Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)

Powiększ Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)

Zgłaszająca osoba: anka_res

Najnowszy podkład marki Clinique, o działaniu silnie korygującym. Zapewnia perfekcyjne krycie niedoskonałości - wyrównuje odcień cery, kryje przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry. Producent zapewnia, że efekt udoskonalenia kolorytu skóry i poprawy jej wyglądu jest trwały, przy dłuższym używaniu podkładu. Dostępny w 12 odcieniach.

Cena: 20GBP / 30ml

• Polecam dla niezdecydowanych
  • Podkład bardzo fajny, polubiłam go od pierwszego użycia
    Posiadam kolor - 01 Alabaster, mam cerę bardzo jasną, mieszana w dosłownym tego słowa znaczeniu, czego na mojej twarzy nie ma: świecenie w strefie T z jednoczesną suchością wokół nosa czy ust, naczynka itd
    Kolor może wydawać się trochę ciemny ale po nałożeniu świetnie dopasowuje się do mojego naturalnego koloru skóry, a muszę wspomnieć,że posiadam również Clarins Everlasting Foundation w kolorze 103 Ivory (który swoją drogą też jest super), tak więc mam porównanie. Clinique Even Better występuje chyba jeszcze w kolorze Linen, wiec pewnie spróbuje.
    Zalety Even Better:
    - krycie bardzo dobre podobne jak w Clarins Everlasting, ale innego typu o bardziej naturalnym wykończeniu, mimo to zawsze używam kolektora na przebarwienia czy wypryski aby je zakryć w 100%,
    - gdy wychodzę ze znajomymi nakłądam zazwyczaj 2 warstwy podkładu, ponieważ po wypiciu jakiegoś drinka mój nos świeci się jak u renifera piękną czerwienią, ale mimo warstwowego nakładania nikt nie może mi zarzucić, że mam "tapetę",
    - po nałożeniu w moim przypadku wymaga przypudrowania, zresztą jak każdy podkład w strefie T (poprawka standardowo po około 5 godz.),
    -utrzymuje się cały dzień, nie zmienia koloru,
    - wygląda pięknie na skórze, tak jak by w ogóle nie było podkładu z jednocześnie fajnym kryciem,
    -fajna konsystencja, nawet jak chce szybko nałożyć podkład ciężko o jakiekolwiek smugi czy zacieki.

Wady:
    - jak dla mnie nie ma, ale to moje zdanie, ja jestem bardzo zadowolona.

Musze podkreślić, że czasem mam super cerę a czasem jak po wojnie, ale wymagam od podkładu ładnego wyrównania koloru skóry, aby był długotrwały i niewidoczny na twarzy z jednoczesnym dobrym kryciem. Nie oczekuje od podkładu cudów, od tego mam kolektor i puder

Używam tego produktu od: od 5 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Chcesz pochwalić dabrowka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedoskonały, ale bardzo wydajny
  • Kupiłam ten podkład w strefie bezcłowej jeszcze z dodatkową zniżką (5%), więc w bardzo atrakcyjnej cenie.

+cena
    +WYDAJNOŚĆ
    +niezłe krycie

-konsystencja (niewygodna aplikacja)
    -trwałość (po kilku godz widać niedoskonałości)
    -zapach
    -podkreśla suche skórki
    -WYSUSZA SKÓRĘ!!!

Podkład niby polecany dla cery z niedoskonałościami skóry, które ma kamuflować, ale suche miejsca strasznie podkreśla...

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe do tej pory niezużyte

Chcesz pochwalić Igasza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Podkład dostałam od koleżanki więc nie miałam wpływu na jego odcień (mam nr 11 porcelain beige) a mam dosyć śniadą karnację - nie wiem jak byłoby w innym odcieniu. Efekt jest dosyć naturalny, krycie niestety średnie - spodziewałam się lepszego przy takiej konsystencji. Także co do trwałości można się przy czepić. Mam cerę z niedoskonałościami, obecnie odwodnioną a mimo to po 2-3 godzinach mam błysk na twarzy. I chwilami mam wrażenie że jednak jest zbyt ciężki.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić agasee za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 16 raz(y)
  • REWELACYJNY
  • Uwielbiam. Kupiłam za radą siostry, która odkryła go wcześniej i tak jak ona jestem tym podkładem zachwycona. Dla mnie nie ma wad (chociaż uczciwie przyznam,że cerę mam raczej bezproblemową) Mam kolor 05, który stapia się z moją cerą perfekcyjnie, genialnie ją wygładza i ujednolica. Skóra wygląda nieskazitelnie!!!! Nie zapycha, nie ściera, nie roluje na skórze.
    Cena - jak na produkt z wyższej półki - bajeczna. Poza tym jest wydajny więc naprawdę nie wychodzi drogo.

Używam tego produktu od: Będzie z rok

Chcesz pochwalić spray za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre złego początki...
  • W podkład jestem w stanie zainwestować każde pieniądze, lubię formuły nie tylko poprawiające wygląd ale i pielęgnujące i trzeba przyznać- ten kosmetyk właśnie taki jest. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, skłonną do przesuszeń, ze śladami po problemach z cerą.

Opis podkładu sprawił, że sądziłam iż jest idealny dla mnie. Kupiłam go pod wpływem impulsu. Kolor 24- linen dobrałam sobie idealnie- jeden z niewielu typowych "żółtków" w palecie firmy. Jasny i jakby szyty na miarę dla mojej cery. Ponadto podkład zauroczył mnie łagodzącym działaniem- pod koniec dnia normą na mojej twarzy były suche placki oraz zaczerwienienia, z Even Better tego nie doświadczam. Po chwili od nałożenia działa jak fotoszop. Z pudrem to już w ogóle bajka, piękna, idealna a jednak nadal nardzo naturalna cera, co w nim uwielbiam. W miejsca problematyczne można wklepać więcej- zadziała jak korektor. Trwałość- jak to clinique- wytrzymał 11 godzin w pracy i nie zawiódł mnie. Fajne, wygodne, malutkie opakowanie.

Tyle jeśli chodzi o plusy- podkład wydaje się wspaniały ale cóż z tego kiedy posiada kilka dyskwalifikujących go wad...

Przede wszystkim ŚWIECI SIĘ niemiłosiernie. Już od chwili nałożenia- aby wyglądał przyzwoicie należy zastosować pokaźną ilość pudru. Teraz już wiem co sugerowała mi pani w perfumerii, pytając czy stosuję tego typu kosmetyk... Co gorsza, to świecenie nie ustaje- podkład nie "zasycha" do pełnego matu, po godzinie, dwóch niezbędne jest kolejne pudrowanie. Ja osobiście nie mam na to ani czasu ani chęci. Zmęczona jestem zerkaniem do lustra co godzinę i zastanawianiem się w toku codziennych obowiązków czy aby nie wyglądam jakbym rozsmarowała sobie kostkę masła na twarzy...

Dodatkowo kosmetyk ma tak świetne właściwości pielęgnacyjne, formuła jest tak bogata, że aż wydaje się zbyt ciężki. Moja skóra się pod nim dusi. Czuję go na twarzy i nie jest to przyjemne uczucie. Wygląda jak druga skóra (aż do momentu ujawnienia swoich właściwości świetlnych...) ale jest bardzo ciężki. Podkład zasługuje na trójkę ponieważ gdyby wyeliminować te dwie wady, byłby podkładem idealnym dla mnie. Niestety nie mogę go używać.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby kosmetyk.
  • Testuję próbkę - kolor alabaster najjaśniejszy.

Niestety kolor jest za ciemny, konsystencja tłusta, ciężko go nałożyć. Trzeba uważać przy nakładaniu z ilością, żeby nie wyglądać jak potworek. Producent zapewnia perfekcyjne krycie niedoskonałości, ale ten podkład sprawia, że są jeszcze bardziej widoczne. Skóra po nim strasznie niezdrowo się błyszczy. Dodatkowo uczulił mnie bardzo.

Zaletą może być wydajność.

Co do właściwości korygujących się nie wypowiem, ponieważ zbyt krótko używam tego podkładu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie małej próbki

Chcesz pochwalić Gdusia M za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie ale ...
  • Czytając opis w zgłoszeniu na wejściu mogę stwierdzić iż nie jest to podkład dla mnie ...

producent zapewnia działanie silnie korygujące, perfekcyjne krycie niedoskonałości - wyrównuje odcień cery, kryje przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry itp

a moja cera - sucha, wrażliwa, bez przebarwień, generalnie bez widocznych problemów

Dostałam 3 pokaźne próbki po 7ml, a że aktualnie mój ulubiony podkład się skończył to dla odmiany postanowiłam wypróbować. Jestem mile zaskoczona, faktycznie krycie ma bardzo dobre, cera idealnie wygładzona, nie tworzy maski, nie czuję ściągnięcia cery- to dla mnie bardzo istotne. Bardzo trwały, pozytywnie mnie zaskoczył. Nie spowodował u mnie świecenia.

Nie wiem jak będzie sprawował sie na cerze z problemami i przebarwieniami.

Czy kupię ? nie wiem, mam ogólnie 21 ml w próbkach więc aktualnie nie mam zapotrzebowania na więcej ale doraźnie chętnie raz na jakiś czas skorzystam. Na dłuższą metę myślę, że dla mnie może być za ciężki, preferuję lekkie, nawilżające podkłady

Używam tego produktu od: testuje
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kicia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co mój KWC
  • Mówiąc szczerze miałam mieszane odczucia co do tego produktu, ponieważ nie matował mojej tłustej skóry. Jednak postanowiłam dać mu szansę i do tej pory używam go z pudrem transparentnym Kanebo. Efekt jest świetny. Wygładzona, matowa skóra. Fluid sprawdził się również latem z pudrem Rimmela, choć efekt był mniej naturalny. Podkład ten dość często stosowałam na zmianę z innymi produktami z wyższej i niższej półki cenowej, ale zawsze do niego wracałam, ze względu na piękny, naturalny efekt, który bardzo cenię. Ostatecznie pokochałam go latem, podczas nagłej ulewy. Spodziewałam się, że fluid rozmaże się, bądź po prostu spłynie. Przeżyłam miłe rozczarowanie, gdy podeszłam do lustra i zobaczyłam, że mój makijaż pozostał taki, jaki był po nałożeniu.

Plusy:
    -krycie
    -konsystencja
    -naturalny efekt
    -trwałość
    -nie zapycha
    -nie waży się
    -nawilża
    -po zmyciu produktu skóra nie wygląda na zmęczoną

Minusy:
    -nie matuje, trzeba go przypudrować
    -niestety, brudzi ubrania
    -podkreśla suche skórki

+/- zaraz po nałożeniu kolor odznacza się (mam najjaśniejszy odcień), wystarczy go jednak lekko przypudrować i po niecałych 10 minutach idealnie stapia się ze skórą.
    +/- opakowanie. Bardzo ładne, ale bardzo ciężko jest wydobyć końcówkę produktu.

EDIT:
    Niestety nie poradził sobie z moją przesuszoną od leków na trądzik skórą. Strasznie podkreślił suche skórki, za co odejmuję mu gwiazdkę. Może kiedyś do niego powrócę.

Używam tego produktu od: sześciu miesięcy

Chcesz pochwalić Ally387 za czytelną i pomocną recenzję?
  • maybe so, maybe no
  • Tyle samo zalet, ile wad. Może nie matematycznie, ale priorytetowo tak.

Minusy:
    - utlenianie się i ciemnienie - następuje szybko, o kilka tonów i na pomarańczowo
    - krycie - właściwie żadne, produkt jest półprzezroczysty
    - zapach - mocno chemiczny, zostaje na palcach, na szczęście z twarzy szybko się ulatnia
    - brudzenie - własnych ubrań, twarzy męża itp.
    - cena - jaka jest, każdy widzi lub się domyśla

Plusy:
    + konsystencja - bardzo bardzo miła, kremowo-aksamitna
    + efekt - supernaturalny, ze zdrowym, długotrwałym matem i bez jakiegokolwiek wysuszenia - dobry dla prawdopodobnie wszystkich typów cery
    + wydajność - krycia nie można budować, a efekt można tylko popsuć dołożeniem kolejnych warstw, więc wydajność zdecydowanie na 5
    + opakowanie - ładne, a takiego się milej używa

Używam tego produktu od: grudzień 2013

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt wygórowana cena za takiej jakości produkt
  • Podkład uważam za średni.
    Tak wygórowana cena powinna iść w parze w jakością, jednak w tym przypadku tak nie jest, niestety.
    Słabe krycie, przy większych niedoskonałościach i przebarwieniach się nie sprawdza.
    Bardzo szybko zaczyna się świecić twarz po nim.
    Po około 12 godzinach w ogóle nie ma śladu po podkładzie na cerze.
    Jednak plusy również są.. Konsystencja podkładu jest bardzo aksamitna i fajnie się rozprowadza.
    Bardzo ładne opakowanie - ale to już kwestia gustu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnie krycie -naturalny efekt
  • Tak jak w podsumowaniu -podkład ten ma średnie krycie , jak dla mnie zbyt słabe w przypadku przebarwień , daje za to naturalny efekt bez maski , także coś za coś ....jak zwykle
    Generalnie nieco rozmywa przebarwienia i wszelkie niedoskonałości zatem te zbyt słabe krycie można mu wybaczyć bo ogólny efekt jest w miarę zadowalający .
    Podkład jest średnio gęsty , dobrze się rozprowadza , można przypudrować bo trochę się świeci , ogólnie wygląda dobrze na twarzy , nic nie podkreśla , całkiem udany produkt uważam ...gdyby tylko lepiej krył ...także ja daję mu czwóreczkę , z małym minusem
    Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe + 3x 7 ml w próbkach

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LAPIEL za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Podkład dobrze wygląda przez cały dzień, kryje niedoskonałości, matuje błyszczącą cerę.
    Minusem niewątpliwie jest cena, mogłaby być troszkę niższa.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić pszcz_Ola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za"ciężkość" odejmuje gwiazdkę.
  • Mam kolor 05 - neutral. Niby ciemny, jednak dopasowuje się do mojej dość jasnej cery

Byłby idealny gdyby nie właśnie to uczucie ciężkości, które powoduje..

poza tym: jest gęsty, kremowy, b. dobrze kryjący i długo utrzymujący się (cały dzień!) ma SPF, nie wysusza, jednak odnoszę wrażenie, że jest podkładem na szczególne okazje a nie do "noszenia" na co dzień, może zapychać, ciężko doprowadzić cerę do porządku po jego kilkudniowym używaniu..

nie każdemu będzie odpowiadać wrażenie tapety i lepkości ( a takie wywołuje) na buzi, mimo wszystko polecam okazjonalnie - tu spisze się świetnie

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 na zmianę z innymi

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemny
  • Zanim kupiłam pełnowymiarowe opakowanie w odpowiednim dla mnie na jesień kolorze ivory, używałam dużej próbki w kolorze 05 neutral, odpowiedniej na lato przy lekkiej opaleniźnie.

Podkład ma całkiem dobre krycie, zakrywa moje ślady po uczuleniach i przebarwienia - nakładając na wybrane partie dwie cienkie warstwy można całkiem nieźle wyrównać koloryt skóry. Nie zauważyłam, żeby podkreślał cokolwiek. Jednocześnie ma bardzo naturalny efekt - lekko przypudrowany wyglada tak, jakbym miała na twarzy tylko cienką warstwę pudru. Nie zapycha, nie podrażnia, a mam ogromną skłonność do obu tych rzeczy. Te argumenty wystarczają, żebym uznała go za dobry podkład.

Zauważyłam natomiast, że nie z każdym kremem potrafi się dogadać - z Biodermą Sensibio bywało różnie, lubił się nieco przyciemnić i świecić jak szalony. Teraz mam zwykły krem z Ziaji i podkład zachowuje się rewelacyjnie. Moim zdaniem podkład ma optymalną konsystencję lekkiej emulsji, nie jest ani tłusty, ani lejący. Nakładałam do palcami i pędzlem, zdecydowanie polecam pędzel i co ciekawe, najfajniej wygląda z użyciem zwyklego oldskulowego pędzla języczkowego.

Nie wierzę w bajery o aktywnych składnikach i leczących skorę podkładach, wystarczy mi, że po zmyciu Even better widzę, że moja skóra nie dusiła się przez cały dzień pod jakimś mazidłem. Używam tego produktu od: Ok. dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: Jedno małe, jedno duże w trakcie

Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • warto spróbować
  • Podoba mi się kolor, 24 pasuje do mojej jasnej karnacji
    nie ściemniał podczas całego dnia
    czoło zaczęło mi się błyszczeć po około 8 o godzinach, więc całkiem w porządku
    słabe krycie, mniejsze niż anti blemish, ale cera wygląda dobrze, więc się nie czepiam

cena mogłaby być niższa
    nie z każdym kremem dobrze wygląda
    ale warto spróbować, chociaż próbkę

Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo kryje i przyczynia się do powstawania wyprysków
  • Podkład miałam okazję przetestować ze względu na kupno Twojego Stylu. Dawno nie widziałam próbek podkładów w magazynach, toteż niezmiernie się ucieszyłam. Miałam kolor 05 neutral, jak dla mnie niedobrany, za ciemny. Dlatego też oceniam go biorąc pod uwagę fakt, że położyłam na niego mój jasny puder Flormaru.

Moja ocena:

plusy:
    +szybko się nakłada
    +krycie jest średnie w kierunku do lekkiego- podkład nie jest korygujący
    +podkład wytrzymuje kilka godzin w bezstresowych warunkach, przy czym warto zaopatrzyć się w bibułki matujące i mieć na uwadze, że po mniej więcej 4 h fluid zniknie z brody i nosa
    +kosmetyk nie waży się

minusy:
    -po zmyciu fluidu skóra jest zaczerwieniona, mnie po prostu bolała twarz
    -nabawiłam się kilku wyprysków przy żuchwie i na skroni
    -sprawdziłam cenę i jest niewspółmierna do jakości podkładu

Nigdy nie miałam okazji zaobserwować podobnego działania podkładu. Nie wydaje mi się, by podkład byl hipoalergiczny.

Używam tego produktu od: uzyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Dostałam dosyć dużą próbkę tego podkłau, w przypadkowym kolorze 05 (Neutral), który dla mnei okazał się idealny (pod warunkiem, że buzia nie ma na sobie ani grama opalenizny, bo teraz nawet nieopalaną niegdy szyje mam tyci ciemniejszą). Podład nie kryje prawie w ogóle, ale jest lekki, taki droższy odpowiednik kremów BB. Tyci podkreślał suche skórki no i po zastosowaniu go pojawiły się małe niedosonałości. Zużyje próbkę do końca, ale jakoś mnie on nie przekonuje

Ilość zużytych opakowań: próbka 5ml

Chcesz pochwalić nuska198 za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś z nim nie tak
  • Jakiś czas temu chciałam zainwestować w dobry podkład. No i niestety firma clinique mimo swojej renomy wypuściła produkt, który wg mnie jest co najwżej średni\\n\\nProduktu używałam w zimie i chyba nie była to najlepsza decyzja. \\n\\n- jest bardzo lekki i może na wakacje sprzyja skórze, natomiast w zimie lubię czuć, że mam "coś" na twarzy\\n\\n- szybko "znikał" z twarzy; po całym dniu kiedy zmywałam twarz wacikiem własciwie nie pozostawało na waciku po nim śladu\\n\\n\\n- uwydatniał wszelkiego rodzaju wysuszenia skóry (odstający suchy naskórek)

