Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Powiększ Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych). Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• Nie jest zbędna
  • Mój facet powtarza- Po co Ci zwykła woda? Tylko kasę tracisz!..
    No cóż, nie taka ona zwykła.

PLUSY:
    - koi każde podrażnienie, swędzenie, pieczenie, od słońca, od klimatyzacji, od depilacji, odparzenia, itp.
    - uspokaja
    - nawilża
    - chłodzi
    - odświeża
    - nie wymaga wycierania
    - nadaje się pod jak i na makijaż- spryskanie świeżo skończonego makijażu sprawia, że ma on efekt naturalniejszy, znika pudrowa powłoczka, tworząca niekiedy maskę. Woda odświeża także w ciągu dnia makijaż nadając mu świeżości, a przy tym kompletnie nic z nim nie robi, tzn nie tworzy plam, nie sprawia, że podkład spływa, znika, itp.
    - wydajna
    - świetna cena, często w promocji

MINUSY:

Dopatrzyłam się jednego, ale przy ww. plusach w zasadzie nie robi mi on większego znaczenia, dlatego odjęłam tylko pół gwiazdki. Mianowicie:

- rzeczywiście wodę trzeba aplikowac dosyć często, bo te efekty, które zostały ww. są krótkotrwałe.

Mimo wszystko polecam produkt. Jest to moja pierwsza woda, innych nie stosowałam i nie mam potrzeby stosować. Zostanie ze mną już na zawsze. Nie tylko latem

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowania

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Przez kilka ostatnich lat, kiedy to dowiedziałam się o wodach termalnych twierdziłam, że to zbędny wydatek. Bo po co komu woda w spreju za 20 albo 30 zł?
    Aż do którychś zakupów w SuperPharm kiedy była w promocji za chyba 12,99. Pomyślałam - wezmę, zobaczę co to jest i czy rzeczywiście jest się nad czym zachwycać.
    No i wpadłam! Nie używałam innych wód termalnych i chyba nie chcę, tym bardziej, że inne podobno trzeba osuszać chusteczką. Tutaj psiknę buzię nawet gdy mam podkład i nic się nie dzieje, nie zjeżdża mi nic, nie robią się placki - wszystko pięknie schnie i lepiej się wszystko scala po kilku dobrych godzinach podkładu na twarzy.

W lecie mam straszny problem z suchą i podrażnioną skórą. Nie tylko na twarzy, ale na dekolcie, ramionach, stopach. Wystarczy, że spsikam skórę chwilę po nałożeniu kremu czy balsamu i jakoś przynajmniej mi daję większy komfort. Skóra lepiej wchłania wszelkie kosmetyki, dłużej jest wilgotna.

Mi się podoba i zakupiłam zapas jeszcze na promocji.

Chcesz pochwalić Agadir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są znacznie lepsze
  • Lubię kosmetyki Uriage, aczkolwiek tego produktu nie oceniam dobrze.

Jedynym plusem jest jak dla mnie rozsądna cena.

Minusy:
    - wymaga czestej aplikacji
    - nie radzi sobie najlepiej z podrażnieniami, czasem mam wrażenie, że je wzmaga
    - słony smak
    - mam zastrzeżenia do dyfuzora - rozpyla zbyt duże krople, dlatego nie nadaje się najlepiej do utrwalania makijażu

U mnie lepiej sprawdza się Avene, aczkolwiek znam osoby, które Uriage uwielbiają. Klienci w drogerii też bardzo często mnie o nią pytają, więc jest to kwestia bardzo indywidualna.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić Neroli Flower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • To była moja pierwsza woda termalna, skusiłam się na nią w promocji, stwierdziłam, że może pomoże mojej zmęczonej słońcem skórze. Teraz wiem, że to był doskonały wybór. Efekt jest odczuwalny już po pierwszym użyciu. Mam bardzo wrażliwą skórę skłonną do podrażnień, zaczerwienioną i zmęczoną. Ten produkt naprawdę przynosi wielką ulgę!

+łagodzi podrażnienia
    +nawilża
    +jest wydajna
    +rozpyla delikatną mgiełkę
    +nie ma potrzeby wycierania twarzy na sucho po użyciu
    +po schłodzeniu niesamowita ulga dla skóry w ciągu dnia
    +ładne, zgrabne opakowanie

nie mam nic do zarzucenia, uzależniłam się od tej wody i po kilku użyciach pobiegłam do sklepu po zapasowe kilka opakowań. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić edithde za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy stosunek ceny do jakości
  • Testowałam już w sumie kilkanaście wód termalnych, nie miałam jednak dostępu do Uriage, a słyszałam o niej wiele dobrego. Niedawno moja ulubiona apteka poszerzyła asortyment i na pierwsze testy poszła ta woda i filtr spf50.

Woda idealnie koi moją wrażliwą cerę, niezastąpiona w okresie letnim, ale ja wody używam praktycznie przez cały rok.

Woda ma delikatny zapach, źródlany, albo coś w tym guście, czuć go jednak tylko chwilę po rozpyleniu.

Biała butelka z niebieską pokrywką - poręczna i zgrabna.

Ja za swoją wodę zapłaciłam 24zł, podobnie jak za Avene (bardzo dobra) i Vichy (już mniej) i LRP (borze zielony chroń nas przed tą zarazą, ale mi z LRP kompletnie nic nie pasuje).

U mnie minusem jest dostępność, Uriage jest u mnie tylko w dwóch aptekach w 100 tysięcznym mieście, no ale cóż.

Wydajność standardowa, jedna butelka na miesiąc stosowania.

Jeśli chodzi o wody dla wrażliwców, którzy naprawdę mogą ocenić i docenić jej zbawienny wpływ na cerę wrażliwą, propzycja od Uriage nie ma sobie równych.

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • Już nie pamiętam od kiedy używam tej wody termalnej i nie zamierzam przestać. Zanim ją odkryłam, kosmetyk tego typu wydawał mi się zupełnie zbędny, ale teraz nie potrafię się bez niej obyć. Używam jej jako toniku, do odświeżenia twarzy, po depilacji, po opalaniu (po schłodzeniu w lodówce przynosi niesamowitą ulgę i ukojenie) sprawdza się zawsze i wszędzie. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie na tle innych wód, dodatkowo często jest w promocji. Uwielbieniem do wody Uriage zaraziłam też moją mamę

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 10 opakowań po 150ml

Chcesz pochwalić Karolynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje uzależnienie
  • Co tu dużo mówić uwielbiam tą wodę i nie zamienię na żadną inną. Wcześniej używałam innych np. Avene ale ta jest najlepsza. Nie zlicze ilu osobą ją poleciłam i są zadowolone. Wielozadaniowa do tego nie trzeba osuszać, czego chcieć więcej? Mój KWC latem i nie tylko. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 150ml

Chcesz pochwalić KamilkaART za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Woda termalna to produkt , który powinien posiadać każdy, ma taak wielką gamę zastosowań, jest skuteczna, no po prostu KWC ponad wszystko

+ nawilża, spryskuję nią delikatnie serum dla lepszego efektu i ten duet to jest po prostu poezja
    + oczyszcza
    + tonizuje
    + odświeża makijaż w ciągu dnia
    + łagodzi podrażnienia, lubię pryskać nią np nogi po goleniu, ulga w mgnieniu oka
    + wydajność
    + cena

Minusów oczywiście NIE MA Uwielbiam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 x 150 ml

Chcesz pochwalić ttuusskkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój typ
  • Bardzo dobra, i wygodna używam gdy moja skóra jest zmęczona i podrażniona

Wczoraj spryskałam nią twarz po terapi kwasem migdałowym i idealnie ją ukoiła

Chcesz pochwalić oMistressMine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę różnicy
  • Powiem tak - nie widzę różnic pomiędzy wodami termalnymi, a przerobiłam wszystkie apteczne - Avene, LRP i właśnie Uriage. Normanie używam Avene, ale kupiłam dwa opakowania Uriage, bo była promocja i dostała ona Best Beauty Buys od InStyle, więc chciałam zobaczyć o co tyle zamieszania.

I nadal nie wiem. Wypryskałam dwa pojemniki i nie widzę nic innego jak ukojoną skórę, miękką. Czyli to samo co po Avene.

Woda termalna, jak woda - człowiek, z racji jej używalności nie zwraca na nią szczególnej uwagi, po tylu latach sięga się po nią bezwiednie i może o to chodzi...

Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: 2, całe

Chcesz pochwalić Classy girl za czytelną i pomocną recenzję?