Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Powiększ Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: lady opium

Jedwab dla włosów o doskonałych właściwościach wygładzających:
- nadaje aksamitny połysk i gładkość,
- sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i pięknie,
- włosy staja się miłe w dotyku i łatwe do rozczesania.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

• bez rewelacji
  • Do wykończenia fryzury jak najbardziej. Jednak za tą cenę można kupić serum lepszej firmy. Cena jest adekwatna do wydajności, używam pół roku codziennie (może z małymi wyjątkami) a zostało mi wciąż pół opakowania, a nie oszczędzam. Na średnie włosy aplikuję 2-3 naciśnięcia. Efektu przetłuszczania nie ma, moje włosy są raczej suchę. Ujarzmia końcówki, lecz tylko na chwilę. Nie zabezpiecza końcówek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mayalopez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemny
  • Dobry produkt na wykończenie codziennego rytuału włosowego, ujarzmia też niesforne kosmyki i zabezpiecza końcówki. Opakowanie z wygodnym atomizerem, choć trochę zbyt ciężkie jak na mój gust. Przyjemny, neutralny zapach. Odpowiednia jakoś do ceny.

Używam tego produktu od: kwiecień

Chcesz pochwalić PannaTao za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest w porządku
  • Szukałam czegoś do zabezpieczania końcówek. Zawsze używałam do tego wosku albo oleju, ale zdarzało mi się często przesadzić i włosy potem były zbyt tłuste. Ten jedwab widziałam i w Rossmannie i w Lewiatanie od dawna, ale dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup.

PLUSY:
    - ładnie pachnie
    - dobrze rozprowadza się na włosach
    - mnie nie obciąża - stosuje go głównie na końcówki, czasem resztę, która zostanie mi na dłoniach, wcieram na całej długości włosów, ale mimo to nie zauważyłam obciążenia
    - wygładza włosy
    - nie powoduje elektryzowania

MINUSY
    - oczywiście cena - zupełnie niewspółmierna do wydajności
    - niewygodne, ciężkie opakowanie, za pierwszym razem, gdy ściągałam nakrętkę, ściągnęłam ją razem z pompką i trochę kosmetyku mi się wylało, a pompka lubi się czasem zaciąć

Niemniej jednak skuszę się może na kolejne opakowanie, chociaż wypróbuję jeszcze jedwab BioSilk, bo podobno też fajny.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty uwagi !
  • Plusy:
    nie obciąża włosów - po nałożeniu włosy są wciąż świeże
    pięknie pachnie - i włosy pachną pięknie kiedy sie nałoży produkt na jeszcze wilgotne włosy
    wygładza włosy - szczególnie to widać na włosach o falistej fakturze
    sprawia ,że włosy się błyszczą + wyglądają zdrowo
    ułatwia rozczesanie włosów
    bardzo dobrze spisuje się przy łączeniu z olejami typu rycynowy lub nafta kosmetyczna
    Minusy:
    trzeba uważać by nie nałożyć produktu , ponieważ można za bardzo obciążyć i ''przetłuścić'' włosy co też je obciąży
    cena dość wysoka , co do wydajności
    ciężko przez te opakowanie do końca zużyć produkt.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić zycie_z_pasja za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam na puszące się strasznie włosy. Przy pierwszej aplikacji bałam się że będzie tłuścił włosy ale tutaj zasługuje na wielki plus - nie przyczynił się do tego. Po nałożeniu włosy są prostsze i się tak nie puszą, ładny zapach utrzymuje się przez dłuższy czas, może na początku zbyt intensywny ale da się znieść stosuję go również przed używaniem prostownicy, żeby chociaż trochę je chronił, ogólnie polecam, nie jest najgorszy, bardzo wydajny a cena jest korzystna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gladia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Okej, może i nie jest to najlepszy kosmetyk do pielęgnacji włosów na świecie, ale według mnie i tak jest całkiem niezły. Działanie - podobne do CHI i Biosilku, a za to dużo większa wydajność i dużo lepsze opakowanie (łatwo dozować dzięki pompce). Cena adekwatna do jakości i wydajności, zapach ładny, delikatny, utrzymuje się na włosach. Sam jedwab całkiem nieźle wygładza włosy, pomaga ujarzmić sterczące we wszystkie strony kosmyki, chroni włosy przed wysoką temperaturą, fajnie nabłyszcza... Nie ma co liczyć że jakoś szczególnie odżywi nam włosy, ale tak naprawdę to nie takie jest jego przeznaczenie. O ile nie przesadzimy z ilośćią i nie zaaplikujemy go od samego sklapu - nie przetłuści nam włosów i nie spowoduje "oklapu". Ogólnie - według mnie nie ma się do czego przyczepić. Ja polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić gissh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowcze NIE!
  • PLUSY:
    + ułatwia rozczesywanie,
    + zapach,
    + niewygórowana cena,
    + duże(biorąc pod uwagę inne produkty tego rodzaju) opakowanie,
    + poręczny aplikator.

MINUSY:
    - obciąża włosy na potęgę(efekt przylizania),
    - przetłuszcza je,
    - u mnie wywołał łupież,
    - pojawia się problem z ułożeniem fryzury - a już w szczególności NIE DOGADUJE SIĘ z moją prostownicą(musiałam poświęcać drugie tyle czasu, co normalnie, na przywołanie włosów do porządku).

Ogółem - ODRADZAM Jeśli ktoś potrzebuje jedwabiu doradzam szukać dalej, ponieważ w tym przypadku producent się nie popisał...

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu jedwab
  • Dość długo używałam jedwabiu z Biosilk'a, ale denerwowało mnie w nim to, że opakowanie było bardzo prymitywne. Ciężko było wydobyć na końcu produkt, więc szukałam czegoś większego i z lepszym aplikatorem.
    Padło przypadkowo na Joannę, z czego bardzo się cieszę.

Plusy:
    Przede wszystkim opakowanie: z pompką, higieniczne, bez brudzenia wszystkiego dookoła przy wydobywaniu produktu.
    Dość duża pojemność i wydajność. Używam go 3 miesiące, a ubytku jakby nie widać.
    Miła konsystencja, po prostu jedwab do włosów, nie mam się do czego "przyczepić". Stosuję go tylko na końcówki mokrych włosów, czasem tylko do wygładzenia suchych po prostowaniu. Nie oczekuję pomocy przy prostowaniu, bo chyba do tego przeznaczone są kosmetyki wygładzające.
    Ja oczekuję ujarzmienia suchych końcówek i to otrzymuję.
    Plusem jest również dostępność i cena.

Używam tego produktu od: Ponad 3 miesięcy

Chcesz pochwalić kasiuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Kosmetyk zakupiony dawno temu na próbę.

+cena (kupiłam w jakiejś promocji za ok. 5-9 zł)
    +zapach
    +łatwiejsze rozczesywanie

-słaba wydajność - moje włosy zawsze jedwab chłoną jak gąbka, więc muszę go sporo nałożyć
    -użyłam do prostowania i włosy stały się nie do ogarnięcia, wyglądały jak słoma, odstawało pełno pojedynczych kikutów
    -nie nawilża
    -robił mi na głowie puch

napewno się już nie spotkamy

Używam tego produktu od: ok. 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, męczone

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla moich włosów!
  • Jedwab do włosów poleciła mi fryzjerka, kiedy farbowałam się na blond i moje włosy zaczęły się puszyć. Chociaż wróciłam do naturalnego koloru (brąz), używam go dalej.

zalety:
    + piękny zapach
    + zmiękcza włosy
    + bardziej się błyszczą
    + mniej się puszą
    + lepiej się układają
    + wydajny
    + nie obciąża włosów
    + cena

wady:
    - żadne!

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery lub pięć

Chcesz pochwalić mrsjeanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • baardzo polecam
  • z czystym sumieniem polecam ten jedwab
    wlosy bardzo odzyly, mimo iz czesto robie balejaz koncowi nie sa wysuszone!
    jesli nalozymy z umiarem to wlosy nie sa sklejone ani "tluste"
    dla mnie najlepszy kosmetyk do wlosow!!

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 duze

Chcesz pochwalić ewka1368 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest świetny
  • Bardzo serdecznie polecam
    stosuję ten jedwab w mniejszej wersji-15ml.
    Używam go na umytych mokrych włosach, wtedy dobrze się go aplikuje.
    Moje włosy zawsze były suche po myciu, odkąd stosuję jedwab, włosy są nawilżone i lśniące.
    PLUSY:
    -bardzo wydajny wystarczą dwie krople na całe włosy,
    -tani,
    -świetnie nawilża włosy,
    -ułatwia rozczesywanie,
    -ładnie pachnie.

MINUSY:
    -brak

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić 9510 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak! To jest to!
  • Zalety
    - Dobrze się aplikuje
    - Wchłania szybko w włosy
    - Cudowny zapach
    - Włosy są bardziej odżywione

Wady
    - Całe opakowanie staje się śliskie
    - Ręce się kleją

Używam go cały czas! Jest niesamowity! Sam zapach sprawia, że chce się go używać! Aplikacja łatwa, więc nie marnuje się nawet kropla w opakowaniu. Włosy dość długo po nim pachną, są odżywione i łatwo przy nim ułożyć fryzurę. Co tu dodać więcej?! Jestem na TAK!!

