Inglot, Corrective Illuminator (Korektor rozświetlający)

Powiększ Inglot, Corrective Illuminator (Korektor rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: praline

Rozświetlający korektor w pędzelku zawierający satynowe, perłowe pigmenty, których zadaniem jest rozświetlenie cieni pod oczami.

Skład: Aqua/Water, Isododecane, Nylon-12, Bismuth Oxychloride, Cyclomethicone, Cycopentasiloxane, Synthetic Wax, Titanum Dioxide, Butylene Glycol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Hydrogenated Polyisobutene, Sodium Chloride, Mica, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Phenoxyethanol, Dimethicone Crosspolymer,-3, Caprylyl Glycol, Disteardimonium Hectorine, Potassium Sorbate, Isopropyl Titanum Triisostearate, SD Alcohol 40, Hexylene Glycol, [+/- (May Contain): Yellow 5 Lake (CI 19140, Blue 1 Lake (CI 42090), Iron Oxides ( CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (27.10.2010)

Cena: 37zł / 2,5ml

• Trafił w mój gust
  • Jest świetny. Po żmudnych poszukiwaniach nowego delikatnego i niezawodnego korektoru po Dax Cashmere, którego przestali mi produkowac, a którego używam od 5 lat (!), znalazłam coś odpowiedniego w w miarę rozsądnej cenie (tej samej co niezawodny Dax).

Dodam, że jestem wybredna i nie lubię chodzic na kompromis, dlatego każdy z korektorów, który przetestowałam, oceniałam bardzo rygorystycznie. Okolice oczu to coś, czego nie można "spaprac", bo będzie po efekcie.

Zalety korektora Inglot w pędzelku:

+ jest lekki! To bardzo ważne, ponieważ nie zostawia przy uśmiechaniu się zaznaczonych zmarszczek pod zewnętrznym kącikiem oka. Jest to pierwszy korektor, który nareszcie będę nakładac pod całą dolną powiekę, a nie tylko w wewnętrznych kącikach, bojąc się uczucia przeciążenia skóry, uwydatnienia zmarszczek, niechcianych prosaków, czy zbyt widocznego koloru na jasnej i delikatnej skórze w tym miejscu.

+ ma ładny kolor (ja wybrałam nr 53 - ponieważ w tym odcieniu produkowany jest Dax i ten odcień wygląda u mnie najnaturalniej, niestety korektory jaśniejsze, tzw biało-różowe "1" czy żółtawe "2" nadają znienawidzony "efekt pandy"

+ NIE JEST MATOWY ! Matowiące skórę pod oczami korektory wyglądają bardzo nieestetycznie. Młoda, zdrowa skóra, nie tylko pod oczami, jest naturalnie lekko błyszcząca, lekki błysk dodaje nie tylko młodzieńczości, ale i pomaga ukryc pojawiające się zmarszczki, suchy korektor natomiast uwydatnia je. Dlatego Inglot mi się podoba, w przeciwieństwie np. do korektorów mineralnych w proszku.

+ a nawet daję plus za opakowanie - czarny pisak jest bardzo elegancki

+ 40zł to przystępna cena, którą warto wydac na dobry produkt

Wady:
    - mogłoby byc więcej odcieni, pomiędzy moją trójką a dwoma pandowymi jaśniejszymi odcieniami jest wg mnie spora różnica, a ja bym chciała miec coś pośredniego... Ale byc może pośredni kolor wcale nie jest potrzebny? Nie jestem wizażytką, żeby to wiedziec, za to jako zwyczajna konsumentka - mam taki kaprys :P

W zasadzie to wad nie stwierdziłam.

Używam tego produktu od: zakupiłam w tym miesiącu
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Paulina257 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Calkiem dobry
  • Plusy:
    - lekka konsystencja;
    - bardzo latwe nakladanie;
    - rozswietla i koryguje okolice oczu;

Minus jest taki, ze kiedy jestem naprawde niewyspana i oczy sa podkrazone, ten korektor sie nie sprawdza, wiec nie polecalabym go dziewczynom, ktore normalnie maja problem z "podkrazonymi" oczami. Uwazam tez, ze cena jest delikatnie wygorowana w stosunku do jakosci.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja bardzo lubię!
  • Ale chyba dlatego, że mam 20 lat
    Mianowicie:
    + jest bardzo lekki i kryje delikatnie, ale dzięki temu wygląda się naturalnie, ale na wypoczętą
    + ładnie stapia się ze skórą.
    + gdy nakładam go w kształcie trójkąta to wypełnia pory i ich nie widać.
    + nie podkreśla suchych skórek.
    + nie roluje się!!!
    +/- ładnie rozświetla okolice oczu, ale w świetle sztucznym widać mieniące się drobinki pomimo przypudrowania.
    - opakowanie, niby fajny bajer ale czasami trzeba trochę poczekać aż spłynie
    - cena, jest za drogi, wydaje mi się że to opakowanie więcej kosztowało niż sam produkt

Można go porównać do Lumi Magique z Loreala ale moim zdaniem Inglot jest lepszy. Lumi nie wtapia się tak ze skórą. Cena jest podobna z tą różnicą, że Loreala można czasem kupić na promocji a Inglota nie :/

Generalnie polecam dla tych młodszych lub nie mających dużego problemu z cieniami po oczami.

Idealny na co dzień!

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić martynkaxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla nastolatek
  • Korektor dla gimnazjalistek.... Mnie posłużył jako produkt "do domu".

Plusy;
    - fajne opakowanie "click"- "click"
    - bardzo lekki , nie obciąża
    - łatwo się rozprowadza
    - nie wysusza

Wady:
    - Słabo kryje
    - Słabo rozświetla
    - Mała wydajność
    - Cena nieadekwatna do pojemności i jakości

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 2,5 ml

Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ja go lubie
  • Lubie ten korektor poniewaz rozswietla skore pod oczami. Jak u mnie pozostawia lekko tlusta warstwe pod okiem,ale mi to nie przeszkadza wole tlusto niz sucha. co do krycia jest on bardzo delikatny pewnie na since pod okiem sprawdzi sie kiepsko. Korektor nie wchodzi w zmarszki.
    .Uwazam,ze czarne opakowanie jest nie fajne,i za opakowanie daje gwiazdke mniej.
    Teraz kupilam sobie Lancome teint miracle,ale juz widze,ze nie rozswietla tj Inglot i pewnie sie nie sprawdzi u mnie.Używam tego produktu od: 6 miesiecyIlość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić 1monique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przydatny i praktyczny
  • Nie mam zbyt wielkiego problemu z cieniami pod oczami, ale mam głęboko osadzone oczy i czasami wygląda, jakbym miała podbite
    Jest to korektor rozświetlający i faktycznie spełnia swoją funkcję. Ładnie stapia się ze skórą, nie odznacza się oraz nie brudzi i nie ściera przy pierwszym potarciu ręką.
    Opakowanie bardzo ładne, jak na razie nie miałam problemu z dozowaniem kosmetyku, a pędzelek dobrze nakłada.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Chcesz pochwalić u marta za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA
  • Szukałam korektora pod oczy i przechodząc obok INGLOTa skusiłam się na to cudo. Dziewczyna na stoisku dobrała mi kolor (w zależności czy się ma bardziej niebieskie sińce czy fioletowe) i poradziła by już nie kłaść podkładu na skórę pod oczami, bo tam skóra jest bardzo cieniutka i nie można jej obciążać.

Tak więc kupiłam ten korektor za 38 zł, cena straszna, ale efekt jest świetny! Mam cerę jasną i niebieskie cienie. Korektor nr 54 fajnie je zakrył, idealnie stopił się z moją cerą i podkładem, który używam. Podkład tylko wokół oka przyklepałam.

Dla mnie efekt super, może nie kryje bardzo mocno, ale dla mnie kryje wystarczająco i nie widać drobnych zmarszczek pod oczami Nie wiem skąd te negatywne opinie, może źle dobrany kolor?

+stapia się ze skórą
    +maskuje niebieskie cienie
    +łatwo się go nakłada
    +ciekawy wygląd

- cena
    - 2,5 ml to wydaje się bardzo mało, nie wiem jak jest wydajny, bo dopiero mam pierwsze opakowanie

Używam tego produktu od: niedawna

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Vampire7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A miało być tak pięknie...
  • ZALETY:
    + pierwszą która rzuca się w oczy i zarazem jedyną to design

WADY:
    - opakowanie ; jest niewygodne 'pstryczek' się zacina, nie da się nałożyć odpowiedniej warstwy korektora gdyż,albo nie wylatuje nic,albo za dużo
    - mała pojemność (2,5ml)
    - nie wydajny - aby korektor zadziałał trzeba nałożyć dość gruba warstwę naokoło oka
    - cena (ponad 40 zł)
    - dziwny zapach
    - po 'wyschnięciu' ma lekko żółtawy odcień na twarzy

To kolejny przykład dobrej marki która wyrobiła swoje zdanie, po czym zaczęła produkować o wiele gorsze jakościowo kosmetyki. To przykre, bo zbierają oklaski za nic, za cenę dobrego produktu. Nigdy więcej nie zamierzam go zakupić, co więcej odradzam każdemu kto nie chce wywalić pieniędzy w błoto.

Chcesz pochwalić Fraigles za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdzie te czasy?
  • Kiedyś (i to wcale nie tak dawno temu) produkty Inglot były moimi ulubionymi kosmetykami do makijażu. Ceniłam podkłady, pudry i korektory, brązery i róże. Jednak od jakiegoś czasu mam wrażenie, że albo moje wymagania się zmieniły, albo firma obniżyła loty, jednocześnie podnosząc ceny.

Zakup tego korektora zaliczam do moich ostatnich kosmetycznych niewypałów. Poszukiwałam czegoś, co zakamufluje cienie pod oczami, zarazem nie obciążając skóry w ciepłe dni. Pani w salonie poleciła mi ten produkt jako idealny do tego celu.
    Wybrałam odcień 54 - jasny beż, z góry ciesząc się na efekt rozświetlonej skóry pod oczami. Niestety, w domu okazało się, że jest to jedynie kosmetyk-gadżet, który niczemu nie służy. Nie zakrył cieni, nie rozświetlił oka, mazał się niemiłosiernie i nie chciał wchłonąć. Postanowiłam wypróbować go jako kamuflaż do zakrycia zaczerwienień i drobnych niedoskonałości. Tutaj także przegrał z kretesem.

Pamiętam, jak świetnym korektorem był ten zamknięty w malutkim słoiczku, który zakrywał wszystko jak leci. Wersja w pisaku nie umywa się do niego, choć gadżeciarskie opakowanie przykuwa uwagę.
    Jestem zawiedziona na całej linii, bo od korekora za 40 złotych oczekuję porządnego działania. Tym razem otrzymałam wielkie "nic" w stylowym opakowaniu.

Zakupu ponowić nie zamierzam i doradzam rozwagę w przypadku osób, mających sporo do ukrycia ;-).

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ljubljana za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Pod oczami zostawia tłstu film, jesli taki miałbyc efekt rozświetlenia to gratujuje pomysłu :/
    Ktoś niżej napisał że tworzy efekt tafli wody pod okiem i dokładnie takie efekt daje, wyglądałam wtedy jakbym była chora i nie spała kilka dni.
    W ogóle nie kryje, w ogóle!
    Nie polecam, szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić patycek za czytelną i pomocną recenzję?
  • ej, nie
  • Bardzo średni korektor . Mam niewielkie cienie pod oczami, więc zależało mi na lekkiej formule korektora, który nie będzie mocno kryjący, a który da efekt wypoczętych oczu. Niestety produkt nie pokrywa nawet tych niewielkich zmian, jedynie bardzo rozświetla okolice pod dolną powieką, tworząc sztuczny efekt tafli wodnej. Plusem jest łatwa aplikacja korektora. Moim zdaniem trudno jest nałożyć zbyt dużą jego ilość.
    Cena za 2,5 ml , jest zdecydowanie za duża. Generalnie jestem bardziej NIE.

Chcesz pochwalić ninaspi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Jest świetny i juz
  • Kokrektor może rzeczywiście nie pokrywa dokładnie sińców ale ja tego nie oczekuję od korektora - bo po prostu takiego cudu nie ma (gdy czyta się recenzje korektorów ma się wrażenie, że to poszukiwania świętego Graala).
    U mnie ten korektor sprawdza się bardzo dobrze, przede wszystkim NIE WCHODZI w zmarszczki mimiczne i nie roluje się co dla mnie jest najistotniejsze, gdyż nie lubię zawracac sobie głowy poprawkami.
    Poza tym nie uczula, nie podrażnia (nosze soczewki).
    Rozswietlenia też nie zauważyłam ale i niespecjalnie go oczekiwałam.
    Pewnie są jeszcze na świecie korektory, które nie podkreślają zmarszczek ale ja póki co będę kupowała Inglota
    Cena... do przeżycia, mi starcza na ok. 3 miesiące codziennego 'paćkania"

Chcesz pochwalić mag78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry rozświetlacz
  • Jak dla mnie jest wporządku, używam go pod oczy, jako rozświetlacz i jest całkiem ok

plusy:
    pozostawia skórę, rozjaśnioną, ekeft lekkiego rozświetlenia

minus:
    niestety trzeba nałożyć sporą ilość produktu, żeby było cokolwiek widać..

Chcesz pochwalić Isly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo be.
  • Całkowicie zgadzam się z Magic chocolate cookie.
    Drogi bubel, który nic nie robi.
    Efektu po jego nałożeniu jest zero.
    Krycie żadne, rozświetlenie także.
    Nie nadaje się ani pod oczy ani na niedoskonałości.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śmierdzący bubel
  • Po 2 tyg. od zakupu korektor zaczął śmierdzieć. Podejrzewam że kupiłam go już przeterminowanego bo nigdzie na nim nie było daty ważności. Korektor w ogóle nie spełniał swojej roli. Ani nie maskował ani nie rozświetlał. Nigdy nie kupie już nic marki INGLOT bo totalnie się zraziłam. Jedyne co mi się w nim podoba to opakowanie.

Używam tego produktu od: krótko
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić EmilaB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • W inglocie kupuję mój ulubiony puder, róż i brązer, pomyślałam więc, że korektor też mnie na pewno nie zawiedzie. Myliłam się i to bardzo.

Przede wszystkim 37 zł za produkt, który nie robi nic to mało śmieszny żart. Korektor ani nie kryje, ani nie rozświetla. O trwałości nwet nic nie wspominam bo i tak go nie widać i tak. A nawet jeśli można go dostrzec to tylko przez to, że bez przykrycia pudrem świeci się jak nie wiem co. Pędzelek to tylko gadżet bo i tak trzeba rozsmarować go palcem inaczej placki pod oczami murowane. Po 4-5 użyciach albo popsuł mi się guzik dzięki któremu wydobywamy produkt z opakowania albo po prostu korektor mi się skończył.
    Jestem zażenowana tym produktem. Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić kas707 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Korektor inspieruje YSL ale BARDZO daleko mu do oryginału
  • Mam duże, dziedziczne cienie pod oczami, dlatego chętnie sięgnęłam po ten korektor.
    Minusy:
    -nietrwały
    - nawet przy małej aplikacji sztuczny efekt misia Pandy
    - wysusza skórę pod oczami
    -nie jest przeznaczony dla osób z cieniami pod oczami

Plusy:
    -dobrze, że firma Inglot podjęła próbę stworzenia
    takiego produktu, może go udoskonali.........

Chcesz pochwalić Hamma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • To jest pierwszy korektor pod oczy z którego jestem zadowolona, zaskoczył mnie pozytywnie od pierwszej aplikacji i nadal mnie codziennie uszczęśliwia. Pięknie rozświetla cienie pod oczami, nie zakrywa ich idealnie (tylko za to odjęłam gwiazdkę), ale tak pięknie rozświetla to miejsce że nie można oderwać oczu od oczu!
    Mam 38 lat i sporo zmarszczek pod oczami, ale lekka konsystencja korektora nie obciąza dodatkowo tej delikatnej sfery, ani nie uwypukla problemu zmarszczek. Efekt rozświetlenia przebija wszystko, odwraca skutecznie uwage od cieni, zmarszczek i niedoskonałości. I nie mówię tylko z własnego doświadczenia, ale kiedyś pomalowałam przyjaciółkę i nie mogłam oderwać od Niej oczu, tak zmienił się wyraz oczu tylko z powodu jednego korektora.
    Ogromny plus za fajne, higieniczne opakowanie i łatwa aplikację, bardzo dobra lekka konsystencja.
    Po prostu dla mnie HIT!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w czasie pierwszego

Chcesz pochwalić Katinka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Płać i patrz, że nie działa
  • Oto przykład całkowicie zbędnego kosmetyku.
    Nie mam specjalnie widocznych cieni pod oczami, ale przy zakupie podkładu z tej firmy konsultantka sugerowała, że nie należy go używać na oczy, a tu mają - zupełnym przypadkiem - takie oto coś w promocji.
    To wzięłam (ach, ten pachnący PR!)

Sumiennie nakładałam na powieki, lekko i bezproblemowo. Czysta aplikacja, chociaż sam pędzelek bardziej szkodzi, niż pomaga i bez poprawek opuszką palca się nie obywało.

Efekt: cienka, niemal niewidoczna warstwa czegoś nieokreślonego. Ni to rozświetlało, ni to maskowało, generalnie nie robiło nic.

Ok, cień nakładał się lepiej, ale ten sam efekt osiągnęłam, aplikując podkład - mimo przestróg - na okolice oczu.
    Oczom nic nie ubyło, dodam.

Za pełną cenę nie kupię nigdy więcej, za cenę promocyjną może się zastanowię, o ile będę posiadała nadmiar gotówki na ekstrawagancje typu baza pod cienie, bo tu działa jako tako.
    Ale przemyślę to dwa razy, bo jest bardzo mało wydajny. Pstrykadełko niby fajne, jednak przestało działać, a jestem pewna, że kosmetyk w środku jeszcze jest, tylko nie ma jak go wydobyć... też niefajnie.

Chcesz pochwalić sonea8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabizna
  • Kupiłam podkład w inglocie za 25zł z którego jestem baardzo zadowolona,oraz korektor za 37zł po użyciu którego uczucie które mnie ogarnęło to...rozczarowanie.Korektor jest fatalny,rzadki,nic nie kryjący. Lepiej zamówić na allegro loreala za 15zł.

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

Chcesz pochwalić maomi za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt posiadający tylko jeden mankament
  • Kupiłam ten korektor pod wpływem chwili podczas kupowania podkładu w inglocie. Pani mnie na niego namówiła i opisywała go mówiąc przede wszystkim że jest idealny żeby pokryć zmarszczki, że skóra pod okiem staje się gładka...
    niestety nie mogę się z tym zgodzić bo mimo że korektor pięknie rozświetla, przyjemnie się nakłada, całkiem nieźle kryje jak na rozświetlacz to moje dwudziestokilkuletnie zmarszczki zobaczyłam dopiero po jego nałożeniu także niestety u mnie zbiera się w zagłębieniach i trzeba po prostu w ciągu dnia kontrolować skórę pod okiem i ewentualnie delikatnie rozetrzeć żeby nie wyglądać na 40 lat....

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cukierka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Korektor dostałam od przyjaciółki, która kupiła za jasny dla siebie odcień. Mimo lekkiej formuły całkiem dobrze radził sobie z sińcami pod oczami, które są moim problemem. Ładnie rozświetlał i ujednolicał kolor, idealnie stapiał się ze skórą. Idealny do lekkiego, letniego makijażu. Minus za niewielką pojemność i małą wydajność.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić mademoiselle jeanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • W ciągu zimy pod oczami zrobiły mi się nieestetyczne sińce i w ten oto sposób w moje ręce trafił ten produkt. Niestety zakup był chyba trochę nieprzemyślany - owszem, efekt rozświetlenia jest, ale odrobinę za mało kryje. Ogólnie ok, ale bez rewelacji. Odnoszę wrażenie, że bardziej nadaje się dla tych, którzy nie mają tzw. worów a chcą nadać oczom lekkiego blasku.
    Ten korektor nie zagości na stałe w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: 3 mcy
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić mademoiselle_isu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie nie
  • Jak dla mnie katastrofa.

Minusy
    - zbiera się w zagłębieniach ( ja mam 25 lat i kilka drobnych zmarszczek a dzięki temu kort korowi wyglądam na 40 lat wiec nie nie nie )
    - nie rozświetla oka w ręcz przeciwnie wygląda ono na zmęczone
    - waży się
    - krótką datę ważności 6 miesięcy
    - jest nie trwały i wciągu dnia znika
    Niestety nie, po raz kolejny Inglot mnie rozczarował.

Chcesz pochwalić malawalawena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry i bardoz drogi.
  • Jego zasadniczą wade jest niestety cena. Ja dostałam go za darmo ale widzac cene nie kupiłabym go.
    Światnie rozświetla, delikatnie maskuje. Kolor światny, dobrze się aplikuje chociaż wystarcza na krótko.

Przy tej cenie powinien być bardziej wydajny.

Używam tego produktu od: Paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3, 4 w trakcie

Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?