Make Up For Ever, Mat Velvet + (Podkład matujący)

Powiększ Make Up For Ever, Mat Velvet + (Podkład matujący)

Zgłaszająca osoba: Dariaa

Podkład maskuje niedoskonałości skóry, przebarwienia, doskonale matuje. Perfekcyjne, jednolite wykończenie. Jest bardzo trwały, wodoodporny. Rezultat to nieskazitelna i matowa cera. Podkład łatwy do nałożenia. Najlepiej aplikować go pędzlem do podkładu. Mat Velvet + jest stworzony dla najbardziej kapryśnej cery. Dostępny w 16 odcieniach.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aqua (Water), Corn Starch Modified, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Glycerin, Silica Dimethyl Silylate, Disteardimonium Hectorite, Mica, Magnesium Sulfate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Aluminum Hydroxide, Propylene Carbonate, Propylparaben, Sodium Dehydroacetate, Dimethicone Crosspolymer, Chlorphenesin, Methylparaben, Tetrasodium EDTA, Parfum (Fragrance), Cyclohexasiloxane, Sodium Myristoyl Glutamate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citronellol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone. May Contain: CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491(Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

/bw/

• Gdyby nie cena
  • plusy podkladu:
    -krycie
    -wspolpraca z pędzlem
    - nie podkresla suchych skórek
    -całkiem wydajny
    -konsystencja ( dość gęsty)
    minusy podkladu:
    -cena ( ok 200 zł )
    wrażenie :
    cera po tym podkladzie wyglada naturalnie , nie daje efektu maski , nie błyszczy się ( mam cere mieszaną , ale nie mam raczej wiekszych problemow z wydzielaniem sebum ) Najwiekszym minusem tego podkladu jest cena. Następnym razem skuszę się chyba na Mac Studio Fix , gdyz wyjdę na tym o 50 złotych do przodu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pink_peony za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 50 raz(y)
  • Matujący? chyba w nazwie.
  • Wychwalany, zachwalany, ochy i achy i prawie 200 zł za średni podkład.

Pamiętam, że był taki czas kiedy w Sephorze oferowano go niemal każdemu - pamiętam, że moja mama się skusiła i nie była do końca zadowolna bo mimo iż jest posiadaczką cery bardzo tłustej ten podkład pokazał jakieś dziwne rzeczy na jej twarzy, których nie widać po zastosowaniu innych podkładów - chodzi mi o bruzdy załamania, pory i tego typu sprawy. Oczywiście kolor był wtedy tragicznie dobrany.

Po kilku latach jako rasowa wizażystka postanowiłam i ja przetestować ten " wspaniały" podkład. Cóż nie ma co za bardzo się rozpisywać poza tym, że
    A. kolor dobrałam sobie sama i nie pozwoliłam po raz enty dobrać sobie złego. Nr 30 jesienią był jeszcze ok
    B. Ten podkład ma bardzo ładne krycie. pryszcza tytana (nie wiem skąd to się wtedy wzielo u mnie?) pokrył ładnie i przez cały dzień nie wybił czerwonego stanu zapalnego

niestety podkład potrafi wyostrzyć bruzdy załamania, może dawać efekt tępego matu i jest to tym bardziej zadziwiające ponieważ on na mojej twarzy zaczyna się niemiłosiernie świecić już po 2 godzinach! No sorry ale ja wolę użyć w takim razie lekkiego podkładu rozświetlającego + matującego sypkiego niż mieć tapetę z mat velvet na twarzy
    może przesuszać skórę, musi być ona idealnie nawilżona
    przy cerze tłustej może spowodować dodadtkowe wydzielanie sebum
    za tę kwotę a bawet mniejszą mam Double Wear który trwa w niezmienionym stanie od rana do rana

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Używałam 5 ml próbki koloru 30 i 35.
    Podkład na poczatku ładnie matowi cerę, ujednolica, maskuje drobne niedoskonałości ( na większe i tak potrzeba korektora). Nie zapycha porów i nie czuję go na twarzy.To wielki plus!

Gdyby jeszcze wytrzymał to byłby idealny! Niestety po około 3-4 godzinach zaczynam się świecic i bez bibułek nie da rady. Spływa i w zasadzie po 12 godzinach już go nie ma.
    Jak na podkład za dwie stówki, który w nazwie ma mat velvet to troche za mało!

Ilość zużytych opakowań: 2 x 5 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić just ka za czytelną i pomocną recenzję?
  • u w i e l b i a m
  • przez dwa lata poszukiwałam idealnego podkładu dla mojej cery. Dodam, że mam naczynka, piegi czasem jakieś inne niedoskonałości a na dodatek po kilku godzinach strasznie świeciła mi się cera- do czasu. Ten podkład :
    1. zmatowił moją cerę
    2. zakrył wszelkie niedoskonałości
    3. twarz wydaje się wygładzona i przyjemna w dotyku

jedyny minusy to cena i średniej wielkości opakowanie

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić Martusia1o1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Mam mieszaną skórę ze skłonnością do wyprysków. Używam go wtedy, gdy muszę zamaskować więcej zmian i do tego sprawdza się doskonale. Świetnie kryje i matuje. Jednak na co dzień nie dla mnie. Za mały wybór kolorów - mam najjaśniejszy i jest odrobinę zbyt chłodny, nadaje twarzy trochę niezdrowy odcień i twarz robi się płaska - efekt maski. Podkreśla lekko zmarszczki dookoła ust. Ma miejsce w mojej toaletce, gdyż do tej pory nie znalazłam lepszego mocno kryjącego podkładu (w DW od EL nie ma pasującego mi odcienia).

Chcesz pochwalić myszakotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za gęsty , za tępy
  • To był mój pierwszy fluid z Make Up for ever.
    Fakt krycie ma dość dobre (choć HD ma zdecydowanie lepsze)
    Z tym Mat Velvet ...bywało różnie.
    Najgorsza była konsystencja - bez kremowej bazy pod makijaż bardzo ciężko się rozprowadzał.
    Na dodatek tubka nieestetycznie się brudziła i cały prestiż produktu poszedł się kopać.

Plusy:
    Dość wydajny
    Krycie dość mocne ale nie perfekcyjne

Minusy:
    * Za gęsty, ciężki w rozprowadzeniu jeśli nie używasz bazy
    * cena - nie każda młoda dziewczyna z bliznami lub trądzikiem będzie w stanie poświęcić tyle kasy
    * opakowanie- strasznie się brudzi , więc robi katastrofę w kosmetyczce
    * niezbyt estetycznie odkłada się w bliznach/ porach - bez wykończenia pudrem z domu nie wyjdziesz...

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić slavicwench za czytelną i pomocną recenzję?
  • a miało być tak pięknie..
  • Poszukuję podkładu idealnego na ślub, niestety ten nim nie będzie. Dostałam w Sephorze próbki (cena podkładu 198zl) więc trzeba się zastanowić przed kupnem
    Mimo, że jest to podkład matujący to na mojej przetłuszczającej się cerze zaczął się błyszczeć już po 1h. Ale najgorsze jest to, że mimo nasjjaśniejszego koloru i tak jest dla mnie za ciemny, pozatym po pewnym czasie zmienia kolor na buzi. Także u mnie się nie spisał.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: próbki po 5 ml

Chcesz pochwalić Lili_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Na wstępie zaznaczę,że mam cerę tłustą i chodziło mi o znalezienie podkładu dobrze matującego i kryjącego.I niestety zawiodłam się.

Przyznaję,kosmetyk nakłada się dość łatwo,ja używam pędzla RealTechniques Stippling Brush,który jest niezastąpiony,jest gęsty,naprawdę bardzo ładnie kryje.Posiadam odcien 35,który perfekcyjnie stapia się z moją skórą i,co dla mnie najważniejsze, ma żółty a nie różowy odcień.

Nie zatyka porów,nie posiada zapachu,jednak twarz zaczyna się świecić już po godzinie-dwóch.Naprawdę nie oczekuję trzymania matu przez cały dzień,ale podkład naprawdę niewiele różni się np. od L'Oreal True Match czy Revlon ColorStay.Za to cena różni się bardzo,jest totalnie nieadekwatna do jakości.

Oceniam na 3,5 gwiazdki,mogłoby być 4,jednak nie spełnia podstawowej funkcji-nie matuje,a jednak za taką cenę można oczekiwać trochę lepszej jakości.
    Używam tego produktu od: 2miesięcy

Chcesz pochwalić Marcix za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Podkład poleciła mi koleżanka pracujaca w sephorze, ze taki super, że makijaz sceniczny i że trwały ah oh. Szczerze nie wierzyłam. a tu całkiem miłe rozczarowanie.
    Podklad trzyma się świetnie przez cały dzień, łatwo nakłada(paluszkami)- nie tw smug, nie waży się. JA używam koloru nr 35. jest bardzo ładny beżowy, naturalny(wg mnie raczej zimny odc.). Nie jak wszystkie kolory w drogeriach na 1 kopyto- żółte albo różowe. trzeba zaznaczyć jednak, że cere mam oliwkową wiec napewno dla dziewczyn o brzoskwiniowej skórze nie polecam. Fluid robi ładne matowe wykończenie. Ja jednak mam strefe T wiec bez pudru się nie obejdzie.

Spotkałam się z opiniami, że uwydatnia zmarszczki. Ja zauważyłam ze dzieje się tak z tymi wokół oczu i zapytałam niezastąpionej kol z Sephory. Kazała mieszac z pielęgnacja pod oczy i problemu nie ma.

Podkład godny polecenia, ale cena bardzo odstrasza.Jednak jest naprawdę trwały,wydajny i dosyć dobrze kryje. Jak bedzie w promocja w Sephorze raczej kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka 10 ml, 2 w trakcie

Chcesz pochwalić agu216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • no no!
  • Podkład ten już troszkę testuję i przyznam, że jest całkiem całkiem.

Minusy:
    - cena, choć podkład jest naprawdę wydajny
    - ściera się z nosa, ale staram się nakładać mega cienką warstwę, aby później te granice było ledwo widać
    - w wietrzne dni ***> standard podkładowy ***> zbija się w skupiska na twarzy, schodzi partiami, zbiera się w zmarszczkach
    - nie wygląda naturalnie jak np. podkład Bobbi Brown NF
    - może wysuszać.

Plusy:
    - nie matuje (!!) - ja już się pogodziłam, że matowej cery mieć nie będę, ale ten podkład daje mi coś takiego na pograniczu; nie ma nieestetycznego tłustego błysku, ale jest taki glow zazwyczaj w kierunku estetycznego wyglądu niż nieestetycznego; nie pudruję skóry dodatkowo
    - wydajność - celowo przelewam sobie go do małego słoiczka po kremie; najlepszy efekt jest, gdy podkład będzie na ściankach słoiczka - wówczas "rozprasowuję" go na większej powierzchni ścianki słoiczka i dostaję na palcu idealna ilość, abym wyglądała przyzwoicie; nakładam stemplując, absolutnie nie rozcieram zamaszystymi ruchami
    - wodnista konsystencja - bardzo dobrze się nakłada, nie zostawia smug; nakładam stempelkując palcem i granice delitanie "rozcieram" poprzez przyciskanie palca od lewego zewnętrznego brzegu palca do prawego zewnętrznego brzegu palca
    - konsystencja jest troszkę pudrowa, co akurat mi nie przeszkadza
    - trwałość (nic nie urywa ale też nie jest źle; nałożony cienką warstwą dłużej się trzyma)
    - krycie - naprawdę przyzwoite, dlatego nakładam cieniutką warstwą
    - nie zauważyłam, aby wchodził w pory
    - raczej nie zapycha, ale moja cera ostatnio się rozjuszyła
    - dostępność
    - kolory (dostępne jasne odcienie wpadające w żółc!).

Jestem ogólnie pozytywnie zaskoczona i myślę, że poużywam go jeszcze trochę zanim pójdzie w świat. Używam tego produktu od: 3 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Dodam, że nałożyłam go na wesele na maskę upiększającą Clarins i podkład przetrwał w cudownym stanie od 14:30 do 3 w nocy. Delikatnie zaświecił mi się nos, ale to tak w granicach przyzwoitości.

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie FOR EVER
  • Ten podkład był kolejnym zakupem w trakcie poszukiwań tego jedynego I znalazłam-przynajmniej narazie
    Podkład polecił mi kobitka w S. Szukałam kosmetyku idelani ekryjacego , mam troszkę wyprysków i plam po nich.
    Konsultantka dobrała świetny kolor dla mojej skóry, wtapia się idealnie, nie daje efektu maski, skóra lekko zmatowion a przy tym ciagle świetlista.
    Nie zapych mojej tłustej skóry, długo się utrzymuje, a w połaczeniu z mgiełką utrwalająca makijarz tej samej firmy naprawde utrzymuje się cały dzień- lub całą noc
    Efekt matowej skóry nie utrzymuje się zbyt długo, ale dla mnie to nie jest problem bo i tak n ewirze w matowe podkłady- moim zdaniem od tego jest wykończene i poder.

+rozbudowana paleta odcieni
    +świetne krycie
    +długo pozostaje na buzi
    +wydajny

Minusów brak!!!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Kasik_K za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie matuje na długo
  • Uważam, że jest to dobry podkład, jednak dla niezbyt przetłuszczającej się cery.
    \nKosmetyk świetnie kryje, bardzo dobrze stapia się z cerą. Nie tworzy efektu maski.
    \nNiestety, efekt matowej twarzy utrzymuje się dość krótko. Po jakimś czasie podkład zbiera się w załamaniach.
    \nNajbardziej spodobało mi się w nim mocne krycie i ładne kolory.
    \nDla cery, która się nie przetłuszcza będzie bardzo dobry.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ariannan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Podkład ładnie się rozprowadza . Śliczne kolory . Świetna konsystencja . Długo utrzymujący się mat na buzi ale okropnie przesusza i podrażnia wrażliwą skore. Wielokrotnie próbowałam dać mu szanse mając nadzieje , że bedzie lepiej, ale niestety bez zmian. Dla tłustych cer ale bez nadwrazliwości.Używam tego produktu od: MiesiącIlość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić mendi123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety kolejny nie utrzymujący matu podkład...
  • Będąc ostatnio w Sephorze poprosiłam o najlepszy podkład matujący, wytłumaczyłam, że z tym mam największy problem, próbowałam już wielu, wszystkie po 40 minutach nie wytrzymywały i strefa T świeciła się jak po 40 km bieganiu. Pani odlała mi sporą próbkę, odcień baaaardzo dobrze dobrała nr 35, tak więc z nową nadzieją w sercu pognałam do domu. Był to już późny wieczór więc zdecydowałam pomalować się następnego dnia.

Rano szybki makijaż i muszę przyznać, że zadziwił mnie swoim kryciem, na prawdę kolor bardzo ładne i naturalnie wtopił się z moją cerą, lecz tu przestrzegam przed nadmiarem gdyż jest to dość napigmentowany kosmetyk więc łatwo o przesadę. Zadowolona wyszłam na godzinny spacer z psem, nie był to wielki wysiłek, ot zwykły spacer, bez biegania i długiej zabawy.
    Zniecierpliwiona jak tylko weszłam do domu pognałam do najbliższego lustra i tu.........

Nos jak żarówa, jakbym się na słońcu kilka godzin prażyła lub dopiero z sauny wyszła niestety kolejny niewypał, ciesze się bardzo, że nie kupiłam pełnowymiarowego pudła bo bym chyba oszalałam, kosmetyk za 195 zł ! (choć przyznam się, że z moją zniżką pewnie zapłaciłabym około 160 zł). Ale nie poddaje się szukam dalej. Dalsze dni przekonały mnie, że nie jest to podkład dla mnie.

Nie chcę tu zupełnie zniechęcać do tego podkładu, za to lubię profesjonalne sklepy typu Sephora, zawsze można poprosić o próbkę i nie kupować w ciemno czego osobiście nienawidzę, jeśli macie problem taki jak ja, wypróbujcie. Każda z nas jest inna więc i efekt u kogoś może powalać z nóg lub rozczarować totalnie.

Jest to podkład dobrze kryjący, więc stanowczo odradzam nakładania go w nadmiernych ilościach. Wyglądał bardzo ładnie, zakrył mi niemal wszystko, jednak łatwo nim o podkreślenie zmarszczek mimicznych, których bez makijażu mi nie widać Trzymał się też bardzo długo, nie odznaczał się, więc to pewnie zasługa Pani z Sephory która bardzo dobrze dobrała odcień.

Szukam dalej.
    PozdrawiamUżywam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: jedna mała próbka, pewnie około 5 ml

edit:
    dodam jeszcze, że maluje się flat topem, a takim pędzlem o nierównomierne umalowanie się, czy smugi bardzo trudno.

Chcesz pochwalić Demetra za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla tłustej z niedoskonałościami - ok
  • po prostu go lubię,

Podoba mi się konsystencja, świetnie się nakłada
    pokryty pudrem dość długo się utrzymuje, może nie jest to cały dzień, ale nie miałam niczego co utrzymywałoby się dłużej (Double Wear stanowi konkurencję, ale nie kryje tak dobrze).
    Właśnie, jeśli chodzi o krycie - naprawdę się sprawdza.

Minusy
    - wydajność
    - oczywiście, że cena

Używam tego produktu od: z przerwami od roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić antanarivo za czytelną i pomocną recenzję?
  • ULUBIONY
  • Nakładam razem z full cover i buzia jak z okładki
    - matuje idealnie, przy czym nie wysusza i nie podkreśla skórek
    - krycie na 6
    - nie zapycha
    - twarz jest aksamitna w dotyku
    - duuuuża gama odcieni

Minusy:
    - wystarcza mi na niecale 2 msce, a w Sephorze cena zwala z nóg w porównaniu z ceną tego podkładu w USA
    - na lato za ciężki niestety

Używam tego produktu od: 7 mscy

Chcesz pochwalić Nikita chickita za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o podkład,ponieważ mam trochę do ukrycia-cienie pod oczami,niedoskonałości,zaczerwienienia...
    Wypróbowałam mnóstwo kryjących kosmetyków z których nie byłam zadowolona. Będąc w sephorze dałam się namówić na ten podkład-zaryzykowałam i nie żałuję

-świetnie kryje
    -nie daje efektu maski
    -wydajny,mała ilość wystarczy by pokryć całą twarz
    -dobra konsystencja,nie za gęsta ale i nie lejąca
    -naturalny efekt zmatowienia

minusem może jak dla mnie jest trwałość,wytrzymuje ok.4-5godzin przy moim trybie(ciągłe zmiany temperatury,duża wilgotność powietrza,klimatyzacja)

Na ważne wyjścia mieszam go z korektorem tej samej marki-full cover,naprawdę profesjonalny efekt!
    Polecam oba produkty

Używam tego produktu od: ok.miesiąca

Chcesz pochwalić LadyDevil666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Fajny,kryje niedoskonalosci,moja cera bardzo sie swieci,naprawde ja dobrze matuje,wiadomo,ze w ciagu dnia potrzebna jest poprawka,ale uwazam,ze chyba jeden z najlepszych-matujacych,wlasciwie nie mam mu nic do zarzucenia ;p dobrze mi z nim,chociaz chcialabym poszukac moze czegos jeszcze lepszego,glownie kieruje sie tym,zeby podklad byl matujacy,nie mam problemow z wypryskami,bardziej z przebarwieniami,ktore ladnie kryje,troche dziwna konsystencja,ale nie potraktowalabym tego jako jakis wielki minus czy wade,wydajny

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Chcesz pochwalić aan za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 505 raz(y)
  • Czuc go na twarzy
  • Posiadam odcien 30, ktory nie ma w sobie nic z rozu, a jego ton podkladowy to zolty, aczkolwiek nie jest zadnym zoltkiem ani pomarancza. Daje niesamowicie naturalny efekt wypoczetej skory.

Podklad ma tresciwa konsystencje. Nakladany pedzlem potrafi tworzyc smugi, ale latwo sie ich pozbyc rozcierajac je, gdy juz zaczyna wysychac. Jest mocno kryjacy i ma bardzo matowe wykonczenie. Nie podoba mi sie jego krycie, poniewaz wyglada na twarzy ciezko i z bliska go widac. Nie mam zadnych przebarwien ani wypryskow, wiec stosuje tylko podklady bardzo lekkie. Ten daje mojej skorze bardzo nienaturalne plaskie, matowe wykonczenie, ktore sprawia, ze widac, ze mam cos na twarzy. Kolor cery wyrownuje rewelacyjnie, a jak na moje potrzeby az za mocno.

Tuz po nalozeniu podklad wyglada na piatke z minusem (ze wzgledu na nienaturalny mat). Niestety jego naprawde swietny wyglad trwa przez 5 godzin. Po tym czasie wazy sie na twarzy, zaczyna sie nienaturalnie odbijac, miejscami schodzi, bardzo uwidacznia suche skorki, ktore mam wrazenie sam wywoluje. Gdy nakladam go rano, juz wczesnym popoludniem czuje, ze mam cos na twarzy i mam ochote to zmyc.

Mimo poczatkowego zadowolenia z tego podkladu, jego trwalosc w ogole mi nie odpowiada. Na dodatek nie mozna go nalozyc na gola skore (zrobilam tak ktoregos dnia gdy zaspalam do pracy i nie mialam czasu na nalozenie kremu i czekanie az sie wchlonie). Podklad rozprowadzal sie straszliwymi smugami, w ogole nie chcial stopic sie ze skora i byl widoczny od razu po nalozeniu. Na dodatek nieestetycznie powchodzil w pory.

Poniewaz ma swoje plusy i nie jest taki zly daje 3,5*, ale jakos szczegolnie zachwycona nim nie jestem.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Dostalam probke tego podkladu od Pani w sephorze.Przy pierwszym uzyciu wydawalo mi sie, ze robi efekt maski(byc moze przez zle dobrany kolor) jednak gdy sie opalilam na twarzy kolor byl idealny (35-vanilla)i juz nigdy wiecej efektu maski nie bylo. Uzywam go z pudrem mineralnym transparentnym MUFE(160zl)- wtedy daje mi ok 8h matu. (mam cere mieszana, tlusta) Nigdy nie uzywalam go bez tego pudru wiec nie wiem jak matuje bez niego ale po zastosowaniu ich razem jestem zachwycona. Roz na policzkach trzymal sie az do zmycia Pozatym zauwazylam, ze po nalozeniu najlepiej wyglada po 2-3 h Nakladam go pedzlem do podkladu sephora(30zl)- swietnie sie nim rozprowadza i mozna nim zakryc niedoskonalosci skory.Minusem jest zdecydowanie CENA ale sadze, ze jest jej wart. KWC

Używam tego produktu od: nieadawno
    Ilość zużytych opakowań: próbka 5ml

Chcesz pochwalić vi0letta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszego nie miałam ...
  • Gdy zastosowałam go bez pudru (co nie powinno mieć miejsca,bo to nie kompakt...ale chciałam wypróbować)wytrzymał bez świecenia 1h...a świecę się w takich przypadkach po 5min....gdy zastosowałam go z rewelacyjnym jak dla mnie pudrem Kryolan...zupełny naturalny mat utrzymał się 5h...myślę,że spokojnie bez poprawek wytrzymałby cały dzień z delikatnym naturalnym rozświetleniem.Nie znika z twarzy, nie zapycha, nie uczula, nie robi maski, db dobrany i rozprowadzony mega delikatnie wygląda, tylko szkoda,że tylko kosztuje...ale pomyślmy tak...podkład la perla potrafi kosztować 680pln, więc ten to taniocha...miałam wieeeeele podkładów i zajmuję się profesjonalnie makijażem...dla mojej kłopotliwej cery trudno było coś dobrać albo db krył i nie matowił..albo matowił bez krycia, albo spływał...a ten z pudrem rewelka.Zauważyłam,iż dziewczyny z tłustą lub mieszaną cerą (jak ja)chcą usilnie zachować mega matową cerę (przecież to wygląda nienaturalnie,a poza tym ile jest div które bardzo rozświetlają swe cery..np. beyonce,kim k.,a.b.curus) zamiast zachować choć trochę blasku..

Używam tego produktu od:tygodnia

Chcesz pochwalić Kroolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • Uzywam odcienia 20 - dla mnie idealny. Bardzo podoba mi się ten podkład - nie tworzy maski (jak double wear), fajnie się nakłada i przy dobrze dobranym odcieniu twarz wygląda wspaniale. Może i wielkich zmian skórnych nie zakryje, ale ja takich nie mam, więc nie zalezy mi na tym (a komu zalezy, nie kupi sobie double wear i nosi maskę na twarzy) A że po kilku godzinach twarz się świeci - cóż, a zna ktoś taki podkład, po którym się nie świeci po tylu godzinach?
    Ja polecam, bo jest subtelny, stapia się ze skórą, która dzięki temu wygląda naturalnie, a nie jak tapeta nałożona na twarz. I jest wydajny - a to także plus.Używam tego produktu od: 2 miesiące

Chcesz pochwalić akeranka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • ŻYCIOWY BŁĄD!!!!!!!!!
    Nie kryje (nawet drobnych defektów)
    Utrzymuje się bardzo krótko (mam cerę mieszaną, raczej się nie świecę)
    Nakłada się tworząc "mazy",(trzeba odczekać aż się trochę wchłonie, wtedy można je zniwelować)
    No i cena!!!!!!!!!!!! To skandal!!!!
    Czuję się oszukana przez Panią, która mnie na niego namówiła. Używałam Estee Lauder double wear, więc rozumiecie moje rozczarowanie tym produktem. przestrzegam wszystkich przed zakupem!!!

Próbowałam się z nim polubić na wiele sposobów ale nie wyszło.

Używam tego produktu od:1,5 mies

Chcesz pochwalić Isma za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Mam mat velvet + w odcieniu 20. Matowi cerę, ale nie na tak długo jak Estee Lauder Double Wear (MUFE używam, żeby nie skończyć za szybko DW ) .Skupiam się na tym by moja twarz się nie świeciła - mam już jednak swój ideał.

MUFE jest odpowiednio gęsty, nie znika mi z buzi, matuje na 3-4 godziny, potem potrzebuje pudrowania. Nie zatyka porów, ładnie współpracuje z bazami. No i kolor - idealnie dobrany.
    Podkład jest dobrym, ale nie świetnym produktem. dla mnie na 3,5 gwiazdki (3 + / - 4). Dałam 4 z wielkiej miłości do marki

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić frywolna franka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Początkowo nie pulubilismy się ze sobą. Mat velvet testowałam jakiś rok-poł roku temu jako że w swojej ofercie mają kolor dla bladzioszków i pamiętam,ze nie byłam zadowolona z efektów.

Obecnie trochę majstruje z cera ,mam mniej zaskórkikow,ale wydaje mi sie,że częściej się przetłuszcza (chociaż nie jest tłusta!) dlatego postanowiłam zrobić kolejne podejście do niego jako,ze matuje.

Staram się w tej chwili nie używac pudru jesli nie muszę tylko sam podkład ,aby dodatkowo nie zatykac sobie porów..wiec bez samego pudru przez ok 6-8h moja skóra wogole się nie świeciła!

Podkład też nie podkreslał wysuszeń i super stopił się ze skorą.

Odpowiada mi także fakt,ze jest on water resistant.

Polecam wszystkim których twarz nadmiernie się świeci.

Używam tego produktu od:poł miesiąca

Chcesz pochwalić uzunia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij