Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Powiększ Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: lady opium

Jedwab dla włosów o doskonałych właściwościach wygładzających:
- nadaje aksamitny połysk i gładkość,
- sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i pięknie,
- włosy staja się miłe w dotyku i łatwe do rozczesania.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

• Warto wypróbować!
  • Produkt umieszczony jest w bardzo estetycznym opakowaniu, które zrobione jest z grubego szkła (w razie upadku nie grozi rozbiciem).

Buteleczka jest przeźroczysta dzięki czemu zawsze widzimy ile nam ubyło kosmetyku.

Podoba mi się, że jedwab do włosów ma przyjemny, łatwy w użyciu aplikator. Dzięki nie mu nie mam problemu z wydobyciem odpowiedniej ilości produktu. Pompka jeszcze nigdy mi się nie zacięła.

Kosmetyk jest odpowiednio gęsty, bardzo dobrze rozprowadza się na dłoniach, a potem na włosach.

Ja używałam go zarówno na mokro jak i na sucho, wyłącznie na końcówki.

Tuż po zastosowaniu włosy są bardzo lśniące, gładkie, pięknie pachną i są miłe w dotyku. Produkt ułatwia także rozczesywanie.

Jestem z niego bardzo zadowolona. Naprawdę godny polecenia jedwab do włosów.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie pół

Chcesz pochwalić sweetmedi25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry kosmetyk do kręconych włosów
  • Największy plus za poręczne opakowanie, z którego produkt się nie wylewa. Świetnie sprawdza się na moje rozjaśnione kręcone włosy. Sprawia, że się nie puszą, ładnie się kręcą, nie obciąża ich oraz nie przetłuszcza. Opakowanie starczyło mi prawie na rok. Świetna cena i jakość. Bardzo lubię produkty do włosów firmy Joanna.

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Na moje włosy ten jedwab wpływa rewelacyjnie. Nakładam go po myciu na wilgotne włosy i po tym jak mi wyschną lub je wysuszę. Stosuję go od bardzo dawna, jedno opakowanie wystarcza mi na około 4 miesiące przy codziennym użytku. Nigdy nie zastąpie go już innym jedwabiem czy olejkiem. Wlosy są miłe w dotyku, jedwabiste i miękkie.

Używam tego produktu od: około 1,5 roku

Chcesz pochwalić ldch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok, ale tylko na końcówki.
  • Nie jest to kosmetyk z mojego "must have". Dobrze ochrania końcówki włosów, przyjemnie pachnie, ma w składzie przyjemne dla włosa silikony. Jestem posiadaczką blond włosów, niedawno rozjaśnianych i bardzo wymagających. Można nawet powiedzieć kapryśnych. Produkt pozostawia na włosach przyjemnie śliski film, dzięki któremu moje włosy nawet podczas związywania w kok nie "gniotą się".

Plusy:
    + cena
    +zapach
    + skład (choć dlaczego nie ma w nim czystego jedawbiu??)
    + buteleczka z wygodnym atomizerem
    +opakowanie
    + konsystencja

minusy:
    - na moich włosach działa jedynie osłonowo
    - nie ma właściwości nawilżających
    - w zbyt dużej ilości zostawia tłusty osad

Używam tego produktu od: sporadycznie przez ok 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie ale ciągle jestem w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Ohmycarolin za czytelną i pomocną recenzję?
  • 3*TAK!
  • Genialny kosmetyk! Polecam każdemu. Jestem posiadaczką puszacych kręconych włosów których nigdy nie umiałam ujarzmić. Dzięki temu cudeńku mi się to udało. Włosy są lnisace, wyglądają na zdrowe i nawilżone, genialnie zabezpiecza! Można z nim przesadzić, ale jest się w stanie nauczyć jak go nakładać. Dla mnie ideał. wydajny!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Jedwab jak większość na rynku. Nie mogę doszukać się szczególnego działania choć jego dużym plusem jest to, że faktycznie nie obciąża włosów. Poza tym wygładza, ujarzmia niesforne moje kręcioły , ułatwia rozczesywanie. Ale nie ma tego czegoś, co sprawia, że moje włosy zdecydowanie lepiej wyglądają. Nie mogę powiedzieć żebym zaobserwowała jakiś super efekt.
    Wydajność przyzwoita. Używam od ok 7 miesięcy i właśnie kończę to opakowanie. Raczej nie skuszę się na kolejną butelkę, może spróbuję czegoś nowego.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oregano76 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię
  • Do tej pory stosowałam jedwab z biosilka, potem przerzuciłam się na keratynę w sprayu z chi (najlepsza), ale ostatnio jako gratis do zakupów w osiedlowej drogerii wpadł mi jedwab z Joanny.

Zamknięty w niedużej, szklanej buteleczce z pompką, szklanej, eleganckiej, choć dość ciężkiej.

Właściwości produktu nie uległy moim zdaniem zmianie w stosunku do poprzedniej wersji.

Produkt bardzo wydajny, u mnie wystarczy niecała jedna pompka do jednej aplikacji, opakowanie wystarcza na ok. 3-4 miesiące.

+ jedwab ułatwia rozczesywanie;
    + nie obciąża moich tłustych włosów;
    + ładnie nawilża końcówki (tylko na nie stosuję);
    + dobra cena i polski produkt.

Jestem zadowolona, jeśli macie niesforne, plączące się włosy, to warto kupić ten jedwab.

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okej, ale nie do wymagających włosów
  • Największym plusem tego jedwabiu jest jego wydajność. Mnie na długie włosy (nakładam oczywiście jedwab na same końcówki, a potem to, co zostaje mi na dłoniach, przeczesuję przez resztę włosów) wystarczy JEDNA, półtorej pompki. Tym sposobem cały czas używam pierwszej buteleczki (prawda jednak, że nie używam jedwabiu przy każdym myciu).

Jeśli chodzi o efekty, to na początku byłam zachwycona - włosy naprawdę ładnie po nim wyglądały i były dużo bardziej ujarzmione. W tym momencie, po używaniu produktu już przez tak długi czas (i w różnych ilościach, bo próbowałam nakładać więcej produktu, by sprawdzić efekt), uznaję go za "stosunkowo przydatny". Włosom na pewno nie zaszkodzi, ale umówmy się, na włosy wysokoporowate, które puszą się z zasady, nie pomoże wcale. Da może na chwilę złudzenie jakiegoś wygładzenia, ale na pewno nie zmieni nic faktycznie. To dobry produkt dla osób, które naturalnie mają włosy niepuszące się i nie niesforne.

Zapach przyjemny, konsystencja - w porządku. Lubię opakowanie, choć jest ciężkie. Pompka bardzo dobra, działa bez zarzutu. Aha - zdarzyło mi się raz produkt upuścić na kafelki, zarówno kafelki jak i buteleczka przeżyły spotkanie.

Nie wiem czy kupię ponownie, możliwe że będę próbowała innych produktów tego rodzaju.

Używam tego produktu od: z dobry rok
    Ilość zużytych opakowań: wciąż wykańczam pierwsze!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fidare za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Do wykończenia fryzury jak najbardziej. Jednak za tą cenę można kupić serum lepszej firmy. Cena jest adekwatna do wydajności, używam pół roku codziennie (może z małymi wyjątkami) a zostało mi wciąż pół opakowania, a nie oszczędzam. Na średnie włosy aplikuję 2-3 naciśnięcia. Efektu przetłuszczania nie ma, moje włosy są raczej suchę. Ujarzmia końcówki, lecz tylko na chwilę. Nie zabezpiecza końcówek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mayalopez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemny
  • Dobry produkt na wykończenie codziennego rytuału włosowego, ujarzmia też niesforne kosmyki i zabezpiecza końcówki. Opakowanie z wygodnym atomizerem, choć trochę zbyt ciężkie jak na mój gust. Przyjemny, neutralny zapach. Odpowiednia jakoś do ceny.

Używam tego produktu od: kwiecień

Chcesz pochwalić PannaTao za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij