Versace, Versace pour Homme EDT

Powiększ Versace, Versace pour Homme  EDT

Zgłaszająca osoba: tass822

'Versace pour Homme' to zapach z 2008 roku. Niezwykle elegancki i wyrafinowany, dla mężczyzn ceniących modny styl oraz klasę. Ta woda toaletowa to męski odpowiednik zapachu Versace 'Signature'. Inspiracją dla projektantów tych perfum była chęć stworzenia unikalnej kompozycji, czegoś zupełnie odmiennego i oryginalnego. 'Versace pour Homme' powstał na bazie składników pochodzących z rejonu Morza Śródziemnego. Ten zapach jest naprawdę inny, dodaje pewności siebie i pozwala mężczyźnie realizować swoje pragnienia.

Nuty zapachowe: bergamotka, liść pomarańczy, neroli, cedr, geranium, szałwia, hiacynt, ambra, fasola tonka, piżmo

Cena: ok. 230zł / 100ml

• Użytkownik
    Chwalona: 13 raz(y)
  • Seksualny i zabawowy
  • Sami wiecie, że po pierwszym razie nie zawsze jest fajnie (a powinno). Pierwotnie oceniłem go jako zwykłego, przeciętnego, którym pachnie co drugi koleś w klubie. Z czasem coś się jednak zmieniło i zaczęło się...Plaża na wyspie na Pacyfiku, a ja w hamaku między palmami. Radość, słońce, bryza od morza i on...typowy wakacyjny zapach, z którym chce się uprawiać wakacyjną miłość (niekoniecznie fizyczną).
    A sprawców tego uniesienia jest kilku. Cytryna, bergamotka, neroli, geranium, hiacynt i róża...Świetny band, co wygrywa radosną kompozycję. "Melodię", którą chce się nucić, trzymać w pamięci i przywoływać w chwilach melancholii.
    Dodać trzeba, że na finiszu kapela trochę zaczyna fałszować i wychodzi "mydełko Fa" z wielkiego Versace, ale to nie zarzut, gdyż mydlano-świeży powiew jest jak najbardziej na miejscu. To tak, jakby Buena Vista Social Club przy ostatnim utworze na koncercie, zmienił linię melodyczną. I tak nikt nie zauważy, a jak zauważy to pomyśli, że tak miało być...W końcu konwencja zabawy wybacza wszystko...

Używam tego produktu od: 1 rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aegon za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• słabiutko, kioskowo ;-)
  • UUu kiepsko z tym zapaszkiem oj kiepsko. Trwałośc i moc pozostawia wiele do zyczenia. Porównanie do Allure Sport jest błędem. u tamtego smierdzielka trwałosc jest powalajaca i ogólnie zapach jest oryginalny. Tutaj mam doczynienia z kiepską tanią wodą z atomizerem. Flakonik jedynie ciekawy ale sam zapach... Cytrusy od samego początku biją po nozdrzach i własciwie tylko je daje sie tu wyczuc z jakimis przebyłskami czegoś słodkiego. Nie dla Meduzy -ten zapach jak tysiace innych-jedynie piękno flakonu wzbudziłoby podziw.

Używam tego produktu od: test
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić nowy48 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cytrusowe uniwersum
  • To był dobry wybór na tę wiosnę! Zapach, jak dla mnie, jest niemal kopią Chanel Allure Sport, z tym że popularna Medusa wydaje się być troszkę bardziej wyrafinowana. Całkiem dobra trwałość (do 6h), na ubranich znacznie dłużej. Zapach należący do tych uniwersalnych(śmiało do codzinnego użytku, w obiegu także flaszki 200ml) , klasyczny, cytrusowo-piżmowy. Śmialo można kupić w ciemno, jeśli któś lubuje się w świeżuchach

Ilość zużytych opakowań: 100ml w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hubi87 za czytelną i pomocną recenzję?