Chcesz pochwalić Tamara89 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • naturalny efekt, dobre krycie
  • Lubię ten podkład, ponieważ dobrze kryje i tworzy naturalny efekt. Nie wysusza skóry. Może nawet trochę ją nawilża. Dzięki temu nie podkreśla suchych skórek. A co najważniejsze - NIE ZAPYCHA. A mnie zapycha niemal wszystko.
    Łatwo się rozprowadza - ma kremową konsystencję.
    Plus za filtr i brak zapachu. Trwałość ok.
    Świetny kolor 05 - bez odrobiny żółci czy różu. Zwykły beż.

Jeśli chodzi o minusy - daje lekko silikonowy efekt. Ja wolę pełen mat, więc bez pudru i poprawek w ciągu dnia się nie obejdzie.

Chcesz pochwalić Ami za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Był w miarę dobry, do czasu.
    Świetnie spełnia się w swojej roli, czyli w tuszowaniu wszelkiego rodzaju przebarwień. W moim przypadku były to blizny potrądzikowe. Niestety, wraz z nawrotem trądziku musiałam go odstawić. Nie radzi sobie z suchą po antybiotykach skórą, podkreśla skórki, a czasami nawet odpadał mi płatami! Po kilku godzinach staje się wyczuwalny na twarzy i zaczyna baaardzo nieładnie wyglądać. Mam tu na myśli świecenie się twarzy, ważenie się, ale też taki ogólny zły wygląd, którego nie ma zaraz po nałożeniu.
    Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agnes1618 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki do tej pory miałam
  • Podkład "wpadł" w moje ręce ,a raczej w moją kosmetyczkę przypadkiem juz od dłuższego czasu zastanawiałam się nad wypróbowaniem podkładów tej firmy,ponieważ słyszałam sporo pozytywnych opinii,ale ta cena trochę mnie odwodziła od tego kroku :/ a już nie raz zdarzyło mi sie kupić podkład z wyższej półki np.Vichy i okazał się totalną klapą za ogromną kasę wrrrr . Tym razem podczas podróży promem za namową mojego TZ skusiłam się w drogerii na to cudo A teraz do konkretów.
    Mam cerę mieszaną - czyli standardowo suche boki plus święcąca się koszmarnie strefa T. Dużo naczynek i przebarwień. Ze względu,że juz ćwierć wieku przeżyte pojawiły się pierwsze zmarszki. Szukałam już od dłuższego czasu podkładu , który sprosta tym wszystkim niedoskonałościom. Ostatnio wręcz załamywałam się bo wydawałam majątek na podkłady i każdy był w większości o kant dupska potłuc:/ Ten okazał się najbliższy ideału
    Plusy:
    -duża gama kolorów (w uk jest ich chyba z 20!)
    -bezzapachowy
    -opakowanie pozwalające wydobyć resztki podkładu plus zajmuje niewiele miejsca w kosmetyczce
    -konsystencja,która ułatwia bezproblemową aplikację,ponieważ nie jest ani lejący sie ani zbyt ciężki
    - kryje naprawde dobrze!!! i to jest dla mnie osobiście największy plus tego podkładu przy takiej delikatnej konsystencji spodziewalam się małego krycia i byłam mile zaskoczona juz po pierwszej aplikacji każdy podkład kryjący był za ciężki i pozostawiał ogromną maskę na twarzy oraz był mega wyczuwany,a ten pomimo dobrego krycia nadaje naprawde bardzo subtelny wygląd - tego właśnie od x czasu szukałam! Bo niestety mam taką cere ,że bez dobrego krycia lepiej czaszki nie wychylać za drzwi
    - nie podkreśla zmarszczek za co chwała mu i cześć
    -utrzymuje się naprawde długo na twarzy

Minusy:
    -lekko się świeci zaraz po aplikacji,więc dobrze jest delikatnie przypudrować (puder z inglota z nim sie super łączy),ale po ok.20-30min gdy sie wchłonie robi sie bardziej matowy,wiec jest ok
    -mało odporny na pot,wode itp za co mu pół gwiazdki odjełam bo moja twarz czesto sie poci i wtedy wiekszosc podkładów ściera sie lub zmywa, z nim nie jest może najgorzej pod tym wzgledem ,ale też szaleństwa na plus nie ma

Generalnie mówiąc: najlepszy jaki do tej pory znalazłam dla swojej problemowej cery polecam gorąco osobom potrzybujacym dużego krycia sprawdza sie naprawde! Czasami tylko odrobina korektora pod i jest efekt powalający
    pozdrawiam

Używam tego produktu od: niecałe 2 tygodnie

Chcesz pochwalić princessakokosowa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem , całkiem
  • Zaznaczam że recenzja jest oparta na dostanych próbkach , które czekały do lata z powodu odcienia.

Próbki w postaci sztuk 4 kolor 05 neutral nadający się do opalonej skóry .

Próbka wydajna 1,5 ml wystarczyły na 3-4 aplikacje konsystencja lejąca , lekki , dobrze się rozprowadza, nie ciemnieje w ciągu dnia.

Jesli chodzi okrycie tak jak w większości podkładów należy wspomóc się korektorem.

Na bazie bez zastrzeżeń cały dzień , bez bazy troszkę gorzej poprawki w ciągu dnia konieczne.

Kolor nautral, inaczej mi się kojarzy jest dość ciemny, tak jak wspominałam do cer ciemnych lub opalonych w końcu lato mamy,podkład po chwili ładnie wtapia się w skórę , i moje oczy ujrzały zdrowo wyglądającą rozświeltloną cerę , czyli zaskoczenie na plus . Nie jest ciężki , nie otrzymujemy więć tzw maski na twarzy no chyba że nie trafimy z kolorem .

Minus

Jak dla mnie za drogi na to co oferuje , stosowany na co dzień zapycha .

Używam tego produktu od: chwile temu
    Ilość zużytych opakowań: 4x1,5 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny.
  • Świetnie kryje, ale nie ma mowy o zmniejszeniu przebarwień. Utrzymuje się jakieś 5-6 godzin, co daje średni wynik. Nie wysusza, nie podrażnia, rozświetla, wygląda naturalnie, łatwo się rozprowadza. Nie kupię więcej, bo są o wiele lepsze podkłady.

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Avangardii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jak dla mnie idealny podkład!
    +wyrównuje koloryt skóry
    +wygląda naturalnie
    +dobrze kryje
    +zmniejsza przebarwienia
    +nie ma efektu maski
    +nie klei się

Utrzymuje się długo. Nie błyszczy się. Można łatwo dopasować do koloru cery.

Ilość zużytych opakowań: Zaczełam drugie opakowanie.

Chcesz pochwalić maggi_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze kryje
  • Nie bardzo lubię testować nowe podkłady, bo mam trudną cerę - czerwone ślady na twarzy, więc nie dla mnie leciutkie, niemal transparentne podkłady. Ten mnie nie zniechęcił jakoś mocno do siebie, ale do rzeczy:

+ dobre krycie
    + łatwo się rozprowadza
    + wygładza cerę

- jest jakby tłusty, przez co świeci mi się cera
    - nie matuje, a wręcz natłuszcza
    - łatwo się ściera z twarzy w ciągu dnia
    - widoczny na twarzy

Przez chwilę nawet się zastanawiałam czy się nie skusić na opakowanie, ale jednak nie jest wart tej ceny, a w lecie to chyba by spływał niemiłosiernie i świeciłabym się jak psu nie powiem co ;-) W sumie jego największym plusem jest dobre krycie.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: próbki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dinulka za czytelną i pomocną recenzję?