Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Powiększ Uriage, Eau Thermale d`Uriage (Woda termalna)

Zgłaszająca osoba: Justin Timberlake

Woda termalna pochodząca z alpejskich źródeł, bogata w oligoelementy i sole mineralne (11 000mg/l), izotoniczna, o naturalnym pH. Przebadana klinicznie, nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych. Polecana do codziennej pielęgnacji (od 6 miesiąca życia), dla każdego rodzaju skóry, nawet dla skóry bardzo wrażliwej. Poprawia kondycję skóry, zapewnia jej równowagę fizjologiczną, łagodzi podrażnienia i nawilża skórę.
Dzięki unikalnemu składowi preparat przynosi ulgę w wypadku: zaczerwienień, podrażnień typu pieluszkowe zapalenie skóry, podrażnienia słoneczne, zapalenia skóry po goleniu itp.
Sposób użycia: (uwaga! inaczej, niż w przypadku innych wód termalnych). Rozpylić na skórę, pozostawić do wyschnięcia, nie wycierać.

Skład: SO4 - 2862 mg/l, CI - 3500 mg/l, HCO3 - 390 mg/l, K - 45,5 mg, Mg - 125 mg/l, Zn - 160 mikrogramów/l, Fe - 15 mikrogramów/l, Li - 2 mg/l, Al - 12 mikrog/l, Cu - 75 mikrog/l, Mn - 154 mikrog/l, Si - 42 mg/l, Ca - 600 mg/l, Na - 2360 mg/l (23.04.2009)

• najlepszy stosunek ceny do jakości
  • Testowałam już w sumie kilkanaście wód termalnych, nie miałam jednak dostępu do Uriage, a słyszałam o niej wiele dobrego. Niedawno moja ulubiona apteka poszerzyła asortyment i na pierwsze testy poszła ta woda i filtr spf50.

Woda idealnie koi moją wrażliwą cerę, niezastąpiona w okresie letnim, ale ja wody używam praktycznie przez cały rok.

Woda ma delikatny zapach, źródlany, albo coś w tym guście, czuć go jednak tylko chwilę po rozpyleniu.

Biała butelka z niebieską pokrywką - poręczna i zgrabna.

Ja za swoją wodę zapłaciłam 24zł, podobnie jak za Avene (bardzo dobra) i Vichy (już mniej) i LRP (borze zielony chroń nas przed tą zarazą, ale mi z LRP kompletnie nic nie pasuje).

U mnie minusem jest dostępność, Uriage jest u mnie tylko w dwóch aptekach w 100 tysięcznym mieście, no ale cóż.

Wydajność standardowa, jedna butelka na miesiąc stosowania.

Jeśli chodzi o wody dla wrażliwców, którzy naprawdę mogą ocenić i docenić jej zbawienny wpływ na cerę wrażliwą, propzycja od Uriage nie ma sobie równych.

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• uwielbiam
  • Już nie pamiętam od kiedy używam tej wody termalnej i nie zamierzam przestać. Zanim ją odkryłam, kosmetyk tego typu wydawał mi się zupełnie zbędny, ale teraz nie potrafię się bez niej obyć. Używam jej jako toniku, do odświeżenia twarzy, po depilacji, po opalaniu (po schłodzeniu w lodówce przynosi niesamowitą ulgę i ukojenie) sprawdza się zawsze i wszędzie. Cenowo wychodzi bardzo korzystnie na tle innych wód, dodatkowo często jest w promocji. Uwielbieniem do wody Uriage zaraziłam też moją mamę

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 10 opakowań po 150ml

Chcesz pochwalić Karolynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje uzależnienie
  • Co tu dużo mówić uwielbiam tą wodę i nie zamienię na żadną inną. Wcześniej używałam innych np. Avene ale ta jest najlepsza. Nie zlicze ilu osobą ją poleciłam i są zadowolone. Wielozadaniowa do tego nie trzeba osuszać, czego chcieć więcej? Mój KWC latem i nie tylko. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 150ml

Chcesz pochwalić KamilkaART za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Woda termalna to produkt , który powinien posiadać każdy, ma taak wielką gamę zastosowań, jest skuteczna, no po prostu KWC ponad wszystko

+ nawilża, spryskuję nią delikatnie serum dla lepszego efektu i ten duet to jest po prostu poezja
    + oczyszcza
    + tonizuje
    + odświeża makijaż w ciągu dnia
    + łagodzi podrażnienia, lubię pryskać nią np nogi po goleniu, ulga w mgnieniu oka
    + wydajność
    + cena

Minusów oczywiście NIE MA Uwielbiam!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 x 150 ml

Chcesz pochwalić ttuusskkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie mój typ
  • Bardzo dobra, i wygodna używam gdy moja skóra jest zmęczona i podrażniona

Wczoraj spryskałam nią twarz po terapi kwasem migdałowym i idealnie ją ukoiła

Chcesz pochwalić oMistressMine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie widzę różnicy
  • Powiem tak - nie widzę różnic pomiędzy wodami termalnymi, a przerobiłam wszystkie apteczne - Avene, LRP i właśnie Uriage. Normanie używam Avene, ale kupiłam dwa opakowania Uriage, bo była promocja i dostała ona Best Beauty Buys od InStyle, więc chciałam zobaczyć o co tyle zamieszania.

I nadal nie wiem. Wypryskałam dwa pojemniki i nie widzę nic innego jak ukojoną skórę, miękką. Czyli to samo co po Avene.

Woda termalna, jak woda - człowiek, z racji jej używalności nie zwraca na nią szczególnej uwagi, po tylu latach sięga się po nią bezwiednie i może o to chodzi...

Używam tego produktu od: stycznia
    Ilość zużytych opakowań: 2, całe

Chcesz pochwalić Classy girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza woda termalna jakiej używałam
  • Stosowałam już wiele aptecznych wód termalnych. Ta najbardziej przypadła mi do gustu.
    Mam cerę alergiczną, wrażliwą, skłonną do podrażnień. Uriage świetnie koi, natychmiastowo łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia, w moim subiektywnym odczuciu najlepiej spełnia swoje funkcje.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, jest najczęściej kupowaną przeze mnie wodą termalną

Chcesz pochwalić joasia830721 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona <3
  • Uwielbiam tę wodę. Robi wszystko to, co dobra woda termalna powinna robić: koi, nawilża i łagodzi. Dodatkowym plusem jest to że nie trzeba jej osuszać, wystarczy się popsikać i już
    Bardzo ją lubię i polecam każdemu!

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Glowasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • polecam!
  • Zdecydowanie polecam, szczególne dla osób, które mają skłonności do podrażnień skóry o charakterze atopowym. Często meczyłam się z suchymi plackami na twarzy, zmieniłam całą metodę pielęgnacji, ale jestem pewna, że ten produkt miał duży wpływ na poprawę mojej skóry.

Używam jej po każdym zetknięciu mojej skóry twarzy z bieżącą wodą. Odświeża, daje przyjemne orzeźwienie. Służy mi również do przygotowania twarzy przed pillingiem, maseczkami.

Ogromny plus za to, że nie wymaga osuszenia, jak inne wody termalne dostępne na rynku.
    Minusów nie widzę, jesli chodzi o cenę, w porownaniu z konkurencją, również korzystna.

Używam tego produktu od: 2msc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić paars za czytelną i pomocną recenzję?
  • Woda jak woda
  • Kupiłam tę wodę zimą ze względu na dość silne podrażnienie i zaczerwienienie twarzy. Podejrzewam, że latem mogła by mieć skuteczniejsze działanie, zimą przy ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach jednak nie spełniła oczekiwań, pomimo używania kilka razy dziennie.

Bez większej rewelacji:

+ przyjemna w użyciu
    + nie trzeba spłukiwać
    + dostępne różne rozmiary opakowań, w tym podróżne

- nie odczułam działania łagodzącego

Ot, przyjemny kosmetyk do poużywania.

Ilość zużytych opakowań: półtora

Chcesz pochwalić joann_m za czytelną i pomocną recenzję?