Chcesz pochwalić Mikasu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię to!
  • Jedwab wpływa bardzo korzystnie na kondycję moich włosów. Wygładza, regeneruje, ułatwia rozczesywanie.
    Produkt poprawia również strukturę włosa jak i nadaje ładny połysk. Opakowanie wydajne, wygodne w użyciu.
    Plusem jest również przyjemny zapach oraz korzystna cena
    Polecam!

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Chcesz pochwalić xinus142x za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Naprawdę byłam zadowolona z tego produktu, ponieważ:
    - jest bardzo wydajny,
    - jest niedrogi,
    - ma bardzo przyjemny zapach,
    - ładnie wygładza i nabłyszcza końcówki włosów,
    - stosowany w niewielkich ilościach nie obciąża włosów,
    - opakowanie jest eleganckie i wygodne (z pompką).

Jedna gwiazdkę odjęłam za to, że końcówki produktu nie da się wydobyć przy użyciu pompki, trzeba odkręcać zakrętkę i wylewać go na rękę.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 (30 ml)

Chcesz pochwalić titelritury za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły.
  • Od czasu do czasu nakładam go na końcówki włosów.
    Generalnie bardzo fajny produkt, który nie wysusza włosów (w przeciwieństwie do innych tego typu kosmetyków dostępnych na rynku).

Ma całkiem przyjemny zapach i nie kosztuje dużo. Warto spróbować.
    Ja będę szukać dalej mojego jedwabiu KWC, ale do tego z Joanny co jakiś czas będę wracać.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić LaCandy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały w dobrej cenie
  • Nie prostuję włosów prostownicą, ale chciałam je ujarzmić tak, by się nie puszyły. Nie działały różne wygładzające odżywki. Fryzjerka, której zwierzyłam się ze swoich sposobów (czyli z odżywek) omal nie puknęła się w czoło i kazała mi kupić żel wygładzający do stylizacji. oczywiście odesłała mnie do hurtowni fryzjerskiej, ale ja w międzyczasie znalazłam ten produkt w drogerii. Kupuję go regularnie. Jest dość wydajny, cena nie jest wygórowana i - co najwazniejsze - spełnia swoje zadanie. Fryzura jest gładka, ale nie "przyklejona" do głowy. Trochę taki efekt prostownicy. Pięknie pachnie. Na pewno będę kupować. Dorzucę uwagę, że zachęcona sukcesem tego produktu kupiłam jakieś 2 odżywki czy lotiony do włosów tej firmy i niestety chyba wylądują w koszu - były beznadziejne. No, ale ten "jedwab do włosów" akurat im się udał. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: 4 całe

Chcesz pochwalić Doris192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Joanna fajna jest
  • Jeden z bardziej wydajnych produktów, z którym miałam do czynienia. Cena jest również atrakcyjna. Kolejnym atutem jest wygodna aplikacja dzięki pompce. Jak dla mnie, tylko jedna kropla wystarczy żeby "potraktować" końcówki. Jedwab nie ociąża włosów, dobrze wygładza. Włosy są miękkie, gładkie i błyszczące. Dużym plusem jest przyjemny zapach który trwa i trwa i trwa...

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić Speedwayfanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie nabłyszcza ciemne włosy!
  • To jest to szukałam czegoś co nabłyszczy i bardzo wygładzi moje włosy.. mam kolor ciemny/ średni brąz, a to cudo nadaje niesamowitych refleksów! bardzo wygładza i nawilża.. nie wydaje mi się że jest bardzo wydajne, ale na razie sprawdza się super ) do nabłyszczania ciemnych włosów nadaje się EXTRA! polecam!

Używam tego produktu od: 1 tydzień

Chcesz pochwalić kuleczka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt w rozsądnej cenie
  • Nie jest jakiś bardzo tani, ale wiadomo jedwab do włosów jest zawsze droższy od przeciętnej odżywki. Ten jest na prawdę dobry. Co prawda jak nałożymy go za dużo może włosy przetłuścić. Pompka zaczyna się psuć jak produktu jest jakaś 1/4. Nie wiem z czego to wynika bo nadal jest zanurzona w produkcie, ale nie chce go wyciągnąć ;/ Przez to trzeba się nieźle namęczyć. Ogólna ocena jest dobra, bo robi wszystko to co jedwab robić powinien.
    -zabezpiecza końcówki przed czynnikami zewnętrznymi
    -wygładza
    -nabłyszcza
    -nawilża
    Mam jednak wrażenie, że Biosilk ( który swoją drogą był dużo droższy) jest jego lepszym substytutem

Używam tego produktu od: ponad pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anula1992 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.....
  • Bardzo, ale to bardzo nie polecam!
    Po odstawieniu z włosów robi się siano, po za tym obciąża bardziej niż inne jedwabie, przetłuszcza, skleja. Generalnie wg mnie porażka.
    Plusem było to, że tak obciążał, że mi się głupio nie kręciły, i błyszczały.
    No, ale każdy ma inne włosy i wymagania.

Ilość zużytych opakowań: 1/2.

Chcesz pochwalić Iron_Hills za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • oszust!!!!
  • Stosowałam różne odmiany jedwabiu, bo nigdy nie umiałam bawić się takim zwykłym zamkniętym w małej buteleczce - nie wiedziałam ile go ładować na włosy i aplikacja też nie należała do najprzyjemniejszych a ten to jak dla mnie ideał... a przynajmniej był do czasu...

Używałam go na mokre i na suche włosy do zabezpieczenia końcówek a czasami nawet trochę wyżej i było super - nie sklejał końcówek, ale je "ujarzmiał" przez co stawały się gładsze, nie puszące się i były chronione przez temperaturą... ALE... po pewnym czasie zauważyłam, że moje odchodowane i odratowane wszelkimi pielęgnacjami końce znowu stają się suche, napuszone i wygladają jak u lalki

Niestety "jedwab" który sprawiał że moje włosy były gładkie, lśniące i mega przyjemne w dotyku, jest napchany sylikonami od góry do dołu więc ciężko go zmyć, przez co nagromadza się na włosach i przy częstszym stosowaniu powoduje wysuszenie końcówek przez co nadają się teraz do ścięcia o conajmniej 2-3 cm!!!!!!

Daje dwie gwiazdki, bo przy ŻADKIM stosowaniu daje naprawde niesamowity choć oszukany efekt wow. Jest tez bardzo gęsty, więc buteleczka z pompką jest idealnym rozwiązaniem. Jest wydajny (stosowalam go codziennie aż zaczął niszczyc mi włosy).

MINUSY:
    - szklane opakowanie (ale przynajmniej jest z pompką więc można je później wykorzystać do przelania np oleju do włosów czy oliwki )
    - napakowany silikonami "jedwab" tylko z nazwy
    - ciężki do zmycia
    - i najważniejsze - powoduje MEGA susz na końcach ;((((

Używam tego produktu od: dłuuuugo
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne i początek drugiego

Chcesz pochwalić t_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Używam go prawie po każdym umyciu kłaczków , i przed prostowaniem ich

Plusy:
    * nabłyszcza
    * wygładza
    * poprawia kondycję włosów
    * wydajny
    * pompka

Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

Chcesz pochwalić blackwidow6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam większych zastrzeżeń
  • Jestem posiadaczką mieszanych włosów. Za produkt zapłaciłam tylko 4.50 zł, ponieważ jestem właścicielką małego 15 ml opakowania. Używałam go codziennie. Aplikowałam na same końcówki, czyli na najbardziej wymagającą część włosów.

Jedwab jest tłusty, ale nie obciąża. Zostawia po sobie taki ochronny film. Wyższych partii włosów też nie obciąża. Nie wiem, czy chroni przed zniszczeniami, ponieważ moje włosy nie niszczą się tak szybko. Ale wysoko go oceniłam, ponieważ wad w nim nie widzę. Oprócz zlepiania włosów, ale wystarczy je zaczesać i po problemie. Dużym atutem produktu jest jego zapach, taki słodki i jogurtowy. W składzie zawiera silikony, jak przystało na jedwabie. Nie zawiera protein.

Swój produkt kupiłam w sklepie spożywczym. Widziałam go też w Rossmannie.

Plusy:
    - nabłyszcza
    - nie obciąża
    - cena
    - przepiękny zapach

Minusy:
    - skleja

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przydatny kosmetyk.
  • Kupiłam go dawno temu, użyłam kilka razy i nie wiedzieć czemu o nim zapomniałam. Wygrzebałam go gdzieś ostatnio i teraz codziennie stosuję. Przede wszystkim włosy są wygładzone, nie puszą się - nie wyglądają jak siano. Efekt prostych włosów utrzymuje się dłużej, oczywiście pod warunkiem, że nie jest bardzo wilgotno na dworze. Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością jedwabiu - na moje średniej długości włosy wystarczy dosłownie kropelka co oznacza, że kosmetyk jest bardzo wydajny i wystarczy na dłuuugo. Ja go stosuję na suche włosy przed prostowaniem. Jeśli chodzi o zapach to jest w miarę ok - mi nie przeszkadza. Cena też na plus, drogi nie jest, a wystarczy na długo.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić kejcia25 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij