Dabur, Vatika, Hair Oil (Olejek kokosowy do włosów)

Powiększ Dabur, Vatika, Hair Oil (Olejek kokosowy do włosów)

Zgłaszająca osoba: agusia_85

Intensywnie działająca odżywka, która sprawi, że włosy staną się zdrowe i lśniące. Stosowany regularnie zapobiega łupieżowi, zwiększa ukrwienie głowy, stymuluje porost włosów i zapobiega ich wypadaniu. Masaż skóry głowy przy użyciu olejku kokosowego uwalnia od stresu i napięć.

• Odradzam
  • Mieszkam w Indiach i mam tu ogromny wybor olejkow do wlosow i ciala, z tego rzecz jasna najwiecej kokosowych

Hinduski (i Hindusi) uzywaja go codziennie -
    dla moich wiecznie suchych, puszacych sie i kreconych wlosow kompletnie sie nie nadaje
    Zostawia tlusta warstwe, nie nawilzajac wlosa, jest zdecydowanie za ciezki,
    po 2- 3 dniach wlosy sa szorstkie, przykleja sie do nich kurz , wygladaja na niemyte od tygodni
    Poza tym olej ma tendencje do migrowania na cere twarzy, tworzac w moim przypadku pryszcze i cysty na czole
    Generalnie , nie nadaje sie do europejskich, delikatniejszych wlosow
    Mala rada-jesli ktos kupil nie jest zadowolony-mozna uzyc do ciala w czasie upalow- ma dzialanie chlodzace!
    Przetestowalam wiele razy

Używam tego produktu od: ok 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 (polowa)

Chcesz pochwalić thekonstancja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie na moje włosy
  • Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami, z nadzieją że uratuje moje końcówki i przyspieszy porost włosów. Niestety nastąpiło rozczarowanie. Miałam wrażenie, że olejek tylko oblepia moje włosy. Były po nim ciężkie, robiły się dziwne ni to fale ni to loki i szybko się przetłuszczały.
    Do moich kręconych włosów, o wysokiej prowatości, niestety się nie nadaje :<

Duży plus za zapach i wydajność.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 niedokończone

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Mniej więcej 1,5 roku temu zaczęłam się wgłębiać w tematykę włosową. Zaczęłam się bawić zwykłym olejem rycynowym, później próbowałam robić swoje mieszkanki (z pomocą przyszła Alterra), aż w końcu zdecydowałam sie na ten olejek.

Na początku odrzucił mnie zapach - tak, jakby kostkę do kibla o zapachu lasu wrzucić do rafaello. Ale z czasem się przyzwyczaiłam do tego zapachu, ba! Pokochałam!

Olejek stosuję mniej więcej od wakacji 2012 (sierpnia?). Przeważnie zostawiam na całą noc, ale czasem mi się zapomni lub nie chce, to ok. 30 min przed myciem włosów (no, co najmniej 30 min).

Efekty są niesamowite:
    + włosy są odżywione i nawilżone
    + są niesamowicie sypkie
    + wypada mi ich DUŻO mniej
    + nie rozdwajają mi się końcówki
    + włosy mi szybciej rosną
    + włosy dłużej pozostają świeże
    + nie mam żadnych problemów, żeby zmyć olejek (najpierw myję włosy odżywką, a później płynem facelle intim z rossmanna)
    +zapomniałam co to swędząca skóra głowy

Spośród innych opinii wyczytałam, że jak się odstawi na jakiś czas olejek, to włosy znów bardziej wypadają - muszę się tutaj zgodzić, ale nie jest to jakaś dramatyczna ilość tych włosów. Zanim zaczęłam się bawić w porządną pielęgnację włosy mi wychodziły prawie garściami, więc i tak jest duża poprawa

Uwielbiam ten olejek, niedawno po przerwie ok. miesięcznej znów do niego wróciłam i dalej na mnie działa
    Polecam z całego serca!

Używam tego produktu od: 5 miesięcy?
    Ilość zużytych opakowań: Kończę 1

Chcesz pochwalić moniaobcy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Było OK, ale następnego opakowanie nie kupię...
  • Zachwycona opiniami "Nissix83" i innych internautek, zamówiłam go na "Allegro". Użyłam jeden, drugi, trzeci raz i... efektów zero.

+ przed użyciem trzeba go roztopić

+/- cena

- brak dostępności
    - zapach
    - konsystencja
    - brak działania

Chcesz pochwalić WGronieMotyli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra rzecz, ale...
  • Bardzo lubię ten olejek, kiedy tylko zaczęłam go używać, włosy miałam błyszczące i bardzo miękkie, zdziałał naprawdę cuda. Olejek stosowałam na noc. Po jakimś czasie zauważyłam, że olejek działa na moje włosy lepiej, kiedy na głowie mam go ok. 3h, a nie całą noc. Teraz natomiast w ogóle nie działa... Na początku naprawdę świetnie nawilżał i odżywiał, ale moje włosy najwidoczniej się na niego uodporniły, za to odejmuję pół gwiazdki. Na pewno do niego wrócę, ale dopiero za jakiś czas, na razie poużywam czegoś innego.

Używam tego produktu od: początku tego roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno 150ml i pół 300ml

Chcesz pochwalić Heksacyjanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wymarzony olejek.
  • Ostatnio zrobiło się bardzo głośno o tym olejku do włosów. Dlaczego nie spróbować?

+ powstrzymuje wypadanie włosów,
    + po użyciu olejku włosy są lśniące,
    + dość dobrze nawilża włosy,
    + ułatwia rozczesywanie ( choć na ogół nie mam z tym porblemów),
    + likwiduje łupież,
    + pięknie pachnie, co działa jak dobra kuracja antystresowa,
    + włosy stają się bardziej gęste i szybciej rosną,
    + bardzo wydajny,
    + cena - kupiłam go za 15zł.

Niestety olejek ma jedną, dość poważną wadę. Jeśli przestanie się go używać, włosy zaczynają znowu wypadać. Co prawda, nie tak, jak przedtem, ale wypadają. Nie spodziewałam się też, że nagle nie będą mi w ogóle wypadać, bo to nierealne, ale szkoda, że efekt nie trwa dłużej. Dlatego odejmuję pół gwiazdki i mimo wszystko ląduje w moich ulubieńcach

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki (150ml)

Chcesz pochwalić Emocja20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Płaskie i bez zycia
  • Skusilam sie rezygnujac ze wszystkich odzywek, perlowych szamponow i uprzednim stosowaniu olejku rycynowego, ktory byl dobry jako intensywnie regenerujacy kompres z czasem stal sie za ciezki. Stad zakup Vatiki.
    Wlosy przed:
    -szorstkie
    -elektryzujace
    - plaskie
    + przestaly wypadac
    Mialam 2 podejcia. Za pierwsza kuracja wlosy strasznie elektryzowaly i byly bez zycie- wisialy sobie smetnie mimo iz byly dobrze wymyte i b blyszczace staly sie super lekkie i pod wplywem woDy byly jak ''pajęczyna"Odstawilam na wiele mies. Wrocilam, bo nie lubie wyrzucac produktu, w duecie z rycyna bylo o niebo lepiej. 2 gwiazdki za powstrzymanie wypadania.

Chcesz pochwalić NinaSimone za czytelną i pomocną recenzję?
  • treściwy olejek
  • Vatika jest dla moich włosow mocniejsza niz olejek kokosowy naturalny, pewnie za sprawa ziól ,które ma w skladzie.
    po Vatice moje włosy sa
    - nawilzone,czego naturalny olejek kokosoy nie robil tylko odzywiał
    -gładkie
    -prostsze,mam proste włosy z wywijacym sie końcami,ale ten olejek sprawia ,ze całosc jest prościutka
    -mocniejsze
    - nieprzyklapniete, nie obciaza moich cieniutkich,delikatnych włosow
    Ogólnie włosy wygladaja na zdrowsze.
    Działa zbawiennie na przesuszona skóre głowy,nawilża ,nie podraznia,choc mam wrazliwy sklap.
    Jedynym minusem jest dostepnosc -musze zamawiac w necieUżywam tego produktu od: 4miesiaceIlość zużytych opakowań: jedno 75ml i jestem w trakcie uzywania opakowania 300ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić astra85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ach!
  • Postaram się, aby było krótko i zwięźle, bo chyba o Vatice zostało napisane już wszystko

Olejku używam od około dwóch lat i życia bez niego sobie nie wyobrażam. Jest wspaniały, jedyny, niezastąpiony. Moje włosy dzięki niemu są piękne i zadbane.

+nawilża, nawilża, nawilża (!)jak nic innego
    +włosy są miękkie, odżywione, pięknie się układają
    +utrzymuje włosy w zdrowiu - mniej się rozdwajają, ją mocne
    +dba o nie, pielęgnuje
    +łagodzi podrażnioną skórę głowy
    +łatwo i bez problemu się zmywa
    +wydajny
    +tani - 20zł za takie cudo to naprawdę grosze

Włosy mam długie, gęste, podstawą w mojej pielęgnacji jest solidne nawilżanie. Olejku używam średnio raz w tygodniu, trzymam tyle, ile aktualnie mam czasu, zazwyczaj 1 - 2 godziny.

Co do przyspieszenia wzrostu włosów - niczego takiego nie zauważyłam, poza tym olejek wcieram w skórę głowy tylko wtedy, gdy jest podrażniona.
    Polecam wszystkim ten produkt - zwłaszcza włosom takim jak moje - gęste i falowane

Używam tego produktu od: Około dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham
  • Pierwszy olejek do włosów, jaki kupiłam. Na początku, przzez pierwsze dwa lata używałam nieregularnie - raz na tydzień lub dwa, czasem z przerwami kilkumiesięcznymi - więc i efektów jakichś rewelacyjnych nie było. Ale po wakacjach, widząc swoje przesuszone, pierzaste włosy, zawzięłam się i zaczęłam stosować co drugi dzień. Ilość wypadających włosów stopniowo się zmniejszała, aż pod koniec miesiąca podczas mycia wypadły zaledwie trzy! Opadła mi szczęka. A dawno niewidziana koleżanka powiedziała mi, że gdyby nie to, że się znamy, pomyślałaby, że mam na głowie perukę tak dobrze wyglądały.
    Jednak okazuje się, że trzeba stosować regularnie, by utrzymać efekt (po krótkim romansie z olejem migdałowym wypadanie wróciło :/ )
    Dlatego też Vatika ma stałe miejsce na mojej półce, a gdy ją kupuję, to zawsze hurtem - po trzy, cztery butelki. Ponieważ dozuję go dość hojnie, butelka 300 ml starcza mi na miesiąc... za to nie stosuję już innych odżywek. Uwielbiam jej zapach i uwielbiam swoje "olejowe sesje"

Używam tego produktu od: 2, 5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 5x300 ml

Chcesz pochwalić hinduska_narzeczona za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij