L'Oreal Paris, True Match, Concealer (Korektor dopasowujący się do skóry (stara wersja))

Pojemność 5,2 ml

Korektor z popularnej serii True Match. Dopasowuje się do koloru oraz struktury skóry. Dzięki zawartości Opti - Match świetnie wyrównuje kolor skóry, ukrywa niedoskonałości oraz cienie pod oczami. Nie wysusza. Beztłuszczowa formuła.
Produkowany jest w 9 odcieniach - po 3 odcienie dla każdego rodzaju skóry (ciepły, neutralny i chłodny).

Bardzo dobry produkt :)

Kupiłam skuszona ceną (19,90 w jakiejś internetowej drogerii), wybrałam najjaśniejszy kolor i jestem bardzo zadowolona :)
Plusy:
+ kolor, idealny dla bladziochów, ma żółtawy odcień co mi bardzo pasuje
+ krycie, świetnie kryje sińce pod oczami, ale nie tworzy "skorupki", na wypryski działa trochę słabiej ale od tego mam Camuflage z Catrice
+ konsystencja, podobna do korektora z Eveline, dobrze się rozprowadza palcami i pędzlem, ładnie stapia się ze skórą pod oczami
+ trwałość, przypudrowany potrafi wytrzymać bardzo dlugo

Minusem może być cena w stacjonarnych drogeriach, inne minusy ciężko jest mi dostrzec.
Testuję teraz Camuflage z Catrice w płynie, ale coś czuję, że szybko wrócę do Loreala :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (nie skończyłam go jeszcze, myślę, że jeszcze spokojnie miesiąc mi posłuży)

Stary, ale jary

Korektor wielozadaniowy. Sprawdzi się i pod oczy, gdyż nie jest zbyt ciężki, ale także na wypryski, dzięki swojemu dużemu kryciu. Ma bardzo ładną gamę kolorystyczną, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Niestety jest malutki i szybko się kończy. Nowa wersja podobno już nie jest tak dobra, dlatego raczej się na nią nie skuszę.

Zalety:
- ładnie kryje,
- gama kolorystyczna,
- nie wysusza skóry pod oczami

Wady:
- jak na taką pojemność cena dosyć wysoka,
- roluje się w ciągu dnia,
- szybko się kończy

Po prostu dobry

Kupiłam ten korektor, bo słyszałam o nim same pochlebne opinie, a na większości drogerii internetowych jest bestsellerem. Testuję go od dobrych kilku miesięcy i muszę powiedzieć, że jest to całkiem przyzwoity korektor. Bardzo podoba mi się jego aplikator, dzięki niemu można nałożyć produkt w dokładnie te miejsca, które tego potrzebują. Nie mam bardzo wymagającej skóry pod oczami, dlatego dla mnie efekt jaki daje jest wystarczający, choć trzeba powiedzieć, że ma on średnie krycie, nie pokrywa stuprocentowo sińców pod oczami. Dużym plusem jest na pewno to, że nie zbiera się pod okiem i nie wchodzi w bardzo brzydki sposób w zmarszczki, przypudrowany trzyma się bardzo długo. Gdy go zużyję z pewnością będę testować jakiś inny, ale gdybym miała kupić znowu ten, kupiłabym.

Przyzwoity korektor

Mam dwa kolory (ivory i vanilla). Oba są bardzo ładne, wpadają w żółte tony i bardzo ładnie stapiają się ze skórą pod okiem. Troszkę wchodzą w zmarszczki ale da się nad tym zapanować, odpowiednio szybko przypudrowując. Podoba mi się też efekt rozświetlenia jaki dają. Są dość wydajne, sporo produktu zostaje też w opakowaniu. Po wyjęciu zatyczki, używałam jeszcze dobre kilka tygodni, ale wtedy trzeba uważać bo może się wylać. Polecam, szczególnie w cenie promocyjnej.

Korektor l'oreal True match

Jak dla mnie najlepszy korektor. Tylko chyba zmienili ostatnio opakowanie no i produkt również się zmienil. Przy czym podrożał. Jestem bardzo zawiedziona.
Był mocno kryjący, dopasowywał się ładnie do skóry, konsystencja idealna.
Jest niekryjący, bardzo płynny. Stary oceniam 5/5 nowy 2/5.

Jeden z ulubionych

Produkt spełnił część moich oczekiwań. Jego intensywny kolor ładnie maskuje moje cienie pod oczami, rozjaśnia okolicę oczu i przede wszystkim drastycznie nie ciemnieje (dla bladziocha to bardzo ważne). Jednak wchodzi w każdą drobną zmarszczkę i jego kolor kompletnie nie współgra z podkładem L'oreal True Match N1 ;/
Nowej wersji na pewno nie kupię ze względu na negatywne opinię. Na tą pewnie jeszcze bym się skusiła. Przy nakładaniu gąbeczką ma średnie krycie, które całkiem nie zakryje cieni pod oczami. Mam ogólnie mieszane uczucia w stosunku do tego produktu, bo uważam, że za tą cenę powinien mieć kolor bardziej dopasowany do najjaśniejszego podkładu L'oreala. Poza tym jest tyle innych i pewnie lepszych korektorów, że jeśli chcemy dokonać rozsądnego zakupu, a nie "dla testu" to warto sięgnąć po coś innego.

Zdjęcie przedstawia porównanie kolorystyczne z innymi korektorami

Kiepski

Zacznijmy od tego, że nie jest to najtańszy korektor ale jest ogólnodostępny. Jest sporo kolorów w gamie. Najjaśniejszy faktycznie jest jasny i dopasuje się do skóry. Jednakże produkt ma dziwną konsystencje, która wchodzi w zmarszczki i załamania. Tworzy ciastko pod okiem, a ponadto strasznie się ściera przez to ze jest taki lejący. Nie polecam, na rynku jest o wiele lepszych korektorów. Poza tym ten korektor jest dosyć ciężki i nie zakrywa cieni.

nie dla mnie

Korektor kupiłam z nadzieją, że nada się i pod oczy i na twarz. Niestety, pod oczami nie dawał wystarczającego krycia a przy tym nie rozświetlał, więc efekt był słaby, mimo tego, że sam korektor nie wyglądał źle. Na twarzy było gorzej - nie krył niedoskonałości, gdy próbowałam go rozblendować znikał. W ciągu dnia znikał z wyprysków, na zaczerwienieniach koło nosa paskudnie się zwarzył. Sądzę, że może być ok pod oczy dla osób o niewielkich przebarwieniach, ale nie wiem, jak przetrwa dzień. Plus za kolor, to jeden z niewielu żółtych korektorów drogeryjnych, jakie spotkałam i chyba jedyny, który po zaschnięciu nie zmienił koloru.

dobry pod oczy

Bardzo lubię używać go pod oczy. Ładnie rozświetla, dobrze się trzyma. Niestety jak się go dobrze nie przypudruje lubi wejść w zmarszczki więc trzeba tego pilnować. Fajnie się rozprowadza.

średni

Kolor jest w tonach żółtych (najjaśniejszy) ale to bardzo żółtych wg mnie trochę aż za bardzo (szkoda, że sam podkład TM nie jest taki żółty) . Ciężko mi się go nakłada, rozmazuje się i potrafi wchodzić w zmarszczki i załamania. Krycie jest słabe więcej rozświetla.

Fajny produkt

Korektor bardzo fajny, czesto go uzywam. Fajne jest to, ze jest duzo odcieni o roznych tonacjach, mam kolor 02 i czesto uzywam go do roswietlenia twarzy gdyz ten kolor jest dosyc jasny a ze jestem blada idealnie mi pasuje. Produkt bardzo wydajny, jedno opakowanie potrafię meczyc kilka miesiecy a czesto go uzywam. Polecam

Korektor jest bardzo fajny. Idealnie maskuje niedoskonałości i rozświetla, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ kupowałam go jako zamiennik innego korektora i chyba zostanie u mnie na dłużej.

dłuższa znajomość

Z tym oto produktem, zaprzyjaźniłam się i zostanę na dłużej. Kupuję go zawsze w promocji, zwykle z podkładem w parze, ale muszę przyznać, że tak jak z podkładu rezygnuję np.w lecie, tak z korektora nie mogę. Jest cudny. Naprawdę stapia się ze skórą i super kryje. Korektor długo się utrzymuje, ładnie się maskuje, nie widać go pod oczami przy fleszach na zdjęciach, nie jest zbyt jasny ani zbyt ciemny ( mam kolor vanilla 2 ). Poręczny i małe opakowanie mieści się nawet w mini torebce. Polecam.