Powiększ Avon, Planet Spa, Greek Seas, Peel - Off Mask with Algae Extracts (Odświeżająca maseczka do twarzy `Greckie morza`)

Zgłaszająca osoba: Yorki

Odświeża , oczyszcza, przywraca skórze równowagę, zmniejsza widoczność porów.

Skład: Aqua, Alcohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Poloxamer 185, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Chondrus Crispus Extract, Methylparaben, Parfum, Sea Salt, Algae Extract. (02.03.2010)

/bw/

• Taka sobie
  • + fajnie odświeża
    + dość dobrze oczyszcza
    + troszeczkę wygładza
    + konsystencja - żelowa, lekka, z kawałkami alg (chyba) ale nie spływa z twarzy
    + zapach - ładny, delikatny, morski, ale trochę alkoholowy
    + szybko się nakłada i łatwo zdejmuje
    + wydajna, jak inne z tej serii

- troszkę wysusza
    - ten alkoholowy zapach drażni w oczy, albo to co jest w składzie

Jest dobra, ale nie rewelacyjna

Używam tego produktu od: dawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kropellka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niedobra
  • Trudno mi określić od czego ta maseczka jest, bo nie była od niczego. Taki sobie gadżecik, który łatwo się zdejmowało z buzi ale nie przynosił żadnych efektów.

I byłam lekko przerażona informacją na opakowaniu: "produkt łatwopalny"

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić nnatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest warta swej ceny
  • Maseczkę kupiłam w promocji za niecałe 10 zł i nie wyobrażam sobie bym mogła zakupić ją w cenie regularnej. Sądzę, że nie jest ona warta nawet swojej promocyjnej ceny. Podczas nakładania rzeczywiście czuje się odświeżenie, ale jeśli ma się jakies podrażnienia na skórze to zarasz zaczyna szczypać - bo zawiera w swoim składzie alkohol. Po zastosowaniu skóra jest może matowa w dotyku, ale w wrażliwszych miejscach przesuszona. Maseczka dobra tylko i wyłącznie dla osób o bardzo tłustej cerze, w przeciwnym razie wysusza i podraznia. Już nie mogę doczekać się aż ją wykończę i wyrzucę opakowanie do kosza. Nigdy więcej nie chcę jej widzieć w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić lindita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Dostałam maseczkę od koleżanki - ona miała dwie więc jedną oddała mi. Jednak żałuję, że ją wzięłam. Dla mnie to nie maseczka - to KOSZMAR!!!!!

Zalety:
    - wygodna tubka
    - ładny zapach
    - przyjemna aplikacja
    - typ peel off - lubię ten rodzaj maseczek
    - wydajna

Wady:
    - po 5 minutach od nałożenia skóra okropnie swędzi i trzeba ją zdzierać bo nie można wytrzymać
    - szczypie w oczy
    - bardzo wysusza skórę na twarzy
    - powoduje wyskok nowych nieprzyjaciół
    - dość wysoka cena w cenie regularnej

Cieszę się, że dostałam ją za darmo, bo bym żałowała każdej wydanej złotówki na ten bubel!

Używam tego produktu od: Używałam ostatnie 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedna tubka

Chcesz pochwalić kudlik_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropieństwo!
  • Z chęcią próbuję maseczek Planet Spa to i postanowiłam wypróbować też tą, niestety okazała się niewypałem... przynajmniej dla mnie.

Zaraz po otwarciu po prostu śmierdzi od niej alkoholem. Po nałożeniu jej na twarz mało kto wytrzyma ten bijący zewsząd smród... oczy po prostu łzawią od tych oparów! Skoro alkohol to i twarz jest mocno podrażniona. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zapychania, stwierdziłam, że odświeżająca maseczka zrobi jej dobrze, ale mocno się pomyliłam... Nie dość, że zapach jest mocno alkoholowy, to do tego twarz piecze i jest po prostu podrażniona. Nie polecam wrażliwcom...

Efekt matujący i odświeżający to chyba tylko zasługa alkoholu, który niesamowicie wysuszył mi policzki już po pierwszym użyciu. Muszę przyznać, że twarz jest odświeżona, ale jakim kosztem... dziękuję bardzo za taki bubel ;(

Oprócz tego zauważyłam, że maseczka jest mało wydajna, gęsta, ciężko ją rozprowadzić na twarzy. O ile jest w promocji to być może jest to opłacalne dla kogoś, komu ta maseczka spasowała. Poza promocją cena jest mocno kontrowersyjna, ponieważ maseczka tak właściwie może wyrządzić więcej szkód niż pożytku.

Chcesz pochwalić AliceLiddell za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja jestem zadowolona!
  • jest to jedna z moich ulubionych maseczek z avonu, kupuję ją zawsze jak pojawi się w promocyjnej cenie za 9,90, bo w regularnej to raczej nie. maseczka jest wygodna w użyciu- czyli nie muszę się męczyć z jej zmywaniem bo jest typu peel-off i szybko się ściaga. jedyny minus to zbyt ostry jej zapach tuż po aplikacji, który nawet szczypie w oczy. ale szybko sie ulatnia. maseczka ładnie wygładza i oczyszcza buzię, skóra jest gładka i wolna od wszelakich wyskaujacych "intruzów", uzywam jej 3 razy w tygodniu. maszeczka jest gęsta, ale jak dla mnie szybko ubywa- mogłoo by być jej wiecej. Ja polecam

Używam tego produktu od: odkąd pojawiła się w sprzedaży
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić asiunia530 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiedziona
  • Po pierwsze przy nakładaniu masakrycznie czuć alkohol, co mnie bardzo przeszkadza. Po drugie nie lubię maseczek typu peel-off, ale chciałam szybkiej maseczki na wakacje, bez koniecznosci zmywania gąbeczką. Nie lubię, bo zawsze mi coś zostaje na twarzy, potem się klei, na włosach itd. Długo zasycha, jest mało wydajna, śmierdzi alkoholem. Żadnych spektakularnych efektów, no może niewielkie uczucie odświeżenia jest. Nie nawilża, nie ściąga porów, nie oczyscza, nie rozjaśnia. Kiepska...

Używam tego produktu od: około pół roku, stosuję bardzo żadko, zamiennie z innymi, których mam kilka
    Ilość zużytych opakowań: pół 1

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna
  • Fajna , lekka maseczka . Bardzo ladnie sie rozprowadza i zasycha , bardzo ladnie schodzi z twarzy po wyschnieciu .
    Delikatnie oczyszcza , rozswietla i wygladza cere . Cena regularna jest zbyt wysoka , ja kupuje w promocjach za 10 zl i robie zapasy . Malo wydajna . Polecam

Używam tego produktu od: od tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić akrylowapani za czytelną i pomocną recenzję?
  • jako odświeżająca jest super
  • Maska fajna. Działa delikatnie, rzeczywiście odświeża i przywraca skórze blask. Fajnie pachnie. Opakowanie wygodne. Maseczkę też się super ściąga z twarzy. Polecam ja nałożyć po maseczce oczyszczającej.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić NeFhRi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super <3
  • Maseczki użyłam 3 razy w tygodniu

Zalety:
    +wydzielanie sebum długotrwale ograniczone
    +brak nowych niedoskonałości
    +łatwo się ściąga
    +pory ściągnięte
    +nie wysusza skóry
    +łatwo się rozprowadza
    +szybko wysycha

Wady
    -mała ilość żelu w opakowaniu

Kupiłam ją za 7zł na allegro i powiem szczerze, że za taką cenę to jest po prostu RE-WE-LA-CJA!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Gysk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezłe
  • Daje tylko trzy gwiazdki, dlaczego?
    Otóż, faktycznie, na sam początek czuć bardzo alkohol, chociaż mnie to osobiście nie przeszkadza za bardzo. Dopiero potem można poczuć delikatny zapach greckich mórz. Fajnie się ją nakłada, jak również ściąga. Zasycha jak każde inne maseczki peel-off, czyli całkiem dobrze. Wielkich rezultatów nie zauważyłam jak obiecywał producent, ale nie narzekam. Nie wiem ile procent ''algae extracts'' jest faktycznie w ''algae extracts'', ale to się pominie...

Używam tego produktu od: hmmmm...
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego

Chcesz pochwalić aneidra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia!
  • Miałam tę maseczke ponad rok temu albo dalej i widzę że znowu wróciła do katalogu.
    Mam same niemiłe wspomnienia z nią związane mimo że lubie serie Planet Spa.
    *maseczka śmierdzi alkoholem
    *wysusza skórę -ale to nie dziwi skoro ma tyle alkoholu w składzie
    *dość długo zasycha
    *ma takie dziwne kawałeczki "alg" zatopionych w żelu ale dla mnie to sama chemia i żadnych naturalnych skladników nie ma!!!!
    *nie robi nic dobrego ze skórą twarzy-nie odświeża
    *nawet trochę zapycha

Używam tego produktu od: kiedyś

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Alkoholowy zapychacz!!!
  • Nie rozumiem działania tej maseczki, ma odświeżać ale czym, alkoholem? Po otworzeniu tubki czuć okropny smród spirytusu, aż bałam się ją nakładać na twarz. Po zastygnięciu elegancko dała się usunąć, a skóra była gładka i nawilżona. Za to rano po przebudzeniu miałam tłustą skórę z wągrami i drobnymi wypryskami. Ja po maseczce typu peel of oczekuję ściągnięcia nadmiaru sebum i oczyszczenia porów, a nie ich zapchania. Może komuś innemu ta maseczka się przyda ja po 2 próbach mam dość.

Podsumowując:
    + wygodne estetyczne opakowanie
    + dobrze się nakłada i ściąga
    + nawilża i wygładza
    - zapycha pory
    - przetłuszcza skórę
    - powoduje powstawanie zaskórniaków

Nie polecam!

Używam tego produktu od: 2 użycia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego!!!

Chcesz pochwalić Pettitka666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszna
  • Maseczkę zakupiłam w promocji, nie doczytałam, że to peel-off, ale cóż, mój błąd. Ponieważ jestem fanatyczną fanką maseczki z morza martwego z tej serii i lubię pozostałe ( ale "zmywalne" ) pomyślałam sobie, że jak już jest to nie będzie stać bezczynnie

Zrobiłam sobie peeling , chciałam nałożyć maseczkę... Od razu po otwarciu "rzucił mi się w nos" zapach alkoholu
    Zajrzałam więc do składu, a tam na drugim i trzecim miejscu alkohol... Być może w maseczkach tego typu tak musi być, porównałam z maseczką z białej herbaty z tej serii (też przypadkowy zakup), biała herbata tak nie cuchnie

No ale cóż; "jadę dalej", maseczka jest strasznie gęsta, zawiera jakieś dziwne kawałki czegoś, co przypomina ni pestki winogron, lepi się

Ale ja się tak łatwo nie poddaję, więc czekam z tą mazią na twarzy...czekam i czekam i czekam, a ona nie nie zastyga!

Moja cierpliwość się wyczerpała, postanowiłam ją zmyć. Koszmar, maseczka się mazała, lepiła, nie dało się jej zmyć, peeling nie dał rady, biały jeleń ledwo sobie poradził, musiałam resztki zmyć tonikiem, twarz mnie piekła i szczypała

Jednak maseczki nie skreśliłam, dałam jej jeszcze szansę, nałożyłam dużo mniej, co nie było łatwe
    Tym razem zastygła, ale po jej zdjęci skóra była ściągnięta i wysuszona (mam tłustą cerę, więc to wyczyn )
    Ja chyba sadystką jestem, bo dałam jej kolejną szansę, przed aplikacją nie zrobiłam peelingu, efekt był niestety taki sam

Jak już wspomniałam, kiedyś używałam maseczki Planet spa z białą herbatą, ona również była peel-off, ale nie była tak koszmarna

Ja jednak pozostanę przy moim błotku, czyli Planet Spa z minerałami z Morza Martwego

Edycja w jednej kwestii muszę tej masce "zwrócić honor", jej skład, a dokładniej alkohol, nie jest jakimś wykroczeniem, to urok peel-off, na swoją obronę dodam, że ja tego typu maseczek używam rzadko
    Jednak jej alkoholowy zapach jest nie do przyjęcia

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić zimna woda za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • witam, dla mnie ten produkt jest bardzo dobry. swietnie odswierza skore i nadaje jej gladkosc. w miare dobrze sie naklada, na poczatku ma zbyt intensywny zapach ale po chwili sie wszystko normuje. dobrze wysycha i swietnie sie sciaga. lubie jak sciaga mi skore. ardzo polecam go i zachcam do kupna bo warto.

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malwa1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PASKUDZTWO
  • Nigdy nie miałam jeszcze tak okropnej maseczki do twarzy.
    Pierwszym jej minusem jest strasznie nieprzyjemny alkoholowo-spirytusowy zapach!!!
    Bardzo gęsta przez co jest bardzo wydajna ale dosyć ciężka w nakładaniu.
    Ta maseczka nie robi nic!! dodatkowo strasznie wysusza skórę.
    Nigdy więcęj nie kupię tego paskudztwa bo to tylko strata pieniędzy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego

Chcesz pochwalić antek07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE LUBIĘ JEJ...
  • może i ma jakieś tam działanie odświeżające, ale szału nie robi... za to długo schnie, ciężko się ją aplikuje, jest bardzo gęsta, nie da się jej dobrze rozprowadzić, ma zbyt intensywny odurzający zapach, podrażnia okolice wokół oczu... więcej chyba pisac nie trzeba.
    lubię produkty z avonu, a planet spa to na prawdę dobra seria, ale ta maseczka im po prostu nie wyszła...

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić santia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Ma ładny zapach chociaz w pierwszej chwili udeza ostra won spirytusu a dopiero potem delikatnie sie przebija prawdziwy zapach.Fajne sa w niej te kawalki alg (prawdopodobnie).Po nalozeniu na twarz" sciaga"ale to normalne przy tego rodzaju maseczkach.najpierw chlodzi a po chwili rozgrzewa i troszke szczypie ale po trzech minutach znow chlodzi i nic sie nie dzieje.Ma klejaca konsystencje i dosc dlugo zastyga.Uwielbiam na koncu zrywac ja z twarzy bo wyglada to jakbym sciagala skore.dobrze nawilza i oczyszcza pory.Polecam.szkoda ze juz jej nie ma w sprzedazy bo bym chetnie ja kupila.

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu

Chcesz pochwalić kropeczka19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!
  • Maseczka zapchała mi pory, nie oczyściła, nie odświeżyła, tylko zrobiła mi straszną krzywdę.
    Ponad 2 tygodnie potem walczyłam z efektem działania tego zapychacza.
    Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: raż użyte jedno

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyzwoita
  • Zapach, w przeciwieństwie do innych wizażanek mnie akurat odpowiadał.
    Po nałożeniu szczypały na początku oczy, ale skóra nie była podrażniona. Trzeba pamiętać, by nakładać naprawdę cienką warstwę, bo zasycha bardzo długo. Buzia po użyciu odświeżona. Ale jakich spektakularnych efektów nie ma.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wielanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezła
  • Faktycznie minusem jest tu zapach, ale maseczka sama w sobie działa tak, jak obiecuje producent, a do tego matuje i lekko rozjaśnia naskórek, buzia jest po niej przyjemnie odświeżona.
    Trzeba tylko pamiętać aby nie nakładać zbyt grubej warstwy, bo w życiu się nie wysuszy i ja ją trzymam nawet do pół godziny, nie przeszkadza mi to, bo wolę trzymać dłużej, a potem zerwać niż zmywać.
    Wydajna.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić detlev za czytelną i pomocną recenzję?
  • Minus za zapach
  • Maseczka ma ogólnie dobre działanie - skóra po jej użyciu jest gładka i odczuwałam nawilżenie. Niestety wielkim minusem jest jej zapach - silnie alkoholowy :/ Ciężko ją przez to nakładać. Konsystencja gęsta, nie spływa.

+ za działanie
    wielki minus za zapach

Wyszło 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Emocja20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet lubię
  • A ja ją lubię. Odświeża buzię, wygładza i przepięknie pachnie. Łatwo ją ściągnąć. Nie powala, ale też nie jest beznadziejna. Szkoda, że ją wycofali, może bym się jeszcze skusiła.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chuleta za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • W porządku
  • + konsystencja - dobrze się rozprowadza, nie spływa
    + dość szybko zastyga
    + daje uczucie odświeżenia i oczyszczenia
    + dość wydajny
    + dobrze się ją ściąga

+/- zapach świeżo-alkoholowy

- uczucie ściągnięcia po zdjęciu maseczki
    - trochę piecze przy nakładaniu, ale krótko
    - grudki "czegoś"

Chcesz pochwalić Ceith za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja lubię
  • Nie ustępuje innym peel-off. Odświeża, wygładza, ładnie oczyszcza pory i trochę je domyka. Dość gęsta, lepka, nie spływa z twarzy. Nie zauważyłam, by zasychała jakoś szalenie długo - u mnie standardowo ok. 20 min. Dość mocno przylega do twarzy, przez co mam wrażenie, że lepiej oczyszcza, łatwo ją zerwać jednym płatem. Zapach głównie alkoholowy, świeża nuta gdzieś tam w tle. Czasem piecze w oczy przy nakładaniu, ale cery nie podrażnia, nawet po wcześniejszym peelingu. Denerwują mnie jedynie kolorowe paprochy i grudki, które dodano do maseczki - w przeźroczystej tubie wyglądają ciekawie, ale roli nie spełniają żadnej, wręcz utrudniają nakładanie.
    Nie kupię ponownie, bo już jej chyba nie ma w ofercie Avonu.

Używam tego produktu od: 2-3 m-cy

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?