Eucerin, Hyaluron - Filler, Krem wypełniający zmarszczki na noc

Powiększ Eucerin, Hyaluron - Filler, Krem wypełniający zmarszczki na noc

Zgłaszająca osoba: Tortoiseshell

Wyraźnie redukuje zmarszczki na czole, w kącikach ust oraz okolicach nosa. Wypełnia i wygładza głębokie zmarszczki. Wspomaga naturalny proces regeneracji skóry. Zalecany do pielęgnacji skóry po iniekcjach kwasu hialuronowego. Dobrze tolerowany przez skórę. Niekomedogenny.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 70 pacjentów, potwierdzają skuteczną redukcję nawet głębokich zmarszczek w ciągu 4 tygodni stosowania kremu.

Składniki aktywne: Kwas Hialuronowy i Saponina (bioaktywny glukozyd, pobudzający syntezę naturalnego HA, działa w głębokich warstwach skóry, wypełniając zapadniętą tkankę od środka).

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Octyldodecanol, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glycine Soja, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Sodium Carbomer,Caprylyl Glycol, Trisodium EDTA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum.

Cena: ok. 100 zł / 50 ml
/in/

• bardzo dobry
  • Zdecydowalam się na ten krem z polecenia kolezanki z pracy. Odkąd kupiłam totalnie beznadziejny krem nawilżający Lancome Hydra Zen za ponad 200 zł w Sephorze bylam przez 3 lata zrażona do kremów innych niż Iwostin Sensitia Półtlustly Jednakże zbliżam się do 30-stki więc postanowilam kupić krem na pierwsze zmarszczki, ktore mi się pojawiły przy ustach oraz pod oczami... Krem kosztował mnie ok. 70 zł w aptece internetowej (polecam tą formę zakupów). Byłam sceptycznie nastawiona ale krem bardzo mi się podoba.
    1) nie uczulił mnie, a mam bardzo wrażliwą cerę
    2) ma świetną konsystencję (gestą) i ladny zapach świeży
    3) doskonale nawilża, a sądziłam, że tylko krem Iwostin jest w stanie zaspokoić moją skorę
    4) Wygladza skorę twarzy - jest aksamitna i piękna - komplementy się sypały w pracy ("nigdy nie miałaś tak pięknej świeżej cery) a dotąd i tak uchodziłam za osobę z piękną cerą

Krem jest świetny, wczoraj kupiłam jego wersję na dzień dla cery suchej Czekam na kuriera

Z powodu kiepskich recenzji na Wizażu nie zecydowałam się na krem pod oczy z serii Hyaluron Filler... Jak uda mi się uzyskać próbkę do testu to sprawdzę i ten specyfik.

Krem natomiast polecam gorąco!

Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: trochę z pierwszego

Chcesz pochwalić AlicjaBas za czytelną i pomocną recenzję?
  • No niestety..
  • Przede wszystkim w czasie stosowania kremu pojawiły mi się wypryski (co mi się nie zdarza). Krem zapycha.
    Krem jest wydajny i starcza na 4msc stosowania.

Mam baaaardzo suchą cerę i ten krem jest dla niej zbyt tłusty (szok).
    Bardzo przeszkadza mi jego zapach.

Ma ładne opakowanie, niestety szklane, co przy śliskich rękach może skoczyć się średnio miło

Jest to bardzo ciężki krem.

Nie zauważyłam żadnych efektów jeśli chodzi o napięcie skóry, spłycenie zmarszczek (ale nie pojawiły się też nowe).

Używam tego produktu od: 4msc
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić anick88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem na noc
  • Używałam tylko małego słoiczka tego kremu (20ml), który był dołączony do kremu na dzień z tej serii. Jest stosunkowo wydajny - opakowanie starczyło na miesiąc codziennej pielęgnacji. Krem bardzo ładnie i delikatnie pachnie, ma przyjemną konsystencję i dobrze się wchłania. Pozostawia skórę bardzo przyjemną w dotyku.
    Na pewno ponowię zakup.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić basik03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • świetny
  • Dla mnie to jeden z lepszych kremów jakie używałam do tej pory. Uwielbiam go nakładać wieczorem bo pięknie się rozsmarowuje, ładnie pachnie, odczuwa się natychmiastowe nawilżenie. Rano nie mam na twarzy tłustych placków, skora jest bardzo gładka i elastyczna. A do tego jest wydajny i ma bardzo ładne opakowanie. Wg mnie jest porównywalny z 3, 4 razy droższymi kremami z perfumerii, a może nawet lepszy

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić OnYoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie bardzo dobry
  • Sięgnęłam po ten krem gdy moja skóra była w opłakanym stanie, zmęczona, szara i przesuszona. Ten krem wyprowadził ją na prostą. Świetnie odżywił. autentycznie zlikwidował drobne zmarszczki na czole, ujednolicił kolor skóry. Sprawdził się w 100% najpierw stosowany samodzielnie potem na serum Skin Ergetic Biotherm. Mimo tego, że jest treściwy nie zapychał. Konsystencja bardzo przyjemna, zapach też. Z całą pewnością sięgnę po niego ponownie.

Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca...
  • Trafiłam na ten produkt w momencie, gdy moja skóra była bardzo przesuszona i sprawiała wrażenie, że się zaraz rozerwie jak kartka papieru (pfe, okropne uczucie ).

Pierwsze zastosowanie: duże zadowolenie, cera nawilżona, zniknęły drobne zmarszczki, które pojawiły się z przesuszenia, brak uczucia napięcia skóry.

Niestety przy dalszym stosowaniu odczułam, że dla mojej skóry ten krem jest ewidentnie za ciężki. Rano budziłam się ze swiecącą strefą T, a czasem z małymi krostkami.
    W efekcie po nałożeniu kremu przykładam do twarzy chusteczkę i usuwam wszelki film, jaki tworzy on na skórze.

Dodatkowo zawiera methylparaben podejrzewany o przyczynianie się do powstawania raka piersi oraz Phenoxyethanol, którego stosowanie jest np. zakazane w kosmetykach w Japonii, bowiem przyczynia się do tzw. developmental i reproductive toxicity (zgodnie z scorecard.org)

Cenowo jest to kosmetyk ze sredniej półki, ale uważam, iż nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc
    Liczba zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić Vintage Cuisine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem!
  • Fajny produkt.
    Uzywam z przerwami od kilku lat.
    Przede wszystkim - swietnie nawliza, co doceniam szczegolnie w zimie, kiedy ogrzewanie w domu i mroz na dworze wysuszaja skore.

Pozostawia na skorze mila nawilzajaca warstewke, co bardzo doceniam jako posiadaczka suchej skory.

Skora wydaje sie bardziej wypoczeta i rozswietlona rano.
    Zero uczulen, mily zapach, super lekko maslana ale nie przetluszczajaca skory konsystencja, a do tego dobra cena jak na kosmetyk apteczny.

Ilość zużytych opakowań: 3 op

Chcesz pochwalić Love_cosmetics za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie napieta i odzywiona cera!
  • Bardzo dobry krem na noc! Do tej pory moim numerem jesli chodzi o kremy na noc byl Vichy LiftActiv. Ten krem kupilam pod wplywem impulsu i byl to strzal w dziesiatke! Balam sie nieco gdy sie zorientowalam ze prodcentem jest Beiersdorf, gdyz ich Nivea Q10 jest tragiczna, ale stwierdzilam, ze krem za apteczny za 100zl musi "cos" w sobie miec.

Wiec tak:
    +bogata konsystencja
    +naprawde super odzywienie (mam wrazenie, ze moja skora go doslownie "pije"
    +bardzo dobrze nawilza
    +bardzo dobrze sie wchłania, więc nie wcieramy go w poduszkę
    +buzia rano jest super nawilzona
    +nie zapycha
    +skora wydaje sie napieta i jedrna
    +przyjemny, nienachalny zapach
    +nie podraznia nawet zaraz po demakijazu oka

I jeszcze mała aktualizacja - zdradziłam go na jakiś czas (dokładnie na pół słoika) kremu polskiej firmy, jednak z gornej półki, bo za cenę aż 80 zł. Po jakimś czasie mój prawy polik był dosłownie poorany jakimis czerwonymi plamami, jakby naczynkami, kropkami, krostami, sama nie wiem co to było, ale nawet EL DW tego nie zakrywał. W końcu z utęsknieniem kupiłam w Polsce Eucerin...i on uratował mnie przed kosmetyczką, dermatologiem i kto wie kim jeszcze. Po 1,5 tyg używania na nowo Hyaluron Fillera wszystko zniknęło. Podrażnienia, krostki po innym kremie zostały wyleczone, a skóra jest z powrotem napięta i pięknie odzywiona. Ten krem to cudo!

Minusow nie odkrylam

Polecam kremik!
    Używam tego produktu od: roku z mała przerwą
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sylwinek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!!!!
  • działa! przy dłuższym stosowaniu spłyca zmarszczki mimiczne oczywiście nie przesadzajmy one nie znikną to nie botoks ))))))))
    buzia rano jest wypoczęta, a krem nie podrażnia, nie uczula i co ważne jest gęsty ale nie tłusty więc nadaje się również do cery mieszanej, nawilża. jest po prostu dobry

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja cera nie umie się zdecydować
  • Do recenzji tego kremu zabieram się już od kilky tygodni, gdyż wciąż jestem przez niego zaskakiwana. Przynam ,że albo to ja stałam się kosmetycznym dziwolągiem albo coś dziwnego jest w tym kremie. W każdym razie dawno nie miałam takich wahań w stosunku do żadnego z kosmetyków! Ale po kolei:
    + konsystencja, wyraźna,zbita, wręcz taka "margarynowa", dla oszczędnych w sam raz gdyż przez to krem jest meega wydajny,aczkowiek opuszków nie da się w nim zanużyć
    + kosmetyk ładnie się wchłania, choć czasem pojawia się drobne świecenie ale jest to odżywczy krem na noc, więc problemu nie widzę
    -/ + zapach, dla mnie taki dziwny po prostu, trochę apteczny, trochę kosmetyczny, nie wiem może to zasługa tego kwasu . Dosyć szybko się ulatnia,więc nie powinno to nikomu przeszkadzać
    +/- opakowanie -ani ładne, ani brzydkie, po prostu zakręcane pudełeczko. Ze względu na konsystencję pompka nie dałaby rady. Jak ktoś lubi ustawiać kosmetyki na toaletce zachwycony nie będzie. Dla mnie generalnie jest w porządku.
    -/+ cena ja zapłaciłam 96 zł, biorąc pod uwagę wydajność , na pewno jeszcze posłuży.
    I kwestia najważniejsza - działanie. No właśnie. Nie mam jakichś szaleńczych zmarszczek, kilka kurzych łapek ale jako osbnik zbliżający się do 30stki uznałam że trzeba zacząć inwestować w pielęgnację twarzy,szczególnie że ja swoją dość mocno nadwyrężam bazami, podkładani, pudrami, różami ,poprawkami w ciągu dnia i uznałam ,że należy jej się trochę więcej niż tylko nawilżanie. Pierwsze 2 tygodnie od zakupu i regularnego, codziennego używania kremu nie zauważyłam nic. Absolutnie nic. Wręcz plułam sobie w brodę,że wyrzuciłam 96 zł w błoto na krem który nawet jakoś sczególnie nie nawilża.Kolejny tydziwń był jeszcze gorszy, mianowicie zaczęłam zauważać drobne przebarwienia, krostki i zaskórniki na mojej buzi, generalnie jakiś podejrzany wysyp i zauważam,że nie były to "te dni". Chyba już totalnie zawiedziona i zła na siebie poszłam w zaparte i stosowałam krem nadal, konsekwentnie, wieczór w wieczór po czym moja twarz rozpromieniała. Budziłam się rano z mięciutką, wypoczętą i nawilżoną buzią!!! Czar trwa do dziś a od przygody z ostatnimi zaskórnikami minęły dobre 3 tygodnie. W tym momencie, tu i teraz śmiało twierdzę,ze nie mam mu nic do zarzucenia. Wręcz trafił na listę "najlepszych". jedna rzecz, ktora mnie martwi, to fakt,że moja twarz trochę szybciej się przetłuszcza pod makijażem od kiedy używam Eucerin. Ale być może się czepiam... W każdym razie ciężko poddać go bezpośredniej ocenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić martens84 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij