Eucerin, Hyaluron - Filler, Krem wypełniający zmarszczki na noc

Powiększ Eucerin, Hyaluron - Filler, Krem wypełniający zmarszczki na noc

Zgłaszająca osoba: Tortoiseshell

Wyraźnie redukuje zmarszczki na czole, w kącikach ust oraz okolicach nosa. Wypełnia i wygładza głębokie zmarszczki. Wspomaga naturalny proces regeneracji skóry. Zalecany do pielęgnacji skóry po iniekcjach kwasu hialuronowego. Dobrze tolerowany przez skórę. Niekomedogenny.
Badania kliniczne, przeprowadzone na grupie 70 pacjentów, potwierdzają skuteczną redukcję nawet głębokich zmarszczek w ciągu 4 tygodni stosowania kremu.

Składniki aktywne: Kwas Hialuronowy i Saponina (bioaktywny glukozyd, pobudzający syntezę naturalnego HA, działa w głębokich warstwach skóry, wypełniając zapadniętą tkankę od środka).

Skład: Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Octyldodecanol, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Glycine Soja, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Sodium Carbomer,Caprylyl Glycol, Trisodium EDTA, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Methylparaben, Parfum.

Cena: ok. 100 zł / 50 ml
/in/

• Chwalona: 2 raz(y)
  • świetny
  • Dla mnie to jeden z lepszych kremów jakie używałam do tej pory. Uwielbiam go nakładać wieczorem bo pięknie się rozsmarowuje, ładnie pachnie, odczuwa się natychmiastowe nawilżenie. Rano nie mam na twarzy tłustych placków, skora jest bardzo gładka i elastyczna. A do tego jest wydajny i ma bardzo ładne opakowanie. Wg mnie jest porównywalny z 3, 4 razy droższymi kremami z perfumerii, a może nawet lepszy

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić OnYoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie bardzo dobry
  • Sięgnęłam po ten krem gdy moja skóra była w opłakanym stanie, zmęczona, szara i przesuszona. Ten krem wyprowadził ją na prostą. Świetnie odżywił. autentycznie zlikwidował drobne zmarszczki na czole, ujednolicił kolor skóry. Sprawdził się w 100% najpierw stosowany samodzielnie potem na serum Skin Ergetic Biotherm. Mimo tego, że jest treściwy nie zapychał. Konsystencja bardzo przyjemna, zapach też. Z całą pewnością sięgnę po niego ponownie.

Chcesz pochwalić Lunlachiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyca...
  • Trafiłam na ten produkt w momencie, gdy moja skóra była bardzo przesuszona i sprawiała wrażenie, że się zaraz rozerwie jak kartka papieru (pfe, okropne uczucie ).

Pierwsze zastosowanie: duże zadowolenie, cera nawilżona, zniknęły drobne zmarszczki, które pojawiły się z przesuszenia, brak uczucia napięcia skóry.

Niestety przy dalszym stosowaniu odczułam, że dla mojej skóry ten krem jest ewidentnie za ciężki. Rano budziłam się ze swiecącą strefą T, a czasem z małymi krostkami.
    W efekcie po nałożeniu kremu przykładam do twarzy chusteczkę i usuwam wszelki film, jaki tworzy on na skórze.

Dodatkowo zawiera methylparaben podejrzewany o przyczynianie się do powstawania raka piersi oraz Phenoxyethanol, którego stosowanie jest np. zakazane w kosmetykach w Japonii, bowiem przyczynia się do tzw. developmental i reproductive toxicity (zgodnie z scorecard.org)

Cenowo jest to kosmetyk ze sredniej półki, ale uważam, iż nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: trzeci miesiąc
    Liczba zużytych opakowań: pod koniec pierwszego

Chcesz pochwalić Vintage Cuisine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Próbuję się do niego przekonać
  • Kolejny krem z tej serii, który używam i ciężko mi powiedzieć coś na jego temat. Porzuciłam go na jakiś czas, gdyż stosowanie razem z kremem pod oczy wywołało uczulenie. Natomiast wiem, że to krem pod oczy wywołał taką reakcję. Ten używam znowu od kilka dni i nic się nie dzieje. Mam nadzieję, że się do niego przekonam choć trochę i ocenię go podobnie, jak krem na dzień, a ten oceniłam, jako całkiem dobry!

Używam tego produktu od: kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wilmerson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem!
  • Fajny produkt.
    Uzywam z przerwami od kilku lat.
    Przede wszystkim - swietnie nawliza, co doceniam szczegolnie w zimie, kiedy ogrzewanie w domu i mroz na dworze wysuszaja skore.

Pozostawia na skorze mila nawilzajaca warstewke, co bardzo doceniam jako posiadaczka suchej skory.

Skora wydaje sie bardziej wypoczeta i rozswietlona rano.
    Zero uczulen, mily zapach, super lekko maslana ale nie przetluszczajaca skory konsystencja, a do tego dobra cena jak na kosmetyk apteczny.

Ilość zużytych opakowań: 3 op

Chcesz pochwalić Love_cosmetics za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie napieta i odzywiona cera!
  • Bardzo dobry krem na noc! Do tej pory moim numerem jesli chodzi o kremy na noc byl Vichy LiftActiv. Ten krem kupilam pod wplywem impulsu i byl to strzal w dziesiatke! Balam sie nieco gdy sie zorientowalam ze prodcentem jest Beiersdorf, gdyz ich Nivea Q10 jest tragiczna, ale stwierdzilam, ze krem za apteczny za 100zl musi "cos" w sobie miec.

Wiec tak:
    +bogata konsystencja
    +naprawde super odzywienie (mam wrazenie, ze moja skora go doslownie "pije"
    +bardzo dobrze nawilza
    +buzia rano jest super nawilzona
    +nie zapycha
    +skora wydaje sie napieta i taka jedrna
    +przyjemny, nienachalny zapach
    +nie podraznia nawet zaraz po demakijazu oka

Minusow nie odkrylam

Polecam kremik!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić sylwinek1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry!!!!
  • działa! przy dłuższym stosowaniu spłyca zmarszczki mimiczne oczywiście nie przesadzajmy one nie znikną to nie botoks ))))))))
    buzia rano jest wypoczęta, a krem nie podrażnia, nie uczula i co ważne jest gęsty ale nie tłusty więc nadaje się również do cery mieszanej, nawilża. jest po prostu dobry

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja cera nie umie się zdecydować
  • Do recenzji tego kremu zabieram się już od kilky tygodni, gdyż wciąż jestem przez niego zaskakiwana. Przynam ,że albo to ja stałam się kosmetycznym dziwolągiem albo coś dziwnego jest w tym kremie. W każdym razie dawno nie miałam takich wahań w stosunku do żadnego z kosmetyków! Ale po kolei:
    + konsystencja, wyraźna,zbita, wręcz taka "margarynowa", dla oszczędnych w sam raz gdyż przez to krem jest meega wydajny,aczkowiek opuszków nie da się w nim zanużyć
    + kosmetyk ładnie się wchłania, choć czasem pojawia się drobne świecenie ale jest to odżywczy krem na noc, więc problemu nie widzę
    -/ + zapach, dla mnie taki dziwny po prostu, trochę apteczny, trochę kosmetyczny, nie wiem może to zasługa tego kwasu . Dosyć szybko się ulatnia,więc nie powinno to nikomu przeszkadzać
    +/- opakowanie -ani ładne, ani brzydkie, po prostu zakręcane pudełeczko. Ze względu na konsystencję pompka nie dałaby rady. Jak ktoś lubi ustawiać kosmetyki na toaletce zachwycony nie będzie. Dla mnie generalnie jest w porządku.
    -/+ cena ja zapłaciłam 96 zł, biorąc pod uwagę wydajność , na pewno jeszcze posłuży.
    I kwestia najważniejsza - działanie. No właśnie. Nie mam jakichś szaleńczych zmarszczek, kilka kurzych łapek ale jako osbnik zbliżający się do 30stki uznałam że trzeba zacząć inwestować w pielęgnację twarzy,szczególnie że ja swoją dość mocno nadwyrężam bazami, podkładani, pudrami, różami ,poprawkami w ciągu dnia i uznałam ,że należy jej się trochę więcej niż tylko nawilżanie. Pierwsze 2 tygodnie od zakupu i regularnego, codziennego używania kremu nie zauważyłam nic. Absolutnie nic. Wręcz plułam sobie w brodę,że wyrzuciłam 96 zł w błoto na krem który nawet jakoś sczególnie nie nawilża.Kolejny tydziwń był jeszcze gorszy, mianowicie zaczęłam zauważać drobne przebarwienia, krostki i zaskórniki na mojej buzi, generalnie jakiś podejrzany wysyp i zauważam,że nie były to "te dni". Chyba już totalnie zawiedziona i zła na siebie poszłam w zaparte i stosowałam krem nadal, konsekwentnie, wieczór w wieczór po czym moja twarz rozpromieniała. Budziłam się rano z mięciutką, wypoczętą i nawilżoną buzią!!! Czar trwa do dziś a od przygody z ostatnimi zaskórnikami minęły dobre 3 tygodnie. W tym momencie, tu i teraz śmiało twierdzę,ze nie mam mu nic do zarzucenia. Wręcz trafił na listę "najlepszych". jedna rzecz, ktora mnie martwi, to fakt,że moja twarz trochę szybciej się przetłuszcza pod makijażem od kiedy używam Eucerin. Ale być może się czepiam... W każdym razie ciężko poddać go bezpośredniej ocenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić martens84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Fantastyczny krem! Wyważona relacja między lekkością a ciężkością, nie zapycha porów, pięknie odżywia, relaksuje skórę. Rano twarz mam gładką i wypoczętą. Ślicznie pachnie (tak dyskretnie)
    Nie wiem, jak radzi sobie ze zmarszczkami, bo mam tylko delikatne kurze łapki.
    Ale jako krem odżywczy polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Frodzionek za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • krem ma przyjemną, bogatą konsystencję, ładnie pachnie, dość dobrze się wchłania. nawilża, ale nie zauważyłam jakiegoś super działania przeciwzmarszczkowego.
    nie różni się niczym od kilka razy tańszych, np. AA, czy Ziaja, ale też nie odbiega od droższego kremu np. Clarins, czy Biotherm.
    gdyby kosztował 40zł, to kupiłabym go znów chętnie.

Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić black_cashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • może byc
  • Używam razem z kremem na dzień prawem serii i przyznaję, że "odpowiednik dzienny" bardziej mi przypadł do gustu.
    Krem na noc ma konsystencję bardziej treściwą, ale, niestety, moja skóra zaczęła się ostatnio strasznie zapychac, przy czym nie jestem pewna, czy winowajcą jest właśnie Hyalluron - Filler.
    Zatem jest pod uważną obserwacją . Nawilża średnio, o działaniu przeciwzmarszczkowym też nic mi nie wiadomo, bo zmarszczek raczej nie mam żadnych - ale to może i w jakimś stopniu zasługa tego mazidła. Raczej do suchej skóry.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dinanika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Witajcie.
    \n
    \nMam 24 lata, z racji tego,że lubię się opalać latem mam drobne zmarszki mimiczne, suchą wrażliwą skóre z tendencją do alergii. Szukałam kremu który dobrze nawilży i zregeneruje moją skórę i da im kopa. Kupiłam wersję na noc ale wiem że kupie przy następnej wypłacie wersję na dzień.
    \nPLUSY :
    \n
    \n- Dobrze odżywia i nawilża skórę
    \n- Nie wywołuje swędzenia, zaczerwienienia
    \n- Cera rano jest odświeżona, gładka i promienna
    \n- Mam wrażenie ,że lekko napina skórę przez co zmarszczki się wydają mniejsze
    \n- Nie drogi ( kupuje w aptece ale na allegro )
    \n- Opakowanie wygodne
    \n- Zapach neutralny
    \n- Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż ( mimo,że to wersja intensywniejsza na noc)

Chcesz pochwalić Fashionistas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Nie pamiętam, kiedy jakiś krem na noc zrobił na mnie tak dobre wrażenie.
    Rano moja cera jest świetnie odżywiona i gładka w dotyku. Generalnie odkąd używam tego kremu moja cera jest w lepszej kondycji i wygląda lepiej.
    Nie jestem w stanie stwierdzić, czy wygładza zmarszczki, bo nie prowadziłam aż tak szczegółowych obserwacji i porównań, jednak ja jestem z niego bardzo zadowolona

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić ProtestDance za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemne masełko
  • Kremik mile mnie zaskoczyl- polecila mi go Pani w aptece i nie zawiodlam sie. Moze wygladzenia zmarszczek nie zauwazylam ale swietnie nawilza i koi, konsystencja jak maselko , skora rano nie swieci sie a jest taka wypoczeta. Mimo iz mam wrazliwa cere nie podraznial mnie i zadnych niespodzianek nie bylo Zapach delikatny ,przyjemny , napewno jeszcze kupie ten krem bo warto!

Używam tego produktu od: 1,5 mca
    Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

Chcesz pochwalić czekoladka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W trakcie użycia
  • Zużyłam dopiero pół słoiczka, więc nie wiem, czy się sprawdza w swym działaniu czy nie. Za namową Pani w aptece kupiłam ten krem, i to co mi się podoba to jego konsystencja. Jest taki gęsty w słoiczku, jakby ubity, ale jest fajny w dotyku, kremowy, i bardzo wydajny. Twarz jest bardzo nawilżona, czuć że ma się go na twarzy, ale to pozytywne wrażenia.
    Nie dałam 5 gwiazdek, bo nie wiem jaki będzie rezultat końcowy gdy zużyje cały słoiczek. Na razie nie narzekam, i czekam na rezultaty wypełnienia zmarszczek

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić lewsan za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie spełnia obietnic
  • Kupiłam i zaczęłam stosować równocześnie z kremem z tej serii na dzień i jestem rozczarowana pojawiającymi się wypryskami. Moja cera jest mieszana, ale do tej pory miałam gładką buzię. Moim zdaniem oba kremy zbyt ciężkie i zatykają pory. Działanie przeciwzmarszczkowe? Może odrobinę..
    Krem dość wydajny, co w tym przypadku jest minusem, bo chcialabym go jak najprędzej zużyć.
    Zapach nieciekawy, natomiast konsystencja bardzo przyjemna, szczególnie tego kremu na noc.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Chcesz pochwalić peke za czytelną i pomocną recenzję?