Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Powiększ Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych). Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• Tylko w kryzysowych sytuacjachą
  • Kupując ten produkt liczyłam na poprawę komfortu cery po wieczornym myciu twarzy oraz ratunek dla mojej wiecznie odwodnionej cery. I rzeczywiście, bezpośrednio po aplikacji przychodziła chwilowa ulga, ale nie działo się nic więcej. Nic nie przyniosło także regularne stosowanie.

Przełom w naszej relacji nastąpił kiedy cera była w stanie krytycznym. Mega podrażniona, obolała, z masą ropnych, trudno gojących się wyprysków. Po aplikacji - ulga. Rano - mniejsze zaczerwienienie, poprawa gojenia ranek.

Po wygojeniu twarzy ponownie nie zauważyłam spektakularnych rezultatów.

+ nie trzeba osuszać twarzy po użyciu,
    + cena w stosunku do innych produktów tego typu,
    + pozytywne oddziaływanie na cerę, gdy jest naprawdę źle

- wydajność - jeśli ktoś miałby używać jej codziennie może być rozczarowany,
    - produkt zbędny, gdy cera ma się względnie ok

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, 150ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Riddim za czytelną i pomocną recenzję?
  • łatwo, szybko i przyjemnie.
  • Woda termalna Uriage, wg. mojej opini to najlepiej zainwestowane pieniądze. Produkt można nabyć w super pharm w mega promocjach np. dwa produkty za 19.99zł A jest szczerze warta nawet wyższej ceny.

Plusy:
    + jako jedna z nielicznych nie wymaga odsączania nadmiaru z twarzy, można pozostawić do wyschnięcia
    +normalizuje uczucie sciągniętej skóry
    +cena
    +dostępność
    + dostępna w różnych pojemnościach
    +idealna na skórę podrażnioną słońcem
    +odświerza makijaż
    + nie ocieka

Jeden mały minusik...
    - gdy woda zaczyna się kończyć, dozownik "pluje" wodą, a nie rozpyla mgiełkę.
    Jednak biorąc pod uwagę, że dzieje się to już na samym końcu, a zalety przyćmiewają tę wadę, można śmiało przymknąć oko

Ilość zużytych opakowań: 4 niepełne

Chcesz pochwalić redlips91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt!
  • Wodę termalną kupiłam w celu utrwalania podkładu mineralnego ale tylko raz zastosowałam ją w tym celu za to używam jej do:
    - nawilżania twarzy przed nałożeniem kremu na dzień
    - do łagodzenia podrażnień po depilacji
    - spryskiwania ramion gdy pojawiają mi się wypryski (powoduje szybsze gojenie)
    Co ciekawe mój TŻ również pryska nią codziennie twarz i dzięki niej nie musi używać kremu nawilżającego.
    Przy codziennym używaniu opakowanie 150 ml starcza nam na 1,5 miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 150 ml

Chcesz pochwalić mnsn za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój wybawiciel
  • Podchodziłam do wód termalnych z dystansem do momentu kiedy szukałam ratunku po terapii epiduo, który całkowicie wysuszył mi skórę która stała się bardzo piekąca i ściągnięta- aż nie dało się jej dotknąć.

Jeśli macie problem z pieczeniem, swędzeniem to jest to zdecydowanie produkt dla was! Już po kilku użyciach uriage przyniosło mi ulgę, zniknęły zaczerwienienia i podrażnienia. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba osuszać twarzy. Cena raczej porównywalna z innymi wodami- za działanie warto wydać te 27 zł.

Teraz już nie wyobrażam sobie porannej i wieczornej pielęgnacji bez użycia wody termalnej- warto wypróbować.

Woda ma lekko słonawy smak, czego nie zauważyłam w przypadku innych tego typu produktów.

Do wyboru w trzech pojemnościach.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml

Chcesz pochwalić Yenna_N za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Uwielbiam!
    Same plusy
    -cena (kupuję w aptece intern4etowej pojemnośc 150ml za 15 zł)
    -wydajność
    -działanie
    -ładne opakowanie (pojemność do wyboru)
    -idealnie łagodzi i koi moją podrażnioną skórę
    -jest nieoceniona zarówno latem jak i zimą!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić effibia za czytelną i pomocną recenzję?
  • the best from the best !!
  • po 3 opakowaniach wody mogę wystawic obiektywny komentarz:

- woda niesamowicie łagodzi podrażnienia

- nawilża skórę

- zmniejsza powstawanie wyprysków - twarz mam gładką jak pupka niemowlaka

- tania - za 150 ml płacę 19,99 zł

- łatwo dostępna

minusy??

nie stwierdzone

Ilość zużytych opakowań: 3 po 150 ml

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo,pomogl mi w awaryjnej sytuacji
  • Byłam kilka dni przed studniowka a stan mojej cery bardzo sie pogorszył,skora byla wysuszona,czerwona a makijaz bardzo brzydko na mnie wygladal,wiec postanowilam zakupić tą wode.Od razu nawilzyla moja cere zniwelowala zaczerwienenia i makijaz wygladal po niej bardzo dobrze.Teraz uzywam jej przed nalozeniem kazdego kosmetyku.
    +szybkie i dobre nawilżenie
    +kojenie podraznien
    +mniejsza ilosc niespodzianek na twarzy
    +nie trzeba osuszac (jak przy innych wodach termalnych)
    +jakosc adekwatna do ceny (*** 25 zł-150ml)
    Minusow brak.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszej duzej butelki

Chcesz pochwalić Maniakosmetykow za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie koi cery ani troche
  • Zdecydowanie moja opinia obnizy note temu produktowi ale zasluzyl sobie na to.Kupilam go bo akurat nie zastalam mojej ulubionej termalki la roche posay w aptece ,cena byla przystepna wiec wzielam w ciemno bo przeciez to tylko woda termalna powinna zawsze koic cere od tego jest.No niestety zamiast ukoic i ja uspokoic to zrobila mi taki pozar na twrzy i pieczenie ze musialam ratowac sie kranowa i ona mi takiej krzywdy nie wyrzadzila .Nie moge pojac dlaczego ta woda termalna tak zadzialala na skore ,mialam juz wode vichy,avene nigdy z zadna z nich takiej przygody nie mialam.Patrzac na sklad mineralny widze si siarke byc moze to ona byla winowajca tych problemow.Po pewnym czasie jeszcze probowalam jej uzyc, ale wciaz bylo tak samo kompletne zero ukojenia a w zamian podraznienie taki bonusik ,rzucilam w kat i zdecydowanie odradzam wrazliwszej cerze ta wode tak ku przestrodze.

Używam tego produktu od: lato 2014
    Ilość zużytych opakowań: kilka uzyc

Chcesz pochwalić testerka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak to woda
  • Zawiera sporo minerałów - to czuć gdy spryskamy wodą twarz i obliżemy usta wyczuwamy kwaśno słony posmak w przypadku innych wód nie zauważyłem tego.

Prawdopodobnie to jedna z wód których nie trzeba osuszać.... mam trochę inni zdanie ponieważ nie wklepana/nie osuszona bardzo długo się wchłania/schnie i skóra się po prostu błyszczy i wygląda na nieświeżą.

Odświeża - jak to spray którym się psikamy - chwilowe bo chwilowe ale na ciepłe dni lub po to by składniki w kremach itp. lepiej się transformowały w skórę daje radę.

Czy zauważyłem spektakularne efekt ?
    Nie specjalnie, do plusów mogę zaliczyć, ze nie mam przy użyciu tego produktu rumieni na twarzy czyli nie podrażnia, nie zapycha i nie uczula.

Może jestem jakiś dziwny ale na prawdę chciałbym zauważyć działanie tej wody ... nie zauważyłem.

Używam tego produktu od: 2 msc
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić lukaszmakeup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny produkt
  • Kupiłam tę wodę ze względu na falę zachwytów na jej temat, miała działać cuda, a jak dla mnie ot, zwykła woda w sprayu. Przyjemnie odświeża cerę, ale nic więcej. Nie lubię efektu, jaki daje zastosowana na makijaż, na nagą cerę jest lepiej , choć zdarza się jej powodować uczucie ściągnięcia skóry.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Joannitte za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij