Make Up For Ever, 5 Camouflage Cream Palette (Paleta 5 korektorów)

Powiększ Make Up For Ever, 5 Camouflage Cream Palette (Paleta 5 korektorów)

Zgłaszająca osoba: madulka

Wysoko skoncentrowane pigmenty zapewniają maksymalne krycie a selektywnie dobrane składniki gwarantują niezwykle długą trwałość przez caly dzień. Specjalna formuła odporna na nadmiar sebum pozwala utrzymać produkt w niezmiennym stanie przez wiele godzin. Kolory są tak dobrane, by można było ukryć wszelkie mankamenty cery, takie jak: cienie pod oczami, zaczerwienienia czy nawet blizny. Paleta dostępna w 5 wariantach kolorystycznych.

Cena: 36USD / 2g
/s/

• Świetna jakość
  • Mam paletkę z zielenią, pomarańczem i fioletem + jasny + ciut ciemniejszy od jasnego. Taką ekstremalną, do efektów specjalnych jakie czasem zdarzają mi się na twarzy
    Korektory MUFE mają gęstą, kremową konsystencję. Są ciężkie, stosuje je jako kamuflaż. Trzymają się bardzo długo na buzi, współgrają dzielnie z innymi kosmetykami. Czasem zdarza mi się użyć pod oczy - ale to tylko po mocnej imprezie, by nie obciążać skóry.
    Nakładam je zarówno placami, jak i profesjonalnym pędzlami - w tych dwóch przypadkach sprawują się jednakowo dobrze.
    Lubię w nich gamę kolorystyczną - wszystko mam w jednym

Chcesz pochwalić frywolna franka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij