Deborah, Definitive Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Deborah, Definitive Volume Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Mascara Definitive Volume to najnowsza maskara jaką oferuje marka Deborah: łączy perfekcyjne wykończenie z niepowtarzalną objętością rzęs. Nowa formuła perfekcyjnie współdziała z nowym aplikatorem: razem rzeźbią, rozdzielają i upiększają rzęsy, bez żadnego sklejania.
Doskonałe wykończenie i ekstremalna objętość rzęs są 100% gwarancją, dzięki innowacyjnej szczoteczce. Szczoteczka posiada włoski różnej długości: długie włosie rozdziela i rzeźbi rzęsy, podczas gdy krótkie pomaga zwiększyć objętość rzęs podczas każdej aplikacji.
Delikatna, kremowa konsystencja pokrywa rzęsy bez sklejania czy kruszenia. Doskonała formuła to jedna z najważniejszych zalet Mascary Definitive Volume. Składniki zawierają odżywkę do rzęs Deborah, mieszankę oligo - sacharyd i proteiny które odżywiają, zagęszczają i wzmacniają rzęsy, okrywając je elastycznym filmem, który pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Czarny intensywny kolor nadaje przyciąga uwagę.
Bezzapachowa. Dostępna w czarnym kolorze.

niewodoodporne
Efekt
podkręcające, pogrubiające, wydłużające
Szczoteczka
z włosia

Dobry tusz

Tusz jest wart swojej ceny, chociaż nie należy do najniższej.
Szczoteczka ładnie pogrubia rzęsy i wystarczy kilka ruchów szczoteczką aby nadać naprawdę ładny kształt.
Rzęsy są widocznie pogrubione, a nawet lekko podkręcone
Tusz łatwo się zmywa, nie tworzy efektu pandy.

rewelacyjny tusz!

Zaczne moze od tego, ze tusz dostlam na moją prosbę od osoby mieszkajacej we Włoszech i mam 100% pewność ze jest oryginalny i świezy.
Cena podana w opisie u góry troche juz nie aktualna.
W drogerii widzialam ja w cenie 51 zł.
Dziwią mnie negatywne komentarze na jego temat poniewaz na moich krotkich i prostych rzesach wyglada fenomenalnie, pieknie podkreca rzesy pogrubia je, wydłuża, rozdziela przy tym i trzyma sie baaaaaaaaardzo dlugo, nie kruszy sie i nie rozmazuje.

Podoba mi sie tez opakowanie, jestem jak sroka :) wogule Włosi maja kosmetyki w ładnych opakowaniach:)
Dla mnie bomba!
Maluje sie nim zamiennie z ulubionym tuszem z Loreal Lash Architect 4D ktory tez sobie chwale :D

ulubiony :)

Mój ulubiony, używam go już od 4 lat i jestem jego wielką fanką :) Moje rzęsy prezentują się z nim znakomicie, często ludzie pytają mnie o to czy mam zagęszczone bądź przedłużone rzęsy (moje rzęsy i tak są długie i gęste, ale po zastosowaniu tego tuszu... boskie ;) )

+ rzęsy są pięknie podkręcone (nigdy nie używam zalotki :) )
+ głęboki, czarny kolor
+ szczoteczka idealna! kiedy mam mało pieniędzy używam jej z tańszym tuszem
+ super opakowanie :)
+ idealna konsystencja tuszu
+ bardzo wydajny
+ nie skleja, wydłuża, pogrubia

- troszkę się rozmazuje, po kilkunastu godzinach można zauważyć lekkie smużki pod brwiami
- dostępność: czasami mam problem ze znalezieniem go w drogeriach
-troszkę wysoka cena jak na studencki budżet, ale jest tego warty

Gdy czytam recenzję innych dziewczyn widzę, że problemem jest właśnie sklejanie rzęs- z tym tuszem jest tak, że na początku, kiedy jest go bardzo dużo w opakowaniu, nabiera się go troszkę za wiele i może stąd ten efekt. Ale po tygodniu używania wszystko jest już idealnie- przynajmniej u mnie- rzęsy mam ładnie rozdzielone i między innymi za to go pokochałam :)

Ilość zużytych opakowań: sporo

Rewelacja !

Rewelacyjna maskara!!
Polubiłam Deborah, miałam dwa różne tusze tej firmy, ale ten jest świetny.

Idealnie profiluje rzęsy, a w duecie z zalotką potrafi zdziałać cuda. Nie skleja, nie zostawia grudek, genialna szczoteczka, łatwa w użyciu, dosyć elastyczna.

Jedynym minusem jest to, że jest dla mnie za mało czarna.

Kiedy tusz się skończył, kupiłam uzupełniacz zupełnie innej firmy, wlałam do opakowania i cały czas mascara mi służy :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

fatalny

Zakupilam owy tusz jakis miesiąc temu. Zachecila mnie do tego moja ulubiona ekspedietka w drogerii(wybaczam :))
- pozostawia ciemne slady pod oczami, a nawet na gornych powiekach
- przy malowaniu tworza sie grudki
-nie pogrubia w ogole!
W tej cenie spodziewalam sie czegos lepszego. Szkoda pieniedzy. nie polecam
+plusow niestety nie znam...

Używam tego produktu od: miesiaca

NIGDY WIĘCEJ

Tusz STRASZNIE skleja rzęsy, a nakladam go naprawde oszczednie, zawsze wycieram szczoteczke o brzegi. Rzesy sa mega posklejane, tworza sie grudy, malutko wydluza. W zyciu nie mialam tak beznadziejnego tuszu. Dostalam go w "spadku" po mamie ktora tez go nienawidzi i ja niestety wyrzucam go do kosza.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

Strata pieniędzy...

Kilka pierwszych dobrych opinii spowodowało, że w sklepie niestety sięgnęłam po ten tusz. Ale okazał się całkiem nie dla mnie. Co dobrego?
+ opakowanie takie "kosmiczne", zwracające na siebie uwagę
+ zapach delikatny, szczoteczka dość dobrze maluje i rozczesuje
ale to niestety już koniec.
Ponieważ:
- tusz owszem maluje rzęsy ale nie pogrubia wcale
- wcześniej czy później bardzo podrażnia oczy
- po kilku godzinach kruszy się bardzo
kilkakrotne zaczerwienione i piekące oczy z pokruszonymi podkówkami spowodowały, że musiałam go oddać. Za tę cenę miałabym nawet 3 super polskie tusze. Jeden już taki mam, o niebo lepszy i tańszy od tego.

Używam tego produktu od: 2mcy
Ilość zużytych opakowań: trochę1

skleja rzęsy

Kupiłam zachęcona pozytywnymi ocenami na wizażu. Niestety, bardzo mnie rozczarował. Może i jest wydajny, trwały i nie osypuje się, ale niestety niesamowicie skleja rzęsy. Jest to jedyny tusz, który prawie zawsze zostawia mi na rzęsach grudki i muszę spędzać rano długą chwilę przed lustrem, aby nie wyglądać komicznie.
Niestety, dla mnie jest zdyskwalifikowany.

Polecam!

Bardzo dobry tusz, który nie uczula, ma śliczny kolor (intensywna, głęboka czerń) oraz mocno wydłuża rzęsy. Problem jest jedynie z ich zagęszczaniem. Mam długie, ale delikatne rzęsy, które bardzo łatwo sklejają się przy malowaniu, a ponieważ lubię mocno wytuszowane oko, muszę uważać, żeby efekt nie przypominał pajęczych nóżek. Z tym tuszem mi się to udaje, ale pod warunkiem, że dużo tuszu zostawię na chusteczce (na szczęście jest bardzo wydajny) i będę malowała kilka razy starając się drugą szczoteczką/grzebykiem rozdzielać rzęsy. I tylko za to utrudnienie jedna gwiazdka mniej, niemniej z tuszu jestem bardzo zadowolona i chociaż kupię inny (lubię odmianę), na pewno do niego jeszcze wrócę.

świetna !!!

Do tej pory przez długie lata używałam różne maskary Loreala,ale ostatnio nie jestem z nich zadowolona. Po długich namysłach i śledzeniu opini na Wizażu postanowiłam wypróbować tę maskarę.Poleciła mi ją również Pani w drogerii. Powiem tak, jak na razie doskonała, a nie mam oka lekkiego do malowania.Intensywny czarny kolor,wygodna szczoteczka, nie skleja, już dwie aplikacje tuszu wystarczą, pięknie podkręca i zagęszcza, również wydłuża. Jeśli z tuszem nie bedzie sie nic działo podczas dalszego używania to na 100% do niej wrócę.Daję 4 gwiazdki, ponieważ zbyt krótko używam, ale zaczęło się rewelacyjnie :) Polecam!!!
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

niby ekstra, aaaleee...

Efekt jest w zasadzie zadowalający, ALE...ale aplikacja jest uciążliwa. Tusz jest dość rzadki i za duża ilość ląduje na rzęsach, które się sklejają. Można nadmiar tuszu bez problemu zdjąć i wtedy rzęsy są bardzo czarne i pogrubione. Wydłuża i podkręca też fajnie, ale trzeba malowanie powtórzyć kilka razy, co jest czasochłonne. Osobiście wolę MAX Factora:)

Używam tego produktu od: tygodnia

Dla mnie: rewelacja!

Naprawdę rewelacja! Ta maskara nie tylko wspaniale pogrubiła moje cienkie rzęsy , ale i bardzo ładnie je wymodelowała...wydają się być bardziej długie , uniesione...Do tego jeszcze bardzo dobrze rozczesuje rzęsy. Ma bardzo fajną , precyzyjną szczoteczkę , która nabiera odpowiednią ilość tuszu , a sam tusz ma wręcz doskonała konsystencję. Naprawdę wypróbowałam już wiele maskar , ale chyba jeszcze żadna nie zrobiła na mnie tak dobrego wrażenia.

Używam tego produktu od:czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego