Bourjois, Effet 3D Max Gloss

Bourjois, Effet 3D Max Gloss

Bourjois rewolucjonizuje kategorię błyszczyków swoim nowym Effet3D Max Gloss. Nowatorska formuła i oryginalny aplikator to niezwykłe atrybuty nowego błyszczyku.
Rewelacyjne efekty: maksymalne powiększenie i o 33% bardziej intensywny blask.
Błyszczyk łączy nową teksturę 3D z mikro - aktywatorami blasku i nowej generacji aplikatorem.
Tekstura wzbogacona w specjalne polimery - mikro - aktywatory blasku oferuje bardzo gładki, niezwykle komfortowy i wyjątkowo (jak na błyszczyk) kryjący makijaż ust.
Tworzy na powierzchni ust elastyczny film, a jego formuła nadaje ustom wyrazisty kolor i obdarza je maksymalnym blaskiem. Sprawia, że usta stają się piękne, zmysłowe i pełne blasku przez długi czas.
Aby wzmóc efekt oferowany przez nową formułę ( + 33% blasku) produkt został wyposażony w nowatorski aplikator. Jego perforowana powierzchnia dzieli go dwie części, co optymalizuje aplikację umożliwiając równomierne nałożenie błyszczyku na usta. Aplikator idealnie dostosowuje się do kształtu ust i perfekcyjnie rozprowadza formułę na ich powierzchni.

Cena: 8GBP / 6ml
/m/

dobry

Kupiłam ten błyszczyk na promocji za 20 zł. Posiadam kolor 11 beige mellow. Błyszczyk pięknie pachnie i dobrze nawilża usta. Jest gęsty i wydajny. Odejmuje gwiazdkę za to, że utrzymuje się się na ustach krócej niż 2 h.

Świetny

Oceniam kolor 17 - Grenade juicy

Plusy
+ Piękny, żywy kolor
+ Efekt "tafli wody"
+ Równomiernie się ściera
+ Przyjemny zapach
+ Bardzo dobrze się nakłada
+ Spory wybór odcieni
+ Ładne opakowanie

Minusy
- Cena może zdecydowanie odstraszać! Ja kupiłam go w Super-Pharm za 16zł (!), ale regularna cena to ok 45zł.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

jest ok

posiadam kolor nr 11 brudny róż

+gęsta konsystencja, co od razu przywołuje myśl "lepi się" ale tak nie jest
+ładnie błyszczy się na ustach
+długo się utrzymuje na ustach
+kolor jest taki na jaki wygląda
+dobrze się rozprowadza
+ma ładny zapach
+wydajny

minusów chyba mu brak

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Moje ulubione błyszczyki

Posiadam nr 17 piękną głęboka, chłodna czerwień.
Są bardzo dobrze na pigmentowane. Gęste takie jakby lepkie co dla mnie jest plusem ponieważ wodniste błyszczyki są bardzo nie trwałe. Bardo trwały i nie spływa.
Ma maleńkie drobinki brokatu ale na ustach nie są widoczne.
Dość dużo kolorów do wyboru.

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: w 1 opakowania

Jest nieźle

Posiadam odcień 66 - Peche shiny - który daje ładny naturalny wygląd, kryje średnio, raczej nadaje ustom lekką brzoskwiniową poświatę.
Drobinki są bardzo maleńkie i choć jest ich stosunkowo dużo, to dają ładny efekt błyszczących, apetycznych ust, bez efektu bazarowego i taniego świecenia. Daje efekt takich trochę mokrych ust. Lekko optycznie powiększa usta, ale z pewnością nie jest to taki efekt, jaki obiecuje producent.
Błyszczyk odrobinę się lepi, ale dla mnie nie jest to problem. Nie spływa z ust, nieźle się na nich trzyma.

Niezbyt przypadła mi do gustu sylikonowa (?) łopatka, bo trudno jest nabrać i nałożyć odpowiednią ilość produktu. Nabiera się do zbyt dużo, przez co sporo się marnuje i rozmazuje. Wolę aplikatory, które dozują mniej produktu, dzięki czemu można stopniowo nakładać coraz większe ilości błyszczyka (w zależności od potrzeby i oczekiwanego efektu).

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie lubię błyszczyków, ale ten jest godny polecenia!

+dobrze się nakłada, bo ma fajny aplikator,
+jest dość trwały,
+ma fajną kolorówkę,
+ładnie pachnie,
+jest gęsty i nie spływa,
+wydajny,
+daje fajny efekt:)

-po nałożeniu czuć grudki>>> jakby piasek na ustach.

Używam tego produktu od: 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1w trakcie

lubię:)

dostałam w prezencie i stwierdzam że jest godny polecenia:)

:) pięknie pachnie
:) tworzy lekki "smak" na ustach bardzo przyjemny
:) długo się utrzymuje
:) naturalny, delikatny wygląd
:) pomysłowy pędzelek, taka gumowa szpatułka
:) bardzo wydajny

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Sredni blyszczyk

Tak jak zwykle uwielbiam blyszczyki tej firmy tak ten jeden dosc niemilo wspominam.Mysle ze w duzej mierze wina lezy w tym nowoczesnym udziwnionym aplikatorze.Bardzo sztywny,nie mile uczucie malowac nim usta.Do tego wylewa mi blyszczyk poza ich kontur.Usta z tym blyszczykiem nie sa pokryte jakims wspanialym kolorem:(Liczylam ze beda wyrazniejsze.Ladnie sie blyszczy,daje efekt tafli wody.Nie byl zbyt dlugotrwaly.Troszke sie lepil.Zadnego super powiekszenia ust nie zauwazylam,zupelnie zwykly blyszczyk.Nie wydajny,szybko go ubywalo.Ma troche brzydsze szersze opakowanie,nie urzeklo mnie.Ogolnie jestem na nie.

Super!

Kupiłam ten błyszczyk, ponieważ moja siostra używała go od lat i była z niego bardzo zadowolona.
Ja też przekonałam się, że jest cudowny! Trzymuje się dosyć długo. Nawet po jedzeniu i piciu jest lekko widoczny. Ma pyszny smak, ładny zapach i świetnie naprawdę świetnie wygląda na ustach! Jedyną wadą jest cena, ale da się przeżyć, szczególnie, że można go dorwać w rossmannie na przecenach 40%, a sam produkt jest baaardzo wydajny.

BARDZO POLECAM :-)

Używam tego produktu od: Października 2012
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Godny polecenia

Zacznę od tego, iż jestem fanką błyszczyków i ten spełnił moje oczekiwania :)
Jeśli chodzi o aplikator, to ma on nieco owalny kształt. Owszem, dobrze rozprowadza błyszczyk po ustach, lecz jak dla mnie jest on zbyt innowacyjny i trochę nie wygodny w aplikowaniu - być może dlatego, że jestem tradycjonalistką, jeśli chodzi o pędzelki :)
Błyszczyk, zgodnie z opisem nadaje intensywny blask, lecz nie zauważyłam efektu powiększonych ust.
Podsumowując, błyszczyk nie klei ust, nawilża je, nadając przy tym estetyczny wygląd kuszących i ponętnych ust :)

Polecam ten i inne błyszczyki firmy Bourjois! :) Pomimo, iż są dość drogie, to warte swej ceny. Ja kupiłam swoje w promocji, w drogerii Rossmann.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Rewelacja !

Posiadam błyszczyk "8" i jestem w nim zakochana. Kolr piękny - ni to brąz, ni to róż, na ustach wygląda bardzo naturalnie i zarazem elegancko.

Nie wysusza ust, pięknie je nawilża.
Uwielbiam go stosować, zpatułka jest plastikowa i w pierwszym momencie może odepchnąć od zakupu, ale uważam, że jest to bardzo higieniczna forma aplikacji.
Wygodnie nakłada się błyszczyk, którego ilość nabiera się w odpowiedniej ilości.

Błyszczyk nie lepi się i nie roluje w zagięciach i kącikach ust. Trwałość może nie powala na kolana, ale jak dla mnie jest ok, lubię często smarować usteczka ;)

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

Bardzo lubię ten błyszczyk

Uwielbiam kosmetyki do ust firmy Bourjois :) a błyszczyki w szczególności.

Posiadam dwa odcienie z tej serii 68 Brun etnicelant oraz 62 rose gold.
Pierwszy w opakowaniu wygląda na przełamany brąz, na ustach jednak przybiera bardzo naturalny kolor, drugi to róż ze złotymi drobinkami.

Błyszczyki te pięknie lśnią, efekt jest naprawdę śliczny, mieniący się, migotający.

Kolorki są naturalne i ładnie współgrają z odcieniem ust.

Kilka osób narzeka na lepkość - dla mnie to jeden z najlżejszych błyszczyków, lepkości nie czuję prawie wcale.
Również aplikator mnie osobiście odpowiada, taki plastikowy jest znacznie bardziej higieniczny, a niespecjalnie czuję różnicę w nakładaniu błyszczyka, nabiera tyle ile powinien i równo rozprowadza kosmetyk.

Trwałość nie jest jakaś powalająca, ale daje radę, nie wysusza ust, nie podkreśla ich niedoskonałości.
Ja jestem bardzo zadowolona, gdyby nie fakt, że na ustach te kolorki wyglądają mi bardzo podobnie, niemal identycznie to pewnie kupiłabym podobny :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: dwa