze, że nie trzyma się skóry i najzwyczajniej wyciera się w ciągu dnia. Pracuję 10-12 godzin i bywało, że wieczorem prawie go już nie miałam na twarzy. Mam cerę z przebarwieniami i długo pracuję więc szukam podkładu, który; koryguje, utrzymuje się cały dzień i nie wysusza cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby ....
  • Mam odcień Ivory. Zaraz nałożeniu i jeszcze 2 - 3 godziny podkład wygląda dobrze i za to 2 gwiazdki, potem plackami znika z twarzy, głównie z nosa. Skórę na czole i pod oczami wysusza niemiłosiernie.
    Łatwo go przypadkowo zetrzeć, brudzi ubrania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić breevandekamp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie Nie Nie
  • Jak cenię sobie podkład clinique anti - blemish tak even better u mnie sprawdza sie jako even worse!
    Twarz niemiłosiernie się świeci, podkład wygląda ciężko, tworzy maskę wygląda nienaturalnie.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić joanka888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry ale nie idealny
  • Co jakiś czas wracam do tego podkładu nie jest moim kwc jednak lubie go. Dość dobrze kryje nieźle się trzyma. Generalnie lubię clinique stosowałam wiele z ich produktów uważam, że są bardzo dobre jednak nie zachwycające. Moja cera naczynkowa nie ma bardzo znacznych naczynek i z nimi podkład radzi sobie bardzo dobrze. Dobrze kryje też lekko rozszerzone pory. Generalnie można powiedziec że podkład jes bardzo dobry ja jednak dalej szukam mojego kwc..

Chcesz pochwalić karolcia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Ostatnio dostałam do przetestowania podkład Clinique Even Better, cóż mogę powiedzieć, Clinique zła firmą nie jest, ten podkład również nie należy do najgorszych, jednak nie jest w moim typie.
    zacznę od tego co mi się nie spodobało
    - Ma słabe krycie
    - Skóra po nim się świeci
    I to by było na tyle wg mnie teraz przejdę do plusów
    + Nie wysusza skóry
    + Nie zatyka porów
    + pozostawia fajne morke wykończenie
    + dobra konsystencja
    Tak jak pisałam wyżej nie jest to zły podkład, ale też nie idealny. Bardzo spodobało mi się to że nie miałam wgl żadnych skórek (mam cere mieszana z tendencją do przesuszania się) myślę że to największy plus tego podkładu jest to duży ukłon dla pań z cera taka jak ja bądź suchą, jednak u mnie wszystko przekreśliło świecenie się na twarzy, bardzo tego nie lubię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LunaticStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo się świeci
  • Jeśli chodzi o krycie to kryje dobrze, ładnie, bez efektu maski. No ale to robi równie dobrze każdy drogeryjny podkład.
    Bardzo się świeci po aplikacji, także tylko do skóry suchej, bo każda inna będzię się świecić jak choinka, w związku z tym konieczny jest puder.

Cena kosmiczna, a nic szczególnego nie robi, opakowanie jest normalne.

Mam takie wrażenie, że podkład ciemnieje trochę na twarzy po czasie, co tez nie jest plusem...

Posiada SPF 15 - za to ta jedna gwiazdka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się
  • Przyjemnie się go nakłada, dobrze kryje, utrzymuję się cały dzień i zakrywa niedoskonałości. Jedyny mały minus to cera bardzo się świeci po nim, ale z pudrem prawie jest idealny. Używam go zimą i nie wiem jakby sprawdził się latem w słońcu. Zakupiłam kolor 05 Neutral jest dość ciemny, ale na mojej skórze wygląda dobrze.

Chcesz pochwalić KM22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę spodziewałam się więcej
  • Podkład bardzo przyjemnie się nakłada, ładnie stapia się ze skórą, nie tworzy smug. Jednak zdziwiło mnie, że po kilku godzinach na twarzy krycie staje się słabsze, tak jakby stawał się transparentny. Niesodkonałości stają się dużo bardziej widoczne niż chwilę po nałożeniu. Nie spotkałam się z takim efektem przy żadnym innym podkładzie.

Ogólnie jakość porównywalna z dużo tańszymi markami, jak Maybelline czy Max Factor.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić basik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny podkład
  • Po lecie, kiedy moja cera stała się bledsza zaczęłam poszukiwania nowego, jaśniejszego koloru. Moje dotychczasowe podkłady były za ciemne. Po wielkiej porażce jaką okazał się nowy Dior Star zwróciłam się do marki Clinique. Po wstępnej analizie czego oczekuję od podkładu, konsultantka zaproponowała mi Even Better w kolorze 16 golden neutral. Numer wysoki, ale kolor jest jasny. Piękny złocisty beż, bez domieszki różu raczej żółtego. Sam podkład ma standardowe 30 ml, plastikowa tuba - wygodna - SPF 15, na podkład miejski jest ok. Sam kosmetyk jest raczej lekki, myślałam że ze względu na właściwości będzie cięższy. Krycie raczej średnie, jeśli ktoś szuka czegoś tak kryjącego jak DW Estee Lauder, to jednak nie ten produkt. Dokładanie warstw powoduje, że podkład staje się mocno ciężki, a tym samym bardzo widoczny i nienaturalny. Jeśli chodzi o matowienie, jest ok. Bez pudru wytrzymuje do 5 godzin, przypudrowany daje radę na dłużej. Kosztuje obecnie 155 zł, nie do końca zapewnia to co obiecuje producent, ale ja nie mam zbyt wiele do ukrycia.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoity
  • Mam cerę problematyczną: wypryski, przebrawienia, naczynka. Nadal szukam idealnego podkładu

+ łatwy w aplikacji zarówno pędzlem, jak i palcami
    + trwały
    + średnie, ale za to naturalne krycie
    + efekt 'aksamitnej', wygładzonej skóry (bez efektu maski)
    + matowe wykończenie

- nie kryje poważniejszych problemów
    - miałam problem z połączenie go z innymi kosmetykami (korektor, baza itd), potrafi się 'zważyć'
    - nie jest możliwe nałożenie drugiej warstwy (np na wyprysk) bez starcia poprzedniej i widocznych brzegów
    - gama kolorystyczna w odcieniach różu, najjaśnieszy kolor odzacza się odceniem na mojej bardzo jasnej skórze o ciepłej barwie
    - mało wydajny

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania, w trakcie 4

Chcesz pochwalić say_farewell za czytelną i pomocną recenzję?