L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Vitamino Color, Powerdose Color (Ampułka chroniąca kolor)

Kuracja dla włosów farbowanych podwójna ochrona koloru.
- Stosuje się w dniu koloryzacji lub między dwiema koloryzacjami.
- Formuła sprzyja natychmiastowemu wnikaniu substancji aktywnych i ich działaniu.
- Nie wymaga czasu trzymania ani zemulgowania.
- Technologia Hydro-Resist+Incell+Ionene G
- Formuła Hydro-resist tworzy niewidoczną warstwę ochronną, która odpycha cząsteczki wody w strefie A.
- Incell wzmacnia spoiwo międzykomórkowe wewnątrz włókna włosa w strefie B i zwiększa jego odporność. - Ionene G wzmacnia rdzeń.
Rodzaj włosów: Włosy koloryzowane. Zapach: Czerwone owoce.

Za***....:)

+Totalny pozytyw,
+fajne działanie odrazu czuje się efekt,
+zabójczy zapach,

-minus tylko za cenę 10 zł za małą fiolkę:/

W połączeniu z maska daje swietny efekt :)

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Tłuścioch pospolity.

Kupiłam tę ampułkę przy okazji większych zakupów na Allegro, zachęcona recenzjami i średnią ocen. Nie jest to tania impreza, bo jedna ampułka to koszt ok. 7-8zł i wypadałoby, aby cena szła w parze z jakością...
Włosy farbuję farbami profesjonalnymi, aktualnie jest to Wella Koleston z palety brązów. Ampułkę nałożyłam po trzecim od farbowania myciu, trzymałam ją ok. 15 minut pod foliowym czepkiem, po czym obficie spłukałam wodą.
Powiem tak- ta ampułka nie robi nic, czego nie robiłaby jakakolwiek nafaszerowana silikonami maska do włosów. Ja nie mówię, że silikony to zło, ale we wszystkim trzeba znać jakiś umiar. Nie wypada sprzedawać ludziom takiej jakości produktu w tak wysokiej cenie.
Po wysuszeniu włosy są błyszczące (ale moje z natury są bardzo błyszczące, a farby do włosów dodatkowo podbijają ten efekt), gładkie, ciężkie, leniwie się falują, a u nasady są nieco przyklapnięte. Niestety następnego dnia rano włosy nadają się do ponownego umycia, bo wyglądają jakby były najzwyczajniej w świecie tłuste.
No więc myję te włosy, mając nadzieję, że po kolejnym myciu efekt będzie delikatniejszy, ale nic z tego- włosy wyglądają tak, jakbym nic na nie nie nałożyła. Podejrzewam, że wszystkie "cudowności" po prostu zniknęły w odpływie wanny. I 8zł szlag trafił. To się dopiero nazywa długofalowe działanie...
To jest najlepszy dowód na to, że jak się chce, to nawet na pustyni można się dorobić fortuny na piasku. Naprawdę, jakby już tańszych silikonów nie było...
Nie jest to produkt dobrej jakości, nie daje żadnego spektakularnego efektu, nie różni się niczym od jakiegokolwiek L\'Oreala z drogeryjnej półki- owszem, w tej samej cenie, ale o wielokrotnie większej pojemności.
Nie lubię takiego nabijania ludzi w butelkę. Nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1- i więcej nie będzie

Super!!!

Kupiłam ją na wypróbowanie podczas zakupów innych kosmetyków do włosów na Allegro. Tak jedna ampułka kosztowała 8 zł.
Produkt świetny, jednak po pierwszym użyciu nieco przetłuścił mi włosy. Po kolejnym umyciu włosy wyglądały świetnie.
Są lśniące i miękkie.
Polecam wszystkim i napewno zakupie kolejne ampułki.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

polecam

bardzo przydatna rzecz !
włosy po ampułce są lsniace , gładkie, nawilzone, a końcówki sie nie strzepia
miałam robioną apmpułke i u fryzjera i w domu, - najwazniejsze dobrze ją rozprowadzić
i wcale nie trzeba długo trzymac - i tak działa bardzo dobrze
miałą tez absolut repair - ampułki i tez były bardzo dobre
nie wiem czy kupie, lub zdecuduje sie jeszcze na ten zabieg, gdyż jest tyle innych serii loreala do wypróbowania...ale nie zaprzeczam,mozliwe że kiedyś tak

Używam tego produktu od:rok temu

mój ideał

Kilkakrotnie wypróbowałam w salonie fryzjerskim, ale tak sobie pomyślałam, że miło by było mieć takie piękne włosy częściej i teraz używam także na własną rękę w domu. Kupiłam atomizer, psikam jak trzeba, wcale nie trzymam pod folią, ręcznikiem, czy czym tam jeszcze, tylko odczekuję kilkanaście minut i po sprawie. Efekt jest natychmiastowy i szokująco dobry, tak więc będę używać po wsze czasy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w okolicach 10

Ciekawa rzecz.

To dobra rzecz dla osób takich jak ja, które mają problem z regularnym nakładaniem na włosy odżywek czy masek. To silna odżywka, starczy ją nałożyć raz na dwa tygodnie w moim przypadku, i farbowane włosy są w fajnej kondycji. Pierwszy raz robiłam tę kurację u fryzjera, ale 25 zł za nałożenie i spłukanie odżywki, którą na allegro kupuję za 8 zł (można nawet za 10 kupić osobno atomizer) przekonało mnie do robienia tej kuracji samej w domu. Przy nałożeniu odżywki praktycznie nie ma czego spłukiwać, bo szybko się wchłania i nie zostawia żadnej warstwy. Ogólnie stosuję ten produkt raczej zapobiegawczo, bo nie mam większych problemów z włosami.

Używam tego produktu od: ponad rok, co jakiś czas ampułka.
Ilość zużytych opakowań: kilka, w domu i w salonie.