Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Powiększ Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych). Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• Ulubiona <3
  • Uwielbiam tę wodę. Robi wszystko to, co dobra woda termalna powinna robić: koi, nawilża i łagodzi. Dodatkowym plusem jest to że nie trzeba jej osuszać, wystarczy się popsikać i już
    Bardzo ją lubię i polecam każdemu!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Glowasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • polecam!
  • Zdecydowanie polecam, szczególne dla osób, które mają skłonności do podrażnień skóry o charakterze atopowym. Często meczyłam się z suchymi plackami na twarzy, zmieniłam całą metodę pielęgnacji, ale jestem pewna, że ten produkt miał duży wpływ na poprawę mojej skóry.

Używam jej po każdym zetknięciu mojej skóry twarzy z bieżącą wodą. Odświeża, daje przyjemne orzeźwienie. Służy mi również do przygotowania twarzy przed pillingiem, maseczkami.

Ogromny plus za to, że nie wymaga osuszenia, jak inne wody termalne dostępne na rynku.
    Minusów nie widzę, jesli chodzi o cenę, w porownaniu z konkurencją, również korzystna.

Używam tego produktu od: 2msc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paars za czytelną i pomocną recenzję?
  • Woda jak woda
  • Kupiłam tę wodę zimą ze względu na dość silne podrażnienie i zaczerwienienie twarzy. Podejrzewam, że latem mogła by mieć skuteczniejsze działanie, zimą przy ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach jednak nie spełniła oczekiwań, pomimo używania kilka razy dziennie.

Bez większej rewelacji:

+ przyjemna w użyciu
    + nie trzeba spłukiwać
    + dostępne różne rozmiary opakowań, w tym podróżne

- nie odczułam działania łagodzącego

Ot, przyjemny kosmetyk do poużywania.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić joann_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo uniwersalny
  • Woda termalna Uriage jest doskonałym kosmetykiem, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Produkt nie zawiera substancji zapachowych i konserwujących. Przynosi ulgę i koi skórę, np. po opalaniu; nawilża, odświeża, tonizuje. Nadaje się do wszystkich typów cery, w tym wrażliwej. Wodę można stosować praktycznie wszędzie: w domu, w podróży, na siłowni, podczas kąpieli słonecznych. Często stosuje ją do rozrabiania maseczek (np. glinek, alg) i zapobiegania ich szybkiemu wysychaniu po aplikacji na twarz.

Używam tego produktu od: regularnie od roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić apaulina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko w kryzysowych sytuacjachą
  • Kupując ten produkt liczyłam na poprawę komfortu cery po wieczornym myciu twarzy oraz ratunek dla mojej wiecznie odwodnionej cery. I rzeczywiście, bezpośrednio po aplikacji przychodziła chwilowa ulga, ale nie działo się nic więcej. Nic nie przyniosło także regularne stosowanie.

Przełom w naszej relacji nastąpił kiedy cera była w stanie krytycznym. Mega podrażniona, obolała, z masą ropnych, trudno gojących się wyprysków. Po aplikacji - ulga. Rano - mniejsze zaczerwienienie, poprawa gojenia ranek.

Po wygojeniu twarzy ponownie nie zauważyłam spektakularnych rezultatów.

+ nie trzeba osuszać twarzy po użyciu,
    + cena w stosunku do innych produktów tego typu,
    + pozytywne oddziaływanie na cerę, gdy jest naprawdę źle

- wydajność - jeśli ktoś miałby używać jej codziennie może być rozczarowany,
    - produkt zbędny, gdy cera ma się względnie ok

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, 150ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Riddim za czytelną i pomocną recenzję?
  • łatwo, szybko i przyjemnie.
  • Woda termalna Uriage, wg. mojej opini to najlepiej zainwestowane pieniądze. Produkt można nabyć w super pharm w mega promocjach np. dwa produkty za 19.99zł A jest szczerze warta nawet wyższej ceny.

Plusy:
    + jako jedna z nielicznych nie wymaga odsączania nadmiaru z twarzy, można pozostawić do wyschnięcia
    +normalizuje uczucie sciągniętej skóry
    +cena
    +dostępność
    + dostępna w różnych pojemnościach
    +idealna na skórę podrażnioną słońcem
    +odświerza makijaż
    + nie ocieka

Jeden mały minusik...
    - gdy woda zaczyna się kończyć, dozownik "pluje" wodą, a nie rozpyla mgiełkę.
    Jednak biorąc pod uwagę, że dzieje się to już na samym końcu, a zalety przyćmiewają tę wadę, można śmiało przymknąć oko

Ilość zużytych opakowań: 4 niepełne

Chcesz pochwalić redlips91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny produkt!
  • Wodę termalną kupiłam w celu utrwalania podkładu mineralnego ale tylko raz zastosowałam ją w tym celu za to używam jej do:
    - nawilżania twarzy przed nałożeniem kremu na dzień
    - do łagodzenia podrażnień po depilacji
    - spryskiwania ramion gdy pojawiają mi się wypryski (powoduje szybsze gojenie)
    Co ciekawe mój TŻ również pryska nią codziennie twarz i dzięki niej nie musi używać kremu nawilżającego.
    Przy codziennym używaniu opakowanie 150 ml starcza nam na 1,5 miesiąca.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 150 ml

Chcesz pochwalić mnsn za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój wybawiciel
  • Podchodziłam do wód termalnych z dystansem do momentu kiedy szukałam ratunku po terapii epiduo, który całkowicie wysuszył mi skórę która stała się bardzo piekąca i ściągnięta- aż nie dało się jej dotknąć.

Jeśli macie problem z pieczeniem, swędzeniem to jest to zdecydowanie produkt dla was! Już po kilku użyciach uriage przyniosło mi ulgę, zniknęły zaczerwienienia i podrażnienia. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba osuszać twarzy. Cena raczej porównywalna z innymi wodami- za działanie warto wydać te 27 zł.

Teraz już nie wyobrażam sobie porannej i wieczornej pielęgnacji bez użycia wody termalnej- warto wypróbować.

Woda ma lekko słonawy smak, czego nie zauważyłam w przypadku innych tego typu produktów.

Do wyboru w trzech pojemnościach.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 150ml

Chcesz pochwalić Yenna_N za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Uwielbiam!
    Same plusy
    -cena (kupuję w aptece intern4etowej pojemnośc 150ml za 15 zł)
    -wydajność
    -działanie
    -ładne opakowanie (pojemność do wyboru)
    -idealnie łagodzi i koi moją podrażnioną skórę
    -jest nieoceniona zarówno latem jak i zimą!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić effibia za czytelną i pomocną recenzję?
  • the best from the best !!
  • po 3 opakowaniach wody mogę wystawic obiektywny komentarz:

- woda niesamowicie łagodzi podrażnienia

- nawilża skórę

- zmniejsza powstawanie wyprysków - twarz mam gładką jak pupka niemowlaka

- tania - za 150 ml płacę 19,99 zł

- łatwo dostępna

minusy??

nie stwierdzone

Ilość zużytych opakowań: 3 po 150 ml

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?