Uriage, Eau Thermale d'Uriage (Woda termalna)

Powiększ Uriage, Eau Thermale d'Uriage (Woda termalna)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (Uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych)
Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• Chwalona: 176 raz(y)
  • Słona
  • Dobra według mnie, chociaż tęsknię za Iwostinem. Woda Uriage zainteresowała mnie przystępną ceną.

Rozpylenie jest dobre, równomierne, mgiełkowe. Skóra łapie wilgoć, jest zrelaksowana. Rozpylam tę wodę zawsze po demakijażu, czasem pod niektóre kosmetyki, np. niektóre kolageny muszą być nakładane na zwilżoną skórę, więc tu woda Uriage sprawdza się świetnie. Używam jej również na maseczkę z glinki, jeśli zdarza się, że zasycha. Bardzo ważne dla mnie jest rozpylanie tej wody w ciągu dnia- nawet na makijaż, którego nie niszczy.

Producent zaleca, aby nie osuszać skóry, na którą rozpylamy Uriage, tak też czynię, zostawiam i nie usuwam nadmiaru. Taki sposób odpowiada mojej skórze, jest odświeżona i nawilżona.

Minusy? Woda jest... słona, czuję to zwłaszcza po wykonaniu peelingu.

Woda nie jest tak nasycona minerałami jak LRP, Avene czy Vichy, których i tak nie kupuję. Lubiłam bardzo Iwostin, ale niestety jest już nie do kupienia. Pozostaje więc Uriage, może jeszcze do niej wrócę.

Używam tego produktu od: ponad 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 150 ml

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie nic nie robi
  • Kupiłam ten produkt na promocji. Jednak na mnie jakoś nie działa.. może dlatego że mam cere bardzo wrażliwą. Nie polepszyła, ale też nie pogorszyła stanu mojej twarzy. Nie nawilża twarzy.
    Ale za to:
    + rewelacyjna mgiełka (rozpylacz)
    + odświeża
    + nic złego nie zrobiła mi z twarzą
    + nie trzeba jej osuszać

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Woda termalna - gadżet, wydawałoby się, zbędny. W końcu to zwykła woda, wzbogacona w minerały i zamknięta w aerozolu. Kupiłam, bo nasłuchałam się peanów na jej cześć, a w SuperPharm dorwałam ją za 18 zł.

+ bardzo fajnie chłodzi i odświeża
    + "scala" makijaż (szczególnie mineralny)
    + nawilża twarz w ciągu dnia
    + poprawia stan skóry: przyczynia się do blednięcia zmian trądzikowych i blizn
    + nie trzeba jej osuszać

Minusów właściwie nie zauważyłam, może poza tym, że faktycznie - nie jest to produkt pierwszej potrzeby. Ale kosztuje niewiele, pomaga i komfortowo się jej używa. Cudów może i nie czyni, ale jest bardzo przyjemna. Wrócę na pewno.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić TheSketchedLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Wielkim plusem i przewagą nad innymi wodami termalnymi jest to, że to woda izotoniczna i nie potrzeba osuszać jej ręcznikiem. Dosyć wydajna, atomizer bez zarzutów. Kiedy mamy skórę normalną, może okazać się zbędna, jednak kiedy borykamy się z problemami skórnymi może się ona okazać dla nas wybawieniem - tak jest w moim przypadku. Nie uczula, nie wysusza, łagodzi podrażnienia, przyjemnie chłodzi (używam często zamiast toniku) przygotowuje do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. W lecie będzie przyjemnie chłodzić nie tylko naszą twarz, ale i ciało. Na promocji w Super Pharm, często można ją dostać za około 14zł - nie widzę potrzeby przepłacania dwa, czy trzy razy tyle za wodę termalną innej firmy

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam trzecie, pojemność 150ml

Chcesz pochwalić nika1607 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • Lubię ją
  • Lubię wody termalne. Miałam już Vichy, La Roche Posay oraz Avene. Wodę Uriage używam od grudnia 2013, praktycznie codziennie, także mogę stwierdzić, że jest kosmetykiem bardzo wydajnym. Dobrze nawilża, chłodzi skórę. Ja używam jej głównie zamiast toniku rano.

Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno 150 ml

Chcesz pochwalić Lynn za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK, jak to woda
  • Na początku zaznaczam, że nie bardzo wierzę we właściwości nawilżające i pielęgnacyjne wód termalnych.
    Do tego zdecydowanie są inne kosmetyki.
    Woda termalna, to dla dla mnie przede wszystkim produkt do domowej kawitacji, spryskiwania pędzla flat top i schładzania w upalne dni. Czasem, ale rzadko, również po demakijażu stosuję do wyrównania pH skóry.
    Zatem zadania, które jej powierzam spełnia dobrze

Chcesz pochwalić m_ART_a_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Była to moja pierwsza woda termalna i przyznam że używałam jej do odświeżenia buzi po demakijażu lub schłodzenia w upalne dni duża pojemność, niska cena. Jestem na TAK Polecam

Używam tego produktu od: daniej
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Goska_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jest to moja pierwsza woda termalna także nie mam porównania z innymi. Jednak dużym plusem jest to że jest izotoniczna i nie trzeba jej osuszać, dlatego ze względu na wygodę stosowania raczej nie sięgnę po inne marki.

Plusy:
    -łagodzi podrażnienia
    -koi skórę
    -reguluje pH skóry
    -bogaty skład
    -nie wymaga osuszania
    -bogate zastosowanie: można użyć zamiast toniku, do zwilżania maseczek (szczególnie tych z glinką), do odświeżenia skóry, po zabiegach z kwasami, przy kuracji retinoidami....

minusy:
    -nie nawilża skóry (a to obiecuje producent)
    -cena 20 zł za 150 ml to dość dużo
    -ciężka dostępność (jeśli ktoś nie ma SP w swoim mieście)
    -atomizer w butelce 150ml nie zawsze dobrze się spisuje, zdarzyło mi się kilka razy że źle rozpylał mgiełkę i zacinał się
    -mało wydajna

Używam tego produktu od: w trakcie
    Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml

Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonale koi i uspokaja skórę
  • Swoją przygodę z wodami termalnymi zaczęłam niedawno. Do niedawna tez myślałam, że to po prostu zbędny gadżet, placebo. Od czasu, gdy zaczęłam ich używać zmieniłam zdanie. Próbowałam przygody z La Roche, z Avene a w końcu, pod wpływem pochlebnych recenzji na Wizazu, nabyłam Uriage. I to chyba najlepsza woda z tych trzech- skład pierwiastków jest doprawdy imponujący.

Wodę stosuję po wieczornym demakijażu a rano spryskuję nią flat top, którym nakładam podkład. Musze przyznać, że moja cera bywa kapryśna, jak jej coś odbije to nawet żel może ją doprowadzić do złości. Ta woda uspokaja agresję mojej cery, miło nawilża, nie zostawia żadnej irytującej powłoczki. Lekko ściąga ale nie jest to małpi pyszczek a uczucie i tak zaraz znika po zastosowaniu kremu.

Woda jest prosta w użyciu bo nie trzeba osuszać resztek i mozna zająć się innymi sprawami. Mam wrażenie, że kremy dzialają lepiej jeśli spryskam najpierw buzię Uriage.

Genialny atomizer naprawdę rozpyla mgiełkę, tak, jak trzeba. Po miesiącu używania ubytek nie sięgnął połowy butelki (na czujkę).

Jeszcze nie opanowałam techniki utrwalania makijażu wodą termalną, ale popracuję nad tym a do Uriage z pewnością będę regularnie wracać.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • miała być dodatkiem do pielęgnacji, a stała się niezbędnikiem
  • Po mojej pierwszej wodzie z Iwostinu, która nie robiła nic bardzo sceptycznie podchodziłam do tego typu kosmetyków, ale naczytałam się dużo dobrego o tej wodzie, porównałam skład minerałów i zaczęłam rozważać. Ostatecznie przekonał mnie fakt, że nie trzeba jej osuszać, bo jest izotoniczna.
    A zatem zaczęłam chodzenie po drogeriach i tylko w Superpharm ją dostałam.
    I cóż ona takiego robi:
    - delikatnie łagodzi
    - często używam zamiast toniku, nakładam wtedy krem na jeszcze wilgotną od tej wody twarz, co powoduje, że krem lepiej się wchłania i nawet ten tłusty pozostawia mniej świecącą się warstwę na twarzy
    - działa cuda z makijażem - po zrobieniu make up spryskuję dość obficie twarz i po wyschnięciu makijaż wygląda jak moja druga skóra - jest zespolony ze skórą, nie ma efektu pudrowości, nie ściera się tak łatwo.

Nie umiem ocenić, czy jest wydajna, ale mam 300 ml od trzech tygodni - spryskuję twarz dość obficie, czasem kilka razy dziennie, a myślę, że zostało jeszcze 2/3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kate_swan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Jest to druga woda termalna jaką miałam okazję sprawdzić. Tak więc doświadczenie mam niewielkie. Tak samo jak w przypadku wody z La Roche Posay nie powiedziałabym, że gwarantowała mi uczucie komfortu, często zdarza mi się mieć podrażnioną skórę i niestety ta woda sprawiała, że piekło jeszcze bardziej. Paradoksalnie, przyśpieszała jednak gojenie zaognionej skóry, ale oczywiście nie w zjawiskowym tempie. Zaobserwowałam również, że w trakcie jej stosowania miałam gładszą skórę na czole i mniej suchych partii na policzkach. Atomizer godny pochwały, nie skrapla się i ma odpowiedni tor aplikacji. Szczerze mówiąc mam mieszane uczucia odnośnie tego produktu. Nie jest zły, tak jak pisałam, pomógł mi. Ale nie jestem pewna czy warto w moim przypadku stosować wodę termalną w codziennej pielęgnacji, dlatego póki co spasuję w dalszym testowaniu. Następną, tym razem Avene, kupię na lato kiedy z wiadomych przyczyn będzie mile widziana w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: Wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: Jedno (150ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aleksandra_R za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie, pogarsza podrażnienie i zaczerwienienie skóry
  • Przy spryskiwaniu co godzine chyba nawilża, ale pozostawianie jej bez wytarcia wysusza skórę. Poza tym:
    -moze powodować podrażnienie
    -zaostrza stan skóry
    -niedelikatna
    -u mnie jedynie sprawdza sie na nogi, ale nie bezpośednio po goleniu, czasem spryskuje dzien po, gdy cos swedzi
    -mam wybitnie alergiczna skórę, moze dlatego sie nie lubimy
    -ogólnie nic specjalnego
    -słonawy smak, moze sugerować istnienie różnych pierwiastków, jednak działanie nie potwierdza

Próbowałam się zaprzyjaźnić z Uriage kilka razy kupilam za 20 zl 150ml w SPharmie, wiec cena ok, ale niestey Avene duzo lagodniejsza.

Na plus rozpylacz i skład.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić martas90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Do tej pory dosyć sceptycznie podchodziłam do wód termalnych. O ich skuteczności przekonał mnie dopiero ten produkt. Nie tylko odświeża i tonizuje moją cerę, ale także łagodzi podrażnienia i delikatnie nawilża. Niewątpliwie najlepsza woda termalna z dostępnych na rynku, na dodatek w atrakcyjnej cenie.

Chcesz pochwalić charlotte89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • woda idealna
  • Woda to żródło życia i jest do niego niezbędna.
    Ta woda też jest niezbędna
    szczególnie latem daje nieopisaną ulgę skórze.
    Odświeża
    Nawilża
    Łagodzi
    Niezastąpiona do spryskania makijazu szczególnie mineralnego , wtedy wtapia się w skórę i nie ma tego efektu pudrowośći.
    Moja ulubiona i niezastąpiona.

Używam tego produktu od: a kto to pamięta
    Ilość zużytych opakowań: oj dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić fioletowasukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Źle działa na moją cerę!!
  • Piszę ponownie recenzję, ponieważ pierwsza została skasowana. Widocznie komuś nie spodobało się moje niezadowolenie z tego kosmetyku, a więc jeszcze raz napiszę, że ta woda powoduje wzmocnienie podrażnień, zaognia wypryski, nie czuję ulgi po spryskaniu jak np. po płynie oczarowym Fitomedu, chociaż ma dużo gorszy rozpylacz. Nie wierzę, że można pozostawić bez osuszania, ponieważ inne wody jak nie osuszę twarzy efekt jest taki sam jak po Uriage. Taka sobie zwykła woda, tylko u mnie powoduje pogorszenie cery za każdym razem jak jej użyję. Dawałam jej szansę kilkadziesiąt razy, ale ciągle to samo. 1 gwiazdka za fajne opakowanie no i jeszcze jedna za działanie rozpylacza na otarcie łez...

Chcesz pochwalić smirky za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezly produkt
  • Kupilam ten produkt z ciekawosci...i na pewno do niego powroce.

Plusy:
    - nie trzeba osuszac
    -przyjemne uczucie orzezwienia
    -idealna po kapieli przed nalozeniem kremu nawilazjacego
    -wydajny

Minusy:
    -troche drogi jak na wode

Chcesz pochwalić malenkaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się ale jestem w stanie bez niej żyć
  • To moja pierwsza woda termalna, jakiej używam. Skusiłam się zachęcona pozytywnymi opiniami, poza tym wcześniej dużo słyszałam na temat dobrego działania tego typu kosmetyków. Nie zauważyłam jakiegoś znacznego wpływu na cerę, chociaż świetnie odświeża, trochę pomaga w leczeniu niedoskonałości (mam wrażenie, że troszkę niweluje podrażnienia, działa lekko antybakteryjnie choć nie jest to jakaś niewyobrażalna różnica). Przede wszystkim używam jej po nałożeniu makijażu i tutaj chyba sprawdza się najlepiej - utrwala go, powoduje ładniejszy, "mniej pudrowy" wygląd i generalnie cera wygląda odrobinę lepiej.
    Podsumowując - bardzo fajny kosmetyk w dobrej cenie, bardzo często w promocji. Na pewno kupię jeszcze nie raz ale nie jest też tak, że nie umiem bez niego żyć

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte trzecie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szizii za czytelną i pomocną recenzję?
  • I dla mnie, i dla Tż-ta
  • Wodę tą kupiłam zachęcona opiniami na wizażu- jestem szczerze zadowolona i mój Tż też
    Koi, nawilża, orzeźwia a cera odzyskuje promienny, zdrowy wygląd. Stosuję ją codziennie, namówiłam też Tż-ta by używał jej po goleniu- tu również sprawdza się doskonale, przynosi mu ulgę i łagodzi napiętą skórę.
    Pomaga również po depilacji.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • już się z nią nie rozstanę!
  • Nigdy nie używałam wody termalnej regularnie - od czasu do czasu w okresie wakacji owszem, ot tak w ramach odświeżenia skóry czy ukojenia po opalaniu Jednak skuszona pozytywną opinią jednej z vlogerek udałam się do apteki i nabyłam! Na początek sprawiłam sobie pojemność 150ml, która wg moich przypuszczeń (nie pamiętam dokładnie) służy mi od 3 miesięcy, a używam jej codziennie wieczorem, przed nałożeniem kremu. W moim odczuciu stan mojej skóry poprawił się znacząco, zastosowanie wody termalnej przynosi miłą ulgę kiedy skóra buzi jest ściągnięta po wcześniejszym oczyszczaniu jej żel do mycia twarzy. Dodać muszę, że skórę mam bardzo wymagającą (egzema, AZS, alergia i takie tam) i mało który produkt daje mi takie zadowolenie.
    Ogromnym plusem i zachęceniem do regularnego stosowania jest fakt, że wody tej nie trzeba osuszać, spokojnie czekam aż się wchłonie i dopiero smaruję kremem - taki sposób jej użycia sprawdza się idealnie i dla mnie jest najlepszy i najwygodniejszy
    W dniu dzisiejszym, czując że pierwsze opakowanie 150ml się kończy, pobiegłam i nabyłam 300ml woda termalna Uriage z pewnością nie opuści mojej łazienkowej półki, a i z ogromną chęcią będę polecać ją każdemu!

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze 150ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lighthead za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra woda
  • Czytając pozytywne opinie o wodach termalnych postanowiłam i ja zakupić ten wcześniej uważany za zbędny dodatek I całe szczęście. Zaczęłam od wody termalnej Vichy, jednak później zmieniłam ją na Uriage i przy niej już zostanę. Woda jest izotoniczna więc nie trzeba jej osuszać, minerały mogą spokojnie wnikać w skórę i ... działać! Woda łagodzi podrażnienia, uspokaja i wycisza skórę, nie przesusza jej. Makijaż nią spryskany ładnie się "scala" , nawet jeśli mamy suche skórki. Odświeża w trakcie dnia. Cud, miód i orzeszki

Ilość zużytych opakowań: 2 po 150 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Esmerallda za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEST OK ALE ...
  • WODE URIAGE STOSUJE JUZ DOSC DLUGO. BUTELKS 300ML STARCZA NA NAPRAWDE BARDZO DLUGO. DOBRY ATOMIZER ROZPYLA WODE W POSTACI DELIKATNEJ MGIELKI. CO DO JEJ SKUTECZNOSCI MUSZE NIESTETY STWIERDZIC ZE NIE ZAUWAŻYLAM JAKIS SPEKTAKULARNYCH ROZNIC W WYGLDZIE MOJEJ SKORY. NIESETY MOZE ROBIE TEN BLAD ZE JA OSUSZAM PO JAKIMS CZASIE I DLATEGO TEGO EFEKTU NIE WIDAC ALE JAKOS NIE LUBIE MIEC MOKREJ TWARZY I CZEKAC AZ SAMA WYSCHNIE. NAPEWNO JEST SŁONA CO SPRAWDZILAM NIE WIEM CZY TO DOBRZE CZY TO ZLE CZY TO JEST JEJ SEKRET ZE TYLE OSOB JA ZACHWALA. NAPEWNO NIE ZROBILAM MI KRZYWY. JEST DOBRA ALE STWIERDZAM ZE JAK NIE WIDAC ROZNICY W PRZED I PO JEJ ZASTOSOWANIU TO PO CO JA STOSOWAC. SZCZERZE MOWIAC TO BARDZIEJ LUBIE WODE Z AVENE. CHOC JAK MOWIE NIE JEST ZLA MOZNA NAPEWNO JA WYPROBOWAC ZOBACZYC JAK BEDZIE DZIAŁAĆ. NAPEWNO TO NIE BEDA PIENIADZE WYRZUCONE W BŁOTO

Chcesz pochwalić jameg87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza woda termalna
  • niby nic, ale ją uwielbiam. mam wrażliwą cerę z naczynkami i u mnie sprawdza się świetnie. jeżeli ktoś oczekuje po tej wodzie cudów to może się rozczarować, bo tak naprawdę to robi ona niewiele. ja kocham ją za to, że łagodzi wszelkie podrażnienia, sprawia, że moja cera jest mniej czerwona, świetnie ją odświeża w ciągu dnia albo kiedy jest gorąco, czasami gdy używam podkładu i pudru to po spryskaniu twarzy makijaż wygląda bardziej naturalnie i ma ładniejsze wykończenie. chwała jej za to, że nie trzeba jej osuszać. bardzo przyjemny kosmetyk który może nam umilić dbanie o siebie, ale jak już pisałam na cuda nie ma co liczyć.

Używam tego produktu od: klika miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić RozanyWarkocz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza woda termalna
  • +łatwa w użyciu, nie trzeba jej wycierać
    +bogaty skład
    +idealna na utrwalenie makijażu!
    +cena
    + dobry atomizer
    +skóra jest mniej zaczerwieniona

Chcesz pochwalić alexiack za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała
  • Co tu można napisać; nie jest to jakaś nowość na rynku, po kieszeni też mocno nie przetrzepie bo w superpharm można kupić za niecałe 30 plnów - ja mam ja na długo bo kilka miesięcy ale moja cera nie jest wymagająca i nie korzystam z niej codziennie. A jest świetna naprawde do wszystkiego, po kąpieli do ciała, twarzy i włosów, do makijażu i to bez różnicy czy mineralny czy po prostu mejkap: podkład, liner, tusz i puder. Ja mam suchą cere, bez żadnych zaskórników, trądzików i innych syfów więc z radościa nawilżam skóre tą wodą dla efektu glow. Włosom i skórze głowy też mi nie szkodzi. Zawsze mam ja przy sobie. Załuje, że nie ma wersji mini - tak jak Avene - do torebki. Woda termalna to zawsze dobry pomysł.Używam tego produktu od: 8-miu miesięcyIlość zużytych opakowań: 3 całe

Chcesz pochwalić canines za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 244 raz(y)
  • Woda termalna - niby zbędna ale niezbędna
  • Woda termalna wydawała mi się przez długi okres czasu rzeczą zbędną. Bo po co mi woda w sprayu? Co też ona może mi takiego dać?

Okazało się, że sporo.

Woda termalna to mój codzienny niezbędnik przy wykonywaniu makijażu. Spryskuję pędzel przed nałożeniem podkładu a potem używam delikatnej mgiełki do lepszego stopienia makijażu z twarzą. Podkład wygląda wtedy supernaturalnie.

Zamiast toniku. Szczególnie gdy trzymam ją w lodówce fajnie rano orzeźwia.

Do kojenia podrażnionej skóry, nie tylko na twarzy ale też po depilacji.

Do zwilżania glinkowych maseczek.

Przyznam, że ja nie widzę większej różnicy pomiędzy wodą Uriage a np Vichy. Obydwie są tak samo dobre.

W kwestii technicznej Uriage ma kiepskie opakowanie. Nieco "przedpotopowy" i niezbyt estetycznie zakończony psikacz, do tego korek, który ciężko się nakłada. No ale to takie mało istotne minusy bo produkt jest naprawdę dobry a ten niezbyt ładny psikacz "wypluwa" z siebie przyjemną, niezwykle delikatną mgiełkę (plus) a nie strumień jak z kranu. Więc wybaczam.

Kosmetyk niezbędny.

Używam tego produktu od: ok 6 tyg
    Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?