Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)

Powiększ Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 (Podkład korygujący z filtrem SPF 15)
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 93,00 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: anka_res

Najnowszy podkład marki Clinique, o działaniu silnie korygującym. Zapewnia perfekcyjne krycie niedoskonałości - wyrównuje odcień cery, kryje przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry. Producent zapewnia, że efekt udoskonalenia kolorytu skóry i poprawy jej wyglądu jest trwały, przy dłuższym używaniu podkładu. Dostępny w 12 odcieniach.

Skład: WaterAquaEau, Methyl Trimethicone, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dimethicone, Triethylhexanoin, Butylene Glycol, Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Yeast ExtractFaexExtrait de Levure, PEG-10 Dimethicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Alumina, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, C12-15 Alkyl Benzoate, Glycerin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Methicone, Methicone, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Disteardimonium Hectorite, Dimethicone Crosspolymer-3, Isopropyl Titanium Triisostearate, Lecithin, Laureth-7, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Dipropylene Glycol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Polyaminopropyl Biguanide, [+/- Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Mica, Bismuth Oxychloride (CI 77163)]. (16.12.2015)

Cena: 20GBP / 30ml

• Użytkownik
    Chwalona: 550 raz(y)
  • myslalam, ze bedzie lepszy
  • Ten podklad to takie troszke maziajstwo.
    Bardzo lubie marke Clinique i chyba jeszcze z zadnej marki nie mialam tyle produktow, co z tej. Ten podklad jednak nie przypadl mi do gustu.

KONSYSTENCJA I NAKLADANIE
    Jest dosyc lekki i latwo sie rozprowadza. Nie tworzy smug i dosyc wolno zastyga na twarzy. Nie roluje sie na kremie i wprawdzie nie osadza w zmarszczkach ale w porach juz tak i trzeba cierpliwosci, zeby go stamtad wydobyc (wlasciwie nie jest to efekt typowego osiadania w porach, tylko po prostu wokol porow wyglada jakos tak brzydko).

EFEKT
    Raczej naturalny. Nawet jak sie nalozy za duzo, mozna latwo rozetrzec.
    Podklad kryje raczej slabo, przeznaczony dla ladnych cer. Daje dosyc mocny blysk bezposrednio po nalozeniu i wykonczenie mocno swiecace . Bez pudru na wierzch sie nie obejdzie, nawet przy suchej cerze.

DZIALANIE i TRWALOSC
    Trzyma sie na twarzy wprawdzie caly dzien, ale dosyc szybko nie wyglada juz swiezo i poprawki konieczne. Nie zapycha, nie obciaza skory, nie podraznia (mam skore normalna). Niestety nic a nic nie wygladza, rozszerzone pory rzucaja sie bardzo w oczy.

FILTR
    Posiada SPF 15. To zdecydowany plus.

WYDAJNOSC
    Genialna. Meczylam go rok. Dzisiaj sie skonczyl.

Podsumowujac to nie jest podklad dla mnie. Szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja metody

• I tak, i nie.
  • Jako, że z dnia na dzień się niestety starzeje ;-) w mojej kolekcji muszę mieć dość spory arsenał podkładów dla mojej bardzo grymaśnej cery.
    Clinique, Even Better, Makeup SPF 15 jest jednym z nich.
    Oceniam kolor: 07 VANILLA.
    Moja cera:
    1) dość jasna (gdy zachodzi potrzeba korzystam z solarium),
    2) mieszana - tłusta w strefie T, policzki mieszane w kierunku suchych, naczynkowa,
    3)towarzyszą mi delikatne niedoskonałości z lat młodości, czasem pojawiają się również OBCY,
    4) główna zmora - rozszerzone pory, z którymi żadne zabiegi nie dają sobie rady.
    Tak więc moje wymagania odnośnie podkładów są na stosunkowo wysokim poziomie.
    Opinia:
    Kolorystycznie latem jest dla mnie idealny, zimą wypada na zbyt ciemny.
    Podkład jest dość lekki, krycie średnie - uważam, że wystarczy podczas codziennego stosowania.
    Krycie można stopniować, więc efekt maski również można uzyskać
    Na mojej cerze utrzymuje się ok. 6/8h (praca w warunkach klimatyzowanych), nie mam czasu na poprawki w ciągu dnia, więc w miarę optymalnie.
    Nie podkreśla suchych skórek, ładnie wyrównuje koloryt, na mojej cerze po jakimś czasie zaczyna się błyszczeć, włazi w pory i powoduje zapychanie.

Wyjaśnienie dlaczego zabrałam tyle gwiazdek, mimo dobrej opinii:
    jestem w trakcie przerwy w stosowaniu, ponieważ po jakimś miesiącu od codziennego stosowania spowodował u mnie ogromny wysyp - cera była w bardzo opłakanym stanie, ciężko mi było ją wyprowadzić do w miarę przyzwoitego wyglądu.
    Za każdym razem gdy go zastosuję (nawet jednorazowo), problem powraca, więc zastanawiam się czy go kończyć, czy sobie darować - w końcu wydałam na niego 160zł więc kieszeń troszkę zabolał zakup, którego być może nie uda mi się wykończyć.

Cena wyższa, trzeba przemyśleć czy warto zakupić, ponieważ uważam że jest kilka dużo tańszych zamienników o bardzo podobnym działaniu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić prezesowaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty uwagi - jeden z lepszych!
  • Zacznę od tego, że wg mnie nie ma podkładów idealnych - chyba, że ktoś ma idealną cere - ale wtedy podkładu chyba nie potrzebuje
    Ja niestety posiadaczką idealnej cery nie jestem ( przebarwienia, rozszerzone pory, świecenie...) i wiem, że żaden podkład cudów na mojej buzi nie zdziała - natomiast na pewno poparwi jej wygląd, a gdy dodamy do tego dobry puder to efekt jest zadowalający.
    Z racji problematycznej cery używałam już mnóstwo podkładów zarówno z wysokiej jak i niższej półki cenowej i mogę z całą pewnością stwierdzieć że ten podkład od Clinique jest warty zakupu.
    Do rzeczy:

PLUSY:

- przyjemna, lekko lejąca się konsystencja ( ale taka w sam raz)
    - dozowanie produktu ( mimo braku pompki spokojnie możemy wycisnąć tyle produktu ile potrzebujemy )
    - nakładanie podkładu to sama przyjemność ( patrz: konsystencja) ładnie stapia się z cerą i nadaje efekt nowej ale nie nachalnej skóry
    - niesamowicie wydajny, uzywam go juz kilka miesięcy i ciągle jest i jest
    -nie tworzy efektu maski, jest lekki a przy tym koryguje drobne niedoskonalosci
    - nie wchodzi w zmarszczki czy pory, nie uwidacznia ich - wrecz przeciwnie
    - neutralny zapach
    - utrzymuje się przyzwoicie przez cały dzień ( z tym ze ja uzywam go z pudrem La Prairie )
    - filtr SPF 15 - niby nie za dużo ale zawsze to coś , zwlaszcza gdy zapomne nałozyc kremik z filtrem, a zdarza mi się to czasem

MINUSY:

- świecenie, mam wrażenie że przez swoją kremowa, masełkową konsystencje moze powodowac wieksze świecienie niż niektóre podkłady, ale tez nie aż takie żebym z niego musiała rezygnować - dobry puder czy bibulki matujące w ciagu dnia załatwią sprawe
    - brudzi ubrania czy telefon, wiec trzeba uwazac( ale to wada zdecydowanej wiekszosci podkladow)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić moniasze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic nadzwyczajnego
  • -Nie jest trwały. Utrzymuje się do 4 godzin.
    -Wysoka cena

+Ładne odcienie, matowe
    +Wydajny. Mała ilość pokrywa całą twarz i dekolt

Do wyjścia "na chwilę" jest idealny. W ciągu całego dnia zupełnie się nie sprawdza...

Chcesz pochwalić aniabiaua za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie koryguje a prized wszystkim nie wytrzymuje całego dnia
  • Niestety nie mój typ; ani nie koryguje tak jak obiecuje Clinique a najgorsze, że nie trzyma się skóry i najzwyczajniej wyciera się w ciągu dnia. Pracuję 10-12 godzin i bywało, że wieczorem prawie go już nie miałam na twarzy. Mam cerę z przebarwieniami i długo pracuję więc szukam podkładu, który; koryguje, utrzymuje się cały dzień i nie wysusza cery.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić msj40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby ....
  • Mam odcień Ivory. Zaraz nałożeniu i jeszcze 2 - 3 godziny podkład wygląda dobrze i za to 2 gwiazdki, potem plackami znika z twarzy, głównie z nosa. Skórę na czole i pod oczami wysusza niemiłosiernie.
    Łatwo go przypadkowo zetrzeć, brudzi ubrania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić breevandekamp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie Nie Nie
  • Jak cenię sobie podkład clinique anti - blemish tak even better u mnie sprawdza sie jako even worse!
    Twarz niemiłosiernie się świeci, podkład wygląda ciężko, tworzy maskę wygląda nienaturalnie.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić joanka888 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry ale nie idealny
  • Co jakiś czas wracam do tego podkładu nie jest moim kwc jednak lubie go. Dość dobrze kryje nieźle się trzyma. Generalnie lubię clinique stosowałam wiele z ich produktów uważam, że są bardzo dobre jednak nie zachwycające. Moja cera naczynkowa nie ma bardzo znacznych naczynek i z nimi podkład radzi sobie bardzo dobrze. Dobrze kryje też lekko rozszerzone pory. Generalnie można powiedziec że podkład jes bardzo dobry ja jednak dalej szukam mojego kwc..

Chcesz pochwalić karolcia1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Ostatnio dostałam do przetestowania podkład Clinique Even Better, cóż mogę powiedzieć, Clinique zła firmą nie jest, ten podkład również nie należy do najgorszych, jednak nie jest w moim typie.
    zacznę od tego co mi się nie spodobało
    - Ma słabe krycie
    - Skóra po nim się świeci
    I to by było na tyle wg mnie teraz przejdę do plusów
    + Nie wysusza skóry
    + Nie zatyka porów
    + pozostawia fajne morke wykończenie
    + dobra konsystencja
    Tak jak pisałam wyżej nie jest to zły podkład, ale też nie idealny. Bardzo spodobało mi się to że nie miałam wgl żadnych skórek (mam cere mieszana z tendencją do przesuszania się) myślę że to największy plus tego podkładu jest to duży ukłon dla pań z cera taka jak ja bądź suchą, jednak u mnie wszystko przekreśliło świecenie się na twarzy, bardzo tego nie lubię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LunaticStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo się świeci
  • Jeśli chodzi o krycie to kryje dobrze, ładnie, bez efektu maski. No ale to robi równie dobrze każdy drogeryjny podkład.
    Bardzo się świeci po aplikacji, także tylko do skóry suchej, bo każda inna będzię się świecić jak choinka, w związku z tym konieczny jest puder.

Cena kosmiczna, a nic szczególnego nie robi, opakowanie jest normalne.

Mam takie wrażenie, że podkład ciemnieje trochę na twarzy po czasie, co tez nie jest plusem...

Posiada SPF 15 - za to ta jedna gwiazdka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?