Uriage, Eau Thermale d'Uriage (Woda termalna)

Powiększ Uriage, Eau Thermale d'Uriage (Woda termalna)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (Uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych)
Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• mój hit!
  • Używam codziennie rano i wieczorem. Nie ma lepszego produktu tego typu (wcześniej używałam wody vichy i la roche posey).Fajnie, że nie trzeba zmywać produktu po użyciu, tak jak w przypadku dwóch wymienionych przeze mnie wcześniej. Bardzo lubię uczucie nawilżenia, które daje. "Orzeźwia" moją twarz i usuwa uczucie ściągnięcia.

Używam tego produktu od: sierpnia 2014

Chcesz pochwalić weeerkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna!
  • Skusiły mnie oceny na wizazu, chociaż nie wierzyłam w aż tak cudowne działanie "zwykłej" wody. Jak się pomyliłam!
    Przy mojej wieczenie czerwonej, podrażnionej twarzy to zbawienie.
    Używam jej codziennie rano po zastosowaniu toniku, by ujednoliścić skórę. Psikam nią bez opamietania, gdy przesadzę z złuszczaniem i moja cera woła o pomoc. Czasem rozpylam ją od tak, dla efektu ktory daje

Woda zakupiłam na promocji w SP za ok. 13zł. Taką cenę jestem skłonna zapłacić, jednak regularna jest dla mnie ciut za wysoka, dlatego będę czaić się na promocje

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić bluegirl11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt idealny !
  • Kupiłam wodę termalną Uriage z ciekawości. Nie wierzyłam w działanie wód termalnych a w tej chwili jestem nimi zachwycona! Odżywiają i natychmiastowo koją skórę twarzy, cera jest po nim ładna, nawilżona. Butelka jest poręczna a cena kupując na allegro przystępna. Polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić agnes950 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsza i nie ostatnia
  • Moja mama od dawna używała wody termalnej i zachęcała mnie do jej kupna. Uznawałam to za zbędny kosmetyk, jednak przecena w SuperPharm w końcu mnie skusiła Muszę przyznać, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Moja cera ma skłonność do wysuszania i mam wrażenie, że jest odwodniona. Czasem nie mam ochoty na używanie kremu czy olejku na noc i psikam się jedynie tą wodą. Daje cudowne uczucie ukojenia i nawilżenia skórze.. Zresztą będę ją kupować choćby za same odczucia w trakcie rozpylania Nadaje się świetnie po wysiłku, po demakijażu. Wg mamy jest niezawodna w upały, jednak nie miałam okazji tego jeszcze sprawdzić Wody termalne różnych firm z pewnością różnią się składem, jednak ta jest dobra i najtańsza, więc stała się moim KWC

Ilość zużytych opakowań: 1 duże w trakcie

Chcesz pochwalić mahalkata za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszechstronna.
  • Mam cerę tłustą, z zaskórnikami.

Większość ludzi dopóki nie ma wody termalnej nie zrozumie jak dobrym, ważnym i potrzebnym jest kosmetykiem.

+lubię używać jej podczas i po zastosowaniu glinki.Gdy glinka za mocno zasycha lubię ją sobie zmoczyć, aby wciąż działała. Czasami gdy przesadzę z czasem trzymania glinki lubię psiknąć twarz uriage, aby złagodzić podrażnienie,
    + a z łagodzeniem woda radzi sobie świetnie. Uspokaja skórę, łagodzi zaczerwienia, uspokaja skórę po użyciu zbyt ściągającego żelu,
    +czasami ponosi mnie fantazja przy pudrowaniu twarzy i zaczyna to wyglądać zbyt sztucznie. Wtedy psikam twarz uriage z większej odległości i dzięki temu wszystko się pięknie i naturalnie scala,
    +na pewno jednym z jej top plusów i czymś co wyróżnia ją na tle innych wód termalnych na półce jest fakt, że nie trzeba jej wycierać. Jest to wprost przegenialne!
    + na wyjazdach z powodzeniem zastępuję mi tonik Nie dość, że mogę wtedy uratować nią zbyt mocny makijaż to mogę jeszcze użyć jej zamiast toniku, ponieważ niweluje uczucie ściągnięcia i uspokaja skórę,
    +opakowanie również na plus - bardzo dobre i bardzo trwałe,
    + nie używam jej codziennie, więc nie mogę się wypowiedzieć co do wydajności, ponieważ małe opakowanie mam już prawie rok,

Nie jest to moja pierwsza woda termalna i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że ta jest najlepsza. O ile większość z nich łagodzi podrażnienia to ta wygrywa. Wszystko dzięki temu, że nie trzeba jej zmywać!

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Must have!
  • Na początku od razu zaznaczę, że nigdy nie lubowałam się w wodach termalnych, a trochę ich miałam- (kosmetolog gorąco zachęcała do używania).
    Do Uriage podeszłam sceptycznie, może dlatego że poprzednie wody termalne nie zrobiły na mnie wrażenia, a teraz nie wyobrażam sobie życia beż niej

+ Nie trzeba jej wycierać
    + Delikatny rozpylacz
    + Nawilża
    + Koi
    + Łagodzi podrażnienia
    + Korzystnie wpływa na "niespodzianki", szybciej się goją i rzadziej pojawiają
    + Przyjemnie chłodzi, odświeża skórę
    + Nie ściąga
    + Bardzo wydajna
    + Ładne szata graficzna
    + Cena

Dla mnie jest rzecz uniwersalna i niezbędna.
    Dla odświeżenia, dla złagodzenia podrażnień po goleniu, przy reakcji alergicznej, a nawet po opalaniu.
    Jest stałym bywalcem w mojej łazience i puki co, zostanie ze mną na dłużej, o ile nie na zawsze )
    Żałuje tylko, że tak późno ją odkryłam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MiniMiau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja, którą warto mieć
  • Czemu właśnie ona?
    - cena (jedna z niższych chociaż i tak dość spora jak na wodę )
    - fakt, że nie trzeba jej wycierać
    - zachwyt osób używających
    - szata graficzna również mnie przekonała - przyjazna i niezwykle zachęcająca

Nie będę się jakoś szczególnie rozpisywać - woda termalna jak to woda termalna (i inne tego typu cuda) często pełni rolę "odświeżacza" w ciągu dnia.

U mnie rewelacyjnie sprawdziła się również na podrażnienie/uczulenie. W 2-3 dni pozbyłam się przypadłości więc w tej kwestii muszę przyznać rację - łagodzi, koi i regeneruje.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

Chcesz pochwalić Pistacia za czytelną i pomocną recenzję?
  • lek na całe zło
  • Uwielbiam tę wodę i mam ją zawsze w domu. Mam już doświadczenie np. z vichy, ale ta jest fajniejsza i jest to termiczna więc nie trzeba jej wysuszać - można zostawić na skórze.
    Dobrze działa jako tonik, nawilża, skóra jest nawilżona miękka. Daje lepsze efekty niż wszelakie kremy, naprawdę. Moja wrażliwa skóra ją kocha. Jest super na wszelkie podrażnienia, zaczerwienia, zaognienia, po słońcu.
    Kupuję ją też mojej Mamie i teraz sama o nią prosi, bo super koi jej suchą cerę. Jak kiedyś przesadziła ze słońce, to ta woda dała ukojenie i szybki powrót cery do normalności.
    Wiele osób uważa, że woda termalna, to zbytek, bo ile można płacić za wodę? Ale woda termiczna, to jest coś cudownego i w zimie, i w lecie jako odświeżenie. Moją skórę rozjaśnia, ujednolica. Aerezolo jest super i pompa dobrze działa.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić wordila za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ!
  • Nigdy wcześniej nie używałam wód termalnych, więc śmiało piszę, że od razu trafiłam w ideał. Jako "szczęśliwa" posiadaczka łojotokowego zapalenia skóry na twarzy, która za wszelką cenę unika stosowania leków oświadczam, że ta woda przynosi skórze ukojenie. Gdy tylko zaczyna mnie swędzieć twarz, to rozpylenie mgiełki wody Uriage od razu neutralizuje świąd. Dodam tylko, że stosuję też produkty z tej firmy DS, więc to jest działanie kompleksowe, ale wodę termalną zamierzam stosować bo naprawdę działa!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić DivineEldonai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Po prostu świetna! Zawsze do niej wracam. Używam jej codziennie, rano i wieczorem dopełniając codziennej pielęgnacji Kupuję ją w superpharm za 14 zł.
    Plusy:
    -genialny atomizer, wręcz idealna mgiełka
    -wyrównuje koloryt cery
    -odświeża
    -scala makijaż
    -nie podrażnia
    -cena
    -wydajność (przy czestym stosowaniu starcza mi na 2 miesiące)
    -przynosi ulgę przy podrażnieniach

Ewentualnym minusem może być dostępność, bo jednak w każdej drogerii jej nie znajdziemy.

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Pięć

Chcesz pochwalić Sherminka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij