Powiększ Inter Fragrances, Seboradin, Intensywna kuracja w ampułkach do włosów potrzebujących silnego wzmocnienia i regeneracji

Zgłaszająca osoba: patisonek87

Intensywna kuracja witaminowo --ziołowa w ampułkach do włosów potrzebujących silnego wzmocnienia i regeneracji. Odżywka zawiera kompleks witamin grupy B oraz zestaw ekstraktów roślin i olejków eterycznych znanych ze swych właściwości pobudzających wzrost włosów i wzmacniających ich strukturę. Dobrano je tak, by odżywiały i wzmacniały żywe części włosów, czyli mieszki wraz z cebulkami włosowymi. Dodatkowo ekstrakt z ziela dziurawca wykazuje właściwości łagodzące, a ekstrakt z kłączy tataraku oraz olejek kolendrowy działają normalizująco na gruczoły łojowe skóry i przetłuszczanie się włosów. Olejek z drzewa herbacianego oraz tymol stanowią jedne z najlepszych i najsilniejszych środków antyseptycznych, hamując nadmierny rozwój mikroorganizmów w mieszkach włosowych - potencjalną przyczynę występowania łupieżu i innych zmian skórnych. Formułę ampułek wzbogacono o olej rycynowy oraz żel aloesowy, aby włosy nabrały gładkości i zdrowego połysku. Z każdym dniem stosowania preparatu, włosy stają sie widocznie mocniejsze i zdrowsze.

Skład: Aqua, Alcohol (and) Propylene Glycol (and) Diethyl Phthalate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hypericum Perforatum Extract, Calamus Extrat, DMDM Hydantoin, Raphanus Nigra Extract, Dehydroacetic Acid (and) Imidazolidynyl Urea (and) Methylparaben (and) Propylparaben (and)Triethylene Glycol, Nicotinamide, Quanternium-80, Pyridoxine Hydrochloride, Parfum, Aloe Barbadensis Extract, Tea Tree Oil, Thymol, Coriander Oil, Castor Oil, Colour CI 17200.

Cena: 31zł / 14x5,5ml

• Śmierdzi!
  • Produkt paskudnie śmierdzi, ciężko jest to wytrzymać
    Na opakowaniu zalecane jest codzienne stosowanie, ja nie dawałam rady, bo jeszcze na drugi dzień czułam ten produkt na włosach.
    Nie zahamował wypadania włosów, nie zauważyłam tez jakiś spektakularnych efektów wzrostowych.
    Plus za gumowe zatyczki do ampułek, można zużyć część produktu i zamknąć. Nie ma obawy też o skaleczenie przy otwieraniu.
    Plus za to iż ampułki nie podrażniły skóry głowy.
    Produkt jest drogi, więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Chcesz pochwalić mallib za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny kosmetyk, idealnie wzmacniający włosy.
  • MOJE WŁOSY:
    Moje włosy z natury są bardzo cienkie, do tego non stop traktuję je farbami, w tym rozjaśnianiem, są plączące, rzadkie (do tego stopnia, że widać łyse prześwity) - generalnie włosy jakich nikt nie chciałby mieć. Do tego koszmar przetłuszczania - muszę je myć codziennie.

Po pół roku z seboradinem:
    Poprawa jest ogromna. Stosowałam całą kurację ampułki + szampon + balsam, z czego ampułki i szampon codziennie, balsam czasem zastępowałam maską z kallosa lub jakąś inną. Całość kuracji dała genialne efekty - włosy są mocniejsze, wytrzymalsze, przestały być sianowate.

Plusy ampułek:
    - wygodne opakowanie,
    - jednorazowe ampułki sprawiają, że zawsze nałożysz idealną ilość preparatu na głowę,
    - razem z szamponem i balsamem wzmacnia włosy,
    - włosy przestały wypadać! (cud)
    - ładnie pachnie (choć wiem że wielu osobom zapach przeszkadza - kwestia gustu),
    - włosy rosną szybciej
    - rosną nowe "baby" włosy - na całej skórze głowy mam krótkiego jeża - mam wrażenie że to głównie dzięki ampułkom właśnie, na pewno znacznie przyspieszają działanie całej kuracji,
    - łatwo dostępne (polecam kupować bezpośrednio od producenta na jego allegro - dużo taniej i dużo darmowych próbek)

Minusy:
    - jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić jest wielkość ampułki - czasem musiałam się mocno wysilić żeby starczyło na całą skórę głowy

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe, 5 w trakcie

Chcesz pochwalić LenaLou za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny przeciw wypadaniu włosów
  • Przesilenie jesienne może nie tylko wprowadzić w depresję przez pogodę ale również przez ilość wypadających włosów. Po przeczytaniu dość pozytywnych opinii stwierdziłam, że wypróbuję Seboradin.
    Ampułki są całkiem duże i spokojnie starczą na cały skalp. Zatkane koreczkiem- jest wygodne przy otwieraniu.
    Jeśli chodzi o zapach dużo osób na niego narzeka, jak dla nie był dosyć przyjemny, ziołowy (po 2 tygodniach stosowania rzeczywiście może zacząć drażnić).

Plusy:
    + zatrzymanie wypadania włosów;
    + włosy stały się lśniące;
    + włosy wyglądają zdrowo;
    + nie obciążają włosów;
    +nie podrażniają skóry głowy;
    + łatwo się aplikuje;

Baby hair zauważyłam dopiero po jakimś czasie (ok 2 tygodni) po zakończeniu kuracji. Czy ampułki przyśpieszają porost włosów? Tego nie wiem...
    Najważniejszą rzeczą było wstrzymanie nadmiernie wypadających włosów i ogólne poprawienie kondycji włosów.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie (1 kuracja)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić RitaRota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczna kuracja !
  • Jeszcze w lutym tego roku moje włosy były długie i piękne nie miałam z nimi większych problemów do momentu jak przyszła do nas moda na ombe... Tu zaczęły się schody... moje włosy od lutego przeszły ok. 25 farbowań (farby drogeryjne, rozjaśniacze, farby fryzjerskie, szamponetki) jak można się domyśleć ich stan był fatalny były wysuszone i zaczął się ich problem z wypadaniem... (duży problem moje włosy były wszędzie a odpływy w łazience były ciągle zatkane włosami) włosy ścięłam do brody ale problem osłabienia i wypadania pozostał aż do momentu przeczytania recenzji Seboradinu ! Zakupiłam przez apteke internetową 1 kurację (ok.22zł) później w aptece stacjonarnej (za 48zł !!) - zależało mi na czasie dwutygodniowa seria bardzo poprawiła stan moich włosów (rosły jakby szybciej) używałam do tego również balsam z czarną rzodkwią, lotion i szampon a także serum Regenerum ! POLECAM

Używam tego produktu od: 28dni

Chcesz pochwalić nysiak1910 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde skuteczna kuracja
  • Kuracje Seboradin w ampułkach zakupiłam zachęcona opinią pani farmaceutki, która bardzo zachwalała jej działanie. Stwierdziła również, że duża ilość klientek po zakupie jednego opakowania, wraca po jakimś czasie po drugie

I wiecie co?
    Dołączyłam do grona zadowolonych klientek i zakupiłam drugie opakowanie. Uważam, iż 2 opakowania ( w sumie 28 ampułek) pozwalają na przeprowadzenie optymalnej kuracji wzmacniającej włosy.

Jestem posiadaczką cienkich, delikatnych włosów, które dodatkowo rozjaśniam i często stylizuje przy pomocy prostownicy. Jak można się domyślić, moje włosy nie były w dobrej kondycji.
    Ampułki Seboradin sprawiły jednak, iż są one w WIDOCZNIE lepszej kondycji niż przed rozpoczęciem kuracji.

Włosy są wzmocnione, zregenerowane, nie wiem jak to możliwe- ale mam wrażenie, że są grubsze. Może to tylko optyczne złudzenie, bo włosy sa po prostu w lepszej kondycji- ale jeśli nawet to i tak było warto

Poza zapachem ( który mnie na początku trochę drażnił, ale z czasem się przezwyczaiłam), ampułki Seboradin maja same zalety:

+WYGODNY SPOSÓB APLIKACJI- jedna ampułka starcza akurat na cały skalp, myślę że nie warto oszczędzać i używać np. po pół ampułki na dzień, bo kuracja może wówczas nie przynieść takich efektów.
    Ja stosowałam je zawsze na noc, dopiero rano myłam głowę.

+SKUTECZNE DZIAŁANIE- włosy są wzmocnione, nie wypadają nadmiernie ( wiadomo, że codziennie i tak tracimy pewną ilość włosów i jest to zupełnie naturalne), w moim przypadku ampułki przyczyniły się również w znacznym stopniu do regeneracji moich zniszczonych włosów, wysypu tzw baby hair

+NIE PODRAŻNIAJĄ SKÓRY GŁOWY- przynajmniej u mnie to nie wystąpiło podczas 28-dniowej kuracji, a mam dość wrażliwą skórę głowy, która reaguje swędzeniem np. po użyciu zbyt mocnego szamponu.

+NIE POWODUJĄ PRZETŁUSZCZANIA SIĘ WŁOSÓW

+DUŻA DOSTĘPNOŚĆ- widziałam je w wielu aptekach, w których byłam

Jedyną wadą produktu może być wspomniany zapach- ziołowy, dość intensywny- tak jak już wspomniałam mi przeszkadzał tylko na początku, później już nie.
    Cena produktu również jest dość wysoka- ja zapłaciłam za nie ok.40 zł w mojej aptece- ale nie żałuję żadnej wydanej złotówki, gdyż produkt DZIAŁA.

Polecam go wszystkim kobietom, które chcą wzmocnić swoje włosy, poprawić widocznie ich wygląd i kondycję oraz wyeliminować nadmierne wypadanie.

Ja za jakiś czas na pewno powtórzę kurację, bo chcę się cieszyć takimi efektami przez długi czas.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny !
  • Posiadam bardzo mocno rozjaśnione blond włosy, które jak powszechnie wiadomo z natury są "słabej jakości"
    Wiadomo, że dodatkowa ingerencja farb bardzo je niszczy i osłabia.
    W pewnym momencie włosy zaczęły wypadać mi garściami. Byłam tak załamana, że ograniczyłam ich czesanie do minimum.
    Wtedy na pomoc ruszyła moja ciotka, która dała mi opakowanie Seboradinu.
    Trochę specyfików już przetestowałam, żaden nie skutkował, więc i do tego byłam sceptycznie nastawiona.
    Ale jakie było moje zdziwienie, gdy z dnia na dzień wypadało mi mniej włosów. Pokusiłam się o przedłużenie kuracji z 14 do 28 dni (po prostu kupiłam nowe opakowanie i zużyłam jedno po drugim). Problem zniknął. Wypadało mi dosłownie tyle włosów ile powinno, czyli 50-100.

Obecnie stosuję seboriadin do tej pory: co 2-3 miesiące robię sobie kurację "podtrzymującą efekt".
    Problem wypadających nadmiernie włosów odszedł w zapomnienie

Ten produkt jest po prostu rewelacyjny:
    - Wiele osób uważa, iż ma drażniący zapach. Mnie jednak on odpowiada. Poza tym cuć go jedynie podczas aplikacji)
    - Nie obciąża włosów
    - Jest skuteczny !
    - Łatwo się aplikuje

Jego minusy:
    - Zoże być to cena (bo ok 30zł za 14 ampułek to nie jest jednak aż tak mały wydatek)
    - Czasem jest problem z jego dostępnością (w mojej aptece trzeba go najpierw zamówić i odczekać 2-3 dni)

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć

Chcesz pochwalić paugra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Nie wierzę w cuda, ale jako, że dostałam ten dziwny specyfik kiedy włosy lecialy mi garściami ( przesilenie) to chętnie zuzyłam wszystkie ampułki
    Początkowo niestety wada:
    - Okropnie śmierdzi.

Dalej same zalety:
    - nie obciąża
    - nie przetłuszcza, a nawet rzadziej myłam włosy

moje włosy wyglądały lepiej i co najważniejsze przestały wypadać. Kosmetyk na prawdę dziala

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić andri_el za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczne
  • Ampułki stosowałam razem z lotionem oraz z szamponem z tej serii.

Nie miałam jakiegoś wielkiego problemu z wypadaniem, ot jesienne przesilenie mnie dopadło i włosy zaczęły lecieć trochę bardziej niż zawsze. Od razu więc zaopatrzyłam się w serię a w tym w ampułki. Po przeczytanie recenzji zdecydowałam, że będę ich używać na noc a rano będę myła głowę, myję włosy co 2gi dzień.

+ przyczynia się do zahamowania wypadania, wiadomo, że cudów nie czyni ale jednak wypada ich mniej,
    + zapach, tutaj gusta są różne ale mi się podoba i TZwi też, cały czas mi wmawia, ze czuje eukaliptus i szałwie tak jak jedna już tutaj napisała - przed randką nie polecam bo jednak nie wiadomo jak facet zareaguje, a głupia jakby się zniechęcił przez dziwny zapach włosów.
    + fajnie wydzielone dawki, przyznam szczerze, ze na początku używałam po pół więc 1 ampułka starczyła mi na 2 razy - spokojnie da się pokryć głowę taką ilością tzn. połówka ale powiem szczerze, ze wtedy nie ma takiego efektu,
    + babyhair mówią same za siebie
    + wydajne, 14 dni a ja używam co druga noc i to na początku nawet nie całe ampułki więc miałam ponad miesiąc

- cena skutecznie odstrasza

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny, polecam!
  • Mój problem polegał na silnym wypadaniu włosów i bardzo powolnym wzroście. Chciałam je pobudzić do wzrostu i trochę wspomóc cebulki włosów. Stosuję go zazwyczaj na suche wlosy, najpierw masując skórę glowy palcami, później wcierając krople z ampulki.

Na plus:
    + skuteczność; co tu dużo mówić - działa: wlosy przestają wypadać,
    + przyspiesza wzrost wlosa, trudno mi powiedzieć, o ile, bo nie mierzylam postepu, ale naprawdę widzę przyspieszenie odrostu,
    + cena: ja płacę w aptece ok. 25 zl, to nieduzo jak za taki efekt,

Na minus:
    - zapach; jest koszmarny! utrzymuje się na wlosach nawet po wyschnieciu,
    - odrobinę przetłuszcza, więc nie nadaje się na używanie go codziennie rano przed wyjściem. Ja go używam wieczorem, gdy już wrócę z zajęć.

Nawet ten minus nie jest w stanie mi obrzydzić tego kosmetyku, bo nie znam lepszego preparatu. Nie wiem, na ile wspomaga leczenie łojotoku, łuszczycy i łupieżu, bo nie mialam takiego problemu.

Używam go 2 tygodnie, po czym robię przerwę 2 tygodni, do końca miesiąca, a później rozpoczynam na nowo.

Jeśli więc ktoś szuka czegoś skutecznego i nie jest nadwrazliwy na zapachy, to polecam

Używam tego produktu od: trzech miesięcy, lipiec 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakowania

Chcesz pochwalić elisienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczna kuracja
  • Może zacznę od minusów:
    -producent zapewnia że serum nie skleja włosów, niestety myli się - włosy po wyschnięciu wyglądają na przetłuszczone. Jest trochę lepiej, jak zaraz po zastosowaniu wysuszy się suszarką, z tym że pojawia się tu pewien paradoks - jak ktoś ma zniszczone włosy to suszarki raczej powinien unikać.
    -niewygodne w użyciu - konsystencja wody, dlatego przy nakładaniu trzeba bardzo uważać, żeby nie poleciało po karku, szyi i twarzy
    -niesamowicie śmierdzi, niestety zapach ten utrzymuje siębardzo długo na włosach. Przed randką-odradzam

Plusy:
    Główną zaletą jest to, że faktycznie wzmacnia włosy. Co prawda stosowałam seboradin łącznie z doustnym preparatem z biotyną, ale po 2 tygodniach odczułam wyraźną różnicę. Wcześniej wosy wypadały mi strasznie, dosłownie bałam się je czesać, żeby nie widzieć ile zostaje na grzebieniu. Teraz dalej trochę wypadają, ale zdecydowanie mniej (a zuzyłam dopiero 10 ampułek, do każdego mycia jedna).

Daję 4 gwiazdki, bo mimo wielu minusów preparat swoje zadanie spełnił.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aska500 za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczne
  • Pomagają włosom ze skłonności do przetłuszczania jednak ze względu na specyficzny zapach oaz obciążanie włosów u nasady nie nadają się na dzień - nakładam je na noc i wtedy rano myję głowę.

Używam tego produktu od: kupiłam kilka razy na przestrzeni 5 lat
    Ilość zużytych opakowań: może 4

Chcesz pochwalić lotosu_kwiat za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • polecam ampułki seboradin ponieważ cena jest przyzwoita ja płaciłam 26 zł co do skuteczności na pewno po kuracji moje włosy się zmocniły i przez pierwszy tydzien nie przetłuszczały się...

minus:
    ampułki trochę sklejają i obciążaja włosy Używam tego produktu od: po kuracjiIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić isia878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • za zapach, który mnie niestety się nie spodobał odejmuję pół gwiazdki. jestem po 14 dniowej kuracji, problem z wypadaniem miałam ogromny, nie mogłam sobie z tym poradzić. kiedy łapałam włosy i sunęłam po nich ręką zostawało ich w niej niemalże 100. seboradin mi pomógł, teraz włosy zostają na głowie, nie w ręce : ) "wyciągam" w ten sposób maks 3 włoski, ale to przecież normalne...
    dla efektu warto się było pomęczyć z tym niemiłym zapachem, po którymś razie już się przyzwyczaiłam i go nie czułam!

Chcesz pochwalić luizar za czytelną i pomocną recenzję?
  • na spadek włosia
  • Strasznie wypadały mi włosy, próbowałam wielu sposobów, żeby temu zaradzić. Na ratunek przyszedł mi apteczny (na szczęście nie na żadną receptę) ampułkowy Seboradin, który kupiłam wraz z mgiełką także z tej serii zapachowej - i przeciw wypadaniu/przetłuszczaniu.

Ampułki są duże, do półdługich włosów używałam na 2 razy (jednak używałam przy myciu włosów/ co 2 dni, w tym w dzień niemyjący stosowałam mgiełkę), przy czym wielki plus na poręczne opakowanie z małym korkiem. Jednak samo wcieranie produktu na początku było dość problematyczne, jednak wyrobiłam sobie swój sposób.

Nie mogłam na początku znieść zapachu - jest mocny, ciężki i drażniący dla mnie. Pozostawał na włosach również jakiś czas. Ale przy kuracji stwierdziłam, że postaram się nie zwracać na to uwagi, ponieważ kupiłam go dla działania, a nie dla pięknego zapachu.

I faktycznie - w końcu zadziałał. Po jakiś 10 dniach zauważyłam zmniejszone wypadanie, włosy także nie przetłuszczały się tak mocno. Do teraz moje włosy nie wypadają tak mocno, jak przed kuracją.

Cena amupłek może powalać, waha się w widełkach 30-40zł, jak ktoś używa codziennie jednej całej może to być koszt dość wysoki. Mimo to gorąco polecam

Używam tego produktu od: wakacje 2011
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała kuracja

Chcesz pochwalić Lydka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne
  • Po zużyciu około 2 opakowań rzeczywiście widziałam różnicę w odrastających mi wlosach. Miałam wrażenie, że włosy mi się zagęszczają, wiele małych, nowych włosków pojawiło się w wtedy nad czołem. Bardzo lubiłam również zapach tych ampułek.
    Myśle, ze za jakis czas w okolicach jesieni wznowie terapie tymi ampulkami.

Chcesz pochwalić hanjaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie dla mnie...
  • Wierzyłam w to, że faktycznie moje włosy przestaną choć w jakimś stopniu wypadać. Tak się jednak nie stało Włosy lecą z głowy tak samo jak przed stosowaniem ampułek.....w dodatku ampułki przetłuszczały i obciążały mi włosy, miały nieprzyjemny zapach (długotrwały aczkolwiek można było to przeżyć), no i jedna ampułka na włosy do łopatek absolutnie nie wystarcza ;/ Dziewczyny pisały o gładkich i błyszczących włosach – u siebie nic takiego nie zauważyłam.

Plusy? Muszę przyznać, że widzę sporo nowych włosków... i to chyba tyle.
    Odnośnie ceny – ja kupiłam na promocji z 22,99zł.

Używam tego produktu od: 3tyg temu zaczęłam aplikację ampułek
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić Douillet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, lecz nie bardzo dobre.
  • Kupiłam go wraz z szamponem. Na początku zastanawiałam się jak tą substancję z ampułek będę wcierać w skórę głowy,ale jakoś sobie poradziłam. Podobała mi się gładkość włosów. Nie podobał mi się zapach, który utrzymywał się z godzinę po wcieraniu. Ampułki pomogły na problem wypadania włosów, ale oczywiście jedynie na czas ich stosowania.
    Może gdybym stosowała pół roku efekty utrzymałyby się dużej, niestety ampułki nie są takie tanie, bynajmniej dla mnie.
    Używam tego produktu od: 1,5 roku temu

Chcesz pochwalić Veteran za czytelną i pomocną recenzję?
  • niby dobry, ale...
  • Mam co do tych ampułek mieszane uczucia, chociaż na początku byłam nimi zachwycona.

+ już od pierwszej aplikacji włosy stały się bardziej błyszczące i gładsze
    + po 3 dniach ograniczył wypadanie włosów jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - zamiast wychodzić garściami, wypadało mi ich raptem kilka przy czesaniu
    + po ok. tygodniu włosy podniosły się u nasady, stały się bardziej miękkie i puszyste, zaczęły lepiej układać
    + fajnie podzielone na dawki, wiadomo ile jeszcze preparatu zostało
    + nie obciążył ani nie zwiększył przetłuszczania się w włosów, w przeciwieństwie to większości odżywek
    + ziołowy zapach bez rewelacji, na szczęście szybko się ulatnia

- ampułki niewielkie, przy włosach do ramion w zasadzie nie było opcji, żeby jedna ampułka starczyła i na skórę głowy i na włosy, najczęściej nakładałam preparat od nasady i ciągnęłam w dół, ile starczyło
    - niestety raptem kilka dni po zakończeniu kuracji wszystko "wróciło do normy", podłoga znowu usłana jest wypadającymi włosami :/

Daję cztery gwiazdki, bo w trakcie stosowania efekty były super. Szkoda, że się nie utrzymują po jej zakończeniu nawet tygodnia :/ Być może dłuższa kuracja przyniosłaby pełniejsze efekty, szkoda jednak, że producent o tym nie informuje :/

Używam tego produktu od: tydzień temu skończyłam pełną kurację

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić rejected_darling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego.
  • Liczyłam, że zmniejszy wypadanie włosów- niestety nie zmniejszył. Za to pojawiło się mnóstwo nowych włosków, za co dostaje plusa. Poza tym nic specjalnego... Włosy są po nim tłuste, ampułki niewygodne w stosowaniu, za to zapach uważam za dość przyjemny (nie wali tymolem jak lotion Seboradin).

Używam tego produktu od: pierwsze opakowanie stosowałam co 2-3 dni, drugie przez okres dwóch tygodni na noc
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ston3d za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem
  • Przyznaje włosy po nich przestały wypadać i o to chodzi, ale potwornie przetłuszcza włosy i to nie tylko w czasie stosowania. Po niedługim czasie od zakończenia kuracji włosy zaczęły znów wypadać i lecą jak leciały, a z przetłuszczaniem po pół roku w końcu doszłam do ładu.

Czy ponownie użyje nie wiem bo niby działa dobrze ale to przetłuszczanie. Z drugiej strony lepiej mieć tłuste włosy niż wcale

Używam tego produktu od: lato 2009
    Ilość zużytych opakowań: 1 kuracja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Linessa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieskuteczne
  • Z problemem wypadania włosów borykam się od dłuższego czasu i jak zwykle na jesień zarządziłam kurację . Jako, że nie mogłam nigdzie znaleźć Radicala w amupłkach nabyłam Seboradin - no i niestety spotkało mnie rozczarowanie:

1.Włosy przestały wypadać w minimalnym stopniu
    2.Ampułki nakładane, czy to na mokre, czy to na suche włosy przetłuszczają je u nasady (MAM SUCHE WŁOSY!), więc z domu przez dwa tygodnie wychodziłam tylko w kucyku. Sądzę, że osoby z przetłuszczającymi się włosami będą miały z tym poważny problem.
    3. Ampułki pachną bardzo intensywnie- zapach ziołowy, utrzymuje się przez cały dzień.
    4. Jednym słowem: wyrzuciłam w błoto 32zł i pokornie wracam do znalezionego wreszcie Radicala, co i Wam serdecznie polecam.

Dwie gwiazdki daję no bo jednak coś tam te ampułki zrobiły Może u osób z mniejszym problemem będą działać.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedna czternastodniowa kuracja

Chcesz pochwalić metice za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna
  • W moim przypadku odżywka sprawdza się.
    Używam jej raz na jakiś czas w celu wzmocnienia włosów.

1. Konsystencja lekka, prawie jak woda, nie przetłuszcza włosów. Nakładam ją codziennie rano na mokre umyte włosy, po wysuszeniu ładnie się wchłania i do wieczora nie mam żadnych problemów z przetłuszczonymi włosami (włosy suche).

2. Zapach tego typu produktów zazwyczaj naprawdę mocno zniechęca, tutaj jest ok i szybko się ulatnia.

3. I najważniejsze, odżywka pobudza wzrost włosów, pojawiają się nowe. W 100% nie zapobiega wypadaniu włosów (moim zdaniem żaden kosmetyk nie ma takiej mocy) jednak na pewno wzmacnia włosy i zmniejsza wypadanie.

Jak dla mnie jest to idealna terapia dla włosów po zimie bądź stresującej sesji na uczelni. Polecam

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić eternity6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czy ja wiem...
  • skusiła mnie promocja w aptece
    a, że mam dobre doświadczenia z szamponem Seboradin to postanowiłam spróbować.
    Przez 14 dni wcierałam to w głowę.. zapach okropny, ale ja jakoś dawałam radę, gorzej z moim chłopakiem
    Ampułki stosunkowo małe ... ciężko było mi wetrzeć to w skórę głowy bo zanim tam dotarłam to już wszystko zostawało we włosach :|
    W moim przypadku strasznie obciążały włosy.. na 2 dzień wieczorem już były tłuste.
    Co do samych rezultatów to raczej żadnych powalających zmian nie było, spodziewałam się lepszych efektów
    Cena regularna w zasadzie do przyjęcia, ja kupiłam za 20 zł

Używam tego produktu od: 1 raz użyłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olaolaola90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Zużyłam jedno opakowanie. Włosy przestały wypadać. Zapach intensywny, typowy dla produktów z czarną rzepą; mi nie przeszkadza. Gwiazdka mniej za małą pojemność ampułek. Włosy mam półdługie, mimo to musiałam bardzo się starać żeby ampułka wystarczyła na jedną aplikację.

Używam tego produktu od:
    Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Chcesz pochwalić almost_rosey za czytelną i pomocną recenzję?
  • sama nie wiem....
  • Szampon z tej serii przypadł mi do gustu ale ampułki... no cóż, zawiodłam się...
    Szczerze mówiąc to nie widzę żeby włosy mi mniej wypadały:/ są może ogólnie w lepszej kondycji, odżywione i mają lepszy połysk ale... nadal mocno wypadają.
    Ponadto, musiałam myć głowę prawie codziennie, żeby nałożyć "odżywkę" na mokre włosy, kiedy nakładałam ją na włosy suche to następnego dnia wyglądały dziwnie... nawet nie przetłuszczone ale widać było, że coś z nimi nie tak:/
    Do tego dochodzi jeszcze zapach. którego mój chłopak nienawidził bo dosłownie czuć te wszystkie rośliny zielarskie, ale dla mnie to nie był problem.
    Chyba zostanę tylko przy szamponie z tej serii.

Używam tego produktu od:skończyłam 14-dniową kurację

Chcesz pochwalić FYI za czytelną i pomocną recenzję?