Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Powiększ Joanna, Styling Effect, Jedwab do włosów (nowa wersja)

Zgłaszająca osoba: lady opium

Jedwab dla włosów o doskonałych właściwościach wygładzających:
- nadaje aksamitny połysk i gładkość,
- sprawia, że włosy wyglądają naturalnie, zdrowo i pięknie,
- włosy staja się miłe w dotyku i łatwe do rozczesania.

Skład: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Cyclomethicone, Isopropyl Myristate, Amodimethicone, Tocopheryl Acetate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene.

• bez rewelacji
  • Do wykończenia fryzury jak najbardziej. Jednak za tą cenę można kupić serum lepszej firmy. Cena jest adekwatna do wydajności, używam pół roku codziennie (może z małymi wyjątkami) a zostało mi wciąż pół opakowania, a nie oszczędzam. Na średnie włosy aplikuję 2-3 naciśnięcia. Efektu przetłuszczania nie ma, moje włosy są raczej suchę. Ujarzmia końcówki, lecz tylko na chwilę. Nie zabezpiecza końcówek.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mayalopez za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyjemny
  • Dobry produkt na wykończenie codziennego rytuału włosowego, ujarzmia też niesforne kosmyki i zabezpiecza końcówki. Opakowanie z wygodnym atomizerem, choć trochę zbyt ciężkie jak na mój gust. Przyjemny, neutralny zapach. Odpowiednia jakoś do ceny.

Używam tego produktu od: kwiecień

Chcesz pochwalić PannaTao za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest w porządku
  • Szukałam czegoś do zabezpieczania końcówek. Zawsze używałam do tego wosku albo oleju, ale zdarzało mi się często przesadzić i włosy potem były zbyt tłuste. Ten jedwab widziałam i w Rossmannie i w Lewiatanie od dawna, ale dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup.

PLUSY:
    - ładnie pachnie
    - dobrze rozprowadza się na włosach
    - mnie nie obciąża - stosuje go głównie na końcówki, czasem resztę, która zostanie mi na dłoniach, wcieram na całej długości włosów, ale mimo to nie zauważyłam obciążenia
    - wygładza włosy
    - nie powoduje elektryzowania

MINUSY
    - oczywiście cena - zupełnie niewspółmierna do wydajności
    - niewygodne, ciężkie opakowanie, za pierwszym razem, gdy ściągałam nakrętkę, ściągnęłam ją razem z pompką i trochę kosmetyku mi się wylało, a pompka lubi się czasem zaciąć

Niemniej jednak skuszę się może na kolejne opakowanie, chociaż wypróbuję jeszcze jedwab BioSilk, bo podobno też fajny.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty uwagi !
  • Plusy:
    nie obciąża włosów - po nałożeniu włosy są wciąż świeże
    pięknie pachnie - i włosy pachną pięknie kiedy sie nałoży produkt na jeszcze wilgotne włosy
    wygładza włosy - szczególnie to widać na włosach o falistej fakturze
    sprawia ,że włosy się błyszczą + wyglądają zdrowo
    ułatwia rozczesanie włosów
    bardzo dobrze spisuje się przy łączeniu z olejami typu rycynowy lub nafta kosmetyczna
    Minusy:
    trzeba uważać by nie nałożyć produktu , ponieważ można za bardzo obciążyć i ''przetłuścić'' włosy co też je obciąży
    cena dość wysoka , co do wydajności
    ciężko przez te opakowanie do końca zużyć produkt.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić zycie_z_pasja za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam na puszące się strasznie włosy. Przy pierwszej aplikacji bałam się że będzie tłuścił włosy ale tutaj zasługuje na wielki plus - nie przyczynił się do tego. Po nałożeniu włosy są prostsze i się tak nie puszą, ładny zapach utrzymuje się przez dłuższy czas, może na początku zbyt intensywny ale da się znieść stosuję go również przed używaniem prostownicy, żeby chociaż trochę je chronił, ogólnie polecam, nie jest najgorszy, bardzo wydajny a cena jest korzystna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gladia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Okej, może i nie jest to najlepszy kosmetyk do pielęgnacji włosów na świecie, ale według mnie i tak jest całkiem niezły. Działanie - podobne do CHI i Biosilku, a za to dużo większa wydajność i dużo lepsze opakowanie (łatwo dozować dzięki pompce). Cena adekwatna do jakości i wydajności, zapach ładny, delikatny, utrzymuje się na włosach. Sam jedwab całkiem nieźle wygładza włosy, pomaga ujarzmić sterczące we wszystkie strony kosmyki, chroni włosy przed wysoką temperaturą, fajnie nabłyszcza... Nie ma co liczyć że jakoś szczególnie odżywi nam włosy, ale tak naprawdę to nie takie jest jego przeznaczenie. O ile nie przesadzimy z ilośćią i nie zaaplikujemy go od samego sklapu - nie przetłuści nam włosów i nie spowoduje "oklapu". Ogólnie - według mnie nie ma się do czego przyczepić. Ja polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

Chcesz pochwalić gissh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowcze NIE!
  • PLUSY:
    + ułatwia rozczesywanie,
    + zapach,
    + niewygórowana cena,
    + duże(biorąc pod uwagę inne produkty tego rodzaju) opakowanie,
    + poręczny aplikator.

MINUSY:
    - obciąża włosy na potęgę(efekt przylizania),
    - przetłuszcza je,
    - u mnie wywołał łupież,
    - pojawia się problem z ułożeniem fryzury - a już w szczególności NIE DOGADUJE SIĘ z moją prostownicą(musiałam poświęcać drugie tyle czasu, co normalnie, na przywołanie włosów do porządku).

Ogółem - ODRADZAM Jeśli ktoś potrzebuje jedwabiu doradzam szukać dalej, ponieważ w tym przypadku producent się nie popisał...

Ilość zużytych opakowań: 1 - niecałe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu jedwab
  • Dość długo używałam jedwabiu z Biosilk'a, ale denerwowało mnie w nim to, że opakowanie było bardzo prymitywne. Ciężko było wydobyć na końcu produkt, więc szukałam czegoś większego i z lepszym aplikatorem.
    Padło przypadkowo na Joannę, z czego bardzo się cieszę.

Plusy:
    Przede wszystkim opakowanie: z pompką, higieniczne, bez brudzenia wszystkiego dookoła przy wydobywaniu produktu.
    Dość duża pojemność i wydajność. Używam go 3 miesiące, a ubytku jakby nie widać.
    Miła konsystencja, po prostu jedwab do włosów, nie mam się do czego "przyczepić". Stosuję go tylko na końcówki mokrych włosów, czasem tylko do wygładzenia suchych po prostowaniu. Nie oczekuję pomocy przy prostowaniu, bo chyba do tego przeznaczone są kosmetyki wygładzające.
    Ja oczekuję ujarzmienia suchych końcówek i to otrzymuję.
    Plusem jest również dostępność i cena.

Używam tego produktu od: Ponad 3 miesięcy

Chcesz pochwalić kasiuncia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Kosmetyk zakupiony dawno temu na próbę.

+cena (kupiłam w jakiejś promocji za ok. 5-9 zł)
    +zapach
    +łatwiejsze rozczesywanie

-słaba wydajność - moje włosy zawsze jedwab chłoną jak gąbka, więc muszę go sporo nałożyć
    -użyłam do prostowania i włosy stały się nie do ogarnięcia, wyglądały jak słoma, odstawało pełno pojedynczych kikutów
    -nie nawilża
    -robił mi na głowie puch

napewno się już nie spotkamy

Używam tego produktu od: ok. 3 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe, męczone

Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny dla moich włosów!
  • Jedwab do włosów poleciła mi fryzjerka, kiedy farbowałam się na blond i moje włosy zaczęły się puszyć. Chociaż wróciłam do naturalnego koloru (brąz), używam go dalej.

zalety:
    + piękny zapach
    + zmiękcza włosy
    + bardziej się błyszczą
    + mniej się puszą
    + lepiej się układają
    + wydajny
    + nie obciąża włosów
    + cena

wady:
    - żadne!

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: cztery lub pięć

Chcesz pochwalić mrsjeanne za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij