Uriage, Eau Thermale d'Uriage (Woda termalna)

Powiększ Uriage, Eau Thermale d'Uriage (Woda termalna)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (Uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych)
Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• Więcej nie kupię
  • Ja niestety stanę po stronie osób, które nie zauważyły jakiegoś cudownego działania tej wody. Z wód termalnych jakich próbowałam, najlepsza okazała się dla mnie woda z Avene (dla mnie absolutny hit, widziałam znaczną poprawę cery), następnie woda z La Roche Posay i na końcu woda z Uriage. Nie próbowałam wody z Vichy, Iwostinu, ani Evian - tej może kiedyś spróbuję.
    Wracając do Uriage, rok temu kupiłam duże opakowanie tego produktu 300ml w cenie 20zł i od tamtej pory używam jej sporadycznie. Po prostu nie zauważyłam żadnych oznak pozytywnego działania tej wody. Zero nawilżenia - jest ono krótkotrwałe, wyczuwalne tylko podczas pryskania na twarz, po wyschnięciu mam uczucie ściągania skóry, tak jakby skóra ponownie domagała się nawilżenia i ten efekt jest dla mnie najgorszy przy stosowaniu tej wody. Efektu ściągania skóry nie miałam ani przy Avene, ani przy LRP. Nie zauważyłam też redukcji podrażnień, ani zaczerwienienia skóry.
    Kolejny minus to według mnie słony posmak. Rozumiem, że może to wynikać z właściwości wody, zawartych w niej pierwiastków, ale skoro w innych produktach nie ma tego efektu, więc wybiorę produkt, po którym nie mam soli na ustach.
    Kończąc - ja nie kupię więcej tego produktu, nie widzę w nim żadnych pozytywów, no może poza wydajnością, mam wrażenie, że pozostałe wody szybciej się zużywały, ale to dla mnie akurat nie jest priorytetem.

Używam tego produktu od: około roku

Chcesz pochwalić _Kornelia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Albo zakochanie, albo rozczarowanie
  • Z wodą termalną można albo się zaprzyjaźnić na zawsze, albo zdecydowanie zniechęcić. Mówi się, iż docenimy ten kosmetyk jedynie mając problem ze swoją skórą.
    Ponieważ moja skóra jest trądzikowa i w zimę stosuję liczne kuracje dermatologiczne, a dodatkowo dopada mnie z tego powodu (i z powodu zimy ) większe przesuszenie oczekiwałam od tego produktu jedynie WZMOCNIENIA nawilżenia (bo w końcu jak sama woda może skórę nawilżać? ). Nie wspomnę nawet, iż jakby spełniła dalsze obietnice producenta w postaci łagodzeniu podrażnień to byłabym w pełni usatysfakcjonowana biorąc pod uwagę fakt, iż sama woda do tanich nie należy.

Moda na wody termalne trwa od pewnego czasu. Kupując tę wodę w SuperPharmie w promocji za kwotę chyba 18 zł, 150 ml pragnęłam sprawdzić ,,o co tyle zachodu?".

Opakowanie to standardowy dezodorant. Atomizer wygląda jak w tanich, drogeryjnych dezodorantach (biały, plastikowy guzik). Aplikacja to bułka z masłem: oczyszczamy twarz, psikamy na twarz, czekamy aż się wchłonie w skórę rozpylona mgiełka i aplikujemy krem. Albo psikamy na twarz w ciągu dnia, aby odświeżyć naszą twarz, np. makijaż albo po prostu aby psychicznie poczuć się lepiej i... czyściej

Co zauważyłam po stosowaniu tego kosmetyku? Otóż... NIC NIE ZAUWAŻYŁAM. Nie polubiliśmy się zbytnio z tym produktem. To istne nagromadzenie substancji odżywczych w tej wodzie nie zrobiło z moją skórą kompletnie nic. Czułam się tak, jakbym psikała się dosłownie zwykłą wodą z kranu. Fakt, dobrze odświeżała zmęczoną cerę, jednak nie zauważyłam poprawy sprężystości skóry w postaci poprawy nawilżenia, brak złagodzenia zmian (podrażnień). Dla porównania, kupiłam wodę z Rossmanna Caramance i po tej wodzie czułam się zdecydowanie lepiej, bowiem nie miała w ogóle kwaśnego smaku, a ta z Uriage jak dostała się do ust była koszmarnie słona. Dla mnie ta woda okazała się po prostu zbędna i czułam, że skóra się męczy bardziej niż odpoczywa. Odświeżenie skóry w ciągu dnia mogę zagwarantować sobie psiknięciem wodą termalną z Rossmanna, która jest i tańsza, i większa.

Podsumowując:
    + dostępność (SuperPharm)
    + nie wymaga osuszania
    + rozpyla delikatną mgiełkę przy lekkim naciśnięciu atomizera
    + liczne promocje
    + dostępna w różnych pojemnościach (m.in. 150 ml, 300 ml)
    + odświeża twarz w ciągu dnia

- nie łagodzi podraznień cery trądzikowej
    - nie poprawia nawilżenia skóry zimą
    - zostawia kwaśny posmak
    - nie łagodzi podrażnień po goleniu

Podsumowując: moja skóra nie skorzystała z dobrodziejstwa tej wody. Może to po prostu kwestia umysłu a mój umysł nie dał się oszukać? Dla osób pragnących "wspomagania" w walce z podrażnieniami i zwiększeniem intensywności działania kremów nawilżających nie polecam. Z kolei dla osób, które chcą mieć "luksusową" wodę do odświeżania w ciągu dnia polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno skończone

Chcesz pochwalić Szopenowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Dla mnie największym plusem jest cena (w porownaniu do innych wod termalnych, tę nabyłam za 19zł). Woda delikatnie, aczkolwiek dla mnie za słabo nawilża, zmniejsza zaróżowienie skóry, przynosi ulgę, zmiękcza skórę, poprawia jej wygląd, łagodzi podrażnienia, ale wydaje mi sie, że woda firmy Avene radziła sobie lepiej. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba jej wycierać. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy

Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zagościła już na dobre w mojej kosmetyczce
  • Zawsze byłam dosyć sceptycznie nastawiona do wód termalnych, nie wierzyłam w to, że zwykła (jak wtedy uważałam) woda jest w stanie w jakiś sposób przyczynić się do poprawy stanu mojej skóry. Od dawna jednak zmagam się z trądzikiem i mimo używania różnych antybiotyków przepisywanych przez dermatologów, nie udało mi się pozbyć mojego problemu, dlatego też kiedy po raz kolejny natknęłam się na opinie na temat wody termalnej, mówiące, iż znacznie poprawia stan cery, postanowiłam zaryzykować i upolować coś na promocji. Nie liczyłam na likwidację zmian trądzikowych, w końcu to nie tego typu produkt, chciałam tylko sprawdzić, czy rzeczywiście stan mojej skóry poprawi się choć trochę. Wybrałam wodę termalną Uriage, ponieważ kosztowała 13,59 (czy coś koło tego) za 150 ml w Supherm-Pharm, ponieważ była najtańsza spośród wszystkich, na które zwróciłam uwagę czytając recenzje na wizażu.

Muszę przyznać, że efekty bardzo mnie zaskoczyły. Już po kilku dniach stosowania zaczęły znikać grudki z czoła, z którymi bardzo długo się zmagałam, cera wygląda nieporównywalnie lepiej.

+pomaga w walce z trądzikiem, poprawia wygląd zmienionej chorobowo skóry
    +nie trzeba jej osuszać (nie wyobrażam sobie konieczności osuszania twarzy po aplikacji)
    +doskonale koi podrażnienia, niweluje zaczerwienienia i pieczenie po demakijażu
    +jest wydajna, przy codziennym używaniu 2 razy dziennie mam wrażenie, że prawie nic jej nie ubyło
    +skóra jest przyjemnie napięta i nawilżona

Nie wiem czy jej cena jest wysoka, trudno to ocenić biorąc pod uwagę jej zbawienne działanie.

To moja pierwsza woda termalna, nie mogę więc jej z inną porównać, jednak nie zamierzam szukać dalej, ta jest świetna. Używając jej uświadomiłam sobie, że do tej pory brakowało czegoś w mojej pielęgnacji cery, że brakowało jej odżywienia, które zapewnia jej ten produkt.

Chcesz pochwalić jotanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Byłam sceptycznie nastawiona do wód termalnych, do czasu, gdy kupiłam właśnie tę w dużej promocji.

Skórę mam mieszaną z tendencją do zmian trądzikowych.

Woda termalna koi, nawilża, orzeźwia. Jest po prostu rewelacyjna! Nie mogę porównać do innych, bo jest to moja pierwsza woda termalna, lecz nie mam zamiaru szukać innej.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3/4 (300ml)

Chcesz pochwalić Ewussiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Bardzo lubię wody termalne, obecnie sięgam tylko po wodę Uriage. Wody uzywam rano dla orzeźwienia a wieczorem hydrolatów.
    +To co najbardziej lubię w tej wodzie to to, że nie trzeba jej osuszać.
    +Woda naprawdę poprawia nawilzenie skóry- pod tym względem jest najlepsza ze wszystkich stosowanych przeze mnie wód
    +Koi podrażnienia (np po retinoidach)
    +skóra jest elastyczna i pełna blasku

Dla wielu osób wody termalne są zbędnym gadżetem ale ja uwilbiam je włączać do pielegnacji. W moim przypadku sprawdzają się sto razy lepiej niz toniki. Hydrolaty też lubię i nie mogę się zdecydować czy wody termalne czy hydrolaty bardziej dlatego stosuję oba kosmetyki

Używam tego produktu od: nie pamietam ...
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić pokrzywa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna!
  • Używam jej zawsze, gdy umyję twarz żelem do mycia twarzy.

Woda ta jest bardzo delikatna. Mam cerą wrażliwą, lecz z trądzikiem, rzeczywiście uspokaja różne stany zapalne (pryszcze) oraz proces regeneracji przebiega nieco szybciej, a skóra jest nawilżona.

Jestem jasną blondynką, a więc słońce zawsze zamiast mnie opalić mnie poparzy. Jestem uczulona na pentanol, czyli składnik który przeważnie występuje w produktach po opalaniu. Podczas wakacji nie miałam pod rękom nic innego, niż tą wodę termalną, a więc jej użyłam i o dziwo rzeczywiście przynosiła ulgę

Stosuję ją jako tonik po myciu twarzy wodą i wyparł wszystkie moje dotychczasowe toniki i nie mam zamiaru do nich wracać.

Niestety to co mnie w niej drażni, to strumień. Cząsteczki wody są według mnie trochę za duże.

podsumowując:
    + za ukojenie twarzy, stanów zapalnych i poparzeń
    + nawilżenie
    + niską cenę

- duże cząsteczki wody

Chcesz pochwalić VanillaTiger013 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Używałam już wielu wód termalnych, i do tej pory najlepsza była z La Roche-Posay. Ta woda jest równie rewelacyjna, nawet lepiej łagodzi zwłaszcza po zbytnim opalaniu i jest o wiele tańsza, swoją kupiłam w Super Pharm w promocji za niecałe 15zł.
    POLECAM

Chcesz pochwalić kaska19791102 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • SZOK
  • + opakowanie jest estetyczne i higieniczne
    + rozpylacz fantastycznie spełnia swoją funkcję- dozuje odpowiednią ilość wody w formie lekkiej mgiełki
    + nie podrażnia ani nie uczula
    + bardzo dobrze koi wszelkie podrażnienia
    + uspokaja cerę
    + zmniejsza zaczerwienienia
    + pomocna w regeneracji naskórka.
    + NIE WYMAGA osuszania co jest dla mnie ogromnym plusem
    + skóra po stosowaniu jest nawilżona
    + cena jest FANTASTYCZNA
    + napina skórę
    + przyjemnie odświeża
    + stosuję ją dość krótko jednak po włączeniu jej do stałej pielęgnacji zauważyłam wyraźną poprawę kondycji skóry

- niestety muszę zamawiać ją przez interenet

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić ew_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • (Nie)Widoczna pielęgnacja.
  • Zalety :
    - Opakowanie estetyczne, higieniczne. Rozpylacz dozuje odpowiednią ilość, mgiełka jest delikatna, bez dużych kropli. Dostępna w 3 rozmiarach - 50 ml idealne do torebki, 150 ml oraz 300 ml najbardziej wydajne do użytku w domu.
    - Bez konserwantów.
    - Bezzapachowa.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Pomocna w regeneracji naskórka.
    - Koi.
    - Zmniejsza zaczerwienienia.
    - Nie wymaga osuszania co jest cudowne.
    - Użyta w rozsądnej ilości na makijaż przedłuża jego trwałość.
    - Odświeża w ciągu dnia, niezastąpiona w czasie upałów, na plaży czy w klimatyzowanych pomieszczeniach.
    - Przy regularnym stosowaniu skóra staje się wyraźnie napięta, lepiej nawilżona.
    - Cena - często w promocji.
    - Wydajna.
    - Łagodzi podrażnienia po goleniu.
    - Przyspiesza gojenie się drobnych ranek, wyprysków.

Wady :
    - Niekiedy dostępność.

Podsumowując - przy codziennym stosowaniu widać kolosalną różnicę w poprawie cery. Przynosi ukojenie przy zaczerwienieniach, trądziku, suchości. Niezastąpiona. Najlepsza z dotychczasowych, stosowanych przeze mnie wód termalnych. Od teraz zawsze będzie gościła w mojej łazience.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • + Na mojej wrażliwej, alergicznej i naczynkowej cerze jest przyjemnym, a przede wszystkim, przydatnym elementem pielęgnacji.
    + Łagodzi podrażnienia, daje uczucie ukojenia, np. po peelingu enzymatycznym czy mechanicznym, różnego rodzaju maseczkach.
    + Napina, nawilża i wygładza cerę.
    + Bardzo dobrze sprawdza się do odświeżania w ciągu dnia.
    + Sprawdza się do spryskiwania twarzy, na której jest maseczka z glinki.
    + Jej izotoniczność - ułatwia sprawę to, że nie muszę wycierać jej chusteczką.
    + Ma wygodny aplikator, wydobywa lekką mgiełkę.
    + Dobrze łączy wszystkie warstwy makijażu.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, 150 ml

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę pomaga
  • Zmieniając pielęgnację cery trądzikowej, dodałam to wodę do codziennj pielęgnacji cery. Naprawdę widzę efekty, że brakowało mojej cerze, czegoś bogatego z różne dobroczynne składniki. Ala niektórych to fanaberia, dla mnie nie..

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić emiliapujer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Jak w tytule, woda jest fantastyczna!
    Używam jej regularnie:
    -rano: po umyciu buzi spryskuję nią twarz i czekam do wyschnięcia, następnie nakładam makijaż i zauważyłam, że dzięki temu dłużej się utrzymuje i moja mieszana cera mniej się przetłuszcza;
    -wieczorem: po kąpieli rónież spryskuję całą twarz a następnie nakładam krem

Zauważyłam, że dzięki tej wodzie bardzo szybko zniknęły podrażnienia z buzi, cera stała się gładka i elastyczna. Wypryski (a trochę ich miałam) wychodzą sporadycznie i są mniej uciążliwe. Dodatkowym plusem jest to, że nie trzeba wycierać jej z twarzy. Zostanę z nią już na zawsze!

Bardzo często można ją kupić w promocji za 13-16zł

Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Majaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Jest to moja pierwsza woda termalna. Kupiłam latem, kiedy w biurze bez klimy dosłownie gotowałam się przez ponad 8h
    Woda ładnie się rozpyla, daje uczucie ukojenia, łagodzi podrażnienia, można spokojnie rozpylać na makijaż, nic z nim nie robi.
    Trzymam w szufladzie w biurku i używam kiedy mi się podoba.
    Czy jest moim typem... ciężko mi powiedzieć m bo nie mam porównania, na pewno jest fajnym, przydatnym gadżetem zwłaszcza w lato.

Używam tego produktu od: od prawie roku.
    Ilość zużytych opakowań: kończe 1 opak.

Chcesz pochwalić mysia1986 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Świetna
  • Nigdy wcześcniej nie używałam żadnej wody termalnej. Tę wodę kupiłam w małym opakowaniu jako gratis do olejku do opalania SPF 30. Jestem bardzo zadowolona z niej, rozpyla się równomiernie. Skóra po użyciu jest odświeżona i nawilżona. Mimo, że jestem w pełni zadowolona, nie wydaje mi się, abym skusiła się na opakowanie pełnowymiarowe. Przyjemnie używa mi się tego produktu, jednak nie jestem przekonana, czy w moim przypadku jest to naprawdę potrzebna rzecz. Może gdybym miała na przykład problemy z podrażnieniami, to wtedy taka woda naprawdę by się przydała. Jednak nie widzę wad, dlatego 5 gwiazdek.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (50 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsza od Avene i La Roche
  • To najlepsza woda termalna jekiej używałam. Działa najskuteczniej i jest dla mnie najłatwiejsza w użyciu (nie trzeba osuszać twarzy).

Ma bardzo wydajny atomizer, który daje leciutką mgiełkę. Dzięki temu jest też bardzo wydajna. Oprócz standardowego działania (łagodzenie podrażnień) lekko napina skórę. Moja twarz ją kocha

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić kasia0106 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 5/5 to idealna woda termalna
  • Zachęcona recenzjami na YouTube kupiłam dwie wody Uriage, odstawiając wode z Avene i to był dobry wybór.

+ nie trzeba jej osuszać
    + daje cudowne uczucie ukojenia
    + łagodzi podrażnioną skórę
    + nie jest droga (można dostać za 15zł)
    + wydajna
    + ma świetny skład
    + nie ściąga skóry
    + odświeża

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: Dużo.. przestałam liczyć

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne właściwości za przyzwoitą cenę
  • Szukałam wody termalnej,bo skończyły mi się w domu i Vichy i Avene. Trafiłam na promocję w Superpharm za jakieś kilkanaście złoty (nie pamiętam dokładnie a nie chcą przekłamać). Od pierwszego użycia podbiła moje serce:

-nadaje się do odświeżania w czasie dnia,
    -nie powoduje "ściągnięcia skóry" twarzy
    -łagodzi podrażnioną skórę
    -idealny atomizer-mgiełka jest drobna,nie zbija kropli (tak miałam przy Avene)

Ogólnie jestem nią zachwycona.Co prawda lubię wypróbowywać różne kosmetyki ale do niej wrócę na pewno.

Chcesz pochwalić magdi67 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak najbardziej - tak!
  • Słyszałam wiele dobrego o tej wodzie, ale zawsze mi się wydawało, że to zbędny gadżet. Mimo to z czystej ciekawości kupiłam i jestem na prawdę bardzo zadowolona z jej działania.

Używam jej zamiast toniku, na skórę twarzy i dekoltu.
    Łagodzi skórę po użyciu mocniejszego żelu oczyszczającego i odżywia ją.

Próbowałam na dwa sposoby: po jej użyciu nakładałam krem nawilżający (jak to zawsze), albo omijałam ten krok. Przekonałam się, że nawet bez używania kremu, skóra jest w świetnej kondycji.

Czy kupię ponownie? W okresie wiosenno - letnim na pewno. Schowam do lodówki i w upalne dni, po powrocie do domu ochłoda jak znalazł.

Póki jestem młoda i nie spinam się na punkcie używania kremów ujędrniających/o działaniu przeciwzmarszczkowym, użycie Uriage skraca moją codzienną pielęgnację. Pewnie po jakimś czasie, będę musiała zmienić pielęgnacyjną rutynę.

Kupiłam butelkę 150ml w SuperPharm za 18.99zł (cena regularna), ale posiadacze karty mogą liczyć na częste promocje: ok. 13.99zł za 150ml

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić JEwa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialnie poprawia kondycje cery
  • Na wstępie zaznaczę, że o TEJ wodzie dowiedziałam się z wizażu. Jako tako uważałam, że to zbędny wynalazek, ale się skusiłam. I nie żałuje. Teraz już się uzależniłam od niej. Stosuję ją rano i wieczorem na oczyszczoną twarz. Jest genialna. Moja cera wygląda wreszcie dobrze. I to BEZ makijażu.

+ redukuję zaczerwienienia ( A to bardzo ważne - zawsze jak wstałam miałam jakieś plamki itd a teraz mam jednolity kolor cery - żadnych zaczerwienień)

+ odświeża i chłodzi

+ twarz wydaje się bardziej gładka

+ ogólnie poprawia kondycje cery

+ cena (kupiłam ją w promocji w SUPER PHARM za 13.99 )

SZCZERZE POLECAM

Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Chcesz pochwalić uni Q ue za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC po prostu!
  • Dzięki wizażowi wiem o tej wodzie, więc się pokusiłam ją wypróbować No i sprawidziło się wszystko co już chyba o niej zostało napisane. Przede wszystkim cudownie odświeża. W ciągu dnia lubię ja stosować, jak również rano zamiast toniku. Za wadę mogę uzać że jest dość droga, niestety przy ciągłym używaniu szybko się kończy Ale nie odmawiam jej sobie Polecam

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: chyba 4

Chcesz pochwalić hiermit za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Ten produkt to mój zdecydowany ulubieniec wczech czasów. Zacznę od tego, że byłam sceptycznie nastawiona do tego typu kosmetyków, zastanawiało mnie - po co wydawać kasę na zwykłą wodę i co ona ma niby robić? Ale kiedy zobaczyłam ją w Superpharm na promocji postanowiłam spróbować i od razu się zakochałam.
    Mam cerę mieszaną w kierunku normalnej, dosyć często miejscami przesuczoną, wrażliwą. Stosowałam wodę jako tonik i tutaj sprawdzała się rewelacyjnie, bo bardzo dobrze nawilżała i łagodziła uczucie ściągnięcia. W zasadzie na upartego nie musiałabym stosować już kremu, chociaż i tak to robiłam. Później się od niej uzależniłam i stosowałam zawsze kiedy miałam ochotę - po pracy, kiedy po przebywaniu w klimatyzowanym pomieszczeniu moja skóra była ściągnięta, w domu dla orzeźwienia, innymi słowy - każdy moment był dobry . Jeszcze później odkryłam jej fanastyczne właściwości fixujące makijaż (wiem, że każdy mokry produkt rozpylany na makijaż zachowuje się jak fixer, ale to po prostu podkreśla wielozadaniowość tej wody termalnej).
    Warto wspomnieć też o wygodzie aplikacji - nie osuszamy jej ręcznikiem, przez co nawet przez chwilę nie zastanawiałam się nad wyborem innej marki i po tym jak skończyło mi się opakowanie kupiłam nowe.
    Już nie mogę doczekać się jak sprawdzi się w lecie i przy bardzo wysokich temperaturach. Nie mam zamiaru z niej rezygnować.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe 150ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna dla wrażliwców!
  • Odkryta zupełnie przypadkiem i od razu mnie zachwyciła!
    Pierwszy raz spotkałam się z tak niesamowicie działającą wodą termalną.

Plusy:
    -świetnie łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia a nawet drobne zapalenia skóry,
    -wygodna w stosowaniu, nie trzeba wycierać a szybko się wchłania,
    -dostępna w mniejszych i większych opakowaniach.

Cena regularna średnio zachęca do zakupu ale w promocji można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie, szczególnie dużą pojemność w SuperPharm

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 4x150 ml

Chcesz pochwalić powerlemon za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Słona
  • Dobra według mnie, chociaż tęsknię za Iwostinem. Woda Uriage zainteresowała mnie przystępną ceną.

Rozpylenie jest dobre, równomierne, mgiełkowe. Skóra łapie wilgoć, jest zrelaksowana. Rozpylam tę wodę zawsze po demakijażu, czasem pod niektóre kosmetyki, np. niektóre kolageny muszą być nakładane na zwilżoną skórę, więc tu woda Uriage sprawdza się świetnie. Używam jej również na maseczkę z glinki, jeśli zdarza się, że zasycha. Bardzo ważne dla mnie jest rozpylanie tej wody w ciągu dnia- nawet na makijaż, którego nie niszczy.

Producent zaleca, aby nie osuszać skóry, na którą rozpylamy Uriage, tak też czynię, zostawiam i nie usuwam nadmiaru. Taki sposób odpowiada mojej skórze, jest odświeżona i nawilżona.

Minusy? Woda jest... słona, czuję to zwłaszcza po wykonaniu peelingu.

Woda nie jest tak nasycona minerałami jak LRP, Avene czy Vichy, których i tak nie kupuję. Lubiłam bardzo Iwostin, ale niestety jest już nie do kupienia. Pozostaje więc Uriage, może jeszcze do niej wrócę.

Używam tego produktu od: ponad 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 150 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie nic nie robi
  • Kupiłam ten produkt na promocji. Jednak na mnie jakoś nie działa.. może dlatego że mam cere bardzo wrażliwą. Nie polepszyła, ale też nie pogorszyła stanu mojej twarzy. Nie nawilża twarzy.
    Ale za to:
    + rewelacyjna mgiełka (rozpylacz)
    + odświeża
    + nic złego nie zrobiła mi z twarzą
    + nie trzeba jej osuszać

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?